Kupon Etiketi: Lezzetli Buket Alt Limitsiz İndirim Kuponu Kodu

Lezzetli Buket 75₺ ve Üzeri Alışverişe 25₺ İndirim Kodu (Vodafone Yanımda)

Lezzetli Buket'ten yapacağınız 50₺ ve üzeri alışverişlerde 10₺ indirim sağlar....Daha Fazla

Kod tükenirse Vodafone Yanımda uygulamasından alabilirsiniz veya iletişimden yazarsanız size göndeririz. Kampanya  31.12.2020 tarihine kadar geçerlidir. İndirim kodu Lezzetlibuket.com üzerinde yer alan 75 TL ve üzeri ürünlerde 25 TL indirim sağlar. Kampanya aynı zamanda çiçek ürünlerinde %20 indirim sağlamaktadır.

Vodafone aboneleri, kampanyaya katılmak için Vodafone Yanımda uygulamasında yer alan “Lezzetlibuket.com’da 25 TL indirim” kampanya sayfasında bulunan “Fırsatı Kullan” tuşuna basarak kampanya şifrelerini alabilirler. Şifreyi lezzetlibuket.com sitesinde alışveriş esnasında ilgili alana girerek kampanyadan faydalanabilirsiniz.

Lezzetlibuket.com’da bulunan diğer kampanya (haftanın indirimli ürünler vs.) ve indirim çekleri ile birleştirilemez. Her sipariş için bir (1) fırsat kodu kullanılabilir. Kampanya şifreleri tek kullanımlıktır.

Bu indirim sadece ürünler için geçerlidir, teslimat ücreti ve ek ürünlerin maliyetlerini kapsamaz.

Lezzetli Buket şubesi bulunan illere teslimat özel soğutmalı araçlar ile yapılacaktır. Lezzetli Buket şubesi olmayan iller için ise teslimat anlaşmalı kargo şirketi ile yapılmaktadır. Genel teslimat ücreti 15 TL olup 70 TL ve üzeri alışverişlerinizde merkezi nokta ve kargo teslimatı ücretsizdir.(Özel lokasyonlar hariç).

Özel günlerde yaşanacak yoğunluğa göre ürünlerin bir kısmı yada tamamı siparişe kapatılabilir.

Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez ve kampanya ürünleri stoklarla sınırlıdır. Daha Az

Lezzetli Buket 50₺ ve Üzeri Alışverişe 10₺ İndirim Kodu

Lezzetli Buket'ten yapacağınız 50₺ ve üzeri alışverişlerde 10₺ indirim sağlar....Daha Fazla