% 5 Aytemiz Vaay Mobil Ödeme ve Araçtan Öde

Fırsat Süresiz
Hayatımızın yeni normalinde Aytemiz’in müşterilerine önerdiği “Mobil Ödeme” ve “Araçtan...Daha Fazla

Hayatımızın yeni normalinde Aytemiz’in müşterilerine önerdiği “Mobil Ödeme” ve “Araçtan Öde” konforunu %5’e varan avantajlı fiyatlarla sunan yepyeni bir elektronik satış deneyimidir. Özetle yakıt alımınız arttıkça “Vaay Avantajınız”da artar. Yani deponuz doldukça daha fazla kazanırsınız.

Nasıl Üye Olurum?

Aytemiz mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirdikten sonra ana sayfada bulunan “Vaay” butonuna tıklayıp üyelik formunu doldurarak yeni üyelik oluşturabilirsiniz. Eğer Aytemiz mobil müşterisiyseniz profilinizdeki eksik bilgileri tamamlayarak kolayca “Vaay” deneyimini yaşayabilirsiniz.

Nasıl Ödeme Yaparım?

Vaay ile yakıt alışverişlerinizi Mobil Ödeme veya Araçtan Öde ile yapabilirsiniz.

Mobil Ödeme

Yakıt alışverişinizi Mobil Ödeme gerçekleştirmek isterseniz, Aytemiz mobil uygulamasındaki elektronik cüzdanınıza ödeme geçitleri üzerinden (BKM Express ya da Paycell) bakiye yükleyip kolayca oluşturacağınız 6 haneli kodu istasyon görevlisine göstermeniz yeterli olacaktır.

Araçtan Öde

Vaay’ı Araçtan Öde ile kullanmak isterseniz, daha önceden aldığınız ya da istasyonlarımızdan alabileceğiniz temassız özellikli Aytemiz Kart’ı, kredi kartınız ile eşleştirip yakıt alırken Aytemiz Kartınızı istasyon görevlisine vermeniz yeterli olacaktır.

Her iki yöntemde de yakıt dolumu sonrası size bilgi fişi verilecek, cep telefonunuza kısa mesaj iletilecek ve kayıt sırasında tanımladığınız e-posta adresinize faturanız elektronik olarak gönderilecektir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

%3 Paycell Kart ile Aytemiz Vaay’da İndirim Kazan

Fırsat Süresiz
Paycell Kart ile Aytemiz Vaay uygulamasındaki akaryakıt harcamalarınızda %3’e varan...Daha Fazla

Paycell Kart ile Aytemiz Vaay uygulamasındaki akaryakıt harcamalarınızda %3’e varan indirim!

 • Aytemiz Vaay üyeleri, Aytemiz Mobil uygulaması üzerinden Paycell ile yapılacak akaryakıt alımlarında Aytemiz’in EPDK’ya bildirdiği pompa fiyatları üzerinden %3’e varan avantajla alım yapılabilecektir.
 • Bu kampanyadan sadece Aytemiz Vaay üyeleri yararlanabilir. Aytemiz Vaay’a kayıt olmak için Aytemiz Mobil uygulamasının ana sayfasında bulunan Vaay menüsüne giriş yapılması, istenilen bilgilerin doldurulması ve Vaay sözleşmesinin onaylanması gerekmektedir.
 • Bayilerin rekabet koşulları uyarınca kısa dönemlerde uyguladıkları indirimli fiyatlar, Aytemiz sadakat projeleri ile istasyon litre satış fiyatına uygulanacak avantajlı fiyattan daha düşük ise müşteri faydası göz önünde bulundurularak istasyondaki fiyat geçerli olacaktır.
 • Aytemiz Vaay işlemi sonrası faturanız kayıt sırasında verdiğiniz e-mail adresinize gönderilecektir.
 • Uygulanan güncel pompa fiyatlarına Vaay uygulamasından ve  aytemiz.com.tr‘den ulaşabilirsiniz.
 • Kampanyadan sadece Vaay uygulaması ile yapılan akaryakıt alımları için geçerlidir. LPG alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. AYT – Araç Yakıt Tanıma Sistemi’ne kayıtlı araçlar, Aytemiz indirim kartları ve Aytemiz Puan Kart ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. ve Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılırlar.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyenler Aytemiz mobil uygulaması üzerinden, Aytemiz Vaay’a üye olup, “Mobil Ödeme” kısmından “Paycell ile Öde” seçeneğini seçtiğinde otomatik olarak indirimden yararlanacaklardır.
 • Kampanya ile ilgili detaylı bilgiye aytemiz.com.tr, paycell.com.tr, Paycell mobil uygulaması ve 444 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

https://paycell.com.tr/kampanyalar/paycell-kart-ile-aytemiz-vaay-uygulamasindaki-akaryakit-harcamalarinizda-3e-varan-indirim

Paycell Kart ile Aytemiz Vaay uygulamasındaki akaryakıt harcamalarınızda %3’e varan indirim! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

OlduBil Kart ile Akaryakıt Alışverişlerinde % 5 Para İade Fırsatı

Fırsat Süresiz
OlduBil'den akaryakıt alışverişlerinde %5 Para iadesi! OlduBil Kart ile akaryakıt harcamalarında...Daha Fazla

OlduBil’den akaryakıt alışverişlerinde %5 Para iadesi!

 • OlduBil Kart ile akaryakıt harcamalarında %5 para iade fırsatı seni bekliyor.
 • Kampanya kapsamındaki %5’lik para iade tutarı, alışveriş sonrasında kartına yatırılacak.
 • Kampanya dahilinde en fazla 50 TL para iadesi kazanılabilir.
 • 01.10.2022 – 30.12.2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • OlduBil kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • OlduBil Kart’ına kredi kartı ile ya da havale/EFT yaparak TL yükleyebilirsin.
 • Kampanyadan yararlanabilecek MCC Kodları: 5172 – 5541 – 5542 – 5983
 • Kampanya faydasının ticari amaçlı kullanımları ya da adil kullanım dışı kötü niyetli kullanımlarla suiistimal edilmesi durumunda gerekli hukuki önlemler alınacaktır. Kampanya faydasının ticari amaçlı kullanım ve/veya adil kullanım dışı kötü niyetli kullanımı hallerinde kampanya sahipleri kampanya ile verilmiş nakit iadeyi geri alma ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Anonim kartının limiti 1250 TL ‘ye kadar kullanılabilir, hesabını/ kartını limitsiz hele getirmek için www.oldubil.com.tr web sitemizin ana sayfasında bulunan “Kimlik Doğrulama” menüsünden gerekli işlemleri yapabilirsin.

https://www.oldubil.com.tr/oldubil-akaryakit-kampanyasi

Akaryakıt Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Aytemiz’de 50 TL’ye varan MaxiPuan!

Fırsat Süresi Doldu
Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından 1 Nisan- 15 Mayıs 2022 tarihleri...Daha Fazla

Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarından 1 Nisan- 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında tek seferde ve farklı günlerde yapacağınız 150 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 40 TL MaxiPuan, alışverişlerinizden en az birini Maximum Mobil Aytemiz Mobil Ödeme ile yapmanız durumunda toplam 50 TL MaxiPuan!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonları

50 TL MaxiPuan sadece yakıt alımının en az birinin Maximum Mobil Aytemiz Mobil Ödeme ile yapılması durumunda kazanılabilecektir.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, MaxiPara Kartlar, Pati Kart)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında görüntülenebilecek olup sadece yakıt alımında kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 25 Mayıs 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 30 Haziran 2022(bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

Türkiye İş Bankası A.Ş ve Aytemiz Akaryakıt A.Ş. önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Maximum Mobil Aytemiz Mobil Ödemede %1 Yakıt İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
15 Mayıs 2022'ye kadar Aytemiz istasyonlarından yapacağınız yakıt alımınızı Maximum...Daha Fazla

15 Mayıs 2022’ye kadar Aytemiz istasyonlarından yapacağınız yakıt alımınızı Maximum Mobil’deki Pazarama Araçta Öde içerisinde yer alan Aytemiz Mobil Ödeme ile yapmanız halinde tavsiye edilen yakıt litre fiyatında %1 avantaj sağlanacaktır.

Avantajlı fiyatlar sadece benzin ve dizel ürünlerinde geçerli olup avantaj alınacak yakıtın üzerine ek litre olarak verilecektir. Kampanyadan yararlanılabilmesi için harcamaların Maximum Mobil’deki Pazarama Araçta Öde içerisinde yer alan Aytemiz Mobil Ödeme ile yapılması gereklidir. Pazarama Araçta Öde uygulaması üzerinden yapılmayan harcamalar kampanyaya dahil edilemeyecektir.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Maximum Pati Kart)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir.

Türkiye İş Bankası A.Ş ve Aytemiz önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Aytemiz Mobil’den yapılacak akaryakıt alımlarında % 5’e varan avantaj! – BKM Express

Fırsat Süresi Doldu
01.12.2020 – 31.08.2021 tarihleri arasında Aytemiz Vaay üyeleri, Aytemiz Mobil...Daha Fazla
 • 01.12.2020 – 31.08.2021 tarihleri arasında Aytemiz Vaay üyeleri, Aytemiz Mobil uygulaması üzerinden BKM Express ile yapılacak akaryakıt alımlarında Aytemiz’in EPDK’ya bildirdiği pompa fiyatları üzerinden Motorin alımlarında %5’e, Benzin alımlarında %3’e varan avantajla alım yapılabilecektir.
 • Bu kampanyadan sadece Aytemiz Vaay üyeleri yararlanabilir. Aytemiz Vaay’a kayıt olmak için Aytemiz Mobil uygulamasının ana sayfasında bulunan Vaay menüsüne giriş yapılması ve istenilen bilgilerin doldurulması gerekmektedir.
 • Bayilerin rekabet koşulları uyarınca kısa dönemlerde uyguladıkları indirimli fiyatlar, Aytemiz sadakat projeleri ile istasyon litre satış fiyatına uygulanacak avantajlı fiyattan daha düşük ise müşteri faydası göz önünde bulundurularak istasyondaki fiyat geçerli olacaktır.
 • Aytemiz Vaay işlemi sonrası faturanız kayıt sırasında verdiğiniz email adresinize gönderilecektir.
 • Uygulanan güncel pompa fiyatlarına www.aytemiz.com.tr‘den ulaşabilirsiniz.
 • Kampanyadan sadece Aytemiz Mobil uygulaması ile yapılan akaryakıt alımları için geçerlidir. LPG alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya Aytemiz Kart anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında geçerlidir.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. AYT – Araç Yakıt Tanıma Sistemi’ne kayıtlı araçlar, Aytemiz indirim kartları ve Aytemiz Puan Kart ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
 • Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ve BKM Express kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılırlar.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyenler Aytemiz mobil uygulaması üzerinden, Aytemiz Vaay’a üye olup, “Mobil Ödeme” kısmından “BKM Express ile Öde” seçeneğini seçtiğinde otomatik olarak indirimden yararlanacaklardır.
 • Kampanya ile ilgili detaylı bilgi www.aytemiz.com.tr, www.bkmexpress.com.tr web siteleri ve 444 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Akaryakıt Alışverişlerinize 100 TL MaxiPuan! – İş Bankası

Fırsat Süresiz
İş Bankası kartları ile 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında farklı...Daha Fazla

İş Bankası kartları ile 1-30 Haziran 2022 tarihleri arasında farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ikinci ve sonraki 200 TL ve üzeri her yakıt alışverişinize 10 TL, toplam 100 TL’ye varan MaxiPuan kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bireysel Kredi Kartları (Maximum Kartları, Maximiles Kartları, MercedesCard, Privia Kartları, Maximiles Black, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Maximum Pati Kart), İş Bankası Bireysel Bankamatik Kartları ve Maxipara Kartlar

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Kredi Kartları, Ticari Bankamatikler, Vadematik Kartlar, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar tüm Maximum anlaşmalı üye işyerlerinde kullanılabilir. MaxiPuan’larınız 05.07.2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Ağustos 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Ek kart sahibi ve ek kartın bağlı olduğu asıl kart sahibi müşteriler kampanyadan ayrı ayrı MaxiPuan kazanamayacaktır.

Diğer Koşullar: Maximum anlaşmalı olan veya olmayan, akaryakıt sektöründe faaliyet gösteren işyerlerinden yapılan tüm akaryakıt veya otogaz alışverişleri kampanyaya dahildir. Aynı gün içinde 200 TL ve üzeri birden fazla akaryakıt alışverişiniz olması halinde ilk alışverişiniz için ödül kazanabilirsiniz. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Araçta Öde MaxiPuan Kampanyası! (Petrol Ofisi, Opet, Aytemiz, Lukoil)

Fırsat Süresiz
1-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında Maximum Mobil'in içindeki Pazarama Araçta...Daha Fazla

1-31 Ağustos 2021 tarihleri arasında Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Ödeme uygulamasına dahil akaryakıt istasyonlarından farklı günlerde ve tek seferde yapacağınız ve Maximum Mobil ile ödeyeceğiniz ikinci ve sonraki 150 TL ve üzeri her yakıt alışverişinizde 10 TL, toplam 50 TL MaxiPuan kazanın!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: MaxiPara Kartlar, Ticari Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Petrol Ofisi firmasında Maximum Mobil Öde-Geç ile yapılan işlemlerde uygulanan %2 indirim veya MercedesCard Petrol Ofisi işbirliğinde uygulanan %5 indirimli alışverişler 150 TL’nin altına düşmesi halinde bu kampanyaya dahil olamayacaktır. İndirim uygulanmış hali 150 TL’nin üstünde kalan alışverişler kampanya kapsamında yapılmış sayılabilecektir.

Kampanyadan faydalanmak için yakıt alışverişlerinizin Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Araçta Ödeme uygulamasına dahil akaryakıt istasyonlarından Maximum Mobil içinde yer alan Petrol Ofisi, Opet, Aytemiz, Lukoil Doldurgeç Araçta Ödeme menüsü üzerinden yapılması gerekmektedir. Kampanyadan her gün 1 defa faydalanabilirsiniz. Aynı gün içinde 150 TL ve üzeri birden fazla akaryakıt alışverişiniz olması halinde ilk alışverişiniz kampanyaya dahil edilecektir.

Ödül kullanımı: Kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar yalnızca Maximum Mobil’in içindeki Pazarama’dan yapılacak alışverişlerde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 7 Eylül 2021 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 19 Eylül 2021(bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

Türkiye İş Bankası A.Ş önceden haber vermeksizin kampanya koşullarında değişiklik yapma ve/veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Akaryakıt alışverişlerinize 100 TL bonus! – Garanti

Fırsat Süresi Doldu
Kampanyaya katılın, akaryakıtta Garanti BBVA POS’ları üzerinden yapacağınız toplam 1500...Daha Fazla

Kampanyaya katılın, akaryakıtta Garanti BBVA POS’ları üzerinden yapacağınız toplam 1500 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamalarına 100 TL bonus kazanın!

DİĞER BİLGİLER

Garanti BBVA POS’ları üzerinden toplamda 1500 TL ve üzeri akaryakıt ve otogaz alışverişlerinize 100 TL bonus kazanın.

 • Kampanya 17 Mart-17 Nisan 2021 tarihleri arasında Garanti BBVA POS’ları üzerinden yapılacak akaryakıt harcamalarında geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında kampanya tarihleri arasında toplam 1500 TL ve üzeri akaryakıt ya da otogaz harcamalarından 100 TL bonus kazanılacaktır.
 • Fiziki ve sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya Bonus’lar, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için uygulama BonusFlaş’tan HEMEN KATIL’ın tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 100 TL bonus kazanabilir.
 • 12 Mayıs’tan sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 9,99TL’dir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan HEMEN KATIL’ın tıklanması yada AKARYAKIT100 yazıp 3340’a SMS gerekmektedir.
 • Flexi kartlar kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayabilir yada EVET AKARYAKIT100 yazıp bir boşluk bırakarak kart son 6 hane ile 3340’a SMS gönderip 9,99 TL’ye katılabilir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Vodafone Pay İle Akaryakıt Harcamalarınıza 50₺ İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Vodafone Pay Kart ile avantajlı akaryakıt alışverişi! Fiziksel Vodafone Pay...Daha Fazla

Vodafone Pay Kart ile avantajlı akaryakıt alışverişi!

Fiziksel Vodafone Pay Kart’ınızla 150 TL ve üzeri yapacağınız ilk akaryakıt alışverişinizde 10 TL, ikinci alışverişinizde 15 TL, üçüncü alışverişinizde 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL’ye varan hediye kazanın!

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Pay Kampanyalar sayfasında “Akaryakıt Harcamalarınıza 50 TL’ye varan hediye!” kampanyasına ait “Fırsatı Kullan” butonuna tıklamayı unutmayın!

 • Kampanya, 15.04.2021 – 15.05.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya süresi içerisinde, Fiziksel Vodafone Pay Kart ile  yapılacak ilk 150 TL’lik akaryakıt alışverişinde 10 TL, ikincisinde 15 TL, üçüncüsünde 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL’ye varan hediye kazanılacaktır.
 • Kampanyaya Vodafone Pay Kampanyalar sayfasında “Akaryakıt Harcamalarına 50 TL’ye varan hediye” kampanyasına ait “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan kullanıcılar ödül kazanamayacaktır.
 • Kampanya, akaryakıt istasyonlarında yapılacak alışveirşlerde geçerlidir. Kampanyadan 5541 (Servis İstasyonları, Asistan-Yardım Servisi Olan veya Olmayan) MCC kodu altında yer alan mağazalardan yapılan alışverişlerde faydalanılabilir. Örnek mağazalar: Shell, Petrol Ofisi, Opet, vb.
 • Bir kullanıcı kampanyadan bir kez faydalanabilir ve toplam en fazla 50 TL ödül kazanabilir.
 • Kazanılan hediye, kullanıcıların harcama yaptıkları Vodafone Pay kartlarına 22 Mayıs 2021 tarihinde yüklenecektir.
 • Hediye yüklemeleri yapılan tarihler arasında, kullanıcının hesabında en az 1 adet Vodafone Pay Kart’ının aktif olması gerekir. Hesabında aktif Vodafone Pay Kart bulunmayan kullanıcılara hediye yüklemesi yapılamayacaktır.
 • Aylık bakiye yükleme limiti dolan müşterilere kazandıkları hediye 1 Haziran 2021 tarihinde yüklenecektir.
 • Kazanılan hediye, tüm e-ticaret alışverişlerinde ve fiziksel kart ile mağaza içi harcamalarda kullanılabilir.
 • Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptali durumunda kampanyadan faydalanılamayacaktır.
 • Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve/veya değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Vodafone Pay Akaryakıt Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Aytemiz Kart Puan Kazanma & Hediye Akaryakıt

Fırsat Süresiz
Aytemiz Kart ile nasıl puan kazanırım? Programda yer alan Aytemiz...Daha Fazla

Aytemiz Kart ile nasıl puan kazanırım?
Programda yer alan Aytemiz istasyonlarından yapacağınız akaryakıt ve otogaz alımları karşılığında, Aytemiz Kart’ınıza puanlar yüklenecektir. Yakıt alımına başlamadan önce kartınızı ön saha satış görevlisine vermeniz ve kartınızın otomasyon sistemine okutulması gerekmektedir. 1 Aytemiz Kart için en fazla 3 farklı plaka ile puan kazanımı sağlanabilmektedir.

1 Litre:
Aytemiz Dizel 1,5 Puan
Optimum Kurşunsuz 95 Oktan 2 Puan
Oto LPG 1,5 Puan
Optimum Dizel 2 Puan

Kazandığım puanlarımı nasıl kullanabilirim?
Puanlarınızı kullanabilmeniz için öncelikle kartınızın aktivasyon işlemini tamamlamanız gerekmektedir. (ONAY yazın bir boşluk bırakın sonra 16 haneli kart numarasını AD ve SOYADINIZ aralarında birer boşluk bırakarak yazıp 8869’a kısa mesaj olarak gönderin)

Puan kullanımı için, kartınızın otomasyon sistemine okutulması gerekmektedir.
Aytemiz Kart’ınızda biriken puanlar 10 TL (600 puan) ve üzerinde ise onayınızla birlikte puanlarınızı harcayabilirsiniz. Harcanacak tutarı ön saha satış görevlisine belirtmeniz gerekmektedir.

Şifremi unuttum ne yapmalıyım?
Şifrenizi öğrenmek için kartınızın kayıtlı olduğu cep telefonu numaranızdan ‘SIFRE’ yazarak 8869’a kısa mesaj gönderebilirsiniz ya da Aytemiz Çağrı Merkezi’ni (444 22 98 ya da 0800 216 22 98) arayabilirsiniz.

Kazandığım puanlarımı nereden kontrol edebilirim?
Kazandığınız puanlarınızı www.aytemiz.com.tr’den ya da Google Play Store ve Apple Store’dan indirebileceğiniz mobil aplikasyonumuzdan kontrol edebilirsiniz.

Aytemiz Kart’ım kaybolursa ya da çalınırsa ne yapmam gerekiyor?
Aytemiz Müşteri Danışma Hattı’nı (0 800 216 22 98 ya da 444 22 98) arayarak Aytemiz Kart’ın inaktif yaptırılması gerekmektedir. Programa dahil bir Aytemiz istasyonundan yeni kartınızı alıp başvuru formunu doldurduktan sonra Müşteri Danışma Hattı’nı arayarak eski kartınızdaki puanları yeni kartınıza aktarabilirsiniz.

Kazanılan puanlar ne kadar süre içerisinde kullanılmalıdır?
Aytemiz Kart’la yıl içinde kazanmış olduğunuz puanlar, kazanıldığı ayı takip eden 23. ayın sonunda silinecektir.

Aytemiz Kart’a nasıl sahip olabilirim?
Aytemiz Kart’ınızı anlaşmalı istasyonlarımızdan ücretsiz temin edebilir ve hemen puan kazanmaya başlayabilirsiniz.Program hakkındaki yeniliklerden ve fırsatlardan haberdar olmak için mutlaka Aytemiz Kart formunu eksiksiz olarak doldurmanız ve Aytemiz Kart anlaşmalı istasyonlarımızdan birine teslim etmeniz gerekmektedir.
Aytemiz Kart nedir?
Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş.’nin müşterilerine sunduğu, fırsat ve avantajlar içeren uzun dönemli bir ödüllendirme programıdır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Akaryakıt firmalarının mobil uygulamalarıyla araçtan ödemeye 15 TL bonus! – Garanti

Fırsat Süresi Doldu
Kampanyaya katılın, akaryakıt firmalarının mobil uygulamalarından yapacağınız 150 TL ve...Daha Fazla

Kampanyaya katılın, akaryakıt firmalarının mobil uygulamalarından yapacağınız 150 TL ve üzeri araçtan ödeme alışverişlerinizde 15 TL bonus kazanın!

DİĞER BİLGİLER

 • Akaryakıt firmalarının mobil uygulamalarından yapacağınız tek seferde 150 TL ve üzeri  araçtan ödeme alışverişlerinizde 15 TL bonus kazanın.
 • Kampanya 1-28 Şubat 2021 tarihleri arasında akaryakıt firmalarının mobil uygulamaları üzerinden Garanti BBVA kartınızı kaydederek yapacağınız tek seferde 150 TL ve üzeri araçta ödemelerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında kampanya tarihleri arasında tek seferde 150 TL ve üzeri araçta ödeme alışverişlerinde 15 TL bonus kazanılacaktır.
 • Kampanyaya Bonus’lar, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi ve Paracard Bonus dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için uygulama BonusFlaş’tan HEMEN KATIL’ın tıklanması gerekmektedir.
 • BonusFlaş’tan yapılan araçta ödeme işlemleri de dahildir.
 • Kampanyaya Bonus sanal kartlar dahildir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanya ticari kartlar dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 15 TL bonus kazanabilir.
 • 3 Nisan’dan sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Garanti üye işyeri olma zorunluluğu bulunmamaktadır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç için kampanya katılım ücreti 0,99 TL’dir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,33 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Aytemiz Akaryakıt Pompa Satış Fiyatları – Benzin, Motorin, LPG – Güncel

Fırsat Süresiz
Aytemiz akaryakıt ve pompa güncel fiyatları burada
Hemen Al
100% Başarılı

% 5 Aytemiz Vaay Paycell akaryakıt fiyat avantajından yararlanın!

Fırsat Süresiz
Paycell’le kredi kartı bilgilerinizin güvende olduğundan emin olarak, Aytemiz Vaay-Mobil...Daha Fazla

Paycell’le kredi kartı bilgilerinizin güvende olduğundan emin olarak, Aytemiz Vaay-Mobil Ödeme ile hızlı, temassız üstelik avantajlı fiyattan yakıtınızı alın!

 • Bu kampanyadan sadece Vaay üyeleri yararlanabilir. Vaay’a kayıt olmak için Aytemiz Mobil uygulamasının ana sayfasında bulunan Vaay menüsüne giriş yapılması ve gerekli bilgilerin doldurulması yeterlidir.
 • Vaay üye, kampanya dönemi boyunca (01.12.2020- 01.03.2021), Aytemiz mobil uygulaması üzerinden Paycell(Turktell Bilişim Servisleri A.Ş ) ile yapılacak akaryakıt alımlarında Aytemiz’in EPDK’ya bildirdiği pompa fiyatları üzerinden Benzin ürünlerinde %3, Motorin ürünlerinde %5 avantajlı alım yapılabilecektir.
 • Bayilerin rekabet koşulları uyarınca kısa dönemlerde uyguladıkları indirimli fiyatlar, Aytemiz sadakat projeleri ile istasyon litre satış fiyatına uygulanacak avantajlı fiyattan daha düşük ise müşteri faydası göz önünde bulundurularak istasyondaki fiyat geçerli olacaktır.
 • Vaay işlemi sonrası faturanız kayıt sırasında verdiğiniz email adresinize gönderilir.
 • Kampanyadan sadece Aytemiz mobil uygulaması ile yapılan akaryakıt alışverişleri için yararlanılabilir. LPG alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya Aytemiz Kart anlaşmalı Aytemiz istasyonlarında geçerlidir.
 • Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez. AYT – Araç Yakıt Tanıma Sistemi’ne kayıtlı araçlar, Aytemiz indirim kartları ve Aytemiz Puan Kart ile yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
 • Aytemiz Akaryakıt Dağıtım A.Ş. ve Paycell kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kampanyaya katılan müşteriler yukarıda belirtilen koşulları kabul etmiş sayılırlar.
 • Kampanyadan yararlanmak isteyenler Aytemiz mobil uygulaması üzerinden., Vaay’a üye olup, “Mobil Ödeme” kısmından “Paycell il Öde” seçeneğini seçtiğinde otomatik olarak indirimden yararlanacaklardır.
 • Kampanya ile ilgili detaylı bilgi www.aytemiz.com.tr, www.paycell.com.tr web siteleri ve 444 22 98 numaralı Aytemiz Çağrı Merkezi’nden ulaşılabilir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Aytemiz’de 50 TL’ye varan ParafPara

Fırsat Süresi Doldu
Paraf ile 1 Temmuz-15 Ağustos 2021 tarihleri arasında Paraf üyesi...Daha Fazla
 • Paraf ile 1 Temmuz-15 Ağustos 2021 tarihleri arasında Paraf üyesi AYTEMİZ istasyonlarında Paraf POS’undan farklı günlerde ve tek seferde yapılacak 150 TL ve üzeri 4. yakıt alışverişinize 40 TL ParafPara; üstelik tüm alışverişinizi Paraf Mobil’den NFC ödeme ile yaparsanız ilave 10 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan, AYTEMİZ yazıp 3404’e (KKTC operatörlerinden ise 3444’e) SMS gönderilmelidir.
 • Ödül kazanımına ilişkin bilgi slip üzerinde ve Paraf Mobil’de yer alacak, kazanım bilgilendirmesi SMS ya da bildirim yoluyla da yapılacaktır.
 • Kazanılan ParafPara’lar, kazanımın ertesi günü, kazanım sağlanan işlemin yapıldığı karta yüklenecek 25 Ağustos 2021’e kadar Paraf üyesi Aytemiz istasyonlarında yakıt alışverişlerinde kullanılabilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri toplamda en fazla 50 TL ParafPara kazanabilir.
 • İşlemlerin mutlaka kayıt olduktan sonra ve Paraf POS’larından gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Kampanya katılım talebinin banka sistemine ulaşmasından sonraki işlemler dikkate alınmaktadır.
 • Paraf üyesi AYTEMİZ istasyonları, www.parafcard.com.tr veya Paraf Mobil’de Program Ortakları sayfasından firma adı alanına “AYTEMİZ” yazılarak listelenebilmektedir.
 • NFC ile ödeme, Android işletim sistemine ve NFC özelliğine sahip cihazlarda, Paraf Mobil’den kredi kartının NFC ile Ödeme özelliği aktif edildikten sonra temassız özelliği bulunan POS cihazlarından yapılabilir. Detaylı bilgiye ulaşmak için lütfen tıklayınız.
 • Aynı gün içinde yapılan 150 TL ve üzeri alışverişlerin sadece ilki kampanyaya dahilindedir.
 • 25 Ağustos 2021’e kadar kullanılmayan ParafPara’lar 26 Ağustos 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Business, Esnaf ve KOBİ kartlarla Paraf Mobil’den sadece asıl kart sahibi tarafından, “Kurumsal” sekmesinden giriş yapılarak katılım sağlanabilir.
 • Kampanyaya SMS ile katılmak için Turkcell, Vodafone ve TürkTelekom operatörlerine ait numaralar ile 3404’e, KKTCell ve KKTC Telsim operatörlerine ait numaralar ile 3444’e SMS gönderilmelidir. Bu operatörler dışında SMS ile katılım sağlanamamaktadır.
 • Katılım SMS’i, banka sisteminde kartın bağlı olduğu müşteri numarasına kayıtlı cep telefonu numarasından gönderilmelidir. Bu SMS ücretsizdir.
 • Paraf, Parafly, Parafree, Paraf Business, Paraf Esnaf, Paraf KOBİ, Eczacı Paraf, Eczacı Paraf KOBİ kampanyaya dahil olup, HalkCard, sanal kartlar ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Sanal POS’lar kampanyaya dahil değildir.
 • 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz.
 • Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’lar başka karta transfer edilemez. Avans ParafPara kullanımı vb. nedenlerle kartın ParafPara bakiyesinin sıfırın altında olması, kampanya kapsamında kazanılan ParafPara’ların kullanımını etkilemez.
 • Kampanyaya kayıt olunan kartın kayıp, çalıntı veya diğer nedenlerle kapatılması durumunda, kapatılan kart aynı gün içinde yenilenmez ise kampanya kaydı iptal olmaktadır. Kampanya kaydı iptal olduktan sonra yapılan işlemler kampanyaya dahil olmayacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Yakıt Kuponları

%3 Paycell Kart ile Aytemiz Vaay’da İndirim Kazan

Fırsat Süresiz
Paycell Kart ile Aytemiz Vaay uygulamasındaki akaryakıt harcamalarınızda %3’e varan... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Opet Worldcard ile Araç Bakım Sektöründe Toplamda 150 TL Opet Puan!

Fırsat Süresiz
Opet Worldcard ile Araç Bakım Sektöründe 1500 TL ve üzeri... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Opet Worldcard ile Araç Yıkama Sektöründe Toplamda 30 TL Opet Puan!

Fırsat Süresiz
Opet Worldcard ile Araç Yıkama Sektöründe 200 TL ve üzeri... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Opet Worldcard ile Lastik Sektöründe 225 TL Opet Puan!

Fırsat Süresiz
Opet Worldcard ile Lastik Sektöründe 4500 TL ve üzeri harcamalarınızda... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada Premium ile Petrol Ofisi’nden yapacağın yakıt alımlarında 5 kat puan

Fırsat Süresiz
Kampanya 31.12.2022 tarihine kadar Hepsiburada Premium üyesi müşterilerin anlaşmalı Petrol... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

2020 itibarıyla 550’nin üzerinde sözleşmeli bayi sayısına ulaşan Aytemiz, yurt çapında akaryakıt dağıtımı ve bayilik oluşturma faaliyetlerini gittikçe artan bir büyüme ivmesiyle sürdürmektedir.

Aytemiz bugün itibari ile Türkiye’nin tüm bölgelerinde 10 ikmal noktası, Mersin, İzmit, Kırıkkale,Trabzon ve Alanya’da bulunan 250.000 m3 depolama kapasiteli depolama ve dolum terminalleri ile faaliyetlerine devam etmektedir.

Yaptığı operasyonel iyileştirmelerle hizmet standardını her geçen gün yukarıya taşıyan Aytemiz, sürekli müşteri memnuniyeti ilkesiyle tüketicilere hizmet vermeye devam etmektedir.

Misyon
Aytemiz modern teknoloji, kaliteli ürün ve çağdaş işletmecilik anlayışını bir araya getirerek emin adımlarla büyürken, koşulsuz müşteri memnuniyetini sağlamayı ve doğal çevrenin korunmasını temel misyon olarak benimsemiştir.

Vizyon
Aytemiz, dünya petrol ürünleri sektöründe en başarılı bulunan organizasyon modellerini ve en fonksiyonel istasyon projelerini uygulayarak, personelini sürekli eğitip denetleyerek sektörde en güvenilir ve en çok tercih edilen akaryakıt dağıtım şirketi olmayı, hem pazar payı hem de depolama kapasitesi açısından ilk sıralarda yer almayı hedeflemektedir.

Müşteri Bilgi Hattı
444 22 98


🟩 Aytemiz indirim kodu Ekim 2023
🏷️ Aytemiz indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Aytemiz indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Aytemiz kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Aytemiz promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.