Barty Davet Kodu İle 120 Barty Puan Kazan

Kod Süresiz
Hey, yeni bir ürün takas platformu buldum. Adı Barty. Kaydolurken...Daha Fazla

Hey, yeni bir ürün takas platformu buldum. Adı Barty. Kaydolurken aşağıdaki kodu kullan, ikimiz de 120 Barty kazanalım 🙂
Davet kodu: m4bi60r
İndirme linki: https://go.barty.app/ Daha Az

m4bi60r Kodu Aç 
97% Başarılı

Barty Ücretsiz 250 Puan Kodu

Kod Süresiz
Bu kodu girerek Barty'de ücretsiz olarak 250 puan kazanın. Üstüne...Daha Fazla

Bu kodu girerek Barty’de ücretsiz olarak 250 puan kazanın. Üstüne referans kodu olan m4bi60r ile 120 puan daha kazanın! Daha Az

000200 Kodu Aç 
89% Başarılı

Barty 250 Puan Kazanma Kodu

Kod Süresiz
Bu kodu girerek Barty'de 250 puan kazanın ücretsiz olarak. Üstüne...Daha Fazla

Bu kodu girerek Barty’de 250 puan kazanın ücretsiz olarak. Üstüne referans kodu olan m4bi60r ile 120 puan daha kazanın! Daha Az

MULTNT Kodu Aç 
96% Başarılı

250 Barty Puan Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Bu kodu girerek Barty'de ücretsiz olarak 250 puan kazanın. Üstüne...Daha Fazla

Bu kodu girerek Barty’de ücretsiz olarak 250 puan kazanın. Üstüne referans kodu olan m4bi60r ile 120 puan daha kazanın! Barty kampanya kodu burada! Daha Az

150SOL Kodu Aç 
97% Başarılı

Barty Vodafone’lulara 250 Takas Puanı Hediye

Kod Süresi Doldu
Vodafonelulara özel, yenilikçi takas platformu Barty' den 12.5 TL değerindeki...Daha Fazla

Vodafonelulara özel, yenilikçi takas platformu Barty’ den 12.5 TL değerindeki 250 Barty Takas Puanı hediye! Kampanya kodunu şimdi al, takaslamaya başla!
Barty, telefondan bilgisayar aksesuarlarına, kitaplardan oyun ve oyun konsollarına dilediğin her eşyayı takaslayabileceğin bir platform. Eşyalarını, takas puanı Barty Puan ile hızlı ve değerinde takasla ve kazan! Üstelik uygulamayı kullanmak tamamen ücretsiz.

  • Kampanya 31 Aralık 2021 tarihine kadar geçerlidir.
  • Vodafone aboneleri, cep telefonundan bu link’e tıklayarak Barty uygulamasını yükleyerek üye olabilir. Abonelerimiz Fırsatı Kullan butonuna tıklayarak alacakları kodu, Barty profil ekranının sağ üst tarafında bulunan menüden “promosyon kodu” kısmına yazıp “uygula” butonuna dokunarak kaydedebilir. 12.5 TL değerindeki 250 Barty Puan cüzdanınıza anında yüklenecektir.
  • Barty Puanlar sadece Barty uygulamasında kullanılabilir. Uygulamayı indirebilirsiniz.
  • Kodlar tek kullanımlıktır. Her kullanıcı bir kod alabilir.
  • Kampanyadan sadece aktif Vodafone aboneleri yararlanabilir. Aktif abonelik kısıtlı, dondurulmuş, iptal veya numara taşıma ile başka operatöre taşınmış statüler dışındaki aboneliklerdir.
  • Kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkı Vodafone ve Barty’de saklıdır
  • 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanunu kapsamındaki gizlilik politikamıza http://vftr.co/gp adresinden ulaşabilirsiniz.

Daha Az

ımda'da Kodu Aç 
99% Başarılı

Son Eklenen Pazar Yeri Kuponları

Barty Ücretsiz 250 Puan Kodu

Kod Süresiz
Bu kodu girerek Barty'de ücretsiz olarak 250 puan kazanın. Üstüne... Detayını Gör
000200 Kodu Aç 
89% Başarılı

Barty 250 Puan Kazanma Kodu

Kod Süresiz
Bu kodu girerek Barty'de 250 puan kazanın ücretsiz olarak. Üstüne... Detayını Gör
MULTNT Kodu Aç 
96% Başarılı

250 Barty Puan Kampanya Kodu

Kod Süresiz
Bu kodu girerek Barty'de ücretsiz olarak 250 puan kazanın. Üstüne... Detayını Gör
150SOL Kodu Aç 
97% Başarılı

Barty Davet Kodu İle 120 Barty Puan Kazan

Kod Süresiz
Hey, yeni bir ürün takas platformu buldum. Adı Barty. Kaydolurken... Detayını Gör
m4bi60r Kodu Aç 
97% Başarılı

Yenilikçi takas platformu Barty ile nakitsiz alışveriş artık çok kolay. Para harcamadan, komisyon veya işlem ücreti ödemeden, rahatsız edici reklamlara maruz kalmadan ikinci el alışverişlerinde Barty ile güvenli bir şekilde kullanmadığını ver, ihtiyacını al.

“Peki, nasıl?” dediğini duyar gibiyim.Telefonuna Barty’i indirerek başla. Uygulamayı kullanmak ise çok basit ve bu süreçte Barty hep yanında.

Barty’de takaslar Barty puan ile güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor.
Barty şu şekilde çalışır:

– Barty pazarına eşyanı yüklemek için fotoğrafını çek ve kolay bir şekilde yükle

– Sana değiştirmek istediğin eşyanın en doğru piyasa değerini Barty puan üzerinden söyleyelim. Önerdiğimiz değeri ister kabul et ister kendi değerini belirle

– Takas tekliflerini keşfetmeye başla ve gelen tekliflerini takas odasından yönet

– Alıcı ile uygulama içerisinden mesajlaş

– Takas teklifini kabul ettiğin kişiye anlaşmalı kargo firmaları ile eşyanı uyguna gönder

– Takasın tamamlanınca, karşı taraftan Barty puanlar cüzdanına yüklensin

– Kazandığın puanlar ile dilediğin ürünü Barty pazarından al. İşte bu kadar kolay!

– Unutmadan, takas süreçlerinde Barty hep yanında. Müşteri deneyim ekibimiz takıldığın noktalarda sana yardımcı olmak için bir mesaj uzağında.

Kullanmadıkların bir başkasında tekrar hayat bulsun
Döngüsel ekonominin gücüne inanıyoruz. Barty, yaptığın alışverişlerinde atılda duran eşyalarının yeniden kullanmasını sağlarken yaşam ömürlerini uzatmayı amaçlar. İhtiyaçlarını para harcamadan karşılarken ikinci el alışverişi tercih ederek üretim sırasında oluşan su kullanımını ve karbon salınımı azaltabilir ve çevre için de iyi bir adım atmış olacaksın.

Barty Puan ile takaslanan ürünlerin değerinde değiş-tokuşu sağlanır
Barty’de alışverişler Barty puan ile gerçekleşir. Barty puanlar, akıllı değerleme algoritması ile ikinci el eşyaların piyasa değerini belirlemende sana yardımcı olur . Böylece, takaslarının değer kaybı yaşamadan ve en hızlı şekilde gerçekleşmesini sağlar. Tabii ki, vermek istediğin ürünün fiyatını belirlemekte özgürsün.

Anlaşmalı kargolar ile uyguna gönder
Barty’de takaslarını gönderirken Türkiye’deki bütün PTT’lerde anlaşmalı fiyatlardan yararlanabilirsin. 30 kilo/desi ve altı gönderilerin için 10 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla kargonu gönder. Üstelik, kişisel bilgilerini paylaşamadan uygulama içerisinden kargonu takip edebilir ve güvenilir bir şekilde alışverişlerini gerçekleştirebilirsin. Daha büyük gönderilerinde ise, büyük şehirlerde Octovan ile de 80 TL’den başlayan fiyatlarla şehir içi gönderimini sağlayabilirsin.

Yüzlerce marka ve 4900 kategoride ürünü Barty’de bulabilirsin
Barty’de, telefon kategorisinde Samsung’tan Oppo’ya, iPhone’dan Huawei’ye; küçük ev aletlerinde Arçelik’ten Bosch’a, Arzum’dan Tefal’e; mobilyada İstikbal’den Bellona’ya birçok marka bulabilirsin. Aynı zamanda, ikinci el giyim ve çocuk alışverişlerinde de Adidas’tan Nike’a, Zara’dan LC Waikiki’ye, Mavi’den Koton’a, Civil’den e-bebek’e binlerce ürün Barty’de. Kısacası, ihtiyacın olan her şeyi para harcamadan, komisyon ödemeden Barty’de bulabilirsin.

Haydi sen de yeni nesil takasla nakitsiz alışverişin tadını çıkar.

Mutlu takaslar!
Barty Ekibi

Sıkça Sorulan Sorular
Barty Puan Nedir?
Barty’deki bütün takaslar Barty Puanlar ile yapılır.

Örneğin, Barty pazarına koyduğun gitarını bir başkasına gönderdiğinde 3000 Barty Puan kazanırsın veya beğendiğin kulaklığı almak için karşılığında göndericiye 1700 Barty Puan gönderirsin.

Barty Akıllı Değerleme Sistemi nedir?
Bir eşyanın 2. el değerini belirlemekte zorluk mu çekiyorsun? Ne kadara almıştın, ne zaman almıştın, şu an ne kadara satmalısın?
Eğer değer yüksek kalırsa alıcı bulamaz, düşük kalırsa değerinin altında eşyanı vermiş olursun.

Bu soruları ve sorunları çözmek için Barty’deki bütün eşyaların değerini anlık olarak tahmin eden makine öğrenme temelli bir algoritma geliştirdik.

Bu sayede bir eşyanın hem değerini hem de pazarda kalma süresini beraber optimize ediyor, değerinde ve akıcı takas ortamı sağlıyoruz.

Nasıl Barty Puan kazanırım?
Barty kazanmak için 4 yol var.

1) Barty’ye kayıt olup deneyimini devam ettirdikçe hediye Barty Puanlar kazanırsın

2) Barty’de her arkadaş davet için 60 Barty Puan kazanırsın

3) Barty’de eşya yükleyip gönderdikçe eşya değeri kadar Barty Puan kazanırsın

4) Kredi kartın ile avantajlı şartlarla Barty’den Barty Puan satın alabilirsin

Eşya gönderimi/ alımı nasıl gerçekleşiyor?
Eşya gönderimlerini/ alımlarını güvenilir ve kolay bir hale getirdik.

Barty – PTT anlaşması ile 30 kg/desi’ye kadar olan gönderilerini, en yakın PTT şubesinden 10 TL’den başlayan avantajlı fiyatlarla yapabilirsin. Üstelik hiçbir kişisel bilgin karşı taraf ve 3. kişilerle paylaşılmaz.

Eğer ağır ve nakliye gereken bir eşyan var ise Barty – Octovan anlaşması ile çok uygun fiyatlara gönderim yapabilirsin.

Ayrıntıları Barty uygulamasında!

İkinci El Alışverişte Yenilikçi Takas Modeli
Kullanmadığın eşyaları ihtiyacın olanlarla değiştirmek ister miydin? Yeni nesil takas ile nakitsiz bir şekilde elindeki ikinci el eşyaları hızlıca değiştirebilireceğin bir platform var artık. Takasa yenilik getirerek ikinci el alışverişinde sattığın eşyanın değerinin çok altında gitmesini ve uzuuuun pazarlık süreçlerini hızlandırmayı amaçlıyoruz. “Peki, nasıl?” dediğini duyar gibiyim.

Telefonuna Barty’i indirerek başla. Uygulamayı kullanmak ise çok basit ve bu süreçte Barty hep yanında. Barty’i kullanmak çok kolay Barty’de takaslar Barty Puan ile güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleşiyor. Barty pazarına eşyanı yükle. Sana değiştirmek istediğin eşyanın ortalama değerini Barty puan üzerinden söyleyelim. Önerdiğimiz değeri ister kabul et ister kendi değerini belirle.

Takas tekliflerini keşfetmeye başla; uygulama içerisinden alıcı ile mesajlaş. Takas teklifini kabul ettiğin kişiye anlaşmalı kargo firmaları ile eşyanı uyguna gönder. Takasın tamamlanınca, karşı taraftan Barty Puanlar cüzdanına yüklensin. Kazandığın puanlar ile dilediğin ürünü Barty pazarından al. İşte bu kadar kolay.

Unutmadan, takas süreçlerinde Barty hep yanında. Müşteri deneyim ekibimiz takıldığın noktalarda sana yardımcı olmak için bir mesaj uzağında. Barty Puan ile takaslanan ürünlerin değerinde değiş-tokuşu sağlanır Barty’de alışverişler Barty Puan ile gerçekleşir. Barty Puanlar, akıllı değerleme algoritması ile ikinci el eşyaların ortalama değerini belirlemekte sana yardımcı olur . Böylece, takaslarının değer kaybı yaşamadan gerçekleşmesini sağlar.

Yüzlerce marka ve 4900 kategoride ürünü Barty’de bulabilirsin Barty’de, telefon kategorisinde Samsung’tan Oppo’ya, iPhone’dan Huawei’ye; küçük ev aletlerinde Arçelik’ten Bosch’a, Arzum’dan Tefal’e; mobilyada İstikbal’den Bellona’ya birçok marka bulabilirsin. Aynı zamanda, ikinci el giyim ve çocuk alışverişlerinde de Adidas’tan Nike’a, Zara’dan LC Waikiki’ye, Mavi’den Koton’a, Civil’den e-bebek’e binlerce ürün Barty’de. Kısacası, ihtiyacın olan her şeyi para harcamadan, komisyon ödemeden Barty’de bulabilirsin.

Kullanmadıkların bir başkasında tekrar hayat bulsun Barty ile yaptığın alışverişlerinde atılda duran eşyalarının yeniden kullanmasını ve yaşam ömürlerini uzatırken ihtiyaçlarını da para harcamadan karşılayabileceksin. İkinci el alışverişi tercih ederek üretim sırasında oluşan su kullanımını ve karbon salınımı azaltabilir ve çevre için de iyi bir adım atmış olacaksın. Haydi sen de yeni nesil takasla nakitsiz alışverişin tadını çıkar.

Bize Ulaşın: cozum@barty.app


🟩 Barty indirim kodu Aralık 2023
🏷️ Barty indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Barty indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Barty kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Barty promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.