% 15 ASOS İndirim Kupon Kodu

Kod Süresiz
ASOS indirim kodu ile alışverişiniz %15 ekstra ucuz!
Asos15 Kodu Aç 
100% Başarılı

ASOS % 15 İndirim Kodu

Fırsat Süresiz
Açılacak sayfadan e-postanızı girdiğinizde %15 indirim kazanıyorsunuz.
Hemen Al
100% Başarılı

Tam bir özgürlüğe sahip olduğunuz, yargılamadan özgür olduğunuz bir dünyaya inanıyoruz. Denemek. Kendini ifade etmek için. Cesur olmak ve olağanüstü bir macera olarak hayatı kapmak. Bu nedenle, herkesin yapabilecekleri tüm şaşırtıcı şeyleri keşfetme şansına sahip olmalarını sağlıyoruz – kim olduklarına, nerede olduklarına ya da patronlara nasıl göründüklerine bakılmaksızın. İstediğiniz kişi olacağınız konusunda size güven vermek için varız.

Moda demokrasisi
Herkes için seçim
Hedef kitlemiz (siz) harika. Ve uygun olduğunuzu bulmanıza yardımcı olmak için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz, ASOS Markalarımızı 30’dan fazla boyda sunuyoruz – ve aynı boyda her boyutta sağlamaya kendimizi adadık – böylece, sizin için en iyisini yaptığımıza emin olabilirsiniz sen. LGBTQ aktivizminin en büyük seslerinden biri olan GLAAD ile, toplumsal cinsiyetten bağımsız bir koleksiyonda kabulü hızlandırmak için bir araya gelmekten de gurur duyuyoruz.

Vücut pozitifliği
Sağlıklı bir beden imajını teşvik etmek bizim için çok önemlidir – herhangi bir klişeye uymak istemiyoruz – bu yüzden izleyicimizi temsil etmek için 200’den fazla modelle çalışıyoruz. Ve görünüşlerini dijital olarak değiştirme işinde de değiliz… burada herhangi bir yeniden şekillendirme ya da kaldırma izi yok. Modellerimiz ASOS ailesinin bir parçasıdır ve bir Model Refah Politikası izleyerek onları destekliyoruz.

Paralimpik GB ortaklığı
ParalympicsGB ekibine resmi ve tören kıyafetlerini veren İngiliz Paralimpik Birliği’nin resmi bir ortağı olmaktan onur duyuyoruz. Sporcuların ihtiyaçlarını karşılayan ve onları harika görünmek ve hissetmek için ısmarlama bir koleksiyon oluşturmak bir ayrıcalıktır ve bir dizi ihtiyaç için uyarlanabilir giysi tasarlama konusundaki öğrenmemizi geliştirmiştir. 2020 Tokyo Paralimpik Oyunları için çalışmalarımıza devam etmek için sabırsızlanıyorum.

ASOS yetenek yeteneği
Yaratıcı gelecekler
Hepimiz genç yeteneklere yardım etmek üzereyiz – havalı yeni modellerden ilham verici yeni seslere kadar ve sadece moda dünyasının ötesine uzanıyor. Tüm endüstrilerden yaratıcı peepleri besliyoruz, böylece mükemmel şeyleri başarabilirler. Fotoğrafçılar, şefler, müzisyenler… siz adlandırın, dünyanın dört bir yanından harika insanlar buluyoruz ve tutku projelerini izlemelerine yardımcı oluyoruz.

Moda keşif
Yıllık rekabetimiz, geleceğin girişimci genç markalarını araştırıyor. İki kazanan, uzmanlarımızdan 50.000 £ yatırım ve danışmanlık alıyor ve davul ruloları, kazanan koleksiyonları ASOS’ta iki mevsim satıyoruz. Geçen yılki yenilikçi kazanan HANGER ve Elissa Poppy’ye göz atın – çok hızlı satış yapıyorlar.

DAHA FAZLASINI KEŞFET

ASOS Marketplace
İnanılmaz bir vintage butiğe rastladığınızda ya da herkesten önce inanılmaz bir bağımsız markayı ortaya çıkardığınızda tatmin edici hissi biliyor musunuz? Evet, biz de onu seviyoruz. Bu nedenle 2010 yılında ASOS Marketplace’i yarattık. Ekip en iyi moda başlangıcı arayışına girdi ve şimdi 700’den fazla butiğe ev sahipliği yapıyor – böylece her zaman bir tane buldukça alışveriş yapabilirsiniz.

ASOS PAZAR ZİYARETİ

İnsanlar ve gezegen için olumlu bir güç
İnsanlar
Dünyada 713 fabrika kullanan 168 tedarikçimiz var. Bu tedarik zincirindeki her bir kişinin iş yerinde güvende olduğundan, saygı duyup geçim ücreti aldığından emin olmak konusunda ciddiyiz. Yüksek etik standartlar belirliyoruz ve tedarikçilerimizi bu standartlara uymalarına yardımcı olmaları için destekliyoruz. 2017 yılında dünya lideri bir Etik Ticaret Stratejisi geliştirdik ve öncelikler arasında şunlar yer alıyor: şeffaflık; ücretlerin iyileştirilmesi; sağlık ve güvenlik; modern kölelik risklerini ele almak ve azaltmak, çocuk emeğini belirlemek ve durdurmak.

DAHA FAZLASINI BUL

Gezegen
Büyük modanın bir uzlaşma ile gelmemesi gerektiğine inanıyoruz, bu tarz, fiyat veya etki. Ürünümüzün, işimizin ve lojistiğimizin etkisini azaltmak için kendimize zorlu hedefler koyduk ve her zaman sürdürülebilirliği ilerletmek için yeni yollar arıyoruz. Hayvanların modaya maruz kalmamasını sağlamak için çok çalışıyoruz ve deri ve hayvansal olmayan ürünler üretmek için sıkı kaynak bulma kurallarına sahibiz. Aşağıdaki Sürdürülebilirlik Stratejisi ve Karbon 2020 Stratejimizi okuyun.

ASOS Vakfı
ASOS Vakfı’nı kurduk çünkü herkesin aynı fırsatlara erişimi hakettiğine inanıyoruz. 2013 yılında tam yardım statüsüne ulaşmış ve dezavantajlı genç yetişkinlerin potansiyellerine ulaşmalarını sağlamak için altyapı, eğitim ve destek sağlamaktadır.
Basında Güven, Centrepoint, Udayan Bakımı, SOKO Toplumsal Güven ve Yaban Hayatı İşleri Carbon Trust dahil olmak üzere İngiltere, Hindistan ve Kenya’da sürdürülebilir, uzun vadeli bir değişim yaratmak için yardım ortaklarıyla birlikte çalışıyoruz.

Firma Adı: ASOS.com
Sınırlı Kayıtlı Adres Greater London House, Hampstead Yolu, Londra, İngiltere, NW1 7FB
Email Adresiniz: [email protected]
Firma Sicili: Şirketler Evi (İngiltere)
Yetkili Temsilci: Nick Beighton CEO


🟩 ASOS indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ ASOS indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi ASOS indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 ASOS kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
ASOS promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.