Kupon Etiketi: n11.com İndirim Kuponu Kodları

40TL N11 Evcil Hayvan Ürünlerinde Anında İndirim

n11.com üyeleri; 11 – 14 Nisan 2022 tarihlerinde, Evcil Hayvan...Daha Fazla

n11.com üyeleri; 11 – 14 Nisan 2022 tarihlerinde, Evcil Hayvan Ürünleri kategorisinden tek seferde yapacakları alışverişlerinde 40 TL’ye varan sepette ek indirim kazanıyor.

https://www.n11.com/kampanyalar/evcil-hayvan-urunleri-sepette-indirim-kampanyasi

N11 Hayvanları Koruma Günü’ne Özel 22 TL’ye Varan İndirim: https://www.n11.com/kampanyalar/hayvanlari-koruma-gunu-ozel-indirim-kampanya

n11.com üyeleri; 1 – 4 Ekim 2021 tarihleri arasında, Evcil Hayvan Ürünleri kategorisinde tek seferde yapacakları 150 TL ve üzeri ilk alışverişlerinde %11 sepette katlanan indirim kazanıyor. Daha Az

Hemen Al
Süresiz

25₺ N11 Mobil Uygulamaya Özel Hoş Geldin Kuponu

22 - 26 Ocak 2022 tarihleri arasında n11.com’a yeni üye...Daha Fazla

22 – 26 Ocak 2022 tarihleri arasında n11.com’a yeni üye olan her kullanıcının hesabına n11.com mobil uygulaması üzerinden yapılacak 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli 25 TL değerinde kupon yüklenecektir.

https://m.n11.com/kampanyalar/hos-geldin-kuponu

Şimdi Üye Ol, Mobil Uygulamayı İndir 22 – 26 Ocak arasında yeni üyelere özel Hoş Geldin Kuponu Hesabım > Kuponlarım sayfasında seni bekliyor. Mobile Özel Kuponu Kullan, İndirimden Yararlan 100 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponu ödeme sayfasında seç, 26 Ocak’a kadar alışverişini 25 TL indirimle yap.

25 TL İndirimi Kap

https://www.n11.com/kampanyalar/yeni-uyelere-mobile-ozel-indirim-kuponu-firsati

n11’e Üye Ol, Mobil Uygulamayı İndir Hemen uygulamaya git, Hoş Geldin kuponun Hesabım > Kuponlarım sayfasında seni bekliyor. İndirimli Alışveriş Seni Bekliyor Mobilde 100 TL ve üzeri alışverişe özel kuponu ödeme sayfasında seç, 30 Ağustos’a kadar alışverişini 25 TL indirimle yap.

Mobil Uygulamaya Özel Hoş Geldin Kuponu kampanyası nedir?

Kuponu nasıl kullanabilirim?

Hesabınıza yüklenen kuponu ödeme aşamasında seçmeniz yeterlidir. Sepetim sayfasında Kuponları Gör/Kupon Seç adımlarını izleyerek indirimli alışveriş yapabilirsiniz.

*Sepet tutarları, kampanyadan kazanılan indirim oranı dikkate alınarak toplam indirim ve puan ile platform üzerinden ödenen kargo bedeli ve kredi kartı vade farkı hariç tutulacak şekilde hesaplanacaktır.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kuponu, 21 Ocak 2022, saat 23.59’a kadar kullanabilirsiniz.

Kupon hangi kategorilerde geçerli?

Kupon; Bilgisayar, Telefon & Aksesuarları, Televizyon & Ses Sistemleri, Beyaz Eşya, Video Oyun & Konsol, Fotoğraf & Kamera, Elektrikli Ev Aletleri, Bebek Bezi & Islak Mendil, Araba, Lastik, Yatırımlık Altın & Gümüş, Dijital Kodlar & Ürünler, Toptan Satış, Toplu Satış, Özel Satış, Kampanya ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Kupon, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim?

Bir üye, kuponu yalnızca bir kez kullanabilir. Kuponlar tek kullanımlıktır ve bölünemez.

İptal/iade süreci nasıl oluyor?

n11 üyeleri, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kampanya halen devam ediyorsa kupon üyelerin hesabına tekrar yüklenir. Üyelerin, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon hesabına tekrar yüklenmez.

Mağaza, üyelerin kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon üyelerin hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, üyelerin alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin, kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir.

https://www.n11.com/kampanyalar/hos-geldin-kuponu Daha Az

Hemen Al
Süresiz

n11 Garaj11 500₺ İndirim Kuponu Kazan! – Otomobil

Garaj11 otomobil alışverişleriniz n11’de geçerli 500 TL indirim kodu kazandırıyor!...Daha Fazla

Garaj11 otomobil alışverişleriniz n11’de geçerli 500 TL indirim kodu kazandırıyor! Otomotiv Kategorisine Özel 500 TL İndirim Kuponu

Otomobilinizi aldıktan sonra aktif olan kuponu 3 ay içinde keyifle kullanın.

Sıkça Sorulan Sorular

Araç satışına özel indirim kuponu nedir?

garaj11 üyeleri, otomobil satın aldıktan sonra n11.com’da geçerli 500 TL indirim kuponu kazanıyor. 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponu, Otomotiv & Motosiklet kategorisinde kullanabilirsiniz.

Kuponu nasıl kullanırım?

Kazanılan kupon n11.com hesabınıza otomatik olarak yüklenir. Hesaba yüklenen kuponu kullanmak için ödeme aşamasında seçmeniz yeterlidir.

Hesabıma yüklenen kuponu hemen kullanabilir miyim?

İndirim kuponu, noter satış devri tamamladıktan sonra aktif hale gelir ve 3 ay geçerlidir.

Kuponu ne zamana kadar kullanabilirim?

Kazandığınız kupon, noter satış devri tamamladığı tarihten itibaren aktif hale gelir ve bu tarihten itibaren 3 ay geçerlidir.

İndirim kuponu hangi kategorilerde geçerlidir?

Otomotiv & Motosiklet kategorisinden yapacağınız 1.500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.

Bu kampanyayı diğer kampanyalarla birleştirebilir miyim?

Bu kampanya, n11.com’da yer alan diğer kampanya ve kuponlarla birleştirilemez.

Banka puanlarımı bu kampanyada kullanabilir miyim?

Akbank, Finansbank, Halkbank ve Garanti Bankası kredi kartı ve para kartlarındaki puanlar kullanılabilir. Türkiye İş Bankası ve Yapı Kredi kartlarındaki puanlar yalnızca bu bankalar n11.com ile kampanya yaptığında kullanılabilir. Ziraat Bankası için puan kullanımı bulunmamaktadır.

Ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir miyim?

Akbank, Garanti Bankası ve Yapı Kredi kartlarıyla yapacağınız ödemenin bir kısmını banka puanıyla yapabilir, kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası işlemlerinde ise banka puanı kullanmak için harcama tutarınız kadar puanınızın olması gerekir. Örneğin; kartınızda 20 TL puan var ve sizin alacağınız ürün 80 TL. Akbank, Garanti ve Yapı Kredi ile 20 TL’lik puanı kullanıp geri kalan tutarı kartınızdan ödeyebilirsiniz. Finansbank, Halkbank ve Türkiye İş Bankası kartlarında ise 80 TL’lik ürünü almanız için 80 TL’lik puanınızın olması gerekir. Ziraat Bankası için puan kullanımı bulunmamaktadır.

Kupon kullandığım alışverişi satıcı iptal ederse ne olur?

Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli en düşük sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen en düşük sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca geri yüklenen kuponun kalan kullanım süresi, alıcının alışveriş yaptığı tarih ile kupon son kullanım tarihi arasındaki süre kadar olacaktır.

Kuponu kullanamayacağım hizmetler var mı?

Kredili kargo hizmeti ve benzeri hizmetler kupon kullanılarak satın alınamaz. Bu paketler mağazalara özel hazırlanmıştır ve n11.com üyeleri paketlerden yararlanamaz.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

**n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme hakkı saklıdır.

https://garaj11.akamaized.net/a1/1/garaj11prod/Kupon_yeni_oelcue_9569866388/Kupon_yeni_oelcue_9569866388.jpg

Garaj11

https://www.n11.com/garaj11/ek-hizmetler/indirim-kuponu

https://www.n11.com/garaj11/ikinci-el?warranty=true Daha Az

Hemen Al
Süresiz

15₺ n11.com Moda İndirim Kodu (Stil Testi ile İndirim Kuponu Fırsatı)

N11 Stil Testi çözerek 15TL İndirim Kuponu Kazanma Fırsatı burada!...Daha Fazla

N11 Stil Testi çözerek 15TL İndirim Kuponu Kazanma Fırsatı burada!

https://www.n11.com/kampanyalar/stil-testi

Tebrikler! 15 TL İndirim Kuponu Kazandın! “moda2021” Kupon Kodunu Hesabına Yükle
Hesabım > Kuponlarım > Yeni Kupon Gir / Kupon Kodu Girin alanından veya Sepetim sayfasından kupon kodunu yükle. Kuponlarıma Git
1 Ağustos’a Kadar Kullan: 75 TL ve üzeri alışverişlerde geçerli kuponunla senin için seçtiğimiz ürünleri indirimle al.

Daha Az

moda2021 Kodu Aç 
Süresi Doldu

n11.com’dan Havale İle Alışveriş Yap 20 TL İadeyi Kazan – Burgan Bank

Bu kampanya Burgan Bank A.Ş.(Burgan Bank) ve Doğuş Planet Elektronik...Daha Fazla
 • Bu kampanya Burgan Bank A.Ş.(Burgan Bank) ve Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri (n11) iş birliği ile düzenlenmektedir.
 • Kampanya, 15 Mart 2021- 15 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • n11.com ve n11 mobil uygulaması üzerinden kampanya tarihleri arasında verdiğiniz 100 TL ve üzeri ilk siparişinizde, ödemenizi ödeme tercihleri alanında bulunan havale/Burgan Bank ödeme alternatifini seçerek gerçekleştirmelisiniz.
 • Kampanyadan, kampanya tarihleri boyunca havale ile ödeme şartını sağlayan, yeni ve mevcut Burgan Dijital müşterisi olan gerçek kişiler faydalanabilecektir.
 • Burgan Dijital müşterisi olmayan kişilerin kampanyaya başvurması için, kampanya tarihleri arasında www.burgan.com.tr ana sayfasında yer alan n11 kampanyasındaki “Müşteri Ol” butonuna tıklanarak, müşteri olma sürecinin tamamlanması gerekmektedir.
 • Müşteri olma sürecini tamamlayan yeni Burgan Dijital müşterileri ve mevcutta Burgan Dijital müşterisi olan kişiler, kampanya tarihleri arasında n11.com ve n11 mobil uygulaması üzerinden yapacağı ilk alışverişte ödeme sürecinin havale/ Burgan Bank seçeneği ile tamamlanması ile kampanyaya katılmaya hak kazanmış olacaktır.
 • Kazanılan 20 TL değerindeki indirim tutarı 3 Mayıs 2021 tarihinde Burgan Bank Vadesiz TL hesaplarına yatırılacaktır.
 • Siparişin 15 gün içinde iptal veya iade edilmesi durumunda iade tutarı ödemesi yapılmaz.
 • Kampanya Türkiye’deki tüm illerde geçerlidir.
 • Kampanyadan ilk 250 başvuru yararlanabilir. Belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya durdurma yetkisi Burgan Bank’a aittir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için bankamızda aktif vadesiz hesabınızın olması gerekmektedir.
 • Bu kampanyadan her bir katılımcı, tek seferdeki havale ile ödeme işlemi için faydalanmış olur. Kampanya, kampanya tarihleri arasında verilecek ilk siparişte geçerlidir.
 • Bir Burgan Dijital Müşterisi, kampanya dönemi içinde sadece bir kampanyadan yararlanabilir.
 • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Burgan Bank sorumlu değildir.
 • Satın alınan ürünle ilgili talep ve sorularda n11, Burgan Bank hesap açılışıyla ilgili talep ve sorularda Burgan Bank ile iletişime geçilmelidir.
 • Katılım koşullarını www.burgan.com.tr internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır, kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Burgan Bank ve n11, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
Süresi Doldu

n11.com Kuponmatik: Her Gün İndirim Kuponu Kazan (11.11)

n11.com'dan her gün indirim kuponu kazanmak için n11 uygulamasından Kuponmatik'i...Daha Fazla

Kuponmatik Kupon Kampanyası, n11.com tarafından sadece mobil uygulama üzerinden düzenlenmektedir. Kampanyaya katılan n11.com üyeleri, Kuponmatik’i çevirerek değeri en fazla 90 TL olan indirim kuponları kazanır.

https://www.n11.com/kampanyalar/kuponmatik-kampanyasi

Kazandığım kuponları ne zaman kullanabilirim? Kazanılan kuponlar, 11 Kasım 2020 tarihinde 00.00’da aktif olup, 11 Kasım 2020 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyaya ne zaman katılabilirim? Kampanya günlük olarak düzenlenmektedir ve 1-10 Kasım tarihleri arasında her gün saat 20.00’da başlayıp, 23.59’da sona ermektedir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Bu kampanya sadece n11.com üyelerine özeldir.
Kampanyaya katılmak için herhangi bir koşul var mı? Kampanyaya katılım için n11.com’dan alışveriş yapma koşulu veya herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Tüm üyeler katılabilmektedir.
Kampanyadan kazanabileceğim en yüksek indirim tutarı nedir? Kuponmatik’ten kazanılabilecek en yüksek kupon tutarı 90 TL’dir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, Kuponmatik’i her gün bir kez çevirme hakkına sahiptir.
Kazandığım kuponları nasıl kullanırım? Hediye olarak verilen kuponların kullanım koşulları her gün farklılık göstermektedir.

2 Kasım 2020 saat 20.00 – 23.59 arasında kazanılabilecek kuponların detayları aşağıdaki gibidir:

 • 7.000 adet, 110 TL üzeri alışverişlerde geçerli 11 TL değerinde kupon
 • 7.000 adet, 220 TL üzeri alışverişlerde geçerli 22 TL değerinde kupon
 • 7.000 adet, 330 TL üzeri alışverişlerde geçerli 33 TL değerinde kupon
 • 7.000 adet, 440 TL üzeri alışverişlerde geçerli 44 TL değerinde kupon
 • 7.000 adet, 550 TL üzeri alışverişlerde geçerli 55 TL değerinde kupon
 • 7.000 adet, 660 TL üzeri alışverişlerde geçerli 66 TL değerinde kupon
 • 7.000 adet, 770 TL üzeri alışverişlerde geçerli 77 TL değerinde kupon
 • 7.000 adet, 900 TL üzeri alışverişlerde geçerli 80 TL değerinde kupon
Kuponlarda adet sınırlaması var mı? Her indirim kuponunun stoku, belirtilen günlük adetle sınırlıdır.
Kuponlar hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli? Yüklenilen kuponlar; Yatırımlık Altın ve Gümüş; Dijital Kodlar & Ürünler; Sim Kart ve Hat; Uzatılmış Garanti; Araba; Toptan Satış; Toplu Satış; Özel Satış; Kampanya ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
Kampanyayı n11 uygulamasında neden göremiyorum? Kampanyadan faydalanmak için n11.com uygulamasının en güncel sürümünün indirilmiş olması gerekir. Bu kampanya yalnızca n11 mobil uygulamasının güncel halinde vardır.
Kazandığım kuponları nakde çevirebilir miyim? Kuponlar nakde çevrilemez.
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:

Alıcı iptal/iade ederse; Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kupon alıcının hesabına tek parça olarak tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon alıcının hesabına iptal veya iade tutarı kadar telafi olarak yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, siparişin iptal tarihinden itibaren bir sonraki günün 23.59’una kadar olacaktır. Örneğin; sipariş bugün saat 16.00’da iptal edildiyse, telafi kuponun kullanım süresi yarın saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır.

Satıcı iptal ederse; Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi siparişin iptal tarihinden itibaren bir sonraki günün 23.59’una kadar olacaktır. Örneğin; sipariş bugün saat 16.00’da iptal edildiyse, telafi kuponun kullanım süresi yarın saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır.

*n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

*Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır. Ayrıca, n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.

*18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

*Kuponlar, nakde çevrilemez.

n11 Kuponmatik Daha Az

Hemen Al
Süresiz

n11.com Eşle Kazan: Hediye Kuponlar (11.11) – 777₺’ye Varan

n11.com'dan her gün indirim kuponu kazanmak için n11 uygulamasından Kuponmatik'i...Daha Fazla

N11 Eşle Kazan’da Puanları Topla, Kuponu Kap 1 – 10 Kasım arasında oyna, sıralamada ilk 11’e gir, 11.11’de geçerli kupon kazan

1 Kasım 2020 saat 00.00 – 10 Kasım 2020 saat 23.59 arasında, n11.com mobil uygulaması üzerinden “Eşle Kazan” oyununu oynayıp en yüksek puanı toplayan 11 kişiye, 11 Kasım 2020 tarihinde tek seferde yapacakları alışverişlerinde geçerli 777, 333, 111 ve 77 TL değerinde indirim kuponu hediye ediliyor.

Nasıl ödül kazanırım? Ödül kazanmak için Eşle Kazan oyununu oynamanız ve 1-10 Kasım tarihleri arasında ilk 11 kişi arasına girmeniz gerekmektedir.

Kazanan ilk 11 kişinin ödülleri aşağıdaki gibidir:

Kazanan Sıralaması Kazanılacak Ödül
1. 777 TL alt limitsiz kupon
2. 333 TL alt limitsiz kupon
3. 111 TL alt limitsiz kupon
4. – 11. 77 TL alt limitsiz kupon
Kazananlar ne zaman belli olacak? Kazanan ilk 11 kullanıcının kuponları, 11 Kasım’da yapılacak sıralama sonucunda hesaplarına yüklenir.
Kuponu ne zaman kullanabilirim? Hesaba yüklenen kuponlar, 11 Kasım 2020 tarihinde aktif olup, 11 Kasım 2020 saat 23.59’a kadar geçerlidir. Kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.
Kampanyaya kimler katılabilir? Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır. Kampanyaya Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Bu kampanya sadece n11.com üyelerine özeldir.
Kampanyaya katılmak için herhangi bir koşul var mı? Kampanyaya katılım için n11.com’dan alışveriş yapma koşulu veya herhangi bir koşul bulunmamaktadır.
Kuponlar hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli? Yüklenilen kuponlar; Yatırımlık Altın ve Gümüş; Dijital Kodlar & Ürünler; Sim Kart ve Hat; Uzatılmış Garanti; Araba; Toptan Satış; Toplu Satış; Özel Satış; Kampanya ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
Kazandığım ödülü değiştirebilir miyim? Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
Kampanyadan birden fazla ödül kazabilir miyim? Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

**Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
Bu kampanya, Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. tarafından 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (d) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında Türkiye genelinde düzenlenmektedir. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. tarafından yapılacaktır. Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Daha Az

Hemen Al
Süresi Doldu

n11.com 11.11: Yılın En Uğurlu Kampanyası

n11.com'dan 11.11'de kullanabileceğiniz indirim kuponlarını kazanmak için tıklayın!...Daha Fazla
Hemen Al
Süresi Doldu

n11.com Pierre Cardin Ürünlerinde Sepette %20 İndirim

n11.com'dan alacağınız Pierre Cardin ürünlerinde sepette %20 indirim sağlar....Daha Fazla
Hemen Al
Süresi Doldu