% 50 Alfemo Mobilya İndirimi – ilk kez Trendyol’da!🎉

Fırsat Süresiz
Koltuk, kanepe, TV ünitesi, sehpa, gardırop, sandalye, yemek masası ürünlerinde...Daha Fazla

Koltuk, kanepe, TV ünitesi, sehpa, gardırop, sandalye, yemek masası ürünlerinde sevilen marka ALFEMO ilk kez Trendyol.com’da sizlerle buluşuyor. Üstelik %50 sepet indirimi fırsatı ve ücretsiz kargo fırsatıyla!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Vizyonumuz
Geleceğin AKILLI YAŞAM alanlarında, HAYALLERi yaşatan ve sevilen TEK ADRES olmak.

Misyonumuz
TARZINI yaşam alanlarına yansıtmak isteyenler için EVRENSEL değerleri, YENİLİKÇi yönetim anlayışı ve HAYAL GÜCÜ ile birleştirerek; TASARIM mobilyaları üretmek, erişilebilir fiyat ve KONSEPT MAĞAZACILIK anlayışı ile DÜNYAYA sunmak.

TEMEL DEĞERLERİMİZ
Müşterilerimizin HAYALLERi yaratıcılığımız, TARZLARI tasarımımızdır.
Yüreği ve AKLIYLA işini sahiplenen, sürekli GELİŞİME açık, AİDİYET duygusu yüksek, AiLE bilincine sahip yaratıcı çalışanlarız.
EKİBİ ile birlikte çalışarak gelişen ve geliştiren, takdir eden, YENİLİKÇİ, adaletli, emeğe SAYGILI ve geri bildirime DEĞER VEREN yöneticileriz.
Ülkemizde ve dünyada TREND yaratacak TASARIM ürünü mobilyaları, EVRENSEL değerleri ve YENİLİKÇİ yaklaşımları gözeterek üretip gururla sunarız.
Doğal kaynakları etkin ve verimli kullanırız, ÇEVREYE DUYARLIYIZ.
AİLE değerlerini ön planda tutan, SÜRDÜRÜLEBİLİR sosyal projelerle yaşadığımız
TOPLUMA değer katarız.
Alfemo Mobilya
0 850 222 10 30


🟩 Alfemo Mobilya indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Alfemo Mobilya indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Alfemo Mobilya indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Alfemo Mobilya kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Alfemo Mobilya promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.