Atasay Tüm Alışverişlerde % 10 İndirim Kodu (Yeni Üye)

Kod Süresiz
Atasay'dan yapacağınız tüm alışverişlerde %10 indirim sağlar. ILK10 Kampanya Koşulları...Daha Fazla

Atasay’dan yapacağınız tüm alışverişlerde %10 indirim sağlar.

ILK10 Kampanya Koşulları : Sadece atasay.com ‘da geçerlidir. ILK10 indirim kodu indirimsiz ürünlerde %10, indirimli ürünlerde %5 indirim oranında geçerlidir. Kampanyalı Ürünler ve Fırsat Ürünlerinde geçerli değildir. Başka kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Alyanslar, seçili 22 Ayar ürünler ve seçili erkek ürünlerinde kupon kodu geçerli değildir. Daha Az

ILK10 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Atasay’da 200 TL MaxiPuan!

Fırsat Süresi Doldu
Maximum Kart’ınızla kampanyaya dahil Atasay Mağazaları’ndan 1-31 Mart 2022 tarihleri...Daha Fazla

Maximum Kart’ınızla kampanyaya dahil Atasay Mağazaları’ndan 1-31 Mart 2022 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız 3.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 200 TL MaxiPuan hediye!

Katılmak için: Kampanya tarihlerinde, alışverişinizden önce veya sonra, Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, Maxipara Kartlar, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. 1 karat ve üstü tek taş pırlanta içeren ürünler, sarrafiye ürünler (çeyrek altın, gram altın vb.) ve alyans ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya Atasay havalimanı mağazası, yurtdışı mağazaları ve satış noktalarında geçerli değildir. Kampanya Atasay adı altında sunulan ve sunulacak olan her türlü kampanya, indirim, promosyon, hediye çekleri ve benzeri durumlar ile birlikte kullanılamaz veya birleştirilemez

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 6 Nisan 2022 tarihinde kampanya kapsamında kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Mayıs 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 200 TL MaxiPuan kazanabilir.

Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Atasay 100₺ Paraf Para [Halkbank]

Fırsat Süresi Doldu
Kampanyaya katılan Atasay mağazalarından ve www.atasay.com ‘dan  5 Aralık 2020  ile 5...Daha Fazla
 • Kampanyaya katılan Atasay mağazalarından ve www.atasay.com ‘dan  5 Aralık 2020  ile 5 Ocak 2021 arasında Paraf, Parafly, Paraf Esnaf, Paraf Kobi, Paraf Business, Paraf Eczacı Kobi, Bankamız sanal kartlar ve ek kartlar  ile tek seferde yapacağınız ilk 1.000 TL ve üzeri alışverişinizde 100 TL ParafPara hediye edilecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara, Paraf POS bulunan tüm üye işyerlerinde kullanılabilecektir.
 • Sarrafiye, outlet, 1 karat ve üstü tek taş pırlanta içeren ürünlerde, alyans ürünlerinde, yurtdışı ve havalimanı mağazalarında, indirimli, kampanyalı ürünlerde geçerli değildir.
 • Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri ilk işlemi ile bir defaya mahsus ParafPara kazanabilecektir.
 • Kazanılan ParafPara işlem yapılan karta bir sonraki gün yüklenebilecektir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 5 Atasay Param Kart Nakit İade İndirim Fırsatı

Fırsat Süresiz
Param’dan, Param Üyesi Kart’lara ATASAY’da %5 İndirim Param Kart’lar ile...Daha Fazla

Param’dan, Param Üyesi Kart’lara ATASAY’da %5 İndirim

 • Param Kart’lar ile ATASAY mağazalarından yapılacak alışverişlerde %5 indirim fırsatı sunulacaktır.
 • İndirim firmanın mevcut indirimlerine ek olarak uygulanacaktır.
 • Param Kart’larınız ile ATASAY mağazalarından yapacağınız alışverişlerde %5 indirim Param tarafından alışveriş sonrasında kartınıza iade edilecektir.
 • Online alışverişlerde geçerli değildir.
 • Avantaj franchise noktalarda geçerli değildir. Mağaza bilgisi için 0850 800 42 82’ yi arayınız.
 • Bu avantajdan yararlanabilmek için Param Kart’ınızda yeterli bakiye olması gerekmektedir.
 • TURK Elektronik Para A.Ş ve ATASAY,kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://param.com.tr/Detay.aspx?i=527 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Atasay Pırlanta Tek Taş Alışverişlerinize Özel 22 Ayar Ürünlerde % 15 İndirim!

Fırsat Süresi Doldu
Atasay.com'a Özel Pırlanta Tek Taş Alışverişlerinize Özel 22 Ayar Ürünlerde...Daha Fazla

Atasay.com’a Özel Pırlanta Tek Taş Alışverişlerinize Özel 22 Ayar Ürünlerde %15 İndirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Atasay Axess İle Altın Ürünlerinde % 15, Pırlanta Ürünlerinde % 20 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Axess’e özel atasay.com’da 2-30 Eylül 2019 tarihleri arasında altın ürünlerinde...Daha Fazla

Axess’e özel atasay.com’da 2-30 Eylül 2019 tarihleri arasında altın ürünlerinde %15, pırlanta ürünlerinde %20 indirim sunulmaktadır. Daha Az

SAKB1520 Kodu Aç 
100% Başarılı
Atasay Kamer
Türk kuyumculuk sektörünün son 3 kuşaktır birinci liginde yer alan Atasay Kuyumculuk’un kökleri Cumhuriyet Türkiyesi’nin kalkınma dönemine, 1930’lu yıllara dayanıyor. Temelleri 1937’de Denizli’nin Çivril kazasında atılan Atasay, kuyumculuğun esnaflıktan sanayileşmiş bir üretim koluna geçişinde değişimin ve gelişimin lokomotif gücü olarak, sektörde liderliği elinde tutuyor.
Atasay Kuyumculuk’un tarihsel gelişiminde en önemli dönüm noktasını, firmanın kurucusu Atasay Kamer’in babasından devraldığı ticari deneyim ve bilgisini yeni arayışlarla bugüne dek geliştirme ve büyütme serüveni oluşturuyor. Bu serüvenin kilit tarihlerinden en önemlisi ise kuşkusuz Atasay Kamer’in 1965 yılında çıktığı Anadolu turu ve bu tur sırasında Anadolu’nun sayısız kentinde sektöre ilişkin kazandığı zengin deneyim ve gözlemler oluşturuyor.
Atasay Kamer, bu gezi sırasında Anadolu’nun farklı bölgelerindeki farklı üretim teknikleriyle geleneklerle tanıştı, kuyumculuk sektörünün gerçeklerine yerinde tanıklık etti ve gerek kültürel gerek ticari kazanımlarla noktaladığı Anadolu gezisinin ardından Atasay Kuyumculuk’un kuruluş harcını oluşturmaya başladı.
Ticari zekası, stratejik öngörüleri ile yenlikçi yaklaşımları sayesinde kuyum sektörünün önemli projelerine imza atarak gerek iş ortakları gerekse de sekötürünün gelişimi ve büyümesine önemli katkılarda bulundu. Sektörün neredeyse okulu gibi görüldü. Birlikte yol arkadaşlığı yaptığı ekip arkadaşlarının pek çoğu ticari oluşumlara yöneldi, bir çok markanın oluşumunda öğretileri yer aldı.
Atasay Onursal Başkanı Atasay Kamer, bugün tüm vaktini kurduğu Atasay Kamer Vakfı’nda eğitime, kültüre yatırım yaparak geçiriyor. Atasay Kamer, tecrübelerini gelecek nesillere aktarmak amacı ile “Altıncı Çocuk Altın Çocuk” kitabını kaleme aldı.
 Cihan Kamer
80 senedir Türk tüketicisinin güvenini kazanan, sektörünün büyümesinde öncü, ülkesini dünya liginde önemli bir aktör haline getiren güçlü marka konumundaki Atasay Mücevherat’ın lokomotifliğini çektiği Gıda, Turizm, Enerji, Taşımacılık ve Gayrimenkul alanlarında faaliyet gösteren bir Atasay Grup’un Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı yürütmektedir. Başta mücevherat olmak üzere kurum değerlerini ve liderliğini küresel bakış açısıyla değerlendirip yenilikçi vizyonunu, girişimcilik ruhunu daima canlı tutan Cihan Kamer; üretimden pazarlamaya mükemmeliyetçilik anlayışı ve özgün bakış açısıyla hayata geçirdiği fikirleri sayesinde ana faaliyet alanı mücevherat sektörü büyüterek, Türkiye ekonomisinin gelişimine katkı sağlayan önemli güçlerinden biri olmuştur.
Çiğdem Kamer
1996 yılından itibaren markanın tüm süreçlerinde görev alan Çiğdem Kamer, başarıyla yürüttüğü CEO’luk görevini 2015 Ocak itibariyle oğlu Atasay Kamer’e devrederek şu anda Atasay Mücevherat İcra Kurulu Üyeliği görevini yürütmektedir. Yenilkçi ve proaktif pazarlama fikirleriyle; ürün geliştirme ve tasarım süreçlerinde önemli katkılarda bulunmuş, Atasay’ın lovemark yolculuğuna tanıklık etmiş ve sektörünün en beğenilen markası konumuna erişmesinde önemli bir rol üstlenmiştir.
Atasay Kamer
1986 doğumlu Atasay Kamer, London School of Economics and Political Science’ta Yönetim Ekonomisi,  New York Pace Üniversitesi’nde İşletme Yönetimi lisans eğitiminin ardından Goldman Sachs’ta staj yapmıştır. Stajın ardından Türkiye’ye dönerek dedesi Atasay Kamer’in ilk oluşturduğu Asgold markasının yeniden canlandırma ve pazarlama sürecinde görev almıştır. Kurduğu sistem ve geliştirdiği projeler ile hızlıca Atasay bünyesinde de çalışmalarını faaliyete geçirerek Atasay’ın Pırlanta Markaları Direktörlüğü’ne geçmiştir. 2015 Ocak ayından itibaren ise CEO’luk görevine atanan Atasay Kamer, aile şirketi olan Atasay Kuyumculuk ve markalarını uluslararası birer marka haline getirmeyi hedefliyor.

Değerli Müşterimiz;

Aşağıdaki formu kullanarak her türlü istek, öneri ve şikayetlerinizi bize ulaştırabilir ya da [email protected] mail adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ayrıca 444 4 282 numaralı telefondan çağrı merkezimizden hafta içi 09:00 – 17:00 saatleri arasında destek alabilirsiniz.

FİRMA BİLGİLERİ

Atasay Kuyumculuk San. ve Tic. A.Ş.

Genel Müdürlük
Yenibosna Merkez Mah. Sedir Sok. No:7
34197, Bahçelievler, İstanbul, Türkiye


🟩 Atasay indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Atasay indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Atasay indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Atasay kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Atasay promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.