AnimoToys Topla Çarp “Kaç kere kaç?” Çarpım Tablosu Oyunu

Fırsat Süresiz
“Kaç Kere Kaç?” çarpım tablosunu oyunun imkanlarıyla buluşturmak için tasarlanmış...Daha Fazla

“Kaç Kere Kaç?” çarpım tablosunu oyunun imkanlarıyla buluşturmak için tasarlanmış bir kutu oyunudur. Bir oyun tablası, dört oyun alanı, çarpım kartları, pullar ve zarlardan oluşur. Çarpım tablosunu öğreten eğlenceli kutu oyunu.

Çarpım Tablosu Hiç Bu Kadar Eğlenceli Olmamıştı!

Çarpım Tablosunun Oyun Hali; Kaç Kere Kaç? Çocuklar bu soruya artık daha kolay cevap verebilecek. Çarpım tablosunu, oyunun imkanlarıyla buluşturan ve eğlenceli bir öğrenme süreci sağlayan “Kaç Kere Kaç?” kutu oyunu AnimoToys tasarımıyla çocuklarla buluşmaya hazır.

Çarpma tablosu; dört temel işleminden biri olan çarpma işlemini kolaylaştırmak için hazırlanmış bir tablodur. Eğitim sitemimizde bu tablo, işlem kolaylığı sağlaması amacıyla ezberletilerek öğretilmektedir. Ama çarpım tablosunu öğrenmek bilindiği gibi kolay değildir. Hatta ileri yıllarda da pratik yapılmazsa çarpım tablosunun kendisi bir soruna dönüşebiliyor.

“Kaç kere kaç?” oyunu bu sıkıcı ve zorlu süreci eğlenceli hale getirmeyi amaçlıyor. Çarpım tablosunu bilenler için de zihinden işlem yapma pratiği sağlıyor. Oyun en az iki en çok dört kişi ile oynanıyor.

Engelleri Aşan Astronotlar

“Kaç kere kaç?” oyununun hikayesi ise çok eğlenceli. Yeni bulunan bir gezegende gemilerine ulaşmaya çalışan astronotların yardıma ihtiyacı var. Oyuncular astronotların gemilerine ulaşabilmeleri için kraterleri kapatmalı. Oyuncular zar atıp, gelen sayıyı toplayıp doğru çarpanla çarparak, kraterleri tek tek kapatıyor. Gemisine ilk ulaşan oyuncu ise oyunu kazanır. Bir oyuncu yanlış işlem yaparsa onu yakalayan oyuncu istediği bir krateri kapatabilir. Bu nedenle oyuncular sadece kendi işlemelerini yapmaz aynı zaman da yapılan diğer işlemleri dinler ve oyun boyunca tekrar eder. Böylece oyun süresince işlem pratiği devam eder, zihinden işlem becerisi gelişir ve çarpım işlemleri pekiştirilmiş olur. Ayrıca oyun stratejik düşünme becerisine de katkı sağlar, hafızayı, dikkati ve dinleme becerisini geliştirir.

Ailece ya da arkadaşlarla; haydi zarları salla, topla, çarp ve söyle; “Kaç Kere Kaç?”.

“Kaç Kere Kaç?” Nasıl Oynanır?

“Kaç Kere Kaç?” çarpım tablosunu oyunun imkanlarıyla buluşturmak için tasarlanmış bir kutu oyunudur. Bir oyun tablası, dört oyun alanı, çarpım kartları, pullar ve zarlardan oluşur.

Oyuncular iki zarı aynı anda atar. Gelen zarları toplar. Bulundukları bölümün çarpanlarından biri ile çarpar. Çarpan sonucu olan krateri kapatır. Oyuncular işlemleri yüksek sesle yaparlar. Bir oyuncu yanlış işlem yaparsa onu yakalayan ve ilk “Kaç Kere Kaç?” diyen oyuncu kendi bölümündeki istediği bir krateri kapatır. Zar atıldığında yıldız gelirse oyuncu istediği sayıyı seçebilir. Çift yıldız atan oyuncu istediği krateri kapatır. Oyunu bütün kraterleri önce kapatan oyuncu kazanır.

Oyun sırasında tüm çarpanlar oyuncu sayısı kadar tekrar edilir. Zihinden işlem yapma becerisi gelişir. Çarpım kartları oyun boyu göz önündedir. Böylece görsel, sözel ve işitsel tekrar bir arada gerçekleşir. Çarpım tablosu öğrenimi pekişmiş olur. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Oyuncak Kuponları

% 50 CarrefourSA Oyuncak İndirimi: 23 Nisan

Fırsat Süresiz
CarrefourSA seçili oyuncaklarda 19-23 Nisan arası %50 indirim sizleri bekliyor!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

100TL Mucit Panda Kupon Kodu

Kod Süresiz
Mucit Panda Kodunu Kaçırma❗MAYIS100 ile 500TL'ye 100TL İndirim🥳Oyuncaklarda 1500TL'ye %15... Detayını Gör
MAYIS100 Kodu Aç 
100% Başarılı

LEGO’da 150 TL chip-para!

Fırsat Süresiz
Axess'e özel 1 - 31 Aralık 2023 tarihleri arasında LEGO... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

20TL Mucit Panda Kupon Fırsatı – Yeni Üyelik

Fırsat Süresiz
Mucit Panda'ya üye olarak 20₺ indirim kuponu kazanın! https://www.mucitpanda.com/panda-puan Panda... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Toyzzshop Oyuncaklarında 300 TL ve Üzeri Alışverişe 50 TL İndirim Kodu

Kod Süresiz
Toyzzshop Oyuncaklarında 300 TL ve Üzeri Alışveriş Yap, 50 TL'... Detayını Gör
Z1Z21W92 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Oyun odaklı çalışmalarımıza 2000 yılında başladık. Çocuklarla ve yetişkinlerle oyunla eğitim, oyunla sanat ve kişisel gelişim alanlarındaki deneyimimizi, öğrencilerimizden öğrendiklerimizi, kendi yaşantımızla birleştirip oyun ve oyuncak tasarlamaya karar verdik.

20 yıldır yaptığımız çalışmalardan sonra oyunun gücünü biliyoruz. Oyun eğlence, keşif, öğrenme, anlama, üretme, yaşama katılma, var olma, baş etmedir. Oyuncak dosttur, yol göstericidir, araçtır, dünyadır.

İnsan her yaşta oynar ama çocukluk dönemimizin daha büyük bir kısmı oyun ve oyuncak odaklıdır. Çocukların her anı değerlidir. Her an öğrenir, gelişir, anlamlandırır ve anlam katarlar.

Çocukların hayat yolculuklarına destek olacak, uzun süreli kullanacakları, yaşantılarında yer edecek oyuncaklar tasarlamak ve üretmek için buradayız. Bir çocuğun bir ağaç dalıyla dünya kurabileceğini bilerek, en iyisi için…


🟩 AnimoToys indirim kodu Mayıs 2024
🏷️ AnimoToys indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi AnimoToys indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 AnimoToys kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
AnimoToys promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.