Bisse Trendyol’da | Erkek Gömlek & Jean

Fırsat Süresiz
Bisse erkek gömlek, pantolonlarda sezon indirimi Trendyol'da! Bisse.com'da 500 TL...Daha Fazla

Bisse erkek gömlek, pantolonlarda sezon indirimi Trendyol’da!

Sale

Bisse.com’da 500 TL ve üzeri alışverişlerde 50 TL indirim sağlar. BISSE50 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bisse Erkek Klasik Gömlekler Morhipo’da!

Fırsat Süresiz
Bisse gömlek, pantolon, triko, ceket erkek giyim ürünleri Morhipo'da! Bisse.com'da...Daha Fazla

Bisse gömlek, pantolon, triko, ceket erkek giyim ürünleri Morhipo’da!

Bisse.com’da 1000 TL ve üzeri alışverişlerde 100 TL indirim sağlar. BISSE100 Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 Bisse Yaz Koleksiyonunda İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Bisse online mağazasından yapacağınız alışverişlerinizde kampanyaya özel %50'ye varan indirimler...Daha Fazla

Bisse online mağazasından yapacağınız alışverişlerinizde kampanyaya özel %50’ye varan indirimler sizleri bekliyor.

2021 İndirimli Erkek Giyim Modelleri ve Fiyatları Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bisse Outlet İndirimli Ürünler – % 61

Fırsat Süresiz
Bisse.com'da outlet indirimli erkek giyim ürünleri için hemen tıklayın. Bisse...Daha Fazla

Bisse.com’da outlet indirimli erkek giyim ürünleri için hemen tıklayın.

Bisse Marine Yeni Gelenler Sezon Aksesuar Sale Gömlek T-Shirt Triko Pantolon Ceket Takım Elbise Ayakkabı Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bisse Platinum koleksiyonu %50 daha ucuz

Fırsat Süresiz
Bisse Platinum koleksiyonu %50 daha ucuz kampanyası başladı.
Hemen Al
100% Başarılı

BİRLİKTE İLKEMİZ SANATLA SANAYİYE ERİŞMEK
Temelleri 44 yıl önce atılan BİSSE, kaliteden asla ödün vermeden sadece Türkiye’nin değil dünyanın da en önemli markalarından biri olmak için yola çıktı. İhraç edilen ilk Türk markası olarak Avrupa’dan Amerika’ya, Afrika’dan Asya’ya kadar uluslararası pazarda da söz sahibi olan BİSSE, ülkesinde yakaladığı başarıyı tüm dünya pazarlarına ulaştıran ve dünyadaki önemli fuarlarda yine “dünyaca ünlü firmalarla birlikte yer alan ilk Türk markası olması” oldu.

1976 yılından bugüne, kendi tesislerinde ürettiği gömleği ile önemli bir deneyim ve makine parkuruna sahip olan BİSSE, 2006 senesinden itibaren erkek giyiminde gömleğinin ulaştığı kalite ve deneyimi dış giyime de taşıdı. Trendleri belirleyen ” BİSSE ” takım elbise, ceket, pantolon, T-shirt, triko, mont, kaban, pardösü ve ayakkabılarını da müşterilerinin beğenisine sunmaya devam ediyor.

“Gömlek üretmek sanattır ve bu sanatı tamamlayan unsurlar da detaylardır” prensibiyle yola çıkan BİSSE, detaylara verdiği önemle tüm dünyada kendi ismiyle anılan marka haline gelmiştir. Ulusal bir marka olan ve bununla da yetinmeyerek hedefini daha da ileriye taşıyan BİSSE, tüm dünyanın sevdiği, müşterisi olmayı arzuladığı, ismini telaffuz ettiği bir noktaya ulaşma yolunda ilerliyor. “Birlikte İlkemiz Sanatla Sanayiye Erişmek” kelimelerinin baş harflerinin marka ismini oluşturduğu BİSSE, ekip çalışmasına verdiği önem ve yarattığı sanatıyla ilk günden bugüne sektöründe lider konumunda olmaya devam ediyor.

“Birlikte İlkemiz Sanatla Sanayiye Erişmek” kelimelerinin baş harflerinin marka ismini oluşturduğu BİSSE, ekip çalışmasına verdiği önem ve yarattığı sanatıyla ilk günden bugüne sektöründe lider konumunda olmaya devam ediyor.

Temel Değerlerimiz
1. MİSYON
Sanata değer veren ilkesi ve sektörün öncü markası sorumluluğu ile yenilikten ve kaliteden ödün vermeden markamızın başarısını sürdürülebilir kılmak
2.VİZYON
BİSSE olarak olarak vizyonumuz müşteri odaklı bir yaklaşımla Türkiye’de ve hizmet verdiğimiz tüm ülkelerde ‘lider’ konumuna erişmektir.
3. DEĞERLER
– Kurumsal Yönetim Anlayışı – Başarı ve Müşteri Odaklılık – Yenilikçilik ve Fark Yaratmak – Çalışan Bağlılığı ve Sürekli Gelişim
B76 SPORT LINE
Erkek giyiminin klasikleşmiş markası BİSSE, 40 yılına girerken tasarladığı yeni alt markası B76 ile metropol erkeğinin özgürlük arayışına seslenmektedir

Büyük özverilerin sonucunda ortaya çıkan «B76» BİSSE gibi babadan oğula geçen vazgeçilmez kalitede bir markadır. Marka adını ise, BİSSE’nin Birlikte ilkesinden ve kuruluş̧ yılı olan 1976 tarihinden alarak hikayesine başlamıştır.

B76 erkeği, dinamik, cesur, keşfetmeyi seven, maceradan kopmayan, özgür ruhlu, stiliyle fark yaratan ve kendi tarzını bilen erkeklerin markasıdır.

44 yıl önce kaliteden asla ödün vermeden marka olma ilkesiyle yola çıkan BİSSE, bugün sektöründe ulusal ve uluslararası pazarda söz sahibi ve trend belirleyen en önemli firmadır.

Müşteri Hizmetleri
444 12 35


🟩 Bisse indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Bisse indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Bisse indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Bisse kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Bisse promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.