Bizimtoptan.com.tr’de 400 TL Maxipuan ayrıcalığı

Fırsat Süresi Doldu
​İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel www.bizimtoptan.com.tr ’den 1-31 Mayıs...Daha Fazla

​İşCep veya Maximum Mobil’den katılıma özel www.bizimtoptan.com.tr ’den 1-31 Mayıs 2023 tarihleri arasında tek seferde yapacağınız ilk 1.500 TL ve üzeri alışverişinize 150 TL veya ilk 5000 TL ve üzeri alışverişinize 400 TL MaxiPuan kazanın!

Katılmak için: Maximum Mobil’de ya da İşCep’te “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin

Kampanyaya dâhil olan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum özellikli Bireysel ve Ticari kredi kartları ile (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, Maximum Genç Kredi Kartı) yapılan alışverişler, Bankamatik kartları(Bireysel-Ticari) ve MaxiPara Kartlar ile yapılan alışverişler.

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Aidatsız Kartlar, Maximum Business + Kart, Vadematik Kart ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat, MaxiPuan ve MaxiMil kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler ve ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuanlarınız 15 Haziran 2023 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuanların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2023 olacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 400 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya süresi içerisinde kampanyaya Maximum Mobil ya da İşCep’ten katılım zorunludur. Bir müşteri kampanyaların yalnızca bir tanesinden yararlanabilir. Kampanyaya katılmadan yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir. Kampanya kapsamında kullanılan en son kredi kartının Maximiles özellikli kredi kartı olması durumunda MaxiMil’e dönüştürülebilir MaxiPuan olarak yüklenecek ve tercihe bağlı olarak MaxiPuan veya MaxiMil olarak kullanılabilecektir. Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Alkollü içki ve tütün ürünleri harcamaları kampanyaya dâhil değildir.

Ek Koşullar: Türkiye İş Bankası A.Ş. ve BİZİM TOPTAN kampanyayı değiştirme ve iptal etme hakkı saklıdır. Diğer kampanyalarla birleştirilemez.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Axess’e özel Bizimtoptan.com.tr’de 150 TL chip-para!

Fırsat Süresi Doldu
Axess’e özel 1 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında www.bizimtoptan.com.tr’...Daha Fazla

Axess’e özel 1 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında www.bizimtoptan.com.tr’ de 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 75 TL chip-para, 2.500 TL ve üzeri alışverişinize ise 150 TL chip-para!

Kampanyadan faydalanmak için, ilk harcamadan önce Juzdan’dan “Hemen Katıl” butonunu tıklayın veya “BİZİMTOPTAN” yazıp 4566’ya SMS gönderin!

Kampanya detayları:

 • Axess’e özel 1 – 31 Mart 2023 tarihleri arasında www.bizimtoptan.com.tr’de 1.000 TL ve üzeri ilk alışverişinize 75 TL chip-para veya 2.500 TL ve üzeri alışverişinize ise 150 TL chip-para sunulmaktadır. Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kampanyaya, Prosaf.com.tr’den yapılacak işlemler de dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “BİZİMTOPTAN” yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Juzdan üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlar.
 • Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari Kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess puan kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanya sadece sanal mağazada geçerlidir, fiziki mağazalar kampanyaya dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar kapsamında kampanyadan en fazla 75 TL veya 150 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki en son harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Juzdan veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve “yenileme merkezi” veya “yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit/erteleme uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bizim Toptan’da 150 TL ParafPara!

Fırsat Süresi Doldu
01-31 Ekim 2022 tarihleri arasında Paraf ile Bizim Toptan Mağazalarında...Daha Fazla
 • 01-31 Ekim 2022 tarihleri arasında Paraf ile Bizim Toptan Mağazalarında Paraf POS’larından tek seferde yapılacak 2.500 TL ve üzeri ilk alışverişe 150 TL ParafPara kazanılacaktır.
 • Kazanılan ParafPara’lar, mağaza tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla kazanım sağlanan işlemin banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk alışverişten önce Paraf Mobil’den “Hemen Katıl” butonuna tıklanmalı ya da bankada kayıtlı cep telefonundan, BİZİM yazıp 3404’e SMS gönderilmelidir.
 • Kazanılan ParafPara’ların son kullanım tarihi 20 Aralık 2022 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafPara’lar 21 Aralık 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • Parafly, Parafree, Paraf Kobi, Paraf Eczacı, Paraf Esnaf, Paraf Business ve ek kart sahipleri kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Paraf Debit Kartlar, ParafPara kullanılarak yapılan işlemler ile iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • ParafPara transfer işlemi ParafPara kullanımı olarak sayılmayacaktır ve transfer edilen ParafPara’lar geri alınacaktır.
 • Tekel kasalarından yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya ilişkin bilgi müşteriye ait slip üzerinde yer alacak olup geriye dönük yararlandırma ya da değişiklik yapılmayacaktır.
 • ParafPara kampanyası yalnızca fiziki mağazalarda gerçerli olup sanal mağazada geçerli değildir.

https://www.paraf.com.tr/content/parafcard/tr/kampanyalar/market/bizim-toptanda-150tl-parafpara.html Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bizimtoptan.com.tr’de 100 TL Bankkart Lira

Fırsat Süresi Doldu
Bankkart ile  www.bizimtoptan.com.tr 'den tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri işlemlere 50...Daha Fazla
 • Bankkart ile  www.bizimtoptan.com.tr ‘den tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri işlemlere 50 TL, 1.500 TL ve üzeri işlemlere 100 TL Bankkart Lira verilecektir.
 • Kampanya 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya sadece www.bizimtoptan.com.tr ‘de yapılacak alışverişlerde geçerlidir.
 • Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilir.
 • Bankkart , Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir.
 • Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir.
 • SMS ile katılım sağlamak için Bankkart sahiplerinin BTOPTAN yazıp 4757’ye Bankamızda kayıtlı cep telefonundan SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.
 • Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 100 TL Bankkart Lira kazanabilir.
 • Kampanya koşullarını sağlayan müşterilere yapılan işlem sonrası Bankkart Liralar anında yüklenecektir.
 • Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.
 • Kampanyaya kampanya tarihleri içerisinde katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal / iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan kazanılan Bankkart Liraların son kullanım tarihi 15 Kasım 2022‘dir.
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bizimtoptan.com.tr’de 300 TL’ye varan Worldpuan!

Fırsat Süresi Doldu
www.bizimtoptan.com.tr’de tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri tek çekim...Daha Fazla

www.bizimtoptan.com.tr’de tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 75 TL, 4.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 250 TL Worldpuan hediye edilecektir. World Pay uygulaması üzerinden yapılacak 1.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere ek 25 TL toplamda 100 TL, 4.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere ek 50 TL, toplamda 300 TL Worldpuan hediye edilecektir.

 • Kampanya 1-30 Nisan 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • 1-30 Nisan 2023 tarihleri arasında www.bizimtoptan.com.tr’de tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 75 TL, 4.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 250 TL Worldpuan hediye edilecektir. World Pay uygulaması üzerinden yapılacak 1.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere ek 25 TL toplamda 100 TL, 4.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere ek 50 TL, toplamda 300 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Bizim Toptan World Pay kampanyası ile birleştirilebilir.
 • Kampanya sadece www.bizimtoptan.com.tr ve www.prosaf.com.tr ‘de geçerli olup, Bizim Toptan Mağazaları’nda yapılacak harcamalar kampanya kapsamında değildir.
 • Bizim Toptan firmasının www.prosaf.com.tr web sitesine girişi için yetkilendirdiği müşteriler dışında kalan kişiler kampanya kapsamı dışında kalacaktır. www.prosaf.com.tr web sitesi için yetkilendirilmiş kişiler ticari kartları ile alışveriş yapabilmektedir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları, ticari debit kartları ve bireysel TLcard’lar dahildir.
 • Eko bireysel ve ticari kartlar Worldpuan ile yapılan alışverişler, iptal ve iade kampanyaya dahil değildir.
 • Bizim Toptan World PAY kampanyasına sadece bireysel kartlar dahil olup, Eko bireysel kartlar dahil değildir.
 • Bizim Toptan World PAY kampanyası sadece www.bizimtoptan.com.tr geçerli olup, Bizim Toptan APP ve www.prosaf.com.tr’de geçerli olmayacaktır.
 • Kampanyaya sadece peşin (tek çekim) harcamalar dahildir, taksitli işlemler dahil değildir.
 • Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanya koşullarını sağlayan ilk alışveriş üzerinden Worldpuan ödüllendirmesi yapılacaktır.
 • Aynı gün aynı üye iş yerinden tek seferde yapılacak 1000 TL ve üzeri harcamaların ilki kampanyaya dahil olacaktır.
 • Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir.
 • Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir.
 • Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, ticari kredi kartı ile işlem yapan bir müşteri kampanyadan en fazla 250 TL Worlpuan kazanabilir, bireysel kredi kartı ile işlem yapan bir müşteri Bizim Toptan World PAY kampanyası dahil en fazla 300 TL Worldpuan kazanabilir.
 • World PAY üzerinden yapılan alışverişlerde sadece Bireysel Kartlar ile işlemler ödüllendirmeye dahil olacak olup, Ticari Kartlar ile yapılan işlemler World PAY üzerinden yapılan işlemlerde kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 10 Mayıs 2023 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 5 Haziran 2023’dir. Kullanılmayan 6 Haziran 2023’de geri alınacaktır.
 • Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir. Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir, ticari kartlar SMS ile kampanyaya katılabilecektir.
 • World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Hemen Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir.
 • Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden ya da SMS ile katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
 • Yapı Kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için BİZİM yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma ve/veya durdurma hakkını saklı tutar.
 • Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri’nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz. 1-30 Nisan 2023 tarihleri arasında, Bankalara ait sanal POS’lardan toplanacaktır.
 • Kişisel verileriniz, kampanya koşullarını sağlayıp sağlamadığınızı tespit ve takip edebilmek ve kampanya koşulları doğrultusunda sizi kampanyadan yararlandırabilmek amacıyla veri sorumlusu sıfatıyla Yapı ve Kredi Bankası A.Ş (“Yapı Kredi”) tarafından işlenecektir.

Bizim Toptan

www.bizimtoptan.com.tr’de tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 100 TL’ye, 4.000 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 300 TL’ye varan Worldpuan hediye edilecektir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bizimtoptan.com.tr’de 200 TL’ye varan ParaPuan!

Fırsat Süresi Doldu
CardFinans’ınızla 01 – 28 Şubat 2023 arasında www.bizimtoptan.com.tr'den kampanyaya kayıt...Daha Fazla

CardFinans’ınızla 01 – 28 Şubat 2023 arasında www.bizimtoptan.com.tr’den kampanyaya kayıt olup belirli ürünler dışında tek seferde yapacağınız ilk peşin alışverişiniz 1.000 TL – 2.499 TL arasında ise Bizim Toptan Satış Mağazaları’nda geçerli 100 TL, 2.500 TL ve üzerinde ise 200 TL değerinde ParaPuan hediye!

 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, kampanya boyunca CardFinans için TOPTAN, CardFinans Kobi için BIZIM yazıp banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.
 • QNB Mobil’den ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen CardFinans bireysel kredi kartı müşterilerinin kampanya süresince QNB Mobil/Diğer İşlemler/Kampanyalar “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Alınacak kampanya katılım teyit mesajında ParaPuan’ların yükleneceği kredi kartı bilgisi verilecek, bu teyit mesajının alınmasının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.
 • CardFinans Fix “Artı Kampanya”ya dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.
 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 200 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar 2 Mart 2023’de teyit SMS’inde belirtilen kredi kartına yüklenecek, mart sonuna kadar geçerli olacaktır. Bizim Toptan Satış Mağazaları’nda kullanılmayan ParaPuan’lar ise 03 Nisan 2023’de geri alınacaktır.
 • Bireysel müşterilerde ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Banka kartları, Miles&Smiles kartları, “Artı Kampanya”ya dahil olmayan CardFinans Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, taksitli yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Tütün alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri, Bizim Toptan Mağazaları’nda yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’ten tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Kampanya’ya dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz. Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix, ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuan’ın son kullanım tarihine kadar Artı Kampanya’dan çıkış yapamamaktadır. Artı paket ParaPuan kampanya detayları için tıklayınız.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 1000 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuan’ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır. Sanal kartınız ile kazandığınız ParaPuan’larınızı Çağrı Merkezi ve İnternet Bankacılığı kanallarından asıl kartınıza transfer edebilirsiniz.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Bizim Toptan Satış Mağazaları’ndan alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Üye marka kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

bizimtoptan.com.tr Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Marketlerde Bonus’a özel 125TL Bonus! [Migros Sanal Market, CarrefourSA Online Market, İstegelsin, Getir, A101, Banabi]

Fırsat Süresi Doldu
Kampanyaya katılın, markette Bonus üye işyerlerinden yapacağınız 250 TL ve...Daha Fazla

Kampanyaya katılın, markette Bonus üye işyerlerinden yapacağınız 250 TL ve üzeri her ikinci harcamanıza 20 TL, toplam 100 TL bonus kazanın! Üstelik GarantiPay ile yapılacak her ikinci işleme ekstra 5 TL, toplamda 125 TL bonus kazanabilirsiniz.

 • Markette Bonus üye işyerlerinden yapacağınız her ikinci 250 TL ve üzeri harcamanıza 20 TL, toplam 100 TL bonus verilecektir. Üstelik GarantiPay ile yapılacak her ikinci işleme ekstra 5 TL, toplamda 125 TL  bonus kazanabilirsiniz.
 • Kampanya 1-31 Ekim 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyada tüm işlemler 250 TL ve üstü harcamalar için geçerlidir.
 • Fiziki ve Sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanya kapsamında harcamalarını GarantiPay ile yapan müşterilere özel ekstra 5 TL, toplam 125 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayabilir ya da GIDA yazıp 3340’a SMS gönderebilirsiniz.
 • Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve vergi ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 125 TL bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonuslar 3 Kasım-3 Aralık 2022 tarihleri arasında kullanılabilir. 3 Aralık 2022 tarihinden sonra kullanılmayan bonuslar 4 Aralık tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece yurt içinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 9,99 TL’ye katılabilir. İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ın tıklanması ya da EVET GIDA yazıp bir boşluk bırakarak kartın son 6 hanesi ile 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS’leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • GarantiPay ile Ödeme Yapmak İçin;
  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın mobil uygulamasından işlem yapıyorsanız:
  1)  Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  2) Ödeme işlemi için GarantiPay’i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
  3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
  4) Onayınız sonrasında direkt olarak açılan firma mobil uygulamasında işlem sonucunuzu görüntülemeden uygulamayı kapatmayın.
  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın web sitesinden işlem yapıyorsanız:
  1) Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  2) Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza BonusFlaş’tan gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)
  3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
 • *Eğer alışverişiniz esnasında bonuslarınızı kullanmak istiyorsanız, GarantiPay ile ödeme işleminize başlamadan önce Garanti BBVA Dijital Parolanız ile BonusFlaş’a giriş yapmanız gerekmektedir.
Marketlerden yapacağınız harcamalar için; İnternetten yapacağınız harcamalar için;
A101
AKYURT
ALİ PEHLİVANOĞLU
ALTUNBİLEKLER
BEŞLER GIDA SİVAS
BİM
BİZİM TOPTAN
CARREFOURSA
CİTTY GROSS
ÇAĞDAŞ
FİLE MARKET
GRUP SERRA
GÜN MARKET DENİZLİ
HADİM
HAKMAR
HAPPY
HAPPY CENTER
KİLPA MARKETLER
METRO
MİGROS
MOPAŞ
MUHARREM PEHLİVANOĞLU
OLİ CENTER
ORUÇ
ÖZDİLEK HİPERMARKETLER
ÖZHAN
ÖZKURUŞLAR
SEMBOL CENTER
SEYHANLAR
ŞOK
ÜÇLER
YUNUS MARKETLER
A101
BANABİ
BİZİM TOPTAN
CARREFOURSA
GETİR
HEPSİEXPRESS
ISTEGELSIN
MACROONLINE
MIGROS HEMEN
MIGROS SANAL MARKET
MOPAŞ
ÖZDİLEK HİPERMARKETLER
ŞEHZADE ONLINE
TAZE DİREKT

İlk harcamadan önce Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katıl ya da GENCMARKET yazıp kart son 6 hane ile 3340’a sms at, market harcamalarında yapacağın toplam 350 TL ve üzeri harcamalarından 35 TL bonus kazan! Bonus üye işyerlerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

DİĞER BİLGİLER

 • 31 Ekim’e kadar markette Bonus üye işyerlerinden yapacağın toplam 350 TL ve üzeri harcamalara 35 TL bonus verilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 35 TL bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonuslar bir sonraki ayın 03’ü ve 28’i arasında kullanılabilir.
 • İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” tıklanmalı ya da GENCMARKET yazıp bir boşluk bırakarak kart son 6 hane ile 3340’a sms gönderilmesi gereklidir.
 • Kampanyaya Bonus Genç Kart ve Bonus Genç Paracard dahildir.
 • Fiziki ve sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde ve bonus üye iş yerlerinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Bankaya Özel Kuponları

CarrefourSA Ürünlerinde Fiyatlar Sabitlendi!

Fırsat 4 gün kaldı
Carrefour Markalı 300 Üründe Fiyatlar Sabitlendi! 14-30 Eylül tarihleri arasında... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Amazon.com.tr’de 5000TL Alışverişe 500 TL Worldcard İndirimi

Fırsat 3 hafta kaldı
16 Eylül-15 Ekim 2023 tarihleri arasında Amazon.com.tr’den yapacağınız ilk 5.000... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

A101.com.tr’de 100₺ Bonus – GarantiPay

Fırsat 3 hafta kaldı
Kampanya kapsamında 16 Eylül-15 Ekim 2023 tarihleri arasında GarantiPay ile www.a101.com.tr'de... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

200₺ Hepsiburada Bonus – Garanti ile Alışverişe

Fırsat 4 gün kaldı
HEPSİBURADA'DA 150 TL'YE VARAN HEPSİBURADA BONUS! Kampanya 19-30 Eylül 2023... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Büyük Beyaz Eşya veya TV Alışverişine % 10 Puan Hediye!

Fırsat 4 gün kaldı
2 ve Üstü Büyük Beyaz Eşya yada TV Alışverişlerinizde Toplam... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Bizim Toptan, 72 ildeki 174 mağazasıyla, Türkiye’nin Cash & Carry (“Organize Toptan Ticaret”) sektörünün mağaza sayısı bakımından en büyük, erişilebilirlik açısından en yaygın firmasıdır.

Bizim Toptan; gıda, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım, kağıt ürünleri gibi ana ürün kategorilerinde, Türkiye’de faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası şirketlerin, tüketici nezdinde bilinirliği yüksek markalarının toptan satışını yapmaktadır.

2001 yılında kuruluş çalışmalarını tamamlayıp, 2002’de faaliyetlerine başlayan Bizim Toptan, 81 ilimizin 69’unda 175 mağazasıyla faaliyet gösteren, Cash&Carry (Organize Toptan Ticaret) sektöründe mağaza sayısı bakımından en büyük ve erişilebilirlik açısından en yaygın firmadır.

Şirket, 2002 yılında 14 mağaza ile faaliyetlerine başlamıştır. 2017 yıl sonu itibarıyla Bizim Toptan, ülke genelinde 175 mağazaya sahiptir. Şirket; gıda, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım, kağıt ürünleri gibi ana ürün kategorilerinde, Türkiye’de faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası şirketlerin, tüketici nezdinde bilinirliği yüksek markalarının toptan satışını yapmaktadır.

Toptancılar, tüccarlar, bakkallar, marketler, süper marketler, ihtisaslaşmış perakendeciler, oteller, lokantalar ve kafeler; Şirket’in genel müşteri portföyünü oluşturmaktadır. Şirket, üyelik kartı sahibi ticari vergi mükelleflerine ve bireysel müşterilere satış yapmaktadır.

Ayrıca 2014 yılı Temmuz ayında iş ortaklığı mal tedariği sistemi satın alan Bizim Toptan, bu sistem içindeki üye marketlerin tedarikçiliğini üstlenerek, sektörde iş ortaklığı mal tedariği sistemine sahip olan öncü ve tek şirket konumuna gelmiştir.

Bizim Toptan, ülke genelinde yaklaşık 4.700 ürün çeşidi ve mağaza başına ortalama 3.000 stok kalemiyle cash&carry pazarında müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Şirket’in ürün portföyünü, markalı ürünler ve öz markalı ürünler olarak gruplandırmak mümkündür. Satışa sunulan SKU’ların yaklaşık %95’i markalı ürünlerden, %5’sı ise öz markalı ürünlerden oluşmaktadır.

Yıldız Holding’in katkılarıyla güçlü bir ortaklık yapısına sahip olan Bizim Toptan, 2011 yılında halka arz edilmiş ve hisse senetleri Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamıştır. Nakit yaratan büyüme stratejisiyle hareket eden ve ülke çapındaki yaygınlığını sürekli artıran Bizim Toptan, 2017 yılında da, stratejik planları ile uyumlu olarak mağaza ağını artırmaya devam etmiştir.

Bizim Toptan, hissedarlarına olan yükümlülüklerini de yerine getirerek 2011 yılı karından brüt 14.150.000 TL; 2012 yılı karından brüt 12.480.000 TL; 2013 yılı karından 12.692.000 TL; 2014 yılı karından brüt 2.070.000 TL nakit; 2015 yılı karından da brüt 3.950.000 TL temettü dağıtmıştır. Şirketin mevcut büyüme politikası çerçevesinde 2016 yılı karından kar payı dağıtılmamıştır. Buna karşın 2017 yılı içinde Bizim Toptan Yönetim Kurulu, tamamı geçmiş yıl karlarından karşılanmak üzere çıkarılmış sermayesini 20.000.000 TL (%50 oranında) artırma kararı vermiştir. Sermaye Piyasası Kurulu’nun 21.09.2017 tarih ve 34/1133 sayılı toplantısında, Bizim Toptan’ın bedelsiz sermaye artışı ile ilgili başvurusu onaylanmıştır.

04.10.2017 tarihi itibarıyla %50 oranında bedelsiz olarak artırılan sermayeye yönelik yeni paylar, pay sahiplerinin hesaplarına aktarılmıştır.
KILOMETRE TAŞLARI
2001 yılında 14 mağaza ile faaliyete başlayan Bizim Toptan, kısa sürede mağaza sayısı ve coğrafi yaygınlık açısından sektörün en büyük ve öncü kuruluşu haline gelmiştir.

2001
Toptan sektörünün öncü şirketi Bizim Toptan, başarılarla dolu yolcuğunun ilk adımını atmıştır. Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. (Bizim Toptan) 2001 yılında kurulmuş ve Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca İstanbul’da tescil edilmiştir.

2002
Kuruluş sürecini tamamlayan Bizim Toptan, sekiz tanesi iş ortaklığı sistemi ile çalışan toplam 14 mağaza ile faaliyetlerine başlamıştır. Kurumsal stratejisi ve güçlü organizasyon yapısıyla, Türkiye toptan satış sektörünün öncü kuruluşu olma yolundaki hızlı ilerleyişine başlamıştır.

2006
Türkiye geneline yayılan 59 mağaza ile faaliyet gösteren Bizim Toptan, 2006 yılı içinde mağazaların iş ortaklığı modeliyle işletilmesine tamamıyla son vermiş, mağazalarının tamamını kendisi işletmeye başlamıştır.

2007
Bizim Toptan, 20 yeni mağaza daha açarak sektörde hızlı bir yükseliş trendi yakalamıştır. Strategic Investment Fund, Şirket hisselerinin %20’sini Yıldız Holding’den satın alarak Bizim Toptan’a ortak olmuştur.

2008
11 yeni mağaza açarak sektördeki büyümesini sürdüren Bizim Toptan’ın, toplam satış rakamları yeni bir ivme kazanmıştır. Şirket’in mevcut mağazalar zincirine yeni A tipi büyük mağazalar eklenmiştir. Golden Horn Investments B.V. hisselerin %20’sini Yıldız Holding’den satın alarak Bizim Toptan’a ortak olmuştur.

2009
Yaygın satış ağını 7 yeni mağaza ile geliştiren Bizim Toptan, Capital Dergisi’nin 500 şirket araştırmasında ciro bakımından Türkiye’nin 55. en büyük şirketi olarak yer almıştır. Kilit tedarikçiler vasıtasıyla satın alma gücünü etkinleştiren ve ürün kombinasyonunu geliştiren Bizim Toptan, krize rağmen başarılı bir performans sergilemiştir.

2010
12 yeni mağaza ile müşterilerine hizmete devam eden Bizim Toptan, aktif müşteri sayısını 194 binin üzerine çıkarmıştır. Frost & Sullivan Firması’nın 2010 Yılında yaptığı “Türkiye Cash&Carry Pazarı” araştırmasına göre Bizim Toptan, mağaza sayısı bakımından Türkiye’nin en büyük cash&carry toptancısı konumuna gelmiştir. 2011 15 yeni mağaza ile mağaza sayısını 124’e çıkaran Bizim Toptan, aktif müşteri sayısını ise 228 bin’e yükseltmiştir.

2011
Ocak ayında halka arz işlemini sonuclandırmış ve şirketin hisse senetleri 03 Şubat 2011 tarihinde de Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamıştır. Şirket 2011 yılında yeni kanal yönetimine geçmiş ve bu kapsamda HORECA segmentine ağırlık vermiştir. 2011 yılının son aylarında müşterilerine avantaj sunmak maksadıyla Bizim Profesyonel Kart uygulaması başlatılmıştır.

2012
Yeni açılan 15 mağazası ile 137 mağazaya ulaşan ve yurt genelindeki ağını genişleten Bizim Toptan, 2012 yılında uygulamaya koyduğu HORECA projesi ve müşterilerine cazip imkanlar sunan Bizim Profesyonel Kart uygulaması sayesinde aktif müşteri sayısını 228 bin’den 333 bin’e yükseltmeyi başarmıştır.

2013
Büyüme stratejisine hız kesmeden devam eden Bizim Toptan, yurt genelinde 152 mağazaya ulaşmıştır. Müşterilerine sağladığı fiyat avantajı ve ödeme kolaylığı ile Türkiye genelinde 64 ilde faaliyet gösteren Bizim Toptan 2013 yılında aktif müşteri sayısını 333 bin’den 445 bin’e yükseltmiştir.

2014
Türkiye genelinde 65 ilde 153 mağazaya ulaşan Bizim Toptan, müşteri sayısını 445 bin’den 650 bin’e yükseltmiştir. Temmuz ayında 196 mağazadan oluşan iş ortaklığı operasyonu satın alarak Türkiye’de B2B alanında iş ortaklığı sistemi sahibi olan ilk ve tek cash&carry oyuncusu olmuştur.

2015
Kanal bazlı satış stratejisi ile sürdürülebilir, karlı büyümeye odaklanan Bizim Toptan, yıl genelinde açtığı 3 yeni mağaza ile Türkiye genelinde 67 ilde 156 mağazaya ulaşmıştır. Aktif müşteri sayısını 650 bin’den 764 bin’e yükseltmiştir. Türkiye’de B2B alanında bir ilk olan iş ortaklığı sistemine dahil olan iş ortağı sayısını da yıl sonu itibarıyla 262’ye ulaştırmıştır. 2016 Bizim Toptan

2016
Yılında da çok kanal satış stratejisine odaklanmış, mağaza sayısını 156’dan 162’ye artırmış, Türkiye genelinde faaliyet alanını 68 ile yükseltmiştir. Bizim Toptan, yıl içinde iş ortağı mal tedariği sistemine “Seç Market” markası ile devam etme kararı almış ve sistem içindeki iş ortağı sayısını yıl sonu itibarıyla 332’e ulaştırmıştır. Yıl içinde öz markalı ürün kategorisini geliştirmeye odaklanmış olan Bizim Toptan, bu kategorideki SKU sayısını 200’ün üzerine çıkartmış, satış gelirlerinin ana kategori satışları içindeki payını %8’den %12,8’e artırmıştır.

2017
Bizim Toptan, 2017 yılını satış stratejisinin rehabilite edildiği, daha karlı satışlara ulaşmak için tüm fonksiyonların yeniden gözden geçirildiği “geleceğe yatırım” dönemi olarak konumlandırmıştır. Bu dönemde mağaza açılışlarını hızlandırmış, mağaza sayısını 162’den 175’ya yükseltmiştir. Satış stratejisinin uygulama yönünde düzenlenmesinin parçası olarak, büyük sepet ölçeğinde satışlarını yaptığı büyük toptancı müşterilerine yönelik, 7 mağaza açmış, mevcut mağaza performanslarını da bu sayede geliştirmiştir. Öz markalı ürün kategorisinde kaliteli ve uygun fiyatlı ürün yelpazesi ile tüketicilerine ulaşmış, bu kategorideki satışların ana kategori satışlarına oranını %15 seviyelerine yükseltmiştir. İş ortağı mal tedari sistemindeki “Seç Market” sayısını 381’e ulaştırırken, iş ortaklarına sunduğu uygun fiyatlı geniş ürün portföyü ile tedarik oranını da geliştirmiştir. Bizim Toptan, 2018 yılında tüm müşteri grupları için en iyi seçim olarak, markalı ve kaliteli öz markalı ürünlerini , fiyat avantajı ve ödeme kolaylığı ile sunmaya devam edecektir.

0850 969 62 96


🟩 Bizim Toptan indirim kodu Eylül 2023
🏷️ Bizim Toptan indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Bizim Toptan indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Bizim Toptan kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Bizim Toptan promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.