Kuponla.com sitesi, sanal platformda indirim, kupon, fırsat ve kampanya haberlerini, kullanıcılarına fayda sağlamak amacı ile bir araya getirip yayınlayan ücretsiz bir internet sitesidir. Kullanımı tamamen bedava olup herkese açıktır. Site kullanıcıları bu siteyi kullanmak isterlerse aşağıdaki şartları peşinen kabul etmiş olurlar.

1) Kuponla.com mağazaların indirim, promosyon, hediye çeki, kampanya, kupon ve bunlar gibi, alışverişlerde tüketiciye fayda sağlayabilecek haberleri ve bilgileri tüketici ile buluşturmak üzere kurulmuştur.
2) Kuponla.com bir e-ticaret sitesi değildir. Kuponla.com’a herhangi bir ödeme yapmazsınız.
3) Kuponla.com sanal alışverişlerde kullanabileceğiniz kupon kodu, indirim kuponu, indirim kodu, indirim çeki, indirim şifresi, hediye çeki, hediye kuponu, promosyon kodu ve buna benzer isimlerle anılan fiyat ucuzlatma araçları yayınlamaktadır. Ayrıca Kuponla.com sitesinde güncel indirim kampanyaları, alışveriş fırsatları gibi bilgilere de yer verilmektedir.
4) Kuponla.com sitesinde yayınlanan bütün bilgiler, kuponlar, haberler sanal platformda alışveriş yapacak kişilerin bireysel kullanımı içindir. Kuponla.com sitesinden herhangi bir bilginin ticari amaçla kopyalanması veya başka amaçlarla kullanımı kesinlikle yasaktır.
5) Kuponla.com alışveriş ve indirimlerle ilgili bütün haberleri yayınlamamaktadır. Sitede sadece seçilmiş haberler yayınlanmaktadır. Başka yerlerde mevcut olup sitemizde bulunmayan haberler site kullanıcıları için bir problem oluşturamaz.
6) Kuponla.com, sitesinde yayınlanan haber ve bilgilerin doğruluğunu garanti etmez. Sitede mevcut olan kupon veya haberlerin zamanı dolmuş, bitmiş veya değiştirilmiş olabilir. Kuponla.com hiçbir zaman sitede yayınlanan indirim, kupon, kampanya, promosyon, yarışma, çekiliş gibi bilgilerin doğruluğundan, kurallarından, iptal, hediye vermeme veya kazananları açıklamama gibi olaylardan sorumlu tutulamaz. Tüketicilerin sitede yayınlanan bilgi ve kuponlar ile ilgili bir sorusu varsa direkt mağazalarla iletişime geçmelidir. Eğer tüketiciler tarafından ilgili mağazalar ile bilgiler teyit edilmezse meydana gelebilecek sorunlardan Kuponla.com sitesi sorumlu değildir.
7) Kuponla.com sitesinde bulunan mağazalardan satın alınan ürün ve hizmetlerin kalitesinden, garantisinden, fiyatlarından, satış koşullarından ve benzeri durumlardan sorumlu tutulamaz. Kuponla.com sadece site kullanıcılarına fayda sağlamak için indirim, kampanya ve kupon yayınlamaktadır, herhangi bir alışverişte taraf değildir .
8) Kuponla.com sitesinde paylaştığınız kişisel bilgileriniz sitenin veri tabanında son teknoloji ile korunmaktadır. Hiçbir şekilde bilgileriniz üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, kiralanmaz veya satılmaz. Kuponla.com kişisel bilgilerin gizliliğine ve kişilik haklarına saygı konusunda çok hassastır.
9) Kuponla.com sitesine kayıt olurken verdiğiniz bilgiler size daha iyi hizmet sunabilmek için kullanılır. Verdiğiniz e-mail adresine düzenli aralıklarla e-bülten ve güncel indirim kuponları gönderilir. Dilediğinizde üyeliğinizi iptal ederek, bilgilendirme maillerinin gelmesini engelleyebilirsiniz.
10) Kuponla.com sonraki ziyaretlerinizde tercihlerinizi ön plana çıkarabilmek için çerez (cookie) kullanmaktadır.
11) Kuponla.com çeşitli link veya reklamlarla kullanıcılarını başka internet sitelerine yönlendirebilir. Yönlendirilen sitenin kullanım koşulları ve gizlilik politikaları ayrıdır. Bu konu ile ilgili olarak Kuponla.com sorumlu tutulamaz.
12) Kuponla.com sitesinde bulunan bütün marka, logo, isim ve sloganlar sahiplerine aittir. Site sahipleri gerektiğinde Kuponla.com’a ulaşarak değişiklik istemeleri durumunda bu talepleri dikkate alınır. Kuponla.com sitesinde yayınladığı tüm özel isimlerin, firmaların, markaların, ürünlerin, kurumların, toplulukların ve coğrafyaların itibarına saygı duymaktadır. Özel isim sahipleri sitemizde gördükleri herhangi bir yazıdan dolayı düzeltme ve/veya cevap haklarını kullanmak üzere bizimle sitede yazan iletişim bilgilerimiz vasıtasıyla doğrudan iletişime geçmeleri halinde gerekli değerlendirmeler en adil şekilde tamamlanır ve başvuru haklı bulunduğunda gerekli tüm düzeltmeler vakit geçirmeksizin yapılır.
13) Kuponla.com, sitede mevcut olan mağazalar ile sponsorluk, reklam veya affiliate çalışmaları yapabilir. Kuponla.com bu durumda dilediği işbirliğini başlatabilir veya bitirebilir.
14) Kuponla.com site kullanım koşullarını önceden haber vermeden değiştirebilir.