% 15 Barçın İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Spor ayakkabı ve giyimde Adidas, Nike, Puma, Reebok, Hummel, Under...Daha Fazla

Spor ayakkabı ve giyimde Adidas, Nike, Puma, Reebok, Hummel, Under Armour gibi lider markaların adresi Barçın’da %40’a varan indirime ek seçili ürünlerde açılan kod %15 indirim sağlar. Daha Az

BARCIN15 Kodu Aç 
99% Başarılı

image

Barçın Spor 1958 yılında Türk sporu için döneminin en önemli değerlerinden birisi olan ve 14 farklı spor branşında yaptığı uluslararası hakemliklerle halen Dünya çapında bir dereceyi elinde bulunduran milli hakem Ali Barçın tarafından İzmirde kuruldu.

O günden beri sporu ve sporcuyu destekleyen Barçın Spor, kısa sürede spor yapanların gözdesi haline geldi. 1980li yılların başında mağaza sayısını arttırmaya başlayan Barçın Spor öncelikle İzmir çapında yaygınlaştı. 1991 yılında Türkiyenin ilk çok katlı spor mağazasını hizmete sokan Barçın Spor toplam 5 kattan oluşan 2.500 metrekarelik yeni konseptiyle Türk spor mağazacılığına damgasını vurdu.

İlerleyen yıllarda İzmir ve İstanbulda açtığı mağazalarla gelişmesine devam eden Barçın Spor 2012 yılında açtığı İstanbul, Antalya, Adapazarı, Balıkesir, Bodrum ve Çanakkale mağazaları ile spor giyim ve aksesuar perakendeciliğindeki liderliğini pekiştirdi. Şirketin İzmir Konak’ta bulunan 3,500 m2 mağazası Türkiyenin en büyük, Avrupanın sayılı mağazaları arasındadır.

Bugün, 40’dan fazla mağazası ve toplam 35.000 metrekareyi aşan satış alanı ile Barçın Spor yılda 9 milyondan fazla spor ve spor giyim tutkunu tarafından ziyaret edilmektedir. Toptan satışta tüm Türkiyede 250den fazla bayisi ile sektörünün öncü ismi olan Barçın Sporun bu başarısının arkasında yönetim kadrosundan, sayıları 500ü aşan çalışanlarına kadar, koşulsuz müşteri memnuniyetini hedefleyen ekibi vardır.

Adidas, Nike, Reebok, Puma, Converse, New Balance, Lacoste, CAT, LumberJack, Hummel, Diadora, Slazenger, Arena, Speedo, Lotto, Wilson, Head, Prince, Kettler, Dunlop gibi tüm dünyaca bilinen spor giyim markalarını çatısı altında toplayan Barçın Spor yaklaşık 35,000 çeşit ürünle tüketicisine hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır. Teknolojik gelişmelerin ve globalleşmenin dünyayı tek bir pazar haline dönüştürmesinin bilincinde olan Barçın Spor, tüm bu dünya markalarını elektronik satış ortamında barındırarak Türkiyede yine bir ilke imza atmıştır.

Barçın Spor’un vizyonu Türkiyenin her köşesindeki spor ve spor giyim tutkununun talebine en iyi şekilde hizmet vermektir.

tel:08504553000


🟩 Barçın indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Barçın indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Barçın indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Barçın kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Barçın promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.