Arzum BKMExpress % 40 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Arzum'dan BKMExpress ile yapacağınız alışverişlerde %40 indirim sağlar.
MEXPRESS Kodu Aç 
100% Başarılı

Arzum Tüm Alışverişlerde Vodafone’lulara % 40 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Vodafone Avantaj Cepte'den alacağınız indirim koduyla Arzum'da %40 indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Arzum Çeyiz Setlerinde % 15 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Arzum'dan alacağınız çeyiz paketlerinde %15 indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Arzum Tüm Alışverişlerde Alt Limitsiz %35 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Arzum'dan yapacağınız tüm alışverişlerde alt limitsiz %35 indirim sağlar....Daha Fazla
NTAJIX35 Kodu Aç 
100% Başarılı

1966’da yerli bir marka olarak doğan Arzum, 50 yıldır Türkiye’de hemen her eve girmiş ve başarısını kısa sürede uluslararası boyuta taşımıştır. Teknolojiyi tasarım ve yaratıcılık ile birleştirerek ortaya çıkardığı ürünlerle tüketicilerinin hayatlarını değiştirmeyi hedefleyen Arzum, yarım asırlık yolculuğunda küçük ev aletleri sektöründe Türkiye’de ilklere imza atarak sektöre yön vermiştir. Türk malı ilk ütüyü 1967 yılında, ilk mekanik süpürgeyi 1968 yılında, ilk mutfak robotunu 1991 yılında ve ilk elektrikli cezveyi 2003 yılında üreten Arzum, 2001 yılında sektörde 3 yıl garanti uygulamasını başlatarak sektörde garanti sürelerini uzatan ilk marka olmuştur.

“Sen dokunursun değişir dünya” mottosuyla tasarladığı ürünlerle, yerel ve uluslar arası birçok prestijli ödüle layık görülen Arzum, 2014 yılında Türk kahvesinde bir devrim yaratarak, doğrudan fincana servis özelliğiyle bir ilk olan Arzum OKKA Türk Kahvesi Makinesini yurt içi ve global pazara sunarak büyük bir başarı elde etmiştir. 2015 yılında dünyadaki devlet destekli ilk ve tek markalaşma programı olan Turquality Programı kapsamına alınan Arzum, OKKA’nın başarısı ile Türk kahvesi kültürünü dünyaya yaymak üzere global bir misyonu da yerine getirmektedir.

Bugün gıda hazırlama, pişirme ve kızartma, içecek hazırlama, temizlik, kişisel bakım, ütü olmak üzere 6 ürün kategorisinde 250’den fazla ürünüyle yılda 3 milyonu aşan satış gerçekleştiren Arzum, dünyanın 30’a yakın ülkesinde 10 milyon eve ulaşarak “dünya markası olma” yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. AŞ. Flatofis Binası
Otakçılar Caddesi No:78 Kat:1 Blok no : B1B Eyüp 34050 İstanbul / Türkiye

Arzum Müşteri Hizmetleri: 0850 222 18 00