Avast Ücretsiz Antivirus Hemen Yükle | %100 Ücretsiz ve Kolay

Fırsat Süresiz
Avast Free Antivirus indirerek bilgisayarınızı virüs ve kötü amaçlı yazılımlardan...Daha Fazla

Avast Free Antivirus indirerek bilgisayarınızı virüs ve kötü amaçlı yazılımlardan koruyun. Hızlı, Hafif ve Kullanımı Kolay. Bilgisayarınızı tarayın ve gizliliğinizi koruyun. Tarayıcı Temizleyicisi. Ev Ağı Güvenliği. Anti-Spam. Sessiz Güvenlik Duvarı.
Bulut kadar hafif, ödüllü ücretsiz virüs koruması
En büyük tehdit tespit ağı, makine öğrenimli virüs koruması ve bilgisayarınızı yavaşlatmayan ev ağı güvenliği gibi özelliklerle doludur.

Yüklemesi ve kullanımı kolay Avast Free Antivirus güvenlik ve performans sorunlarına karşı tarama yapar ve bu sorunları anında nasıl gidereceğinizi açıklar.

Bilinmeyen dosyaları size erişmeden önce analiz ederek, sizi gerçek zamanlı olarak korur. Bu nedenle rahat olun: Avast ile en güvenilen antivirüs yazılımı hizmetinizde.

400 milyonu aşkın kullanıcı tarafından desteklenen ve sisteminizi yavaşlatmayan sezgisel koruma. Herkes için yeni nesil siber güvenlik.

Ücretsiz antivirüs çevrim içi özgürlüğe giden yoldaki ilk adımınızdır
Herkesin çevrim içi ortamda güvende olmaya hakkı olduğuna inandığımız için ödüllü ücretsiz antivirüsümüzü dünyanın her yerindeki milyonlarca kişiye sunuyoruz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Elektronik Kuponları

450TL Huawei Online Sipariş İndirim Kodu

Kod Süresiz
Huawei online mağaza kupon kodu ile 10000₺ alışverişe 450₺ indirim... Detayını Gör
0EDMYENI Kodu Aç 
100% Başarılı

Beko Az Yağlı Fritöz Alana İkincisi % 50 İndirimli!

Fırsat Süresiz
Beko’dan Bir Az Yağlı Pişirici Alana İkincisi %50 İndirimli! https://www.beko.com.tr/kampanyalar/kucuk-ev-aleti-kampanyalari/fitfry-az-yagli-fritoz... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

1000TL Arçelik Gurme DUOFRY Az Yağlı Fritöz İndirimi

Fırsat Süresiz
Arçelik Gurme DUOFRY Az Yağlı Fritöz’de Net 1.000 TL İndirim!... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

300TL Huawei Online Sipariş Kupon Kodu

Kod Süresiz
Huawei online mağaza kupon kodu ile 5000₺ alışverişe 300₺ indirim... Detayını Gör
0EDMYENI Kodu Aç 
100% Başarılı

3000TL Beko FitFry Ankastre Set İndirimi

Fırsat Süresiz
Beko FitFry Ankastre Setlerde 3.000 TL İndirim Fırsatı! https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:bekodan-secili-fitfry-ankastre-setlerde-indirim-firsati... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Avast ile Tanışın
Avast kim olduğunuza, nerede olduğunuza veya nasıl bağlandığınıza bakmaksızın
herkes için güvenlik ve gizlilik sağlayan bir dünya yaratmayı amaçlamaktadır.

Ücretsiz antivirüs çevrim içi özgürlüğe giden yoldaki ilk adımınızdır
Herkesin çevrim içi ortamda güvende olmaya hakkı olduğuna inandığımız için ödüllü ücretsiz antivirüsümüzü dünyanın her yerindeki milyonlarca kişiye sunuyoruz.

Daha hızlı ve akıllı yapay zekâ
Avast dünyada gerçek zamanlı olarak siber saldırılarla mücadele etmek için yeni nesil teknolojiler kullanan en büyük güvenlik şirketlerinden biridir. Benzeri görülmemiş hızlarda öğrenmeyi kolaylaştıran, yapay zekâ motorumuzu diğerlerinden daha akıllı ve daha hızlı hâle getiren ve yüz milyonlarca kullanıcımızdan sürekli bir veri akışı alan muazzam bir bulut tabanlı makine öğrenimi motoruna sahip olduğumuz için diğer yeni nesil şirketlerden farklıyız.

Ölçeklenebilir, bulut altyapısı
Avast internette olan her şeyi gören, ölçeklendirilebilir, bulut tabanlı bir güvenlik altyapısı oluşturdu. İyi veya kötü, çevrim içindeki her şeyi görme imkânımız var ve bu sayede potansiyel tehditleri ilk inceleyen ve analiz eden adres olmanın eşsiz avantajına sahibiz. Yeni bir kötü amaçlı yazılım keşfedildiğinde, kullanıcılarımızı korumak için hızlıca yeni güvenlik özellikleri oluşturabiliyoruz.

Çevrim içi dünyayı güvende tutmak için durmadan çalışıyoruz
Yeni nesil siber güvenlik uzmanları yetiştirme ve insanlara internette nasıl güvende olacaklarını öğretme misyonumuzu destekliyoruz.

Avast Antivirus, Avast tarafından Microsoft Windows, macOS, Android ve iOS için geliştirilmiş bir çapraz platform internet güvenlik uygulamaları ailesidir. Avast Antivirus ürünleri, diğer hizmetlerin yanı sıra bilgisayar güvenliği, tarayıcı güvenliği, antivirüs yazılımı, güvenlik duvarı, anti-phishing, antispyware ve anti-spam sağlayan ücretsiz ve ücretli sürümleri içerir.

Avast, Şubat 2015’te ücretsiz bir iş ürünü olan Avast for Business’ı piyasaya sürdü. Antivirüs koruması, web tehdit taraması, tarayıcı koruması ve bir bulut yönetim konsolu içeren çapraz platform çözümüdür.

Avast, 2017 itibarıyla piyasadaki en popüler antivirüs satıcısıdır ve antivirüs uygulamaları için pazarın en büyük payına sahiptir.

Şubat 2018’de, AV-TEST tarafından çeşitli kötü amaçlı yazılımdan koruma ürünlerinin test edilmesinde, Avast Free Antivirus, “Koruma” kategorisinde 6 üzerinden 6 puan kazanarak bu testte kullanılan kötü amaçlı yazılım örneklerinin% 100’ünü tespit etti ve “AV-TEST Sertifikalı” oldu mühür. Avast’ın Mobile Security & Antivirus uygulaması, Ocak 2018’de AV-Comparatives tarafından yapılan Android kötü amaçlı yazılım testinde kötü amaçlı yazılım örneklerinin% 100’ünü tespit etti.

2020 yılının Ocak ayında, çok sayıda haber kaynağı, bir yan kuruluş aracılığıyla Avast Antivirus’ün Avast ürün kullanıcılarının tarama geçmişini sattığını bildirdi. Şirket tüm verilerin “kimliklerinin kaldırıldığını” iddia etse de, satılan verilerin, kişilerin gerçek kimlikleriyle ilişkilendirilebileceği ve yaptıkları her tıklama ve aramanın açığa çıkarılabileceği bildirildi. Buna yanıt olarak Avast, bağlı kuruluşu veri gizliliği tepkisi nedeniyle kapatacağını duyurdu.


🟩 Avast indirim kodu Ekim 2023
🏷️ Avast indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Avast indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Avast kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Avast promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.