Ahmad Tea London Extra Special & Earl Grey Ceylon Çayları Trendyol’da İndirimde!

Fırsat Süresiz
Londralı Ahmad Tea Earl Grey ve Extra Special bardak poşet,...Daha Fazla

Londralı Ahmad Tea Earl Grey ve Extra Special bardak poşet, demlik poşet çayları Trendyol’da en ucuz fiyatta! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Ahmad Tea Çayları Migros & Sanal Market’te!

Fırsat Süresiz
Ahmad Tea Türkiye, Migros Sanal Market'te satışta!
Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Gıda Kuponları

% 15 Bahs Bar İndirim Kodu

Kod Süresiz
Bahs Sporcu Bar SEPETTE EKSTRA %15 İNDİRİM KODU: BAHS15... Detayını Gör
BAHS15 Kodu Aç 
100% Başarılı

40TL Domino’s Arkadaşına Öner Kupon Kodu

Kod Süresiz
Domino's Arkadaşına Öner Promosyon Kodu: TGH80D5A Arkadaşın sana Dominos’u önerdi.... Detayını Gör
TGH80D5A Kodu Aç 
100% Başarılı

Hepsiburada Fellas 2. Ürün 10TL

Fırsat Süresiz
Hepsiburada FellasFoods ürünlerinde 2.si 10TL! Fellas Marka Ürünlerde 2. 'si... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

1000TL Frink+ İndirim Kodu

Kod Süresiz
Frink+ üyeliği 1200 TL yerine 1000 TL! Sen de bu... Detayını Gör
FRNKPLS Kodu Aç 
100% Başarılı

50TL Domino’s Pizza Öğlen İndirim Kodu [11.00-16.00]

Kod Süresiz
Domino's öğlen 11.00-16.00 arasında geçerli 50₺ kupon kodu. ÖĞLE ARASI... Detayını Gör
OGLEN50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Ahmad Tea , dört kuşak boyunca çay yetiştirme ve harmanlama ile deneyim kazanmış bir İngiliz aile şirketidir. İngiltere’de günlük yaşamın kalbi olan çay içme alışkanlığı ile en iyi kalite çayı yetiştirmek için yola çıktı.

Ahmad Tea, İngiltere’de kurulduğunda, insanların her gün hoşlanabileceği ayrıcalıklı bir sıcak içecek arzuladıklarını hissetti. İlk ekim alanlarının ve ortaklarının seçimi, ilk harman ve hatta erken paketleme yöntemi bu gereksinimi karşılamaya yönelik duyulanan bağlılıktandır. Güzel ve değişik hediye paketleri, zarif kavanozlar ve göz alıcı küçük çay kutularını kullanarak, yani çayı değişik şekillerde sunarak önemini vurgulayan ilk şirketlerden biridir.

Kuşaklar boyunca gelişen bilgi birikimlerinin uygulamaya geçmesi sonucunda ilk İngiliz ürünü Ahmad Tea piyasaya 1986 yılında sürüldü. Yıllar geçtikçe ve ünü artıp piyasada yaygınlaşınca, dünya insanlarının genelinde çay içme arzusunun basit bir ferahlamadan çok eğlenceli, unutulmaz ve tatmin edici bir deneyim haline geldiğini gördü. Çayın kalitesinin kısa sürede uluslararası platformda onaylanması ve takdir edilmesiyle birlikte alan genişlemeye başladı. Şu an altı kıta üzerinde bulunan 70 ülkeye Ahmad Tea çayları ihraç edilmektedir.

Ahmad Tea’nin ilk kurulduğu günlerde bir yöneticisi, “Evde içmeyeceğim çayı asla satmam” diyere söz vermiştir. Bu reddetme sadece en iyi kalite çayın kabul edildiğinin göstergesidir. “En iyi kalite çay” anlayışı ilk olarak çayın aroması, tadı, rengi, yoğunluğunu kapsamaktadır ama aynı zamanda şekilleri, harmanlanması ve paketlenmesini de içermektedir. “En iyi kalite çay” anlayışı çeşnicilere yol göstermeye devam etmekte ve tüm şirket çalışanlarına ilham vermektedir.

Bir aile şirketi olarak devam eden Ahmad Tea dünya genelinde çaylarının kalitesi ve kurulduğu vizyona sadık kalmasıyla tanınmaktadır.

Hikayemiz – Dünyanın En Seçkin Çaylarının Mirası
Ahmad Tea, dört nesil çay harmanlama ve tatma deneyimine dayanan, İngiltere merkezli bir aile işletmesidir. En iyi çayın tutkusu üzerine kurulan, İngiltere’nin ve ötesindeki günlük yaşamın kalbinde çay içme komutlarının bulunduğu eşsiz yere adanmıştır.

Şirket İngiltere’de kurulduğunda, insanların her gün çıkarılabilecek istisnai bir infüzyon istediklerini hissettik. İlk plantasyonlarımız ve ortaklarımız, ilk harmanlama ve tatma ve hatta erken ambalajımızın seçilmesi, hepsi bu ihtiyacı karşılamaya yönelik bir taahhüt tarafından yönlendirildi. Bu doğrultuda, çayın değerini vurgulayan, güzel hediyelik paketler, enfes teneke kutular ve büyüleyici caddelere sunan ilk şirketlerden biriyiz.

Yıllar geçtikçe, itibarımız ve erişimimiz yayıldıkça, dünyanın her yerindeki insanların bu arzuyu, sadece ferahlıktan çok daha fazlası olan, ancak keyifli, akılda kalıcı ve tatmin edici bir deneyim olan bir fincan çay için paylaştığı açık bir şekilde anlaşıldı.

Genel Müdürümüz Ahmad Tea’nin hayatında, “Evde içmeyeceğim bir şey satmayacağım” sözünü vermiştir. Bu, en iyi çaylardan başka bir şey kabul etmeyi reddetmiştir – öncelikle bunların lezzetleri, aroması, gücü ve kıvamı bakımından. Tadımcılarımıza rehberlik etmeye ve tüm şirketimize ilham vermeye devam ediyor.

Ahmad Tea, dünyanın dört bir yanındaki çaylarının kalitesiyle ünlüdür ve onu kurmuş olan vizyona bağlı olarak bir aile şirketi olmayı sürdürmektedir.

ÇAY ÜRETİM SÜRECİ
Ortaklık
Çayın son kalitesi , tohumlamadan, toprağa, iklime, yetiştirme esnasında gösterilen ilgiye, hasatın zamanlamasına ve bütün bunların doğru şekilde biraraya getirilmesine bağlıdır.
Üreticilerle yıllardır kurduğumuz ortaklıklar sayesinde, her üreticinin kullandığı teknikleri en ince detayına kadar gözlemleyerek oluşturduğumuz metodlar sayesinde çay konusunda çok detaylı bilgiye sahip olduk. Uzun vadeli ortaklıklara verdiğimiz önem, ürünümüzün kalitesinin devamlı en üst düzeyde kalmasını sağlıyor.

Bu ortaklıklar, üretimin en iyi kısımlarının bizim için ayrılmasını sağlayarak gerekli önerileri uygulatmamıza izin verir. Örneğin, vakumlu paket uygulamamız sayesinde çayımız, özelliklerini uzun süre koruyabilmektedir.

BAKIM
Çayın bahçeden tesislerimize ulaşmasını sağlayan uzun yolculuğun her adımında kontroller ve tadımlar yapılarak kalitenin en üst düzeyde kalması sağlanır.

Bu yolculuk sırasında biz sadece her adımı takip etmekle kalmayıp, sürekli tadımlar ile kaliteyi kontrol altında tutarız. Vakumlu paketleme uygulamasının öncüsü olan bizler, üreticilerimizden tesislerimize kadar çayın kalitesini ve özelliklerini koruyoruz. Şu anda %65 oranında çay stoğumuz bu teknikle ulaştırılmaktadır ve bu oran dengimiz olan şirketler içinde en yüksek orandır.

Bu tür yatırımlar, hem üreticilerimize sağladığımız desteğin, hem de sizin çay keyfinizi artırmak için yaptığımız düzenli çalışmaların bir örneğidir.

BECERİ
Çayımızdan aldığınız keyif, üretim esnasında bizim üretimimize gösterdiğimiz özen ve harmanlama tekniklerinin en iyi şekilde birleştirilmesine bağlıdır. “Kendi evimde içmeyeceğim bir çayı satışa çıkarmam” – Genel Müdürümüzün belirttiği bu basit ama çok önemli kalite düsturu sayesinde kalite şirketimizin her adımında en önemli yön göstericimiz olmuştur. Kendisi çok yetenekli bir çay uzmanıdır ve düzenli olarak tadımlarda aktif rol alarak yaratıcılığını kullanarak sizlere değişik tatlar sunar. Üst yönetimin bu titiz ilgisi şirketimizin standartlarının en üst seviyede tutulmasına ve kaliteden asla ödün verilmemesine yardımcı olur. Yıllar içinde pekçok değişikliğe rağmen Ahmad Çay Markası orijinal kalitesine, rengine, aromasına ve kokusuna sadık kalarak sizlerin güvenine ve tercihinize layık olmuştur.

Bu kalite ve tutarlılık, ortaklık kurduğumuz üreticilerle başlayarak, gözetimimiz altında üretimin her adımında devam eder. Bu titizlik sayesinde Ahmad Çay’ın tecrübeli tadımcıları tüm yeteneklerini ve tecrübelerini kullanarak çok çeşitli fakat kaliteli yeni tatlar yaratmaktadırlar.
Bu kalite, titizlik ve yetenek sayesinde çayımız, dalından sizin demliğinize yaptığı uzun yolculukta kalitesini korumaktadır.
AHMAD TEA TÜRKİYE

ÇAY HAKKINDA
Çay ve Sağlık Besin Değeri Süt veya şekersiz içilen çay sıfır kaloridir. Birçok meşrubat ve içkilere gore çay yapmak sağlıklı bir alternatifdir. Kafein Hem çay hem de kahve içindeki kafeinin olumsuz etkisi ile ilgili birçok iddialar olmuştur. Çay kahve ile karşılaştırıldığında yaklaşık kahvenin yarısı miktarda kafein içerir, ki bu da fincan başına (190ml) yaklaşık 33mg kafein demektir.

Hidrasyon Eski düşünceye göre çay gibi kafeinli içecekler, idrar söktürücü ve hidrasyon üzerinde olumsuz bir etkiye sahiptir. Potansiyel olarak susuzluğa teşvik eder. Bir oturuşta tüketilen çay miktarı 300 mg’dan fazla kafein içermediği müddetçe idrar söktürücü etkisini göstermez.

Bu da bir oturuşta altı veya yedi bardak çaya eşdeğerdir. Çayın %99 u su olduğu için günlük su gereksinimine katkı sağlar. ÖZET Çayın birçok ek sağlık yararları olduğu kanıtları vardır ve devam eden araştırmalar yakında bu sağlık iddialarını destekleyici kesin gerçekleri sağlayacaktır.

Daha fazla bilgi için www.tea.co.uk/tea-4-health sitesini ziyaret edin. Bu arada biz de rahatı William Gladstone’un sözlerinde arayabiliriz (British statesman 1809 – 1898) Şayet üşüyorsan, çay seni ısıtacak.

Şayet çok hararetin varsa, seni serinletecek. Şayet sıkıntılıysan, seni neşelendirecek. Şayet heyecanlandıysan,seni sakinleştirecektir. Çay tıbbi bulgu olarak kabul edilmezken, nasıl da hepimize sağlık hissi ve refahı yansıtır.

+902166880170

AHMAD TEA ÇAY İTHALAT VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

BARBAROS Mh. ZAMBAK SK. UPHILL TOWER A BLOK

Ahmad Tea Türkiye
Dünya’nın En Seçkin Çayı
The Artists of Tea…
İstanbul, Türkiye
📞(0216) 688 01 70-1
💌Info@ahmadtea.com.tr


🟩 Ahmad Tea indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ Ahmad Tea indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Ahmad Tea indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Ahmad Tea kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Ahmad Tea promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.