Kupon Etiketi: koton miles&smiles

% 10 Koton İndirim Kodu – Qumpara

Koton %10 indirim kodu Qumpara’da! Kampanya sadece Koton.com'da geçerlidir, mağazalar...Daha Fazla

Koton %10 indirim kodu Qumpara’da!

Kampanya sadece Koton.com’da geçerlidir, mağazalar kampanyaya dahil değildir.

Kampanya yalnızca indirimsiz ürünlerde geçerlidir. Özel koleksiyonlar kampanyaya dahil değildir.

Başka kampanyalar ile birleştirilemez.,

• Kampanya son kullanım tarihi 31 Aralık 2021 tarihine kadardır.

• Kampanyadan faydalanabilmek için indirimsiz ürün/ ürünleri sepete ekleyip promosyon kodu alanından ilgili kodu girerek kullan butonuna basmak gerekir.

• Kampanyanın tüm hakkı Koton’da saklı olup dilediği zaman değişiklik yapma hakkına sahiptir. Daha Az

J1A484DT Kodu Aç 
Süresi Doldu

Blendax Alışverişinize 30₺ Koton Hediye Çeki – Qumpara

1 – 30 Kasım tarihleri arasında Yunus marketlerden tek seferde/tek fiş...Daha Fazla

1 – 30 Kasım tarihleri arasında Yunus marketlerden tek seferde/tek fiş üzerinde, 2 Adet Blendax Onarı Yağlar Serisi ürünü satın alan ve bu alışverişi gösteren kasa fişinin fotoğrafını Qumpara uygulamasına yükleyen kişiler, 30 TL değerinde KOTON Hediye Çeki Kodu kazanacaktır.


1 – 30 Eylül tarihleri arasında aşağıda belirtilen marketlerden/mağazalardan tek seferde/tek fiş üzerinde, 2 Adet Gliss ürünü satın alan ve bu alışverişi gösteren kasa fişinin fotoğrafını Qumpara uygulamasına yükleyen kişiler, 30 TL değerinde KOTON Hediye Çeki Kodu kazanacaktır.

1 Ağustos – 7 Eylül tarihleri arasında Türkiye’de kampanya uygulayıcısı olan aşağıdaki mağazalarından tek seferde/tek fiş üzerinde, herhangi bir Maybelline New York ürünü satın alan ve bu alışverişi gösteren kasa fişinin fotoğrafını Qumpara uygulamasına yükleyen kişiler, 30 TL değerinde KOTON Hediye Çeki Kodu kazanacaktır.

1 – 30 Eylül tarihleri arasında aşağıda belirtilen marketlerden/mağazalardan tek seferde/tek fiş üzerinde, 1 Adet Diadermine Lift + Super Fıller ürünü satın alan ve bu alışverişi gösteren kasa fişinin fotoğrafını Qumpara uygulamasına yükleyen kişiler, 30 TL değerinde KOTON Hediye Çeki Kodu kazanacaktır.

23 Ağustos – 7 Eylül tarihleri arasında Çağrı marketlerden tek seferde/tek fiş üzerinde, 40 TL ve üzeri Uni Baby ürünü satın alan ve bu alışverişi gösteren kasa fişinin fotoğrafını Qumpara uygulamasına yükleyen kişiler, 20 TL değerinde KOTON Hediye Çeki Kodu kazanacaktır.

15 Ağustos – 15 Ekim tarihleri arasında Türkiye’deki tüm marketlerden/mağazalardan tek seferde/tek fiş üzerinde, 25 TL ve üzeri Hero Baby Tahıllı Kaşık Mama ürünü satın alan ve bu alışverişi gösteren kasa fişinin fotoğrafını Qumpara uygulamasına yükleyen kişiler, 20 TL değerinde KOTON Hediye Çeki Kodu kazanacaktır.

 

  Daha Az

Hemen Al
Süresi Doldu