Blue Diamond Tüm Fırsatları

Fırsat Süresiz
Blue Diamond tüm indirimli ürünlerine buradan ulaşabilirsiniz!
Hemen Al
100% Başarılı

100 TL Blue Diamond İndirim Kodu

Kod Süresiz
Blue Diamond online mağazasından indirimli ürünler dışındaki ürünlerden yapacağınız 2000...Daha Fazla

Blue Diamond online mağazasından indirimli ürünler dışındaki ürünlerden yapacağınız 2000 TL ve üzeri alışverişlerinizde 100 TL indirim sunan kupon kodu. Daha Az

BLUE2021 Kodu Aç 
100% Başarılı

Blue Diamond 2500₺ Pırlanta Alışverişinize Kalp Küpe Hediye

Fırsat Süresiz
Blue Diamond'dan 2500₺ pırlanta alışverişinize kalp küpe hediye ediliyor.
Hemen Al
100% Başarılı

Blue Diamond Tüm Pırlantalarda % 40 İndirim

Fırsat Süresiz
Tüm pırlantalarda % 40 indirim devam ediyor
Hemen Al
100% Başarılı
Hemen Al
100% Başarılı

Kupon Yoksa Artıway İle Alışverişinden Bonus Kazan

Fırsat Süresiz
Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm...Daha Fazla

Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm alışverişlerinden bonus alırsın. Sadece hatırlaman gereken, alışveriş yapmadan önce Artıway hesabına girmek ve mağazanın linkine tıklamak. Daha sonra, alışverişini normalde nasıl yapıyorsan o şekilde tamamlarsın. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 10₺ kazan ve alışverişlerinden bonus al! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Alışverişinden İade Kazan [Üye Ol 5₺ + Alışveriş Yap 10₺ Kazan]

Fırsat Süresiz
Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet...Daha Fazla

Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet üzerinden yaptıkları alışverişlerden para iadesi elde etmesini ve davet yoluyla İadeAl üyesi yaptıkları kişilerin alışverişlerinden reklam geliri kazanmasını sağlayan tamamen ücretsiz bir reklam platformudur. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 5₺ kazan ve alışverişlerinden iade al, ilk alışverişine 10₺ hediye!

Para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra, alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın kendi sayfasına, sitemiz üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

İadeAl üzerinden yönlendirme ile yapılan alışverişler için markalar İadeAl’a bir komisyon ödemesi yapar ve İadeAl bu komisyonun büyük bir bölümünü sizlerle paylaşır.

Size para iadesi ödeyebilmemiz için öncelikle İadeAl’a ücretsiz üye olmanız gerekiyor.

Üyelik sonrası para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın internet sitesine, İadeAl üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

Alışverişiniz başarılı ile tamamlandığında ve mağazanın belirlediği bekleme süresi içinde iptal yada iade olmadığında, İadeAl mağazadan aldığı komisyonu üyenin onaylanmış iade tutarlarına ekler.

Biriken iade miktarı belirlediğiniz alt limite (minimum alt limit 50 TL’dir) ulaştığında, o haftanın son iş günü belirlediğiniz hesap numarasına nakit olarak iletir.

MAĞAZA SEÇ
İadeAl üzerinden alışveriş yapmak istediğin mağazayı seç.

MAĞAZANIN SAYFASINA GİT
Seçtiğin mağazanın kendi sayfasını açan SİTEYE GİT butonuna tıkla.
ALIŞVERİŞİNİ TAMAMLA
Mağazanın sayfasından her zaman yaptığın şekilde alışverişini tamamla.

PARA İADESİ ONAY SÜRECİ
Yaptığın alışveriş tutarının mağaza sayfasında belirtilen orandaki kısmını, mağaza satın almayı onayladıktan sonra sana iade ediyoruz.PARA İADESİ ÖDEMELERİ
Hesabında biriken onaylanmış para iadesi belirlediğin alt limite ulaştığında banka hesabına parayı nakit olarak gönderiyoruz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bluediamond, 2004 yılında toptancı bir firma olarak, mücevher sektörüne pırlanta tedarik etmek ve sektörü pırlanta konusunda eğitmek amacıyla kurulu.

2014 yılından bu yana ise kendi markasıyla mağazalar açıyor ve doğrudan pırlanta severlerle buluşuyor.

Bluediamond, Türkiye’nin sadece en büyük pırlanta toptancısı değil, aynı zamanda en büyük pırlanta üreticisi ve 0.001 – 10 karat arasındaki pırlantaları ile en geniş pırlanta stokuna sahip markasıdır. Türkiye’nin en büyük pırlanta ihracatçısıdır. Merkezi İstanbul’dadır. Yurt dışında ise Dubai’de, New York’ta ve Amsterdam’da bulunan ofisleri aracılığıyla ve katıldığı uluslararası fuarlar sayesinde önemli miktarda pırlanta taş alımı ve satışı gerçekleştirmektedir.

Bluediamond, 2004 yılında Türkiye’nin ilk Pırlanta Test Laboratuvarı’nı ve Pırlanta Akademisi’ni kurdu. 9 Eylül Üniversitesi işbirliğiyle kurulan Bluediamond Pırlanta Akademisi’nde, uzman gemologlarla bugüne kadar yaklaşık 4000 kuyumcuyu Pırlanta ve Değerli Taş Uzmanı olarak yetiştirdi ve sertifika verdi. Bugün sektörde birçok kuyumcuda yer alan Bluediamond Sertifikası bunun simgesidir.

Bluediamond Pırlanta Test Laboratuvarı’nda da uluslararsı sertifikaya sahip pırlanta uzmanları görev yapmaktadır.

Med-Art Sağlık Hizmetleri ve Kuyumculuk Ltd. Şti.

Mollafenari Mh. Şeref Efendi Sk. No: 35-1 Fatih / İSTANBUL

Tel : 0212 514 66 55 (Hafta İçi 09:00 – 18:00 Saatleri Arası)

[email protected]

[email protected]


🟩 Blue Diamond indirim kodu Aralık 2021
🏷️ Blue Diamond indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Blue Diamond indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Blue Diamond kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Blue Diamond promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.