Boodio İndirim Kodu – Aylık 29,95 TL yerine 9,87 TL – Multinet

Kod Süresiz
Boodio - E-Kitap ve Sesli Kitap Uygulaması Üyeliği MultiNet'lilere Özel...Daha Fazla

Boodio – E-Kitap ve Sesli Kitap Uygulaması Üyeliği MultiNet’lilere Özel Aylık 29,95 TL yerine 9,87 TL!

https://promosyon.boodio.app/

Geçerlilik Tarihi: 31 Aralık 2021 Daha Az

ULTİNET Kodu Aç 
100% Başarılı

Boodio Kupon Kodu – ininalılara özel 29,90 TL Yerine 9,87 TL!

Kod Süresiz
01 Şubat-31 Aralık 2021 arasında Boodio üyeliği ininalılara özel 9,87...Daha Fazla

01 Şubat-31 Aralık 2021 arasında Boodio üyeliği ininalılara özel 9,87 TL!

 • Kampanya 01 Şubat 2021 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • ininallılara özel indirim Boodio Uygulamasına buradan ulaşabilirsin.
 • Kampanyadan faydalanmak için indirim kodu ININAL’dır.
 • Kampanyadan faydalanmak için ödeme anında, indirim kodu alanına ININAL kodu girilmelidir.
 • İndirim kodun aktif olduğu süreden itibaren 12 ay boyunca geçerli olacaktır.
 • Kampanya diğer indirimler ve kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ya da limitin dolmasından ötürü ininal sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
 • ininal ve Boodio herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

Daha Az

ININAL Kodu Aç 
100% Başarılı

33₺ Boodio Pokus Kart İndirimi – Yıllık Üyelik 99₺

Fırsat Süresiz
İstediğin an istediğin yerde kitap okuyup dinlemeni sağlayan Boodio’ya yıllık...Daha Fazla

İstediğin an istediğin yerde kitap okuyup dinlemeni sağlayan Boodio’ya yıllık üyeliğini Pokus ile yap, 358 TL yerine 99 TL öde ve sonrasında 33 TL nakit hediye kazan!

Dilediğin kitaplar Boodio’da, üyeliklerle kazanacağın fırsatlar Pokus’ta

 • Kampanya 20.09.2021-25.03.2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Boodio kampanyasından yararlanman için yıllık üyelik harcamanı Pokus Kart veya Pokus Sanal Kart ile yapmalısın. Satın alacağın yıllık üyelikte Pokus Kart’ını harcama ekranına girdiğinde paket ücreti 358 TL’den 99 TL’ye düşecek.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır.
 • Kampanyadan yalnızca bir kere yararlanabilirsin.
 • Kazandığın nakit hediye tutarları hesabına aylık olarak yükleyeceğiz. 20.09.2021- 20.10.2021 tarihleri arasında yapılan harcamalar için 21.10.2021 tarihinde; 21.10.2021-20.11.2021 tarihinde yapılan harcamalar için 22.11.2021 tarihinde; 21.11.2021-21.12.2021 tarihinde yapılan harcamalar için 22.12.2021 tarihinde; 22.12.2021-21.01.2022 tarihinde yapılan harcamalar için 24.01.2022 tarihinde; 22.01.2022-21.02.2022 tarihinde yapılan harcamalar için 22.02.2022 tarihinde; 22.02.2022-24.03.2022 tarihinde yapılan harcamalar için 25.03.2022 tarihinde nakit hediye tutarı hesabına yükleyeceğiz.
 • Kazandığın tutarları Pokus ile her yerde harcayabilirsin.
 • Yaptığın harcamanın iade olması halinde kazandığın hediye tutarlar geri alınır.
 • Kazanılan tutarlar banka hesaplarına transfer edilemez ve ATM’den çekilemez.
 • Kampanyadan yararlanmak için profilini tamamlamalısın.
 • Türk Telekom Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.pokus.com.tr/boodio-kitap-firsat-kampanya Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hakkımızda
Klasik yayıncılıktan gelen bir ekiple, dijitale doğmuş genç profesyonellerin bir araya gelerek kurduğu Virgül Dijital Yayıncılık ve Prodüksiyon A.Ş’nin markası olan Boodio, bir e-kitap ve sesli kitap uygulaması.

İnternet üzerinden, aylık abonelik ücreti ile hizmet veren Boodio, e-kitap ve sesli kitaplar dışında, sadece platforma özel olan içerikler, tefrika modeller ve akademik içeriklerle de sana özel bir deneyim sunmayı amaçlıyor.

Boodio, kullanıcılarına her türlü içeriği bulabilecekleri, kolay kullanımlı ve kişiselleştirilmiş bir uygulama deneyimi sunarken, yayıncılık sektörü için de dijital dünyaya geçişin güvenli kapısı olmayı hedefliyor.

Kitaplar dünyanı, Boodio alışkanlıklarını değiştirir!

Boodio ile bu zamana kadar listesini yaptığın ancak bir türlü vakit ayıramadığın kitapları kolayca okuyabilecek, hareket halinde olduğunda ise onları dinleyerek, keyifle okuduğun hikayene devam edebileceksin.

Yerli, yabancı, popüler ve klasik eserlerin bir araya toplandığı uygulamada, kategoriler arasında ayrıntılı bir şekilde arama yapabilir, takip ettiğin yazar ve yayınevleriyle ilgili daha fazla bilgi edinebilirsin. Seçtiğin kitaplardan kendi kütüphaneni oluşturarak çevirimdışı olduğun zamanlarda bile onlara ulaşabilir, okuyabilir ve dinleyebilirsin. Okuma ve dinleme deneyimini en üst seviyeye çıkaracak kullanıcı dostu özelliklerle donatılmış uygulamada, sesli kitaplar içeriğine göre seçilmiş profesyonel ses sanatçıları tarafından, stüdyo ortamında hazırlandı. Aynı şekilde okuma konforunuzu en üst seviyeye çıkarmak için, uygulama içindeki tüm e-kitaplar epub dosyaları şeklinde yüklendi.

Kitap kurtları için vazgeçilmez bir uygulama olacak Boodio, kitapların büyülü dünyasını henüz keşfetmemiş olanlar için de zevkli bir başlangıç olacak.
Vaktini değerlendirmenin en iyi yollarından biri olduğunu keşfedebilmen için, uygulamayı 7 gün ücretsiz deneyebilirsin.

Öne Çıkan Bazı Özellikler:
3 farklı okuma modundan sana en uygununu seçerek keyfini arttırabilirsin.
Dinleme hızını kendine göre ayarlayabilirsin.
Çevirimiçi/çevirimdışı okuma özelliğiyle internetin olmadığında da kitaplarına erişebilirsin.
Okurken ya da dinlerken istediğin yere ayraç ekleyebilir, notlar alabilirsin.
Beğendiğin kısımları sosyal medya hesaplarında paylaşabilirsin.
Arka planda kesintisiz dinleme yapabilirsin.
Ayrıntılı arama yapabilirsin.

Tüm bu özellikleri ve daha fazlasını keşfetmek için, Boodio’yu 7 gün ücretsiz deneyebilirsin.

Uygulamaya nasıl üye olabilirim?
Uygulamamızı, Google Play veya App Store’dan indirdikten sonra e-posta adresini girerek, hızlıca deneme sürümünü başlatabilir, sınırsız içerik dünyasının keyfini çıkartabilirsin.
Boodio Aboneliğinin Fiyatı Nedir?
Uygulama ücretimiz aylık 29.90 TL’dir. 7 günlük ücretsiz deneme hakkın sona erdiğinde, her ay sabit ücret ödeyerek uygulama içindeki tüm içeriklere sınırsız erişebilirsin.
Deneme süresi nedir? Sona erdiğinde ne olur?
Uygulamayı rahatlıkla keşfedebil diye, senin için 7 günlük ücretsiz deneme imkânı sunuyoruz. Bu süre sonunda maceraya kaldığın yerden devam edebilmek için, aylık ödemeli paketlere geçmelisin. Küçük bir not: deneme süren dolmadan son 24 saat içinde üyeliğini sonlandırmazsan paket ücreti kartından otomatik olarak çekilecektir. Bunun önüne geçmek için, profil güncelleme alanından üyeliğini iptal etmelisin.
Üyeliğimi nasıl iptal edebilirim?
Üyeliğini, profil güncelleme alanından kolayca iptal edebilirsin. İlaveten, iptal etmek istemenin nedenlerini bizimle paylaşmanı çok isteriz. En iyi versiyonumuza ulaşmak için çalışırken, senden aldığımız geri dönüşler bizim için önemli.
Çevrimdışı okuma ve dinleme nedir nasıl kullanılır?
Kitaplar dünyasındaki yolculuğun bölünmesin, hikayen yarım kalmasın diye internetin olmadığı vakitlerde, kitaplarını okumana ve dinlemene imkân veren bir özellik bu. Bu özellikten yararlanabilmek için yapman gereken tek şey, kitap ekranlarındaki indirme ikonuna basarak, kitabını kitaplığına kaydetmen. Sonra istediğin yerde, istediğin vakitte, ister oku ister dinle.
Ödeme sırasında hata olursa, ödemeye nasıl devam edebilirim?
Ödeme sırasında bir hata ile karşılaşırsan, uygulamamız herhangi bir ücret çekmemiş demektir. Bize bunu bildirmek için hata ekranını ya da sosyal medya hesaplarımızı kullanabilirsin.
Hesabıma giriş yapamıyorum, sorun ne olabilir?
E-posta adresin ve/veya şifren hatalı girilmiş olabilir, sosyal medya hesapların üzerinden üye olduysan, bu hesapların kapatılmış olabilir. Bunların dışında başka bir sorunla karşılaştıysan bize sosyal medya hesaplarımız üzerinden hızlıca ulaşabilirsin.
Uygulama güncelleme yapmıyor ne yapabilirim?
Otomatik güncelleme ayarların kapalı olabilir, yeterli depolama alanın ya da iznin olmayabilir. Telefonunu kontrol ettikten sonra, uygulamayı kaldırıp tekrar yükleyerek güncel versiyona erişebilirsin.
Uygulama içindeki kişisel bilgilerimi nasıl değiştirebilirim?
Uygulamanın sol tarafında bulunan menüye tıklayarak, profil ekranına ulaşabilir ve istediğin tüm bilgileri değiştirebilirsin.
Boodio’nun verilerimi nasıl işlediği hakkında nasıl bilgi alabilirim?
Kişisel verilerin; 5846 Sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili her türlü mevzuata uygun olarak Boodio ile imzalamış olduğunuz üyelik yetki belgesi çerçevesinde üstlenilen yükümlülüklerimizin yerine getirilmesini sağlamak ve yürürlükteki mevzuattan doğan haklarımızı kullanabilmek amacıyla kimlik bilgilerini teyit etmek, iletişim için adres ve diğer gerekli bilgileri kaydetmek, Yukarıda belirlenen çerçevede Boodio’nun bağlı olduğu mevzuatta tanımlanan amaçlar doğrultusunda faaliyetlerimizi yürütmek, Kanun’un ilgili maddeleri tahtında akdettiğimiz sözleşmelerin koşulları, tahsilatları, dağıtımları ile ilgili üyelerimiz ile iletişime geçmek, gerekli bilgilendirmeleri yapabilmek, Üyelikten yararlanmak için gerekli her türlü işlemi yerine getirmek, elektronik (internet/mobil vs.) veya kâğıt ortamında işleme dayanak olacak tüm kayıt ve belgeleri düzenlemek, Hizmetlerin iyileştirilmesi için kimliği ifşa edilmeden istatistiksel çalışmalarda kişisel veri ve bilgileri değerlendirilerek analiz yapabilmek, Tarafınızın talep edeceği hizmetlerle ilgili tarafınıza bilgilendirme yapmak, Hizmetlerimiz ile ilgili üye şikâyet ve önerilerini değerlendirebilmek, Uygulama/aplikasyon yönetmek, Boodio tarafından muhafaza edilen kişisel verilerinizin güvenliğinin teminini sağlamak ve bu amaçla verilerinizi muhafaza etmek üzere aktarmak, Veri kayıplarının önlenebilmesi için kopyalama/yedekleme yapmak, Yasal mevzuata uygun şekilde elektronik ileti gönderilebilmek, Kamu güvenliğine ilişkin hususlarda talep halinde ve mevzuat gereği kamu görevlilerine bilgi verebilmek, Yasal düzenlemelerin gerektirdiği veya zorunlu kıldığı şekilde, yasal yükümlülüklerin yerine getirilmesini sağlamak amaçlarıyla ve KVKK’da belirtilen diğer amaçlarla, Boodio tarafından işlenmektedir.
E-bülten ve bildirimleri nasıl alabilirim/durdurabilirim?
Uygulama içinde sol tarafta bulunan menüden, profil ekranına ulaşabilir, bildirim panelinden bu özelliği aktif ya da pasif olarak düzenleyebilirsin.
Uygulamadaki kitaplara nasıl ulaşabilirim?
Uygulamamızı Google Play ve App Store’dan indirdikten sonra kayıt olabilir ve seçtiğin kategorilerdeki tüm kitapları, hem okumaya hem dinlemeye hızlıca başlayabilirsin.
Bunların dışında bir soru için size nasıl ulaşabilirim?
Bize uygulamamızın içinde yer alan görüş, öneri ve yorum alanından ya da sosyal medya hesaplarımız üzerinden hızlıca ulaşabilirsin.


🟩 Boodio indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Boodio indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Boodio indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Boodio kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Boodio promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.