AliExpress $24 Değerinde İndirim Kuponu Kazan (2 Adet $4/5 + 3 Adet $5/35)

Kod Süresiz
Tıklayarak linkimiz üzerinden üye olanlar 5 dolar alışverişte 4 dolar...Daha Fazla

Tıklayarak linkimiz üzerinden üye olanlar 5 dolar alışverişte 4 dolar indirim kuponu + 3 adet 35 dolar alışverişe 5 dolar indirim kazanıyor (Toplamda 19 dolar)

AliExpress’te alışveriş gibisi yok! TRY 188.00 kupon için “INA1F5QC” davet kodumu kullan. Daha fazla bilgi için: https://a.aliexpress.com/_mMvNl5V Daha Az

INA1F5QC Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

AliExpress $4 Kupon Kodu (5 Dolara 4 Dolar İndirim)

Kod Süresi Doldu
AliExpress'te Yeni kullanıcılara özel 5$ alışverişe 4$ indirim kodu! Aliexpress...Daha Fazla

AliExpress’te Yeni kullanıcılara özel 5$ alışverişe 4$ indirim kodu! Aliexpress yeni üye olanlara özel Trend Spotting kampanyasında $5 harcamalara $4 indirim sağlar! AENEW2020 TS921NEW AEWCSN4 PLJX076S ANNIVERNEW4 ALI169 exp23 exp90 ALI504 exp58 aliex244 exp73 exp99 ALI567 Daha Az

ALI573 Kodu Aç 
99% Başarılı

5$ AliExpress İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
50$ ve üzeri Aliexpress alışverişlerinize 5$ indirim kodu! Aliexpress'in 11....Daha Fazla

50$ ve üzeri Aliexpress alışverişlerinize 5$ indirim kodu!

Aliexpress’in 11. yılına özel, 50$ ve üzeri alışverişlerinize 7$ kod sadece bizde sevgili indirim severler! Trend Spotting kampanyasından $50 ve üzeri alışverişlerinize $7 indirim sağlar! AMAS07 TS921ALL AEWSEU658 ALIAN7 Daha Az

TECH5 Kodu Aç 
100% Başarılı

9$ AliExpress İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
AliExpress online mağazasından yapacağınız 90$ ve üzeri alışverişlerinizde 9$ indirim...Daha Fazla

AliExpress online mağazasından yapacağınız 90$ ve üzeri alışverişlerinizde 9$ indirim sunan kupon kodu.

 

ALIEXPRESSBF9 Daha Az

ALIAN9 Kodu Aç 
100% Başarılı

10$ AliExpress İndirim Kuponu

Kod Süresi Doldu
AliExpress online mağazasından 90$ ve üzeri alışverişlerinizde 10$ indirim sunan...Daha Fazla

AliExpress online mağazasından 90$ ve üzeri alışverişlerinizde 10$ indirim sunan kupon kodu.

 

ALIEXPRESSBF12 ALIAN11

90$ ve üzeri Aliexpress alışverişlerinize 10$ indirim kodu! Daha Az

ECHA1090 Kodu Aç 
100% Başarılı

5$ AliExpress İndirim Kodu – Yeni Üye

Kod Süresi Doldu
AliExpress online mağazasından 30$ ve üzeri alışverişlerinizde 5$ indirim sunan...Daha Fazla

AliExpress online mağazasından 30$ ve üzeri alışverişlerinizde 5$ indirim sunan kupon kodu. 30$ ve üzeri alışverişinize 5$ indirim kodu! Not: kod yeni kullanıcılar için geçerlidir.

 

ALIEXPRESSBF7 ALIAN4 Daha Az

TECH5NEW Kodu Aç 
100% Başarılı

% 70’e Varan İndirimler | AliExpress 11.Doğum Gününü Kutluyor

Fırsat Süresiz
AliExpress'in 11.yılında alışveriş yapmak için 11 milyon neden. Sen de...Daha Fazla

AliExpress’in 11.yılında alışveriş yapmak için 11 milyon neden. Sen de milyonlarca ürünü 29.3 – 3.4 tarihleri arasında %70’e varan indirimlerle alabilirsin. Şimdi ürünlere göz atabilir, kuponlardan yararlanabilirsin.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

0.01$ AliExpress Ürünleri + Yeni Kullanıcıya Özel Kuponlar

Fırsat Süresiz
Açılacak sayfadan yeni üyelere özel 0.01$ AliExpress indirimli ürünleri alabilirsiniz....Daha Fazla

Açılacak sayfadan yeni üyelere özel 0.01$ AliExpress indirimli ürünleri alabilirsiniz. Yeni kullanıcılara özel hediyenizi seçin!

1. Tanım gereği, YENİ KULLANICILAR AliExpress.com’da hiç sipariş vermemiş kişilerdir.
2. Her bir yeni kullanıcı yalnızca bir adet Yeni Kullanıcı Kuponu alabilir.
3. Yeni Kullanıcı Kuponunu kullanabilmek için sipariş ücretinin, kupon için belirtilen minimum tutardan yüksek olması gerekir.
4. Son kullanma tarihlerini öğrenmek için Yeni Kullanıcı Kuponunuza bakın.
5.Yeni Kullanıcı Kuponu AliExpress masaüstü sürümünde ve mobil uygulamada kullanılabilir.
6. Yeni Kullanıcı Kuponu yalnızca ilk siparişte kullanılabilir. İlk siparişiniz iptal edilse bile sonraki diğer siparişlerde kullanılamaz.
7. Yeni kullanıcılar, Yeni Kullanıcı Kuponu veya 0,01 USD’lik ürün fırsatının yalnızca bir tanesinden yararlanabilir. İkisi birden seçilemez.
8. Yeni Kullanıcı Kuponu, şüpheli etkinlik veya kural ihlalinden dolayı bildirilen hesaplarda kullanılamaz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

AliExpress Kupon Kardeşliği – 125₺ Bonus İndirimli Ürün Al

Fırsat Süresiz
Harika kuponlar için oynayın TRY 125.95 kazanmak için acele edin...Daha Fazla

Harika kuponlar için oynayın TRY 125.95 kazanmak için acele edin #AliExpressBonus #CouponPals https://a.aliexpress.com/_msuYk3z

1. Oyun talimatları:a) Bu oyun, yalnızca AliExpress’in mobil uygulama sürümünde kullanılabilir.b) “Şimdi oyna” seçeneğine tıklayın, kısa bir geri sayımın ardından oyun başlayacaktır.c) Düğmeye mümkün olduğunca hızlı tıklayın. Ne kadar hızlı tıklarsanız, puanınız o kadar yüksek olur.d) Oyunun her bir turu, 10 saniye sürmektedir. Tur sona ermeden oyundan çıkarsanız, o tura ilişkin puanınız sayılmayacaktır ve puan alabilmek için tura yeniden başlamanız gerekecektir.e) 12 saatlik bir sürede yalnızca 1 tur oynayabilirsiniz. Her 12 saatte bir yeni bir tur kullanıma hazır olacaktır.2. Kupon ödülleria) Her turdaki skorunuza bağlı olarak puan ödülü verilecektir.b) AliExpress Kuponlarını dönüştürmek için puanlarınızı kullanabilirsiniz. Puanların 12 saat içerisinde kullanılması gerektiğini, aksi takdirde sürelerinin dolacağını ve artık kullanılamayacağını lütfen unutmayın.c) AliExpress Kuponları; Hüküm ve Koşullar belgesinde belirtilen AliExpress Kuponları Hüküm ve Koşulları’na tabidir.d) Kuponlar başarıyla toplandıktan sonra, bu kuponları uygulamanın Hesap bölümünde bulabilirsiniz.e) 12 saatlik dönem sırasında, arkadaşlarınızı oynamaları için davet ederek daha fazla puan kazanabilirsiniz. Yeni kullanıcılar davet ederek 1000 fazladan puan kazanabilir ve mevcut kullanıcıları davet ederek 100 fazladan puan kazanabilirsiniz. Fazladan puan kazanmak için her bir yeni kullanıcıyı bir kez davet edebileceğinizi lütfen unutmayın.f) Oyunu oynaması için istediğiniz kadar arkadaş davet edebilirsiniz; ancak yalnızca oyunu tamamlayan ilk 3 arkadaşınız için fazladan puan kazanırsınız.g) Arkadaş daveti bağlantıları, 30 gün sonra geçerliliğini yitirecektir.3. Önemli notlara) Bu Oyun, “gönderilecek yer” ayarları, teknik nedenler ve yerel politikalardaki farklılıklar nedeniyle Özel Pazarlarda mevcut olmayabilir veya bu pazarlarda belli kısıtlamalara sahip olabilir. Şüpheye mahal vermemek adına, “Özel Pazarlar”, Rusya, Kazakistan, Türkmenistan, Gürcistan, Beyaz Rusya, Azerbaycan, Ermenistan, Özbekistan, Tacikistan ve Kırgızistan gibi ülkelerle sınırlı olmamak üzere bu ülkeleri kapsamaktadır.b) AliExpress’in yeni kullanıcıları, Oyunun mevcut olduğu Özel Pazarlarda, hesapları aracılığıyla bir satın alma gerçekleştirmeli ve Oyunu oynamadan önce birkaç saat beklemelidir. Söz konusu yeni kullanıcılar, ayrıca Oyunu arkadaşlarıyla da doğrudan paylaşamaz.c) Özel Olmayan Pazarlarda ödül olarak verilen kuponlar, Özel Pazarlarda satın alma gerçekleştirmek üzere kullanılamaz, aynısı tam tersi için de geçerlidir.4. Herhangi bir dürüst olmayan, kötü niyetli, hileli, yasa dışı veya uygunsuz eylem veya Oyun kurallarının ihlalinin tespit edilmesi halinde, Oyuna katılmaya uygun olmayacaksınız ve tüm ödülleri kazanma hakkınızı iptal edecek veya geri alacağız.5. Oyuna katılım, ayrıca Şart ve Koşullara tabidir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

5$ Alışverişe 4$ AliExpress Black Friday İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
AliExpress online mağazasından Black Friday kampanyasına özel 5$ alışverişinizde anında...Daha Fazla

AliExpress online mağazasından Black Friday kampanyasına özel 5$ alışverişinizde anında 4$ indirim sunan kupon kodu. Daha Az

FNEW2020 Kodu Aç 
100% Başarılı

AliExpress Yeni Ürünlerde $20 Üzerine $3 İndirim Kodu

Kod Süresiz
AliExpress'ten yapacağınız seçili 20 dolar ve üzeri ürünlerde 3 dolar...Daha Fazla

AliExpress’ten yapacağınız seçili 20 dolar ve üzeri ürünlerde 3 dolar indirim sağlar. Daha Az

SHOPNEW Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Aliexpress Yeni Üyelere Özel Kuponlar

Fırsat Süresiz
AliExpress'e yeni üye olanlar bu kupon kodlarından yararlanabilliyor!
Hemen Al
100% Başarılı

Aliexpress’te nasıl ürün satın alırım?

Sadece arama çubuğuna aradığınız ürünü yazmanız yeterlidir, tek bir aramayla binlerce ürüne ulaşabilirsiniz. Bu noktada aramanızı İngilizce yapmanızı tavsiye ederiz (Sayfanın Türkçe çevirisi çok başarılı değil) . Ürünle ilgili herhangi bir şüpheniz varsa satın alım öncesinde satıcıya mesaj gönderebilir ya da doğrudan chat ile iletişim kurabilirsiniz. Saat farkına ve İngilizce iletişim kurmaya özen göstermenizde fayda var.

Ürünün hangi döviz kurunda fiyatlandırıldığına dikkat edin, genellikle Amerikan Doları şeklinde sunuluyor, dolayısıyla tam olarak ne ödeyeceğinizden emin olmak ve sonradan nahoş bir sürpriz yaşamamak için satın almadan önce toplam bedeli TRY’ye çevirin.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Satıcı ürünü kargoya teslim etmediği takdirde siparişinizi iptal edebilirsiniz. Herhangi bir nedenle siparişinizi iptal etmek isterseniz, iptalin öncelikle satıcının da onayından geçmesi gerektiğini unutmayın. Bu konuda çoğu satıcının onların belirteceği nedenleri seçmeniz için oldukça ısrarcı olacağını önceden belirtelim. Satıcı doğru olmayan bir seçeneği işaretlemeniz için size baskı yapıyorsa Alibaba.com’a bu satıcıyla ilgili şikayette bulunabilirsiniz.

Siparişimi ne zaman teslim alırım?

Her ürünün sayfasında ülkelere ve gönderim şekline göre tahmini teslim süreleri belirtilmiştir. Ücretsiz gönderim seçeneğinde siparişlerin Türkiye’ye ulaşması genellikle 30-40 gün arasında değişiyor.

“Sipariş Durumu” rehberi

Awaiting Payment (Ödeme bekleniyor): Siparişin ödemesini yapmak için 20 günlük bir süreniz var.

Processing Payment (Ödeme işleme alındı): Yaptığınız ödemenin Aliexpress tarafından kontrol sürecidir.

Awaiting Shipment (Satıcının ürünü kargolaması bekleniyor): Satıcı ürününüzü hazırlıyor. Eğer satıcı ürünü sayfasında önceden belirtilmiş tarihler içinde kargoya vermezse sipariş otomatik olarak iptal olur ve paranız size iade edilir. Bazen bu durumda satın alma ve iptal tarihleri arasındaki döviz farkı yüzünden ufak da olsa para kaybı yaşayabilirsiniz.

Finished (Tamamlandı): Siparişi bir kez teslim aldıktan ve onayladıktan sonra ya da iptal durumlarında para iadesi yapıldıktan sonra sipariş bu duruma geçer.

Cancelled (İptal edildi): Bu, siparişin herhangi bir sebeple Aliexpress tarafından iptal edildiği ve para iadesinin yapılmasının beklendiği anlamına gelir.

Siparişimi teslim aldım, başka yapmam gereken birşey var mı?

Siparişinizi bir kez teslim aldıktan sonra, “Siparişlerim” sayfasında ilgili ürünü “teslim aldım” şeklinde işaretlemeniz gerekir, zira siparişin ödemesi satıcıya ancak bu şekilde ulaşır. Sipariş elinize ulaşmadıysa ya da siparişten memnun kalmadıysanız (ürün bazen resimlerde gördüğünüzden farklı çıkabiliyor) bu işaretlemeyi kesinlikle yapmayın. Eğer üründen memnun kalmadıysanız, belirtilen süre dolmadan bir itiraz açabilir, Aliexpress’in sizi haklı bulması halinde paranızı ürünü iade etmeksizin kısmen veya tamamen geri alabilirsiniz.


🏷️ AliExpress indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi AliExpress indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 AliExpress kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
AliExpress promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.