200TL’ye 80TL Amazon İndirim Promosyonu Linki

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr 80 TL indirim linki burada! 200 TL ve üzeri...Daha Fazla

Amazon.com.tr 80 TL indirim linki burada! 200 TL ve üzeri alışverişinde sepette 80 TL indirim kazan! Amazon 200 TL ve üzeri alışverişe 80 TL indirim veriyor. Her hesapta geçerli değil. Linkten kontrol ediniz.

200 TL ve üzeri alışverişinde, sepette 80 TL indirim
200 TL ve üzeri alışverişe, sepette 80 TL indirimden anında faydalan. Promosyon yalnızca Amazon tarafından satılan ürünlerde kullanılabilir.

Bu teklifin süresi şu tarihte doluyor: 8 Mayıs 2024

https://www.amazon.com.tr/yourpromotions/b089c8a8-6cde-4924-8362-ea68890d12b5/

İndirim nasıl uygulanır?
1 Aşağıdaki “Promosyonu uygula” düğmesine tıkla
2 Sepetine Amazon.com.tr tarafından satılan en az 200 TL ve üzeri ürün ekle ve ödeme adımına devam et.
3 80 TL’lik indirim ödeme adımında otomatik uygulanacaktır

• Bu teklif (“Teklif”) sadece davet alan müşteriler için geçerlidir. Müşteriler, Amazon.com.tr’den e-posta gönderilmesi, anlık ileti bildirimi veya sitede banner yoluyla bu Tekliften yararlanmaya davet edilebilir. Müşteriler, Teklifin açıklandığı https://www.amazon.com.tr/yourpromotions/b089c8a8-6cde-4924-8362-ea68890d12b5 sayfasını ziyaret ederek ve Teklifin Hüküm ve Koşullarını görüp göremediklerini kontrol ederek bu Teklif için uygun olup olmadıklarını teyit edebilirler. Amazon tarafından davet edilen ve Teklif sayfasını ziyaret eden müşteriler (“Uygun Müşteriler”), promosyonu uyguladıktan sonra, teklifin son kullanma tarihi ayrıca sitede de otomatik olarak müşterilerle paylaşılacaktır.

• Bu Teklif, bu hüküm ve koşulları karşılayan ilk 25.000 Uygun Müşteri için geçerli olacaktır.

• Nitelikli Ürünler: Hediye Kartları hariç, yalnızca www.amazon.com.tr tarafından (satıcının amazon.com.tr olduğu) satılan ürünlerde geçerlidir. Amazon Pazaryeri tarafından satılan ürünlerde (“Amazon tarafından gönderilen” veya “Prime’a uygun” olsa bile) ve teslimat masrafları veya hediye paketleme masraflarında geçerli değildir.

• Her bir Uygun Müşteri, Teklif Dönemi boyunca en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Uygun Müşterilerin bu Tekliften sağlayabileceği maksimum avantaj, en az 200 TL (“Minimum Satın Alma Tutarı”) ve üzeri toplam tutarındaki Nitelikli Ürünler satın alınması için kullanmak üzere tek bir 80 TL tutarında promosyon kodudur (“Promosyon Kodu”).

• Kampanyayı “Promosyon Uygula” butonuna tıklayarak hesabınıza eklediğinizde, indiriminiz otomatik olarak hesabınıza yansıyacaktır. Uygulanan promosyon, Nitelikli ürünler için (geçerli teslimat ve hediye paketleme masrafları hariç) 200 TL’lik minimum toplam tutar için siparişinizin özet sayfasında görünecektir. Amazon’un standart teslimat masrafları ve politikalarına uygun olarak her bir ürüne teslimat ücreti ve paketleme uygulanacaktır.

• Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerden 200 TL ve fazlası ürün satın alan müşteriler, siparişin oluşturulmasından tam 7 gün sonra bir e-posta bildirimi alacak ve bu e-posta ile satıcının Amazon.com.tr olduğu Nitelikli Ürünlerde geçerli olmak üzere bir sonraki alışverişlerinde kullanmak üzere 40 TL tutarında bir promosyon kuponuna (“Promosyon Kuponu”) otomatik olarak hak kazanacaklardır.

• 40 TL Promosyon Kuponu siparişin oluşturulmasından tam 7 gün sonra otomatik olarak müşterinin hesabına tanımlanacak ve tanımlandıktan sonra kırk beş (45) gün boyunca geçerli olacaktır. Bu sürede kullanılmayan Promosyon geçersiz hale gelecektir. Süresi içinde kullanılmayan Promosyon Kuponlarından Amazon Türkiye sorumlu değildir.

• Promosyon Kodu yalnızca tüm Nitelikli Ürünler için aynı teslimat hızı seçildiğinde kullanılabilir. Tüm Nitelikli Ürünlerin aynı teslimat hızına sahip olduğunu doğrulamak için lütfen ödeme sırasında “Teslimat Ayrıntıları” bölümünü kontrol edin.

• İlgili teklifin açılış sayfasında veya aksi belirtilmedikçe, Promosyon Kodu önceden mevcut siparişlerde veya başka bir teklif veya promosyon koduyla birlikte kullanılamaz.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) Nitelikli Ürünleri sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir Nitelikli Ürünlere ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan Nitelikli Ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) Nitelikli Ürünleri iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan Nitelikli Ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş yöntemimizi kullanırsanız, Siparişiniz için Promosyon Kodu geçerli olmayacaktır. Promosyon Kodu uygulandıktan sonra, Nitelikli Ürünlerin değerinin bakiyesini kredi veya banka kartıyla veya Amazon.com.tr Hediye Kartlarını kullanarak ödemeniz gerekir. Amazon.com.tr Hediye Kartlarından farklı olarak, www.amazon.com.tr’nin Hesabınız bölümünde kullanılmayan promosyon kodlarını görüntüleyemezsiniz.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar. Teklif, müsaitlik durumuna bağlıdır ve önceden haber verilmeksizin geri çekilebilir, değiştirilebilir, uzatılabilir veya değiştirilebilir. Teklif devredilemez ve yeniden satılamaz.

• Amazon.com.tr’nin Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

200 TL ve üzeri alışverişinde sepette 80 TL indirim200 TL ve üzeri alışverişinde sepette 80 TL indirim Daha Az

Hemen Al
14% Başarılı

200/40TL Amazon İndirim Promosyonu Linki

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr 40 TL indirim linki burada! 200 TL ve üzeri...Daha Fazla

Amazon.com.tr 40 TL indirim linki burada! 200 TL ve üzeri alışverişinde sepette 40 TL indirim kazan! Amazon 200 TL ve üzeri alışverişe 40 TL indirim veriyor. Her hesapta geçerli değil. Linkten kontrol ediniz.

200 TL ve üzeri alışverişinde, sepette 40 TL indirim
200 TL ve üzeri alışverişe, sepette 40 TL indirimden anında faydalan. Promosyon yalnızca Amazon tarafından satılan ürünlerde kullanılabilir.

https://www.amazon.com.tr/b?ie=UTF8&node=93936617031

app

• İşbu kampanya (“Kampanya”) Esentepe Mahallesi Bahar Sokak No: 13/52 Şişli, İstanbul adresinde faaliyette bulunan 0068097228800001 Mersis numaralı Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi (“Amazon Türkiye”) tarafından düzenlenmektedir.

• Kampanya sadece aşağıda belirtilen şekilde davet alan ve gerekli adımları uygulayan Amazon.com.tr müşterileri (“Uygun Müşteri(ler)”) için 15 Ocak 2024 saat 00.00’dan 11 Şubat 2024 saat 23:59’a kadar (“Kampanya Dönemi”) geçerlidir. İşbu Kampanya Hüküm ve Koşulları’na uygun şekilde davet almayan müşteriler Kampanyadan yararlanamaz.

• Amazon.com.tr üyesi müşteriler, Amazon.com.tr’den anlık ileti bildirimi, e-posta veya Amazon.com.tr’de dijital afiş/banner yoluyla bu Kampanyadan yararlanmaya davet edilebilirler. Amazon.com.tr üyesi müşteriler, Kampanya’nın açıklandığı [https://www.amazon.com.tr/b?ie=UTF8&node=93936617031 sayfasını ziyaret ederek ve Kampanya Hüküm ve Koşulları’nı görüp göremediklerini kontrol ederek bu Kampanya için uygun olup olmadıklarını teyit edebilirler.

• Kampanyadan yararlanmak için Uygun Müşterilerin, Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerden 200 TL ve fazlası ürün satın almaları gerekmektedir.

• Uygun Müşteriler, yukarıda belirtilen koşullarda alışveriş yaptıktan sonra, siparişin oluşturulmasından tam 7 gün sonra bir e-posta bildirimi alacak ve bu e-posta ile satıcının Amazon.com.tr olduğu Nitelikli Ürünlerde geçerli olmak üzere bir sonraki alışverişlerinde kullanmak üzere 40 TL tutarında bir promosyon kuponuna (“Promosyon Kuponu”) otomatik olarak hak kazanacaklardır.

• 40 TL Promosyon Kuponu siparişin oluşturulmasından tam 7 gün sonra otomatik olarak müşterinin hesabına tanımlanacak ve tanımlandıktan sonra kırk beş (45) gün boyunca geçerli olacaktır. Bu sürede kullanılmayan Promosyon geçersiz hale gelecektir. Süresi içinde kullanılmayan Promosyon Kuponlarından Amazon Türkiye sorumlu değildir.

• Nitelikli Ürünler, Hediye Kartları dahil olmamakla birlikte, yalnızca Amazon.com.tr tarafından (satıcının Amazon.com.tr olduğu) satılan ve gönderilen ürünler anlamına gelmektedir. Bu Kampanya, Amazon Pazaryeri vasıtasıyla üçüncü şahıs satıcılar tarafından satılan ürünlerde ve Amazon Global Store ve yurtdışından gönderilen ürünlerde (“Amazon tarafından gönderilir” veya “Prime’a uygun” olsa bile) geçerli değildir.

• Kampanya, bu Hüküm ve Koşulları karşılayan ilk 15.000 (On Beş Bin) alışveriş için geçerli olacaktır.

• Promosyon uygulaması, siparişinizin özet sayfasında görünecektir. Promosyon Kuponu, teslimat masrafları ile hediye paketleme masraflarında geçerli değildir. Bu kapsamda Amazon’un standart teslimat masrafları ve politikalarına uygun olarak her bir ürüne ilişkin olarak teslimat ücreti ve paketleme fiyatı uygulanacaktır.

• Promosyon, önceden mevcut siparişlerde veya başka bir teklif/kampanya veya promosyon kuponu ile birlikte kullanılamaz.

• Promosyon, yalnızca tüm Nitelikli Ürünler için aynı teslimat hızı seçildiğinde kullanılabilir. Tüm Nitelikli Ürünlerin aynı teslimat hızına sahip olduğunu doğrulamak için lütfen ödeme sırasında “Teslimat Ayrıntıları” bölümünü kontrol edin.

• Promosyon kullanarak sipariş verdikten sonra ilgili siparişi iade eder veya iptal ederseniz, Promosyon iade edilmez veya tekrar kullanılamaz. Kampanyadan yararlanma durumunuz ortadan kalkacaktır.

• 1-Tık ile sipariş yöntemimizi kullanırsanız, Siparişiniz için Promosyon geçerli olmayacaktır.

• Promosyon uygulandıktan sonra Nitelikli Ürünlerin toplam tutarının varsa kalan bakiyesini kredi veya banka kartıyla veya Amazon.com.tr Hediye Kartlarını kullanarak ödemeniz gerekir. Amazon.com.tr Hediye Kartlarından farklı olarak, Amazon.com.tr’nin Hesabınız bölümünde kullanılmayan promosyon kuponlarını görüntüleyemezsiniz.

• Promosyon nakde dönüştürülemez, nakit karşılığı yoktur ve promosyon tutarı devir ve temlik edilemez.

• Amazon Türkiye, Kampanya’yı kısmen ya da tamamen değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar. Kampanya, müsaitlik durumuna bağlıdır ve önceden haber verilmeksizin geri çekilebilir, sonlandırılabilir, uzatılabilir veya değiştirilebilir. Kampanya devredilemez ve yeniden satılamaz.

• Kampanya kapsamında Amazon.com.tr’nin Kullanım ve Satış Koşulları geçerlidir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Bahar Fırsatları [11-26 Mart] + Fiyat Düşerse Aradaki Fark İade

Fırsat Süresiz
Amazon'un Bahar Fırsatları başladı. İndirimler 26 Mart saat 23.59'a kadar...Daha Fazla

Amazon’un Bahar Fırsatları başladı. İndirimler 26 Mart saat 23.59’a kadar devam edecek.
Bahar Fırsatları boyunca cep telefonundan giyime, bilgisayar bileşenlerinden gıda, içecek ve mutfak ürünlerine, kitaplardan kozmetik ve kişisel bakıma pek çok kategoride indirimli fiyatlar sizleri bekliyor.

Bilgisayar ve aksesuarları kategorisinde az öde, çok gülümse

Mutfak kategorisinde az öde, çok gülümse

Kişisel bakım ve kozmetik ürünlerinde az öde, çok gülümse

Elektronik kategorisinde az öde, çok gülümse

Prime’a özel, fırsat ürünlerinin fiyatı düşerse, aradaki fark iade: https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=27232310031

Aldığınız ürünün fiyatı düşerse aradaki fark iade
11-26 Mart tarihlerinde satın aldığınız “Prime’a Özel Fırsat” ürünlerinin fiyatı 26 Mart’a kadar sizin aldığınız fiyatın altına inerse, aradaki fark Amazon hesabınıza iade edilecek. İade için herhangi bir talep oluşturmanıza gerek yok. Amazon, kampanya sonrasında otomatik olarak Amazon Hediye Kartı Bakiyesi olarak iadenizi gerçekleştirecek.

Bahar Fırsatları Banka Kampanyaları
İş Bankası: ‘Şimdi Al Sonra Öde’ kampanyası ile tüm Amazon.com.tr müşterileri, 30 Mart’a kadar Türkiye İş Bankası Maximum ve Maximiles kartlarıyla yapacakları 1000 TL ve üzerindeki alışverişlerinde ister peşin fiyatına 9 taksitle, ister şimdi alıp 3 ay sonra peşin fiyatına 3 taksitle ödeme kolaylığından faydalanabilecekler.

16 Mart – 15 Nisan 2024 tarihleri arasında Amazon.com.tr üzerinden tek seferde yapılacak 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL Maxipuan, toplamda 1.000 TL’ye varan Maxipuan hediye edilecektir.

Yapı Kredi Bankası: 1-15 Mart 2024 tarihleri arasında Amazon.com.tr üzerinden tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 100 TL, 2.000 TL ve üzeri alışverişlere 200 TL Worldpuan hediye edilecektir.

Müthiş fırsatlar ile az öde, çok gülümse11-26 Mart arasında aldığın fırsat ürünlerinin fiyatı 26 Mart'a kadar düşerse* aradaki fark Amazon hesabına iadeSepette indirimler ile Bahar FırsatlarıMüthiş fırsatlar ile az öde, çok gülümse Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Prime ile Alışverişinin %5’i kadar Hediye Kartı Kazan

Fırsat Süresi Doldu
Amazon Prime üyeliğin ile alışverişinin %5'i kadar hediye kartı kazan...Daha Fazla

Amazon Prime üyeliğin ile alışverişinin %5’i kadar hediye kartı kazan

 1. Kampanya Amazon Prime üyelerine özel düzenlenmektedir.
 2. Her alışveriş başına, 20 TL’yi geçmemek üzere alışverişlerin %5’i tutarında Amazon Hediye Kartına (“Amazon Hediye Kartı”) hak kazanılabilir. Her alışveriş sepeti ve sipariş toplamı için tek bir Amazon Hediye Kartına hak kazanılacaktır.
 3. Her bir Uygun Müşteri, Kampanya Dönemi boyunca Kampanya kapsamında en fazla 20 adet Amazon Hediye Kartına hak kazanabilir ve kazanılabilecek maksimum Amazon Hediye Kartı tutarı 400 TL’dir.
 4. Alışveriş başına hak kazanılan Amazon Hediye Kartı tutarı 20 TL’nin altında kalır ise, kazanılabilecek maksimum Amazon Hediye Kartı tutarı 400 TL’nin altında kalacaktır.
 5. Kampanya kapsamında hak kazanılacak Amazon Hediye Kartı, satıcısı Amazon.com.tr olan ürünlerde, ürünün sipariş tarihini takip eden 7’nci günün sonunda, satıcısı Amazon.com.tr olmayan ürünlerde ise ürünün sipariş tarihini takip eden 30 gün içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır. Alışveriş sepetinizde hem satıcısı Amazon.com.tr olan hem de Amazon.com.tr olmayan ürünlerin mevcut olması durumunda, Kampanya kapsamında hak kazanılacak Hediye Kartı, sipariş tarihini takip eden 30 gün içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır.
 6. İptal veya iade olan ürünlerin tutarı, Amazon Hediye Kartı tutarı hesabında dikkate alınmayacaktır. Öte yandan, birden fazla ürün siparişi verilmiş olan bir alışverişte kazanılacak Amazon Hediye Kartı tutarı, iade veya iptal edilmeyen siparişlerin tutarı üzerinden hesaplanır.
 7. Diğer tüm önemli detaylar için lütfen aşağıdaki Kampanya Hüküm ve Koşulları’nı okuduğunuzdan emin olunuz.
 • İşbu kampanya (“Kampanya”) Esentepe Mahallesi Bahar Sokak No: 13/52 Şişli, İstanbul adresinde faaliyette bulunan 0068097228800001 Mersis numaralı Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi (“Amazon Türkiye”) tarafından düzenlenmektedir.
 • Kampanya Amazon Prime üyelerine özel düzenlenmektedir. Kampanya sadece işbu Kampanya Hüküm ve Koşulları’na uygun olarak gerekli adımları uygulayan Amazon Prime üyesi müşteriler (“Uygun Müşteriler”) için 11 Mart 2024 saat 12:00’den 9 Nisan 2024 saat 23:59’a kadar (“Kampanya Dönemi”) geçerlidir. İşbu Kampanya Hüküm ve Koşulları’ndaki gereklilikleri sağlamayan müşteriler Kampanya’dan yararlanamaz.
 • Kampanya’dan faydalanmak için Uygun Müşteriler’in, Kampanya Dönemi içerisinde Amazon.com.tr internet sitesi ile Android ve IOS işletim sistemleri için sağlanan Amazon.com.tr Mobile Alışveriş uygulaması vasıtasıyla Amazon.com.tr veya üçüncü şahıs satıcılar tarafından satışa sunulan ürünlerden en az bir alışveriş yapması gerekmektedir.
 • Sipariş veren Uygun Müşteriler, siparişlerini tamamladıktan sonra, Amazon.com.tr’deki kayıtlı e-posta adreslerine “Customer Service size bir Amazon.com.tr E-Hediye Kartı gönderdi!” başlıklı bir e-posta alacaklar ve her alışveriş başına, 20 TL’yi geçmemek üzere alışverişlerinin %5’i tutarında Amazon Hediye Kartına (“Amazon Hediye Kartı”) hak kazanacaklardır. Her bir Uygun Müşteri, Kampanya Dönemi boyunca Kampanya kapsamında en fazla 20 adet Amazon Hediye Kartına hak kazanabilir. Bu doğrultuda Kampanya Dönemi’nde hak kazanılabilecek maksimum Amazon Hediye Kartı tutarı 400 TL’dir. Bu miktarı aşan siparişler nedeniyle ek Amazon Hediye Kartı tanımlanmaz. Alışveriş başına hak kazanılan Amazon Hediye Kartı tutarı 20 TL’nin altında kalır ise, müşterinin kazanabileceği maksimum Amazon Hediye Kartı tutarı 400 TL’nin altında kalacaktır. Kampanyadan yararlanmak için üyelik hesabınızın tanımlı olduğu e-posta adresinizi düzenli olarak takip ediniz.
 • Kampanya kapsamında hak kazanılacak Amazon Hediye Kartı, satıcısı Amazon.com.tr olan ürünlerde, ürünün sipariş tarihini takip eden 7’nci günün sonunda, satıcısı Amazon.com.tr olmayan ürünlerde ise ürünün sipariş tarihini takip eden 30 gün içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır. Alışveriş sepetinizde hem satıcısı Amazon.com.tr olan hem de Amazon.com.tr olmayan ürünlerin mevcut olması durumunda, Kampanya kapsamında hak kazanılacak Hediye Kartı, sipariş tarihini takip eden 30 gün içerisinde hesabınıza tanımlanacaktır.
 • Kampanya’ya katılım sınırlı sayıdadır; Amazon Hediye Kartı fırsatı, Kampanya Hüküm ve Koşulları’nı karşılayan Amazon Prime üyesi Uygun Müşteriler tarafından Amazon.com.tr internet sitesi ile Android ve IOS işletim sistemleri için sağlanan Amazon.com.tr Mobile Alışveriş uygulaması üzerinde yapılan ilk bir milyon alışveriş için geçerli olacaktır.
 • Amazon Hediye Kartı, sadece Amazon.com.tr internet sitesi ile Android ve IOS işletim sistemleri için sağlanan Amazon.com.tr Mobile Alışveriş uygulamasından yapılan alışverişlerde ve sadece satıcısı Amazon.com.tr olan ürünlerde kullanılabilir. Amazon Hediye Kartı kullanım süresi, tanımlanma tarihinden itibaren 10 yıl sonra sona erer. Süresi içinde kullanılmayan Amazon Hediye Kartlarından Amazon Türkiye sorumlu değildir. Amazon Hediye Kartı hüküm ve koşullarına buradan (https://www.amazon.com.tr/gp/help/customer/display.html?nodeId=GNG9PXYZUMQT72QK) ulaşabilirsiniz.
 • Her alışveriş sepeti ve sipariş toplamı için tek bir Amazon Hediye Kartına hak kazanılacaktır. Aynı sipariş altında, sepetinizde birden fazla ürün olması ve ürünlerin farklı teslimat tarihlerinde teslim edilmesi durumunda, teslimat tarihine bağlı olarak sistem tarafından farklı sipariş numaraları atanabilir. Bu durumda sadece ilk oluşturulan sipariş ve sipariş numarası kapsamında tek bir Amazon Hediye Kartına hak kazanılacaktır. Aynı siparişte teslimat tarihlerinin farklı olması sebebiyle farklı sipariş numaralarının oluşması Kampanya kapsamında hak kazanılacak Amazon Hediye Kartı tutarına etki etmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında tanımlanacak Amazon Hediye Kartının miktarı, ödeme aşamasında o anda alışveriş sepetinizde yer alan ürünlere ilişkin alışverişin toplam miktarı baz alınarak hesaplanacaktır. Ancak iptal veya iade olan ürünlerin tutarı, Amazon Hediye Kartı tutarı hesabında dikkate alınmayacaktır. Öte yandan, birden fazla ürün siparişi verilmiş olan bir alışverişte kazanılacak Amazon Hediye Kartı tutarı, iade veya iptal edilmeyen siparişlerin tutarı üzerinden hesaplanır. Örneğin müşteri bir sipariş içerisinde iki adet ürün satın aldıysa ve bir adet ürünü iade ettiyse, kampanya kapsamında hak kazanacağı Amazon Hediye Kartı tutarı iade etmemiş olduğu ürün fiyatına göre hesaplanacak ve hesabına tanımlanacaktır.
 • Amazon Hediye Kartı hesabınıza tanımlandıktan sonra Amazon Hediye Kartına hak kazanılan ürünlere ilişkin siparişinizi iptal veyahut iade ederseniz ve bu nedenle geriye kalan toplam sipariş bedeli, hesabınıza tanımlanan Amazon Hediye Kartı tutarında farklılık yaratırsa, bu durumda Amazon Türkiye, Kampanya kapsamında fazla yararlandığınız Amazon Hediye Kartı fark tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.
 • Amazon Hediye Kartı tutarı hesaplanırken, yalnızca müşterinin satın aldığı ürünlerin nihai birim fiyatları dikkate alınır. Müşterinin ürünü satın alırken ödemiş olduğu ithalat ücreti depozitosu, teslimat ücreti, hediye paketi tutarı ve vade farkı tutarı gibi ek hizmet ve masraf kalemleri dikkate alınmaz. Ürün fiyatında indirim söz konusu ise, Hediye Kartı tutarı hesaplanırken ürünün indirimli fiyatı dikkate alınır. Örneğin, müşterinin sipariş ettiği ürünün fiyatı sepette 10 TL indirim ile tüm vergiler dahil 200 TL, ithalat ücreti depozitosu 50 TL, opsiyonel hediye paketi seçeneği 14,90 TL ve ek vade farkı 10 TL ise, kampanya kapsamında Amazon Hediye Kartı tutarı hesaplanırken yalnızca 200 TL’lik kısım dikkate alınır ve 200 TL’nin %5’i hesaplanarak müşteriye 10 TL’lik Amazon Hediye Kartı tanımlanır.
 • Amazon Hediye Kartlarını, hesabınıza tanımlandıkları tarihten sonraki siparişlerinizde kullanabilirsiniz. Amazon Hediye Kartları, tanımlanma tarihinde önce verilen mevcut siparişlerde kullanılamaz. Amazon Hediye Kartlarının nakit karşılığı yoktur. Amazon Hediye Kartları hiçbir şekilde nakde dönüştürülemez, devir ve temlik edilemez. Amazon Hediye Kartları, Amazon.com.tr üyelik hesabı kapatıldıktan sonra kullanılamaz.
 • Amazon Hediye Kartı, teslimat masrafları ile hediye paketleme masraflarında kullanılamaz. Bu kapsamda Amazon.com.tr’nin standart teslimat masrafları ve politikalarına uygun olarak her bir ürüne ilişkin olarak teslimat ücreti ve paketleme fiyatı uygulanacaktır.
 • Amazon Hediye Kartını satın alımda kullanırken, sepetinizdeki ürünlerin Amazon Hediye Kartı uygulandıktan sonra kalan bakiyesini kredi veya banka kartıyla ödemeniz gerekir. Amazon Hediye Kartları bakiyenizi, Amazon.com.tr’nin “Hesabım” bölümünde görüntüleyebilirsiniz.
 • 1-Tık ile sipariş yöntemi kullanılarak oluşturulacak siparişlerde, Amazon Hediye Kartları kullanılamaz.
 • Amazon Türkiye, Kampanya’yı kısmen ya da tamamen değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar. Kampanya müsaitlik durumuna bağlıdır ve önceden haber verilmeksizin geri çekilebilir, sonlandırılabilir, uzatılabilir veya değiştirilebilir.
 • Kampanya kapsamında Amazon Hediye Kartı kazanımlarına KDV dahildir.
 • Kampanya kapsamında Amazon.com.tr’nin Kullanım ve Satış Koşulları geçerlidir.

Prime üyeliğin ile alışverişinin %5'i kadar hediye kartı kazan

Prime üyeliğin ile alışverişinin %5'i kadar hediye kartı kazan

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=90130121031 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Ramazan Alışverişi İndirimi

Fırsat Süresiz
Amazon’da Ramazan ihtiyaçlarını şimdiden tamamla, gıda ürünlerinde indirimler başladı! https://www.amazon.com.tr/gcx/Ramazan-%C4%B0htiya%C3%A7lar%C4%B1/gfhz/events/?_encoding=UTF8&categoryId=tr-ramadan...Daha Fazla

Amazon’da Ramazan ihtiyaçlarını şimdiden tamamla, gıda ürünlerinde indirimler başladı!

https://www.amazon.com.tr/gcx/Ramazan-%C4%B0htiya%C3%A7lar%C4%B1/gfhz/events/?_encoding=UTF8&categoryId=tr-ramadan

Ramazan ihtiyaçlarını şimdiden tamamlaRamazan Alışverişi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Prime Fiyat Düşerse Aradaki Fark Hediye

Fırsat Süresi Doldu
Prime'a özel, fırsat ürünlerinin fiyatı düşerse, aradaki fark iade Bu...Daha Fazla

Prime’a özel, fırsat ürünlerinin fiyatı düşerse, aradaki fark iade

Bu kampanya, Prime üyesi müşterilerin 11-26 Mart tarihleri arasında Bahar Fırsatları sayfasında listelenen ürünler arasından satıcısı ve göndericisinin Amazon.com.tr olduğu, Amazon.com.tr ve Amazon mobil uygulaması (“Amazon Mağazası”) üzerinden satın aldıkları ürünleri kapsar. Kampanya, burada yer alan hüküm ve koşullara tabidir.

Satın alma tarihi ve 26 Mart (saat 23:59) arasında ürünlerin, Amazon Mağazasında Prime üyesi müşteri tarafından satın alınan fiyattan daha düşük bir fiyata yine Amazon.com.tr satıcısı tarafından satışı gerçekleşmesi durumunda aradaki fiyat farkı, Prime üyesi müşterinin Amazon.com.tr’deki hesabına, 15 Nisan tarihine kadar hediye kartı bakiyesi olarak tanımlanır. Kampanya, sadece Bahar Fırsatları sayfasında listelenen, “Bahar Fırsatları” görseli bulunan ve Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünlerde geçerlidir. Bu kampanya, 11-26 Mart tarihleri arasında Prime üyeliği kapsamında satın alınan ürünlerde geçerli olup, aynı tarihler arasında Prime üyesi olmaksızın yapılan satın almalarda geçerli değildir.

Fiyat farkının iade edilmesine ilişkin karar, müşterinin Amazon ile irtibata geçmesi veya bir form doldurmasına gerek kalmaksızın Amazon tarafından kampanya dönemi tamamlandıktan sonra verilir.

Kampanya döneminde alınmasına karşın iade ve iptal edilen ürünler kampanya kapsamında değildir. 1000TL üzeri satış fiyatı olan ürünler için her bir Amazon müşterisinin kampanyadan faydalanma ve fiyat farkı iadesi almak hakkı, ürün başına 3 adet satınalma ile sınırlıdır.

Amazon Türkiye, bu kampanyaya ilişkin olarak herhangi bir suistimal veya kötü niyet tespiti durumunda haber vermeksizin, bu kampanyayı askıya alma ya da fesh etme haklarını saklı tutar.

Amazon Türkiye, teknik hata sebebiyle yanlış yayınlanan fiyatlara ilişkin haber vermeksizin, bu kampanyayı askıya alma ya da fesh etme haklarını saklı tutar.
Kampanya kapsamında alınan ürünlerin sayısının bireysel kullanım için ihtiyaç duyulabilecek sayıyı aştığının tespiti durumunda ilgili siparişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Sık Sorulan Sorular

 1. Prime’a üye olmadan kampanyadan yararlanabilir miyim? Kampanyadan yararlanmak için Prime müşterisi olmanız ya da Prime ücretsiz üyelik deneme sürecinde olmanız gerekmektedir.
 2. Kampanya dönemi öncesinde Bahar Fırsatları sayfasında listelenen ürünlerden alışveriş yaptım, kampanyadan yararlanabilir miyim? Kampanyadan yararlanmak için 11-26 Mart tarihleri arasında sipariş vermeniz gereklidir, promosyonun geçerli olduğu süre dışındaki tarihlerde verilen siparişlere uygulanamaz
 3. Bahar Fırsatları döneminde yaptığım her alışverişte bu promosyondan faydalanabilir miyim? Amazon Prime üyesiyseniz 11-26 Mart tarihleri arasında Bahar Fırsatları sayfasında listelenen, Fırsat Görseli bulunan ve Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünlerden yaptığınız her siparişiniz otomatik olarak kampanya kapsamı içerisindedir. 1000TL üzeri satış fiyatı olan ürünler için her bir Amazon müşterisinin kampanyadan faydalanma ve fiyat düşüşünden kaynaklanan fiyat farkı iadesi alma hakkı söz konusu ürünler için ürün başına 3 adet satın alma ile sınırlıdır.
 4. Kampanyadan yararlanabilmek için sizinle iletişime geçmem gerekli mi? Hayır, siparişleriniz otomatik olarak kapsam içerisinde değerlendirilecektir. Fiyat farkının iade edilmesine ilişkin karar, müşterinin Amazon ile irtibata geçmesi veya bir form doldurmasına gerek kalmaksızın Amazon tarafından kampanya dönemi tamamlandıktan sonra verilir. Fiyat farkına karşılık gelen tutar müşterinin Amazon.com.tr’deki hesabına hediye kartı bakiyesi olarak tanımlanır.
 5. Hediye kartları hesabıma ne zaman tanımlanır? Fiyat farkına karşılık gelen tutar, kampanya döneminin tamamlanmasını takiben 26 Mart’a kadar oluşan fiyat farklarını dikkate alarak 15 Nisan tarihinde müşterinin Amazon.com.tr’deki hesabına hediye kartı bakiyesi olarak tanımlanır.
 6. Satın aldığım ürünlerin Amazon tarafından satılır ve gönderilir olması gerekiyor mu? Kampanyaya sadece Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünler dahildir.

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=27232310031

11-26 Mart arasında aldığın fırsat ürünlerinin fiyatı 26 Mart'a kadar düşerse* aradaki fark Amazon hesabına iadePrime'a özel, fırsat ürünlerinin fiyatı düşerse, aradaki fark iade Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon’da 200TL Worldpuan [Yapı Kredi] + 12 Taksit

Fırsat Süresi Doldu
1-15 Mart 2024 tarihleri arasında amazon.com.tr’de tek seferde yapılacak 1.000...Daha Fazla

1-15 Mart 2024 tarihleri arasında amazon.com.tr’de tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri alışverişlere 100 TL, 2.000 TL ve üzeri alışverişlere 200 TL Worldpuan!

 • Kampanya kapsamında 1-15 Mart 2024 tarihleri arasında Amazon.com.tr üzerinden tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin ve taksitli alışverişlere 100 TL, 2.000 TL ve üzeri alışverişlere 200 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Peşin veya taksitli alışverişlerinden kampanyaya uygun olarak ilk yapılan alışveriş üzerinden Worldpuan kazanacaktır.
 • Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir.
 • Kampanya süresince her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecektir.
 • Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahip olup, kampanya kapsamında kazanılacak maksimum Worldpuan tutarı 200 TL’dir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılmak için iPhone veya Android cep telefonununa World Mobil uygulaması indirilmelidir.
 • Uygulama içerisinde yer alan “Hemen Katıl” butonuna basılmalıdır.
 • Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya tüm bireysel Yapı Kredi kredi kartları, banka kartları, sanal kart ile yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmakta ve puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanya döneminde ürün iadesi, ürün iptali ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
 • Kampanyaya Albaraka Worldcard`lar dahildir. Anadolubank, Vakıfbank Worldcard`lar ve Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal, iade, eko kartlar ve ticari kartlar ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için AMAZON yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermeleri gerekmektedir.
 • SMS gönderim bedeli GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden belirlenmektedir.
 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan puanlar 22 Mart 2024 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 21 Nisan 2024`tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 22 Nisan 2024 tarihi itibariyle geri alınacaktır.
 • Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
 • Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
 • Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.
 • Ayrıca müşterinin kampanya kapsamında Yapı Kredi bireysel kredi kartı ile herhangi bir alışverişi olmaması ve kampanya kapsamındaki tüm alışverişlerinin yalnızca bireysel TLcard’ı ile gerçekleştirmiş olması durumunda puan yükleme esnasında bireysel kredi kartları kapalı ise kazanılan puanlar TLcard’lara yüklenecektir.
 • Kampanya yönetimi Yapı Kredi`dedir ve kampanya kapsamında Worldpuan yüklemeleri iletilen tarihte Yapı Kredi tarafından kartlara yüklenecektir.
 • Kampanya sadece Amazon Türkiye’nin kendi web sitesi (Amazon.com.tr) veya mobil uygulaması üzerinden belirtilen kartlar ile yapılan harcamalarda geçerlidir.
 • Bu kampanyamıza katılımınızla birlikte, tarafınıza ait kredi kartı, banka kartı ve sanal kart işlem verileriniz, 1-15 Mart 2024 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır.
 • Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir.
 • Kişisel verilerinizin işlenmesi ile ilgili ayrıntılı bilgi için Yapı ve Kredi Bankası Müşterileri Kişisel Verilerin İşlenmesi Aydınlatma Metni’ni okuyabilirsiniz.
 • Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir.
 • World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.
 • Yapı Kredi ve Amazon Türkiye kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

Worldcard ile 200 TL'ye varan Worldpuan hediye

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=21731330031

World Card’a geçerli markalar – Kampanya Koşulları
• Kampanya 29 Şubat – 1 Nisan arasında kampanya sayfasında listelenen ürünlerde geçerlidir.

• Ürünlerdeki taksit seçenekleri yasal kısıtlamalara göre belirlenmiştir, her üründe 12 aya varan taksitler sunulmamaktadır. Sepetinizde taksit kısıtı olan ürün bulunması durumunda, ilgili ürünün taksit kısıtı sepetteki tüm ürünler için geçerli olacaktır.

• Ticari kartlarda bankalar tarafindan koyulan taksit kısıtları bulunmaktadır. İşleminizi gerçekleştirememeniz durumunda bireysel kartınız ile deneyin veya bankanız ile iletişime geçin.

• Amazon.com.tr kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

• Kampanya sadece Amazon.com.tr’nin satıcı olduğu seçili ürünlerde geçerlidir

https://www.amazon.com.tr/b/ref=s9_acss_bw_cg_gamingq1_2a1_cta_w?node=27960094031

Yapı Kredi Worldcard ile 1500 TL ve üzeri alışverişinde* 150 TL Worldpuan hediyeYapı Kredi Worldcard ile 1500 TL ve üzeri alışverişinde* 150 TL Worldpuan hediyeAmazon.com.tr’de 150 TL Worldpuan!

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=21731330031

Amazon.com.tr’de 75 TL’ye varan Worldpuan!

Amazon.com.tr’de 75 TL’ye varan Worldpuan! Üstelik Amazon Prime müşterilerine özel peşin fiyatına 9 taksit!

Amazon.com.tr’de tek seferde 500 TL - 999 TL alışverişe 50 TL, 1.000 TL alışverişe 75 TL Worldpuan!

World Mobil’e özel Amazon.com.tr’de Prime Alışveri Festivali süresince yapılacak 500 TL ve üzeri alışverişe 75 TL Worldpuan! Üstelik peşin fiyatına 9 taksit!

16-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Amazon.com.tr harcamalarınızda 75 TL’ye varan Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

Amazon.com.tr’de tek seferde 500 TL - 999 TL alışverişe 50 TL, 1.000 TL alışverişe 75 TL Worldpuan! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon 200TL’ye 80TL İndirim Promosyonu Linki

Fırsat Süresi Doldu
Amazon.com.tr 80 TL indirim linki burada! 200 TL ve üzeri...Daha Fazla

Amazon.com.tr 80 TL indirim linki burada! 200 TL ve üzeri alışverişinde sepette 80 TL indirim kazan!

200 TL ve üzeri alışverişinde, sepette 80 TL indirim
200 TL ve üzeri alışverişe, sepette 80 TL indirimden anında faydalan. Promosyon yalnızca Amazon tarafından satılan ürünlerde kullanılabilir.

Bu teklifin süresi şu tarihte doluyor: 7 Mart 2024

https://www.amazon.com.tr/yourpromotions/380285c0-b9ea-46ff-9cf2-22eb43d98e92/?_encoding=UTF8

İndirim nasıl uygulanır?
1 Aşağıdaki “Promosyonu uygula” düğmesine tıkla
2 Sepetine Amazon.com.tr tarafından satılan en az 200 TL ve üzeri ürün ekle ve ödeme adımına devam et.
3 80 TL’lik indirim ödeme adımında otomatik uygulanacaktır

• Bu teklif (“Teklif”) sadece davet alan müşteriler için geçerlidir. Müşteriler, Amazon.com.tr’den e-posta gönderilmesi, anlık ileti bildirimi veya sitede banner yoluyla bu Tekliften yararlanmaya davet edilebilir. Müşteriler, Teklifin açıklandığı https://www.amazon.com.tr/yourpromotions/380285c0-b9ea-46ff-9cf2-22eb43d98e92 sayfasını ziyaret ederek ve Teklifin Hüküm ve Koşullarını görüp göremediklerini kontrol ederek bu Teklif için uygun olup olmadıklarını teyit edebilirler. Amazon tarafından davet edilen ve Teklif sayfasını ziyaret eden müşteriler (“Uygun Müşteriler”), 8 Mart 2024 saat 23:59’a kadar en az 200 TL veya üstü uygun ürünlerde (aşağıda uygun ürün kapsamı “Nitelikli Ürünler” olarak belirtilmiştir) geçerli olmak üzere 200 TL veya üzeri tutarda alışverişlerinde, aynı alışverişte kullanmak üzere bu Teklif’in hüküm ve koşullarına uygun olarak 80 TL promosyon kodundan yararlanacaktır.

• Kampanya sadece 19 Şubat 2024 saat 12:00 ile 8 Mart 2024 saat 23:59 (“Teklif Dönemi”) arasında geçerlidir.

• Bu Teklif, bu hüküm ve koşulları karşılayan ilk 25.000 Uygun Müşteri için geçerli olacaktır.

• Nitelikli Ürünler: Hediye Kartları hariç, yalnızca www.amazon.com.tr tarafından (satıcının amazon.com.tr olduğu) satılan ürünlerde geçerlidir. Amazon Pazaryeri tarafından satılan ürünlerde (“Amazon tarafından gönderilen” veya “Prime’a uygun” olsa bile) ve teslimat masrafları veya hediye paketleme masraflarında geçerli değildir.

• Her bir Uygun Müşteri, Teklif Dönemi boyunca en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Uygun Müşterilerin bu Tekliften sağlayabileceği maksimum avantaj, en az 200 TL (“Minimum Satın Alma Tutarı”) ve üzeri toplam tutarındaki Nitelikli Ürünler satın alınması için kullanmak üzere 80 TL’lik tutarında promosyondur (“Promosyon Kodu”).

• Kampanyayı “Promosyon Uygula” butonuna tıklayarak hesabınıza eklediğinizde, indiriminiz otomatik olarak hesabınıza yansıyacaktır. Uygulanan promosyon, Nitelikli ürünler için (geçerli teslimat ve hediye paketleme masrafları hariç) 200 TL’lik minimum toplam tutar için siparişinizin özet sayfasında görünecektir. Amazon’un standart teslimat masrafları ve politikalarına uygun olarak her bir ürüne teslimat ücreti ve paketleme uygulanacaktır.

• Promosyon Kodu yalnızca tüm Nitelikli Ürünler için aynı teslimat hızı seçildiğinde kullanılabilir. Tüm Nitelikli Ürünlerin aynı teslimat hızına sahip olduğunu doğrulamak için lütfen ödeme sırasında “Teslimat Ayrıntıları” bölümünü kontrol edin.

• İlgili teklifin açılış sayfasında veya aksi belirtilmedikçe, Promosyon Kodu önceden mevcut siparişlerde veya başka bir teklif veya promosyon koduyla birlikte kullanılamaz.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) Nitelikli Ürünleri sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir Nitelikli Ürünlere ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan Nitelikli Ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) Nitelikli Ürünleri iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan Nitelikli Ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş yöntemimizi kullanırsanız, Siparişiniz için Promosyon Kodu geçerli olmayacaktır. Promosyon Kodu uygulandıktan sonra, Nitelikli Ürünlerin değerinin bakiyesini kredi veya banka kartıyla veya Amazon.com.tr Hediye Kartlarını kullanarak ödemeniz gerekir. Amazon.com.tr Hediye Kartlarından farklı olarak, www.amazon.com.tr’nin Hesabınız bölümünde kullanılmayan promosyon kodlarını görüntüleyemezsiniz.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar. Teklif, müsaitlik durumuna bağlıdır ve önceden haber verilmeksizin geri çekilebilir, değiştirilebilir, uzatılabilir veya değiştirilebilir. Teklif devredilemez ve yeniden satılamaz.

• Amazon.com.tr’nin Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

200 TL ve üzeri alışverişinde sepette 80 TL indirim200 TL ve üzeri alışverişinde sepette 80 TL indirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Maximum Kart 3 Ay Erteleme + Peşin Fiyatına 3 Taksit Kampanyası

Fırsat Süresiz
Amazon’da Maximum Kart ile yapacağın alışverişlerde şimdi al, 3 ay...Daha Fazla

Amazon’da Maximum Kart ile yapacağın alışverişlerde şimdi al, 3 ay sonra peşin fiyatına 3 taksitle öde!

Erteleme Kampanyası Koşulları:

26 Şubat-31 Mart 2024 tarihleri arasında Maximum ve Maximiles Kart’ınızla Amazon.com.tr’den 1.000 TL ve üzeri alışverişlerinize yasal taksit kısıtı olmayan ürünlerde yapacağınız 3 taksitli alışverişlerinizde 3 ay erteleme fırsatı!

Kampanyadan faydalanmak için Amazon.com.tr’den yapacağınız 3 taksitli alışverişlerinizde ödeme sayfasında alışverişinizi tamamlamadan önce, İş Bankası Kredi kartını seçtikten sonra “3 Ay Ertele ve 3 Taksit ile Öde” seçeneği seçilmelidir. Aksi halde kampanyadan yararlanamazsınız. Kampanya yalnızca taksit kısıtı olmayan ürünler için 3 taksitli işlemlerde geçerli olup diğer taksitli işlemlerde erteleme sunulmayacaktır.
Kampanyaya dâhil olan kartlar:

• İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel ve ticari kredi kartları
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler:
• Bireysel ve Ticari Bankamatik Kartları, MaxiPara Kartlar, Maximum Fırsat işlemleri, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler, kampanya dahilinde olduğu açıkça belirtilmeyen diğer tüm bankamatik ve kredi kartları

Ek Koşullar: :
• Kampanya yalnızca İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel ve ticari kredi kartlarınızla yapacağınız 3 taksitli alışverişlerinizde geçerli olacaktır. İşlem yapılan kredi kartına 3 ay taksit erteleme uygulanacaktır. Kampanya yalnızca sepette ödeme esnasında geçerlidir. Erteleme Amazon.com.tr üzerinden yapılan alışveriş esnasında Isbankasi bireysel veya ticari kredi karti eklendikten veya secildikten sonra, kartin altinda cikan taksit opsiyonlarindan 3 ay ertelemeli 3 ay taksit opsiyonunun secilip kullanılması halinde geçerli olacaktır. Sonradan yapılacak olan işlem üzerinde erteleme veya hesap özeti erteleme seçenekleri kampanya dahilinde değildir. Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 numaralı Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir. Yasal düzenleme uyarınca belirli sektörlerde yer alan ürünlerin satışında taksitlendirme yapılamamakta, diğer ürün gruplarında ise farklı taksit seçenekleri sunulmaktadır. Gerçekleştirdiğiniz alışveriş yönetmelikte belirtilen ürün gruplarında yer alıyor ise taksit yapılamamakta ya da taksit limitleri doğrultusunda taksitlendirme seçeneği sunulmaktadır. Söz konusu taksit sayısı, erteleme dâhil taksit yasal limitini aşamaz. Bankamızca alışverişin içeriği tespit edilememekte olup, taksitlendirme kısıtlaması ve taksitli işlem alt limiti firma tarafından yönetilmektedir.

• Kampanya kapsamında seçili ürünler ile birlikte sepetinizde yasal taksit kısıtına tabi ürünler varsa, erteleme uygulanmayacaktır. Kampanyadan yararlanabilmek için sepetinizde yasal taksit kısıtı olan ürünlerin yer almaması gerekir. Yasal taksit kısıtına tabi ürünler için ayrı bir sipariş oluşturulmalıdır. Verilen siparişlerde 3 ay erteleme + 3 ay taksit imkanı başka bir taksit imkanı ile anda kulanılamayacak ve bu ödeme imkanları birleştirilemeyecektir.

• Kampanya dönemi 26 Şubat saat 00:00 ile 31 Mart 23:59 saatleri arasındadır. Kampanya dönemi içinde piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir. Türkiye İş Bankası ve Amazon.com.tr kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

İş Bankası erteleme kampanyası

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=66540610031 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon.com.tr’de 500 TL Chip-Para! [Axess/Akbank]

Fırsat Süresi Doldu
1-29 Şubat 2024 tarihleri arasında Amazon.com.tr’de yapılacak 1500 TL ve...Daha Fazla

1-29 Şubat 2024 tarihleri arasında Amazon.com.tr’de yapılacak 1500 TL ve üzeri 3. alışverişe 500 TL chip-para!

Kampanyaya katılmak için Juzdan veya SMS ile kampanyaya kayıt olunması gerekmektedir.

Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında 1-29 Şubat 2024 tarihleri arasında Amazon.com.tr’de yapılacak 1500 TL ve üzeri 3. alışverişe 500 TL chip-para sunulmaktadır.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce asıl kart sahibinin Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “AMAZON” yazıp 4566’ya SMS göndererek kayıt olması gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Juzdan ile katılımda, kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Juzdan ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Tüzel müşterilerin tüm ticari kredi kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapılması gerekmektedir.
 • Axess, Wings, Free, Akbank kart, ticari kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess ise puan kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında 1500 TL ve üzeri 3. alışveriş ödüllendirilecektir.
 • Kampanya kart bazında değil, müşteri bazındadır. Kampanyadan her kullanıcı bir defa yararlanabilecektir. Kampanya kapsamında bir müşteri en fazla 500 TL chip-para kazanabilir.
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve Axess üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Kazandığınız chip-paraları biriktirebilir, dilediğiniz zaman hayalinizde ne varsa alabilirsiniz.
 • Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında, Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5.000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5.000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve ’’yenileme merkezi’’ veya ’’yetkili satıcı’’ niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili yurt dışına ilişkin harcamalarda, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Axess’e özel tek seferde yapacağın alışverişine 200 TL’ye varan chip-para hediye

Axess ile 1500 TL ve üzeri 3. alışverişine 500 TL chip-para hediye Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon 200TL’ye 80TL ve Sonraki Alışverişe 40TL İndirim Promosyonu Linki

Fırsat Süresiz
Amazon.com.tr 80 TL indirim linki burada! 200 TL ve üzeri...Daha Fazla

Amazon.com.tr 80 TL indirim linki burada! 200 TL ve üzeri alışverişinde sepette 80 TL indirim, üstelik bir sonraki alışverişin için de 40 TL indirim kazan!

200 TL ve üzeri alışverişinde, sepette 80 TL indirim
200 TL ve üzeri alışverişe, sepette 80 TL indirimden anında faydalan. Promosyon yalnızca Amazon tarafından satılan ürünlerde kullanılabilir.

Bu teklifin süresi şu tarihte doluyor: 3 Şubat 2024

https://www.amazon.com.tr/yourpromotions/17e8e410-90b8-436a-af54-4e5f8441730f/?_encoding=UTF8

İndirim nasıl uygulanır?
1 Aşağıdaki “Promosyonu uygula” düğmesine tıkla (kupon etkinleştirdikten sonra 8 gün boyunca aktif kalacaktır).
Promosyonu uygula
2 Sepetine Amazon.com.tr tarafından satılan en az 200 TL ve üzeri ürün ekle ve ödeme adımına devam et.
3 80 TL’lik indirim ödeme adımında otomatik uygulanacaktır. Sonraki siparişlerinde kullanabileceğin 40 TL tutarında indirim sipariş tamamlandıktan 7 gün sonra hesabına tanımlanacaktır.

• Bu teklif (“Teklif”) sadece davet alan müşteriler için geçerlidir. Müşteriler, Amazon.com.tr’den e-posta gönderilmesi, anlık ileti bildirimi veya sitede banner yoluyla bu Tekliften yararlanmaya davet edilebilir. Müşteriler, Teklifin açıklandığı https://www.amazon.com.tr/yourpromotions/17e8e410-90b8-436a-af54-4e5f8441730f sayfasını ziyaret ederek ve Teklifin Hüküm ve Koşullarını görüp göremediklerini kontrol ederek bu Teklif için uygun olup olmadıklarını teyit edebilirler. Amazon tarafından davet edilen ve Teklif sayfasını ziyaret eden müşteriler (“Uygun Müşteriler”), 11 Şubat 2024 saat 23:59’a kadar en az 200 TL veya üstü uygun ürünlerde (aşağıda uygun ürün kapsamı “Nitelikli Ürünler” olarak belirtilmiştir) geçerli olmak üzere 200 TL veya üzeri tutarda alışverişlerinde, aynı alışverişte kullanmak üzere bu Teklif’in hüküm ve koşullarına uygun olarak 80 TL promosyon kodundan yararlanacaktır.

• Kampanya sadece 15 Ocak 2024 saat 00:00 ile 11 Şubat 2024 saat 23:59 (“Teklif Dönemi”) arasında geçerlidir.

• Bu Teklif, bu hüküm ve koşulları karşılayan ilk 15.000 Uygun Müşteri için geçerli olacaktır.

• Nitelikli Ürünler: Hediye Kartları hariç, yalnızca www.amazon.com.tr tarafından (satıcının amazon.com.tr olduğu) satılan ürünlerde geçerlidir. Amazon Pazaryeri tarafından satılan ürünlerde (“Amazon tarafından gönderilen” veya “Prime’a uygun” olsa bile) ve teslimat masrafları veya hediye paketleme masraflarında geçerli değildir.

• Her bir Uygun Müşteri, Teklif Dönemi boyunca en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Uygun Müşterilerin bu Tekliften sağlayabileceği maksimum avantaj, en az 200 TL (“Minimum Satın Alma Tutarı”) ve üzeri toplam tutarındaki Nitelikli Ürünler satın alınması için kullanmak üzere tek bir 80 TL tutarında promosyon kodudur (“Promosyon Kodu”).

• Kampanyayı “Promosyon Uygula” butonuna tıklayarak hesabınıza eklediğinizde, indiriminiz otomatik olarak hesabınıza yansıyacaktır. Uygulanan promosyon, Nitelikli ürünler için (geçerli teslimat ve hediye paketleme masrafları hariç) 200 TL’lik minimum toplam tutar için siparişinizin özet sayfasında görünecektir. Amazon’un standart teslimat masrafları ve politikalarına uygun olarak her bir ürüne teslimat ücreti ve paketleme uygulanacaktır.

• Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerden 200 TL ve fazlası ürün satın alan müşteriler, siparişin oluşturulmasından tam 7 gün sonra bir e-posta bildirimi alacak ve bu e-posta ile satıcının Amazon.com.tr olduğu Nitelikli Ürünlerde geçerli olmak üzere bir sonraki alışverişlerinde kullanmak üzere 40 TL tutarında bir promosyon kuponuna (“Promosyon Kuponu”) otomatik olarak hak kazanacaklardır.

• 40 TL Promosyon Kuponu siparişin oluşturulmasından tam 7 gün sonra otomatik olarak müşterinin hesabına tanımlanacak ve tanımlandıktan sonra kırk beş (45) gün boyunca geçerli olacaktır. Bu sürede kullanılmayan Promosyon geçersiz hale gelecektir. Süresi içinde kullanılmayan Promosyon Kuponlarından Amazon Türkiye sorumlu değildir.

• Promosyon Kodu yalnızca tüm Nitelikli Ürünler için aynı teslimat hızı seçildiğinde kullanılabilir. Tüm Nitelikli Ürünlerin aynı teslimat hızına sahip olduğunu doğrulamak için lütfen ödeme sırasında “Teslimat Ayrıntıları” bölümünü kontrol edin.

• İlgili teklifin açılış sayfasında veya aksi belirtilmedikçe, Promosyon Kodu önceden mevcut siparişlerde veya başka bir teklif veya promosyon koduyla birlikte kullanılamaz.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) Nitelikli Ürünleri sepetinizden çıkartırsanız veya uygun bir Nitelikli Ürünlere ilişkin siparişinizi iptal ederseniz (bu şekilde kalan Nitelikli Ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) Nitelikli Ürünleri iade ederseniz (bu şekilde elinizde kalan Nitelikli Ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığınız indirim tutarını (asıl siparişte kullandığınız ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) size yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş yöntemimizi kullanırsanız, Siparişiniz için Promosyon Kodu geçerli olmayacaktır. Promosyon Kodu uygulandıktan sonra, Nitelikli Ürünlerin değerinin bakiyesini kredi veya banka kartıyla veya Amazon.com.tr Hediye Kartlarını kullanarak ödemeniz gerekir. Amazon.com.tr Hediye Kartlarından farklı olarak, www.amazon.com.tr’nin Hesabınız bölümünde kullanılmayan promosyon kodlarını görüntüleyemezsiniz.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar. Teklif, müsaitlik durumuna bağlıdır ve önceden haber verilmeksizin geri çekilebilir, değiştirilebilir, uzatılabilir veya değiştirilebilir. Teklif devredilemez ve yeniden satılamaz.

• Amazon.com.tr’nin Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

200 TL ve üzeri alışverişinde sepette 80 TL indirim, üstelik bir sonraki alışverişin için de 40 TL indirim kazan200 TL ve üzeri alışverişinde sepette 80 TL indirim, üstelik bir sonraki alışverişin için de 40 TL indirim kazan Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

100TL’ye % 10 Amazon Mobil İndirim Kodu – Yeni Üye

Kod Süresiz
Amazon.com.tr uygulamasında yapacağın ilk alışverişte sepette %10 indirim! %10 indirim...Daha Fazla

Amazon.com.tr uygulamasında yapacağın ilk alışverişte sepette %10 indirim! %10 indirim koduna uygunluğunu kontrol etmek için Amazon hesabına giriş yap.

23 Ocak ve 31 Ocak tarihleri arasında (bu tarihler dahil olmak üzere) Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak alışveriş ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 100 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için %10 indirim için promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.

• Kampanya sadece Android veya iPhone için sağlanan Amazon.com.tr Mobil Uygulaması’nda ve promosyon kodunu kullanan ilk 5,000 müşteri için geçerlidir.

• Kampanya sadece Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak alışverişte geçerli olacaktır.

• Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

• Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir.

• Kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez.

• Kampanya için yukarıda belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsan, Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğin 100 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinde, %10’luk promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetindeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına gir ve “Kullan” butonuna tıkla.

• Promosyon kodları sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon tarafından gönderilen ve satılan ürünler için kullanılabilecek olup Amazon Hediye Kartları, kargo ve paketleme ücreti, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.

• Kampanya mevcudiyet durumuna bağlıdır ve sadece 5.000 adet promosyon kodu mevcuttur.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) uygun ürünleri Sepetinizden çıkartırsan veya uygun bir ürüne ilişkin siparişini iptal edersen (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade edersen (bu şekilde elinde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığın indirim tutarını (asıl siparişte kullandığın ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) sana yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş metodunu kullanırsan, siparişine herhangi bir promosyon kodu kullanılamayacaktır.

• Promosyon kodlarının nakit karşılığı yoktur ve promosyon kodları devir ve temlik edilemez.

• Promosyon kodu kullanarak sipariş verirsen ve bu siparişi iade eder veya iptal edersen, promosyon kodu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz.

• Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

Tebrikler, Mobil Uygulamada alışveriş sepetinde kullanacağın kod: FIRSAT10
İndirim nasıl uygulanır?

 • Adım 1: Amazon TR Mobil Uygulamasını telefonuna yükle (eğer yüklü değilse).
 • Adım 2: Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerden, en az 100 TL değerinde veya üzerinde ürünü sepetine ekle.
 • Adım 3: Ödeme adımında “Alışverişi Tamamla” butonuna tıklayarak sipariş özetini görüntüle.
 • Adım 4: Ödeme sayfasında, “Hediye kartları ve Promosyon Kodları” yazan kutuya FIRSAT10 kodunu gir.
 • Adım 5: %10’luk indirim ödeme adımında otomatik uygulanacaktır.

En fazla indirim tutarı 100 TL olacaktır.

Her müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir. Başka promosyon kodları veya diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

app

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&ie=UTF8&node=94207411031

Amazon.com.tr uygulamasında yapacağın ilk alışverişte sepette %10 indirimİletişime izin ver Daha Az

FIRSAT10 Kodu Aç 
6% Başarılı

400TL’ye 150TL Amazon Mobil İndirim Promosyonu Linki

Fırsat Süresi Doldu
Amazon.com.tr Mobil Uygulamaya Özel 150 TL indirim linki burada! Amazon.com.tr...Daha Fazla

Amazon.com.tr Mobil Uygulamaya Özel 150 TL indirim linki burada! Amazon.com.tr uygulamasında yapacağın ilk 400 TL ve üzeri alışverişte sepette 150 TL indirim

Amazon.com.tr mobil uygulamasında ilk defa alışveriş yapacak müşterilerimiz için 400 TL ve üzeri alışverişte sepette 150 TL indirim. Hesabında 150 TL promosyon kodu bakiyesini görmeyeceğini lütfen unutma. Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünlerden Amazon.com.tr mobil uygulamasını kullanarak vereceğin ilk siparişte 400 TL ve üzeri tutara ulaşıldığında ödeme adımında otomatik olarak uygulanacaktır. Promosyon sadece iPhone ve Android telefonlardan Amazon.com.tr mobil uygulaması ile verilen siparişlerde geçerlidir. Android tablet, Windows telefon veya iPad üzerindeki Amazon.com.tr uygulamasından verilen siparişlerde geçerli değildir. Bağlı olunan Hüküm ve Koşullar’ın tümü aşağıda yer almaktadır.

Bu teklifin süresi şu tarihte doluyor: 4 Mart 2024

https://www.amazon.com.tr/yourpromotions/1aedd13c-249f-4d3c-9c17-e23fb32683ce/?_encoding=UTF8

İndirim nasıl uygulanır?
1 Aşağıdaki “Promosyonu uygula” düğmesine tıkla (kupon etkinleştirdikten sonra 7 gün boyunca aktif kalacaktır).
Promosyonu uygula
2 Amazon TR Mobil Uygulamasını telefonuna yükle (eğer yüklü değilse). Ardından Mobil Uygulamasından Amazon hesabınla giriş yap.
3 Amazon.com.tr tarafından satılan ürünlerden, 400 TL değerinde veya üzerinde ürünü sepetine ekle.
4 150 TL’lik indirim ödeme adımında otomatik uygulanacaktır.

• Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 400 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 150 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır (“Kampanya”). Kampanyanın hüküm ve şartlarının detayları aşağıda yer almaktadır.

• Promosyon kodu sadece müşterinin Amazon.com.tr Mobile Uygulama’dan yapacağı alışverişte kullanılabilir.

• Kampanya sadece Android veya iPhone için sağlanan Amazon.com.tr Mobil Uygulaması’nda ve promosyon kodunu kullanan ilk 15,000 müşteri için geçerlidir. Müşteriler, tekliften faydalanmak için “Promosyonu Uygula” düğmesine bastıktan sonra 7 gün içinde 23:59’a kadar kullanmak için zamanları vardır. “Promosyonu Uygula” düğmesine basarak hem kampanyaya katılma hakkı kazanmış olup, hem de kampanya bitiş tarihi ile ilgili Amazon.com.tr’den bilgilendirici email alma hakkına sahip olursunuz. Promosyonu uyguladıktan sonra, teklifin son kullanma tarihi ayrıca sitede de otomatik olarak müşterilerle paylaşılacaktır.

• Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

• Kampanya süresi içinde her bir müşteri en fazla bir promosyon kodu kullanabilir.

• Kampanya diğer promosyonlarla birleştirilemez.

• Kampanya için yukarıda belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsan, Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğin 400 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinde, 150 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili sarı promosyon düğmeyesine tıklayarak indirimi etkinleştir.

• İndirim promosyonu etkinleştirdikten sonra 7 gün boyunca geçerli olacaktır ve 400 TL’lik minimum uygun toplam tutar için siparişinizin özet sayfasında görünecektir.

• Promosyon kodları sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon tarafından gönderilen ve satılan ürünler için kullanılabilecek olup Amazon Hediye Kartları, kargo ve paketleme ücreti, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.

• Kampanya mevcudiyet durumuna bağlıdır ve sadece 15.000 adet promosyon kodu mevcuttur.

• Amazon.com.tr promosyonu değiştirme veya iptal hakkını saklı tutar.

• Kampanya Minimum Sipariş Tutarı şartına tabidir: (i) uygun ürünleri Sepetinizden çıkartırsan veya uygun bir ürüne ilişkin siparişini iptal edersen (bu şekilde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse) Kampanya artık uygulanmaz veya (ii) uygun bir ürünü iade edersen (bu şekilde elinizde kalan uygun ürünlerin toplam sipariş bedeli Minimum Sipariş Tutarı’nın altına düşerse), Amazon Kampanya kapsamında yararlandığın indirim tutarını (asıl siparişte kullandığın ödeme yöntemini kullanarak ve ilave bir bildirimde bulunmaksızın) sana yansıtma hakkını saklı tutar.

• 1-Tık ile sipariş metodunu kullanırsan, siparişine herhangi bir promosyon kodu kullanılamayacaktır.

• Promosyon kodlarının nakit karşılığı yoktur ve promosyon kodları devir ve temlik edilemez.

• Promosyon kodu kullanarak sipariş verirsen ve bu siparişi iade eder veya iptal edersen, promosyon kodu iade edilmez veya tekrar kullanılamaz.

• Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları geçerlidir.

Amazon.com.tr uygulamasında yapacağın ilk 400 TL ve üzeri alışverişte sepette 150 TL indirim Daha Az

Hemen Al
13% Başarılı

% 10 Amazon Prime İndirim Kodu [250TL Alışverişe Çok Al Az Öde]

Kod Süresiz
Amazon'da PRIME10 koduyla seçili ürünlerde Prime üyelerine özel 250 TL...Daha Fazla

Amazon’da PRIME10 koduyla seçili ürünlerde Prime üyelerine özel 250 TL ve üzeri alışverişe %10 indirim, adet veya tutar limiti yok.

Prime Üyelerine Özel: ₺250 üzeri alışverişinize ek %10 indirim
Başlangıç: 08 Aralık 2023 – Bitiş: 31 Aralık 2024

Çok Al & Az Öde Prime üyelerine özel Binlerce üründe 250 TL ve üzeri alışverişe sepette %10 indirim İndirim seçili ürünlerde geçerlidir.

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=26248552031

 • Çok Al Az Öde %10 indirim kampanyası (“kampanya”) 31 Aralık 2024 saat 23:39’a kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamındaki %10 indirim sadece Amazon Prime üyeleri için geçerlidir.
 • Kampanya sadece amazon.com.tr internet sitesi ve Amazon mobil uygulaması üzerinden Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünler için geçerlidir.
 • Kampanya Amazon’un üçüncü kişi satıcılarından (Amazon pazaryeri alımlarında) geçerli değildir. Kampanya sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon tarafından satılan ve gönderilen ürünler için kullanılabilecek olup Amazon hediye kartları, kargo paketleme ücreti, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.
 • Kampanya yalnızca https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A3TBSS3QB4RXD5 linkinde yer alan ürünler için geçerlidir.
 • %10 indirim Çok Al Az Öde kampanyasına dahil olan (https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A3TBSS3QB4RXD5 linkinde yer alan) ürünlerden ₺250 değerinde ürün sepete eklendiğinde aktif olur. ₺250’nin üzerindeki tutarlar için %10 indirim uygulanmaya devam eder.
 • Sepette kampanya kapsamı dışında ürün olması halinde indirim sadece yukarıda belirtilen linkteki ürünlere uygulanacaktır.
 • Aynı sepette Çok Al Az Öde Kampanyasına dahil olan ve olmayan ürünler olduğu durumda %10 indirim Çok Al Az Öde programına dahil olan (https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A3TBSS3QB4RXD5 linkinde yer alan) ürünler için uygulanır.
 • Kampanya dahilinde uygulanan indirim oranı ve tutarı, ürünler sepete eklendiğinde ve ödeme adımında PRIME10 kodu uygulandığında görüntülenecektir.
 • İşbu Kampanya koşul ve şartlarında belirtildiği üzere kampanya sadece Amazon Prime üyelerinin kullanımına açıktır.
 • İndirim kampanyasının geçerli olduğu süre dışındaki tarihlerde verilen siparişlere devredilemez ve uygulanamaz.
 • Kampanyanın kazancı nakde çevrilemez, devir ve temlik edilemez. Kampanya veya ilgili diğer kampanya veya promosyon sayfasında ve/veya şart ve koşullarında aksi belirtilmediği sürece Kampanya diğer kampanya ve promosyonlar ile birleştirilemez.
 • Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları uygulanacaktır.
 • Amazon.com.tr kampanyayı değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Prime üyelerine özel.
Prime Üyelerine Özel: ₺250 ve üzeri alışverişinize %10 indirim
Başlangıç: 14 Nisan 2023 – Bitiş: 31 Aralık 2023

https://www.amazon.com.tr/b/?node=26920151031

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A2R5WRK72VJSIO/

 • Çok Al Az Öde %10 indirim kampanyası (“kampanya”) 31 Aralık 2023 saat 23:59’a kadar geçerlidir.
 • Kampanya kapsamındaki %10 indirim sadece Amazon Prime üyeleri için geçerlidir.
 • Kampanya sadece amazon.com.tr internet sitesi ve Amazon mobil uygulaması üzerinden Amazon.com.tr tarafından satılan ve gönderilen ürünler için geçerlidir.
 • Kampanya Amazon’un üçüncü kişi satıcılarından (Amazon pazaryeri alımlarında) geçerli değildir. Kampanya sadece www.amazon.com.tr üzerinden Amazon tarafından satılan ve gönderilen ürünler için kullanılabilecek olup Amazon hediye kartları, kargo paketleme ücreti, üçüncü kişiler tarafından satılan ürünler için kullanılamaz.
 • Kampanya yalnızca https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A2R5WRK72VJSIO linkinde yer alan ürünler için geçerlidir.
 • %10 indirim Çok Al Az Öde kampanyasına dahil olan (https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A2R5WRK72VJSIO linkinde yer alan) ürünlerden 250 TL değerinde ürün sepete eklendiğinde aktif olur. 250 TL’nin üzerindeki tutarlar için %10 indirim uygulanmaya devam eder.
 • Sepette kampanya kapsamı dışında ürün olması halinde indirim sadece yukarıda belirtilen linkteki ürünlere uygulanacaktır.
 • Aynı sepette Çok Al Az Öde Kampanyasına dahil olan ve olmayan ürünler olduğu durumda %10 indirim Çok Al Az Öde programına dahil olan (https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A2R5WRK72VJSIO linkinde yer alan) ürünler için uygulanır.
 • Kampanya dahilinde uygulanan indirim oranı ve tutarı ürünler sepete eklendiğinde ve ödeme adımında PRIME10 kodu uygulandığında görüntülenecektir.
 • İndirim kampanyasının geçerli olduğu süre dışındaki tarihlerde verilen siparişlere devredilemez ve uygulanamaz.
 • Kampanyanın kazancı nakde çevrilemez, devir ve temlik edilemez.
 • Amazon.com.tr Kullanım ve Satış Şartları uygulanacaktır.
 • Amazon.com.tr kampanyayı değiştirme veya iptal etme hakkını saklı tutar.

Binlerce üründe ekledikçe kazandıran süper fırsatlar

Tüm ürünleri görmek ve kampanya kodunu aktifleştirmek için tıkla

Çok Al Az Öde Daha Az

PRIME10 Kodu Aç 
13% Başarılı

Amazon.com.tr’de 5000TL Alışverişe 500 TL İndirim! [Maximum] + 6 Taksit

Fırsat Süresi Doldu
1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında Amazon.com.tr’den yapacağınız alışverişinizden önce İşCep...Daha Fazla

1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında Amazon.com.tr’den yapacağınız alışverişinizden önce İşCep veya Maximum Mobil’den kampanyaya katılın, Maximum Kart’ınızla tek seferde yapacağınız 5.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 500 TL indirim kazanın!

Katılmak için: Maximum Mobil’de ya da İşCep’te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. İndirimden yararlanabilmek için katılımınızı mutlaka alışverişinizden önce yapmanız gerekmektedir.

Uygulamayı telefonunuza indirin

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum ve Maximiles özellikli bireysel kredi kartları

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Bireysel Bankamatik Kartları, Ticari Bankamatik ve Kredi Kartları, Vadematik Kart, MaxiPara Kartlar ile yapılan işlemler, ürün iptal ve iade işlemleri, yatırımlık altın ve gümüş alışverişleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler, kuyum alışverişleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri yalnızca 1 adet 5.000 TL ve üzeri işlemi için kampanyadan faydalanabilir ve en fazla 500 TL indirim kazanabilir. Kampanya kapsamında kazanılacak indirimler, ödeme işleminin kredi kartı dönem içi hareketlerinde görünmesi ile birlikte kartınıza yansıtılacaktır. Yapılan alışverişin iade ya da iptali durumunda verilen indirim sistem tarafından otomatik olarak geri alınacaktır, ilgili iade ya da iptal işlemi sonrasında 31 Ocak tarihine kadar yapılacak kampanyaya uygun yeni alışveriş olması durumunda indirim kazanılabilecektir. Kampanyadan faydalanılabilmesi için mutlaka işlem öncesi Maximum Mobil’den veya İşCep’ten kampanyaya katılım yapılması gerekmekte olup katılım bulunmaması durumunda indirim yansıtılmayacaktır. Minimum sepet tutarı 5.000 TL olmalıdır. Yatırımlık Altın & Gümüş kategorisinden yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.

Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş. ve Amazon.com.tr kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır.

Amazon.com.tr’de 5.000 TL ve üzeri ilk taksitli alışverişe 500 TL indirim!

Taksit Kampanyası:

 • 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile amazon.com.tr üzerinden yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 6 taksit fırsatı!

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=93249466031

Maximum Kart ile toplam 500 TL MaxiPuan üstelik peşin fiyatına 6 taksit

https://www.amazon.com.tr/b/?_encoding=UTF8&node=67503833031&content-id=amzn1.sym.5e53c28c-05ee-487e-a475-9a373ca20e04

https://www.maximum.com.tr/kampanyalar/amazoncomtrde-5000-tl-ve-uzeri-ilk-taksitli-alisverise-500-tl-indirim

Maximum Kart ile yapacağın 5000 TL ve üzeri ilk taksitli alışverişinde 500 TL indirim kazanma fırsatı

Maximum Kart ile 2.000 TL ve üzeri her alışverişine 100 TL toplam 500 TL MaxiPuan
Üstelik peşin fiyatına 6 taksit Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon’da Nays Kart’la Öde % 10 İndirim Kazan! [150TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresiz
Amazon'da Nays Kart'ınla ödeme yap, %10 hediye iade para kazan. ...Daha Fazla

Amazon’da Nays Kart’ınla ödeme yap, %10 hediye iade para kazan.  Yapacağın tüm alışverişlerde Nays kartını kullan, %10 indirim kazan! E-ticaret Platformlarında %10 Hediye Para Kazan!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 20TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla! En fazla 1500TL Alışverişe 150TL indirim yapıyor, her alışverişinize %10 hediye para geliyor. Elektronik, beyaz eşya alışverişleriniz için ideal.

E-ticaret Platformlarında %10 Hediye Para Kazan! Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol platformlarından yapacağın alışverişlerde Nays Kart’ını kullan, %10 Hediye Para kazan.

 • Kampanya 1-31 Ocak 2024 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan yapılacak alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Hediye para kampanyası Nays Kart ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Belirtilen kampanya döneminde bir kullanıcının Amazon, Çiçeksepeti, Hepsiburada, n11, Pazarama Online Alışveriş ve Trendyol’dan faydalanabileceği hediye para tutarı toplam 150 TL ile sınırlıdır.
 • Hediye para kazanabilmek için alışveriş tutarının 100 TL ve üzeri olması gerekir.
 • Kampanya Trendyol Yemek, Dolap, altın ve dijital ürünler harici ürünlerden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • Hediye para nakit olarak Nays hesabına aktarılır.
 • İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye Paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
  Kampanya söz konusu platformların online alışveriş menülerinde geçerlidir. Market, cüzdan ödemeleri, yemek siparişi, seyahat vb. alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Amazon'dan alışverişini yap anında nakit iade kazan

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/e-ticaret-alisverislerinde-hediye-para-kampanyasi

e ticaret alışverişlerinde nakit iade kampanyası

e ticaret kampanyası

Kampanyadan nasıl faydalanabilirim?
Seçili platformlardan yapılan alışverişlerde ödeme adımında Nays Kart bilgileri ile ödeme yapılması gerekir.

En fazla ne kadar hediye para kazanabilirim?
Kampanyaya dahil olan tüm platformlardan toplamda 250 TL hediye para kazanılabilir. Örneğin; Hepsiburada alışverişinden 50 TL hediye para kazanıldığında diğer platformlardan en fazla 200 TL kazanılabilir.

Kampanyalardan kazandığım toplam hediye parayı nereden görebilirim?
Nays Fırsatlar alanında yer alan tüm kampanyalardan kazanılan toplam hediye para tutarına Nays > Cüzdanım sayfasından ulaşılabilir.

Kampanyadan kazandığım hediye para ne zaman hesabıma geçer?
Alışveriş ödemesi yapıldıktan sonra 3 iş günü içerisinde Nays hesaba otomatik olarak aktarılır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Yılın Son Fırsatları: Prime Özel İndirimler [11-25 Aralık]

Fırsat Süresiz
Amazon'da Yılın Son Fırsatları Başladı! 🎄Prime'a özel müthiş fırsatlar ile...Daha Fazla

Amazon’da Yılın Son Fırsatları Başladı! 🎄Prime’a özel müthiş fırsatlar ile az öde, çok gülümse! [11-25 Aralık] İndirimler seçili ürünlerde geçerlidir.

Yılın Son Fırsatları ile müthiş indirimler: Amazon’da Yılın Son Fırsatları başladı. 2 hafta boyunca elektronikten ev ve yaşam ürünlerine onlarca kategoride müthiş indirimlerin keyfini çıkar. Son gün 25 Aralık.

https://www.amazon.com.tr/deals

Fırsat etkinliği görseliPrime'a özel müthiş fırsatlar ile az öde, çok gülümse

Prime üyeliğinle ayrıcalıklı alışveriş ve eğlencenin tadını çıkarmaya devam etPrime'a özel müthiş fırsatlar ile az öde, çok gülümsePrime üyelerine özel 250 TL ve üzeri alışverişe %10 indirimBinlerce üründe bedava ve hızlı kargo ayrıcalığından faydalanPrime Gaming'de her ay ücretsiz oyunlara ve oyun içi içeriklere erişAmazon Prime

https://www.amazon.com.tr/b/90129863031 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Prime Çok Satan Kitaplarda 4 al 3 öde İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Amazon Prime Üyelerine Özel: 4 al 3 öde Başlangıç: 06...Daha Fazla

Amazon Prime Üyelerine Özel: 4 al 3 öde
Başlangıç: 06 Aralık 2023 – Bitiş: 31 Aralık 2023
Prime Üyelerine Özel: Seçili kitaplarda KITAP4 koduyla 4 al 3 öde.

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A2YKEQTU98TG3A

Çok satan kitaplarda 4 al 3 öde Daha Az

KITAP4 Kodu Aç 
100% Başarılı

300TL’ye 100TL Amazon Prime Lipton Çay İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Amazon Prime Üyelerine Özel: Lipton Çaylarda ₺300'ye ₺100 İndirim Başlangıç:...Daha Fazla

Amazon Prime Üyelerine Özel: Lipton Çaylarda ₺300’ye ₺100 İndirim
Başlangıç: 11 Aralık 2023 – Bitiş: 25 Aralık 2023
Prime Üyelerine Özel: Seçili Lipton Çaylarda ₺300’lik Alışverişe ₺100 İndirim. Alışverişi tamamlarken LIPTON100 kodunu girin. Fırsatı sunan: Amazon.com.tr.

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/AIYZWGZKMQ1MQ/

Lipton Çaylarda 300 TL'lik Alışverişe 100 TL İndirim Daha Az

IPTON100 Kodu Aç 
100% Başarılı

Amazon Prime Samsung Galaxy S21 FE Alana Galaxy Buds 2 Bedava

Fırsat Süresi Doldu
Amazon Samsung Galaxy S21 FE 5G 2. Nesil Akıllı Cep...Daha Fazla

Amazon Samsung Galaxy S21 FE 5G 2. Nesil Akıllı Cep Telefonu Yanında Galaxy Buds 2 Sepette Ücretsiz

Prime üyelerine özel.
Promosyon Kullanılabilir
Başlangıç: 11 Aralık 2023 – Bitiş: 25 Aralık 2023
Prime Üyelerine Özel: Samsung Galaxy S21 FE 5G 2. Nesil Akıllı Cep Telefonu Yanında Galaxy Buds 2 Sepette Ücretsiz. Fırsatı sunan: Amazon.com.tr.

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/AXQFRP1ZH2ILR

Samsung Galaxy S21 FE 5G 2. Nesil Akıllı Cep Telefonu Yanında Galaxy Buds 2 Sepette Ücretsiz Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Amazon Prime Koton 4 Al 3 Öde İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Amazon Prime Üyelerine Özel: Koton Ürünlerinde 4 Al 3 Öde...Daha Fazla

Amazon Prime Üyelerine Özel: Koton Ürünlerinde 4 Al 3 Öde
Başlangıç: 11 Aralık 2023 – Bitiş: 25 Aralık 2023
Prime Üyelerine Özel: Koton Ürünlerinde 4 Al 3 Öde. Promosyon kodu KOTON34, hesabınıza kaydedildi. Fırsatı sunan: Amazon.com.tr.

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/AH7QHCI0M58ZP

Koton Ürünlerinde 4 al 3 öde Daha Az

KOTON34 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Amazon Prime Duracell İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Amazon Prime Üyelerine Özel: Sepette %10 indirim Başlangıç: 11 Aralık...Daha Fazla

Amazon Prime Üyelerine Özel: Sepette %10 indirim
Başlangıç: 11 Aralık 2023 – Bitiş: 25 Aralık 2023
Prime Üyelerine Özel: Kampanya kapsamındaki ürünlerde sepette %10 indirim. Alışverişi tamamlarken DURACELL10 kodunu girin. Fırsatı sunan: Amazon.com.tr.

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A17P2WYDU35YUD

Duracell'de sepette %10 indirim Daha Az

RACELL10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Amazon Prime Knorr ₺150’ye % 30 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Amazon Prime Üyelerine Özel: Knorr Ürünlerinde ₺150'ye %30 İndirim Başlangıç:...Daha Fazla

Amazon Prime Üyelerine Özel: Knorr Ürünlerinde ₺150’ye %30 İndirim
Başlangıç: 11 Aralık 2023 – Bitiş: 25 Aralık 2023
Prime Üyelerine Özel: Knorr Ürünlerinde ₺150’lik Alışverişe %30 İndirim. Alışverişi tamamlarken KNORR15025 kodunu girin. Fırsatı sunan: Amazon.com.tr.

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A1HZ616HQRU9H2

Knorr Ürünlerinde 150TL'lik Alışverişe %30 İndirim Daha Az

ORR15025 Kodu Aç 
100% Başarılı

Amazon Prime Nestle 2. Ürüne % 40 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Amazon Prime Üyelerine Özel: Nestle 2. Ürüne %40 İndirim Başlangıç:...Daha Fazla

Amazon Prime Üyelerine Özel: Nestle 2. Ürüne %40 İndirim
Başlangıç: 11 Aralık 2023 – Bitiş: 25 Aralık 2023
Prime Üyelerine Özel: Nestle Ürünlerinde 2. Ürüne %40 İndirim. Alışverişi tamamlarken NESTLE40 kodunu girin. Fırsatı sunan: Amazon.com.tr.

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/A2O6SBHU99ADID

Nestle Ürünlerinde 2. Ürüne %40 İndirim Daha Az

NESTLE40 Kodu Aç 
100% Başarılı

Amazon Prime Nescafe Kahvelerde 4 Al 3 Öde İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Amazon Prime Üyelerine Özel: 4 Al 3 Öde Başlangıç: 11...Daha Fazla

Amazon Prime Üyelerine Özel: 4 Al 3 Öde
Başlangıç: 11 Aralık 2023 – Bitiş: 25 Aralık 2023
Prime Üyelerine Özel: Nescafe Kahvelerde 4 Al 3 Öde. Alışverişi tamamlarken NESCAFE kodunu girin. Fırsatı sunan: Amazon.com.tr.

https://www.amazon.com.tr/promotion/psp/AJ6JSH76Z6HP2

Nescafe Kahvelerde 4 Al 3 Öde Daha Az

NESCAFE Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Gıda Kuponları

80/50TL Getir Yemek Nisan İndirim Kodu

Kod Süresiz
Getir Yemek’te 80₺’ye 50₺ indirim kodu Getiryemek 14NİSAN kodu 80/50... Detayını Gör
14NİSAN Kodu Aç 
15% Başarılı

50TL Yemeksepeti Sepette Kupon Kodu: Kampanyalı Restoranlarda Geçerli

Kod Süresiz
Bayram boyunca yemek işini düşünmene gerek yok. Sepette50 koduyla favori... Detayını Gör
EPETTE50 Kodu Aç 
9% Başarılı

Hepsiburada ETİ Ürünlerinde 200TL’ye % 20 Sepette İndirim

Fırsat Süresiz
Hepsiburada'da ETİ Markalı Ürünlerde 200 TL Üzerine Sepette %20 İndirim!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

105TL’ye 75TL GetirYemek İndirim Kodu [9 Nisan’a Kadar]

Kod Süresiz
Getir Yemek 105/75₺ indirim kodu 105₺'lik sepet için 30₺ ödeyin.... Detayını Gör
TIYSAN75 Kodu Aç 
29% Başarılı

150/50TL Getir Ramazan Özel İndirim Kodu

Kod Süresiz
Getir'de 150/50 indirim kodu;RAMAZAN Ekstra olarak Getir ve GetirBüyük'de seçili... Detayını Gör
RAMAZAN Kodu Aç 
9% Başarılı

Rekabetçi Fiyat Amazon’da, aradığınız ürünlere en uygun fiyatlarla ulaşabilirsiniz. Ekstra indirimde olan ürünleri kaçırmamak için “Fırsatlar” sayfamıza da göz atmayı unutmayın.

Milyonlarca üründe kargo bedava! Kargo ücreti ödemeden alışverişin tadını çıkarın. Ücretsiz kargo kampanyasından nasıl yararlanabileceğinizi buradan öğrenebilirsiniz.

Amazon’da Güvenli Alışveriş Milyonlarca Amazon kullanıcısı gibi siz de güvenli alışverişin keyfini yaşayın. Amazon.com.tr’de güvenli alışveriş hakkında bilgi için tıklayın.

Mobil uygulamasıyla Amazon hep yanınızda Amazon alışveriş uygulamasının üstün arama özelliği ve dizaynıyla aradığınız ürünlere her yerde kolayca ulaşın.

Peşin fiyatına 6 taksit* imkanı
100 TL ve üzeri alışverişlerinizde 3, 300 TL ve üzeri alışverişlerinizde 6 aya kadar vade farksız taksit fırsatından yararlanın. *Yasalar gereği, bazı ürün kategorilerinde taksit adedi sınırlandırılmıştır.

Amazon.com.tr, son derece zengin bir ürün portföyüne sahip. Elektronikten spora, oyundan kişisel bakıma 10 farklı kategoride milyonlarca ürün Türkiye’deki Amazon müşterilerinin erişimine açılmış durumda. Ayrıca siteye girdiğinizde sağ üstte bulunan ‘Açılışa özel fırsatlar’ yazısına tıkladığınızda Amazon.com.tr’nin açılışına özel fırsatları görüntüleyebilirsiniz.

Amazon.com.tr indirim kodu nasıl kullanılır?

Amazon.com.tr ile dünyanın en büyük mağazası Amazon’dan alışveriş yapabilirsiniz, Amazon artık Türkiye’de. Koda ihtiyacınız olduğunda ne yapacağınızı sorarsanız Amazon.com.tr indirim kuponlarını nasıl kullanacağınızı ve ne yapacağınızı açıklayabiliriz:

1) Öncelikle amazon.com.tr’den satın aldığınız ürünleri alışveriş sepetine atın, ve ardından ödeme sayfasına gidin. Bu sayfada ürün açıklamasını, fiyatını, varsa indirimini ve varsa kargo ücretini görebilirsiniz. Toplam fiyatın yanında Amazon promosyon kodu adlı küçük bir kutucuk da belirecektir: İndirim kodunu buraya girip başvurmalısınız.

2) Kuponla.com web sitemizi ziyaret edin ve amazon.com.tr’nin tüm indirim kuponlarının ve promosyon haberlerinin listelendiği bu sayfayı açın. Yandaki Kuponu aç butonuna tıklayın.

3) Kupon kodunu görüntüle linkine tıkladıktan sonra karşınıza bir ekran gelecek ve ekranda özel bir kupon kodu belirecektir. Bu kodu alın, kopyalayın ve Amazon.com.tr’ye dönün. Ödeme (alışveriş sepeti) sayfasındaki indirim kuponu kutusuna yapıştırın ve uygulayın.

4) Amazon.com.tr ödeme sayfasında “kupon kodu” gerektiren kodu girin ve başvuru için web sitesindeki talimatları izleyin. Bu sayede kod geçerli ise satın aldığınız ürün veya ürünün fiyatı kod açıklamasında belirtilen miktar kadar düşük olacaktır. İyi alışverişler. Aynı zamanda en sevdiğiniz arkadaşlarınıza da bizden bahsetmeyi unutmayın; bu ücretsiz iki tıkla alışveriş yönteminin yanı sıra Amazon’un indirimlerinden ve keyif alacağınız birbirinden güzel ürünlerden faydalansınlar.

Amazon Prime Avantajları [30 Gün Ücretsiz] Bedava Hızlı Teslimat | PrimeVideo Dizi & Filmler | Prime Gaming Bedava Oyunlar | Prime Özel İndirimler

Avantajlı fiyatlardan yararlanmak ve gelecekteki indirimlerden erkenden haberdar olmak için Amazon Prime üyesi olabilirsiniz. Amazon Prime üyeliği ayrıca hızlı sevkiyat, Prime Video ve Prime Gaming ile birlikte geliyor!

Amazon Prime Üye OlSana Amazon Prime’ı 30 gün boyunca ÜCRETSİZ deneme ayrıcalığı sunuyoruz Amazon Prime’a üye olarak binlerce ürünlerde bedava ve hızlı kargo, Prime Video ile ödüllü dizileri altyazılı izleme, özel fırsatlara erişme, Prime Gaming ile bedava oyun ayrıcalıklarından yararlanabilirsin.

Amazon Prime ile yeni bir çağ başlıyor. 24 saat içinde teslimat çağı.😉Amazon Prime’da dünya varmış. 😍💙

Ödüllü dizi ve filmler için neden ekstra ücret ödeyesin ki? Amazon Prime’da hepsi sadece 7,90’a!
Ayda sadece 7,90’a Prime Video’ya üye ol, ödüllü dizi ve filmleri dilediğin gibi izlemeye başla.

Prime Gaming Oyun içi eklentiler, ayrıcalıklar ve ücretsiz Twitch.tv kanal aboneliğine sahip ol.

Amazon Prime’ın “dünya varmış!” dedirten fırsatları:
💙Kargo ücreti yok.
😍24 saat içinde hızlı teslimat.
😎Prime Video’da ödüllü dizi ve filmlere ulaşma fırsatı.
👍Prime Gaming’de birbirinden özel oyunlar.
😉Ve tabii ki Amazon Süper İndirimleri!

Amazon Süper Kampanyası [5 Ürün Alan Herkese Ekstra %5, 10 Ürün Alan Prime Üyelerine Ekstra %10 İndirim]

Amazon Süper Sepette İndirim FırsatıAmazon Süper ile sepette %10'a varan indirim

 • %5 indirim: 5 adetten 20 adete kadar ürün satın alındığında sepette %5 indirim: Belirtilen indirim, aynı üründen 5 adet ya da kampanya dahilindeki farklı ürünlerden tek sepette toplam 5 adet ürün sepetinize eklendiğinde aktif olmaktadır. 5 ürüne %5 indirim kampanyasının limiti 20 üründür. İndirim, sepete eklediğiniz kampanya dahilindeki 20 adete kadar her ürüne uygulanacaktır. Sepetinize 20 adetin üzerinde ürün de ekleyebilirsiniz. Bu durumda indirim, sepetteki kampanya kapsamındaki en düşük fiyatlı 20 ürün için geçerli olacaktır. Sepete kampanya kapsamında olmayan ürünler eklendiğinde bu ürünlere indirim uygulanmayacaktır.
 • %10 indirim: Amazon Prime üyelerine özel 10 adetten 20 adete kadar ürün satın alındığında sepette %10 indirim: Belirtilen indirim, aynı üründen 10 adet ya da kampanya dahilindeki farklı ürünlerden tek sepette toplam 10 adet ürün sepetinize eklendiginde aktif olmaktadır. 10 ürüne %10 indirim kampanyasının limiti 20 üründür. İndirim, sepete eklediğiniz kampanya dahilindeki 20 adete kadar her ürüne uygulanacaktır. Sepetinize 20 adetin üzerinde ürün de ekleyebilirsiniz. Bu durumda indirim, sepetteki kampanya kapsamındaki en düşük fiyatlı 20 ürün için geçerli olacaktır. Sepete kampanya kapsamında olmayan ürünler eklendiğinde bu ürünlere indirim uygulanmayacaktır.

Amazon Süper Promosyon

Amazon’dan Aldığınız Ürünün Fiyatı Yakın Zamanda Düşerse Hediye Bakiye

E-ticaret devi Amazon, bir ürünün satın alındıktan sonra fiyatının düşmesi durumunda müşterilerini mutlu edecek bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında satın alınan seçili ürünlerin fiyatları belirli bir tarihe kadar düşerse, indirimli tutar kadar bakiye müşterinin hesabına yüklenecektir. Eticaret sektörünün lider firmalarından biri olan Amazon, örnek aldığı politikalarına bir yenisini daha ekledi.

Nereden alışveriş yaparsanız yapın, aldığınız bir ürünün satın aldıktan hemen sonra daha ucuza satıldığını görmüş olmalısınız. Herkesin alışveriş yaparken yaşadığı bu durum elbette herkesi rahatsız ediyor. Amazon ise özellikle indirim sezonu yaklaşırken kullanıcılarının bu durumun verdiği sıkıntıdan kurtulmasını sağlayacak bir kampanya başlattı. Ürünün fiyatı düşerse bakiyesi hediye olarak verilecektir.

“Bahar fırsatları kapsamında sipariş etmiş olduğunuz ürün, sonrasında daha düşük bir fiyattan satışa sunulmuştur, aradaki fiyat farkını, Bahar fırsatlarından daha fazla yararlanabilmeniz için hediye kartı olarak tanımladığımızı bildirmek isteriz.”

Amazon Gülümseten Cuma: Black Friday Kampanyası

Türkiye’de en çok tercih edilen online alışveriş sitelerinden biri olan Amazon’un büyük indirimler sunduğu Gülümseten Cuma Fırsatlarını kaçırmayın! Uzun zamandır beklenen Black Friday kampanyaları her Kasım’da başlıyor. Alışveriş sitelerinden akla gelen ilk isimlerden biri olan Amazon da bu kampanyaya katılarak binlerce ürünün indirimli olduğu Gülümseten Cuma Fırsatlarını sundu.

Amazon Bahar Fırsatları Kampanyası: Müthiş indirimler ile hayallerinizi büyütün

Amazon.com.tr’de hayallerinizi büyütecek bahar fırsatları Nisan ayında yapılıyor! 📦💙 Bahar Fırsatları 18 Nisan 2022, Pazartesi gününe kadar devam ediyor, fırsatları kaçırmayın!

Amazon Prime Day Alışveriş Festivali

Prime üyelerine özel müthiş fırsatlar bugün başlıyor, festivale hazır mısın?

Amazon Prime Day, Amazon’un en büyük indirim kampanyalarından biridir. Kullanıcılar bu etkinlik kapsamında satın almak istedikleri ürünlere çok daha avantajlı fiyatlarla ulaşabilmektedir. Ancak bu indirimlerden yararlanmak için Amazon Prime abonesi olmanız gerekiyor. 📦 Amazon kutusu açılır. 🤩 İçinden seni bekleyen inanılmaz fırsatlar çıkar! Prime Alışveriş Festivali’ne özel indirimleri kaçırmamak için hemen Prime’lı ol, alışveriş listeni oluştur

Amazon Hediye Kartı

Amazon.com.tr E-Hediye Kartı ile özel olarak tasarlayabileceğiniz sevdiklerinize hediye çeki göndererek mutlu edin, bu sayede onların kendi hediyelerini seçmelerine olanak verebilirsiniz. Bunun yanında bazı dönemler yapılan kampanya ile 500₺ Hediye Kartı alana 50₺ hediye fırsatı sunulabiliyor. Kuponla.com’u takip ederek bu kampanya aktif olduğunda bilgilenebilirsiniz. Üstelik e-hediye çekinize fotoğraf ve video mesaj ekleyebilirsiniz.

 • Amazon.com.tr Hediye Kartları için ekstra bir ücret ödemenize gerek yoktur. Hediye Kartları düzenlendiği tarihten itibaren 10 yıl geçerlidir.
 • Birçok farklı tasarım ve tutar arasından istediğiniz Hediye Kartı’nı seçebilirsiniz.
 • Hediye Kartları Amazon.com.tr’deki milyonlarca ürünü satın almak için kullanılabilir.
 • Hediye Kartları, satın alındıktan hemen sonra kullanıma hazırdır. Ayrıca İsterseniz Hediye Kartı’nı bir yıl içinde ileriki bir tarih için de satın alabilir ve özel günler için önceden plan yapabilirsiniz.
 • Kanunlar aksini gerektirmedikçe, Amazon.com.tr Hediye Kartı için iade veya geri ödeme yapılamaz.
 • Amazon.com.tr Hediye Kartları sadece  Amazon.com.tr ve  Amazon.com.tr Hediye Kartları Hüküm ve Koşulları’nda belirtilen seçili web sitelerinde geçerli ürün ve hizmetleri satın almak için kullanılabilir.

Amazon.com.tr Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

Hediye Kartı Yükle kısmına girip kodunuzu girip hesabınıza bakiye olarak ekleyebilirsiniz. Amazon.com.tr Hediye Kartları, yalnızca www.amazon.com.tr`de yer alan ve uygun ürünler satın alınırken kullanılabilir. Yapılan satın almalar, kartı kullanan kişinin Hediye Kartı bakiyesinden düşülür. Kullanılmayan Hediye Kartı bakiyeleri kart sahibinin Amazon.com.tr hesabına kaydedilir. Satın alma işleminin tutarı Hediye Kartı bakiyesini aşarsa, bakiyeyi aşan kısım başka bir ödeme yöntemi kullanılarak ödenmelidir. Hediye Kartı bakiyenizi Amazon.com.tr hesabınızdan takip edebilirsiniz. https://www.amazon.com.tr/gc/redeem/

İlk Amazon.com.tr Siparişinize Ücretsiz Kargo

İlk siparişinizde kargo bedava

Amazon.com.tr’den bedava kargo fırsatı: Amazon.com.tr’den yapacağınız ilk alışverişte geçerli olan bedava kargo fırsatını kaçırmayın. Kampanya detayları ve katılım koşulları için lütfen aşağıdaki bilgileri dikkate alın.

Amazon.com.tr Mobil Uygulama Promosyon Kodu – Yeni Üyelik İlk Alışverişe

Amazon mobil uygulama indirim kodu

Çeşitli dönem yapılan Amazon.com.tr indirim kuponu ile 100TL’ye 25TL veya 150TL alışverişe 40TL kupon şeklinde kampanyalar düzenlenmektedir.

Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden yapılacak ve satıcısı Amazon.com.tr olan ürünler için geçerli olmak üzere 150 Türk Lirası (“Minimum Sipariş Tutarı”) ve üzeri bir alışveriş yapanlar, aynı alışveriş için 40 Türk Lirası tutarında promosyon kodunu kullanmaya hak kazanacaktır.

Kampanya sadece Amazon tarafından e-posta veya anlık bildirim ile davet edilen veya Amazon müşteri hesabına giriş yaparken Amazon.com.tr’de Kampanya’ya ilişkin tanıtımı görüntüleyen müşteriler için geçerlidir. Kampanya başka bir müşteri hesabına aktarılamaz.

Kampanya için belirtilen gerekli koşulları karşılıyorsanız, Amazon.com.tr Mobil Uygulaması üzerinden vereceğiniz 150 Türk Lirası ve üzeri bir tutardaki uygun siparişinizde, 40 Türk Lirası tutarındaki promosyon kodunu hemen kullanmak için ilgili promosyon kodunu sepetinizdeki “Hediye kartları ve promosyon kodları” kısmına girin ve “Kullan” butonuna tıklayın.

Amazon.com.tr vade farksız 12 aya varan taksit – seçili ürünlerde

Kampanya kapsamında ödeme yapılan kredi kartının ait olduğu banka farketmeksizin 9 ve 12 aya varan taksitler vade farkı olmaksızın sunulmaktadır.

Ürünlerdeki taksit seçenekleri yasal kısıtlara göre belirlenmiştir. Sepetinizde taksit kısıtı olan ürün bulunması durumunda, ilgili ürünün taksit kısıtı sepetteki tüm ürünler için geçerli olacaktır.

Amazon.com Hakkında & Almanya, ABD, İngiltere gibi Ülkelerden Türkiye’ye Kargo

Amazon.com, Amerika Birleşik Devletleri merkezli bir e-ticaret ve bulut bilişim şirketidir. Jeff Bezos tarafından 5 Temmuz 1994’te Amerika Birleşik Devletleri’nin Seattle şehrinde kurulmuştur. Gerek toplam satış hacmi, gerekse piyasa değeri açısından dünyanın en büyük alışveriş sitesidir.

Amazon.com bir ABD perakende şirketidir ve dünyanın en büyük alışveriş platformlarından biridir. Başlangıçta kitap satmaya başlayan Amazon, e-ticaretin öncüsü olarak artık çeşitli sektörlerde faaliyet gösteriyor. Alımların çeşitlenmesi ile elektronik ürünler, bilgisayar yazılımları, aksesuarlar ve hatta mobilya gibi birçok farklı türde ürünün satışına başlanmıştır. Amazon aynı zamanda dünyanın en büyük bulut altyapı hizmet sağlayıcılarından biridir; Avrupa’da birçok farklı ülkede (Amerika Birleşik Devletleri ve Uzak Doğu ülkeleri gibi) farklı alışveriş siteleri bulunmaktadır. Ayrıca Alman Amazon.de Türkçe seçenekler sunuyor.

Amazon web sitesi üzerinden yapacağınız alışverişlerde ürün Türkiye’ye kargolanabilir. Bu ürünleri satın almak için Amazon indirim kodlarını kullanarak giderek daha ucuza alışveriş yapabilirsiniz. Bu indirim koduna Türkiye’de sadece birkaç dakika süren çok uygun bir işlemle sahip olabilirsiniz. Amazon’un Türkiye şubesinin açılmasıyla birlikte ülkemizin pazar payı artacak. Amazon hediye kartlarını alışveriş yapmak için de kullanabilirsiniz. Bu kartları site üzerinden yapacağınız alışverişlerde para birimi olarak kullanabilirsiniz. Amazon Kindle gibi çok popüler ürünlerin yanı sıra internet sitesinde milyonlarca ürün satışta. Bu marka dünyanın en büyük e-ticaret platformlarından biri, neredeyse internetin bir devi.

Amazon Türkiye İletişim Bilgileri

Amazon Europe Core S.à r.l. (Amazon.com.tr internet sayfasının teknik işleyişi)

Amazon Europe Core S.à r.l. (Société à responsabilité limitée), 38 Avenue John F. Kennedy, L-1855 Lüksemburg

Amazon Turkey Perakende Hizmetleri Limited Şirketi (“Amazon tarafından satılır ve gönderilir” ibaresi bulunan ürünlerin satıcısı)

Merkez Adresi: Esentepe Mahallesi Bahar Sokak No: 13/52 Şişli, İstanbul

Tüm sorularınız için bize https://www.amazon.com.tr/iletisim sayfasından e-posta gönderebilir veya +90 850 390 21 53 telefon numarasından ulaşabilirsiniz. Hesap güvenliği nedeniyle, Müşteri Hizmetleri temsilcilerimizin yalnızca ilgili hesap sahibinden gelen taleplere yardımcı olabileceğini lütfen unutmayın. Size daha iyi hizmet verebilmemiz için, hesapta kayıtlı telefon numarasından bizimle iletişime geçmelisiniz. Ayrıca, müşteri hesabınızın doğrulanabilmesi için hesabınıza kayıtlı posta kodunuz ve adresiniz başta olmak üzere, gerekli tüm verileri lütfen yanınızda hazır bulundurun.


🟩 Amazon.com.tr indirim kodu Nisan 2024
🏷️ Amazon.com.tr indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Amazon.com.tr indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Amazon.com.tr kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Amazon.com.tr promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.