% 10 Amerikadaniste İndirim Kodu

Kod Süresiz
Amerika’daki binlerce markadan kolayca alışveriş yapma ayrıcalığı: Amerikadaniste.com İletişim kuramcısı...Daha Fazla

Amerika’daki binlerce markadan kolayca alışveriş yapma ayrıcalığı: Amerikadaniste.com

İletişim kuramcısı Marshall McLuhan’ın da dediği gibi dünya küresel bir köy hâline geldi. Mesafeler ve sınırlar birçok konuda artık olabildiğince az engel teşkil ediyor.

Bu durum alışveriş için de geçerli. Amerika’ya seyahat eden birine ihtiyaç duymadan ya da Amerika’ya gitmeye gerek kalmadan sizin için sınırları aşarak mesafeleri kısaltan Amerikadaniste; binlerce markadan alışveriş yapmanın en kolay ve ayrıcalıklı yolunu sunuyor.

  • Amerikadaniste: Amerika’da yaşamış olan, Amerika’yla ticari ilişkileri olan ya da Türkiye’de bulamadığı ürün ya da markaları Amerika’dan getirtmek isteyenlerin siparişlerini kolay, hızlı, sorunsuz ve güvenli bir şekilde Türkiye’ye ulaştırma hizmeti veren Amerikadaniste.com; 15 yıldır alışveriş severler için kullanımı kolay ve ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaratıyor. Böylelikle modadan teknolojiye, elektrikli ev aletlerinden koleksiyon (kitap, oyuncak vb) eşyalarına kadar pek çok farklı kategoride ürüne ulaşma şansı elde ediliyor.

Amerika’dan nasıl alışveriş yapabilirsiniz?

• Öncelikle, Amerikadaniste.com’a 30 gün ücretsiz üyelik başlattıktan sonra, size özel Amerika’da bir posta adresi sunuluyor. Tıpkı Türkiye’de olduğu gibi Amerika’da da bir adres edinmiş oluyorsunuz. Bu sayede, Türkiye’ye teslimat yapmayan markalardan veya Amerika’daki herhangi bir internet sitesinden kolaylıkla alışveriş yapabiliyorsunuz. Dilerseniz 30 gün ücretsiz üyeliğin ardından, üyeliğinizi kolayca iptal edebiliyorsunuz.

• Dilediğiniz ürünü satın aldıktan sonra, teslimat adresi olarak ilk aşamada aldığınız Amerika adresinizi kullanmanız gerekiyor. Ardından, paketleriniz sizin adınıza Amerika adresinizden teslim alınıyor ve siz Amerikadaniste.com üzerinden “gönder” emri verdikten sonra 3-5 iş günü içerisinde Türkiye’deki adresinize teslim edilmek üzere yola çıkıyor. Dilerseniz farklı sitelerden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerin paketlerini birleştirmek üzere bekletmeniz de mümkün.

Amerikadaniste’ye 30 gün boyunca kayıt ve üyelik ücreti ödemeden anında üye olabilir, ayrıca Aposto okurlarına özel APOSTO10 kodunu kullanarak, Türkiye’den Amerika’ya kargo taşıma ücretlerinde ekstra +10% indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Daha Az

APOSTO10 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Amerikadaniste Promosyon Kodu

Kod Süresiz
Amerikadaniste ile Amerika’dan Alışverişlerinizde %15 Kargo İndirimi! -Amerikadaniste'den yapacağınız alışverişlerde...Daha Fazla

Amerikadaniste ile Amerika’dan Alışverişlerinizde %15 Kargo İndirimi!

-Amerikadaniste’den yapacağınız alışverişlerde kargo/taşıma servislerinde sepet tutarı üzerinden %15 indirimlisiniz!

-Amerikadaniste ile kolayca Amerika’daki posta adresinizi alıp, dilediğiniz web sitesinden alışverişinizi yaptıktan sonra Türkiye’deki adresinize gönderebilirsiniz.
-Kampanya kodunuz Amerikadaniste ‘nin ödeme sayfasında kullanabilirsiniz. Üyelik adımında bu kodlar kullanılamamaktadır.

-Kampanya kodunuz başka kampanyalarla birleştirilemez. Her kullanıcı kampanyadan, kampanya süresince farklı alışverişlerinde kullanmaya devam edebilir.

-Kullanıcılar, Amerikadaniste web sitesi üzerinden veya Amerikadaniste mobil uygulamasını indirip üyelik oluşturduktan sonra Amerika’daki kişiselleştirilmiş posta adresine sahip olabileceklerdir.
– Hizmetin sunumu ile ilgili yaşanabilecek aksaklıklara ilişkin TEB’in sorumluluğu bulunmamaktadır.
– TEB ve GastroClub kampanya süresi ve kapsamını değiştirme hakkını saklı tutar. Daha Az

ROCLUB21 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

20$ Amerikadan İste Promosyon Kodu

Kod Süresiz
Amerikadaniste kupon kodu ile 100$ ve üzeri alışverişinizde 20$ indirim...Daha Fazla

Amerikadaniste kupon kodu ile 100$ ve üzeri alışverişinizde 20$ indirim sağlar! https://ayricaliklar.amerikadaniste.com/harcakazansubat-1

2-3 Şubat tarihleri arasında Amerikadaniste.com alışveriş kısımından gerçekleştireceğiniz 100$ ve üstü alışverişlerinizde SUBAT100 kodu ile sepette 20$ , 200$ ve üstü alışverişlerinizde ise SUBAT200 kodu ile sepette 30$ indirim kazanın.

1.Amerikadaniste sepette indirim kampanyaları 1 -2 Şubat 2022 tarihlerinde geçerlidir.
2.100$ ve üzeri alışverişlerde sepette 20$ indirim için “SUBAT100” , 200$ ve üzeri alışverişlerinizde sepette 30$ indirim için “SUBAT200” kodunun kullanılması gerekmektedir. Kampanya Amerikadaniste.com Alışveriş kısmından yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Amerikadaniste kupon kodu ile tüm alışverişlerinizde sepette 10$ indirim sizi bekliyor! Amerikadaniste üyeliğinizi tamamlayarak, kişiselleştirilmiş posta adresinizi edinin. Amerika’daki sitelerden siparişlerinizi oluşturun ve ödeme sayfasında SEVGILI10 kodu ile sepette 10$ indirim fırsatını yakalayın. Daha Az

SUBAT100 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 60 Amerikadan İste Kampanya Kodu – Benim İçin Al

Kod Süresiz
Amerikadan İste kupon kodu Benim İçin Al Servisi için %60...Daha Fazla

Amerikadan İste kupon kodu Benim İçin Al Servisi için %60 indirim sağlar! Daha Az

BFM60 Kodu Aç 
100% Başarılı

30$ Amerikadan İste İndirim Kuponu

Kod Süresiz
Amerikadaniste hediye çeki kodu ile 200$ ve üzeri alışverişinizde 30$...Daha Fazla

Amerikadaniste hediye çeki kodu ile 200$ ve üzeri alışverişinizde 30$ indirim sağlar! https://ayricaliklar.amerikadaniste.com/harcakazansubat-1

2-3 Şubat tarihleri arasında Amerikadaniste.com alışveriş kısımından gerçekleştireceğiniz 100$ ve üstü alışverişlerinizde SUBAT100 kodu ile sepette 20$ , 200$ ve üstü alışverişlerinizde ise SUBAT200 kodu ile sepette 30$ indirim kazanın.

1.Amerikadaniste sepette indirim kampanyaları 1 -2 Şubat 2022 tarihlerinde geçerlidir.
2.100$ ve üzeri alışverişlerde sepette 20$ indirim için “SUBAT100” , 200$ ve üzeri alışverişlerinizde sepette 30$ indirim için “SUBAT200” kodunun kullanılması gerekmektedir. Kampanya Amerikadaniste.com Alışveriş kısmından yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Daha Az

SUBAT200 Kodu Aç 
100% Başarılı

Amerikadanİste Bedava Buy For Me Kupon Kodu

Kod Süresiz
Amerikadan İste kupon kodu Benim İçin Al Servisi için %60...Daha Fazla

Amerikadan İste kupon kodu Benim İçin Al Servisi için %60 indirim sağlar! https://ayricaliklar.amerikadaniste.com/favoribfm

Amerikadaniste üyeliğinizi tamamlayarak, kişiselleştirilmiş posta adresinizi edinin.

1-5 Şubat tarihleri arasında Amerikadaniste.com alışveriş kısımından gerçekleştireceğiniz Lululemon,Anthropologie, Golden Goose ve New Balance alışverişlerinizde FAVORIBFM kodu ile BFM işlem ücreti ödemeden alışveriş yapın

1.Amerikadaniste sepette indirim kampanyaları 1 -5 Şubat 2022 tarihlerinde geçerlidir.
2. Kampanya Amerikadaniste.com Alışveriş kısımından yapılacak Anthropologie, Lululemon, New Balance, Golden Goose markalarından yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
3.Bu kampanya Amerikadaniste’nin başka bir kampanyası veya indirimi ile birleştirilemez.
4.Amerikadaniste herhangi bir ön bildirimde bulunmaksızın, katılım koşullarını değiştirme ve kampanyayı sonlandırma hakkına sahiptir.

Daha Az

AVORIBFM Kodu Aç 
100% Başarılı

Amerikadaniste % 20 İndirim Kodu + % 50 Üyelik Ücreti İndirimi

Kod Süresiz
Amerika’dan yapacağınız çevrim içi alışverişiniz Türkiye’deki adresinize 5 iş gününde...Daha Fazla

Amerika’dan yapacağınız çevrim içi alışverişiniz Türkiye’deki adresinize 5 iş gününde kolayca gelsin! Gümüş logolu Mastercard’ınıza ile Amerikadaniste servisinden 20% indirim ile yararlanın. Üstelik, 6 ay boyunca üyelik ücreti de 50% indirimli!

Şimdi MASTER20 kodu ile Amerikadaniste üyeliğinizi başlatıp, Amerika’daki posta adresinizi kolayca edin.

Amerikadaniste üyeliğinizi tamamlayarak, kişiselleştirilmiş posta adresinizi edinin.
Amerika’daki sitelerden siparişlerinizi oluşturun ve ödeme sayfasında MASTER20 kodu ile %20 ayrıcalıklı taşıma avantajından faydalanın. KODUNUZ: MASTER20

https://mastercard.amerikadaniste.com/ Daha Az

MASTER20 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Amerikadaniste Kupon Kodu ile Kargo Ücreti İndirimi

Kod Süresiz
Amerika’daki binlerce markadan kolayca alışveriş yapma ayrıcalığı Amerikadaniste.com'da Amerika'dan Türkiye'ye...Daha Fazla

Amerika’daki binlerce markadan kolayca alışveriş yapma ayrıcalığı Amerikadaniste.com’da Amerika’dan Türkiye’ye kargo taşıma ücretlerinde ekstra % 10 indirim! PQ015

Amerika’ya seyahat eden birine ihtiyaç duymadan ya da Amerika’ya gitmeye gerek kalmadan sizin için sınırları aşarak mesafeleri kısaltan Amerikadaniste.com; binlerce markadan alışveriş yapmanın en kolay ve ayrıcalıklı yolunu sunuyor.

Kullanıcıların Türkiye’de bulamadığı ürün ya da markaları Amerika’dan getirtmek isteyenlerin siparişlerini kolay, hızlı, sorunsuz ve güvenli bir şekilde Türkiye’ye ulaştırma hizmeti veren Amerikadaniste.com; 15 yıldır alışveriş severler için kullanımı kolay ve ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaratıyor.

Böylelikle modadan teknolojiye, elektrikli ev aletlerinden koleksiyon (kitap, oyuncak vb) eşyalarına kadar pekçok farklı kategoride ürüne ulaşma şansı elde ediliyor.

Amerikadaniste’ye 30 gün boyunca kayıt ve üyelik ücreti ödemeden anında üye olabilir, ayrıca kampanya kodunuzu kullanarak, Amerika’dan Türkiye’ye kargo taşıma ücretlerinde ZUBİZU’ya özel ekstra %10 indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

Amerikadaniste.com’da Amerika’dan Türkiye’ye kargo taşıma ücretlerinde ZUBİZU’ya özel ekstra %10 indirim uygulanmaktadır. Bu kampanyadan işlem başına en fazla 20.000 ZUBİZU puan kazanabilirsiniz. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 08/10/2021 Daha Az

GH006 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Amerika`dan neler sipariş edebilirim?
Amerikadaniste.com`la, kitaptan DVD`ye, giyim eşyalarından elektronik cihazlara kadar her türlü ürünü evinize getirtebilirsiniz. Kargo maliyetlerini düşürmek için siparişlerinizi birleştirebilir, arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız alışverişinizi toplu halde gönderebilirsiniz.

Amerikadaniste.com aracılığıyla, kimyasal malzemeler, silah, patlayıcı maddeler, nakit para, antika, eski para, döviz, çek, senet, mücevher ve tekrar satılmak üzere ticari nitelikte ürünler ve Gümrük Müsteşarlığı`nın hızlı kargo taşımacılığıyla ilgili 19.04.2011 tarihinde yayınladığı genelgeyle yapılan kısıtlamalar neticesinde tütün ve tütün ürünleri, alkollü ürünler, gıda ürünleri, cep telefonları, dürbün, radar,dedektör, takviye edici gıdalar, sporcu gıdaları ve kozmetik ürünleri, özel izne tabi olan drone tipi ürünler gönderilememektedir. Ayrıca uluslararası kargo kurallarına göre beş yüz gram ve üzerindeki kartuşlar, hoverboard ve lityum içeren tüm bataryaların hızlı kargo yoluyla gönderilmesi mümkün olmamaktadır. Batarya içerikli ürünlerinizin gönderimini USPS (normal posta servisi) aracılığıyla yapabilmekteyiz. Takviye edici gıdalar, sporcu gıdaları ve ilaç kategorisine giren ürünler için Devlet Hastanesi ya da Aile Hekimliği’nden reçete yazdırmanız durumunda gönderimlerinizi gerçekleştirebilmekteyiz. Daha detaylı bilgi almak için 0212 232 33 97 numaralı Çağrı Merkezi’mize ulaşabilirsiniz.

Siparişlerim gümrükten nasıl geçecek?
Kıymeti 150 Euro’yu geçmeyen kitap, basılı yayın ve dergi türü ürünlerde gümrük vergisi uygulanmamaktadır. Gönderileriniz için ödenecek gümrük vergi ve harçları gümrük kontrolleri sonrasında belirlenmektedir. Siparişiniz sırasında ödeyebileceğiniz teminat bedeli bu vergi ve harçların ödenmesi için kullanılacaktır. İşlemler sonrasında belirlenecek vergilerin farklı olması durumunda üye hizmetleri ekibimiz sizinle iletişime geçecektir. Daha detaylı bilgi almak için Üye Hizmetleri ekibimize 0212 232 33 97 numaralı telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

Siparişlerim ne kadar zamanda teslim edilir?
Siparişleriniz, siz ‘Gönder’ emri verdikten sonra 3-4 iş günü içerisinde teslim edilir. Siparişinizin Amerika adresinize ne zaman geldiğini, Türkiye’ye ne zaman yola çıktığını ve size ne zaman ulaşacağını web sitemizden takip edebilirsiniz.

Amerikadaniste üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?
Amerikadaniste üyeliğinizi iptal etmek için [email protected] adresimize yazılı talebinizi iletmeniz gerekmektedir. Üye hizmetlerimiz en kısa sürede talebinizi işleme alacaktır.

Amerika adresimi her sipariş için yeniden almam mı gerekiyor?
Siparişlerinizi tek tek kontrol edebilmeniz ve size paketlerinizle ilgili detaylı bilgi verebilmemiz için yapacağınız her alışverişten önce ‘Yeni Alışverişim’ linkine tıklayarak yeni bir kayıt oluşturmanızı öneriyoruz. Amerikadaniste.com’da ‘Beklediğim Paketler’ bölümünde paketlerinizi Amerika adresinize ulaşıncaya kadar da takip edebileceksiniz.

Siparişlerimi toplu halde göndermek için Amerika adresimde bekletebilir miyim?
Evet. Amerikadaniste.com kullanıcılarının paketlerini 30 gün süre ile ücretsiz depolar. 30 günü aşan beklemelerde kg. başına aylık $5 ücret alınır. Paket depolama toplamda 75 günü aşamaz.

Paketlerimi kargo maliyetini düşürmek için daha küçük paketlere koymanızı isteyebilir miyim?
Evet. Paketlerinizi istediğiniz takdirde en az kargo maliyeti için yeniden paketleyebiliriz. Böylece gereksiz büyük paketleme için ekstra kargo ücreti ödemezsiniz. Ayrıca yeniden paketleme isteyerek farklı paketlerdeki ürünlerinizi birleştirebilirsiniz.

Alışveriş ettiğim sitelerden bana gelen katalog, promosyon, bilgi gönderileri ne olacak?
Sizin verdiğiniz siparişler dışında Amerika adresinize gelen paket, katalog vs. Size e-posta ile bildirilir. Gönder emri vermeniz durumunda, diğer siparişlerinizle ya da ayrı olarak size gönderilir.

Satın aldığım ürünleri geri gönderebilir miyim?
Ürün iade ve değişimleri için ürünü satın aldığınız siteyle irtibata geçin. Yapacağınız yazışmalar ve değişimi yapılan ürünlerinizin gönderilmesi için bizden almış olduğunuz Amerika adresinizi kullanabilirsiniz. Ürün değişimi ve iadeler tamamen alışveriş yaptığınız siteyle sizin aranızda olup, Amerikadaniste.com bu tür durumlarda sorumluluk kabul etmemektedir ancak satın aldığınız ürünü herhangi bir nedenle iade etmek isterseniz size yardımcı olabiliriz. Paketiniz adresinizden teslim alınıp Amerika adresinize uygun kargo ücretleriyle yönlendirilir ve Amerika ofisimiz paketinizi satıcınıza ürünün faturası ve varsa iade etiketleriyle birlikte kargo yoluyla iade eder. Paketinizle birlikte gelen faturaların kopyaları 1 ay süreyle Amerika ofisimiz tarafından saklanmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünlerle ilgili 0212 232 3397 numaralı telefonumuzdan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Amerika’dan siparişimi verdim. Firma siparişimi iptal etti, ne yapabilirim?
Siparişlerinizde teslimat adresi (Shipping address) olarak Amerikadaniste.com’dan aldığınız Amerika adresinizi, fatura adresi (Billing address) olarak da kullandığınız kredi kartınızın ekstre adresini kullanmanız gerekmektedir. Bazı firmalar ödemede kullandığınız kredi kartınızın ekstre adresini teyit etmek istedikleri için siparişinizi iptal edebilir ya da sizinle daha fazla bilgi edinmek için irtibata geçebilir. Bu firmalara kredi kartınızın ekstrelerinin geldiği Türkiye’deki adresinizi verebilirsiniz. Bazı firmalar kredi kartınızı aldığınız bankanın telefon numarasını da isteyebilir. Firmalar sizden alacakları telefon numarasıyla bankanızı arayıp siparişinizin tutarı için bankanızdan telefonda otorizasyon isteyecektir. Otorizasyon işlemini tamamladıktan sonra firmalar siparişlerinizi onaylayacaktır. Bunun gibi sorunlarla karşılaşırsanız Amerikadaniste.com Çağrı Merkezi’nden de yardım alabilirsiniz. Amerikadaniste.com Çağrı Merkezi’ne 0212 232 3397 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Türk Bankaları’nın kredi kartlarını kabul etmeyen alışveriş sitelerinden nasıl alışveriş yapabilirim?
Türk Bankaları’nın kredi kartlarını kabul etmeyen sitelerden alışveriş yapmak ya da herhangi bir nedenle ödemesini yapamadığınız siparişlerinizi tamamlamak için “Benim İçin Al” servisini kullanabilirsiniz. Bu servisle siparişlerinizi sizin için Amerikadaniste.com Alışveriş Uzmanları satın alıyor. İstediğiniz ürünleri kişisel menünüzdeki “Benim İçin Al” linkini kullanarak ulaşabileceğiniz “Benim İçin Al” sayfasında bize iletebilir, siparişinizin ödemesini kredi kartınızla yine bu sayfadan yapabilirsiniz.

Amerika haricinde başka ülkeden sipariş verebilir miyim?
Evet. Amerika’ya gönderi yapan dilediğiniz siteden alışveriş yapabilirsiniz. Amerika haricindeki bir ülkeden yapacağınız alışverişleriniz için, Amerika girişinde Amerika vergi kurallarına göre gümrük vergisi uygulanabilmektedir.

Amerikadaniste.com’a üye olun, Amerika’dan online alışveriş yapmanın keyfini çıkarın.

Kayıt olup size özel Amerika adresinizi alın
Amerikadaniste.com’a üye olup size özel Amerika adresinizi alıyorsunuz. Artık Amerika’da bir adresiniz var! Tıpkı Türkiye’de olduğu gibi. Şimdi e-Bay, Amazon, Ralph Lauren, Victoria’s Secret, Zappos gibi Türkiye’ye teslimat yapmayan sitelerden ve Amerika’daki dilediğiniz internet sitesinden alışveriş yapabilirsiniz.

Dilediğiniz sitelerden alışveriş yapın
İstediğiniz ürünleri satın aldıktan sonra, teslimat adresi (shipping address) olarak bizden aldığınız Amerika adresinizi kullanabilirsiniz. Paketlerinizi sizin adınıza Amerika adresinizde teslim alacağız. İsterseniz paketlerinizi, gelecek diğer paketlerinizle birleştirmek üzere bekletebiliriz.

3-5 iş günü içinde Türkiye adresinize gönderelim
Amerikadaniste.com’da paketlerinizi takip edin. Getirmek istediklerinizi seçin ve Türkiye’de istediğiniz adrese gönderin. Paketleriniz için sitemizden “Gönder” emri verdikten sonra aynı gün express kargo partnerlerimizle Türkiye’deki istediğiniz adrese gönderelim. Paketlerinizi 3-5 iş günü içinde kapınıza teslim edelim.

Türkiye Çağrı ve Destek Merkezi
Zeytinoğlu Caddesi, Fenerli Hristo Sokak,
Çevre Sitesi 14/C 2D, Akatlar
34335 Beşiktaş – İstanbul

+90 212 – 232 33 97 pbx
[email protected]
Amerika Lojistik Merkezi
Legrin LLC 50 Colfax Ave
Clifton, NJ 07013
United States of America
+1 718 – 407 02 08
[email protected]
Çalışma Saatleri
Haftaiçi: 09:00 – 18:00

Cumartesi: 09:00 – 13:30


🟩 Amerikadaniste indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Amerikadaniste indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Amerikadaniste indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Amerikadaniste kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Amerikadaniste promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.