% 10 Barnes and Noble Site Genelinde Geçerli İndirim Kodu

Kod Süresiz
Barnes and Noble tüm sitede geçen indirim kodu.
WPTXCD5S Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Barnes and Noble Kuponu

Kod Süresiz
Çevrimiçi Kupon TENTEN Ayrıntıları: Bitiş: 10/10/2022 †NOOK cihazları, Oyuncaklar ve...Daha Fazla

Çevrimiçi Kupon TENTEN Ayrıntıları:
Bitiş: 10/10/2022

†NOOK cihazları, Oyuncaklar ve Oyunlar Departmanındaki tüm LEGO® ürünleri, Hediye Kartları, Kitap Promosyonlarında %50 İndirim, 1 Satın Al, 1 Adet %50 İndirim Promosyonu, HarperCollins tarafından satılan e-Kitaplar, HarperCollins UK, Harlequin, Thomas Nelson, Zondervan, eBooks B&N Press aracılığıyla yayınlanan ve bağımsız e-Kitaplar hariçtir.

Her müşteri için bu kupon, BN.com’da çevrimiçi işlem başına bir kez kullanılabilir.

Bu kupon BN.com’da 7 Ekim 2022 saat 12:01’den 11 Ekim 2022 Doğu Saati ile 2:59’a kadar geçerlidir.

Bu kupon, TENTEN kodunu girdiğinizde ve abonelik gerektirmeyen dijital sesli kitaplar da dahil olmak üzere uygun ürünleri seçtiğinizde, siparişinizde %10 indirim sağlar. İndirim, diğer tüm uygun indirimler uygulandıktan sonra düşülecektir.

Bu Kuponun Kullanımına İlişkin Ek Kurallar: Bu kupon, nakit veya nakit eşdeğerleri için kullanılamaz (Hediye Kartları ve eHediye Kartları dahil); (ii) geçmiş veya önceden sipariş edilmiş satın alımlarda geçerli değildir; (iii) aşağıdaki ürün ve hizmetlerin satın alınması için uygun değildir: Barnes & Noble Üyelikleri, Hediye Kartları, eHediye Kartları, hediye paketleri, ders kitapları, talep üzerine baskı ürünleri, NOOK® cihazları, NOOK aksesuarları, Sesli Kitap abonelikleri, diğer seçkin donanımlar ve elektronik ürünler, yazılımlar, ön sipariş için mevcut ürünler, Çevrimiçi Gümrükleme ve diğer tüm ürün grupları veya “kuponlar veya promosyon indirimleri” için uygun olmadığı belirtilen ürünler (iv) aşağıdaki yayıncıların e-Kitaplarında geçerli değildir: HarperCollins, HarperCollins UK , Harlequin, Zondervan, Thomas Nelson ve B&N Press bağımsız kitapları; (Yayıncılar, ürün sayfasında, satılanlar bölümündeki ürün ayrıntıları altında bulunabilir) (v) BN.com web sitesinden erişilebilen üçüncü şahıslardan yapılan satın alımlarda geçerli değildir (ör. kullanılmış kitaplar, vb.); (vi) geçerli satış vergisi veya nakliye veya taşıma masrafları için geçerli değildir; (vii) aksi belirtilmedikçe başka bir kupon, sesli kitap kredisi veya promosyon indirimleri ile birleştirilemez; ve (viii) Eğitimci programı indirimi ile birleştirilemez. Bu kupon toplu siparişlerde kullanılamaz. Bu kupon, Barnes & Noble College kitapçılarında veya web sitelerinde veya Barnes & Noble Kitchens’da geçerli değildir. Yasaların yasakladığı yerlerde geçersizdir. Bu teklif önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir veya sonlandırılabilir. Barnes & Noble yazım veya resim hatalarından sorumlu değildir.

Online Coupon TENTEN Details:
Expires: 10/10/2022

†NOOK devices, All LEGO® items in the Toys & Games Department, Gift Cards, 50% Off Book Promotions, Buy 1, Get 1 50% Off Promotions, eBooks sold by HarperCollins, HarperCollins UK, Harlequin, Thomas Nelson, Zondervan, eBooks published via B&N Press, and indie eBooks are excluded.

For each customer, this coupon can be redeemed once per transaction online at BN.com

This coupon is valid at BN.com from October 7, 2022 at 12:01 am to October 11, 2022 at 2:59 am Eastern Time.

This coupon entitles you to 10% off your order when you enter code TENTEN and select qualifying items including non-subscription digital audiobooks. The discount will be deducted after all other eligible discounts are applied.

Additional Rules Governing Use of this Coupon: This coupon is not redeemable for cash or cash equivalents (including Gift Cards and eGift Cards); (ii) not valid on past or pre-ordered purchases; (iii) not eligible for purchases of the following products and services: Barnes & Noble Memberships, Gift Cards, eGift Cards, gift-wrapping, textbooks, print on demand products, NOOK® devices, NOOK accessories, Audiobook subscriptions, other select hardware and electronics, software, products available for pre-order, Online Clearance, and all other product lines, or products marked as not eligible for “coupons or promotional discounts,” (iv) not valid on eBooks from the following publishers: HarperCollins, HarperCollins UK, Harlequin, Zondervan, Thomas Nelson, and B&N Press indie books; (Publishers can be found on the product page under product details in the sold by section) (v) not valid on purchases made from third parties accessible from the BN.com website (e.g., used books, etc.); (vi) not valid on applicable sales tax or shipping or handling expenses; (vii) may not be combined with any other coupon, audiobook credit, or promotional discounts except when noted; and (viii) may not be combined with the Educator program discount. This coupon may not be applied to bulk orders. This coupon is not valid at Barnes & Noble College bookstores or websites, or at Barnes & Noble Kitchens. Void where prohibited by law. This offer is subject to change or discontinuation without notice. Barnes & Noble is not responsible for typographical or pictorial errors. Daha Az

TENTEN Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Barnes and Noble Kuponu

Kod Süresiz
Barnes and Noble indirim kuponu ile alışverişinizde %10 indirim sağlar!
ABYQ3ZGU Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Yurt Dışı Alışveriş Kuponları

100TL AliExpress Türkiye Sevgililer Günü İndirim Kodları [100-300-600-1000TL]

Kod Süresiz
AliExpress kupon kodu ile Sevgililer Günü İndirimi (Valentine's Day) fırsatlarında... Detayını Gör
24AE03 Kodu Aç 
100% Başarılı

$3 AliExpress Winter Sale 2 Kupon Kodu

Kod Süresiz
AliExpress kupon kodu ile Winter Sale 2 fırsatlarında 30 dolar... Detayını Gör
EU03 Kodu Aç 
100% Başarılı

1000TL AliExpress TR Sevgililer Günü Promosyon Kodu

Kod Süresiz
AliExpress kupon kodu ile Sevgililer Günü İndirimi (Valentine's Day) fırsatlarında... Detayını Gör
24AE30 Kodu Aç 
100% Başarılı

600TL AliExpress Sevgililer Günü İndirim Kuponu (Türkiye)

Kod Süresiz
AliExpress kupon kodu ile Sevgililer Günü İndirimi (Valentine's Day) fırsatlarında... Detayını Gör
24AE20 Kodu Aç 
100% Başarılı

300TL AliExpress TR Sevgililer Günü Kupon Kodu

Kod Süresiz
AliExpress kupon kodu ile Sevgililer Günü İndirimi (Valentine's Day) fırsatlarında... Detayını Gör
24AE08 Kodu Aç 
100% Başarılı

Barnes and Noble tüm kitap severleri kendisine bağlamış ve sonuç olarak başarılı olmuştur. İnternetteki neredeyse en büyük organizasyon olarak bilinir. Platformdaki en büyük ve en etkili kitapçılardan biridir. Ayrıca kitaplarını kategorilere göre ayırdığı için kullanıcıların zorlanarak vakit kaybetmesini engellemiştir. İstediğiniz kitap türünü sitede kolayca bulabilirsiniz. Bu konuda tüm kitap severler için geniş bir arşiv tutmuştur. Ama tabii ki arşivini her geçen gün yeniledi ve geliştirdi. Yeni ve en çok okunan veya en çok istenen kitaplar bu sitede yer almaktadır. Barnes ve soylu markanın yabancı kökenli olduğu bilinmektedir. Ancak Türk kullanıcılar için erişilebilirlik özelliği de var. Yani ülkemiz sınırları içerisinde Barnes ve asil marka bünyesinde bulunan bir kitabı beğenebilir, kitap hakkında bilgi alabilir hatta sipariş verebilirsiniz. Müşterilerine özel tasarlanmış üyelik ekranı sayesinde birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca işlemlerinizin güvenliği için sipariş durumunuzu görebileceğiniz canlı bir ekran bulunmaktadır. Geniş bir kitap kütüphanesine sahip olan Barnes and Noble markasından güvenle alışveriş yapabilirsiniz. Bu geniş arşive ulaşmak istiyorsanız Barnes and Noble markasının web sitesini mutlaka ziyaret etmelisiniz. Markanın web sitesi kesinlikle güvenilir çerçeveler içindedir. Yani sipariş vermek istediğinizde kesinlikle içiniz rahat olabilir. Müşterilerinin bilgilerini gizli tutarak güvenlik sağlar. Ayrıca hem kendi işini hem de müşterilerinin bilgilerini güvenlik sınırları içinde tutarak üst düzey müşteri memnuniyeti kazanır.

Barnes & Noble’ın Kuponları Var mı?

Evet, alışveriş yapanlar, ödeme sırasında toplamlarını daha da düşürmek için Barnes & Noble kuponlarını kullanabilirler.

Barnes & Noble Kuponlarını ve Fırsatlarını Nasıl Alabilirim?

Müşteriler Barnes & Noble kuponlarını birkaç farklı şekilde alabilirler. Birincisi, Barnes & Noble web sitesinin Kuponlar ve Fırsatlar sayfasını kontrol etmektir. Bir başka harika seçenek de RetailMeNot gibi web sitelerini keşfetmek. Alışveriş yaparken promosyon kodlarını bulan ve otomatik olarak giren ücretsiz tarayıcı uzantımızı yüklediğinizden emin olun. Alışveriş yapanlar ayrıca perakendecinin e-posta listesine kaydolarak ve bir Barnes & Noble Üyesi olarak Barnes & Noble kuponları alabilirler.

Barnes & Noble Promosyon Kodunu Nasıl Kullanırım?

Barnes & Noble promosyon kodu kullanmak kolaydır. Alışveriş yapanlar, satın almak istedikleri tüm ürünleri seçtikten sonra çevrimiçi sepete gidecek ve “Kupon Kodu Ekle” kutusunu bulacaklar. Orada, promosyon kodunu yazıp yapıştıracaklar ve “Uygula”ya basacaklar.

Barnes & Noble’da Kara Cuma İndirimi Var mı?

Evet, Barnes & Noble Kara Cuma ve Siber Pazartesi indirimleri alışveriş yapmak için en iyi zamanlardan biridir. Müşteriler, belirli satın alımlar, dolar ve yüzde indirim teklifleri ve özel hediye kartı fırsatları ile ücretsiz hediyeler bulabilirler.

Barnes & Noble Üyeliğinin Faydaları Nelerdir?

Barnes & Noble Üyeleri yılda 25 ABD Doları karşılığında birkaç büyük avantaj elde edebilir:

Sadece üyelere özel mağaza içi ve çevrimiçi teklifler.
Minimum satın alma gerektirmeyen ücretsiz kargo.
Bir mağazadan satın alındığında ciltli çok satanlarda %40 indirim.
Mağaza içi satın almanın en düşük fiyatı üzerinden %10 indirim.
Özel satış ve tasarruf etkinliklerine erken erişim.
Tüm normal fiyatlı NOOK cihazları ve aksesuarlarında %10 indirim.
Doğum günü ayı boyunca geçerli olan özel bir doğum günü teklifi.

Barnes & Noble Doğum Günü Kuponu Veriyor mu?

Evet, Barnes & Noble Üyeleri her yıl bir doğum günü teklifi alır.

Barnes & Noble’da Kupon Yığınlayabilir misiniz?

Hayır, alışveriş yapanlar aynı siparişte birden fazla Barnes & Noble kuponu kullanamaz. Ancak, genellikle promosyon kodlarını indirimli fiyatların üzerine uygulayabilirler.

Barnes & Noble Sesli Kitap Aboneliği Nedir?

Ayda 14,99 ABD doları karşılığında müşteriler Barnes & Noble sesli kitap aboneliği alabilirler. Üyeler, Barnes & Noble’dan 200.000’den fazla sesli kitaptan biri için kullanabilecekleri bir kredi alırlar. Abone kitabı aldığında, Android veya iOS için Nook uygulamasından dinleyebilir veya web oynatıcısını kullanabilir.

Barnes & Noble Ücretsiz Sesli Kitabı Nasıl Edinebilirim?

Bir Barnes & Noble Sesli Kitap Aboneliğine kaydolarak, alışveriş yapanlar ücretsiz bir sesli kitap alabilir.


🟩 Barnes and Noble indirim kodu Şubat 2024
🏷️ Barnes and Noble indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Barnes and Noble indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Barnes and Noble kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Barnes and Noble promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.