Atasay Tüm Alışverişlerde % 10 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Atasay'dan yapacağınız tüm alışverişlerde %10 indirim sağlar.
Picodi10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Atasay Mart Ayına Özel Fırsatları Kaçırma!

Fırsat Süresiz
Atasay'dan yapacağınız alışverişlerde özel indirimler sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı
Atasay Kampanya
Atasay Kamer
Türk kuyumculuk sektörünün son 3 kuşaktır birinci liginde yer alan Atasay Kuyumculuk’un kökleri Cumhuriyet Türkiyesi’nin kalkınma dönemine, 1930’lu yıllara dayanıyor. Temelleri 1937’de Denizli’nin Çivril kazasında atılan Atasay, kuyumculuğun esnaflıktan sanayileşmiş bir üretim koluna geçişinde değişimin ve gelişimin lokomotif gücü olarak, sektörde liderliği elinde tutuyor.
Atasay Kuyumculuk’un tarihsel gelişiminde en önemli dönüm noktasını, firmanın kurucusu Atasay Kamer’in babasından devraldığı ticari deneyim ve bilgisini yeni arayışlarla bugüne dek geliştirme ve büyütme serüveni oluşturuyor. Bu serüvenin kilit tarihlerinden en önemlisi ise kuşkusuz Atasay Kamer’in 1965 yılında çıktığı Anadolu turu ve bu tur sırasında Anadolu’nun sayısız kentinde sektöre ilişkin kazandığı zengin deneyim ve gözlemler oluşturuyor.
Atasay Kamer, bu gezi sırasında Anadolu’nun farklı bölgelerindeki farklı üretim teknikleriyle geleneklerle tanıştı, kuyumculuk sektörünün gerçeklerine yerinde tanıklık etti ve gerek kültürel gerek ticari kazanımlarla noktaladığı Anadolu gezisinin ardından Atasay Kuyumculuk’un kuruluş harcını oluşturmaya başladı.
Ticari zekası, stratejik öngörüleri ile yenlikçi yaklaşımları sayesinde kuyum sektörünün önemli projelerine imza atarak gerek iş ortakları gerekse de sekötürünün gelişimi ve büyümesine önemli katkılarda bulundu. Sektörün neredeyse okulu gibi görüldü. Birlikte yol arkadaşlığı yaptığı ekip arkadaşlarının pek çoğu ticari oluşumlara yöneldi, bir çok markanın oluşumunda öğretileri yer aldı.
Atasay Onursal Başkanı Atasay Kamer, bugün tüm vaktini kurduğu Atasay Kamer Vakfı’nda eğitime, kültüre yatırım yaparak geçiriyor. Atasay Kamer, tecrübelerini gelecek nesillere aktarmak amacı ile “Altıncı Çocuk Altın Çocuk” kitabını kaleme aldı.
 Cihan Kamer
80 senedir Türk tüketicisinin güvenini kazanan, sektörünün büyümesinde öncü, ülkesini dünya liginde önemli bir aktör haline getiren güçlü marka konumundaki Atasay Mücevherat’ın lokomotifliğini çektiği Gıda, Turizm, Enerji, Taşımacılık ve Gayrimenkul alanlarında faaliyet gösteren bir Atasay Grup’un Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütmektedir. Başta mücevherat olmak üzere kurum değerlerini ve liderliğini küresel bakış açısıyla değerlendirip yenilikçi vizyonunu, girişimcilik ruhunu daima canlı tutan Cihan Kamer; üretimden pazarlamaya mükemmeliyetçilik anlayışı ve özgün bakış açısıyla hayata geçirdiği fikirleri sayesinde ana faaliyet alanı mücevherat sektörü büyüterek, Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan önemli güçlerinden biri olmuştur.
Çiğdem Kamer
1996 yılından itibaren markanın tüm süreçlerinde görev alan Çiğdem Kamer, başarıyla yürüttüğü CEO’luk görevini 2015 Ocak itibariyle oğlu Atasay Kamer’e devrederek şu anda Atasay Mücevherat İcra Kurulu Üyeliği görevini yürütmektedir. Yenilkçi ve proaktif pazarlama fikirleriyle; ürün geliştirme ve tasarım süreçlerinde önemli katkılarda bulunmuş, Atasay’ın lovemark yolculuğuna tanıklık etmiş ve sektörünün en beğenilen markası konumuna erişmesinde önemli bir rol üstlenmiştir.
Jr_Atasay_Kamer
Atasay Kamer
1986 doğumlu Atasay Kamer, London School of Economics and Political Science’ta Yönetim Ekonomisi,  New York Pace Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi lisans eğitiminin ardından Goldman Sachs’ta staj yapmıştır. Stajın ardından Türkiye’ye dönerek dedesi Atasay Kamer’in ilk oluşturduğu Asgold markasının yeniden canlandırma ve pazarlama sürecinde görev almıştır. Kurduğu sistem ve geliştirdiği projeler ile hızlıca Atasay bünyesinde de çalışmalarını faaliyete geçirerek Atasay’ın Pırlanta Markaları Direktörlüğü’ne geçmiştir. 2015 Ocak ayından itibaren ise CEO’luk görevine atanan Atasay Kamer, aile şirketi olan Atasay Kuyumculuk ve markalarını uluslararası birer marka haline getirmeyi hedefliyor.

Değerli Müşterimiz;

Aşağıdaki formu kullanarak her türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi bize ulaştırabilir ya da [email protected] mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca 444 4 282 numaralı telefondan çağrı merkezimizden hafta içi 09:00 – 17:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz.

FİRMA BİLGİLERİ

Atasay Kuyumculuk San. ve Tic. A.Ş.

Genel Müdürlük
Yenibosna Merkez Mah. Sedir Sok. No:7
34197, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye