Oops! No coupons found

There are no coupons for this store, please come back later.

Banggood‘un hikayesi
Banggood 2006 yılında kuruldu ve o zaman bilgisayar yazılımı araştırma ve geliştirme konusunda uzmanlaşmıştı.
İşletmenizi uluslararası e-ticaret hizmetleriyle değiştirdi ve o zamandan beri ihtiyacınız olan veya düşünebileceğiniz hemen her şeyi satan bir çevrimiçi perakende satıcısı oldu.

Banggood şu anda aşağıdaki konumlarda dört ofisi var: Hong Kong, Shenzhen, Hangzhou ve Türük. Merkezi Guangzhou’da olup, tüm büyünün gerçekleştiği ve 1000’den fazla çalışanın çoğunun yaşadığı ve çalıştığı yer.

Bütün Banggood ekibi, müşterilere düşük fiyat ve yüksek kaliteli ürünleri sunmanın yanı sıra profesyonel müşteri hizmetleri sunmayı taahhüt eder.

Sloganımız “Paranın karşılığını almak için en iyi patlama” dır ve ürünlerimizin yalnızca sizin için özel fırsatlar ve özel promosyonlar içerdiğinden emin olarak takip ederiz.

Neden Banggood’u seçmelisin?
. 70000’den fazla ürün yelpazesi;
. Paranız için en iyi patlama;
. Profesyonel müşteri hizmetleri;
. Bizimle kârlı ortaklıklar;
. Ücretsiz veya düşük maliyetli nakliye yöntemleri;
. Minimum sipariş miktarı yok;
. PayPal, kredi kartı, boleto ve diğer ödeme yöntemleri;
. Doğrudan müşterilerinize ve diğer ortaklık programlarına teslim edilen sevkıyat siparişleri;

Banggood ürünleri
Elma aksesuarları, akıllı telefonlar, elektronik, RC oyuncakları, LED ışıkları, giyim, güzellik ürünleri, mücevher, saat gibi farklı kategorilerin 150000’den fazla ürün çeşidimiz var.

Her ürün, en iyi kaliteyi düşük fiyata sunmak için özenle seçilmiştir. Müşterilerimize en trendli ve en yeni ürünlerden bazılarını geniş bir yelpazede sunmak için daima gayret gösteririz.

Banggood fiyatları
Ürünlerimizi Guangzhou, Shenzhen, Hangzhou ve Türük başta olmak üzere satın alıyoruz. Yangtze Nehri Deltası ve Pearl River Delta’daki tedarikçilerimizi seçerken yüksek standartlara sahibiz. Çabalarımız, size yüksek kaliteli ürünler için en uygun fiyatları sunmak için odaklanmıştır.

Sloganımız “paranızın karşılığını almak için en iyi patlama”dır. Bu nedenle, diğer web sitelerinde çok daha ucuz bir fiyatla satılan bir ürün görürseniz, lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Rakiplerimizi yenmek için elimizden geleni yapacağız.

Banggood nakliye şirketi
Ürünlerimizi dünyadaki hemen hemen tüm ülkelere gönderiyoruz ve çoğu için standart nakliye sunuyoruz. Müşterilerimizin Standart Nakliye seçeneğini seçemedikleri veya istememeleri durumunda ödemeleri gereken ücretleri sürekli olarak azaltmayı hedefliyoruz.

İhtiyaçlarınızı yerine getireceğini umduğumuz çeşitli nakliye yöntemleri sunuyoruz.

Sevkiyat yaptığımız yerlerin tam listesi için nakliye bölümümüze bakın.

Depolar ve ofisler
Depolarımız Guangzhou, Shenzhen, Hangzhou, Birleşik Krallık ve Amerika Birleşik Devletleri’nde bulunmaktadır. AB ve ABD depolarımız, tüm Avrupa ve Amerika müşterilerimize hızlı teslimat sağlamayı amaçlamaktadır.
Ürünlerimizin kalite standartlarımıza uygun olduğunu garanti etmek için, sevkiyatlarını düzenlemeden önce hepsini test ediyoruz.

Merkez ofisimizin adresi
Banggood Network Technology Co, Ltd

Çin:

Oda 605 Haoquan Binası

Jichangdongmen Yolu, 1 Jingtai Caddesi

Baiyun Bölgesi, Guangzhou, Çin

Posta Kodu: 510400