30₺ Alınıyor İndirim Kodu

Kod Süresiz
Alınıyor.com indirim kuponu kodu ile tüm kategorilerde 300 TL üzeri...Daha Fazla

Alınıyor.com indirim kuponu kodu ile tüm kategorilerde 300 TL üzeri alışverişe anında 30 TL indirim sağlar.

Daha Az

KUPONLA Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 50 Alınıyor Günün Fırsatı

Fırsat Süresiz
Günün Fırsat Ürünlerinde %50'ye varan indirimler Aliniyor.com'da! Uygun fiyatlar ve...Daha Fazla

Günün Fırsat Ürünlerinde %50’ye varan indirimler Aliniyor.com’da! Uygun fiyatlar ve indirimli ürünler bu sayfada.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 85 Alınıyor Kampanyalı Ürünler

Fırsat Süresiz
Kampanyalı Ürünlerde Kaçırılmayacak Fırsatlar Aliniyor.com'da!
Hemen Al
100% Başarılı

% 40 Alınıyor Elektronik İndirimi – Telefon, Robot Süpürge, Laptop, Konsol

Fırsat Süresiz
Elektronik Kategorisinde Kaçırılmayacak Fırsatlar Aliniyor.com'da! Akıllı Telefon, kahve makinesi, robot...Daha Fazla

Elektronik Kategorisinde Kaçırılmayacak Fırsatlar Aliniyor.com’da! Akıllı Telefon, kahve makinesi, robot süpürge, laptop, oyun konsolu indirimde. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 Alınıyor Gözlük & Saat İndirimi – Rayban, Calvin Klein, Hawk, Emporio Armani, Osse

Fırsat Süresiz
Saat, Takı & Gözlük Kategorisinde %50'ye varan indirimler Aliniyor.com'da! Ray-ban...Daha Fazla

Saat, Takı & Gözlük Kategorisinde %50’ye varan indirimler Aliniyor.com’da! Ray-ban güneş gözlükleri burada. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 35 Alınıyor Hardline İndirimi – Supplement, Gainer, Protein Tozu

Fırsat Süresiz
HardLine Sporcu Besinlerinde Kaçırılmayacak Fırsatlar Aliniyor.com'da!
Hemen Al
100% Başarılı

% 27 Alınıyor Kış Lastiği İndirimi – Michelin, Hankook, Pirelli, General

Fırsat Süresiz
Kış Lastiklerinde %27'ye varan indirim fırsatları Aliniyor.com'da! Hankook Kormoran Michelin...Daha Fazla

Kış Lastiklerinde %27’ye varan indirim fırsatları Aliniyor.com’da! Hankook Kormoran Michelin General Tigar Pirelli Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 75 Alınıyor Golden Rose İndirimi

Fırsat Süresiz
Golden Rose makyaj kategorisinde fondöten, allık, maskara, göz kalemi gibi...Daha Fazla

Golden Rose makyaj kategorisinde fondöten, allık, maskara, göz kalemi gibi ürünlerde %75’e varan indirimler Aliniyor.com’da! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 60 Alınıyor Ev&Yaşam İndirimi – Schafer, Keramika, Özdilek, Aryıldız

Fırsat Süresiz
Ev Dekor&Yaşam kategorisinde Kaçırılmayacak Fırsatlar Aliniyor.com'da! Schafer çaydanlık seti, yemek...Daha Fazla

Ev Dekor&Yaşam kategorisinde Kaçırılmayacak Fırsatlar Aliniyor.com’da! Schafer çaydanlık seti, yemek takımı, Emsan, Taç tencere seti burada! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

30TL Alınıyor.com İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Alınıyor indirim kuponu ile Tüm kategorilerde min. 300 TL üzeri...Daha Fazla

Alınıyor indirim kuponu ile Tüm kategorilerde min. 300 TL üzeri alışverişe 30 TL indirim kodu. Sepet indirimi olan ürünlerde geçerli değildir.

  Daha Az

IADEAL Kodu Aç 
100% Başarılı

% 45 Alınıyor Sepette Ekstra İndirimli Fırsat Ürünleri

Fırsat Süresiz
Açılan sayfada sepette ekstra indirim fırsatları Aliniyor.com'da! Tüm sepette indirimi...Daha Fazla

Açılan sayfada sepette ekstra indirim fırsatları Aliniyor.com’da! Tüm sepette indirimi olan ürünler burada.

https://aliniyor.com/sepete-ozel-indirim-firsatlari-c-9107/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

30 TL Alınıyor.com Kupon Kodu

Kod Süresiz
Alınıyor.com hediye çeki kodu ile 300TL alışverişe 30TL indirim sağlar.
IKUPONUM Kodu Aç 
100% Başarılı

Alınıyor iPhone 12 & iPhone 11 İndirimi

Fırsat Süresiz
iPhone 11, iPhone 12 Pro telefonlar 7600₺'den başlayan fiyatlarla Alınıyor.com'da...Daha Fazla

iPhone 11, iPhone 12 Pro telefonlar 7600₺’den başlayan fiyatlarla Alınıyor.com’da indirimde!

iPhone 11 İstediğiniz her şey. Ve her şey tam istediğiniz gibi. Yeni çift kamera sistemi. Tüm gün süren pil ömrü1. Bir akıllı telefondaki en dayanıklı cam. Ve Apple’ın bugüne kadarki en hızlı çipi.

Muhteşem Hızla Benzersiz Bir Deneyim iPhone 12 Pro Max 256 GB, muhteşem hızıyla kullanıcıların büyük beğenisini kazanıyor. A14 Bionic çipi sayesinde neredeyse insan zihni kadar hızlı bir şekilde işlem gerçekleştirebilen telefon, saniyede milyonlarca veri işleyebiliyor ve böylece her türlü komutunuzu rekor hızda gerçekleştirebiliyor. Takılma, donma, zorlanma, çökme gibi sorunları tarihe karıştıran iPhone 12 Pro Max 256 GB, her türlü uygulamadan maksimum verim alabilmenize yardımcı oluyor. Oyun, sosyal medya, iletişim, dijital içerik, iş ve sağlık uygulamalarının tamamını etkili bir şekilde çalıştırabilen iPhone 12 Pro Max, yaşam kalitenizi artırıyor.

https://aliniyor.com/ara?q=iphone Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Alınıyor Poco X3 Pro İndirimi

Fırsat Süresiz
Poco X3 Pro 8 GB Ram 256 GB 3830₺ ile...Daha Fazla

Poco X3 Pro 8 GB Ram 256 GB 3830₺ ile Alınıyor.com’da indirimde!

Giriş ve orta segment olarak tasarlanmış olan Poco X3 Pro 8 GB 256 GB (Poco Türkiye Garantili) akıllı telefon, üstün performansı ve pratik kullanımı bir araya getiriyor. Güçlü bataryası sayesinde gün içerisinde sorunsuz ve kesintisiz bir kullanım sağlayan ürün, gelişmiş kamera teknolojisi ile de birbirinden kaliteli fotoğraflar çekebilmenize yardımcı oluyor. Parmak izi okuyucu ve yüz tanıma sistemi sayesinde güvenli bir telefon seçeneği oluşturan ürün, yeni nesil teknolojileri ile de multimedya ve oyun dünyasını yakından takip edebilmenize katkıda bulunuyor.

https://www.aliniyor.com/ara?q=poco+x3 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Alınıyor Ücretsiz Kargo Kampanyası – 75₺

Fırsat Süresiz
Aliniyor.com'da 75TL ve üzeri alışverişlerinizde ÜCRETSİZ KARGO!
Hemen Al
100% Başarılı

Teknoloji alanında birçok çalışmaya imza atmış, Abat Bilgi Teknolojileri Sat. Paz. A.Ş. tarafından geliştirilen Alınıyor, Türkiye ‘de e-ticaret sektörünün deneyimli isimlerinin, her gün gelişen kütüphaneleri yakından takip ederek uygulayan, teknoloji birimi ile birleşerek alışveriş işlemlerine yepyeni bir soluk getirmiştir.

Giderek yaygınlaşan e-ticaret sektörü kullanıcılara, yalnızca bölgelerinde bulunan mağazalardan değil, neredeyse tüm dünya üzerinde bulunan mağazalardan beğendiği ürünleri en uygun fiyatlara satın alma fırsatı sunmakta. Aliniyor.com aracılığı ile ev, ofis, dış mekân gibi yapısal ürün ihtiyacımızı birçok mağaza üzerinden farklı üretilen hammaddeler ile inceleme şansı bulabilirken, sevimli dostlarımızın ve bizlerin aksesuar, kişisel bakım, moda ve diğer ihtiyaçlarını, anneler ve bebekleri için en iyisini karşılaştırabilmekteyiz.

Ürettiğiniz ürünün pazardaki konumunu araştırarak, piyasadaki diğer ürünler ile kıyaslayan www.aliniyor.com ekibi, oluşturduğu istatistikler üzerinden ürününüzün hangi tüketici kesimine hitap ettiğini tespit edip, alıcılar ile sağlıklı bir rota üzerinden ulaşmasını sağlıyor.

Ticaret yöntemlerinin son zamanlarda en popüler yolu olan e-ticaret yöntemi, size; ürününüzü satabilmek için sadece bölgesel değil, küresel imkânlar da sağlar ve toptan bir şekilde satış fırsatı sunar. Hem üreticinin hem de tüketicinin işini kolaylaştıran bu sistemi kullanırken, 7/24 danışmanlarımız tarafından destek alabilirsiniz.

Aliniyor.com 2017 kuruluşlu Abat Bilgi Teknolojileri ve İTÜ ETA vakfı‘nın iştirakiyle ortaya sunulmuş bir projedir. 2020 Mayıs ayında Aliniyor.com projesinin direktörlüğünü, e-ticaret sektörünün içeresinde yaklaşık 13 yıl aktif bir şekilde rol almış ve e-ihracat ‘ın Türkiye’deki ilerleyişine faydalı çözümler üreten Fehmi Darbay geçmiştir. Aliniyor.com içerisinde 1000 ‘den fazla kategorisi ile kullanıcıların tüm ihtiyaçlarını tek adreste toplamayı hedeflemekte. Düşük komisyon oranları ile mağaza sahiplerinin kâr oranının artmasını sağlayan Aliniyor.com uygun fiyatları, kargo hizmeti, kampanyaları, kolay kullanışlı uygulama ve web arayüzü ile rahat bir kullanım sağlamakta. Toplumsal farkındalık projesi geliştirmek isteyen Aliniyor.com öğrenciler ve tedarikçileri bir araya getirmeyi hedefleyerek, öğrencilere gelir imkânı sağlarken, pazar yeri ticaretini arttırarak dijital alışverişin ülkemizde hızlanması için fikir geliştirmekte.

Sizin yerinize moda, teknoloji, kişisel bakım ürünlerini, sevimli dostlarınızın, evinizin ve araçlarınızın tüm ihtiyaçlarını takip eden Aliniyor.com aradığınız her şeyi en uygun fiyatlar ile kapınıza kadar getirmekte . Aliniyor.com kullanıcıların tercihlerini takip ederek, fırsat ürünlerinde ihtiyacınız olan ürünün, indirimli ve en hızlı kargo imkânı ile sahip olmanızda yardımcı olur. Mağaza sahipleri için tasarlanmış olan, “Satıcı Paneli” ile muhasebenizi ve en çok satış yaptığınız ürünlerin takibini tek panelde kontrol edebilirsiniz. E-ticaret sorunlarına, gerçekleştireceği dokunuşlar ile hem kullanıcıları hem de mağaza sahiplerinin yanında olan Aliniyor.com herkese mutlu alışverişler diler.

Gelişmekte olan ülkelerin belki de en büyük güzelliklerinden biri online alışveriştir. İşte tam da bu noktada www.aliniyor.com devreye giriyor ve her kullanıcının istediğini en basit şekilde elde etmesine yardımcı olmayı hedefliyor, binlerce markanın en kaliteli ürünlerini evinize getiriyor. Beğendiğiniz ürünü markanın deposundan alıp anlaşmalı kargo firmaları ile evinize kadar getiriyoruz. Kargo takip numaranız ile kargonuzun yerini an be an takip edebilir, üründe herhangi bir sorun olması durumunda değişim talebinde bulunabilirsiniz.
Amacımız güvenli ödeme yöntemleri, onlarca kategoride binlerce ürün arasından alışveriş yapmak ve istediğiniz markaya kolayca ulaşmak.

Evinize yeni bir dokunuş katmak ister misiniz?
Ev tekstili olarak düşünebileceğiniz her şey parmaklarınızın ucunda. Aynalardan abajurlara, duvarınızı süsleyecek resimlerden mobilyalarınıza değer katan duvar saatlerine, romantik mumlardan masa süslemelerine kadar evinize uygun ürünleri satın alabilirsiniz.

Casper, Asus, Lenovo ve diğer markalardan Apple, Samsung, Huawei, Xiaomi ve birçok marka cep telefonu, tablet ve laptop veya masaüstü bilgisayarların özelliklerini karşılaştırabilir ve teknoloji dünyasında size en uygun ürüne tıklayabilirsiniz. Sabit disk, RAM, flash bellek, mouse ve klavye gibi. Kampta arkadaşlarınızla rahatlıkla kullanabileceğiniz telsizler, pusulalar, telsizler… www.aliniyor.com’da aracınıza uygun navigasyon, ses sistemleri, Ev Sinema sistemleri gibi birçok ürünü bulacaksınız.

Hava, yer ve aktiviteye bağlı olarak aksesuarlarımıza ve kıyafetlerimize dikkat ediyoruz. Süslü bir akşam yemeği küpesi, koşu bel çantası, yağmurluk, şemsiye, kolye, erkek saati, kadın saati ve çok daha fazlasını en sevdiğiniz markadan satın alabilirsiniz.

Her tarza uyum sağlamaya çalışan www.aliniyor.com’da binlerce kadın ve erkek giyimin yanı sıra çocuklarınız için çocuk ve bebek kıyafetleri arasından seçim yapabilir, ayakkabı modelleriyle kıyafetlerinizi renklendirebilirsiniz. www.aliniyor.com’un moda ürünlerini yakından takip eden editör kadrosunun sunduğu ürünlerden dilediğinizi anında seçebilirsiniz.

Her yaşa ve zevke uygun hizmet. Günlük hayatınıza uygun ürünleri özenle seçen editörler, katıldığınız bir toplantıda giyeceğiniz bir saat, seyahat ederken giyeceğiniz spor ayakkabı ve tüm markaların en kaliteli ürünlerini size sunuyor. Minik dostlarımızın kendilerini daha rahat ve sevecen hissedecekleri bahçe süslerinden oyuncaklara, tasmalardan ihtiyacınız olan her şeyi satın alabilir, çocuğunuzun okula hazır olup olmadığını düşünmeden yazı malzemeleri Alınıyor indirim kuponu ile alabilirsiniz. Ağırlık, motor gücü, özellikler ve renk detaylarını görmek için beyaz eşya mağazalarına gitmenize gerek yok! Tüm markaların çamaşır makinesi, buzdolabı, çamaşır makinesi ve diğer mutfak eşyalarını karşılaştırabilirsiniz.

Ev ofisinizi şık ve konforlu hale getirin.
Ofisinize gelen tüm misafirlerimizin, girdikleri andan itibaren farklı bir ortam yaşamalarını isteriz. Bunun için ofis dekorasyonu oldukça önemlidir. Ev, Dekor ve Oturma kategorisinde mobilya, tablo, masa saati, vazo veya mobilyalarınızla uyumlu duvar kağıtları, misafir masaları, koltuklar, rahat koltuklar, masalar, kitaplıklar ve daha binlercesini seçebilirsiniz. .

Trafikte güven önemlidir. Araçların hayatımıza olan mesafeleri kısaltmak açısından sağladığı faydalar saymakla bitmiyor. Uzakta olan bir yakına günler yerine saatler içinde ulaşmaktan, sağlık nedenleriyle, yani hayati bir yerde hastaneye daha hızlı gitmeye kadar pek çok faydası vardır. Peki, hayati önem taşıyan araçlarımızın gerekli bakım ve konforuna dikkat ediyor muyuz? Motor bakımınız için kış lastiği, yaz lastiği, direksiyon kılıfı, jant ve spreyleri seçebilir, araç marka ve modelimize göre yüzlercesini uygun fiyata satın alabilirsiniz.
aklınıza gelen her konuda yanınızda.

Alınıyor.com ekibi olarak güvenli alışverişlerinizi, ödeme koruma sisteminizi gözetiyor, farklı ürünlerin gönderilmesinden kafa karıştıran kargo veya yanlış ürün teslimatlarına kadar her türlü sorunda para iade garantisi sunuyoruz. Uzman ekibimizden destek alacak ve sorularınıza hızlı bir şekilde cevap bulacaksınız. Artık hangi ürünlerin trend olduğunu ve hangi markanın daha çok tercih edildiğini kolayca öğrenebilir, sizin için doğru ürüne hemen sahip olabilirsiniz. Ünlü editörleri ile sizin için modanın kalbini takip ediyor ve size öneriler sunuyor.
Evinizde ekonomik ve rahat alışveriş yapabilmeniz için www.aliniyor.com size ve sevdiklerinize özel hediyelikler ve markalı ürünleri çeşitli kategori ve ürünlerde sunuyor. www.aliniyor.com’da tüm cep telefonları, bilgisayarlar, video ve ses sistemleri, saatler, hobi ürünleri, tüm aile için giyim, aracınız için ürünler, donanım ürünleri ve daha fazlasını bulacaksınız.

Maslak Mahallesi, Ahi Evran Caddesi Polaris Plaza no:21 kat:19 Sarıyer/İstanbul
Telefon: 0 850 533 22 28
E-Mail: [email protected]


🟩 Alınıyor indirim kodu Aralık 2021
🏷️ Alınıyor indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Alınıyor indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Alınıyor kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Alınıyor promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.