Bizimtoptan.com.tr’de 150 TL Maxipuan ayrıcalığı

Fırsat 2 hafta kaldı
1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında www.bizimtoptan.com.tr’den tek seferde yapacağınız 500...Daha Fazla

1-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında www.bizimtoptan.com.tr’den tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk peşin harcamanıza 50 TL, 1.500 TL ve üzeri ilk peşin harcamanıza 150 TL MaxiPuan ayrıcalığı!

Bireysel kartlar ile alışveriş yapan müşteriler;

Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir.

Uygulamayı telefonunuza indirmek için: https://maximum.com.tr/indir

Ticari kartlar ile alışveriş yapan müşteriler;

Katılmak için: Maximum İşyerim’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz. Başarılı kampanya katılımı için ticari kart kullanıcısının müşteri numarası altında ve ticari interaktifinde teyitli cep telefonunun tanımlı olması gerekmektedir.

Uygulamayı telefonunuza indirin: https://www.maximum.com.tr/TR/kartlar/maximumisyerimindir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles,Maximiles Black, İş’te Üniversiteli), Ticari Kredi Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: İş Bankası Maximum Aidatsız Kartlar, Business Aidatsız Kart, İş Bankası Vergi Kart, Bayi Kartlar, İmece Kartlar, KGF İşletme Kart, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dahil değildir. Bizim Toptan Fiziki Satış Mağazalarından yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız 15 Haziran 2022 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2022’dir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 1 Ağustos 2022 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles Business ve Maximiles TİM İhracatçı Kart kredi kartlarına yüklenen MaxiPuanlar Maximile dönüştürülemeyecektir. Kampanya, kredi kartı bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 150 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kazanacağınız MaxiPuan’ları Maximum anlaşmalı üye işyerlerinden yapacağınız alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bizimtoptan.com.tr’de 150 TL’ye varan ParaPuan!

Fırsat Süresi Doldu
CardFinans’ınızla 01 – 31 Mart 2022 arasında www.bizimtoptan.com.tr 'den kampanyaya...Daha Fazla

CardFinans’ınızla 01 – 31 Mart 2022 arasında www.bizimtoptan.com.tr ‘den kampanyaya kayıt olup belirli ürünler dışında tek seferde yapacağınız ilk alışverişiniz 500 TL – 1.999 TL arasında ise Bizim Toptan Satış Mağazaları’nda geçerli 50 TL, 2.000 TL ve üzerinde ise 150 TL değerinde ParaPuan hediye!

 • ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen müşterilerin, kampanya boyunca CardFinans için TOPTAN, CardFinans Kobi için BIZIM yazıp banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 2273’e SMS göndererek kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Alınacak kampanya katılım teyit mesajında ParaPuan’ların yükleneceği kredi kartı bilgisi verilecek, bu teyit mesajının alınmasının ardından kampanyaya katılım sağlanacaktır.
 • CardFinans Fix “Artı Kampanya”ya dahil müşteriler ParaPuan kampanyasından SMS gönderimi yapmaksızın faydalanabileceklerdir.
 • QNB Finansbank Cep Şubesi’nden ParaPuan kampanyasına katılmak isteyen CardFinans bireysel kredi kartı müşterilerinin kampanya süresince “HEMEN KATIL” butonuna tıklayarak kampanyaya kayıt olmaları gerekmektedir.
 • Kampanya müşteri bazında olup, bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 150 TL değerinde ParaPuan kazanabilir.
 • Kazanılan ParaPuan’lar 1 Nisan 2022’de teyit SMS’inde belirtilen kredi kartına yüklenecek, 4 Mayıs tarihine kadar geçerli olacaktır. Bizim Toptan Satış Mağazaları’nda kullanılmayan ParaPuan’lar ise 5 Mayıs 2022’de geri alınacaktır.
 • Bireysel müşterilerde ek kartlar ile yapılan işlemler asıl kart sahibince yapılmış sayılacak ve kazanılan ParaPuan asıl karta yüklenecektir.
 • Banka kartları, Miles&Smiles kartları, “Artı Kampanya”ya dahil olmayan CardFinans Fix Card’lar ile yapılan alışverişler, ParaPuan kullanılarak yapılan alışverişler ParaPuan kampanyasına dahil değildir.
 • Tütün alışverişleri, TL/dakika yükleme işlemleri, Bizim Toptan Mağazaları’nda yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • CardFinans Fix “Artı Kampanya” ücreti vergi dahil aylık 10 TL’dir ve her ay CardFinans Fix’ten tahsil edilir. CardFinans Fix Artı Kampanya’ya dahil olmak ve bilgi almak için 0850 222 0 900’u arayabilirsiniz. Artı Kampanya’ya dahil CardFinans Fix, ParaPuan kampanyasına dahil olduğunda, ParaPuan’ın son kullanım tarihine kadar Artı Kampanya’dan çıkış yapamamaktadır. Artı paket ParaPuan kampanya detayları için tıklayınız.
 • Ürün iadesinde, kalan sepet tutarına karşılık gelen hediye ParaPuan düşülecek ve kalan ParaPuan tutarı geri alınacak, sepet tutarının 500 TL’nin altına düştüğü durumda ise yüklenen ParaPuan’ın tamamı geri alınacaktır. ParaPuan’lar harcanmış ise, ilgili tutar ekstreye TL borcu olarak yansıtılacaktır.
 • Sanal kartınız ile kazandığınız ParaPuan’larınızı Çağrı Merkezi ve İnternet Bankacılığı kanallarından asıl kartınıza transfer ederek, Bizim Toptan Satış Mağazaları’ndaki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen her SMS operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden 1 kısa mesaj olarak ücretlendirilmektedir.
 • Bizim Toptan Satış Mağazaları’nın tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Bizim Toptan Satış Mağazaları’ndan alınabilir. QNB Finansbank’ın bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 • QNB Finansbank kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Üye marka kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek değişikliklerin internet sitemize yansıtılmasında kısa süreli gecikmeler yaşanabileceği hususu göz önünde bulundurulmalıdır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bizimtoptan.com.tr’de 100 TL’ye varan Worldpuan!

Fırsat Süresi Doldu
www.bizimtoptan.com.tr’de tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri tek çekim...Daha Fazla

www.bizimtoptan.com.tr’de tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 50 TL, tek seferde yapılacak 1.500 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 100 TL Worldpuan!

 • Kampanya 1-30 Nisan 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • www.bizimtoptan.com.tr’de tek seferde yapılacak 750 TL ve üzeri tek çekim alışverişe 50 TL, 1.500 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 100 TL Worldpuan hediye edilecektir.
 • Yapı Kredi POS’unu kullanan esnaf ve KOBİ’lere kampanya koşullarını sağlama durumunda ekstra 50 TL Worldpuan daha hediye edilecektir.
 • Kampanya sadece www.bizimtoptan.com.tr’de geçerli olup, Bizim Toptan Mağazaları’nda yapılacak harcamalar kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları, ticari kredi kartları, ticari debit kartları ve bireysel TLcard’lar dahildir.
 • Kampanyaya sadece peşin (tek çekim) harcamalar dahildir, taksitli işlemler dahil değildir.
 • Sanal kartla yapılan harcamalar kampanyaya dahildir, nakit çekim, mail order işlemleri, iade ve puan kullanımı işlemleri dahil değildir.
 • Kampanya koşullarını sağlayan ilk alışveriş üzerinden Worldpuan ödüllendirmesi yapılacaktır.
 • Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalardan kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 100 TL Worldpuan kazanabilir.
 • Kampanya koşullarını yerine getiren ve Yapı Kredi POS kullanan esnaf ve KOBİ’lere sadece Yapı Kredi kartları ile yapacakları harcamadan ekstra 50 TL Worldpuan kazanabilecektir, lisanslı banka kartları ile yaptıkları harcamalardan ek ödül kazanılmayacaktır.
 • Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’ler kampanya kapsamında toplamda 150 TL’ye varan Worldpuan kazanabilecektir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi POS’unu aktif kullanan İşletme, OBİ ve KOBİ bankacılığı müşterileri dahildir. Sadece son 90 gün içerisinde en az 1 adet gerçekleşmiş işlemi olan esnaf ve KOBİ’ler ekstra 50 TL Worldpuan kazanabilecektir.
 • Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 10 Mayıs 2022 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 5 Haziran 2022’dir.
 • Kullanılmayan 6 Haziran 2022’de geri alınacaktır.
 • Yapı Kredi POS’u kullanan esnaf ve KOBİ’lere özel ekstra yüklenen 50 TL Worldpuan’lar kullanılmamaları durumunda 6 Haziran 2022 tarihinde geri alınacaktır.
 • Müşterinin puan yükleme esnasında tüm bireysel kredi kartlarının kapalı olması durumunda kampanya kapsamında sadece TLcard alışverişleri için kazandığı puanlar bireysel TLcard’ına yüklenecektir.
 • Puan yükleme esnasında hem bireysel kredi kartının hem de bireysel TLcard’ının açık olması durumunda kazanılan puanlar bireysel kredi kartına yüklenir.
 • Kampanyaya World Mobil uygulaması üzerinden katılım yapılabilecektir, ticari kartlar SMS ile kampanyaya katılabilecektir.
 • World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Hemen Katıl” butonuna tıklanması yeterlidir.
 • Müşterilerin World Mobil uygulaması üzerinden ya da SMS ile katılım yapabilmesi için açık statülü en az 1 adet kartı olması gerekmektedir.
 • Yapı Kredi kartları ile birlikte Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Yapı Kredi Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için BİZİM yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için BİZİM yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir.
 • Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için BİZİM yazıp bir boşluk bırakıp kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya koşulları kart çeşitleri bazında değişiklik gösterebilir, Albaraka ve Vakıfbank banka kartları World özellikli olmadığı için kampanyaya dahil değildir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Marketlerde Bonus’a özel 200TL Bonus! [Migros Sanal Market, CarrefourSA Online Market, İstegelsin, Getir, A101, Banabi]

Fırsat Süresi Doldu
Kampanyaya hemen katılın, Bonus üye işyeri marketlerde 200 TL ve...Daha Fazla

Kampanyaya hemen katılın, Bonus üye işyeri marketlerde 200 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 30 TL, toplam 150 TL; GarantiPay’e özel her ikinci harcamaya ekstra 10 TL, toplam 200 TL bonus kazanın.

DİĞER BİLGİLER

 • Bonus üye iş yerleri marketlerde yapacağınız tek seferde 200 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 30 TL,  toplam 150 TL; GarantiPay’e özel her ikinci harcamaya ekstra 10 TL, toplam 200 TL bonus  verilecektir.
 • Kampanya 29 Mart-8 Mayıs 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Paracard Bonus, Bonus Business , Bonus Business American Express ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için BonusFlaş’tan HEMEN KATIL’ın tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanyaya ek kart, sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 200 TL bonus kazanabilir.
 • Garanti Bonus ve Money Bonus ile katılan müşteriler, Bonus Flexi, Bonus Genç ve Flexi ile de ayrıca kampanyaya katılarak, en fazla 200 TL olmak üzere ikinci defa bonus kazanabilirler.
 • Kazanılan bonuslar 11 Mayıs-11 Haziran 2022 tarihleri arasında kullanılabilecektir.11 Haziran’a kadar kullanılmayan bonuslar 12 Haziran tarihinde geri alınacaktır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç  sahipleri kampanyaya BonusFlaş’tan ‘Hemen Katıl’a tıklayarak 9,99 TL’ye katılabilir.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Birden fazla Bonus Business veya Easy kartı olan ticari kart müşterilerinin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı telefon numarasından başvuru yapması gerekmektedir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Diğer banka Bonus kartlarının katılım detaylarına bankaların kendi web sitelerinden ulaşabilirsiniz.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL  TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti Bankası tarafından karşılanır.
Marketlerden yapacağınız harcamalar için; İnternetten yapacağınız harcamalar için;
A101
AKYURT
ALİ PEHLİVANOĞLU
ALTUNBİLEKLER
BEŞLER GIDA SİVAS
BİM
BİZİM TOPTAN
CARREFOURSA
CİTTY GROSS
ÇAĞDAŞ
FİLE MARKET
GRUP SERRA
GÜN MARKET DENİZLİ
HADİM
HAKMAR
HAPPY
HAPPY CENTER
KİLPA MARKETLER
METRO
MİGROS
MOPAŞ
MUHARREM PEHLİVANOĞLU
OLİ CENTER
ORUÇ
ÖZDİLEK HİPERMARKETLER
ÖZHAN
ÖZKURUŞLAR
SEMBOL CENTER
SEYHANLAR
ŞOK
ÜÇLER
YUNUS MARKETLER
A101
BANABİ
BİZİM TOPTAN
CARREFOURSA
GETİR
HEPSİEXPRESS
ISTEGELSIN
MACROONLINE
MIGROS HEMEN
MIGROS SANAL MARKET
MOPAŞ
ÖZDİLEK HİPERMARKETLER
ŞEHZADE ONLINE
TAZE DİREKT

İlk harcamadan önce Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katıl ya da GENCMARKET yazıp kart son 6 hane ile 3340’a sms at, market harcamalarında yapacağın toplam 350 TL ve üzeri harcamalarından 35 TL bonus kazan! Bonus üye işyerlerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

DİĞER BİLGİLER

 • 31 Ekim’e kadar markette Bonus üye işyerlerinden yapacağın toplam 350 TL ve üzeri harcamalara 35 TL bonus verilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 35 TL bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonuslar bir sonraki ayın 03’ü ve 28’i arasında kullanılabilir.
 • İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” tıklanmalı ya da GENCMARKET yazıp bir boşluk bırakarak kart son 6 hane ile 3340’a sms gönderilmesi gereklidir.
 • Kampanyaya Bonus Genç Kart ve Bonus Genç Paracard dahildir.
 • Fiziki ve sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde ve bonus üye iş yerlerinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bizimtoptan.com.tr’de 100 TL Bankkart Lira

Fırsat Süresi Doldu
Bankkart ile bizimtoptan.com.tr 'de 100 TL Bankkart Lira fırsatı! Bankkart...Daha Fazla

Bankkart ile bizimtoptan.com.tr ‘de 100 TL Bankkart Lira fırsatı!

 • Bankkart ile  bizimtoptan.com.tr ` den tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri işlemlere 50 TL, 1500 TL ve üzeri işlemlere 100 TL Bankkart Lira verilecektir.
 • Kampanya 16 Ağustos – 16 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya sadece bizimtoptan.com.tr ` de geçerlidir.
 • Bankkart , Bankkart Genç ve Bankkart Başak sahibi müşteriler hem kredi kartı hem de banka kartı özelliği ile kampanyadan faydalanabilir.
 • Kampanyaya Bankkart Mobil, bankkart.com.tr ve SMS kanallarından katılım sağlanabilir.
 • SMS ile katılım sağlamak için Bankkart sahiplerinin BTOPTAN yazıp 4757’ye Bankamızda kayıtlı cep telefonundan SMS göndermesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir.
 • Bir müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 100 TL Bankkart Lira kazanabilir.
 • Kampanya koşullarını sağlayan müşterilere yapılan işlem sonrası Bankkart Lira?lar anında yüklenecektir.
 • Kampanyaya asıl kart sahipleri katılabilir. Ek kartlar ve sanal kartlar ile yapılan harcamalar asıl kart sahibi müşterinin harcamalarına dahil edilecektir.
 • Bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilir.
 • Kampanyaya kampanya tarihleri içerisinde katılım sağlamayan müşteriler kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Bankkart Lira kullanılarak yapılan işlemler, iptal / iade işlemleri ve Bankkart ücretsiz ile yapılan işlemleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya döneminde yapılan işlemlerin iade/iptal edilmesi durumunda verilen Bankkart Lira geri alınacaktır. Bankkart Kumbara’da yeterli Bankkart Lira bulunmaması halinde kalan tutar hesaba veya kredi kartına borç olarak yansıtılacaktır.
 • Kampanyadan kazanılan Bankkart Lira’ların son kullanım tarihi 30 Eylül 2021 `dir.
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bizim Toptan, 72 ildeki 174 mağazasıyla, Türkiye’nin Cash & Carry (“Organize Toptan Ticaret”) sektörünün mağaza sayısı bakımından en büyük, erişilebilirlik açısından en yaygın firmasıdır.

Bizim Toptan; gıda, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım, kağıt ürünleri gibi ana ürün kategorilerinde, Türkiye’de faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası şirketlerin, tüketici nezdinde bilinirliği yüksek markalarının toptan satışını yapmaktadır.

2001 yılında kuruluş çalışmalarını tamamlayıp, 2002’de faaliyetlerine başlayan Bizim Toptan, 81 ilimizin 69’unda 175 mağazasıyla faaliyet gösteren, Cash&Carry (Organize Toptan Ticaret) sektöründe mağaza sayısı bakımından en büyük ve erişilebilirlik açısından en yaygın firmadır.

Şirket, 2002 yılında 14 mağaza ile faaliyetlerine başlamıştır. 2017 yıl sonu itibarıyla Bizim Toptan, ülke genelinde 175 mağazaya sahiptir. Şirket; gıda, alkolsüz içecek, tütün mamulleri, temizlik, kişisel bakım, kağıt ürünleri gibi ana ürün kategorilerinde, Türkiye’de faaliyet gösteren ulusal ve uluslararası şirketlerin, tüketici nezdinde bilinirliği yüksek markalarının toptan satışını yapmaktadır.

Toptancılar, tüccarlar, bakkallar, marketler, süper marketler, ihtisaslaşmış perakendeciler, oteller, lokantalar ve kafeler; Şirket’in genel müşteri portföyünü oluşturmaktadır. Şirket, üyelik kartı sahibi ticari vergi mükelleflerine ve bireysel müşterilere satış yapmaktadır.

Ayrıca 2014 yılı Temmuz ayında iş ortaklığı mal tedariği sistemi satın alan Bizim Toptan, bu sistem içindeki üye marketlerin tedarikçiliğini üstlenerek, sektörde iş ortaklığı mal tedariği sistemine sahip olan öncü ve tek şirket konumuna gelmiştir.

Bizim Toptan, ülke genelinde yaklaşık 4.700 ürün çeşidi ve mağaza başına ortalama 3.000 stok kalemiyle cash&carry pazarında müşteri ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Şirket’in ürün portföyünü, markalı ürünler ve öz markalı ürünler olarak gruplandırmak mümkündür. Satışa sunulan SKU’ların yaklaşık %95’i markalı ürünlerden, %5’sı ise öz markalı ürünlerden oluşmaktadır.

Yıldız Holding’in katkılarıyla güçlü bir ortaklık yapısına sahip olan Bizim Toptan, 2011 yılında halka arz edilmiş ve hisse senetleri Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamıştır. Nakit yaratan büyüme stratejisiyle hareket eden ve ülke çapındaki yaygınlığını sürekli artıran Bizim Toptan, 2017 yılında da, stratejik planları ile uyumlu olarak mağaza ağını artırmaya devam etmiştir.

Bizim Toptan, hissedarlarına olan yükümlülüklerini de yerine getirerek 2011 yılı karından brüt 14.150.000 TL; 2012 yılı karından brüt 12.480.000 TL; 2013 yılı karından 12.692.000 TL; 2014 yılı karından brüt 2.070.000 TL nakit; 2015 yılı karından da brüt 3.950.000 TL temettü dağıtmıştır. Şirketin mevcut büyüme politikası çerçevesinde 2016 yılı karından kar payı dağıtılmamıştır. Buna karşın 2017 yılı içinde Bizim Toptan Yönetim Kurulu, tamamı geçmiş yıl karlarından karşılanmak üzere çıkarılmış sermayesini 20.000.000 TL (%50 oranında) artırma kararı vermiştir. Sermaye Piyasası Kurulu’nun 21.09.2017 tarih ve 34/1133 sayılı toplantısında, Bizim Toptan’ın bedelsiz sermaye artışı ile ilgili başvurusu onaylanmıştır.

04.10.2017 tarihi itibarıyla %50 oranında bedelsiz olarak artırılan sermayeye yönelik yeni paylar, pay sahiplerinin hesaplarına aktarılmıştır.
KILOMETRE TAŞLARI
2001 yılında 14 mağaza ile faaliyete başlayan Bizim Toptan, kısa sürede mağaza sayısı ve coğrafi yaygınlık açısından sektörün en büyük ve öncü kuruluşu haline gelmiştir.

2001
Toptan sektörünün öncü şirketi Bizim Toptan, başarılarla dolu yolcuğunun ilk adımını atmıştır. Bizim Toptan Satış Mağazaları A.Ş. (Bizim Toptan) 2001 yılında kurulmuş ve Türk Ticaret Kanunu hükümleri uyarınca İstanbul’da tescil edilmiştir.

2002
Kuruluş sürecini tamamlayan Bizim Toptan, sekiz tanesi iş ortaklığı sistemi ile çalışan toplam 14 mağaza ile faaliyetlerine başlamıştır. Kurumsal stratejisi ve güçlü organizasyon yapısıyla, Türkiye toptan satış sektörünün öncü kuruluşu olma yolundaki hızlı ilerleyişine başlamıştır.

2006
Türkiye geneline yayılan 59 mağaza ile faaliyet gösteren Bizim Toptan, 2006 yılı içinde mağazaların iş ortaklığı modeliyle işletilmesine tamamıyla son vermiş, mağazalarının tamamını kendisi işletmeye başlamıştır.

2007
Bizim Toptan, 20 yeni mağaza daha açarak sektörde hızlı bir yükseliş trendi yakalamıştır. Strategic Investment Fund, Şirket hisselerinin %20’sini Yıldız Holding’den satın alarak Bizim Toptan’a ortak olmuştur.

2008
11 yeni mağaza açarak sektördeki büyümesini sürdüren Bizim Toptan’ın, toplam satış rakamları yeni bir ivme kazanmıştır. Şirket’in mevcut mağazalar zincirine yeni A tipi büyük mağazalar eklenmiştir. Golden Horn Investments B.V. hisselerin %20’sini Yıldız Holding’den satın alarak Bizim Toptan’a ortak olmuştur.

2009
Yaygın satış ağını 7 yeni mağaza ile geliştiren Bizim Toptan, Capital Dergisi’nin 500 şirket araştırmasında ciro bakımından Türkiye’nin 55. en büyük şirketi olarak yer almıştır. Kilit tedarikçiler vasıtasıyla satın alma gücünü etkinleştiren ve ürün kombinasyonunu geliştiren Bizim Toptan, krize rağmen başarılı bir performans sergilemiştir.

2010
12 yeni mağaza ile müşterilerine hizmete devam eden Bizim Toptan, aktif müşteri sayısını 194 binin üzerine çıkarmıştır. Frost & Sullivan Firması’nın 2010 Yılında yaptığı “Türkiye Cash&Carry Pazarı” araştırmasına göre Bizim Toptan, mağaza sayısı bakımından Türkiye’nin en büyük cash&carry toptancısı konumuna gelmiştir. 2011 15 yeni mağaza ile mağaza sayısını 124’e çıkaran Bizim Toptan, aktif müşteri sayısını ise 228 bin’e yükseltmiştir.

2011
Ocak ayında halka arz işlemini sonuclandırmış ve şirketin hisse senetleri 03 Şubat 2011 tarihinde de Borsa İstanbul’da işlem görmeye başlamıştır. Şirket 2011 yılında yeni kanal yönetimine geçmiş ve bu kapsamda HORECA segmentine ağırlık vermiştir. 2011 yılının son aylarında müşterilerine avantaj sunmak maksadıyla Bizim Profesyonel Kart uygulaması başlatılmıştır.

2012
Yeni açılan 15 mağazası ile 137 mağazaya ulaşan ve yurt genelindeki ağını genişleten Bizim Toptan, 2012 yılında uygulamaya koyduğu HORECA projesi ve müşterilerine cazip imkanlar sunan Bizim Profesyonel Kart uygulaması sayesinde aktif müşteri sayısını 228 bin’den 333 bin’e yükseltmeyi başarmıştır.

2013
Büyüme stratejisine hız kesmeden devam eden Bizim Toptan, yurt genelinde 152 mağazaya ulaşmıştır. Müşterilerine sağladığı fiyat avantajı ve ödeme kolaylığı ile Türkiye genelinde 64 ilde faaliyet gösteren Bizim Toptan 2013 yılında aktif müşteri sayısını 333 bin’den 445 bin’e yükseltmiştir.

2014
Türkiye genelinde 65 ilde 153 mağazaya ulaşan Bizim Toptan, müşteri sayısını 445 bin’den 650 bin’e yükseltmiştir. Temmuz ayında 196 mağazadan oluşan iş ortaklığı operasyonu satın alarak Türkiye’de B2B alanında iş ortaklığı sistemi sahibi olan ilk ve tek cash&carry oyuncusu olmuştur.

2015
Kanal bazlı satış stratejisi ile sürdürülebilir, karlı büyümeye odaklanan Bizim Toptan, yıl genelinde açtığı 3 yeni mağaza ile Türkiye genelinde 67 ilde 156 mağazaya ulaşmıştır. Aktif müşteri sayısını 650 bin’den 764 bin’e yükseltmiştir. Türkiye’de B2B alanında bir ilk olan iş ortaklığı sistemine dahil olan iş ortağı sayısını da yıl sonu itibarıyla 262’ye ulaştırmıştır. 2016 Bizim Toptan

2016
Yılında da çok kanal satış stratejisine odaklanmış, mağaza sayısını 156’dan 162’ye artırmış, Türkiye genelinde faaliyet alanını 68 ile yükseltmiştir. Bizim Toptan, yıl içinde iş ortağı mal tedariği sistemine “Seç Market” markası ile devam etme kararı almış ve sistem içindeki iş ortağı sayısını yıl sonu itibarıyla 332’e ulaştırmıştır. Yıl içinde öz markalı ürün kategorisini geliştirmeye odaklanmış olan Bizim Toptan, bu kategorideki SKU sayısını 200’ün üzerine çıkartmış, satış gelirlerinin ana kategori satışları içindeki payını %8’den %12,8’e artırmıştır.

2017
Bizim Toptan, 2017 yılını satış stratejisinin rehabilite edildiği, daha karlı satışlara ulaşmak için tüm fonksiyonların yeniden gözden geçirildiği “geleceğe yatırım” dönemi olarak konumlandırmıştır. Bu dönemde mağaza açılışlarını hızlandırmış, mağaza sayısını 162’den 175’ya yükseltmiştir. Satış stratejisinin uygulama yönünde düzenlenmesinin parçası olarak, büyük sepet ölçeğinde satışlarını yaptığı büyük toptancı müşterilerine yönelik, 7 mağaza açmış, mevcut mağaza performanslarını da bu sayede geliştirmiştir. Öz markalı ürün kategorisinde kaliteli ve uygun fiyatlı ürün yelpazesi ile tüketicilerine ulaşmış, bu kategorideki satışların ana kategori satışlarına oranını %15 seviyelerine yükseltmiştir. İş ortağı mal tedari sistemindeki “Seç Market” sayısını 381’e ulaştırırken, iş ortaklarına sunduğu uygun fiyatlı geniş ürün portföyü ile tedarik oranını da geliştirmiştir. Bizim Toptan, 2018 yılında tüm müşteri grupları için en iyi seçim olarak, markalı ve kaliteli öz markalı ürünlerini , fiyat avantajı ve ödeme kolaylığı ile sunmaya devam edecektir.

0850 969 62 96


🟩 Bizim Toptan indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Bizim Toptan indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Bizim Toptan indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Bizim Toptan kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Bizim Toptan promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.