adL İndirim Kodu [% 20] – Adil Işık

Kod Süresiz
Adil Işık (adL) sitesinde 200₺ üzeri alışverişe %20 indirim sağlar....Daha Fazla

Adil Işık (adL) sitesinde 200₺ üzeri alışverişe %20 indirim sağlar. ADL Kupon Kodu, Kuponla.com tarafından bulunmuştur. Daha Az

UMGUNU20 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 15 adL İndirim Kodu – Adil Işık

Kod Süresiz
Adil Işık (adL) Yeni Üyelere Özel Sepette Geçerli %15 İndirim...Daha Fazla

Adil Işık (adL) Yeni Üyelere Özel Sepette Geçerli %15 İndirim sağlayan Kupon Kodu!

Daha Az

NIUYELIK Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 adL Elbise İndirimi: Sepet Fırsatları | Adil Işık

Fırsat Süresiz
adL Tüm İndirimlere Ek Sepette %20'ye Varan İndirimleri Keşfet! 💥...Daha Fazla

adL Tüm İndirimlere Ek Sepette %20’ye Varan İndirimleri Keşfet! 💥

Süper Kasım! Tüm İndirimlere Ek Sepette %40’a Varan İndirim!

adL’de %70 e Varan İndirimler + Sepette %10 İndirim Kampanyası sizi bekliyor!

adL’de Tüm İndirimlere Ek Sepette %40 İndirim Kampanyası başladı!

%50 ye Varan İndirimler + Sepette %30 İndirim Kampanyası adL’de %70’e Varan İndirime Ek Sepette %30 İndirim! adL’de Yaz sürprizi Kampanyası! Seçili Ürünlerde Geçerli Sepette Ek %70’e Varan + %30’a Varan İndirim!

Adil Işık Sezonun Büyük İndirimi! Sepette %25’e Varan İndirim Fırsatı!

https://img.euromsg.net/257AC2D724564D23AD3A96475BB7A5F0/images/260821_kupon/2608_kupon_kampanya_01.jpg Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 40 adL Elbise İndirimi 📢 | Adil Işık (Aynı Gün Kargo)

Fırsat Süresiz
adL'de Yaz Fırsatları, %50'ye Varan İndirim Başladı! adL'de Elbiselerde Geçerli...Daha Fazla

adL’de Yaz Fırsatları, %50’ye Varan İndirim Başladı! adL’de Elbiselerde Geçerli Sepette %50 İndirim! 199,9 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

adL’de Tüm Ürünlerde Sepette Geçerli NET %20 İndirim!

400₺ Alışverişe 60₺ Anında İndirim! (Hafta Sonu Özel): Hafta Sonuna Özel Her 400 TL’lik Alışverişe 60 TL Hediye!

adL % 70 Büyük Kış İndirimi Kampanyası Başladı!📢 | Adil Işık

adL’de %70’e Varan Büyük Kış İndirimi Başladı!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e özel adL’de 75 TL chip-para! + 7 Taksit

Fırsat Süresi Doldu
8-22 Şubat 2022 tarihleri arasında adL mağazalarından veya adL.com.tr’den tek...Daha Fazla

8-22 Şubat 2022 tarihleri arasında adL mağazalarından veya adL.com.tr’den tek seferde yapılacak ilk 500 TL ve üzeri tek ödeme veya taksitli alışverişinize 100 TL chip-para fırsatı!

Kampanya detayları:

 • Axess’le 8-22 Şubat 2022 tarihleri arasında adL mağazalarından veya adL.com.tr’den tek seferde yapılacak ilk 500 TL ve üzeri tek ödeme veya taksitli alışverişinize 100 TL chip-para sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 9 Mart 2022 tarihine kadar adL mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Axess Mobil’de kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • SMS ile kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “ADL” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart kartları ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise puan kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 100 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Axess’e özel 1 Ocak – 28 Şubat 2022 tarihleri arasında adL’de alt limitsiz vade farksız 2 ve 3 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit ile 6 ve 7 taksit sunulmaktadır. Kampanyaya Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir. Bank’O Card Axess dahil değildir. Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 3,6 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Adil Işık İndirim Kodu – Night Zoom Mert Aslan

Kod Süresiz
Adil Işık indirim kuponu ile Mert Aslan koleksiyonu %10 ekstra...Daha Fazla

Adil Işık indirim kuponu ile Mert Aslan koleksiyonu %10 ekstra indirimli! Night Zoom Mert Aslan Lansmanına Özel İndirim! ✨📣 Night Zoom x Mert Aslan Lansmanına Özel %10 İndirim! Adil Işık promosyon kodu ile Mert Aslan koleksiyonu %10 indirimli!


adL 500₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Geçerli 40₺ İndirim Kodu: adL_indirim40X Daha Az

ERTADL10 Kodu Aç 
100% Başarılı

adL’de 75 TL ParaPuan ve 7 taksit!

Fırsat Süresi Doldu
CardFinans bireysel kredi kartınızla 08- 21 Kasım 2021 tarihleri arasında...Daha Fazla

CardFinans bireysel kredi kartınızla 08- 21 Kasım 2021 tarihleri arasında adL mağazalarından ve adl.com.tr’den yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişinize adL mağazalarında geçerli 75 TL değerinde ParaPuan hediye! 7’a varan taksit fırsatı!

 • ParaPuan kampanyalarından bir kişi bir kez, 500 TL ve üzeri ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 75TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar harcama yapılan asıl kart ya da ek karta alışverişin ertesi günü yüklenecek olup, 31 Aralık 2021’ye kadar kullanılabilir. Kullanılmayan ParaPuan’lar 3 Ocak 2022’de geri alınacaktır.
 • Kazanılan ParaPuan’lar sadece adL mağazalarında kullanılabilir. Kazanılan parapuan adl.com.tr‘de kullanılamaz.
 • QNB Finansbank Ticari kartları, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, Banka kartları, Sanal kartlar, ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan CardFinans Fix’ler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’inizden tahsil edilir. CardFinans Fix “Artı Kampanya’ya” dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’ü arayabilirsiniz.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir. Ayrıca kazanılan ParaPuan’lar da geri alınır, ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • Kampanya kapsamında, 28 Şubat 2022 tarihine kadar kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 3 arası taksitleri işlemlere +4 taksit uygulayabilecektir.
 • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • adL ‘in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi adL mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında adL’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler adL’nin müşteri hizmetlerine iletilebilir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 70 adL İlkbahar İndirimi 🔔 | Adil Işık

Fırsat Süresiz
adL'de İlkbahara Özel Seçili Ürünlerde Geçerli %70'e Varan İndirim!...Daha Fazla

adL’de İlkbahara Özel Seçili Ürünlerde Geçerli %70’e Varan İndirim!

https://www.adl.com.tr/kadin-giyim-indirim/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

adL Mert Aslan Koleksiyonunda Net % 70 Büyük Kış İndirimi Başladı!⭐️ | Adil Işık

Fırsat Süresiz
adL'de Mert Aslan Koleksiyonunda Net %70 Büyük Kış İndirimi Başladı!💃...Daha Fazla

adL’de Mert Aslan Koleksiyonunda Net %70 Büyük Kış İndirimi Başladı!💃 Büyük Kış İndirimi BAŞLADI!⭐️

adL'de Mert Aslan Koleksiyonunda Net %30 Büyük Kış İndirimi Başladı!

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 adL İndirim Kodu

Kod Süresiz
ADL indirim kodu %10 indirim sağlar! adL'de %10 indirim sağlar....Daha Fazla

ADL indirim kodu %10 indirim sağlar!

adL’de %10 indirim sağlar. E1FFF7 750A5E

Daha Az

C6E310 Kodu Aç 
100% Başarılı

adL % 75’e Varan Outlet İndirimi | Adil Işık

Fırsat Süresiz
adl’nin kadın modellerine özel outlet ürünlerinde şimdi %75'e varan indirim...Daha Fazla

adl’nin kadın modellerine özel outlet ürünlerinde şimdi %75’e varan indirim seni bekliyor!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

adL 50₺ İndirim Kodu [450 TL Alışverişe] – Adil Işık

Kod Süresi Doldu
Adil Işık (adL) sitesinde 450₺ üzeri alışverişe 50₺ indirim sağlar.
NTRE45BF Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

adL Sonbahar Kış 2020/21 Yeni Koleksiyon | Adil Işık

Fırsat Süresiz
ADL’nin Kadın YENİ SEZON modellerini incelemek ve online alışveriş için...Daha Fazla

ADL’nin Kadın YENİ SEZON modellerini incelemek ve online alışveriş için tıklayın! 150 TL ve üzeri ücretsiz kargo fırsatıyla.

None Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

adL %75’e Varan İndirim – Yenilenen Fiyatlar | Adil Işık

Fırsat Süresiz
adL'de Yenilenen Fiyatlar! %75'e Varan İndirim Fırsatını Kaçırma!
Hemen Al
100% Başarılı

adL % 50 – % 60 – % 70 Büyük Yaz İndirimi | Adil Işık

Fırsat Süresiz
Yaza özel olarak %50, %60 ve %70'lik indirimler adL'de! adL'de...Daha Fazla

Yaza özel olarak %50, %60 ve %70’lik indirimler adL’de! adL’de Yüzlerce Üründe Yenilenen Fiyatlar Seni Bekliyor! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Adil Işık Yeni Sezonda Sepette % 30 İndirim

Fırsat Süresiz
Adil Işık yeni sezon ürünlerinde sepette %30 indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

adL 50₺ İndirim Kodu (400₺ Üzeri Alışverişte Geçerli)

Kod Süresi Doldu
400₺ ve üzeri alışverişlerinize 50₺ indirim kodu Adil Işık'ta! Not:...Daha Fazla

Daha Az

AFADL50 Kodu Aç 
100% Başarılı

adL %20 – %25 – %35 İndirim Kampanyaları

Fırsat Süresi Doldu
adL'de Yeni Sezon Dahil Tüm Ürünlerde Tek Parça Ürün Alımlarında...Daha Fazla

adL’de Yeni Sezon Dahil Tüm Ürünlerde Tek Parça Ürün Alımlarında %20 İndirim!, İki Parça Ürün Alımlarında %25 İndirim, Üç ve Üzeri Ürün Alımlarında %35 İndirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 40 Adil Işık Mert Aslan Night Zoom Koleksiyonu İndirimi

Fırsat Süresiz
NightZoom - Mert Aslan koleksiyonu %40 indirimli kadın giyim markası...Daha Fazla

NightZoom – Mert Aslan koleksiyonu %40 indirimli kadın giyim markası Adil Işık’ta, işine güvenen, özel gecelerde göz alıcı ya da günlük yaşamda rahat olan Adil Işık’ta sizleri bekliyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

adL Tüm Ürünlerde Sepette % 30 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
adL'de Tüm Ürünlerde Sepette Ek %30 İndirim!
Hemen Al
100% Başarılı

adL Tüm Ürünlere Sepette Ek % 20 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Tüm ürünlerde sepette EK %20 indirim kampanyası devam ediyor!
Hemen Al
100% Başarılı

adL 39.90 TL, 49.90 TL, 59.90 TL Fiyatlarla Tek Fiyat Kampanyası

Fırsat Süresiz
adL'de 39.90 TL, 49.90 TL, 59.90 TL Fiyatlarla Tek Fiyat...Daha Fazla

adL’de 39.90 TL, 49.90 TL, 59.90 TL Fiyatlarla Tek Fiyat Kampanyası Başladı! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Adil Işık % 70 İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Adil Işık'da %70'e Varan Büyük Sezon İndirimi devam ediyor!
Hemen Al
100% Başarılı

adL Sonbahar Ekinoksu: Tüm İndirimli Ürünlere Ek % 23 İndirim

Fırsat Süresiz
adL'de Sonbahar Ekinoksu Başladı! Tüm İndirimli Ürünlere Sepette Ek %23...Daha Fazla

adL’de Sonbahar Ekinoksu Başladı! Tüm İndirimli Ürünlere Sepette Ek %23 İndirim Kampanyası Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

MaxiPara Kart’ınıza 100TL MaxiPuan! [150/10₺] GittiGidiyor, Hepsiburada, N11, A101 ve E-Ticaret Siteleri

Fırsat Süresi Doldu
1-31 Aralık tarihleri arasında MaxiPara Kart’ınız ile tek seferde ve...Daha Fazla

1-31 Aralık tarihleri arasında MaxiPara Kart’ınız ile tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri her fiziki alışverişinize ya da seçili firmalardan yapacağınız e-ticaret harcamanıza 10 TL, toplamda 100 TL MaxiPuan kazanın!

Bankamız müşterisi olmasanız da Maxipara Kart’ı Maximum Mobil’den ücretsiz ve kolayca hemen alabilir, anında kullanmaya başlayarak kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.
Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?
Kampanyaya yalnızca MaxiPara Kart’ı olan kişiler katılım sağlayabilir.
MaxiPara Kart’a Maximum Mobil içerisinde yer alan Kartlarım – Kart İşlemlerim – İş Bankası Kartına Başvur – Ön Ödemeli Kart Başvurusu adımlarını izleyerek başvurabilirsiniz.

SEKTÖR FİRMA
E-TİCARET 3DÖRTGEN
E-TİCARET ABDULLAHKİGİLİ.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ACCOUCHEE
E-TİCARET ADDAX.COM.TR
E-TİCARET ADL.COM.TR
E-TİCARET AKER.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ALANYAZI
GÖRDÜM ALDIM ALİ GÖDE ŞALGAM
E-TİCARET ALTINCI CADDE
E-TİCARET ALTINCI CADDE-HEPSİPAY
E-TİCARET ALTINYILDIZCLASSICS.COM
E-TİCARET ANADOLUJET.COM
ELEKTRONİK PERAKENDE APPLE TEKNOLOJİ (USA)
E-TİCARET ARCELİK.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ARİFOĞLU
E-TİCARET ARMAGANOYUNCAK.COM.TR
E-TİCARET ARMİNE.COM
GÖRDÜM ALDIM ARNETTA
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI BİLGİSAYAR
ELEKTRONİK PERAKENDE ARTI TROY
GÖRDÜM ALDIM ARZUM
E-TİCARET ARZUM.COM.TR
E-TİCARET ATASUNOPTİK.COM.TR
E-TİCARET AVON KOZMETİK ÜRÜN.SAN.AŞ
E-TİCARET AVVA.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM AYAKKABI ONLİNE
E-TİCARET AYAKKABİDUNYASI.COM.T
E-TİCARET BABIL.COM
E-TİCARET BAMBİSTORE.COM.TR
E-TİCARET BARCİN. COM
GÖRDÜM ALDIM BAŞAK SİEMENS
E-TİCARET BBM MORHİPO İSTANBUL ŞUBESİ
E-TİCARET BENETTON.COM.TR
E-TİCARET BERSHKA.COM/TR
GÖRDÜM ALDIM BESLENX
E-TİCARET BEYMEN.COM
E-TİCARET BGSTOREONLİNE.COM
GÖRDÜM ALDIM BİKE AND OUTDOOR
E-TİCARET BİLETİX BİLET DAĞIT.TİC.
E-TİCARET BİTAKSİ.COM
E-TİCARET BLUTV.COM.TR
E-TİCARET BOOKSHOP.GORDIONAKADEMI.COM
E-TİCARET BOYNER.COM.TR
E-TİCARET BOYNER.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM BRAUN
GÖRDÜM ALDIM BRİTA
GÖRDÜM ALDIM BROWNİES
GÖRDÜM ALDIM BUN DESİGN
GÖRDÜM ALDIM BUN DESİGN
E-TİCARET CACHAREL.COM.TR
E-TİCARET CAMPER.COM
GÖRDÜM ALDIM CEYO
E-TİCARET CEYO.COM.TR
E-TİCARET CICEKMARKET.COM
E-TİCARET CIVILIM.COM
E-TİCARET COLINS.COM.TR
E-TİCARET COOKPLUS.COM
E-TİCARET CORENDONAİRLİNES.COM
E-TİCARET ÇİÇEKSEPETİ
E-TİCARET DECATHLON.COM.TR
E-TİCARET DEFACTO.COM.TR
E-TİCARET DEICHMANN.COMTR
E-TİCARET DENİZBUTİK.COM
E-TİCARET DERIMOD.COM.TR
E-TİCARET DERMOECZANEM.COM
GÖRDÜM ALDIM DERMOKOZMETİKA
GÖRDÜM ALDIM DERMOMARKET
E-TİCARET DERMOMARKET.COM
E-TİCARET DESA.COM. TR
E-TİCARET DIVARESE.COM.TR
E-TİCARET DNBTURKEY.COM
E-TİCARET DOGOSTORE.COM
E-TİCARET DOLAP.COM
E-TİCARET E-BEBEK.COM
E-TİCARET E-FİNSPOR.COM
E-TİCARET EGANBA.COM
GÖRDÜM ALDIM E-HAMAL
GÖRDÜM ALDIM EKOL
GÖRDÜM ALDIM ELECTROLUX
E-TİCARET ELLESHOES.COM
E-TİCARET EMEKKİTAP.COM
E-TİCARET ENGLISHHOME.COM.TR
E-TİCARET E-REYON
E-TİCARET ETSTUR.COM
E-TİCARET EVESHOP.COM.TR
E-TİCARET EVKUR.COM.TR
E-TİCARET EVMANYA
E-TİCARET EVMANYA-HEPSİPAY
E-TİCARET EYUPSABRİTUNCER. COM
E-TİCARET FAIKSONMEZ.COM.TR
E-TİCARET FARMASİ.COM.TR
E-TİCARET FLO.COM. TR
E-TİCARET FLORMAR.COM.TR
E-TİCARET FLPTR.COM
E-TİCARET FLYPGS.COM
GÖRDÜM ALDIM FOTOMAX
E-TİCARET GAP.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM GENPA
E-TİCARET GETİR.COM
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
E-TİCARET GİTTİGİDİYOR
GÖRDÜM ALDIM GLOBAL STORE
GÖRDÜM ALDIM ÇELEBİOĞULLARI BAKLAVA
GÖRDÜM ALDIM GPN GÖRDÜM ALDIM
E-TİCARET GRATİS.COM
E-TİCARET GREYDER.COM
E-TİCARET GURAL.COM.TR
E-TİCARET GUSTOESHOP.COM
GÖRDÜM ALDIM GÜRBÜZLER KURUYEMİŞ
GÖRDÜM ALDIM GÜRGENÇLER
GÖRDÜM ALDIM GÜRGENÇLER
E-TİCARET GÜRGENÇLER.COM.TR
E-TİCARET HEPSIBURADA
GÖRDÜM ALDIM HEPSİ BAHÇEMDEN ALİ ALTAY
GÖRDÜM ALDIM HEPSİSONY
E-TİCARET HERYERDEPİLATES.COM
GÖRDÜM ALDIM HIZ YAYINLARI
E-TİCARET HOTİC.COM.TR
E-TİCARET IDEFIX.COM
E-TİCARET IKEA.COM.TR
E-TİCARET INCEHESAP.COM
E-TİCARET INKILAP.COM
E-TİCARET IPEKYOL.COM.TR
E-TİCARET ISTANBULKITAPCISI.COM
GÖRDÜM ALDIM İMAM ÇAĞDAŞ
E-TİCARET İSTEGELSİN
GÖRDÜM ALDIM İŞ KÜLTÜR
E-TİCARET İŞ KÜLTÜR WEB
GÖRDÜM ALDIM İZMİRDENİSTE
E-TİCARET JIMMYKEY.COM
E-TİCARET JOKER. COM.TR
E-TİCARET JOLLYTUR.COM
GÖRDÜM ALDIM KADINLARINELİNDEN
E-TİCARET KAFT.COM
GÖRDÜM ALDIM KAHVECİNİZ
E-TİCARET KAHVEDUNYASI.COM
GÖRDÜM ALDIM KAPPA
E-TİCARET KEMALTANCAONLİNE.COM
E-TİCARET KIGILI.COM
E-TİCARET KIPLINGTR.COM
E-TİCARET KIRMIZI KEDİ
E-TİCARET KITAPSATISIONLINE.COM
E-TİCARET KİĞILI GİYİM TİCARET A.Ş.
GÖRDÜM ALDIM KİTAPKOLİK
E-TİCARET KİTAPYURDU YAY. VE İLET.AŞ.
GÖRDÜM ALDIM KLİKKOLİK
E-TİCARET KLİNİSYEN. COM
E-TİCARET KOCTAS.COM.TR
E-TİCARET KORAYSPOR. COM
GÖRDÜM ALDIM KORKMAZ
E-TİCARET KORKMAZSTORE.COM.TR
E-TİCARET KOTON.COM
GÖRDÜM ALDIM KÖYCEĞİZ BALI
GÖRDÜM ALDIM KURUTATLAR
E-TİCARET KÜTAHYA PORSELEN SANAYİ A.Ş.
E-TİCARET LCWAİKİKİ. COM
GÖRDÜM ALDIM LEBLEBİM
E-TİCARET LEGO.STORETURKEY.COM.TR
E-TİCARET LENSMARKET.COM
E-TİCARET LESCON.COM.TR
E-TİCARET LOFT.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM LOHUSAM
E-TİCARET MACFİT.COM.TR
E-TİCARET MADAMECOCO.COM
GÖRDÜM ALDIM MAGNOLİA PUZZLE
GÖRDÜM ALDIM MALATYA PAZARI
E-TİCARET MARKSANDSPENCER.COM.TR
E-TİCARET MASSIMODUTTI.COM/TR
E-TİCARET MAVI.COM
E-TİCARET MAXIMUM MOBIL DİJİTAL KOD MARKET
ELEKTRONİK PERAKENDE MEDIAMARKT
GÖRDÜM ALDIM MEGUİARS
E-TİCARET MENDOS.COM.TR
E-TİCARET MİGROS SANAL
GÖRDÜM ALDIM MİNİSO
E-TİCARET MİNİSO.COM.TR
E-TİCARET MODANISA.COM
E-TİCARET MODASELVIM.COM
GÖRDÜM ALDIM MONİBOSTAN
ELEKTRONİK PERAKENDE MONSTER NOTEBOOK
E-TİCARET MUDO .
E-TİCARET N11
E-TİCARET N11
GÖRDÜM ALDIM NATURELKA
E-TİCARET NAUTİCA-TR.COM
GÖRDÜM ALDIM NETHOUSE
E-TİCARET NETWORK.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM NEZİH
E-TİCARET NEZİH KİTAP KIRTASİYE SAN. VE TİC. A.Ş.
E-TİCARET NEZİH.COM.TR
E-TİCARET OCCASION.COM.TR
E-TİCARET ODAKITAP.COM
E-TİCARET ONLİNE.A101.COM.TR
E-TİCARET ONLİNE.BAUHAUS.COM. TR
GÖRDÜM ALDIM ORAL-B
E-TİCARET ORIFLAME.COM.TR
E-TİCARET OXXO.COM. TR
E-TİCARET OYSHO.COM/TR
E-TİCARET ÖZDİLEKTEYİM MAĞAZA
GÖRDÜM ALDIM PACHA CİPS
E-TİCARET PANCO.COM.TR
E-TİCARET PASABAHCEMAGAZALARİ.COM
GÖRDÜM ALDIM PASTIRMACI HAYRULLAH
E-TİCARET PENTİ.COM. TR
GÖRDÜM ALDIM PETBURADA
GÖRDÜM ALDIM PETZZSHOP
E-TİCARET PIERRECARDIN.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM POL’S GURME
GÖRDÜM ALDIM POPSOCKETS
E-TİCARET PORLAND.COM.TR
E-TİCARET PORSELENSEPETI.COM
E-TİCARET PTTAVM
E-TİCARET PTTAVM
E-TİCARET PULLANDBEAR.COM/TR
E-TİCARET RAMSEY.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM RAZORUS
E-TİCARET REEBOK.COM.TR
E-TİCARET ROMAN HAZIR GİYİM VETEKSTİL SANAYİ TİC.
E-TİCARET ROSSMANN.COM.TR
E-TİCARET SAATVESAAT.COM. TR
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM
E-TİCARET SAHİBİNDEN .COM-İYZİCO
E-TİCARET SAMSONİTE.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM SAMSUNG
GÖRDÜM ALDIM SARF MARKET
E-TİCARET SCLSTORE.COM
GÖRDÜM ALDIM SCOOTER AYAKKABI
E-TİCARET SEFAMERVE.COM
E-TİCARET SETRE.COM
E-TİCARET SEVIL.COM.TR
E-TİCARET SHOP.LACOSTE.COM.TR/
E-TİCARET SHOP.MIELE.COM.TR
E-TİCARET SHOP.SAMSUNG.COM
E-TİCARET SHOP.VAKKORAMA.COM. TR
E-TİCARET SILKANDCASHMERE.COM
E-TİCARET SİNEKSEKİZ.COM
E-TİCARET SPX.COM.TR
E-TİCARET STRADIVARIUS.COM/TR
E-TİCARET SUNEXPRESS.COM.TR
E-TİCARET SUPERSTEP.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM ŞEKEROĞLU ONLİNE
E-TİCARET TAC.COM.TR/SATİS
E-TİCARET TANTITONI.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM TANTİTONİ
E-TİCARET TATİLBUDUR.COM
E-TİCARET TCHİBO.COM.TR
E-TİCARET TEFALSHOP.COM.TR
ELEKTRONİK PERAKENDE TEKNOSA
E-TİCARET TEMIZMAMA.COM
E-TİCARET TERGAN.COM.TR
GÖRDÜM ALDIM TESBİHHANE
E-TİCARET THEBODYSHOP.COM.TR
E-TİCARET TOYZZ SHOP SANAL POS
E-TİCARET TOZLU.COM.TR
E-TİCARET TR.GANT.COM
E-TİCARET TR.USPOLOASSN. COM
GÖRDÜM ALDIM TRAKYADANEVİNİZE
GÖRDÜM ALDIM TROY
GÖRDÜM ALDIM TSFMARKET
E-TİCARET TUGBAVENN.COM
E-TİCARET TURKISHAIRLINES.COM
E-TİCARET TURKUVAZ MÜZİK KİTAP MAĞ.PAZ. A.Ş.
E-TİCARET UNDERARMOUR.COM.TR
E-TİCARET VAKKO.COM
ELEKTRONİK PERAKENDE VATAN
E-TİCARET VESTEL.COM.TR
E-TİCARET VIVENSE.COM
E-TİCARET WATSONS.COM.TR
E-TİCARET WCOLLECTION.COM.TR
E-TİCARET WCOLLECTİON.COM.TR
E-TİCARET WELDERWATCH.COM
GÖRDÜM ALDIM XİAOMİ
E-TİCARET YALI SPOR
GÖRDÜM ALDIM YARGI BASIM
E-TİCARET YARGİCİ.COM
E-TİCARET YATSAN.COM
E-TİCARET YEMEKSEPETİ.COM
E-TİCARET YOLCU360.COM
E-TİCARET ZARA.COM/TR
E-TİCARET ZARAHOME.COM/TR
GÖRDÜM ALDIM ZEG (DODOMAMA)
E-TİCARET ZENPIRLANTA.COM
GÖRDÜM ALDIM ZEST AYVALIK
* E-ticaretten yapılarak ve kampanyaya dahil sayılacak işlemler için yalnızca yukarıdaki
firmaların internet sitelerinden yapılan alışverişler kampanyaya dahil sayılacaktır.
** Kampanyaya dahil Gördüm Aldım firmaları için yalnızca yukarıda yer alan Gördüm
Aldım mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil olacaktır. İlgili firmaların
Gördüm Aldım mağazalarına, Maximum Mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Adil Işık Group olarak; adL markamızla oluşturduğumuz marka kimliği ve değeri ile Yurtiçi ve Yurtdışı satış noktalarımızda müşterilerimizle buluşmaktayız.

Yurtiçi ve yurtdışındaki yaygın satış noktalarımızda, kendine özgü tasarımları, modayı yansıtan ürünleri, deneyimli satış ekibimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktayız.

adL‘nin modayı yakından takip eden, güçlü ve stil sahibi tasarımları ile adL çatısı altında bulunan codentry’nin enerjik ve canlı stili,  Night Zoom’un  gece şıklığını garanti eden koleksiyonu, Cengiz Abazoğlu, Mert Aslan, Özge Ulusoy gibi isimlerle sağlanan ünlü işbirliktelikleri, geniş ürün yelpazesi ve müşterisine her zaman kaliteli ürün sunma ilkesi markamızı sektörde farklılaştıran önemli unsurlardır.

Bununla beraber, firmamız sektördeki satış gücünü, hızlı tedarik sistemine ve global trendleri pazara sıcağı sıcağına sunmasına borçludur. Firmamızın felsefesi; doğru zaman, doğru ürün, doğru fiyat ve doğru yer denklemidir.

Markamız rekabet stratejisini; kalitesini güçlendirirken maliyetini düşürecek teknolojik yeniliklere yatırım yaparak belirlemektedir. Adil Işık Group ürünlerinin %90’ni yerli üretimdir ve firmamız bu çalışma ilkesi ile yaklaşık 10.000 kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Adil Işık Group markaları; Türkiye’de ve yurtdışındaki satış noktaları ile Türkiye’nin emeğini yurtiçi ve yurtdışında gururla temsil etmektedir.

Dünden bugüne modanın demokratikleşmesi yolunda önemli adımlar atarak sektörde kendine farklı bir yer edinen adL, 1992 yılında moda ve perakende sektörüne merhaba dedi. Bugün yurtiçinde 120 , yurtdışında ise 45 satış noktasında modayı #adLetkisi’nde yorumlayan marka modaya özgün ve yenilikçi bakış açısıyla dikkat çekiyor.

Türk moda sektöründe dev buluşma olarak nitelendirilen adL+CengizAbazoğlu işbirlikteliği lükse çağrışım yapan rafine anlayışıyla zarafet ve şıklık kavramlarını bir kez daha düşündürüyor.

Ünlü stil editörü Mert Aslan’ın artistik direktörlüğünü üstlendiği NightZoom Styled Mert Aslan Koleksiyonu semı couture dokunuşlarla modada zamansızlığı tasarım sürecinin merkezine konumlandırarak sıra dışı, iddialı, heyecan verici ve zarif bir çizgi oluşturuyor.

Yenilikten ve kendi stilini oluşturmaktan ödün vermeyen adL, sizi moda serüveninde hayal etmeye, sınırlarınızı zorlamaya ve hissetmeye davet ediyor…

Adil Işık Group olarak; adL markamızla oluşturduğumuz marka kimliği ve değeri ile Yurtiçi ve Yurtdışı satış noktalarımızda müşterilerimizle buluşmaktayız.

Dünden bugüne modanın demokratikleşmesi yolunda önemli adımlar atarak sektörde kendine farklı bir yer edinen adL, 1992 yılında moda ve perakende sektörüne merhaba dedi. Bugün yurtiçinde 120 , yurtdışında ise 45 satış noktasında modayı #adLetkisi’nde yorumlayan marka modaya özgün ve yenilikçi bakış açısıyla dikkat çekiyor.

Türk moda sektöründe dev buluşma olarak nitelendirilen adL+CengizAbazoğlu işbirlikteliği lükse çağrışım yapan rafine anlayışıyla zarafet ve şıklık kavramlarını bir kez daha düşündürüyor.

Ünlü stil editörü Mert Aslan’ın artistik direktörlüğünü üstlendiği NightZoom Styled Mert Aslan Koleksiyonu semı couture dokunuşlarla modada zamansızlığı tasarım sürecinin merkezine konumlandırarak sıra dışı, iddialı, heyecan verici ve zarif bir çizgi oluşturuyor.

Yenilikten ve kendi stilini oluşturmaktan ödün vermeyen adL, sizi moda serüveninde hayal etmeye, sınırlarınızı zorlamaya ve hissetmeye davet ediyor…

adL’ Kurum Felsefesi

En son trednleri, geniş ürün yelpazesini en yüksek kalitede ve uygun fiyat ile müşterilerine sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

adL’ ın müşteri memnuniyeti anlayışı tüm ürün ve hizmetler için geçerlidir ve bugüne kadar devam eden başarısının temeli bu ilkedir.

Tüm çalışanlarımızın amacı, bu ilkeye bağlı kalarak müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak ve en iyi hizmeti vermektir.

Müşteri memnuniyeti anlayışımızı;

Satış öncesinde; ürünlerimizin kalite standardını en üst seviyede tutarak

Satış sonrasında; mağazalarımızda deneyimli satış danışmanlarımız aracılığı ile müşterilerimize, en hoş mağaza ortamında en uygun fiyatlı ürünleri sunarak

Satış sonrasında;müşterilerimizden gelen her türlü talep, soru ve eleştirileri en hızlı biçimde cevaplandırıp, ürün ve hizmet kalitemizi artırmak için değerlendirerek uygulamaktayız.

Adil Işık Group Merkez İletişim Bilgileri:

Adil Işık Hazır Giyim San. ve Tic. Aş.
Cendere Yolu No:23 Kağıthane İstanbul

Telefon : (+90) 212 295 66 55 
Faks : (+90) 212 295 91 19 
E-Posta : [email protected]
E-Posta : [email protected]
E-Posta : [email protected]

Öneri ve eleştirileriniz için Müşteri Hizmetleri Hattı
444 3 235


🟩 Adil Işık (adL) indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Adil Işık (adL) indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Adil Işık (adL) indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Adil Işık (adL) kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Adil Işık (adL) promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.