% 10 Booking İndirim Kodu

Kod Süresiz
Rezervasyonunun %10’u kadar iade için Booking.com indirim kodu kullanın! Ödülü...Daha Fazla

Rezervasyonunun %10’u kadar iade için Booking.com indirim kodu kullanın!

Ödülü kazanabilmek için bir rezervasyonda minimum € 50 tutarında harcama yapılmalıdır
Maksimum ödül değeri € 100 olarak belirlenmiştir
Bu kod sadece bir kere kullanılabilir
Bu kodun rezervasyondan önce uygulanması gerekir ve halihazırda var olan rezervasyonlara uygulanamaz
Ödül, Seyahat Kredisi olarak Booking.com Cüzdanına ödenecek
Seyahat Kredileri, tesisten check-out yapmanın ardından yaklaşık 2 hafta sonra Cüzdanına gelecek
Seyahat Kredileri bir yıl boyunca geçerli olacak
Bu promosyon 18 Nisan 2022 tarihinde (dahil) sona erer Daha Az

4NN5Y8PR Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Booking.com CardFinans İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
CardFinans’tan Booking.com’da %10’a varan indirim fırsatı! CardFinans bireysel kredi kartınız...Daha Fazla

CardFinans’tan Booking.com’da %10’a varan indirim fırsatı!

CardFinans bireysel kredi kartınız ve CardFinans Nakit banka kartınızla 15 Mayıs 2022’ye kadar qnb.com/booking üzerinden yapacağınız belirli yurt dışı konaklama harcamalarınızda tüm sezon fırsatları ve Genius indirim programına ek, %10’a varan indirim ayrıcalığı!
İndirimden faydalanmak için qnb.com/booking adresine giderek kullanıcı bilgilerinizle giriş yapın, konaklama tercihlerinizi yaptıktan sonra faydalanacağınız indirim tutarını gözlemleyin, “Şimdi öde”ye tıklayarak kartınızla ödemeyi tamamlayın!

 • Kampanya 15 Kasım 2021 – 15 Mayıs 2022 tarihleri arasında http://www.booking.com/qnbdeal veya qnb.com/booking web sitelerinden belirli konaklama yerlerinde yapılacak harcamalarda geçerlidir. Booking.com uygulaması veya Booking.com web sitesi üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • İndirimden faydalanmak için qnb.com/booking veya http://www.booking.com/qnbdeal adresine giderek kullanıcı bilgilerinizle giriş yapmalısınız. Üye değilseniz, önce üye olmanız gerekmektedir. Konaklama tercihlerinizi yaptıktan sonra faydalanacağınız indirim tutarını “Fiyat özetiniz” altında gözlemleyebilirsiniz. İndirimden faydalanmak için ödeme sayfasında, “Şimdi öde” seçeneğini seçmeniz gerekmektedir. Ödemeyi CardFinans bireysel kredi kartınız veya CardFinans Nakit bireysel banka kartınızla yaparak indirimden anında faydalanabilirsiniz.
 • CardFinans kredi kartı veya CardFinans Nakit bireysel banka kartına sahip müşterilerimiz, sezon fırsatları ve Genius indirim programına ek olarak bu indirimden yararlanabileceklerdir.
 • Kampanyaya Troy logolu kredi ya da banka kartları dahil değildir.
 • İleri tarihli ödeme yöntemleri, “Tasarruf Edin” rozeti bulunmayan konaklamalar, indirim kodları kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Vergiler ve diğer ek ücretler indirime dahil edilmeyebilir. Faydalanacak indirim tutarı uygulanacak döviz kuruna bağlıdır.
 • Kampanyanın tüm koşulları, rezervasyon yapılırken yerine getirilmelidir. Geriye dönük hak taleplerine izin verilmeyecektir.
 • QNB Finansbank, rezervasyondaki herhangi bir iptal veya değişiklikten veya uygulanan herhangi bir ücretten; herhangi bir sistem veya oturum açma hatasından sorumlu değildir.
 • QNB Finansbank, Booking.com ve/veya ortakları tarafından sağlanan hizmetlerin kalitesinden sorumlu değildir.
 • Kampanya kapsamında, Booking.com’un hüküm ve koşulları da geçerli olacaktır. Anlaşmazlık durumunda Booking.com ve QNB Finansbank’ın ortak kararı geçerli olacaktır.

CardFinans’tan Booking.com’da %10’a varan indirim fırsatı! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 15 Booking.com Genius İndirim Kampanyası + Kahvaltı Hediye!

Fırsat Süresiz
Booking.com ile 2 yıl içinde herhangi 5 konaklama tamamlayın ve...Daha Fazla

Booking.com ile 2 yıl içinde herhangi 5 konaklama tamamlayın ve Genius 2. seviye üye statüsünü kazanıp dünya üzerinde onbinlerce yerde %15 indirim ve belirli yerlerde ücretsiz kahvaltı fırsatından yararlanın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

%20 Booking İndirim Fırsatı – Merhaba Kampanyası

Fırsat Süresiz
Konaklamalarınız için %20 indirim fırsatını sakın kaçırmayın!
Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Booking.com İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Booking.com'da 5 rezervasyondan sonra Genius üye statüsü kazanıyorsunuz ve dünya...Daha Fazla

Booking.com’da 5 rezervasyondan sonra Genius üye statüsü kazanıyorsunuz ve dünya üzerinde onbinlerce yerde %10 indirim kazanıyorsunuz. Sadece bu da değil ama Genius üyeliğin diğer fırsatlarını keşfetmek için tıkla ve ilk rezervasyonunu yap! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Booking.com Fiyat Eşitlemesi Kampanyası

Fırsat Süresiz
Booking.com'dan yaptığınız rezervasyonu başka bir yerde daha ucuza bulursanız, Booking.com...Daha Fazla

Booking.com’dan yaptığınız rezervasyonu başka bir yerde daha ucuza bulursanız, Booking.com aradaki farkı ödüyor! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Booking.com harcamalarınızın % 4’ü bizden! (ING Kredi Kartları)

Fırsat Süresiz
ING Mobil veya İnternet Şubesi üzerinden ING Kredi Kartları ile...Daha Fazla

ING Mobil veya İnternet Şubesi üzerinden ING Kredi Kartları ile yapacağınız booking.com harcamalarınızın %4’ü bizden!

 • Kampanya kapsamında ING Mobil ve ING Internet Şubesi’ne giren müşteriler, kampanya linki üzerinden yapacakları rezervasyonlar sonrasında; yapacakları harcamaların %4’ünü geri kazanacaklardır.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için, ING Mobil ve ING Internet Şubesi’ne girerek, Booking.com kampanyası menüsünden yönlenecekleri kampanya sayfası ile rezervasyon yapılmalıdır.
 • Booking.com’dan yapılacak olan rezervasyon ve ödemeler sadece ING kredi kartlarıyla olduğu takdirde yapılan harcamanın toplam tutarının %4’ü iade edilecektir.
 • Geri ödemeler “Seyahat gerçekleşip, ilgili konaklama yerinden çıkış yapıldıktan sonraki 3 ekstre dönemi içerisinde ilgili karta yapılacaktır.
 • İade tutarı, konaklama ücretinin %4’üdür. Tutar, işlem günündeki bankamız gişe alış kuru üzerinden hesaplanıp Türk Lirası olarak kredi kartına iade edilecektir.
 • Kampanya, Booking.com’da bulunan kampanya ve indirim çekleri ile birleştirilemez.
 • Kampanyadan tüm bireysel müşterilerimiz faydalanabilir.
 • Link üzerinden yapılmayan rezervasyonlarda %4 iade yapılmayacaktır.
 • Seyahat gerçekleşmezse, ilgili alanda konaklama yapılmazsa, ING kredi kartları ile ödeme yapılmazsa kampanya koşulları sağlanamamış olacağından, iade yapılmayacaktır.
 • Booking.com üzerinden yapılacak işlemlerle ilgili her türlü sorun Booking.com’a aittir. Müşteri şikayeti olması durumunda ING Bank A.Ş sorumlu tutulamaz.
 • ING ve Booking kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Kupon Yoksa Artıway İle Alışverişinden Bonus Kazan

Fırsat Süresiz
Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm...Daha Fazla

Artıway üyesi olarak, bonus alabileceğin bütün mağazalara ulaşır ve tüm alışverişlerinden bonus alırsın. Sadece hatırlaman gereken, alışveriş yapmadan önce Artıway hesabına girmek ve mağazanın linkine tıklamak. Daha sonra, alışverişini normalde nasıl yapıyorsan o şekilde tamamlarsın. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 10₺ kazan ve alışverişlerinden bonus al! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Alışverişinden İade Kazan [Üye Ol 5₺ + Alışveriş Yap 10₺ Kazan]

Fırsat Süresiz
Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet...Daha Fazla

Yaptığınız alışveriş tutarı üzerinden PARA İADESİ alın! İadeAl, üyelerinin internet üzerinden yaptıkları alışverişlerden para iadesi elde etmesini ve davet yoluyla İadeAl üyesi yaptıkları kişilerin alışverişlerinden reklam geliri kazanmasını sağlayan tamamen ücretsiz bir reklam platformudur. Linke tıklayarak ücretsiz üye ol 5₺ kazan ve alışverişlerinden iade al, ilk alışverişine 10₺ hediye!

Para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra, alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın kendi sayfasına, sitemiz üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

İadeAl üzerinden yönlendirme ile yapılan alışverişler için markalar İadeAl’a bir komisyon ödemesi yapar ve İadeAl bu komisyonun büyük bir bölümünü sizlerle paylaşır.

Size para iadesi ödeyebilmemiz için öncelikle İadeAl’a ücretsiz üye olmanız gerekiyor.

Üyelik sonrası para iadesi almak için, İadeAl hesabınıza giriş yaptıktan sonra alışveriş yapmak istediğiniz mağazanın internet sitesine, İadeAl üzerindeki mağaza sayfasından Siteye Git butonu ile geçiş yapmanız gerekir.

Alışverişiniz başarılı ile tamamlandığında ve mağazanın belirlediği bekleme süresi içinde iptal yada iade olmadığında, İadeAl mağazadan aldığı komisyonu üyenin onaylanmış iade tutarlarına ekler.

Biriken iade miktarı belirlediğiniz alt limite (minimum alt limit 50 TL’dir) ulaştığında, o haftanın son iş günü belirlediğiniz hesap numarasına nakit olarak iletir.

MAĞAZA SEÇ
İadeAl üzerinden alışveriş yapmak istediğin mağazayı seç.

MAĞAZANIN SAYFASINA GİT
Seçtiğin mağazanın kendi sayfasını açan SİTEYE GİT butonuna tıkla.
ALIŞVERİŞİNİ TAMAMLA
Mağazanın sayfasından her zaman yaptığın şekilde alışverişini tamamla.

PARA İADESİ ONAY SÜRECİ
Yaptığın alışveriş tutarının mağaza sayfasında belirtilen orandaki kısmını, mağaza satın almayı onayladıktan sonra sana iade ediyoruz.PARA İADESİ ÖDEMELERİ
Hesabında biriken onaylanmış para iadesi belirlediğin alt limite ulaştığında banka hesabına parayı nakit olarak gönderiyoruz. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

The Priceline Group (Nasdaq: PCLN) iştiraki olan Booking.com B.V., internet üzerinden oda satışı bakımından dünya lideri otel rezervasyon acentesi Booking.com™’un işletmecisi ve sahibidir. Her gün Booking.com üzerinden 1.200.000 ve üzerinde geceleme rezervasyonu yapılmaktadır. Booking.com web sitesi ve uygulamaları, hem eğlence hem de iş pazarından ziyaretçileri çekmektedir.

1996’da kurulan Booking.com B.V., küçük aile pansiyonlarından executive daireler ve beş yıldızlı lüks otellere kadar her tür konaklamada en iyi fiyatı garantilemektedir. Uluslararası özelliğe sahip Booking.com, 40’ın üzerinde dilde hizmet vermekte; 227 ayrı ülke ve bölgede 1.284.196 aktif tesis sunmaktadır.

1996 yılında Amsterdam’da kurulan Booking.com, küçük bir Hollanda girişiminden dünyanın lider dijital seyahat şirketlerinden biri haline geldi. Booking Holdings Inc.’in (NASDAQ: BKNG) bir parçası olan Booking.com’un misyonu herkesin dünyayı keşfetmesini kolaylaştırmaktır.

Booking.com, seyahatteki pürüzleri ortadan kaldırmaya yardımcı olan teknolojiye yatırım yaparak evlerden otellere ve çok daha fazlasının olduğu harika konaklama yerleri, çeşitli ulaşım seçenekleri ve unutulmayacak deneyimleriyle milyonlarca gezgini sorunsuz bir şekilde bir araya getirir. Köklü markalar ve her büyüklükten girişimciler için dünyanın en büyük seyahat pazar yerlerinden biri olan Booking.com, dünyanın dört bir yanındaki tesislerin global bir kitleye ulaşmasını ve işlerini büyütmesini sağlar.

Booking.com 43 dilde mevcuttur ve 6,2 milyondan fazla ev, daire ve diğer benzersiz konaklama yerleri dahil olmak üzere toplamda 28 milyondan fazla konaklama birimi sunar. Her nereye gitmek isterseniz veya ne yapmak isterseniz Booking.com bunu kolaylaştırır ve 7/24 müşteri desteğiyle yanınızda olur.

Booking.com ne sunuyor?

İnanılmaz seçenekler
İster şık bir şehir dairesinde, lüks bir plaj tatil köyünde ya da kırsalda konforlu bir oda ve kahvaltıda konaklamak istiyor olun, Booking.com size tek bir yerden muhteşem çeşitlilik ve geniş seçenekler sunmaktadır.

Düşük fiyatlar
Booking.com size mevcut en iyi fiyatları sunmayı garanti etmektedir. Ayrıca fiyat eşitleme sözümüzle her zaman harika fırsatlardan yararlandığınızdan emin olabilirsiniz.

Anında onay
Booking.com’da her rezervasyon anında onaylanır. Mükemmel konaklama yerinizi bulduktan sonra tek gereken birkaç tıklamadır.

Rezervasyon ücreti yok
Sizden herhangi bir rezervasyon ücreti almıyor veya herhangi bir yönetim ücreti eklemiyoruz. Birçok durumda rezervasyonunuzu ücretsiz olarak iptal edebilirsiniz.

Güvenli rezervasyon
Güvenli platformumuz aracılığıyla her gün yüz binlerce işlemin gerçekleşmesini sağlıyor ve gizliliğinizi korumak için en yüksek standartlarla çalışıyoruz. Daha fazla bilgi almak için lütfen Gizlilik Bildirimimize göz atın.

7/24 destek
İster az önce rezervasyon yapmış olun ister çoktan gezinizin keyfini çıkarmaya başlamış olun, müşteri deneyimi ekibimiz 40’tan fazla dilde sorularınıza cevap vermek ve sizi müdafaa etmek için her zaman hazır bulunuyor olacaktır. Gezginler için olan SSS sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayın.


🟩 Booking indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Booking indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Booking indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Booking kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Booking promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.