Kupon Etiketi: Atasun Optik chip para kampanyası

Atasun Optik Axess’e Özel 50₺ Chip-Para

Tek seferde yapacağınız ilk 250₺ ve üzeri alışverişinize 50₺ chip-para,...Daha Fazla

Axess kartınız ile yapacağınız 400 TL ve üzeri ilk güneş gözlüğü alışverişinize özel 50 TL Chip-Para kazanma şansını kaçırma!

– 1 – 30 Nisan 2020 tarihleri arasında www.atasunoptik.com.tr‘den veya Atasun Optik mobil uygulamasından tek seferde yapılacak ilk 400 TL ve üzeri güneş gözlüğü alışverişinize 50 TL sunulmaktadır. Kampanya yalnızca www.atasunoptik.com.tr‘den veya Atasun Optik mobil uygulamasından yapılacak alışverişlerde geçerlidir, mağazalarda geçerli değildir.

– Kampanyaya katılmak için, Axess Mobil üzerinden, harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.

– Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir. Kazanılan chip-paralar tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.

– Axess, Wings, Free, Neo kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.

– Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar toplamında, kampanya süresi boyunca yapılan ilk alıverişe göre kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-paralar iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır. Daha Az

Hemen Al
Süresi Doldu