Binance % 10 Komisyon İndirimi Referans Kodu

Kod Süresiz
Binance'da açılan linkten veya AU9Y6DA5 kodunu girerek üye olduğunuzda kriptopara...Daha Fazla

Binance’da açılan linkten veya AU9Y6DA5 kodunu girerek üye olduğunuzda kriptopara alış-satış işlemlerinizde %10 komisyon indirimi kazanırsınız.

https://www.binance.com/tr/register?ref=AU9Y6DA5

1. Tüm referans komisyonları (hem davet edenler tarafından alınan hem de davet edilen arkadaşlarıyla paylaşılan) her saat başında gerçek zamanlı olarak hesaplanır ve ilgili Binance hesaplarına aktarılır.
2. Referans komisyonlarının ödeneceği para birimleri, davet edilen arkadaşın (davetli) fiili alım satımından alınacak komisyonla aynıdır. Davetli BNB kesinti komisyonunu kullanırsa, referans komisyonları ve iade edilen referans komisyonları BNB cinsinden ödenir.
3. Referans oranları her gün saat 00.00’da hesaplanır ve 01.00’da (UTC) güncellenir
4. Davet edilen bir arkadaşın bir indirimi alabilmesi için, ilgili referans linkini (ya da QR kodunu veya referans kimliğini) kullanarak hesap açması gerekmektedir. Bu link yerine kendisini davet eden kişinin eski kimlik kodunu kullanarak hesap açarsa, kendisini davet eden tarafından sunulan komisyon indirimini alamaz.

Daha Az

AU9Y6DA5 Kodu Aç 
96% Başarılı

% 5 Binance Komisyon İndirim Kodu – İndirimli Referans Üyelik Linki İle BTC Al Sat

Kod Süresiz
Binance'da açılan linkten veya S18RMH7E kodunu girerek üye olduğunuzda kriptopara...Daha Fazla

Binance’da açılan linkten veya S18RMH7E kodunu girerek üye olduğunuzda kriptopara alış-satış işlemlerinizde %10 komisyon indirimi kazanırsınız.

https://www.binance.com/tr/register?ref=S18RMH7E

1. Tüm referans komisyonları (hem davet edenler tarafından alınan hem de davet edilen arkadaşlarıyla paylaşılan) her saat başında gerçek zamanlı olarak hesaplanır ve ilgili Binance hesaplarına aktarılır.
2. Referans komisyonlarının ödeneceği para birimleri, davet edilen arkadaşın (davetli) fiili alım satımından alınacak komisyonla aynıdır. Davetli BNB kesinti komisyonunu kullanırsa, referans komisyonları ve iade edilen referans komisyonları BNB cinsinden ödenir.
3. Referans oranları her gün saat 00.00’da hesaplanır ve 01.00’da (UTC) güncellenir
4. Davet edilen bir arkadaşın bir indirimi alabilmesi için, ilgili referans linkini (ya da QR kodunu veya referans kimliğini) kullanarak hesap açması gerekmektedir. Bu link yerine kendisini davet eden kişinin eski kimlik kodunu kullanarak hesap açarsa, kendisini davet eden tarafından sunulan komisyon indirimini alamaz.

Daha Az

S18RMH7E Kodu Aç 
100% Başarılı

Binance Ücretsiz Hesap Aç – Üyelik Referans Kodu | Bitcoin Kriptopara Borsası

Kod Süresiz
Dünyanın Lider Kripto Borsası Kripto Alım Satımına Şimdi Başla! Bitcoin,...Daha Fazla

Dünyanın Lider Kripto Borsası Kripto Alım Satımına Şimdi Başla! Bitcoin, BNB ve diğer yüzlerce kripto para birimi ile işlem yapın.

Binance.com üzerinden kripto para alışverişinde bulunabilmek için izlemeniz gereken adımları özetledik.

Dünyanın en büyük 5 kripto para borsasından bir tanesi olan Binance.com son zamanlarda yaptığı yenilik ve değişiklerle en popüler borsa olma yolunda emin adımlarla ilerliyor. Günlük işlem hacmi 1.4 ile 1.6 Milyar $ arasında değişen Binance.com bir çok alt coini içerisinde barındırıyor. Üstelik üyelere yaptığı çok sık kampanyalar ile adından sıkça söz ettiriyor.

BINANCE KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

1. Binance Kayıt Ekranı

Kayıt olmak için https://www.binance.com/tr/register adresine tıklayıp kayıt sayfasını açıyoruz.

E-posta: Buraya geçerli ve güvenli bir email adresi yazın.

Şifre: Buraya güvenlikli bir şifre girin.

Hizmet Koşullarını okudum ve kabul ediyorum bu kutucuğunu işaretleyip Hesap oluştur butonuna tıklayın.

Butona tıkladıktan sonra karşınıza böyle bir doğrulama ekranı gelecek.

2. Mailinize Gelen Binance Doğrulama Kodu

Bu adımda E-posta hesabınıza yukarıdaki resimdeki gibi bir e-posta gelecek.

【Binance】Confirm Your Registration From IP şeklinde bir başlık ile gelen bu posta, spam, istenmeyen ve kampanyalar gibi klasörlere düşebiliyor. Kontrol ederken bunları da dikkate alalım.

E-posta hesabınıza gelen şifreyi girin ve hesabınızı oluşturun.

Daha sonra giriş ekranında bilgilerimizi girerek sisteme giriş yapalım.

3. E-Posta Onay Kodu Girme

Bu ekranda e-posta hesabınıza gelen kodu girerek hesabınızı oluşturmayı tamamlamış olursunuz.

4. Binance Hesabınız Hazır

Tebrikler. Binance hesabınızı başarıyla oluşturdunuz ve kripto para aleminin bir parçası oldunuz. Bol kazançlar.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLAYIN

Daha Az

EVDJM8M3 Kodu Aç 
99% Başarılı

Binance Gizemli Kutu Açma Referans Davet Kodu

Kod Süresiz
Sadece referans kodu ile erişilebilen Binance Gizemli Kutu açılışı etkinliği...Daha Fazla

Sadece referans kodu ile erişilebilen Binance Gizemli Kutu açılışı etkinliği için LIMIT_VLTUBBK8 davet kodunu kullanın! Binance Gizemli Kutu açınca 500.000 dolar kazanma şansı yakalıyorsunuz. Sevgi saçın Gizemli Kutu Kazanın 500.000 USD değerinde kripto

Sizinle biraz sevgi (ve kripto) paylaşıyoruz!
1Gizemli Kutuların kilidini açmak için kayıt olun, fon yatırın ve alım satım yapın
2Ortalıkta 500.000 USD var, kriptonuzu almak için hemen katılın!

Ödülün Kilidini Açın: Ödülünüzü alın ve alım-satım yapmaya başlayın.

Binance bu Sevgililer Gününde 500.000 USD değerinde kripto dağıtıyor! Tek yapmanız gereken benim referans bağlantımı kullanmak. Sevgiyi size dağıtıyorum arkadaşlar! https://www.binance.com/tr/activity/referral-entry?fromActivityPage=true&ref=LIMIT_VLTUBBK8

https://www.binance.com/tr/activity/referral-entry?fromActivityPage=true&ref=LIMIT_VLTUBBK8

Binance Gizemli Kutuların kilidi nasıl açılır?

50 USD’den fazla değerde fon yatırmak için referansınızı alın (bir Kutu)
200 USD’den fazla değerde alım satım yapmak için referansınızı alın (bir Kutu)

Nasıl daha fazla ödül kazanılır?

Daha fazla görevi tamamlayarak Sürpriz Gizemli Kutulardan daha da büyük ödüller alın.
Daha büyük ödüllerin kilidini açma şansınızı artırmak için daha fazla arkadaşınızı davet edin.
Referanslar alım satım görevinin kilidini açmak için önce fon yatırma görevini tamamlamalıdır.

Yeni Yıla Özel Arkadaşlarınıza referans olun, Gizemli Kutulardan Kazanın 300.000 $ Değerinde Kriptoyu Paylaşın.

1 BNB kazanma şansıyla 10.000 USD değerindeki ödül havuzuna girin

Her referansın aşağıdaki görevleri tamamlaması gerekir:
1. 50 USD’den fazla fon yatırma
2. 200 USD’den fazla alım satım yapma
Bir görev tamamlandığında hem davet eden hem de referans için bir Gizemli Kutunun kilidi açılacaktır. Önce yatırma görevinin tamamlanması gerekir.
Arkadaşlarınızı davet ederken iki referans modu (Referans Teklifi veya Standart Referans) arasından seçim yapmalısınız. Her arkadaş yalnızca bir referans modu aracılığıyla davet edilebilir.

2. Ödülümü nasıl alabilirim?

Referans verdiğiniz arkadaşınız yatırma ve alım satım görevlerini tamamladığında, ikiniz de görev başına birer Gizemli Kutu alacaksınız.
Gizemli Kutunun kilidini açmanızın ardından 48 saat içinde ücretsiz tokenlerinizi [Ödül Merkezi] bölümünde alacaksınız. Etkinliğin sonra ermesinden sonraki 7 gün içinde ödül tokenlerini almak için kutunun kilidini açmazsanız, teklifin süresi dolacaktır.

3. Gizemli Kutulardan neler alabilirim?

Her Gizemli Kutuda, değeri 500 USD’ye varan token bulunur. Ne kadar fazla Gizemli Kutu kazanırsanız, büyük bir ödül kazanma şansınız da o kadar fazla olur.
Önemli Not: Gizemli Kutunun kilidini açmak için kişisel hesabınızda Kimlik Doğrulaması işlemini tamamlamanız gerekir. Sürecin tamamlanması 7 günü bulabileceğinden, ödülü alabilmek için etkinlik bittikten sonraki 7 gün içinde Kimlik Doğrulamasını tamamlamanızı öneririz.

4. Kaç tane Gizemli Kutu alabilirim?

Her kullanıcı en fazla 20 Gizemli Kutunun kilidini açabilir: 10 Gizemli Kutuyu yatırma görevlerinden, 10 Gizemli Kutuyu ise alım satım görevlerinden kazanabilirsiniz. Gizemli Kutu bakiyenizi kontrol etmek için [Ödülüm] bölümüne gidebilirsiniz.

5. Nasıl daha fazla ödül alabilirim?

Daha fazla Gizemli Kutu kazanmak için daha fazla arkadaş davet ederek arkadaşlarınızı yatırma ve alım satım görevlerini tamamlamaya teşvik edebilirsiniz.
Örneğin:
A Kullanıcısı 10 arkadaşını davet etti. Davet ettiği arkadaşlarının tümü yatırma görevlerini tamamladı. Bunlardan 9 tanesi ise alım satım görevlerini de tamamladı.
Bu durumda A Kullanıcısı yatırma görevlerinden 10 Gizemli Kutu, alım satım görevlerinden de 9 Gizemli Kutu alacaktır.
A Kullanıcısı kalan son Gizemli Kutuyu da almak isterse, referans verdiği arkadaşına alım satım görevini tamamlaması gerektiğini hatırlatabilir veya hem yatırma hem de alım satım görevini tamamlamak üzere yeni bir arkadaş davet edebilir.

6. Sürpriz Gizemli Kutu nedir ve nasıl alınır?

Yatırma ve alım satım görevlerinden alabileceğiniz iki tür Gizemli Kutu bulunmaktadır: Gizemli Kutular ve Sürpriz Gizemli Kutular. Daha fazla görev tamamlayarak bir Sürpriz Gizemli Kutunun kilidini açabilirsiniz. Sürpriz Gizemli Kutuların içerisinde, Gizemli Kutulara kıyasla daha fazla token (kutu başına 500 $’a kadar) bulunma ihtimali yüksektir. Kutu dağıtım bilgileri için lütfen Hazine Haritası’na bakın.

7. Ödülü Paylaşılacak Gizemli Kutu nedir ve nasıl alınır?

Etkinlik dönemi sırasında teklifi sosyal medya hesabınızda paylaşmak için [Referans Teklifi] ögesini seçerek [Paylaş] tuşuna tıklayın. Bunun ardından bir Ödülü Paylaşılacak Gizemli Kutuyu açma, 10.000 $ değerinde ödül havuzundan pay alma ve 1 BNB’ye kadar ödül kazanabilme hakkını elde edeceksiniz. Ne kadar fazla Kutu kazanırsanız, ekstra 1 BNB kazanma şansınız da o kadar fazla olur.
Hak kazanan kullanıcıların tümü ödül havuzunu paylaşabilir ve etkinlik sonra erdikten sonraki 48 saat içinde rastgele miktarda token alabilir. Ayrıca, ödül olarak kişi başı 1 BNB alacak 3 şanslı kazananı da duyuracağız.

Daha Az

VLTUBBK8 Kodu Aç 
0% Başarılı

TR Binance % 10 Komisyon İndirimi Referans Kodu [Binance Türkiye]

Kod Süresiz
TRBinance'da açılan linkten veya BV7E6Y93 referans kodunu girerek üye olduğunuzda...Daha Fazla

TRBinance’da açılan linkten veya BV7E6Y93 referans kodunu girerek üye olduğunuzda kriptopara alış-satış işlemlerinizde %10 komisyon indirimi kazanırsınız.

https://www.trbinance.com/account/signup?ref=BV7E6Y93

  Daha Az

BV7E6Y93 Kodu Aç 
100% Başarılı

Binance %10 Komisyon İndirimi Referans Kodu: AU9Y6DA5

Binance TR %10 Komisyon İndirimi Referans Kodu: BV7E6Y93

Binance, çeşitli kripto para birimlerinin ticareti için bir platform sağlayan bir kripto para borsasıdır. Ocak 2018 itibarıyla Binance, ticaret hacmi açısından dünyanın en büyük kripto para borsası oldu.

Dünyanın lider kripto para borsası güvenli, hızlı ve sorunsuz alım satım deneyimini parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Binance, daha önce yüksek frekanslı ticaret yazılımı geliştiren bir geliştirici olan Changpeng Zhao tarafından kuruldu. Binance başlangıçta Çin’de bulunuyordu, ancak daha sonra Çin’in artan kripto para düzenlemesi nedeniyle Çin’den ayrıldı.

Dünyanın 1 numaralı kripto para borsasını yönetmek dışında, Binance komple bir ekosistemi kapsar.

2.0 milyar Günlük işlem hacmi ortalaması

1,400,000+ Saniye başına işlem

24/7 Destek

Dünya çapında milyonlarca kullanıcı tarafından güvenilen, işlem hacmine göre dünyanın 1 numaralı kripto para borsasına hoş geldiniz.

Bugün başlayın ve kripto dünyasındaki en düşük ücretlerle Bitcoin, Ethereum, Link, Tezos, Cardano, Binance Coin ve daha fazlasını satın alın.

İster ilk kez Bitcoin satın alıyor, ister aktif olarak trade yapıyor olun, herkesin başlamasını kolaylaştırıyoruz. Sevdiğiniz tüm özelliklere tek bir basit ve kullanımı kolay uygulamada erişin:

BITCOIN VE DİĞER KRİPTO PARALARI AL VE SAT

Bitcoin, Ethereum, Bitcoin Cash, Litecoin ve daha fazlasını satın alın. Anında kripto satın almak ve satmak için bir banka veya kredi kartı eklemeniz yeterlidir.

GENİŞ VARLIK YELPAZESİ

Bitcoin, Ethereum, Link, Tezos, Cardano ve Binance Coin dahil olmak üzere 150’den fazla desteklenen kripto para birimi arasından seçim yapın.

GÜVENLİK

Fonlarınızı korumak söz konusu olduğunda güvenlik bizim için en yüksek önceliktir. Tüm Fonlar; Güvenli Varlık Fonu’muz (SAFU Fonları) tarafından korunmaktadır. Binance uygulaması ile kripto paranızı güvenli bir şekilde saklayın.

ANLIK FİYAT UYARILARI

Daha fazla satın alma fırsatı keşfedin. En son fiyatlar ve trendlerden haberdar olmak için tek bir dokunuşla fiyat uyarıları ayarlayın.

YENİ BAŞLAYANLAR VE PROFESYONELLER İÇİN KOLAY

Kriptoda yeni misiniz? Binance uygulamamızın mobil öncelikli tasarımı, tek dokunuşla Basit ve Profesyonel arayüz arasında geçiş yapmanızı sağlar. Tek bir uygulamada basit veya gelişmiş trade özelliklerine erişin.

OTOMATİK PERİYODİK SATIN ALMA

Kripto satın almayı her zamankinden daha kolay hale getiriyoruz. Bitcoin ve diğer kripto paraları düzenli olarak satın almak için tekrarlanan bir satın alma işlemi ayarlayın. Ne kadar ve ne sıklıkta satın almak istediğinizi seçersiniz ve Binance uygulamamız gerisini halleder!

ÖDEME İÇİN BİTCOİN KULLAN

Binance Card’a kaydolduğunuzda dünya çapında 50 milyondan fazla satıcıya Bitcoin veya BNB ile ödeme yapın. Belirli mağazalarda bulunur.

ANINDA KRİPTO GÖNDERİN VE ALIN

Binance hesabı açtığınızda ailenize ve arkadaşlarınıza rahatlıkla kripto gönderebilirsiniz veya size kripto göndermelerini sağlayabilirsiniz. Üstelik QR kodu opsiyonu da bulunyor.

7/24 CANLI TÜRKÇE MÜŞTERİ DESTEĞİ

İster deneyimli kullanıcı olun, ister yeni başlayın, her zaman yardım etmek için hazırız. Alanında uzman destek ekibimizle, Türkçe dilinde 7/24 canlı sohbet yapabileceğiniz müşteri desteğine erişin.


🟩 Binance indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Binance indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Binance indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Binance kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Binance promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.