Avansas Logo Yazılım Müşterilerine % 15 İndirim Kuponu

Fırsat Süresiz
İş yerinin Alışveriş Yeri Avansas’tan %15 İndirim Fırsatı Logo müşteri...Daha Fazla

İş yerinin Alışveriş Yeri Avansas’tan %15 İndirim Fırsatı

Logo müşteri ve iş ortaklarına özel avantajdan hemen yararlanın.

Kampanyadan sadece Logo müşterileri ve iş ortakları faydalanabilmektedir.

İndirim kodu, 31.12.2022 tarihine kadar www.avansas.com veya www.avansaspro.com adreslerinden yapılacak alışverişlerde %15 indirim sağlar.

Tek indirim kodu ile alabileceğiniz maksimum indirim tutarı 200 TL’dir. (Örneğin; 1.500 TL’lik alışveriş yaptığınızda indirim tutarınız %15’lik oran olan 225 TL yerine yine 200 TL olacaktır.)

İndirim kodları tek seferliktir. Aynı indirim kodu, başka alışverişlerde kullanılmaz.

Logo Fırsatlar Dünyası’ndan bir üye en fazla 3 indirim kodu alabilir.

Bir faturada bir indirim kodu kullanılır.

İndirim kodları ile yapılan ürünlerin iadesi halinde, indirim bedeli iade edilen ürün bedelinden düşülerek işlem yapılır.

Logo Yazılım ve Avansas Ofis Malzemeleri Tic. A.Ş kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Bu kampanya Avansas.com’un sunduğu diğer kampanyalarla, hediyelerle birleştirilemez.

Aynı adrese birden fazla verilen siparişler iptal edilecektir.

Herhangi bir sorunuz için 444 20 22 Müşteri Hizmetleri hattından destek alınabilir.

Kampanya kapsamına hangi ürünler dahildir?

Ofis kırtasiye, kartuş toner, temizlik malzemeleri, gıda, tekonoloji, mobilya, matbaa-baskı ürünleri kampanyaya dahildir.

Kampanyada maksimum indirim tutarı şartı var mıdır?

Evet. Kampanyada bir indirim kodundan maksimum 200 TL indirim kazanabilirsiniz.

Siparişim ne zaman teslim edilir?

İstanbul, Ankara, İzmir, Bursa, Antalya, Kocaeli, Manisa, Balıkesir, Tekirdağ, Eskişehir, Afyon, Kütahya, Isparta, Edirne, Uşak, Kırklareli, Yalova, Burdur, Bilecik, Aydın, Denizli, Muğla ve Konya illerinde belli bölgelerden* saat 17:00’a kadar verdiğiniz siparişlerinizi, 1 iş gününde kendi araçlarımızla kapınıza getiriyoruz. İstanbul içerisinde belirli bölgelerden*, Cuma günleri saat 17:00 kadar verdiğiniz siparişleri ise dilerseniz Pazartesi’ yi beklemeden Cumartesi günü teslim ediyoruz.

Kampanyadan bireysel müşteri olarak yararlanabilir miyim?

Evet. Kampanyadan bireysel müşteriler de yararlanabilir.

İade koşulları nelerdir?

İade edilecek ürünler için fatura gibi resmi belgeleri ürün ile beraber iletmeniz en önemli kriterdir.

Avansas.com, 2009 yılında Merter’de küçük bir depoda, 18 çalışan ve 300 ürün çeşidiyle kurulmuştur.

Hizmet kalitesi ve bu kaliteye paralel olarak ilerleyen büyüme hızıyla bugün 500’ün üzerinde çalışanı, halihazırda 6500’den fazla stoklu ürün çeşidi, 600.000’in üzerinde hizmet verdiği müşteri sayısı ile Türkiye’nin lider işyeri platformu olarak operasyonlarına devam etmektedir.

Kurulma ilkesi; küçük büyük fark etmeksizin kurumların ihtiyaç duyduğu tüm işyeri malzemelerini her daim stoğunda hazır bulundurarak en kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde, rekabetçi ve tutarlı fiyatlarla sunmaktır.

Avansas.com, iş yeri malzemeleri pazarında Türkiye’nin en geniş yatırımlı ve organize şirketi olmasından dolayı iş ortaklarına her zaman üst düzey bir hizmet vermeyi hedeflemektedir.

https://www.logofirsatlardunyasi.com.tr/Offer/Detail/79 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

20₺ Avansas Burgan Bank Promosyon Kodu

Fırsat Süresi Doldu
Bu kampanya Burgan Bank A.Ş.(Burgan Bank) ve Avansas Ofis Malzemeleri...Daha Fazla
 • Bu kampanya Burgan Bank A.Ş.(Burgan Bank) ve Avansas Ofis Malzemeleri Tiç. A.Ş. (Avansas) iş birliği ile düzenlenmektedir.
 • Kampanya, 22 Mart-22 Nisan tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan, kampanya tarihleri boyunca yeni Burgan Dijital Müşterisi olan gerçek kişiler faydalanabilir.
 • Kampanyaya başvurmak için, kampanya tarihleri arasında www.burgan.com.tr ana sayfasında yer alan Avansas kampanyasındaki “Hemen Müşteri Ol” butonuna tıklanarak, müşteri olma sürecinin tamamlanması gerekmektedir.
 • Müşteri olma işlemlerini tamamlayan müşterilere, kişiye özel oluşturulan indirim kodu 26 Nisan 2021 tarihine kadar başvuru anında verilen iletişim numarasına SMS olarak iletilir. SMS Burgan Bank tarafından gönderilecektir.
 • Kazanılan 20 TL değerindeki indirim kodu 31 Mayıs 2021 tarihine kadar avansas.com web sitesinden tek seferde yapılan 150 TL ve üzerindeki ilk alışverişlerde geçerlidir.
 • İndirim koduna sahip kişilerin, kampanyadan faydalanabilmesi için Avansas web sitesinde izlemesi gereken adımlar;
 • www.avansas.com ana sayfasında yer alan “Üye Ol” butonuna tıklanarak, üye olma sürecinin tamamlanması gerekmektedir.
 • Sepete KDV dahil 150 TL ve üzeri ürün eklenmelidir.
 • İndirim kodunuzu sepet sayfasında bulunan “Promosyon Kodu” alanına yazmalı ve “Kullan” butonuna tıklamalısınız. 20 TL tutarındaki indiriminizin sepetinize yansımış olduğunu göreceksiniz.
 • İndirim kodu 31 Mayıs 2021 tarihine kadar kullanılmadığı durumda kullanıma kapatılacaktır.
 • Siparişin iptal veya iade edilmesi durumunda indirim kodu iadesi yapılmaz veya yeniden kullanım hakkı verilmez.
 • Bir alışverişte sadece bir adet indirim kodu kullanılabilir, kodlar tek kullanımlıktır.
 • Kampanyadan ilk 1000 başvuru yararlanabilir. Belirlenen işlem adedine ulaşıldığında kampanya durdurma yetkisi Burgan Bank’a aittir.
 • Kampanya Türkiye’deki tüm illerde geçerlidir.
 • Bu kampanyadan her bir katılımcı, bir kez yararlanabilir.
 • Bir Burgan Dijital Müşterisi, kampanya dönemi içinde sadece bir kampanyadan yararlanabilir.
 • Kampanya, Avansas sitesinde diğer sepet indirim kampanyaları, banka ve iş birlikteliği kampanyalarıyla birleştirilemez.
 • Hizmetin verilmesi sırasında yaşanabilecek teknik ya da lojistik sorun ve aksaklıklardan Burgan Bank sorumlu değildir.
 • Katılım koşullarını www.burgan.com.tr internet sitesinden takip etmek kullanıcının sorumluluğundadır, kampanyaya katılan herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır.
 • Burgan Bank ve Avansas, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Avansas Avantajlı Paketli Ürünler (Çok Al Az Öde)

Fırsat Süresiz
Avantajlı Paketleri Tercih Edenler Çok Alıp Az Ödüyor!
Hemen Al
100% Başarılı

Avansas Yenilenmiş Telefonlar

Fırsat Süresiz
Yenilenmiş(refurbished) telefonlar, kontrolleri yapılmış, ürünün bütünlüğü bozulmamış, orijinal parçalarına müdahale...Daha Fazla

Yenilenmiş(refurbished) telefonlar, kontrolleri yapılmış, ürünün bütünlüğü bozulmamış, orijinal parçalarına müdahale edilmemiş, kozmetik sorunları (ekran kırığı-çiziği, kasa kırığı-çiziği gibi) giderilmiş, arızalı parçaları orijinal parçalar ile değiştirilip yenilenmiş, kullanılmayan fonksiyonları kullanılabilir hale getirilmiş , tüm fonksiyonları %100 çalışan , fabrika ayarlarına döndürülmüş, yeniden ambalajlanmış telefonlardır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Avansas Ayın Ürünleri

Fırsat Süresiz
Ayın Ürünleri | Çok İyi Fiyatlı Ürünler!
Hemen Al
100% Başarılı

Avansas Haftanın Ürünleri

Fırsat Süresiz
Haftanın Ürünleri | Çok İyi Fiyatlı Ürünler!
Hemen Al
100% Başarılı

Avansas En İyi Fiyatlı Ürünler

Fırsat Süresiz
Bu Fiyatlar Hiçbir Yerde Yok!
Hemen Al
100% Başarılı

Hakkımızda

Avansas.com Nedir?
Liderdir!
  • Avansas.com, 2009 yılında Merter’de küçük bir depoda, 18 çalışan ve 300 ürün çeşidiyle kurulmuştur.
  • Hizmet kalitesi ve bu kaliteye paralel olarak ilerleyen büyüme hızıyla bugün 400’ün üzerinde çalışanı, halihazırda 5000‘den fazla stoklu ürün çeşidi, 300.000‘in üzerinde hizmet verdiği müşteri sayısı ile Türkiye’nin lider online işyeri marketi olarak operasyonlarına devam etmektedir.
  • Kurulma ilkesi; küçük büyük fark etmeksizin kurumların ihtiyaç duyduğu tüm işyeri malzemelerini her daim stoğunda hazır bulundurarak en kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde, rekabetçi ve tutarlı fiyatlarla sunmaktır.
  • Avansas.com, işyeri malzemeleri pazarında Türkiye’nin en geniş yatırımlı ve organize şirketi olmasından dolayı iş ortaklarına her zaman üst düzey bir hizmet vermeyi hedeflemektedir.
  • An itibari ile Borusan Holding, Medikal Park, Çift Geyik Karaca, Fresenius Medical Care, BİM, Yataş, Derimod, Kemal Tanca, Enerya, Bahçeşehir Eğitim Kurumları, Kiğılı, Ebebek ve Albaraka gibi farklı sektörlerde alanında öncü firmalara hizmet vermeye devam etmektedir.
Kazançtır!
  • Avantajlı Satın Alma Sistemi olan Avansas, kurulduğu günden bugüne tedarikçilerine ve müşterilerine daima en iyisini sunmak için çalışır.
  • Ofis malzemelerinden kırtasiyeye, gıda ürünlerinden temizliğe, teknoloji malzemelerinden mobilya&hırdavat ve baskı çözümlerine kadar küçük ya da büyük fark etmeksizin işletmelerin A’dan Z’ye tüm ihtiyaçlarını rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat seçenekleriyle giderebilmelerine imkan tanır.
  • Avansas.com, web sitesinde listelediği tüm ürünleri deposunda daima stoklu olarak tutmakta ve bu sayede birlikte çalıştığı 200’den fazla tedarikçinin kendisine sağladığı avantajları müşterilerine yansıtarak satışını gerçekleştirdiği ürünleri her zaman rekabetçi ve tutarlı fiyatlarla sunmaktadır.
  • Stoklu çalışma prensibi sayesinde işletmelerin depolama alanlarından tasarruf etmelerini sağlamaktadır.
  • Kendi araçları ile hızlı gönderim yapmasından ötürü yakıttan ve zamandan tasarruf sağlanmasına imkan vererek işletmelerin maliyetlerini gözle görülür bir şekilde düşürmektedir.
Ne Yapar?
  • Maliyetlerinizi düşürüp tasarruf etmenizi sağlar.
  • Avansas.com, sektörün dinamiklerini ve değişkenlerini düzenli olarak araştırır ve müşterilerinin ihtiyaçları için en doğru ve en kaliteli ürünleri seçip portföyünü her gün genişleterek bu ürünleri rekabetçi fiyatlarla sunar.
  • Şirket büyüklüğünüz ne olursa olsun Avansas.com tüm siparişlerinizi İstanbul, Ankara, Bursa, Kocaeli ve Tekirdağ illerinde belli bölgelere kendi araçları ve personeli ile 1 iş gününde, diğer bölgelere ise ertesi gün kargo çıkışı sağlayarak 2 iş gününde teslim eder.
  • Avansas.com, ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri kendi deposunda stoklu olarak bulundurur.
  • Şirketinize özel hizmet veren satış temsilcileri ve size özel tasarlanmış online alışveriş paneli sayesinde tüm alışveriş süreçlerini mümkün olduğunca hızlandırarak basitleştirir.
  • Ofis kırtasiye malzemeleri, kağıt ürünleri, kartuş-toner, temizlik, gıda-mutfak, teknoloji, mobilya ve hırdavat, baskı çözümleri gibi 8 ana kategoride en iyi hizmeti sunmak için çalışır.
  • Kurduğu güçlü organizasyon ve sektöre yaptığı büyük yatırımlar sayesinde tedarikçileri ve hizmet verdiği müşterileriyle birlikte kusursuz ve kaliteli bir hizmet anlayışını benimser.
Nasıl Yapar?
 • Alanında uzman kadrosuyla geliştirdiği iş modelini disiplinli bir şekilde uygulayarak yapar.
 • Kendine ait olan profesyonel dağıtım ağı, stoklu çalışma prensibi ve 12000 metrekarelik deposuyla müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedefler.
 • Kendi bünyesinde bulundurduğu müşteri hizmetleri birimi ile satış sonrası hizmetlerde mükemmeli hedefler.
 • Avansas.com, sahip olduğu modern ve güvenli yazılım altyapısıyla kullanıcılarının bilgi gizliliğini en üst seviyede korur.
 • Kullanıcıları tarafından verilen her sipariş, büyük bir dikkat ve titizlik içinde paketlenir.
 • Tüm siparişler İstanbul içine ertesi iş günü, İstanbul dışına ise anlaşmalı kargolar aracılığıyla en geç 48 saat içerisinde teslim edilir.
 • Bu hizmet her üründe stoklu çalışma ve disiplinli sipariş teslim süreçleriyle gerçekleştirilir.
 • Avansas.com’dan yapacağınız her alışveriş zamanında ve eksiksiz olarak kapınıza gelir.

Siz de Avantajlı Satın Alma Sistemi olan Avansas.com’un ayrıcalıklar dünyasına dahil olmak ve maliyetlerinizi düşürmek istiyorsanız, hemen www.avansas.com‘u ziyaret edin veya 444 20 22 numaralı telefonu arayın ve hiç vakit kaybetmeden maliyetlerinizi düşürmeye başlayın.

Maliyetlerinizi düşürmek için çalışıyoruz!

Kupon Kullanımı ve Promosyonlar

İndirim Kuponumu Nasıl Kullanabilirim?

İndirim kodunuzu kullanabilmeniz için öncelikle üye girişi yapmanız gerekmektedir. Sipariş listenizi oluşturduktan sonra indirim kodunuzu “Sepet Onayı” sayfasındaki “Promosyon Kodu” alanına giriniz. “Kullan” butonuna tıkladığınızda indiriminiz toplam tutardan otomatik olarak düştüğünü göreceksiniz. İndirim kodları diğer kampanyalar ve hediyeler ile birleştirilemez. Kupon kullanımı ile ilgili sorun yaşarsanız 444 20 22’yi arayarak Müşteri Hizmetlerimizden destek alabilirsiniz.

Promosyonlardan Nasıl Yararlanabilirim?

Öncelikle ilgili promosyonu ‘’Hediyemi Sepete Ekle’’ butonuna basarak sepetinize ekleyin. ‘’Ürün Sepete Eklendi’’ onayı geldikten sonra ‘’Alışverişe Hemen Başla’’ butonuna tıklayarak alışverişinize başlayabilirsiniz.

444 20 22


🟩 Avansas indirim kodu Ağustos 2022
🏷️ Avansas indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Avansas indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Avansas kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Avansas promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.