Kupon Yoksa Artıway İle Alışverişinden Bonus Kazan

Fırsat Süresiz
Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm...Daha Fazla

Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm alışverişlerinden bonus alırsın. Sadece hatırlaman gereken, alışveriş yapmadan önce Artıway hesabına girmek ve mağazanın linkine tıklamak. Daha sonra, alışverişini normalde nasıl yapıyorsan o şekilde tamamlarsın. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 10₺ kazan ve alışverişlerinden bonus al! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Aradolu Tüm Alışverişlerde Geçerli %5 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Aradolu'da yapacağınız alt limitsiz tüm alışverişlerde geçerli %5 indirim sağlar....Daha Fazla
RSARD5 Kodu Aç 
100% Başarılı

Aradolu.com: E-Ticaret: Organik ve doğal gıda-bakım ürünleri, tasarım ve moda ürünleri.

Minimal Grup müşteri deneyimi odaklı ve minimalist yaklaşımıyla e-ticareti daha dinamik bir yapıya büründürme amacında. Genç ve enerjik Minimal ekibi farklı elementleri düzen içerisinde bir araya getirip eşsiz deneyimler oluşturmayı hedefliyor.

Ürünlerinizde hangi kriterler bulunmaktadır?
Aradolu.com platformunda yer alan tüm kampanyalar için değişiklik hakkı Aradolu.com (Minimal Elektronik Hizmetler San. Tic. A.Ş.) adına gizlidir.
Ürünlerimizin özellikte şu kriterde olmasına dikkat ediyoruz:
Müşterilerimize değer sağlayacak ve yaşam kalitesini arttıracak olması
Bu kritere uymayan ürünleri platformumuzda barındırmıyoruz.
Kargo paketimi nasıl teslim almalıyım; hasarlı ürünle karşılaştığımda ne yapmayalım?
Siparişiniz kargo görevlisi tarafından size ulaştırıldığında; teslim almadan önce mutlaka dış pakette hasar kontrolü yapmanız ve ambalajda herhangi bir hasar olması durumunda teslimat ile ilgili hiçbir belgeyi imzalamadan kargo yetkilisini “Hasar Tespit Tutanağı” hazırlanması yönünde uyarınız. Hasarlı kolinizi tutulan tutanak ile beraber kargo görevlisine iade ediniz. Kolinizi faturanızla birlikte göndermeniz gerekmektedir. Faturasız yapılan iadelerde Aradolu tarafında herhangi bir işlem uygulanamaz. Bu şartlar oluştuktan sonra size, tarafımızdan yeni ürünleriniz en kısa sürede gönderilecektir.
Aradolu Kargo nedir?
Aradolu Kargo, 1 ya da 2 iş günü içerisinde müşterilerine hızlı bir şekilde teslimat yapan özel bir seçenektir. Şu an için sadece İstanbul içi hizmet vermektedir.
İade işlemlerinde kargo ücreti kime aittir?
Ayıplı malların iadesinde müşterilerimiz ürünü karşı ödemeli olarak gönderebilirler. Ancak gönderimi Sürat Kargo üzerinden yapmalıdır. Bunların dışında kalan firmalar üzerinden gelecek iadelerde kargo bedeli müşteriye aittir.
Kredi kartı ile ödeme yapmam Aradolu.com‘da güvenli mi?
Aradolu.com olarak kişisel bilgilerinizin güvenliği bizim için çok önemlidir. Bundan dolayı, alışveriş sırasında karşılıklı aktarılan bilgileri şifreleyen 256 bit SSL Güvenlik sertifikası kullanıyor ve böylelikle müşterilerimize güvenilir bir alışveriş imkanı sunuyoruz.