Altınyıldız Classics’te İlave % 15 İndirim! – Maximum İş Bankası

Fırsat Süresiz
​14-23 Mart 2023 tarihleri arasında Maximum Kart'a özel Altınyıldız Classics...Daha Fazla

​14-23 Mart 2023 tarihleri arasında Maximum Kart’a özel Altınyıldız Classics mağazalarından yapacağınız alışverişinizde tüm indirimlere ilave %15 İndirim!

Kodunuzu almak için İşCep veya Maximum Mobil’de ilgili kampanya sayfasında yer alan Katıl butonuna tıklamanız gerekmektedir. İndirim kodunuz ilgili uygulama ekranında görüntülenecektir.

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum, Maximiles ve Privia markalı tüm bireysel kredi kartları, Bankamatik Kartlar, MaxiPara Kartlar, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ek Koşullar: İndirim kodu, Altınyıldız Classics mağazalarında kasiyer ile paylaşılarak kullanılabilecektir. Her kod tek kullanımlık olup bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilecektir. Tüm Altınyıldız Classics mağazalarında (Outletler de dahil) ve eski/yeni sezon tüm ürünlerde geçerlidir. İndirim kodu online alışverişlerde geçerli değildir.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve BR Mağazacılık A.Ş. kampanyayı değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 15 Altınyıldız Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Altınyıldız web sitesinden yapacağınız 1000 TL ve üzeri ürün alışverişlerinizde...Daha Fazla

Altınyıldız web sitesinden yapacağınız 1000 TL ve üzeri ürün alışverişlerinizde net %15 indirim! Daha Az

CK5BIJDJ Kodu Aç 
100% Başarılı

Altınyıldız Classics’te 200 TL değerinde ParaPuan ve 6 taksit! – CardFinans

Fırsat Süresi Doldu
CardFinans bireysel kredi kartınızla Altınyıldız Classic mağazaları ve altinyildizclassics.com'dan yapacağınız...Daha Fazla

CardFinans bireysel kredi kartınızla Altınyıldız Classic mağazaları ve altinyildizclassics.com’dan yapacağınız 2.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 200 TL ParaPuan! Üstelik 6’ya varan taksit firsatıyla!

 • ParaPuan kampanyasına katılmak için 24 Mart-02 Nisan tarihleri arasında “ALTNYLDZ” yazıp, banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olacaklardır. Alınacak kampanya katılım teyit mesajının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır. Gönderilecek her SMS, operatörlerin kendi kampanya katılım mesaj tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. QNB Mobil’den ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin kampanya QNB Mobil/Diğer İşlemler/Kampanyalar “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
 • ParaPuan kampanyalarından bir kişi bir kez, 2.000 TL ve üzeri ilk alışverişinde yararlanabilecek olup, en fazla 200 TL ParaPuan kazanabilecektir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar kampanyaya kayıt olup harcama yaptığınız kredi kartınıza 03 Nisan 2023’de yüklenecek olup nisan ayı sonuna kadar QNB Finansbank üye işyerlerinde geçerli olacaktır.
 • Kazanılan ParaPuan’lar online alışverişlerde veya değerli ParaPuan olarak kullanılamayacaktır.
 • Kullanılmayan ParaPuan 02 Mayıs 2023’de geri alınacaktır.
 • Kampanya, diğer ParaPuan kampanyaları ile birleştirilemez.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iadesinde, yüklenen ParaPuan’lar geri alınacak; harcanmış ise, ilgili tutar ParaPuan yüklenen karta TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanya kapsamında, 31 Aralık 2023 tarihine kadar kozmetik ürünleri, hediye kartı/çeki hariç alışverişlerde müşterinin talebi üzerine üye işyeri 2 ve 6 arası taksitleri uygulayabilecektir.
 • Kampanyadan faydalanılması halinde bu kampanya kapsamında yapılan harcamalar için bireysel kredi kartının taksit kolay ve harcama öteleme özelliklerinden yararlanılamaz.
 • QNB Finansbank Ticari kartları, Miles&Smiles QNB Finansbank kredi kartları, Banka kartları, ParaPuan kullanılarak yapılan işlemler ve Artı Kampanya’ya dahil olmayan CardFinans Fix’ler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Sanal kartınız ile kazandığınız ParaPuan’larınızı Çağrı Merkezi ve İnternet Bankacılığı kanallarından asıl kartınıza transfer ederek, fiziksel mağazalardaki alışverişlerinizde de kullanabilirsiniz.
 • CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’inizden tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Kampanya’ya dahil olmak ve bilgi için 08502220900’u arayabilirsiniz.
 • Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuanın son kullanım tarihine kadar Artı Kampanya’dan çıkış yapamamaktadır.
 • QNB Finansbank A.Ş. kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar. Altınyıldız Classics’in tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Altınyıldız Classics’ten alınabilir.
 • Üye marka, taksit ve kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.
 • Kampanya kapsamında Altınyıldız Classics’ ten satın alınan ürünlerle ilgili olarak genel kampanyalar, yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler Altınyıldız müşteri hizmetlerine iletilebilir.

Altınyıldız Classics

Altınyıldız Classics Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 25 Altınyıldız Kırmızı Etiket Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Altınyıldız indirim kodu ile kırmızı etiketli ürünlerde %25 indirim sağlar!...Daha Fazla

Altınyıldız indirim kodu ile kırmızı etiketli ürünlerde %25 indirim sağlar! YS2873841 YS22M7EJB YS258Y7YJ Daha Az

S1S8AFVY Kodu Aç 
0% Başarılı

% 15 Altınyıldız İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Altınyıldız indirim kuponu ile 750 TL ve üzeri alışverişlerde %15...Daha Fazla

Altınyıldız indirim kuponu ile 750 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim! Daha Az

LK4S8RGT Kodu Aç 
100% Başarılı

Online Elektronik ve Giyim Alışverişlerinize 200₺ Bonus – GarantiPay ile 250₺ Bonus!

Fırsat Süresi Doldu
1 – 30 Kasım tarihleri arasında bonus üye iş yerlerinden...Daha Fazla
 • 1 – 30 Kasım tarihleri arasında bonus üye iş yerlerinden online elektronik ve giyimde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişinizde 40 TL, toplam 200 TL bonus verilecektir. Üstelik GarantiPay’le ekstra 10 TL, toplam 250 TL bonus!
 • Kampanya 1-30 Kasım 2022 tarihlerinde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 250 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında harcamalarını GarantiPay ile yapan müşterilere özel ekstra 10 TL, toplam ekstra 50 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklanmalıdır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 7,99 TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalıdır.
 • Kampanyaya sadece internetten yapılan harcamalar dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Kampanyaya tek seferde yapılacak peşin ve taksitli işlemler dahildir.
 • Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.
 • Kazanılan bonuslar 3 Aralık – 3 Ocak 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 4 Ocak 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilecektir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilecektir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından kampanyaya katılım gerçekleştirilmelidir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • GarantiPay ile Ödeme Yapmak İçin;
  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın mobil uygulamasından işlem yapıyorsanız:
  1)  Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  2) Ödeme işlemi için GarantiPay’i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
  3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
  4) Onayınız sonrasında direkt olarak açılan firma mobil uygulamasında işlem sonucunuzu görüntülemeden uygulamayı kapatmayın.
  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın web sitesinden işlem yapıyorsanız:
  1) Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  2) Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza BonusFlaş’tan gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)
  3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
 • *Eğer alışverişiniz esnasında bonuslarınızı kullanmak istiyorsanız, GarantiPay ile ödeme işleminize başlamadan önce Garanti BBVA Dijital Parolanız ile BonusFlaş’a giriş yapmanız gerekmektedir.

Geçerli elektronik siteleri:

www.mediamarkt.com.tr
www.teknosa.com
www.vatanbilgisayar.com
www.trendyol.com
www.hepsiburada.com
www.n11.com

Geçerli Giyim Siteleri:
www.mediamarkt.com.tr
www.teknosa.com
www.vatanbilgisayar.com
www.trendyol.com
www.hepsiburada.com
www.n11.com
tr.uspoloassn.com
shop.ltbjeans.com
shop.mango.com
tr.benetton.com
sarar.com
www.adl.com.tr
www.altinyildizclassics.com
www.avva.com.tr
www.ayakkabidunyasi.com.tr
www.ayyildiz.com.tr
www.bambistore.com.tr
www.bananarepuclic.com.tr
www.bathandbodyworks.com.tr
www.bershka.com
www.beymen.com
www.beymenclub.com
www.bisse.com
www.boyner.com.tr
www.brandroom.com.tr
www.brandys.com.tr
www.cacharel.com.tr
www.calzedonia.com
www.camper.com
www.cartersoshkosh.com.tr
www.cetinkaya.com.tr
www.ceyo.com.tr
www.civilim.com
www.colins.com.tr
www.dagi.com.tr
www.damat.com.tr
www.defacto.com.tr
www.deichmann.com
www.derishow.com.tr
www.desa.com.tr
www.divarese.com.tr
www.dufy.com.tr
www.ebebek.com
www.edwards.com.tr
www.elleshoes.com.tr
www.faiksonmez.com
www.flo.com.tr
www.gap.com.tr
www.greyder.com
www.gant.com.tr
www.gizia.com
www.hatemoglu.com
www2.hm.com
www.homestore.com.tr
www.instreet.com.tr
www.intersport.com.tr
www.ipekyol.com.tr
www.jimmykey.com.tr
www.joker.com.tr
www.kemaltanca.com.tr
www.kifidis.com.tr
www.kigili.com
www.koton.com
www.kip.com.tr
www.kom.com.tr
www.lacoste.com.tr
www.levis.com.tr
www.lovemybody.com.tr
www.lcwaikiki.com
www.lee.com.tr
www.morhipo.com
www.minycenter.com.tr
www.machka.com.tr
www.marksandspencer.com.tr
www.massimodutti.com
www.mudo.com.tr
www.nautica-tr.com
www.network.com.tr
www.ninewest.com.tr
www.occasion.com.tr
www.olegcassini.com.tr
www.oxxo.com.tr
www.oysho.com
www.panco.com.tr
www.penti.com
www.perspective.com.tr
www.pierrecardin.com.tr
www.pologarage.com
www.pullandbear.com
www.puma.com.tr
www.ramsey.com.tr
www.roman.com.tr
www.silkandcashmere.com.tr
www.sportive.com.tr
www.superstep.com.tr
www.spx.com.tr
www.suvari.com.tr
www.tergan.com.tr
www.thebodyshop.com.tr
www.twist.com.tr
www.underarmour.com.tr
www.vakko.com
www.vakkoroma.com.tr
www.vetrinaturkiye.com
www.victoriassecret.com.tr
www.wcollection.com.tr
www.yargici.com
www.zara.com.tr
www.zarahome.com
www.zegna.com

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Altınyıldız Classics Axess’e Özel Smokinlerde Anında 200TL indirim!

Fırsat Süresi Doldu
Axess’e özel 1 Eylül -31 Aralık tarihleri arasında Altınyıldız Classics...Daha Fazla

Axess’e özel 1 Eylül -31 Aralık tarihleri arasında Altınyıldız Classics mağazalarından yapacağınız smokin kategorisi alışverişlerinde anında 200TL indirim!

Kampanya detayları:

 • 1 Eylül -31 Aralık 2022 tarihleri arasında Altınyıldız Classics mağazalarından tüm eski ve yeni sezon smokin kategorisi alışverişlerinizde anında kasada 200TL indirim sunulmaktadır.
 • Kampanyadan yararlanmak için Juzdan’dan size özel kampanya kodunuzu giriş yaptıktan sonra “Kod Al” butonuna tıklayarak almanız gerekmektedir.
 • Kampanya kodunun kasada alışveriş anında satış danışmanına söylenmesi gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin kısmi veya tamamının iade edilmesi durumunda, indirimli satış tutarı üzerinden iade işlemi gerçekleşir.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri mağazalarının fiziki POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya sadece Altınyıldız Classics mağazalarında geçerli olup, www.altinyildizclassics.com.tr’den yapılacak alımlarda geçerli değildir.
 • Kampanya sezon veya outlet tüm mağazalarda ve eski veya yeni sezon tüm ürünlerde geçerlidir. Online alışverişlerde geçerli değildir.
 • Kampanyaya tüm Altınyıldız Classics mağazaları dahildir.
 • Bireysel Axess, Free, Wings, Bank’O Card Axess, Ticari kartlar ve Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyaya sanal kartlar dahil değildir.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e özel Altınyıldız Classics’de ilave % 10 indirim!

Fırsat Süresi Doldu
Axess’e özel 1-10 Aralık 2022 tarihleri arasında Altınyıldız Classics mağazalarından...Daha Fazla

Axess’e özel 1-10 Aralık 2022 tarihleri arasında Altınyıldız Classics mağazalarından yapacağınız 750TL ve üzeri ilk alışverişinizde tüm indirim ve kampanyalara ek %10 indirim!

Kampanya detayları:

 • 1-10 Aralık 2022 tarihleri arasında Altınyıldız Classics mağazalarından tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri ilk alışverişinize tüm indirim ve kampanyalara ek %10 indirim sunulumaktadır.
 • İndirim firma tarafından alışveriş esnasında kasada uygulanmaktadır.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin kısmi veya tamamının iade edilmesi durumunda, indirimli satış tutarı üzerinden iade işlemi gerçekleşir.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri Altınyıldız Classics mağazalarının fiziki POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kampanya sadece Altınyıldız Classics mağazalarında geçerli olup, www.altinyildizclassics.com’dan yapılacak alımlarda geçerli değildir.
 • Kampanya sezon veya outlet tüm mağazalarda eski veya yeni sezon tüm ürünlerde geçerlidir. Online alışverişlerde geçerli değildir.
 • Bireysel Axess, Free, Wings, Bank’O Card Axess, Ticari kartlar, Neo ve Akbank kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Kampanyaya sanal kartlar dahil değildir.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • İndirim yapma sorumluluğu BR Mağazacılık Tic. A.Ş.’ye ait olup, Akbank T.A.Ş.’ın indirim yapma sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 30 Altınyıldız Classics Kupon Kodu

Kod Süresiz
Altınyıldız kupon kodu ile alışverişinde %30 indirim sağlar! Kod tek...Daha Fazla

Altınyıldız kupon kodu ile alışverişinde %30 indirim sağlar! Kod tek kullanımlıktır. Daha Az

22C6CPFF Kodu Aç 
100% Başarılı

Altınyıldız Classics’te Smokinlerde Anında 300 TL İndirim! [Maximum]

Fırsat Süresi Doldu
22 Haziran-30 Eylül 2022 tarihleri arasında Maximum Kart'a özel Altınyıldız...Daha Fazla

22 Haziran-30 Eylül 2022 tarihleri arasında Maximum Kart’a özel Altınyıldız Classics mağazalarından yapacağınız smokin alışverişlerinizde anında 300 TL İndirim!

Kampanya katılımlı olup katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızın ardından kampanya kodu ekranda görüntülenecektir.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum Kart, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kart), Bankamatik Kartı, MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler ve Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ek Koşullar: İndirim kodu, Altınyıldız Classics mağazalarında kasiyer ile paylaşılarak kullanılabilecektir. Her kod tek kullanımlık olup bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilecektir. İndirim yalnızca smokin alışverişlerinde kullanılabilecektir. İndirim kodu online alışverişlerde geçerli değildir. Diğer indirim kodlu kampanyalarla birleştirilemez.

Türkiye İş Bankası A.Ş. ve BR Mağazacılık A.Ş. kampanyayı değiştirme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e özel Altınyıldız Classics’de 150 TL chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
Axess'e özel 22-31 Aralık 2022 tarihlerinde Altınyıldız Classics mağazaları ve...Daha Fazla

Axess’e özel 22-31 Aralık 2022 tarihlerinde Altınyıldız Classics mağazaları ve altinyildizclassics.com’da tek seferde 1500 TL ve üzeri ilk harcamanıza 150 TL chip-para fırsatı için hemen katılın!

Kampanya detayları:

 • 22-31 Aralık 2022 tarihlerinde Altınyıldız Classics mağazaları ve altinyildizclassics.com’da tek seferde yapacağınız ilk 1500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişinize 150 TL chip-para sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olması ya da ilk harcamadan önce asıl kart sahiplerinin Akbank’ta kayıtlı cep telefonundan “ALTNYLDZ” yazıp 4566’ya SMS göndermesi gereklidir.
 • Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. SMS ile katılımda, belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir.Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Kampanyada kazanılan chip-paralar altinyildizclassics.com’da kullanılmamaktadır.
 • Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir.
 • Juzdan ve SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Tüzel müşteriler kampanyaya sadece SMS ile katılabilir.
 • Chip Para kampanyasına Axess, Wings, Free,Akbank Kart, Ticari Kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar dahildir. Bank O’Card Axess kartlar ise kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar kapsamında, kampanyadan bir defa en fazla 150 TL chip-para kazanabilir. Aynı gün yapılan harcamaların ilki kampanya kapsamında sayılır. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Altinyildizclassics.com İndirim Kodu

Kod Süresiz
Altinyildizclassics.com üzerinden yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde %20 indirim....Daha Fazla

Altinyildizclassics.com üzerinden yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişlerde %20 indirim. Kampanya 18 Şubat 2022 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Altınyıldız Classics kampanya kodu ile 500 TL ve üzeri alışverişlerde %20 indirim sağlar!

Hopi’den aldığınız kampanya kodunu, Altinyildizclassics.com’dan yapacağınız alışverişlerde sepet adımında “İndirim Kuponu Gir” alanına eklenmesi gerekmektedir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Tek fatura ile 500 TL ve üzeri alışveriş yapman yeterli olacaktır.

  Daha Az

PHM2LB3H Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Altınyıldız Classics Kupon Kodu

Kod Süresiz
🙃CLUB'lılara Özel, Altınyıldız Classics'ten 250 TL ve Üzeri Alışverişlerde %15...Daha Fazla

🙃CLUB’lılara Özel, Altınyıldız Classics’ten 250 TL ve Üzeri Alışverişlerde %15 İndirim🏃‍♂️😍

Kampanya 15 Şubat – 15 Mart 2022 tarihleri arasında MediaMarkt ve Altınyıldız Classics iş birliğinde düzenlenmektedir. Kampanya çerçevesinde MediaMarkt Club’lılara özel Altınyıldız Classics’ten 250 TL ve üzeri alışverişlerde %15 indirim uygulanacaktır. İndirim, smokin ürün grubunda ve outlet mağazalarda geçerli değildir. Kampanyadan kazanılan kodlar, 31 Mart 2022’ye kadar geçerlidir. Kampanya kodları, online alışverişlerde geçerli değildir. Kampanyadan Email veya SMS ile kupon gönderimi yapılan üyeler faydalanabilir. Kampanya 200 bin kod sınırlıdır. Kampanya kodları tek kullanımlıktır ve kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez. MediaMarkt ve Altınyıldız Classics kampanyayı dilediği zaman değiştirme veya sonlandırma hakkını saklı tutar.

Altınyıldız Classics'ten 250 TL ve Üzeri Alışverişlerde %15 İndirim! Daha Az

MCLF69JS Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

25 TL Altınyıldız Classics İndirim Kodu

Kod Süresiz
Altınyıldız indirim kuponu ALTIN25 kodu ile Altın Fırsat! Hemen Üye...Daha Fazla

Altınyıldız indirim kuponu ALTIN25 kodu ile Altın Fırsat! Hemen Üye Girişi Yap, 25 TL İndirim Kazan.👉

Daha Az

ALTIN25 Kodu Aç 
100% Başarılı

Altınyıldız Classics 500₺ Alışverişe 100₺ MaxiPuan

Fırsat Süresi Doldu
Maximum Kart’ınız ile 24-31 Ocak 2022 tarihleri arasında Altınyıldız Classics...Daha Fazla

Maximum Kart’ınız ile 24-31 Ocak 2022 tarihleri arasında Altınyıldız Classics Mağazaları ve altinyildizclassics.com adresinden yapacağınız ilk 500 TL ve üzeri alışverişinize 100 TL MaxiPuan!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart) MaxiPara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül Kullanımı: Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kazanılan MaxiPuanlar 15 Şubat 2022 tarihinde alışveriş yapılan karta yüklenecek olup 28 Şubat 2022 tarihine kadar (bu tarih dahil) kullanılabilecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Mart 2022 tarihinde geri alınacaktır. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Altınyıldızclassics.com’da 250 TL ve üzeri alışverişinde 25 Paracık kazan – Hopi

Kod Süresi Doldu
Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan!...Daha Fazla

Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan! Hopi Android | Hopi iOS

Altınyıldızclassics.com’da 250 TL ve üzeri alışverişinde 25 Paracık kazan

Hangi tarihler arasında geçerlidir?
Kampanya 25 Şubat 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir.

Kampanya nerelerde geçerlidir?
Hopi üyesi www.altinyildizclassics.com web sitesinde Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir?
Tek fatura ile 250 TL ve üzeri alışveriş yapman yeterli olacaktır.

Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak?
Şartları sağlanan tek fatura ile 250 TL ve üzeri alışverişinde en fazla 25 Paracık kazanabilirsin.

Kampanyaya özel diğer koşullar
www.altinyildizclassics.com alışveriş yapılıp, fatura kesildikten sonra Altınyıldız Classics tarafından 5 iş günü içerisinde bir promosyon kodu maili gönderilecektir. Promosyon kodu mailinde Hopi’den 25 Paracık kazanabilecekleri kampanya kodu iletilecektir. İletilen kodlar 3 Mart 2021 tarihine kadar kullanılabilecektir. 3 Mart 2021 tarihi itibari ile kodlar kullanıma kapatılacaktır.

https://hopi.com.tr/kampanya/250-tl-ve-uzeri-alisverisinde-25-paracik-kazan/1504205 Daha Az

A6XA6HS Kodu Aç 
100% Başarılı

% 75 Altınyıldız Garage Sale İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Altınyıldız online mağazasından süper kış indirimi kampanyasına özel %70’e varan...Daha Fazla

Altınyıldız online mağazasından süper kış indirimi kampanyasına özel %70’e varan indirime ek sepette %15 indirim, 2. ürüne ekstra %25 indirim sağlar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Altınyıldız Classics 500 TL ve üzeri alışverişlerinde indirime ek 100 Paracık’a kadar kazan – Hopi

Kod Süresiz
Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan!...Daha Fazla

Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan! Hopi Android | Hopi iOS

Kampanyada 500 TL – 1000 TL arasındaki alışverişlerde 25 Paracık, 1.000 TL-1.500 TL arasındaki alışverişlerde 50 Paracık, 1.500 TL üzeri alışverişlerde 100 Paracık kazanılabilir.

Hopi üyesi www.altinyildizclassics.com, Altinyildiz Classics mağazalarında Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

https://hopi.com.tr/kampanya/alisverislerinde-indirime-ek-100-paracika-kadar-kazan/1467106 Daha Az

A6XA6HS Kodu Aç 
100% Başarılı

Altınyıldız Classics Paracıkların harcarken % 50 daha değerli – Hopi

Kod Süresiz
Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan!...Daha Fazla

Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan! Hopi Android | Hopi iOS

Altınyıldız Classics’de alışverişlerinde Paracıkların harcarken %50 daha değerli

Kampanya 28 Şubat 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Kampanya nerelerde geçerlidir? Hopi üyesi Altinyildiz Classics mağazalarında Hopi QR Kodum tanıtılarak yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan faydalanmak için yapmam gereken alışveriş tutarı nedir? İstediğin tutarda alışveriş yapabilirsin.  Bu kampanyanın bana nasıl bir faydası olacak? Şartları sağlanan tek fatura ile 30 Paracık’a kadar Paracıklarını en fazla %50 daha değerli kullanabilirsin.

https://hopi.com.tr/kampanya/alisverislerinde-paraciklarin-yuzde-50-daha-degerli/1463012 Daha Az

A6XA6HS Kodu Aç 
100% Başarılı

Altınyıldız Classics 25 Paracık Kazan – Hopi – Mağaza

Kod Süresiz
Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan!...Daha Fazla

Hopi referans kodu A6XA6HS ile ücretsiz üye ol 5₺ kazan! Hopi Android | Hopi iOS

Mobil Ödeme ile 300 TL ve üzeri alışverişinde indirime ek 25 Paracık kazan

Kampanya 28 Şubat 2021 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Hopi üyesi tüm Altınyıldız Classics mağazalarında Hopi QR Kodum tanıtarak, mobil ödeme ile yapılacak alışverişlerde geçerlidir. Kampanyadan en fazla 1 kez faydalanılabilir. Kampanyada tek seferde yapılacak 300 TL ve üzeri mobil ödemelerde en fazla 25 Paracık kazanılabilir. Bonus kartları kampanyaya dahil değildir. Kampanya 300 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. 7 Temmuz tarihinden itibaren mobil ödeme ile Paracık kazanımı gerçekleştiren kişiler kampanyadan tekrar faydalanamaz. Kampanya Firma’nın devam eden diğer kampanyaları ile birleştirilemez.

https://hopi.com.tr/kampanya/1105982 Daha Az

A6XA6HS Kodu Aç 
100% Başarılı

Altınyıldız Classics’de % 10 İndirim Kodu – Maximum İş Bankası

Kod Süresi Doldu
08-18 Aralık 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, Altınyıldız...Daha Fazla

08-18 Aralık 2020 tarihleri arasında Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, Altınyıldız Classics mağazalarından tek seferde yapacağınız 250 TL ve üzeri ilk alışverişe ek %10 indirim!

Katılmak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Ardından, indirim kodu SMS ile cep telefonunuza iletilecektir.
Uygulamayı telefonunuza indirmek için: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartlar,
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar; ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Online alışverişlerde indirim kodu geçerli değildir.

Ek Koşullar: Her kod tek kullanımlık olup bir müşteri kampanyadan bir defa faydalanabilecektir. Kampanya 08-18 Aralık 2020 tarihlerinde sezon veya outlet Altınyıldız Classics mağazalarından yapılacak eski ve yeni sezon tüm ürünlerde geçerlidir. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Altınyıldız Classics kampanyayı değiştirme hakkını saklı tutar.

Daha Az

Mobilde Kodu Aç 
100% Başarılı

20 TL Altınyıldız Classics İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Stil sahibi erkeklerin beğenerek tercih ettiği adres Altınyıldız’da 200 TL...Daha Fazla

Stil sahibi erkeklerin beğenerek tercih ettiği adres Altınyıldız’da 200 TL ve üzeri alışverişlerde 20 TL indirim fırsatı sizlerle! Daha Az

SPT20 Kodu Aç 
100% Başarılı

Altınyıldız Classics %15 İndirim Kodu (Bankkart Genç)

Kod Süresi Doldu
Bankkart Genç’lilere özel altinyildizclassics.com ‘dan yapılacak alışverişlere %15 indirim fırsatı!
NKKART15 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 40 Altınyıldız Classics İndirim Kodu

Kod Süresiz
Mobil uygulamaya özel olarak %40 indirim!
MOBIL40 Kodu Aç 
5% Başarılı

Altınyıldız Classics Mont, Kaban, Paltoda % 40 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Kaban, Palto ve montlarda sepette %40 indirim kazanacaksınız!
ACNET40 Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Giyim Kuponları

150TL Koton En Trend Kasım İndirim Kodu

Kod Süresiz
Koton indirim kodu ile ONLINE'A ÖZEL EN TREND CUMA FIRSATLAR!... Detayını Gör
KTNE150 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 Occasion Black Week Sepette Ekstra İndirimler

Fırsat Süresiz
Occasion 📣Black Week Başladı! Seçili Ürünlerde Sepette %20 İndirim!🔔 https://www.occasion.com.tr/sepette-20-indirim/... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

DeFacto 1500TL’ye 300TL Kazandıran Kasım ÖZEL KUPON KODU

Kod Süresiz
DeFacto İlk Müşterilerimize Özel TÜM İndirimlere Ek Kazandıran Fırsat, 1500₺... Detayını Gör
AOZEL300 Kodu Aç 
63% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 50 Superstep Black Friday İndirimi

Fırsat Süresiz
Superstep'te BLACK FRIDAY FIRSATLARI BAŞLADI! %50'ye varan indirim 20-26 Kasım'da.... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

NET % 50 FashFed Black Friday İndirimi

Fırsat Süresiz
FashFed Black Friday, Net %50 İndirim! BLACK FRIDAY | Yılın... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Altınyıldız Classics;

İsminde taşıdığı iki ana değerle tüketicisi ile buluşan bir markadır. İlki, üst düzey kumaş kalitesi ve tasarımdaki üstünlüğüyle Altınyıldız markasının köklü geçmişi, ikincisi ise, bu geçmiş üzerine üst düzey işçilikle daima güncelliğini koruyarak inşa edilen Classics şıklığıdır.

Klasikleşmek, ancak her zaman geçerli olan bir çizgi ile hareket etmeyi gerektirir. Altınyıldız Classics, her gün, her evre ve her beden için geliştirdiği koleksiyonlarıyla, günümüz erkek giyim anlayışına modern bir dokunuş demektir. Altınyıldız Classics Takım elbiseden, gömlek ve aksesuarlara kadar ürettiği her ürün ile Türkiye’nin şıklığını, moderniteyi ve değeri ifade eder.

Altınyıldız Mensucat;

Bir Boyner Holding kuruluşu olan Altınyıldız Mensucat ve Konfeksiyon Fabrikaları A.Ş. 1952 yılında faaliyete geçti. Türk kumaşını dünyaya tanınan marka olma hedefiyle, ilk ihracatını 1956 yılında gerçekleştirdi. Giderek büyümesinin doğal bir sonucu olarak, 1976 yılında tüm birimleri ile Yeni Bosna’da 120.000 m2’lik alana kurulu, bugünkü üretim tesislerine taşındı. İplik, kumaş (dokuma, boya, apre) ve hazır giyim ünitelerini bünyesinde barındıran ve 82.903m2’lik kapalı alanda faaliyet gösteren Altınyıldız fabrikası, Dünyanın yünlü kumaş üretimindeki en büyük beş entegre tesisinden biri… 1991 yılında halka açılan Altınyıldız, 1992 yılında Türkiye’de ISO 9001 Kalite Belgesi’ni almaya hak kazanan ilk tekstil kuruluşu oldu.

Ayrıca sektörün gelişmesindeki katkılarından dolayı 1996 yılında Australian Super Fine Wool Growers Association kuruluşuna kabul edilen ilk Türk firmasıydı. 1995 yılında hazır giyim alanında hizmet vermeye başlayan Altınyıldız, 1997 yılında ilk Altınyıldız markalı erkek koleksiyonunu müşterilerinin beğenisine sundu. Eylül 1999’da kadın koleksiyonunu da hayata geçirerek NetWork ile yepyeni bir marka yarattı.

Bir yıl sonra, Kasım 2000’de genç ve dinamik giyim tarzını benimseyen müşterilere yönelik Fabrika Altınyıldız markası ile hazır giyim sektörüne bir kez daha damgasını vurdu. Bugün, yıllık 9.500.000 metre kumaş üretim kapasitesiyle iç pazarın %45’lik payını elinde tutan Altınyıldız, 1.982 çalışanı ve 175 milyon doları aşan yıllık cirosu ile dünyanın önde gelen yünlü sanayi firmaları arasında yer alıyor.

Altınyıldız Tekstil, NetWork, Fabrika Altınyıldız ve 2007’de piyasaya sunulan Que markaları ile modadaki farklı eğilimlere ve farklı yaşam tarzlarına geniş bir koleksiyon yelpazesi ile cevap veriyor.

Altınyıldız Classics İletişim

Pancar Organize Sanayi Bölgesi Mahallesi 6.Cadde No:3 Torbalı-İzmir

Müşteri Hizmetleri: 0 (850) 455 56 57


🟩 Altınyıldız Classics indirim kodu Kasım 2023
🏷️ Altınyıldız Classics indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Altınyıldız Classics indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Altınyıldız Classics kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Altınyıldız Classics promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.