Beko’da Ekstra % 20 İndirim [Zubizu-Axess Mobil]

Kod Süresiz
Beko'dan seçili TV, buzdolabı ve klima modellerinde 1.500 TL'ye varan...Daha Fazla

Beko’dan seçili TV, buzdolabı ve klima modellerinde 1.500 TL’ye varan indirim ZUBİZU’da!

Geçerli Modeller:
TV
B55 OLED A 950 B – 1.500 TL indirim
B55 B 880 B – 600 TL indirim
Buzdolabı
191625 ESC – 500 TL indirim

Klima
50960 HP WiFi – 100 TL indirim
51260 HP WiFi – 100 TL indirim
51860 HP WiFi – 200 TL indirim
52460 HP WiFi – 200 TL indirim

Küçük Ev Aletleri
EY 5021 Ekmek Yapma Makinesi – 170 TL indirim
FR 5032 A Az Yağlı Pişirici – 210 TL indirim
TM 8046 I Tost Makinesi – 130 TL indirim
BKK 2400 Beyaz-Y Midi Türk Kahve Makinesi – 180 TL indirim
RS 8034 HM Robot Süpürge – 1.100 TL indirim
SD 8041K Şarjlı Dik Süpürge – 900 TL indirim
BEU 8030 D Buharlı El Ütüsü – 250 TL indirim
BKU 8026 Buhar Kazanlı Ütü – 400 TL indirim

Kampanya Koşulları:

Seçili ürünlerde geçerlidir. Kampanya dahilinde 1 kişi, aynı model ürünü sadece 1 kez satın alabilir. Kampanyadan yararlanmak için ZUBİZU’ya kayıtlı telefon numaranızı satın alma esnasında ibraz etmeniz gerekmektedir. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.Bu kampanyadan işlem başına en fazla 20.000 puan kazanabilirsiniz. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.


Beko, seçili ürünlerde 350 TL’ye varan indirimler sunuyor. Üstelik Axess Mobil’e özel ekstra %20 indirim ayrıcalığıyla!

Geçerli Modeller:
Buzdolabı
674580 EB – 350 TL indirim

TV
B43 A 800 B – 300 TL indirim
B50 A 800 B – 300 TL indirim
B49 A 955 A – 300 TL indirim

Küçük Ev Aletleri
BKK 2400 Beyaz Türk Kahve Makinesi – 150 TL indirim
BEU 8030 D Buharlı El Ütüsü – 100 TL indirim
SD 8041 Şarjlı Dik Süpürge – 300 TL indirim

Kampanya detayları:

 • Kampanya kapsamında 06.01.2021 – 28.02.2021 tarihleri arasında Axess Mobil’e özel Beko mağazalarında yapılacak seçili ürün alışverişlerinde 350 TL’ye varan indirime ek Axess Mobil’e özel %20 indirim fırsatı sunulmaktadır. Axess Mobil-ZUBİZU işbirliği kapsamında Axess Mobil’den QR kodu okutarak kampanyadan faydalanan müşteriler %20 indirim kazanmaktadır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Axess Mobil üzerinden ‘Eşleştir’ butonuna tıklanmalı, kullanım koşulları onaylanarak ZUBİZU eşleştirme akışı tamamlanmalıdır.
 • İndirimden sadece Axess Mobil’den ZUBİZU eşleştirmesi yapıldığı durumda Axess Mobil üzerinden QR kod okutulması durumunda faydalanılır.
 • İndirimden yararlanabilmek için ödemeyi yapan kart sahibinin kendisine ait Akbank’a kayıtlı olan cep telefonundan QR kodu okutması veya kodun altında yer alan numarayı üye iş yerine göstermesi ve işlem tutarının tamamını aşağıda sayılan Akbank kredi/banka kartları ile tek seferde ödemesi gerekmektedir.
 • Kampanyalardan ek kart sahipleri, asıl kart sahibinin Akbank’a kayıtlı cep telefonundan QR kodu okutmak şartıyla yararlanabilir.
 • QR kodu okutan müşteri ile ödeme yapan kart sahibi aynı kişi olmalıdır.
 • Kampanyadan bir kişi bir markada en fazla bir kez indirim kazanabilir. Bir alışverişte bir kişi en fazla 100 TL indirim kazanabilir. Kampanya başka bir kampanya ile birleşemez. Bu kampanyadan işlem başına en fazla 20.000 ZUBİZU puan kazanılabilir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan indirim tutarı 2 iş günü içinde kredi kartı ile yapılan işlemlerde dönem içi hareketlerinize/ekstrenize, Neo ve Akbank Kart ile yapılan işlemlerde hesaba yansıtılacaktır. Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyada indirim kazanan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi yada tüm ödemenin iadesi durumunda, kazandırılan indirim tutarı hesap özetine/ekstresine borç kaydedilir.
 • Kampanyadan bireysel/ticari Axess, Wings, Neo ve Akbank Kart sahipleri yararlanabilir. Sanal kartlar, Free ve Bank O’Card Axess kredi kartları kampanyaya dahil değildir.
 • Tüzel kişiliğe haiz ticari müşteriler kampanyadan yararlanamaz. Bu durumun istinası olarak şahıs şirketi sahipleri ticari kartlarıyla Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılabileceklerdir.
 • Axess Mobil-ZUBİZU eşleştirmesi iptal etmek istenirse, Axess Mobil’de Profil sekmesindeki Ayarlar bölümünden ‘ZUBİZU Eşleştirmeyi İptal Et’ butonuna tıklanmalıdır. Eşleşmenin iptal edilmesi durumunda, kampanyalı işlem yapılamaz ve indirim kazanılamaz. Eşleştirmenin iptal edildiği ana kadar kazanılan indirimler müşteriden geri alınmayacaktır.
 • Akbank T.A.Ş. ve ZUBİZU Bilişim Hizmetleri A.Ş., Axess Mobil-ZUBİZU işbirliği ve işbirliği kapsamındaki kampanyaları durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

AMASINDA Kodu Aç 
100% Başarılı

Beko’da %3 + 200₺ Chippin Kazan

Fırsat Süresiz
Kampanya 01 - 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Beko'da Chippin...Daha Fazla

Kampanya 01 – 31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Beko’da Chippin ile yapılan ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde Beko’da Chippin ile yapılan her ödemede %3 Chippin kazanımına ek tek seferde yapılan 10.000 TL ve üzeri ödemelerde 200 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya dahilinde Chippinler anında kazanılıp, 35 (otuz beş) gün sonra iade süresi dolduğunda harcanabilecektir.

Beko ve Arçelik kampanyalarından her kullanıcı bir defa ve yalnız birinden faydalanabilir, en fazla 200 TL değerinde Chippin kazanabilir.

Kampanya dahilinde kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez.

Kullanıcının Beko alışverişine ilişkin faturasındaki isim ile Chippin kullanıcısının aynı kişi olması gerekmektedir. Chippin üyeliğinin bireysel alışverişler için kullanıldığını teyit amacıyla kullanıcıdan alışverişe ilişkin fatura ibrazı isteyebilecektir.

Kullanıcılar bir takvim yılı içerisinde Arçelik ve Beko’da yapacakları ödemelerde toplamda 1.000 TL’ye kadar Chippin kazanacaklardır. Bu şekilde belirlenen faydanın aşılması durumunda kullanıcıdan işleme dair fatura ibrazı isteyerek işlemin kullanıcıya ait olduğunu kontrol edebilecektir. Faturanın ibrazı üzerine Şirket belirlenmiş olan sınırın üzerinde Chippin kazandırma konusunda karar verecektir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ve Beko kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko Android Akıllı Televizyonlar ile Evde Keyifle Vakit Geçirin!

Fırsat Süresiz
Evde eğlenceyi doruklara çıkarmak isteyenler için Beko'nun en yeni Android...Daha Fazla

Evde eğlenceyi doruklara çıkarmak isteyenler için Beko’nun en yeni Android Televizyon ürünleri indirimde! TV’ler akıllanırken Android TV’ler bu teknoloji yarışında bir adım önde. Android TV, evde güzel vakit geçirmek isteyenlerin tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyor.

Teknolojinin gelişmesiyle birlikte, salonların merkezi bir parçası olan akıllı televizyonlar her zamankinden daha önemli hale gelmiştir. Bu ürünler çok önemli bir noktaya ulaştığı için, sevdiklerimizle keyifli vakit geçirmemizi sağlar. Şimdi, büyük ekranlı Android TV ile Beko TV’lerin bazı avantajlarından bahsedeceğiz.

Bu nedenle, bir süre önce belirttiğimiz gibi; Televizyonlar artık akıllı ürünler haline gelmiştir ve tüketicilerin ihtiyaçlarını tam olarak karşılayabilir. Beko televizyonları, çoğu zaman paralarının değerli olmasını isteyen tüketicileri tercih eden markalar arasında yer alıyor, tamamen farklı bir deneyim sunuyor. Çünkü bu TV’lerde bir uygulama yüklemek istediğinizde, Google Play Store’a giriş yapın ve telefonunuzda bir uygulama yüklediğiniz gibi davranın.

Android işletim sistemi üzerinde çalışan Beko TV’ler, kullanıcılarımızın tüm ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde geliştirilmiştir. Bu sayede oyun izleyen, oyun oynayan, müzik dinleyen veya Netflix gibi online yayın platformlarına erişen tüketiciler, Beko’nun büyük ekranlı Android TV’sini herhangi bir ek bağlantıya gerek duymadan kullanabiliyor. Bu sayede sevdiklerinizle güzel vakit geçirmek istediğinizde cihazınızı TV’nize bağlama derdiniz de kalmaz. Beko’nun yenilikçi teknolojisiyle desteklenen Android TV’ler, hızlı kablosuz bağlantılar için Chromecast’in yerleşik özelliklerini kullanabilir. Ayrıca Beko’nun akıllı TV’lerinde Türkçe sesli asistan desteği de bulunuyor. Bu sayede TV deneyiminizi daha da konforlu hale getirebilirsiniz.

Bazen insanlar sadece çevrimiçi takılmak veya biraz oyun oynamak ister. Bu sizin de başınıza gelirse, oyunu konsol olmadan Beko’nun Android TV’nin internet tarayıcısını kullanarak veya oyunu Google Playstore’dan indirerek oynayabilirsiniz.

Beko Android TV, TV’nizde bulunan teknoloji ile izleme keyfinizi bir üst seviyeye taşıyor. Bu TV’lerde bulunan 4K, Dolby Vision, HDR 10+ ve daha fazlası gibi görüntüleme teknolojileri sayesinde film ve oyun izlerken veya oyun oynarken daha iyi bir deneyim yaşayabilirsiniz. Beko’nun geniş ekranlı Android TV’si tüm ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilir. Android işletim sistemli Beko TV’lere göz atmak isterseniz buradaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Beko Size Özel İndirim Linki – İletişim Bilgilerini Güncelle Kampanyası

Fırsat Süresiz
İletişim bilgilerinizi güncelleyin, Beko’da tüm küçük ev aletlerinde SİZE ÖZEL...Daha Fazla

İletişim bilgilerinizi güncelleyin, Beko’da tüm küçük ev aletlerinde SİZE ÖZEL %10 indirimi kaçırmayın! Hemen formu doldurun, Beko’nun fırsatlarla dolu dünyasına katılın!

https://www.beko.com.tr/kampanyalar/size-ozel/38736

https://www.beko.com.tr/kampanyalar/size-ozel/FB022022

Seçili ürünlerimizde size özel tanimlanan indirimlerden, sepette cep telefonu numaranızı girerek faydalanabilirsiniz.

Beko’dan Size Özel Kampanya
İletişim bilgilerinizi güncelleyin, Beko’da tüm küçük ev aletlerinde SİZE ÖZEL %10 indirimi kaçırmayın! Hemen formu doldurun, Beko’nun fırsatlarla dolu dünyasına katılın!

Beko İçin Koşullar ve Şartlar
Kampanya, 28 Şubat 2022 tarihine kadar Beko mağazalarında ve beko.com.tr’de geçerlidir. Kampanya bilgisi gönderilen müşterilerimiz, mağazalarda telefon numaralarını paylaşarak, beko.com.tr’de sepetim sayfasında size özel alanına telefon numaralarını girerek kampanyadan faydalanabilir. Belirtilen indirim seçili ürünlerde tavsiye edilen perakende liste fiyatları üzerinden, en fazla 1 adet ürün alımınızda geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

700TL Beko Enflasyonla Mücadele İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Beko Enflasyonla Mücadele Kampanyası İle Seçili Ürünlerde 700 TL'ye Varan...Daha Fazla

Beko Enflasyonla Mücadele Kampanyası İle Seçili Ürünlerde 700 TL’ye Varan İndirim! Üstelik Yapı Kredi’ye özel, peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:beko-enflasyonla-mucadele-kampanyasi Enflasyonla Mücadele Kampanyasında 700 TL’ye Varan Büyük İndirimler Beko’da!


%50 Beko Efsane Cuma İndirimi: %50’ye varan Black Friday indirimleri Beko’ya geldi!

1000₺ Beko Enflasyonla Mücadele İndirimi + 9 Taksit Enflasyonla Mücadele Kampanyasında 1.000 TL’ye Varan* İndirimler Beko’da! Üstelik Bonus’a özel peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla! *1.000 TL indirim B49 B 970 A Android TV’nin perakende peşin fiyatı üzerinden uygulanmaktadır.

Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

100₺ Beko Dünya Kahve Günü İndirimi (3 Günlük Fırsat): Beko’dan Beyaz Eşya, TV Ve Ankastre Alımına Kahve Makinelerinde Ek 100 TL’ye Varan İndirim

Beko 3 Güne Özel Muhteşem Fırsatlar! Beko’dan 3 güne özel Süpürge, çamaşır makinesi ve daha birçok üründe indirim fırsatı!

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko Android 4K TV İndirim Fırsatları

Fırsat Süresiz
Beko Android TV'ler Cebinizi Evinize Taşır! Beko 50'' 4K Android...Daha Fazla

Beko Android TV’ler Cebinizi Evinize Taşır! Beko 50” 4K Android TV 8.299 TL! Beko 4K Android TV’lerde Büyük İndirim!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko Kombi Alana Oda Termostatı Hediye!

Fırsat Süresiz
Beko Smart Logic Kombi Alana 749 TL Değerindeki Termostat Hediye!...Daha Fazla

Beko Smart Logic Kombi Alana 749 TL Değerindeki Termostat Hediye! Beyaz eşya, küçük ev aletleri, ısıtma ve soğutma ankastreleri ve daha fazlasının birinci sınıf markası Beko’dan kombi alan herkese oda termostatı hediye! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

1000TL Beko Fenerbahçe Taraftarına Özel İndirim

Fırsat Süresiz
Beko'dan Fenerbahçe Taraftarına Özel 1.000 TL'ye Varan İndirimler! https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:fenerbahce-taraftarina-ozel-indirim...Daha Fazla

Beko’dan Fenerbahçe Taraftarına Özel 1.000 TL’ye Varan İndirimler! https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:fenerbahce-taraftarina-ozel-indirim

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko Karne Hediyesi Fırsatları – iPhone, Apple Watch, Samsung Tablet, iLife Laptop, Philips TV

Fırsat Süresiz
Beko'dan Karne Hediyesi Fırsatları! Beko.com.tr'de iPhone, Apple Watch, Samsung Tablet,...Daha Fazla

Beko’dan Karne Hediyesi Fırsatları! Beko.com.tr’de iPhone, Apple Watch, Samsung Tablet, Samsung Galaxy Watch, iLife Laptop, Philips TV gibi ürünlerde indirim başladı. Beko’dan 19 – 24 Ocak Tarihlerine Özel Karne Hediyesi Fırsatlarını Kaçırmayın!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko DEM Otomatik Çay Makinesi İndirimi

Fırsat Süresiz
Beko Dem® çayı en taze şekilde otomatik olarak demler, hazır...Daha Fazla

Beko Dem® çayı en taze şekilde otomatik olarak demler, hazır olduğunda özel uyarıcı sistemi ile haber verir. 🔈Ürün Kodu: CM 8058 I Dem® Otomatik Çay Makinesi Beko DEM otomatik çay makinesi şimdi 2.999 TL! Çayın her dem taze olmasını kim istemez ki? 😊 #BekoDem Beko Dem® farklı türdeki çayları damak zevkine en uygun şekilde otomatik olarak demler. 🌱☕

Evde yoğun bir tempoda çalışırken çay demlemeye vakit bulamıyor musun? 🤔HomeWhiz uygulaması sayesinde oturduğun yerden Beko Dem® ile çayını demleyebilirsin. 😎 Siyah ya da bitki çayı fark etmez! 😎 Beko Dem® moduna uygun her çayı ideal süre ve sıcaklıkta otomatik olarak demler. 👌

Beko Dem® Otomatik Çay Makinesinin “Bitki Çayı” modu sayesinde kendine güzel bir mate çayı demleyebilirsin.

Tarif için gerekenler;
– “Bitki Çayı” modunu seç.
– 3-4 gram kurutulmuş mate yaprağını hazneye ekle.
– “Az Miktar” seçeceğini seçerek yaklaşık bir çay makinesi kaşığı su ekle.
– Sıcaklık ayarını 90 dereceye ayarla.
– 5-10 dakika aralığında çayını demle. #BekoDem ile afiyet olsun.

Bitki çayı seviyorsan, bir fincan ekinezya çayına ne dersin? ☕

Tarif için gerekenler;
– Beko Dem® Otomatik Çay Makinesinin “Bitki Çayı” modunu seç.
– 2-3 gram, yaklaşık 1 çay makinesi kaşığı kurutulmuş ekinezya yaprağını hazneye ekle.
– “Az Miktar” su seçeceğini seç.
– Sıcaklık ayarını 90 dereceye ayarla.
– 10-15 dakika aralığında çayını demle. #BekoDem ile afiyet olsun

Çayları her dem taze tutan teknolojisi ile Beko Dem® Otomatik Çay Makinesini mutfağında çok seveceksin! 😍 Beko Dem Otomatik Çay Makinesi özel demleme teknolojisi ile çayınızı otomatik olarak demler, çay yapraklarını tam zamanında demden ayırır. Yeni Beko Dem ile çayınız her dem taze kalır!

https://www.beko.com.tr/cay-makinesi/cm-8058-i-dem-otomatik-cay-makinesi-icecek-hazirlama

Beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin lider markası Beko, Dem Otomatik Çay Makinesi’ni kullanarak hem lezzetli çay demleyebiliyor hem de evde keyifli bir sohbetin keyfini sadece 2,999 TL’ye alabiliyor.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

1000TL Beko Şarjlı Dik Süpürgelerde İndirim Fırsatı

Fırsat Süresiz
Beko Kablosuz Şarjlı Dik Süpürgelerde 1000TL İndirim Fırsatı! Son model...Daha Fazla

Beko Kablosuz Şarjlı Dik Süpürgelerde 1000TL İndirim Fırsatı! Son model üstün tasarımıyla temizliğin en büyük yardımcısı olan Beko Şarjlı Dik Elektrikli Süpürge, beyaz eşya ve küçük ev aletlerinin sevilen markası Beko’da 1000 TL’ye varan indirim fırsatını kaçırmayın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko Robot Süpürge İndirimi – RS 2121

Fırsat Süresiz
Evi her an temiz tutan Beko Robot Süpürge sayesinde can...Daha Fazla

Evi her an temiz tutan Beko Robot Süpürge sayesinde can dostunun oyun keyfine diyecek söz yok. 🐶Ürün Kodu: Beko RS 2121 Robot Süpürge indirimde!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko Çeyiz Paketi Kampanyası TV veya Süpürge Hediyeli + 9 Taksit

Fırsat Süresiz
Beko'dan Yeni Yıla Özel Dört Dörtlük Çeyiz Kampanyası! Üstelik Yapı...Daha Fazla

Beko’dan Yeni Yıla Özel Dört Dörtlük Çeyiz Kampanyası! Üstelik Yapı Kredi’ye özel peşin fiyatına 9 taksit fırsatıyla!

 • Beyaz Eşya, Klima, Televizyon ve seçili Ankastre Fırın ürünlerinin 4 tanesinin birlikte alımında 3.299 TL değerinde 32” Televizyon ya da Şarjlı Dik Süpürge hediye!
 • Buzdolabı, Derin Dondurucu, Bulaşık Makinesi, Çamaşır Makinesi, Kurutma Makinesi, Kurutmalı Çamaşır Makinesi, Solo Fırın, seçili Ankastre Fırınlar, Ev Tipi Klima ve 40” üzeri Televizyon ürünlerinin 4 tanesinin birlikte alımında, B32 A 550 B Televizyon ya da SD 5061 Şarjlı Dik Süpürge hediye olarak verilecektir.
 • Tezgah seviyesi Buzdolabı, Ankastre Ocaki Ankastre Davlumbaz, 6 kg Çamaşır Makinesi ve kondenserli Kurutma Makinesi ve 30725 model Klima kampanya kapsamında değildir.
 • Peşin fiyatına 9 taksit, World üye iş yeri Beko mağazalarında 3 taksite +3 ek taksit, 4 taksite +5 taksit fırsatı sunulmaktadır.
 • Kampanya stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko’dan POLSAN’a Özel % 25’e Varan İndirim Fırsatı!

Fırsat Süresiz
Beko’da 28 Ocak – 30 Haziran tarihleri arasında sadece kampanyaya...Daha Fazla

Beko’da 28 Ocak – 30 Haziran tarihleri arasında sadece kampanyaya başarılı olarak katılan Polis ve Bakım Yardımı Sandığı (POLSAN) Ortakları, Çalışanları ve 1. Derece Yakınları için seçili ürünlerde %25’e varan indirim sizi bekliyor!

 • Kampanya, 28 Ocak – 30 Haziran tarihleri arasında sadece kampanyaya başarılı olarak katılan Polis ve Bakım Yardımı Sandığı (POLSAN) Ortakları, Çalışanları ve 1. Derece Yakınları için geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin, 28 Ocak – 31 Mayıs tarihleri arasında POLSAN’a ait mobil uygulama ve web sitesinden ibaret olan POLSANARTI mobil uygulama üzerinden kayıt olmaları gerekmektedir. POLSAN ARTI Web sitesinden ve mobil uygulamasından kampanyaya kayıt olmak için ad, soyad, cep telefonu numarası bilgilerini girilmelidir. Kampanyaya başarılı katılım yapan hak sahipleri, kampanyaya kayıtlandıkları cep telefonları ile 28 Ocak – 31 Haziran tarihleri arasında Beko mağazalarından ya da beko.com.tr sitesinden yapacakları solo ya da ankastre beyaz eşya, televizyon, klima, süpürge, kombi ve termosifon olarak sınıflandırılmış ürün gruplarının her birinden en fazla 1 adet ürünle, küçük ev aletlerinden en fazla 3 adet ürünle sınırlı olmak üzere %25 e varan indirimlerden faydalanabilmektedir. Kampanyaya başarılı katılım sağlayan hak sahipleri 28 Ocak – 30 Haziran tarihleri arasında kampanyaya katıldıkları cep telefonu numaraları ile işlem yapabileceklerdir. Kampanya Beko, Flavel ve Grundig markalı ürün alımlarında geçerlidir. Cep telefonu, Notebook, aksesuar gibi teknolojik ürünler kampanyaya dahil değildir. Kampanya, Arçelik Pazarlama A.Ş.’nin uyguladığı farklı kampanyalar ile birleştirilemez.
 • POLSAN indirimi, sadece POLSAN Ortakları (üyeler), POLSAN ve İştirakleri çalışanları ile birinci derece akrabaları için tanınmış bir haktır. POLSAN Ortakları, POLSAN ve İştirakleri çalışanları ile birinci derece akrabaları olmayan kişiler, hak sahipleri vasıtasıyla bu haktan yararlanamaz. Beko mağaza yetkilileri kampanyadan faydalandırmadan önce POLSAN Artı mobil uygulaması içerisinde yer alan POLSAN Dijital kimlik kartının ibraz edilmesini talep edebilecektir. Talep edilmesi halinde istenilen bilgilerin gösterilmesi zorunludur. POLSAN indirimi ile satın alınan ürünlerin iki ay içerisinde tüketici adresine nakliyesinin yapılması gerekmektedir. Arçelik Pazarlama A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve durdurma hakkını saklı tutar. Kampanya kapsamında kazanılan alışveriş hakkının kullanılması için kampanyaya tanımlanan cep telefonunu ile işlem koşulu bulunmaktadır.
 • Hileli işlemlerden dolayı cep telefonu blokeli durumda olan kullanıcılar kampanya kapsamında kazandıkları kullanım hakkından yararlanamazlar.
 • Arçelik, gerekli kontroller yapıldıktan sonra uygun gördüğü cep telefonlarının blokesini kaldırma; uygun olmayanların ise blokesini kaldırmama hakkına sahiptir. Kampanyaya dahil olan hak sahiplerinin dijital kimliği ile ilgili uygun olmayan bir durum tespit edildiği bir durumda kampanyadan çıkarılacaktır; katılımcının kampanya kapsamında cep telefonu ile kazandığı her türlü hak kazanımı geri alınacaktır. Kampanyaya dahil olunan cep telefonunun katılımcı tarafından kötüye kullanıldığı, kampanyanın suiistimal edildiği tespit edildiği durumda ise; katılımcının kampanya kapsamında cep telefonu ile kazandığı her türlü hak kazanımı geri alınacaktır.
 • Arçelik ve POLSAN kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma haklarını saklı tutar. Kişisel Verilerin Korunması Hakkındaki Kanun kapsamında Aydınlatma Metni’ne https://www.beko.com.tr/kisisel-verilerin-korunmasi adresinden ulaşabilirsiniz. Kampanyadan yararlanmak isteyen herkes kampanya koşullarını kabul etmiş sayılır. Kampanya ile ilgili detaylı bilgi POLSANARTI web sayfası ve POLSANARTI mobil uygulaması üzerinden paylaşılmaktadır.

https://www.beko.com.tr/kampanyalar/beyaz-esya-kampanyalari/polsan-ozel-indirimi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko Dört Dörtlük Çeyiz İndirimi Kampanyası

Fırsat Süresiz
Beko’dan 4-4’lük Çeyiz Kampanyası! Yüksek kaliteli elektronik ürün markası Beko'dan...Daha Fazla

Beko’dan 4-4’lük Çeyiz Kampanyası! Yüksek kaliteli elektronik ürün markası Beko’dan dört beyaz eşya, klima, TV ve özenle seçilmiş ankastre satın alanlara 32 inç TV veya 3.299 TL değerinde elektrikli süpürge hediye! . Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko Televizyon 2 Aylık Exxen Üyeliği Hediye!

Fırsat Süresiz
Beko Smart TV'lerde 2 Aylık Exxen Üyeliği Hediye!...Daha Fazla

Beko Smart TV’lerde 2 Aylık Exxen Üyeliği Hediye!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko TV Alana 1 Yıllık Digiturk Taraftar Paketi Hediye (Büyük Ekran)

Fırsat Süresi Doldu
Büyük Ekranlı Beko TV Alın Maç Keyfini Büyük Yaşayın! 55”...Daha Fazla

Büyük Ekranlı Beko TV Alın Maç Keyfini Büyük Yaşayın! 55” ve üzeri UHD TV alanlara 1 Yıllık Digiturk Taraftar Paketi Hediye!

Kampanya, Beko yetkili satıcılarında ve web sitesinde 01.11.2021 – 30.11.2021 tarihlerinde geçerli olup şifreler 03.12.2021 tarihine kadar aktive edilmelidir. 03.12.2021 tarihine kadar aktive edilmeyen şifreler geçersiz olacaktır.

https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:tv-digiturk-hediye

Beko UHD TV Alanlara 1 Yıllık Digiturk Taraftar Paketi Beko’ya özel 1.188 TL yerine 649 TL!
2021-22 sezonunda seçeceğiniz bir takımın maçları ile beraber ve bol yıldızlı yapımların olduğu beIN MOVIES STARS ve kahkahanın vazgeçilmez adresi beIN SERIES COMEDY kanallarının keyfini çıkarabilirsiniz. beIN CONNECT ile ise hiçbir ek ücret ödemeden takımınızın tüm canlı maçlarını ve spor programlarını web, cep ve tabletten izleyebilirsiniz.

https://www.beko.com.tr/search?q=::keywords:digiturk-taraftar-paketi-kampanyasi

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 15 Beko Floral Mutfak Seti Kampanyası

Fırsat Süresiz
Dünyaca ünlü marka Beko Floral Mutfak seti, beyaz eşya ve...Daha Fazla

Dünyaca ünlü marka Beko Floral Mutfak seti, beyaz eşya ve beyaz eşya ile %15 indirimle sizleri bekliyor! Beko Floral Mutfak seti %15 indirim avantajıyla sizi bekliyor! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 40 Beko Küçük Ev Aletleri ve Süpürgelerde İndirim Fırsatları!

Fırsat Süresiz
Beko Büyük Yenileme Kampanyasıyla Küçük Ev Aleti ve Süpürgelerde %40’a...Daha Fazla

Beko Büyük Yenileme Kampanyasıyla Küçük Ev Aleti ve Süpürgelerde %40’a varan indirim başladı! Kampanya, 1-31 Ekim 2021 arasında geçerlidir. %40 indirim, RHB 5050 Rendeli El Blender Setinin perakende peşin fiyatı üstünden uygulanmaktadır.

Beko Klimalarda 1.000 TL’ye Varan İndirimler! Sessiz Çalışma: 15 dB(A) iç ünite ses seviyesi (uyku modu seviyesi) ile Türkiye’nin çok sessiz klİması.
Bakteri- ve virüsleri** ısıyla yok eden Aktif Hijyen*** özellikli Beko Klima ile evimize sağlık!

Çay makinesi ve daha bir çok ürün Beko’da şimdi indirimli!

Kampanya 15 Mayıs 00:00- 17 Mayıs 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
Stoklarla sınırlıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.

Beko Tüm Beyaz Eşyalarda 350 TL İndirim! [Bahar Kampanyasına Özel]

Beko TV Alana 1 Yıllık Digiturk Avrupa’nın Yıldızı + Süper Lig Hediye!

Beko’dan 55” ve üzeri UHD TV alımlarında 1 Yıllık Digiturk Avrupa’nın Yıldızı Paketi ve sezon sonuna kadar Süper Lig Maçları Hediye!

Beko 55’’ Ekran ve Üstü UHD TV alanlara yıllık 708 TL değerinde , UEFA Şampiyonlar Ligi ve UEFA Avrupa Ligindeki heyecan dolu karşılaşmaları, Ligue 1, Serie A, Turkish Airlines Euro League ve çok daha fazlasıyla dünyanın sporunu izleyebileceğiniz 12 ay ücretsiz Digiturk Avrupa’nın Yıldızı Paket üyeliği hediye edilecektir.
Üstelik Beko müşterilerine özel 2020-2021 sezon sonuna kadar tüm Süper Lig maçları da ücretsiz!

https://www.beko.com.tr/kampanyalar/kampanyalar/elektronik-kampanyalari/tv-festivali Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

1500₺ Beko İndirim Kodu – Online Alışveriş

Kod Süresi Doldu
Avrupa'daki milyonlarca evin ilk tercihi Beko, online alışverişte seçili ürünlerde...Daha Fazla

Avrupa’daki milyonlarca evin ilk tercihi Beko, online alışverişte seçili ürünlerde ZUBİZU’ya özel 1.500 TL’ye varan indirim sunuyor.

Yenilikçi ve teknolojik ürünleri, sunduğu akıllı çözümleri, etkin ve geniş servis ağı ve sorunsuz hizmet anlayışı ile Beko hayatınızı kolaylaştıracak.

Geçerli Modeller:
TV
B65 OLED A 950 B – 1.500 TL indirim
B65 B 880 B – 750 TL indirim
Buzdolabı
191625 ESC – 500 TL indirim
Klima
50960 HP WiFi – 100 TL indirim
51260 HP WiFi – 100 TL indirim
51860 HP WiFi – 200 TL indirim
52460 HP WiFi – 200 TL indirim
Küçük Ev Aletleri
EY 5021 Ekmek Yapma Makinesi – 170 TL indirim
TM 8046 I Tost Makinesi – 140 TL indirim
BKK 2400 Beyaz-Y Midi Türk Kahve Makinesi – 180 TL indirim
RS 8034 HM Robot Süpürge – 1.000 TL indirim
SD 8041K Şarjlı Dik Süpürge – 1.000 TL indirim
BEU 8030 D Buharlı El Ütüsü – 300 TL indirim
BKU 8026 Buhar Kazanlı Ütü – 450 TL indirim

Kampanya Koşulları:

Online alışverişte geçerlidir. Bir üye 2 adet kod alabilir, aynı alışveriş içerisinde en fazla 1 adet kod kullanılabilir. Bu kampanyadan işlem başına en fazla 20.000 puan kazanabilirsiniz. ZUBİZU kampanya kapsamı, koşul ve süresini değiştirme hakkını saklı tutar.
Son Geçerlilik Tarihi: 30/09/2021


Beko.com.tr kupon kodu

Beko indirim kodu ile Euroleague Playoff Haftasına Özel Fenerbahçe Beko Taraftarına 630 TL’ye Varan İndirim! Kampanya 19-22 Nisan 2021 tarihleri arasında beko.com.tr ve Beko yetkili satıcılarında geçerlidir.

Kampanyadan yararlanabilmek için ‘’PLAYOFF’’ kodu kullanılmalıdır. Stoklarla sınırlıdır. Beko kampanya değişiklik hakkını saklı tutar. Diğer kampanyalar ile birleştirilemez.

https://www.beko.com.tr/kampanyalar/kampanyalar/beko-fb-playoff-kampanyasi


Avrupa’daki milyonlarca evin ilk tercihi Beko, online alışverişte seçili ürünlerde ZUBİZU’ya özel 500 TL’ye varan indirimler sunuyor. ZB0321-DHL5TZY4

PLAYOFF Daha Az

4VZ6B8K Kodu Aç 
100% Başarılı

500₺ Beko TV İndirim Festivali [Smart LED / Android / 4K]

Fırsat Süresiz
Beko FULL HD/4K/Android TV'lerde indirim festivali başladı! Beko Yeni Evlenenlere,...Daha Fazla

Beko FULL HD/4K/Android TV’lerde indirim festivali başladı!

Beko Yeni Evlenenlere, Evini Yenileyeceklere 2299₺ TV, Süpürge Hediye!: Beko Seçili 4 ürün alımında, 2.299 TL değerinde 32” Televizyon, Şarjlı dik süpürge hediyesi ya da 2.299 TL indirim fırsatı!

Beko ile TV Keyfiniz şimdi indirimli! Beyaz Eşya Alışverişinde, TV’de 300 TL İndirim Sizinle! Beyaz Eşya alımlarınızda 32” ve üzeri güncel Beko Televizyon modellerinde 300 TL indirim uygulanacaktır. Kampanya farklı kampanyalar ile birleştirilemez. Kampanya fiyatları bireysel satışlar için sunulmuştur. Bireysel satış haricindeki ticari amaçlı satışlar iptal edilecektir.


Beko.com.tr’de beyaz eşya alana 32″ TVlerde 300₺ indirim!

450₺ Beko Ankastre Setler Şimdi Küçük Ev Aleti Hediyeli!: Seçili 3’lü Beko Ankastre Set alanlara, 449 TL değerinde Küçük Ev Aletlerinden biri hediye!

Kampanya 1-31 Mayıs 2021 tarihleri arasında tüm dijital saatli Ankastre Fırınlar, tüm cam yüzeyli Ocaklar, önden kontrollü Ocaklar ve piramit tipi Davlumbazlar hariç, Davlumbazların brilikte alımında Beko mağazaları ve beko.com.tr’de geçerlidir. Küçük Ev Aleti ve Süpürge modellerinde, tavsiye edilen satış fiyatı üzerinden 449 TL indirim yansıtılacaktır. Stoklarla sınırlıdır. BKK 2300 Beyaz Türk Kahvesi Makinesi ve BKK 2210 IN Dem Çay Makinesi kampanyaya dahil değildir. Kampanya diğer kampanyalarla birleştirilemez.

% 20 Beko Çifte Bayram İndirimi! [Küçük Ev Aletleri ve Süpürge]

Beko’dan Beko ve Grundig TV’lerde %18 KDV İndirimi! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko iPhone 13 İndirimi

Fırsat Süresiz
Beko'dan indirimli fiyatlarla Apple iPhone 13 akıllı telefon alabilirsiniz. Ayrıca...Daha Fazla

Beko’dan indirimli fiyatlarla Apple iPhone 13 akıllı telefon alabilirsiniz. Ayrıca iPhone 13 Pro/Mini/Pro Max, iPhone 12 ve 11 serileri de Beko’da satılmaktadır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

1000₺ Beko Değişim Kampanyası 2021

Fırsat Süresi Doldu
Markası ne olursa olsun eski Beyaz Eşya, Ankastre, TV ya...Daha Fazla

Markası ne olursa olsun eski Beyaz Eşya, Ankastre, TV ya da Klimalarınızı evinizden alıyor, yepyeni Beko’larla değiştiriyoruz. Üstelik 1.000 TL’ye varan indirim fırsatıyla!

Kampanya 1-31 Mart 2021 tarihine kadar beko.com.tr ve Beko Yetkili Satıcılarında geçerlidir. Kampanyalar birleştirilemez ve stoklarla sınırlıdır. Kampanya bireysel satışlar için geçerlidir, ticari alımlar iptal edilecektir. Arçelik Pazarlama A.Ş kampanyayı durdurma ve değiştirme hakkını saklı tutar.

Ürünler, Çevre ve Şehircilik Bakanlığının AEEE Yönetmeliği ve Sıfır Atık Projesi kapsamında geri dönüştürülmektedir. Kampanyaya dahil ürünler evden alınacaktır. Değişim kampanyası 28.02.2021 tarihine kadar geçerli olup Solo & Ankastre Beyaz Eşya, Klima, kombi ve TV ürünlerini kapsamaktadır. Kampanyadan eski Beyaz Eşya teslim ederek yararlanan tüketicilere Beyaz Eşya, eski Klima teslim ederek yararlanan tüketicilere Klima, eski TV teslim ederek yararlanan tüketicilere TV, eski kombi teslim ederek yararlanan tüketicilere kombi ürün grubundan indirimli ürün satın alma hakkı verilecektir. 1.000 TL indirim B65 OLED A 950 B model Televizyonda ve 32425 Model Klimada geçerlidir. Eski TV olarak Tüplü TV (CRT TV), ankastre ocak, davlumbaz, aspiratör ve mikrodalga ürünleri kabul edilmemektedir. Kredi kartı ile Beyaz Eşya ve Klimalarda en fazla 12 taksit, 3.500 TL ve üzeri Televizyonlarda en fazla 4 taksit yapılabilir.

Kampanya kapsamında buzdolabı,çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, fırın ürün gruplarındaki eski ürünlerinizi iade edebilirsiniz. Kampanya kapsamında Mini Fırın,Midi Fırın, Mikrodalga Fırın, Davul Fırın, Tüplü Televizyon, Monitör ürün gruplarındaki eski ürünlerinizi iade edemezsiniz. Her marka ürün iadesi yapılabilir. İade edilecek ürünler bütün olmalı, ana yedek parçaları (motor, kompresör, kazan, tambur, kapı vs.) eksik olmamalıdır. İade edilecek ürün nakliye/montajın yapılacağı adreste olmalıdır. Kombi, Klima ve Televizyon ürünlerinden satın alınan ürün grubu birebir iade edilebilir. Beyaz eşya ürünlerinin birinin satın alınması durumunda herhangi bir beyaz eşya ürünü çapraz olarak iade edilebilir. İade edilen ürünler direkt geri dönüşüm tesislerine sevk edileceği için cayma hakkı kullanıldığında eski ürün iadesi yapılamaz.

48 saatte teslim hedefi için, siparişleriniz, teslimat adresinize yakın seçili yetkili satıcılarımız aracılığı ile teslim edilmektedir ve seçili yetkili satıcılarımızın stokları ile sınırlıdır. Teslimat adresinize yakın ürünlerin stok bulunurluğu konusunda 0850 210 0 888 numaralı çağrı merkezimizinden bilgi alabilirsiniz. Covid-19 salgınıyla mücadele kapsamında, belirlenen günlerdeki sokağa çıkma yasağı ilan edilen şehirlerde, 48 saat teslimat hedefi içerisinde değerlendirilmez. Şehir ve ilçe merkezleri dışında, yetkili satıcı ve/veya yetkili servislerin olmadığı ilçe ve köylerde teslimatlar 48 saat hedefini aşabilir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko İndirim Kodu [% 10]

Kod Süresiz
Beko websitesinde seçili elektronik ürünler ve klimalarda %10 indirim sağlar.
TPAYBEKO Kodu Aç 
99% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Beko Evine Güvenle Gelsin

Fırsat Süresiz
İster Tıkla İster Ara, Beko Evine Gelsin! Buzdolabından Küçük Ev...Daha Fazla

İster Tıkla İster Ara, Beko Evine Gelsin! Buzdolabından Küçük Ev Aletlerine, Tüm Beko’lar Seni Bekliyor! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Beko Güncel İndirim Kuponları - KUPONLA.COM

Beko, 1950’li yıllarda Koç Holding’in kurucusu olan Vehbi Koç tarafından kurulmuş fakat ilk yıllarda faaliyete geçmemiştir. 1990’lı yıllarda beyaz eşya sektöründe aktif rol alarak Türk ekonomisine büyük katkıda bulunmuş, Türkiye dışında satılan ilk Türk beyaz eşya markası olarak da ipi göğüsleyen marka, bugün dünyanın liderleri arasındadır. Ev ve iş yerleri için gerekli olan beyaz eşya ve ankastre ürünler üreten markanın ürünleri arasında buzdolabıçamaşır makinesibulaşık makinesi ve ankastre mutfak setleri öne çıkar. Ankastre davlumbaz ve ocaklar, markanın mutfaklarda en çok tercih edilen mutfak ürünleri arasındadır. Klima konusunda da sektörün öncü markalarındandır. Küçük ev aletlerine de kalitesi ile dokunan marka, tost makinesi, elektrikli süpürge, blender, çay makinesi, kahve makinesi, ütü, rondo ve mutfak robotu gibi pek çok ürüne imzasını atmaktadır. Yaşamınızın her anında ihtiyacınız olan Beko beyaz eşya ve küçük ev aletleri seçeneklerini bulabilirsiniz. Beko indirim kodu ve kuponu sayesinde alışverişinizi ucuzlatabilirsiniz.

Tarihçe

Türkiye’nin yeni yeni sanayileşmeye başladığı 1950’li yıllarda, Koç Holding’in kurucusu Vehbi Koç, Türkiye’ye döviz kazandıracak bir ürün arayışındaydı. O yıllardaki ülke koşulları çerçevesinde, bir salça ve konserve fabrikası yatırımı için bu alanda tecrübe sahibi olan Bejerano ile ortaklık kurdu. 1954’te kurulan şirketin ismi, Bejerano’nun ve Koç’un ilk iki harflerinin birleşmesiyle Beko olarak tescil edildi. Ancak, ülkenin içinde bulunduğu durum nedeniyle, şirket faaliyete geçemedi.

O yıllarda, General Elektrik ampullerinin satış ve bayiliğini kurma fırsatı doğunca, konserve şirketinin ismi Beko Ticaret A.Ş. olarak değiştirildi. Böylece, Anadolu’da ilk kez bayilik sistemi kuran Vehbi Koç, Arçelik ürünlerini de bu sistemle tüketicinin evine kadar ulaştırdı.

1977 yılında Arçelik distribütörlüğünü Atılım’a devreden Beko Ticaret, 1983 yılından itibaren güçlü tecrübe birikimi ile Beko markası adı altında Türkiye beyaz eşya sektöründe faaliyet göstermeye başladı.

Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun 1990’lı yıllardan itibaren yurt dışı faaliyetlerine yönelmesiyle, Beko ihracat markası olarak belirlendi.

2000 yılına gelindiğinde ise Koç Holding Dayanıklı Tüketim Grubu’nun yeniden yapılanması sonucu Beko, Beko Ticaret A.Ş. bünyesinden çıkarak, Arçelik markası ile birlikte Arçelik A.Ş. çatısı altına girdi.

Yurt dışında satışa sunulan ilk Türk beyaz eşya markası olma özelliğini taşıyan BEKO, yola “Dünya Markası” olma hedefiyle çıktı. Türkiye pazarındaki başarının 90’lı yılların başından itibaren yurt dışına da taşınmasıyla birlikte BEKO markası dünyanın 100’den fazla ülkesinde 280 milyon tüketicinin günlük hayatının bir parçası haline geldi. Bugün dünyanın herhangi bir yerinde her iki saniyede bir, bir BEKO markalı ürün satılıyor.

Günümüzde evi daha düzenli hale getirmek için ev elektroniğine ihtiyaç duyulmaktadır. Elektronik ekipmanlar sayesinde evde daha kısa sürede işlerinizi tamamlayabilirsiniz. Bu nedenle dikkatli hareket etmek ve bu konuda doğru tercih yapmak gerekir. Beko, beyaz eşya konusunda uzmanlaşmış firmalardan biridir. Başta ev aletleri konusunda en iyi hizmetler olmak üzere birçok beyaz eşyayı sizlerle buluşturmayı hedeflemektedir. Bu nedenle sürekli gelişme ve gelişme göstermiştir. Beko ev aletleri genellikle çamaşır makineleri, bulaşık makineleri, fırınlar, ocaklar, TV’ler, buzdolapları ve daha birçok elektronik cihazı içerir. Ayrıca şirketin müşterilerine sunduğu bazı Beko promosyon kodu indirimler, müşterilerin istedikleri ürünleri evde satın almalarını kolaylaştıracaktır. Ancak bu indirimleri yakından takip etmekte fayda var. Her beyaz eşya kategorisi farklı zaman aralıklarında indirimlidir. Bu nedenle yakından bakarsanız, evinizi daha pratik hale getirmek için istediğiniz ev aletlerini çok uygun fiyata satın alabilirsiniz. Beko indirim kodu, Beko indirim kuponu ve Beko kampanyalarını bu sayfada bulabilirsiniz!

BEKO indirim kodu nasıl alınır ve kullanılır?

Beyaz eşya ve beyaz eşya denilince akla ilk gelen markalardan biri Beko’dur. Nedenini hiç merak ettiniz mi? Barcelona’nın gözleri, Messi’nin formasında Beko yazması yüzünden mi? Paris’i gezerken karşılaştığınız Beko reklamlarından biri mi? Roma, Londra ve Atina’daki alışveriş merkezlerine gittiğinizde Beko’nun indirimde olduğunu görüyor musunuz? Çünkü Beko bir dünya markasıdır. Beko indirim kuponları kullanmanız gerekiyorsa size şu şekilde anlatacağız:

1) Satın aldığınız ürünleri önce beko.com.tr’nin alışveriş sepetine atın ve ardından ödeme sayfasına gidin. Bu sayfada ürün açıklaması, fiyat, indirim (varsa) ve ücretsiz kargo (varsa) görebilirsiniz. Toplam fiyatın yanında Beko kupon kodu adlı küçük bir kutucuk da belirecektir: İndirim kodunu buraya girip başvurmalısınız.

2) Kuponla.com web sitemizi ziyaret edin ve beko.com.tr’nin tüm indirim kuponlarının ve promosyon haberlerinin yer aldığı bu sayfayı açın. Olan oldu; sen bu taraftasın. Yanınızdaki Kupon kodunu görüntüle bağlantısını tıklayın.

3) Kupon kodunu görüntüle linkine tıkladığınızda karşınıza bir ekran gelecek ve ekranda özel bir kupon kodu belirecektir. Bu kodu alın, kopyalayın ve Beko’ya iade edin. Ödeme (alışveriş sepeti) sayfasındaki indirim kuponu kutusuna yapıştırın ve uygulayın.

4) Beko’nun ödeme sayfasında “kupon kodu” yazan yere girin ve sipariş için Beko’nun talimatlarını izleyin. Bu sayede eğer kod geçerli ise satın aldığınız ürün veya ürünün fiyatı bu kodun açıklamasında belirtilen tutarın altında olacaktır. İyi alışverişler. Bu arada siz de bu iki tıkla alışverişten, Beko indirimlerinden ve bu birbirinden güzel ürünlerden faydalanabilmeniz için en sevdiğiniz arkadaşlarınıza web sitemizi anlatmayı unutmayın, çok mutlu olacaksınız.

BEKO HİZMET MERKEZİ 444 0 888

Beko hizmet merkezi (çağrı merkezi), konusunda uzman ve deneyimli kadrosu ile siz değerli müşterilerimize, haftanın 7 günü, 24 saat canlı hizmet vermektedir. Markamız ile ilgili tüm önerilerinize ve sorularınıza profesyonel bir ekip ile hizmet vererek, yüksek kalitede müşteri memnuniyeti oluşturmak en önemli hedefimizdir.


🟩 Beko indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Beko indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Beko indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Beko kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Beko promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.