adL İndirim Kodu [% 20] – Adil Işık

Kod Süresiz
Adil Işık (adL) sitesinde 200₺ üzeri alışverişe %20 indirim sağlar....Daha Fazla

Adil Işık (adL) sitesinde 200₺ üzeri alışverişe %20 indirim sağlar. ADL Kupon Kodu, Kuponla.com tarafından bulunmuştur. Daha Az

UMGUNU20 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 15 adL İndirim Kodu – Adil Işık

Kod Süresiz
Adil Işık (adL) Yeni Üyelere Özel Sepette Geçerli %15 İndirim...Daha Fazla

Adil Işık (adL) Yeni Üyelere Özel Sepette Geçerli %15 İndirim sağlayan Kupon Kodu!

Daha Az

NIUYELIK Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 adL Elbise İndirimi: Sepet Fırsatları | Adil Işık

Fırsat Süresiz
adL Tüm İndirimlere Ek Sepette %20'ye Varan İndirimleri Keşfet! 💥...Daha Fazla

adL Tüm İndirimlere Ek Sepette %20’ye Varan İndirimleri Keşfet! 💥

Süper Kasım! Tüm İndirimlere Ek Sepette %40’a Varan İndirim!

adL’de %70 e Varan İndirimler + Sepette %10 İndirim Kampanyası sizi bekliyor!

adL’de Tüm İndirimlere Ek Sepette %40 İndirim Kampanyası başladı!

%50 ye Varan İndirimler + Sepette %30 İndirim Kampanyası adL’de %70’e Varan İndirime Ek Sepette %30 İndirim! adL’de Yaz sürprizi Kampanyası! Seçili Ürünlerde Geçerli Sepette Ek %70’e Varan + %30’a Varan İndirim!

Adil Işık Sezonun Büyük İndirimi! Sepette %25’e Varan İndirim Fırsatı!

https://img.euromsg.net/257AC2D724564D23AD3A96475BB7A5F0/images/260821_kupon/2608_kupon_kampanya_01.jpg Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 40 adL Elbise İndirimi 📢 | Adil Işık (Aynı Gün Kargo)

Fırsat Süresiz
adL'de Yaz Fırsatları, %50'ye Varan İndirim Başladı! adL'de Elbiselerde Geçerli...Daha Fazla

adL’de Yaz Fırsatları, %50’ye Varan İndirim Başladı! adL’de Elbiselerde Geçerli Sepette %50 İndirim! 199,9 TL ve Üzeri Alışverişlerde Kargo Bedava!

adL’de Tüm Ürünlerde Sepette Geçerli NET %20 İndirim!

400₺ Alışverişe 60₺ Anında İndirim! (Hafta Sonu Özel): Hafta Sonuna Özel Her 400 TL’lik Alışverişe 60 TL Hediye!

adL % 70 Büyük Kış İndirimi Kampanyası Başladı!📢 | Adil Işık

adL’de %70’e Varan Büyük Kış İndirimi Başladı!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e özel adL’de 200 TL chip-para! + 7 Taksit

Fırsat Süresi Doldu
Axess'e özel 1-30 Nisan 2023 tarihlerinde adL mağazaları ve adL.com.tr’de...Daha Fazla

Axess’e özel 1-30 Nisan 2023 tarihlerinde adL mağazaları ve adL.com.tr’de tek seferde 2000 TL ve üzeri ilk harcamanıza 200 TL chip-para fırsatı için hemen katılın!

Kampanya detayları:

 • 1-30 Nisan 2023 tarihlerinde adL mağazaları ve adL.com.tr’de tek seferde yapacağınız ilk 2000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 200 TL chip-para sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması ya da ilk harcamadan önce asıl kart sahiplerinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “ADL” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir.
 • Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımda, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Juzdan ve SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Chip Para kampanyasına Axess, Wings, Free ve Akbank Kart ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar dahildir. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar kapsamında, kampanyadan bir defa en fazla 200 TL chip-para kazanabilir. Aynı gün yapılan harcamaların ilki kampanya kapsamında sayılır. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve “yenileme merkezi” veya “yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

adL Sonbahar Ekinoksu: Tüm İndirimli Ürünlere Ek % 10 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
adL'de Sonbahar Ekinoksu Başladı! Tüm İndirimli Ürünlere Sepette Ek %10...Daha Fazla

adL’de Sonbahar Ekinoksu Başladı! Tüm İndirimli Ürünlere Sepette Ek %10 İndirim Kampanyası

Sonbahar Ekinosuna Özel Fırsatlar! 🌞🌚 https://www.adl.com.tr/indirim-firsati/

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Online Elektronik ve Giyim Alışverişlerinize 200₺ Bonus – GarantiPay ile 250₺ Bonus!

Fırsat Süresi Doldu
1 – 30 Kasım tarihleri arasında bonus üye iş yerlerinden...Daha Fazla
 • 1 – 30 Kasım tarihleri arasında bonus üye iş yerlerinden online elektronik ve giyimde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişinizde 40 TL, toplam 200 TL bonus verilecektir. Üstelik GarantiPay’le ekstra 10 TL, toplam 250 TL bonus!
 • Kampanya 1-30 Kasım 2022 tarihlerinde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 250 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında harcamalarını GarantiPay ile yapan müşterilere özel ekstra 10 TL, toplam ekstra 50 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklanmalıdır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 7,99 TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalıdır.
 • Kampanyaya sadece internetten yapılan harcamalar dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Kampanyaya tek seferde yapılacak peşin ve taksitli işlemler dahildir.
 • Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.
 • Kazanılan bonuslar 3 Aralık – 3 Ocak 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 4 Ocak 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilecektir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilecektir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından kampanyaya katılım gerçekleştirilmelidir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • GarantiPay ile Ödeme Yapmak İçin;
  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın mobil uygulamasından işlem yapıyorsanız:
  1)  Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  2) Ödeme işlemi için GarantiPay’i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
  3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
  4) Onayınız sonrasında direkt olarak açılan firma mobil uygulamasında işlem sonucunuzu görüntülemeden uygulamayı kapatmayın.
  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın web sitesinden işlem yapıyorsanız:
  1) Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  2) Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza BonusFlaş’tan gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)
  3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
 • *Eğer alışverişiniz esnasında bonuslarınızı kullanmak istiyorsanız, GarantiPay ile ödeme işleminize başlamadan önce Garanti BBVA Dijital Parolanız ile BonusFlaş’a giriş yapmanız gerekmektedir.

Geçerli elektronik siteleri:

www.mediamarkt.com.tr
www.teknosa.com
www.vatanbilgisayar.com
www.trendyol.com
www.hepsiburada.com
www.n11.com

Geçerli Giyim Siteleri:
www.mediamarkt.com.tr
www.teknosa.com
www.vatanbilgisayar.com
www.trendyol.com
www.hepsiburada.com
www.n11.com
tr.uspoloassn.com
shop.ltbjeans.com
shop.mango.com
tr.benetton.com
sarar.com
www.adl.com.tr
www.altinyildizclassics.com
www.avva.com.tr
www.ayakkabidunyasi.com.tr
www.ayyildiz.com.tr
www.bambistore.com.tr
www.bananarepuclic.com.tr
www.bathandbodyworks.com.tr
www.bershka.com
www.beymen.com
www.beymenclub.com
www.bisse.com
www.boyner.com.tr
www.brandroom.com.tr
www.brandys.com.tr
www.cacharel.com.tr
www.calzedonia.com
www.camper.com
www.cartersoshkosh.com.tr
www.cetinkaya.com.tr
www.ceyo.com.tr
www.civilim.com
www.colins.com.tr
www.dagi.com.tr
www.damat.com.tr
www.defacto.com.tr
www.deichmann.com
www.derishow.com.tr
www.desa.com.tr
www.divarese.com.tr
www.dufy.com.tr
www.ebebek.com
www.edwards.com.tr
www.elleshoes.com.tr
www.faiksonmez.com
www.flo.com.tr
www.gap.com.tr
www.greyder.com
www.gant.com.tr
www.gizia.com
www.hatemoglu.com
www2.hm.com
www.homestore.com.tr
www.instreet.com.tr
www.intersport.com.tr
www.ipekyol.com.tr
www.jimmykey.com.tr
www.joker.com.tr
www.kemaltanca.com.tr
www.kifidis.com.tr
www.kigili.com
www.koton.com
www.kip.com.tr
www.kom.com.tr
www.lacoste.com.tr
www.levis.com.tr
www.lovemybody.com.tr
www.lcwaikiki.com
www.lee.com.tr
www.morhipo.com
www.minycenter.com.tr
www.machka.com.tr
www.marksandspencer.com.tr
www.massimodutti.com
www.mudo.com.tr
www.nautica-tr.com
www.network.com.tr
www.ninewest.com.tr
www.occasion.com.tr
www.olegcassini.com.tr
www.oxxo.com.tr
www.oysho.com
www.panco.com.tr
www.penti.com
www.perspective.com.tr
www.pierrecardin.com.tr
www.pologarage.com
www.pullandbear.com
www.puma.com.tr
www.ramsey.com.tr
www.roman.com.tr
www.silkandcashmere.com.tr
www.sportive.com.tr
www.superstep.com.tr
www.spx.com.tr
www.suvari.com.tr
www.tergan.com.tr
www.thebodyshop.com.tr
www.twist.com.tr
www.underarmour.com.tr
www.vakko.com
www.vakkoroma.com.tr
www.vetrinaturkiye.com
www.victoriassecret.com.tr
www.wcollection.com.tr
www.yargici.com
www.zara.com.tr
www.zarahome.com
www.zegna.com

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

adL’de 100TL MaxiPuan Kampanyası

Fırsat Süresi Doldu
Maximum Kart’ınıza AdL ve Love My Body’de 100 TL MaxiPuan...Daha Fazla

Maximum Kart’ınıza AdL ve Love My Body’de 100 TL MaxiPuan Fırsatı! Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, 20 Temmuz – 20 Ağustos 2022 tarihleri arasında adL ve Love My Body Mağaza’ları ile www.adl.com.tr ve www.lovemybody.com.tr’den tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize 100 TL MaxiPuan! Üstelik 7 taksit fırsatı.

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışveriş​inizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: Bankamatik Kartı, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, Maximiles Black, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç)

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Maxipara Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız Kredi kartı, Maximum Genç Aidatsız Bankamatik kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 2 Eylül 2022 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ekim 2022’dir. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 01 Kasım 2022 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

adL’de 100 TL ParaPuan ve 7 taksit! [CardFinans]

Fırsat Süresi Doldu
CardFinans bireysel kredi kartınızla 20 Temmuz - 20 Ağustos 2022 tarihleri...Daha Fazla

CardFinans bireysel kredi kartınızla 20 Temmuz – 20 Ağustos 2022 tarihleri arasında adL mağazalarından ve adl.com.tr’dan yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize adL mağazalarında geçerli 100 TL değerinde ParaPuan hediye! Üstelik 7’ye varan taksit fırsatı!

 • ParaPuan kampanyasına katılmak için 20 Temmuz – 20 Ağustos 2022 tarihleri arasında “ADL” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. QNB Mobil’den ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya dönemi boyunca “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
 • ParaPuan kampanyalarından bir kişi bir kez, 750 TL ve üzeri ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 100 TL değerinde ParaPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 23 Ağustos 2022’de yüklenecek olup 22 Eylül 2022 tarihine kadar adL mağazalarında geçerli olacaktır.
 • Kazanılan ParaPuan’lar sadece adL mağazalarında kullanılabilir. Kazanılan ParaPuan adl.com.tr‘de kullanılamaz.
 • Kullanılmayan ParaPuan 23 Eylül 2022’de geri alınacaktır.
 • Kampanya, diğer ParaPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında, 15 Eylül 2022 tarihine kadar kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 3 arası taksitleri işlemlere +4 taksit uygulayabilecektir.
 • QNB Finansbank Ticari kartları, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, Banka kartları, ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan CardFinans Fix’ler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Sanal kartınız ile kazandığınız ParaPuan’larınızı Çağrı Merkezi ve İnternet Bankacılığı kanallarından asıl kartınıza transfer ederek, fiziksel mağazalardaki alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.
 • CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’inizden tahsil edilir. CardFinans Fix “Artı Kampanya’ya” dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’ü arayabilirsiniz. Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar Artı Kampanya’dan çıkış yapamamaktadır.
 • Alınan ürünlerin iade edilmesi halinde, fatura tutarı kadar iade makbuz fişi verilir veya aynı tutardaki ürünle değiştirilir. İade için fatura ile mağazalara gidilmesi gerekmektedir. İptal edilen işlemlerde verilen indirim de iptal edilecektir. Ayrıca kazanılan ParaPuan’lar da geri alınır, ParaPuan’lar harcanmış ise ilgili tutar karta TL borcu olarak yansıtılır.
 • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. adL’nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi adL mağazalarından alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Kampanya kapsamında adL’den satın alınan ürünlerle ilgili olarak yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler adL’nin müşteri hizmetlerine iletilebilir.

adL’de 100 TL değerinde ParaPuan ve 7 taksit! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Adil Işık İndirim Kodu – Night Zoom Mert Aslan

Kod Süresiz
Adil Işık indirim kuponu ile Mert Aslan koleksiyonu %10 ekstra...Daha Fazla

Adil Işık indirim kuponu ile Mert Aslan koleksiyonu %10 ekstra indirimli! Night Zoom Mert Aslan Lansmanına Özel İndirim! ✨📣 Night Zoom x Mert Aslan Lansmanına Özel %10 İndirim! Adil Işık promosyon kodu ile Mert Aslan koleksiyonu %10 indirimli!


adL 500₺ ve Üzeri Alışverişlerinizde Geçerli 40₺ İndirim Kodu: adL_indirim40X Daha Az

ERTADL10 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 70 adL İlkbahar İndirimi 🔔 | Adil Işık

Fırsat Süresiz
adL'de İlkbahara Özel Seçili Ürünlerde Geçerli %70'e Varan İndirim!...Daha Fazla

adL’de İlkbahara Özel Seçili Ürünlerde Geçerli %70’e Varan İndirim!

https://www.adl.com.tr/kadin-giyim-indirim/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

adL Mert Aslan Koleksiyonunda Net % 70 Büyük Kış İndirimi Başladı!⭐️ | Adil Işık

Fırsat Süresiz
adL'de Mert Aslan Koleksiyonunda Net %70 Büyük Kış İndirimi Başladı!💃...Daha Fazla

adL’de Mert Aslan Koleksiyonunda Net %70 Büyük Kış İndirimi Başladı!💃 Büyük Kış İndirimi BAŞLADI!⭐️

adL'de Mert Aslan Koleksiyonunda Net %30 Büyük Kış İndirimi Başladı!

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 adL İndirim Kodu

Kod Süresiz
ADL indirim kodu %10 indirim sağlar! adL'de %10 indirim sağlar....Daha Fazla

ADL indirim kodu %10 indirim sağlar!

adL’de %10 indirim sağlar. E1FFF7 750A5E

Daha Az

C6E310 Kodu Aç 
100% Başarılı

adL % 75’e Varan Outlet İndirimi | Adil Işık

Fırsat Süresiz
adl’nin kadın modellerine özel outlet ürünlerinde şimdi %75'e varan indirim...Daha Fazla

adl’nin kadın modellerine özel outlet ürünlerinde şimdi %75’e varan indirim seni bekliyor!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

adL 50₺ İndirim Kodu [450 TL Alışverişe] – Adil Işık

Kod Süresi Doldu
Adil Işık (adL) sitesinde 450₺ üzeri alışverişe 50₺ indirim sağlar.
NTRE45BF Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

adL Sonbahar Kış 2020/21 Yeni Koleksiyon | Adil Işık

Fırsat Süresiz
ADL’nin Kadın YENİ SEZON modellerini incelemek ve online alışveriş için...Daha Fazla

ADL’nin Kadın YENİ SEZON modellerini incelemek ve online alışveriş için tıklayın! 150 TL ve üzeri ücretsiz kargo fırsatıyla.

None Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

adL %75’e Varan İndirim – Yenilenen Fiyatlar | Adil Işık

Fırsat Süresiz
adL'de Yenilenen Fiyatlar! %75'e Varan İndirim Fırsatını Kaçırma!
Hemen Al
100% Başarılı

adL % 50 – % 60 – % 70 Büyük Yaz İndirimi | Adil Işık

Fırsat Süresiz
Yaza özel olarak %50, %60 ve %70'lik indirimler adL'de! adL'de...Daha Fazla

Yaza özel olarak %50, %60 ve %70’lik indirimler adL’de! adL’de Yüzlerce Üründe Yenilenen Fiyatlar Seni Bekliyor! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Adil Işık Yeni Sezonda Sepette % 30 İndirim

Fırsat Süresiz
Adil Işık yeni sezon ürünlerinde sepette %30 indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

adL 50₺ İndirim Kodu (400₺ Üzeri Alışverişte Geçerli)

Kod Süresi Doldu
400₺ ve üzeri alışverişlerinize 50₺ indirim kodu Adil Işık'ta! Not:...Daha Fazla

Daha Az

AFADL50 Kodu Aç 
100% Başarılı

adL %20 – %25 – %35 İndirim Kampanyaları

Fırsat Süresi Doldu
adL'de Yeni Sezon Dahil Tüm Ürünlerde Tek Parça Ürün Alımlarında...Daha Fazla

adL’de Yeni Sezon Dahil Tüm Ürünlerde Tek Parça Ürün Alımlarında %20 İndirim!, İki Parça Ürün Alımlarında %25 İndirim, Üç ve Üzeri Ürün Alımlarında %35 İndirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 40 Adil Işık Mert Aslan Night Zoom Koleksiyonu İndirimi

Fırsat Süresiz
NightZoom - Mert Aslan koleksiyonu %40 indirimli kadın giyim markası...Daha Fazla

NightZoom – Mert Aslan koleksiyonu %40 indirimli kadın giyim markası Adil Işık’ta, işine güvenen, özel gecelerde göz alıcı ya da günlük yaşamda rahat olan Adil Işık’ta sizleri bekliyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

adL Tüm Ürünlerde Sepette % 30 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
adL'de Tüm Ürünlerde Sepette Ek %30 İndirim!
Hemen Al
100% Başarılı

adL Tüm Ürünlere Sepette Ek % 20 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Tüm ürünlerde sepette EK %20 indirim kampanyası devam ediyor!
Hemen Al
100% Başarılı

adL 39.90 TL, 49.90 TL, 59.90 TL Fiyatlarla Tek Fiyat Kampanyası

Fırsat Süresiz
adL'de 39.90 TL, 49.90 TL, 59.90 TL Fiyatlarla Tek Fiyat...Daha Fazla

adL’de 39.90 TL, 49.90 TL, 59.90 TL Fiyatlarla Tek Fiyat Kampanyası Başladı! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Giyim Kuponları

150-400-700TL Mavi Anında İndirim Kodları

Kod 2 hafta kaldı
Mavi'de 1250 TL ve üzeri 150 TL, 2500 TL ve... Detayını Gör
MAVI150 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 50+% 50 Koton İndirim Kodu – Seçili Ürünler

Kod Süresiz
Koton indirim kodu ile Seçili ürünlerde %50+%50 İNDİRİM! Sakın kaçırma!... Detayını Gör
50KTN50 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 70 DeFacto Yılın Son Fırsatları: Yılbaşı Hediyeleri

Fırsat Süresiz
🎁Yeni Yıl Yeni Fırsatlar DeFacto'da, %70'e Varan İndirimleri Kaçırma✨🎄Sevdiklerinizi Mutlu... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Koton Mobil Kupon Kodu + 500TL’ye 150TL İndirim: Işıltılı Yılbaşı Fırsatları

Kod Süresiz
Koton indirim kodu ile MOBİL UYGULAMAYA ÖZEL TÜM ÜRÜNLERDE EKSTRA... Detayını Gör
10KTN Kodu Aç 
100% Başarılı

150TL Koton En Trend Kasım İndirim Kodu

Kod Süresiz
Koton indirim kodu ile ONLINE'A ÖZEL EN TREND CUMA FIRSATLAR!... Detayını Gör
KTNE150 Kodu Aç 
100% Başarılı

Adil Işık Group olarak; adL markamızla oluşturduğumuz marka kimliği ve değeri ile Yurtiçi ve Yurtdışı satış noktalarımızda müşterilerimizle buluşmaktayız.

Yurtiçi ve yurtdışındaki yaygın satış noktalarımızda, kendine özgü tasarımları, modayı yansıtan ürünleri, deneyimli satış ekibimiz ile müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede karşılamaktayız.

adL‘nin modayı yakından takip eden, güçlü ve stil sahibi tasarımları ile adL çatısı altında bulunan codentry’nin enerjik ve canlı stili,  Night Zoom’un  gece şıklığını garanti eden koleksiyonu, Cengiz Abazoğlu, Mert Aslan, Özge Ulusoy gibi isimlerle sağlanan ünlü işbirliktelikleri, geniş ürün yelpazesi ve müşterisine her zaman kaliteli ürün sunma ilkesi markamızı sektörde farklılaştıran önemli unsurlardır.

Bununla beraber, firmamız sektördeki satış gücünü, hızlı tedarik sistemine ve global trendleri pazara sıcağı sıcağına sunmasına borçludur. Firmamızın felsefesi; doğru zaman, doğru ürün, doğru fiyat ve doğru yer denklemidir.

Markamız rekabet stratejisini; kalitesini güçlendirirken maliyetini düşürecek teknolojik yeniliklere yatırım yaparak belirlemektedir. Adil Işık Group ürünlerinin %90’ni yerli üretimdir ve firmamız bu çalışma ilkesi ile yaklaşık 10.000 kişiye iş imkanı sağlamaktadır. Adil Işık Group markaları; Türkiye’de ve yurtdışındaki satış noktaları ile Türkiye’nin emeğini yurtiçi ve yurtdışında gururla temsil etmektedir.

Dünden bugüne modanın demokratikleşmesi yolunda önemli adımlar atarak sektörde kendine farklı bir yer edinen adL, 1992 yılında moda ve perakende sektörüne merhaba dedi. Bugün yurtiçinde 120 , yurtdışında ise 45 satış noktasında modayı #adLetkisi’nde yorumlayan marka modaya özgün ve yenilikçi bakış açısıyla dikkat çekiyor.

Türk moda sektöründe dev buluşma olarak nitelendirilen adL+CengizAbazoğlu işbirlikteliği lükse çağrışım yapan rafine anlayışıyla zarafet ve şıklık kavramlarını bir kez daha düşündürüyor.

Ünlü stil editörü Mert Aslan’ın artistik direktörlüğünü üstlendiği NightZoom Styled Mert Aslan Koleksiyonu semı couture dokunuşlarla modada zamansızlığı tasarım sürecinin merkezine konumlandırarak sıra dışı, iddialı, heyecan verici ve zarif bir çizgi oluşturuyor.

Yenilikten ve kendi stilini oluşturmaktan ödün vermeyen adL, sizi moda serüveninde hayal etmeye, sınırlarınızı zorlamaya ve hissetmeye davet ediyor…

Adil Işık Group olarak; adL markamızla oluşturduğumuz marka kimliği ve değeri ile Yurtiçi ve Yurtdışı satış noktalarımızda müşterilerimizle buluşmaktayız.

Dünden bugüne modanın demokratikleşmesi yolunda önemli adımlar atarak sektörde kendine farklı bir yer edinen adL, 1992 yılında moda ve perakende sektörüne merhaba dedi. Bugün yurtiçinde 120 , yurtdışında ise 45 satış noktasında modayı #adLetkisi’nde yorumlayan marka modaya özgün ve yenilikçi bakış açısıyla dikkat çekiyor.

Türk moda sektöründe dev buluşma olarak nitelendirilen adL+CengizAbazoğlu işbirlikteliği lükse çağrışım yapan rafine anlayışıyla zarafet ve şıklık kavramlarını bir kez daha düşündürüyor.

Ünlü stil editörü Mert Aslan’ın artistik direktörlüğünü üstlendiği NightZoom Styled Mert Aslan Koleksiyonu semı couture dokunuşlarla modada zamansızlığı tasarım sürecinin merkezine konumlandırarak sıra dışı, iddialı, heyecan verici ve zarif bir çizgi oluşturuyor.

Yenilikten ve kendi stilini oluşturmaktan ödün vermeyen adL, sizi moda serüveninde hayal etmeye, sınırlarınızı zorlamaya ve hissetmeye davet ediyor…

adL’ Kurum Felsefesi

En son trednleri, geniş ürün yelpazesini en yüksek kalitede ve uygun fiyat ile müşterilerine sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

adL’ ın müşteri memnuniyeti anlayışı tüm ürün ve hizmetler için geçerlidir ve bugüne kadar devam eden başarısının temeli bu ilkedir.

Tüm çalışanlarımızın amacı, bu ilkeye bağlı kalarak müşterilerimize en kaliteli ürünleri sunmak ve en iyi hizmeti vermektir.

Müşteri memnuniyeti anlayışımızı;

Satış öncesinde; ürünlerimizin kalite standardını en üst seviyede tutarak

Satış sonrasında; mağazalarımızda deneyimli satış danışmanlarımız aracılığı ile müşterilerimize, en hoş mağaza ortamında en uygun fiyatlı ürünleri sunarak

Satış sonrasında;müşterilerimizden gelen her türlü talep, soru ve eleştirileri en hızlı biçimde cevaplandırıp, ürün ve hizmet kalitemizi artırmak için değerlendirerek uygulamaktayız.

Adil Işık Group Merkez İletişim Bilgileri:

Adil Işık Hazır Giyim San. ve Tic. Aş.
Cendere Yolu No:23 Kağıthane İstanbul

Telefon : (+90) 212 295 66 55 
Faks : (+90) 212 295 91 19 
E-Posta : info@adl.com.tr
E-Posta : info@codentry.com
E-Posta : info@lovemybody.com.tr

Öneri ve eleştirileriniz için Müşteri Hizmetleri Hattı
444 3 235


🟩 Adil Işık (adL) indirim kodu Aralık 2023
🏷️ Adil Işık (adL) indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Adil Işık (adL) indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Adil Işık (adL) kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Adil Işık (adL) promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.