Kupon Etiketi: n11.com Kuponmatik

n11.com Kuponmatik: Her Gün İndirim Kuponu Kazan (11.11)

n11.com'dan her gün indirim kuponu kazanmak için n11 uygulamasından Kuponmatik'i...Daha Fazla

Kuponmatik Kupon Kampanyası, n11.com tarafından sadece mobil uygulama üzerinden düzenlenmektedir. Kampanyaya katılan n11.com üyeleri, Kuponmatik’i çevirerek değeri en fazla 90 TL olan indirim kuponları kazanır.

https://www.n11.com/kampanyalar/kuponmatik-kampanyasi

Kazandığım kuponları ne zaman kullanabilirim? Kazanılan kuponlar, 11 Kasım 2020 tarihinde 00.00’da aktif olup, 11 Kasım 2020 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
Kampanyaya ne zaman katılabilirim? Kampanya günlük olarak düzenlenmektedir ve 1-10 Kasım tarihleri arasında her gün saat 20.00’da başlayıp, 23.59’da sona ermektedir.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Bu kampanya sadece n11.com üyelerine özeldir.
Kampanyaya katılmak için herhangi bir koşul var mı? Kampanyaya katılım için n11.com’dan alışveriş yapma koşulu veya herhangi bir koşul bulunmamaktadır. Tüm üyeler katılabilmektedir.
Kampanyadan kazanabileceğim en yüksek indirim tutarı nedir? Kuponmatik’ten kazanılabilecek en yüksek kupon tutarı 90 TL’dir.
Kampanyaya bir kereden fazla katılabilir miyim? Bir üye, Kuponmatik’i her gün bir kez çevirme hakkına sahiptir.
Kazandığım kuponları nasıl kullanırım? Hediye olarak verilen kuponların kullanım koşulları her gün farklılık göstermektedir.

2 Kasım 2020 saat 20.00 – 23.59 arasında kazanılabilecek kuponların detayları aşağıdaki gibidir:

  • 7.000 adet, 110 TL üzeri alışverişlerde geçerli 11 TL değerinde kupon
  • 7.000 adet, 220 TL üzeri alışverişlerde geçerli 22 TL değerinde kupon
  • 7.000 adet, 330 TL üzeri alışverişlerde geçerli 33 TL değerinde kupon
  • 7.000 adet, 440 TL üzeri alışverişlerde geçerli 44 TL değerinde kupon
  • 7.000 adet, 550 TL üzeri alışverişlerde geçerli 55 TL değerinde kupon
  • 7.000 adet, 660 TL üzeri alışverişlerde geçerli 66 TL değerinde kupon
  • 7.000 adet, 770 TL üzeri alışverişlerde geçerli 77 TL değerinde kupon
  • 7.000 adet, 900 TL üzeri alışverişlerde geçerli 80 TL değerinde kupon
Kuponlarda adet sınırlaması var mı? Her indirim kuponunun stoku, belirtilen günlük adetle sınırlıdır.
Kuponlar hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli? Yüklenilen kuponlar; Yatırımlık Altın ve Gümüş; Dijital Kodlar & Ürünler; Sim Kart ve Hat; Uzatılmış Garanti; Araba; Toptan Satış; Toplu Satış; Özel Satış; Kampanya ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
Kampanyayı n11 uygulamasında neden göremiyorum? Kampanyadan faydalanmak için n11.com uygulamasının en güncel sürümünün indirilmiş olması gerekir. Bu kampanya yalnızca n11 mobil uygulamasının güncel halinde vardır.
Kazandığım kuponları nakde çevirebilir miyim? Kuponlar nakde çevrilemez.
Alışverişimi iptal veya iade edersem ne olur? Kuponlarla yapılan alışverişlerdeki iptal ve iade koşulları aşağıdaki gibidir:

Alıcı iptal/iade ederse; Alıcı, kupon kullandığı alışverişin tamamını iptal veya iade ettiğinde, kupon alıcının hesabına tek parça olarak tekrar yüklenir. Alıcı, kupon kullandığı alışverişinde kısmi iptal veya iade yaptığı durumlarda kupon alıcının hesabına iptal veya iade tutarı kadar telafi olarak yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi, siparişin iptal tarihinden itibaren bir sonraki günün 23.59’una kadar olacaktır. Örneğin; sipariş bugün saat 16.00’da iptal edildiyse, telafi kuponun kullanım süresi yarın saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır.

Satıcı iptal ederse; Mağaza; alıcının kupon kullandığı alışverişin tamamını veya bir kısmını iptal ettiğinde, iptal edilen ürün/ürünlerde kullanılan indirim tutarı kadar kupon alıcının hesabına geri yüklenir. Geri yüklenen kuponun kullanımı için gerekli minimum sepet tutarı, orijinal kuponun kullanımı için kampanya koşullarında belirtilen minimum sepet tutarındaki oranla aynıdır. Ayrıca, geri yüklenen telafi kuponun kalan kullanım süresi siparişin iptal tarihinden itibaren bir sonraki günün 23.59’una kadar olacaktır. Örneğin; sipariş bugün saat 16.00’da iptal edildiyse, telafi kuponun kullanım süresi yarın saat 23.59’a kadar geçerli olacaktır.

*n11.com, kampanyayı durdurma ve koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

*Aynı üyenin birden fazla hesap açtığı tespit edildiğinde diğer hesaplarıyla yaptığı alışverişlerde hak kazansa bile kupon yüklemesi yapılmayacaktır. Ayrıca, n11.com’un kampanya koşullarını ihlal edecek nitelikte bir sipariş tespit etmesi halinde ilgili siparişi iptal etme ve üyeliği askıya alma hakkı saklıdır.

*18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.

*Kuponlar, nakde çevrilemez.

n11 Kuponmatik Daha Az

Hemen Al
Süresiz

n11.com Eşle Kazan: Hediye Kuponlar (11.11) – 777₺’ye Varan

n11.com'dan her gün indirim kuponu kazanmak için n11 uygulamasından Kuponmatik'i...Daha Fazla

N11 Eşle Kazan’da Puanları Topla, Kuponu Kap 1 – 10 Kasım arasında oyna, sıralamada ilk 11’e gir, 11.11’de geçerli kupon kazan

1 Kasım 2020 saat 00.00 – 10 Kasım 2020 saat 23.59 arasında, n11.com mobil uygulaması üzerinden “Eşle Kazan” oyununu oynayıp en yüksek puanı toplayan 11 kişiye, 11 Kasım 2020 tarihinde tek seferde yapacakları alışverişlerinde geçerli 777, 333, 111 ve 77 TL değerinde indirim kuponu hediye ediliyor.

Nasıl ödül kazanırım? Ödül kazanmak için Eşle Kazan oyununu oynamanız ve 1-10 Kasım tarihleri arasında ilk 11 kişi arasına girmeniz gerekmektedir.

Kazanan ilk 11 kişinin ödülleri aşağıdaki gibidir:

Kazanan Sıralaması Kazanılacak Ödül
1. 777 TL alt limitsiz kupon
2. 333 TL alt limitsiz kupon
3. 111 TL alt limitsiz kupon
4. – 11. 77 TL alt limitsiz kupon
Kazananlar ne zaman belli olacak? Kazanan ilk 11 kullanıcının kuponları, 11 Kasım’da yapılacak sıralama sonucunda hesaplarına yüklenir.
Kuponu ne zaman kullanabilirim? Hesaba yüklenen kuponlar, 11 Kasım 2020 tarihinde aktif olup, 11 Kasım 2020 saat 23.59’a kadar geçerlidir. Kullanılmayan kuponlar hesaplardan silinecek ve telafi edilmeyecektir.
Kampanyaya kimler katılabilir? Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir. Katılım için başka ticari bir koşul aranmamaktadır. Kampanyaya Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz. Kampanyaya yurt dışından katılımda bulunanlar, ödül kazanamazlar.
Kampanyaya katılmak için üye olmak zorunda mıyım? Bu kampanya sadece n11.com üyelerine özeldir.
Kampanyaya katılmak için herhangi bir koşul var mı? Kampanyaya katılım için n11.com’dan alışveriş yapma koşulu veya herhangi bir koşul bulunmamaktadır.
Kuponlar hangi kategorilerden yapacağım alışverişlerde geçerli? Yüklenilen kuponlar; Yatırımlık Altın ve Gümüş; Dijital Kodlar & Ürünler; Sim Kart ve Hat; Uzatılmış Garanti; Araba; Toptan Satış; Toplu Satış; Özel Satış; Kampanya ve Fırsat kategorileri hariç tüm kategorilerde geçerlidir.
Kazandığım ödülü değiştirebilir miyim? Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
Kampanyadan birden fazla ödül kazabilir miyim? Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

*n11.com’un kampanya koşullarında ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

**Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
Bu kampanya, Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. tarafından 04.10.2006 tarih ve 26309 sayılı Resmi Gazetede yayımlanarak yürürlüğe giren “Karşılığı Nakit Olmayan Piyangolar ve Çekilişler Yönetmeliği’nin 2 inci maddesi (d) bendince Milli Piyango İdaresi’nin izin kapsamı dışında Türkiye genelinde düzenlenmektedir. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranılmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş.’nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. tarafından yapılacaktır. Doğuş Planet Elektronik Ticaret ve Bilişim Hizmetleri A.Ş. bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
Koşullar ve Kurallar’ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.

Daha Az

Hemen Al
Süresi Doldu