Akbank Davet Kodu Burada! Arkadaşlarınızla 1000TL Chip-Para Kazanın

Kod Süresiz
Arkadaşlarını Akbank'a davet ederek 1.000 TL'ye varan chip-para kazanabilirsin. Görüntülü...Daha Fazla

Arkadaşlarını Akbank’a davet ederek 1.000 TL’ye varan chip-para kazanabilirsin. Görüntülü görüşme ile hemen müşteri olabilir ve 1 yıl boyunca ücretsiz havale, EFT fırsatı.

Davet kodunu tanıdıklarınla paylaşarak, davet kodunla gelen her yeni Akbanklı için 250 TL, toplam 1.000 TL’ye kadar chip-para kazanabilirsin.

Arkadaşın seni de Akbank’ın avantajlı bankacılık ürünlerinden faydalanmaya davet ediyor. Hemen davet kodun ile Akbank Mobil’den Akbanklı olarak birçok bankacılık işlemini ücretsiz gerçekleştirebilir, sana özel avantajlı kampanyalar ve chip-para kazanma fırsatlarından yararlanabilirsin. Sana özel davet kodu: 1000204982 Hemen Akbanklı olmak için: www.akbank.com/MobildenYap Detaylı bilgi için: https://www.akbank.com/akbankli-ol Mutlu günler dileriz.

E6410-A2-F-0-B96-4888-B514-99-ABABEB25-FF.png Daha Az

00204982 Kodu Aç 
100% Başarılı

Akbank Davet Kodu ile 250TL Chip-Para Kazan (4 Davete 1000TL Hediye)

Kod Süresiz
Arkadaşın seni de Akbank'ın avantajlı bankacılık ürünlerinden faydalanmaya davet ediyor....Daha Fazla

Arkadaşın seni de Akbank’ın avantajlı bankacılık ürünlerinden faydalanmaya davet ediyor. Hemen davet kodun ile Akbank Mobil’den Akbanklı olarak birçok bankacılık işlemini ücretsiz gerçekleştirebilir, sana özel avantajlı kampanyalar ve chip-para kazanma fırsatlarından yararlanabilirsin. Sana özel davet kodu: 1000219990 Hemen Akbanklı olmak için: www.akbank.com/MobildenYap Detaylı bilgi için: https://www.akbank.com/akbankli-ol Mutlu günler dileriz.

Sana özel davet kodunu paylaş, kodla Akbanklı olan her bir kişi için 250 TL, toplamda 1.000 TL’ye varan chip-para kazan.

Daha Az

00219990 Kodu Aç 
100% Başarılı

Akbank Davet Et Kazan Kampanyası Kodu – 1000TL Chip Para Hediye

Kod Süresiz
Davet Et Kazan programında Akbanklılar, kendileri için özel olarak oluşturduğumuz...Daha Fazla

Davet Et Kazan programında Akbanklılar, kendileri için özel olarak oluşturduğumuz davet kodunu yakınlarıyla paylaşarak, yakınlarının bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olması durumunda chip-para kazanıyor.

Akbanklılar oluşturdukları davet kodunu sınırsız sayıda, dilediği yakınıyla paylaşabiliyor; kodu kullanarak Akbank Mobil’den Akbanklı olan ilk 4 yakınından kişi başı 250 TL olmak üzere toplam 1.000 TL chip-para kazanabiliyor. Kodu paylaşan Akbanklı, 4 yakınından sonra aynı kodla Akbanklı olan bir başka yakınından ödül elde edemiyor.

Davet kodunu alan kişinin, kodu ileten arkadaşına chip-para kazandırabilmesi için Akbank Mobil uygulamasını indirip “Akbanklı Olmak İstiyorum” butonuna tıklayarak kimlik bilgilerini girdiği ekrandaki Davet Kodu kutucuğuna davet kodunu yazması ve sonrasında Müşteri İletişim Merkezimiz ile kısa bir görüntülü görüşme yaparak Akbanklı olması gerekiyor.

 • Davet Et Kazan Programında; Akbank Müşterileri (“Kampanyalı Müşteri”), kendileri için özel oluşturulacak davet kodunu yakınlarıyla (“Davet Kodunu Alan”) paylaşmaları ve Davet Kodunu Alan’ların bu davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olmaları durumunda chip-para kazanacaklar.
 • Kampanyadan, Akbank müşterisi olup Akbanklı olmayan tanıdıklarını, Akbank Mobil’den gönderdikleri davet kodu ile müşteri yapanlar yararlanabilecektir.
 • Kampanyalı Müşteri, davet ettiği Davet Kodunu Alan kişinin Akbank müşterisi olması sonrasında anında 250 TL chip-para, toplamda en fazla 1.000 TL chip-para kazanabilecektir. 1.000 TL chip-parayı kazandıktan sonra, kodu paylaştığı diğer kişilerin Akbanklı olmasından ilave chip-para kazanamaz.
 • Kampanyalı Müşteri istediği kadar kişiyle kampanya davet kodunu paylaşabilir.
 • Davet Kodunu Alan’ın kodu 1 ay içinde kullanması gerekmektedir. Bu süre geçtikten sonra Davet Kodunu Alan, ilgili kod ile Akbank Mobil’den Akbanklı olsa da, Kampanyalı Müşteri’ye ödül kazandıramaz. Kampanyalı Müşteri, kodun kullanım süresinin 1 ay olduğu hususunda Davet Kodunu Alan kişiyi bilgilendirmekle yükümlüdür.
 • Kampanya kapsamında kazanılan chip-paralar Kampanyalı Müşteri’nin aktif olarak kullandığı Akbank Kartına ya da Axess veya Wings Kredi Kartına yüklenecektir.
 • Kampanya kapsamında Kampanyalı Müşteri’nin kazandığı chip-para, davet kodu üzerinden Akbank müşterisi olunduğu an yüklenecektir. Kazanımına ilişkin Kampanyalı Müşteri’mize sms ile bilgi verilecektir.
 • Kampanya kapsamında yüklenen chip-paralar kaybolmayan chip-paradır. Yüklenmesi ardından geri çekimi olmayacaktır.
 • Kampanyadan sadece Akbank personeli olmayan bireysel Akbank müşterileri yararlanabilir. Şahıs firmaları, tüzel müşteriler kampanyadan yararlanamaz.
 • Davet Kodunu Alan’ın Akbank Mobil’den müşteri olma başvurusu yapması sonrasında, sürecin Akbank Mobil’den değil, kurye süreci ile tamamlanması halinde, Kampanyalı Müşteri‘nin chip-para yüklemesi, Davet Kodunu Alan’ın Akbanklı olma sürecini kurye ile başarılı bir şekilde tamamlanması sonrasında gerçekleşir.
 • Akbank Mobil’den müşteri olma hizmeti sadece 70 yaşın altındaki kişiler için geçerlidir. Dolayısıyla, kampanyadan faydalanan müşterinin chip-para kazanabilmesi için davet ettiği kişinin 70 yaşın altında olması gerekmektedir.
 • Akbank T.A.Ş. Davet Et Kazan kampanya programı koşul ve şartlarında sunulacağını bildirdiği faydalarda değişiklik yapma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Davet et kazan kampanyasının sağladığı avantajlar nelerdir?
Davet Et Kazan kampanyasında Akbanklılar oluşturdukları davet kodunu yakınlarıyla paylaşarak, davet koduyla Akbank Mobil’den Akbanklı olan her yakını için 250 TL, toplamda en fazla 1.000 TL chip-para kazanabiliyor.

Davet et kazan kampanyasına kimler katılabilir?
Davet Et Kazan kampanyasına bütün Akbanklılar katılabilir. Akbank Mobil’de Kampanyalar bölümünden Davet Et Kazan kampanyasına erişebilir ve kampanyaya katılmak için davet kodu oluşturabilirler.

Davet et kazan kampanyasına herkesi davet edebilir miyim?
Davet Et Kazan kampanyasına 70 yaşından küçük herkesi davet edebilirsiniz.

Kampanya özelinde kazandığım chip-para ne zaman yüklenir?
Davet kodunu paylaştığınız yakınınız, davet koduyla Mobil’den Akbanklı olma sürecini tamamladığında 2 saat içinde hediye chip-paranız kartınıza tanımlanır.

Akbank Davet Et Kazan davet kodu nasıl gönderilir?
Müşteriler, Akbank Mobil’de Kampanyalar bölümündeki Davet Et Kazan kampanyasının içinde davet kodunu oluşturduktan sonra “Davet kodu paylaş” butonuna tıklayarak davet kodunu yakınlarıyla SMS, Whatsapp, Mail gibi yollarla yakınlarıyla paylaşabilirler. Ayrıca Davet kodunu ‘panoya kopyalayıp’ istedikleri herhangi bir mecraya kodu yapıştırarak yakınlarıyla paylaşabilirler.

E6410-A2-F-0-B96-4888-B514-99-ABABEB25-FF.png Daha Az

00204982 Kodu Aç 
100% Başarılı

Akbank Kredi Kartı Başvurusu | Hızlı ve Kolay | Adrese Teslim Axess

Fırsat Süresiz
Formu doldur, onaylandığında kredi kartın hemen adresine gelsin! Kolay ve...Daha Fazla

Formu doldur, onaylandığında kredi kartın hemen adresine gelsin! Kolay ve Hızlı Başvuru Şubeye Gitmek Yok, Hemen Adrese Teslim!

 • Acil Nakit İhtiyacınız Olduğunda Anında Kredi: 48 aya varan taksitlerle anında kredi!
 • Masraflar Çoksa, Panik Yok Havale/EFT İmkanı: Kira, aidat, okul masrafı gibi tüm ödemelerinizi kredi kartıyla yapın
 • SMS Kredi: Anında 500 TL: Tek bir SMS ile 500 TL anında cebinizde!
 • Hesabını Bilenlere Taksit İste: Peşin alıp, sonradan taksitlendirmek isterseniz
 • İhtiyaçlarınızı Ertelemeyin Borç Ertele: Şimdi alıp, istediğiniz zaman ödemek isterseniz
 • Diğer banka kredi kartlarınızı unutun!
 • Taksitli Borç Transferi ile diğer banka kredi kartı borçlarınızı uygun faiz oranıyla Akbank kredi kartınıza aktarabilir, 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Akbank Adrese Teslim Kredi Kartı

Kısaca Akbank

Akbank, 30 Ocak 1948 tarihinde özel sermayeli bir ticaret bankası statüsünde Adana’da kurulmuştur. Kuruluş amacı bölgedeki pamuk üreticilerine finansman sağlamak olan Akbank, ilk İstanbul şubesini, 14 Temmuz 1950’de Sirkeci’de açmıştır. 1954 yılında Genel Müdürlüğü’nün İstanbul’a taşınmasının ardından şube sayısını hızla artıran Akbank, 1963 yılında tüm bankacılık işlemlerinde otomasyona geçmiştir.

Akbank, 1990 yılında halka açılmış ve 1998 yılında ikincil halka arz ile uluslararası piyasalarda American Depository Receipt (ADR) olarak da işlem görmeye başlamıştır.

Akbank’ın temel faaliyetleri kurumsal ve yatırım bankacılığı, ticari bankacılık, KOBİ bankacılığı, bireysel bankacılık, ödeme sistemleri, Hazine işlemleri ve özel bankacılık ile uluslararası bankacılık hizmetlerini içeren bankacılık uygulamalarını kapsamaktadır. Banka standart bankacılık faaliyetlerinin yanı sıra, şubeleri aracılığıyla, Aksigorta A.Ş. ve AvivaSA Emeklilik ve Hayat A.Ş. adına sigorta acenteliği faaliyetlerini de yürütmektedir.

Faaliyetlerini İstanbul’daki Genel Müdürlüğü ve yurt çapındaki 22 bölge müdürlüğü aracılığıyla sürdüren Akbank, yurt içinde 800 şubesi ve 14 binin üzerinde çalışanıyla güçlü ve yaygın bir dağıtım ağına sahiptir. Akbank 16,5 milyonun üzerindeki müşterisine hizmetlerini, geleneksel dağıtım kanalları olan şubelerin dışında, Akbank Direkt İnternet, Akbank Direkt Mobil, Çağrı Merkezi, yaklaşık 4.400 ATM, 510 binden fazla POS terminali ve diğer yüksek teknoloji kanalları aracılığıyla sunmaktadır.

Akbank Türkiye’de öncüsü olduğu dijital bankacılık çalışmalarını Akbank Direkt çatısı altında toplayarak, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına çözüm sağlamakta, en uygun noktalarda ve mükemmel müşteri deneyimiyle hizmet sunmaktadır. Teknolojinin hızla geliştiği ve müşterilerin taleplerinin daha da arttığı günümüz koşullarında Akbank Direkt, müşterilerin ihtiyaçlarını zaman ve mekân sınırlaması olmadan karşılayarak aynı zamanda yeni teknolojilerin sektöre ve Türkiye’ye gelmesine de öncülük etmektedir.

Trendler ve müşteri dinamiklerindeki değişimleri öngörerek, müşterilerinin finansal ihtiyaçlarına özel yeni ürünler ve kanallar geliştiren Akbank, Türk bankacılık sektöründe birçok yeniliği müşterileriyle buluşturmuştur. Büyük Kırmızı Ev ve iPad Bankacılık Şubesi gibi yeniliklerle Türkiye’de pek çok ilki başlatmanın yanı sıra şubeye gitmeye gerek kalmadan kredi alma olanağı sunan Kredi Makinesi ve Cep Kredi gibi ürün ve hizmetleriyle dünyada da ilklere imza atmıştır.

Akbank yakın zamanda hayata geçirilen “Akbank Tek Durak Kurumsal Yatırım Bankacılığı” ile Türkiye’deki yatırım finansmanına çok daha etkin bir şekilde çözüm üretmeye başlamıştır. Bu sayede Akbank kurumsal müşterilerin tek adımda hem kurumsal ve yatırım bankacılığı hizmetlerinden faydalanmasını hem de Akbank iştiraklerinin tecrübe ve uzmanlığına kolay bir şekilde erişebilmesini sağlamıştır.

Akbank Bankacılık Merkezi, Türkiye’nin en yüksek kapasitesine sahip işlem merkezi olarak, 2010 yılında hizmete girmiştir. Akbank’ın verimliliğini ve hizmet kalitesini çok daha yüksek seviyelere taşıyan merkez, en yüksek teknolojiyle donatılmıştır. 2017 yılında Banka’nın tüm teknoloji altyapısının içinde barınacağı, bütün operasyonlarının yeni teknolojiler ile 7/24 izleneceği, müşterilerine kesintisiz hizmet vermek için tasarlanan “Akbank Veri ve Yaşam Merkezi”nin temeli atılmıştır. 250 milyon ABD Dolar’lık yatırımla hayata geçirilecek olan “Akbank Veri ve Yaşam Merkezi”nin 2019 yılı içinde hizmete girmesi planlanmaktadır. Akbank’ın tüm teknolojik altyapısının kalbini oluşturacak “Akbank Veri Merkezi” ve 3.000 Akbank çalışanına sosyal hizmet verecek “Akbank Yaşam Merkezi”nden oluşan kompleks, Akbank tarafından bugüne kadar tek seferde yapılmış en büyük yatırım olarak ön plana çıkmaktadır.

Akbank, yurt dışındaki faaliyetlerini Almanya’daki iştiraki (Akbank AG) ve Malta’da bulunan bir şubesi ile sürdürmektedir. Bankacılık dışı finansal hizmetler ile sermaye piyasası ve yatırım hizmetleri ise, Banka’nın diğer iştirakleri olan Ak Yatırım, Ak Portföy ve Ak Finansal Kiralama tarafından yürütülmektedir.

Akbank, kullandığı en son bilgi teknolojileri ve deneyimli bankacılardan oluşan çalışanları ile geniş bir yelpazede yer alan bireysel ve kurumsal müşterilerine üstün kalitede hizmet sunmaktadır.

Ayrıca 2015 yılında Harvard Üniversitesi Akbank’ın dijital bankacılıkta attığı adımları konu alan bir çalışma yapmıştır. Bu çalışmada dijital bankacılığın önümüzdeki yıllarda hayatımızda daha fazla yer kaplayacağı, akıllı telefon ve internet kullanıcı sayısının yüksek olduğu genç nüfuslu ülkemizde artık bankacılığın şubelerden mobil tarafa doğru geçiş yapacağının altı çizilmiştir. Akbank Direkt’in maliyet tarafında olumlu katkılarının yanı sıra otomatize edilmiş işlemlerin insan kaynaklı hatalarında en aza indirgeyeceği ve bunun bankacılıkta yeni bir çağın başlangıcı olduğu belirtilmiştir.

Müşterilerinin yaşamlarını kolaylaştırarak, onlara en iyi bankacılık deneyimi yaşatmayı hedefleyen Akbank, Direkt Bankacılık birimine bağlı Akbank LAB ile global yenilikleri hızlı bir şekilde bankacılık uygulamalarına taşıyarak, geleceğin bankacılığının şekillenmesine öncülük yapmaktadır. Akbank’ın uzman bankacıları, “geleceğin bankacılığının laboratuvarı” olarak nitelendirilen Akbank LAB’de, çok hızlı değişen teknolojiyi kullanarak, müşteri beklentilerini en iyi şekilde karşılayacak yenilikçi ürün ve hizmetleri araştırıp, bunları üreten ve geliştiren kişi ve kurumlar ile temasa geçmektedir. Yeni bir yapılanma olmasına rağmen Akbank LAB, ilk yılında Kolay İK, Paraşüt gibi birçok önemli projeye imza atarak, müşterilerinin kullanımına sunmuştur.

Akbank müşterilerine sade ve yenilikçi hizmetleriyle yeni bir bankacılık deneyimi sunmakta ve daha fazla değer yaratmak için yüksek bir motivasyonla çalışmalarına devam etmektedir. Akbank bankacılıkta çıtayı daha da yükseltmek ve daha fazla değer yaratmak için yüksek bir motivasyonla çalışmalarına devam etmektedir.

Akbank, bankaların global konjonktürün baskısını hissettikleri 2017 yılında da çok değerli ödüller kazanmaya devam etmiştir. Akbank, Brand Finance tarafından altıncı kez “Türkiye’nin En Değerli Banka Markası”, Global Finance ve Euromoney’den “Türkiye’nin En İyi Bankası” unvanlarını alarak Türk bankacılık sektörü adına önemli başarılara imza atmıştır.

Çağdaş sanatın Türkiye’deki en önemli destekçilerinden olan Akbank, sanatın daha da yaygınlaşması hedefiyle çeşitli alanlarda kültür ve sanat etkinlikleri gerçekleştirmektedir. Akbank, sunduğu bankacılık ürünlerinin yanı sıra toplumun ilerlemesine yönelik caz, tiyatro ve çağdaş sanat gibi sanat etkinliklerinden karbon saydamlık projesi gibi çevre koruma uygulamalarına kadar birçok alanda yatırım yapan geniş vizyonlu bir bankadır.

BM Küresel İlkeler Sözleşmesi’ne 2007 yılında imza atan ilk Türk bankası olan Akbank, 2009 yılından bu yana yayınladığı Akbank Sürdürülebilirlik Raporu (Global Reporting Initiative -GRI) ile bu konuda performansını tüm paydaşlarıyla her yıl paylaşmaktadır.

Güçlü sermayesi, istikrarlı mevduat yapısı, geniş yabancı kaynak temin olanakları ve sağlam aktif yapısıyla Akbank, Türk bankacılık sektöründe öncü banka konumunu sürdürmektedir. Banka’nın 2017 yılı sonunda konsolide net kârı 6 milyar TL (yaklaşık 1,6 milyar ABD Doları), toplam konsolide aktifleri ise yaklaşık 342 milyar TL (yaklaşık 91,3 milyar ABD Doları) olarak gerçekleşmiştir. Banka’nın Basel III standartlarına göre konsolide sermaye yeterlilik oranı, %15,8 ile sektördeki en yüksek oranlardan biridir.

Faaliyetlerini Türkiye ekonomisi için sürdürülebilir değer yaratma sorumluluğuyla yerine getiren Akbank’ın toplam kredileri %17,1 artışla 209 milyar TL’ye ulaşmıştır. Akbank’ın uyguladığı etkin risk yönetimi politikaları sayesinde %2,1 seviyesindeki takipteki kredi oranı sektör ortalaması olan %3,0’ün oldukça altındadır.

Akbank hisse senetleri %51,1 halka açıklık oranıyla Borsa İstanbul (BIST)’da işlem görmektedir. Yurt dışında ise Banka’nın “Level 1” ADR depo sertifikaları ABD’de OTCQX piyasasında işlem görmektedir. Akbank, 31 Aralık 2017 tarihi itibarıyla 10,4 milyar ABD Doları piyasa değerine sahiptir.

Telefon: 4442525


🟩 Akbank indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Akbank indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Akbank indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Akbank kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Akbank promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.