Boyner 350₺ Alışverişe 100₺ / 500₺ Alışverişe 150₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Sonbahar alışverişi başlasın! Belirli ürünlerde geçerli 350 TL'ye 100 TL,...Daha Fazla

Sonbahar alışverişi başlasın! Belirli ürünlerde geçerli 350 TL’ye 100 TL, 500 TL’ye 150 TL indirim sağlayan kodu mutlaka kullanın! Daha Az

SN100 Kodu Aç 
100% Başarılı

Boyner Levi’s 500₺ Alışverişe 100₺ / 1000₺ Alışverişe 250₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Levi's ürünlerinden yapacağınız 500 TL'lik alışverişe 100 TL, 1000 TL'lik...Daha Fazla

Levi’s ürünlerinden yapacağınız 500 TL’lik alışverişe 100 TL, 1000 TL’lik alışverişe 250 TL anında indirim kazanırsınız! Daha Az

LV100 Kodu Aç 
100% Başarılı

Boyner AVVA Sonbahar Kış Ürünlerinde Her 300₺ Alışverişe 100₺ İndirim Kodu

Fırsat Süresi Doldu
Boyner'den alacağınız AVVA sonbahar kış ürünlerinde 300₺ alışverişe 100₺ indirim...Daha Fazla

Boyner’den alacağınız AVVA sonbahar kış ürünlerinde 300₺ alışverişe 100₺ indirim sağlar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Boyner Columbia Ürünlerinde % 40 Net İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Boyner'den alacağınız Coumbia ürünlerinde net %40 indirim sağlar.
Hemen Al
100% Başarılı

Boyner Seri Sonu Ürünlerde % 50 + 50₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
Kampanya devam ediyor! Seri Sonu ürünlerinde %50'ye varan indirimlere EK...Daha Fazla

Kampanya devam ediyor! Seri Sonu ürünlerinde %50’ye varan indirimlere EK her 100₺’ye sepette 50₺ hediye! Daha Az

SS50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Boyner Ekinoksa Özel 300₺ Üzeri Alışverişe 100₺ İndirim + 23 Paracık Kodu

Kod Süresi Doldu
Ekinoks'a Özel! Alışverişin Gecesi Gündüzü Yok İndirimi Var!
EKN100 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Boyner Ekinoksa Özel 2. Ürüne % 50 ve Hopililere Özel 23 Paracık Kodu

Kod Süresi Doldu
Boyner'den ekinoksa özel 2çürüne %50 ve 23 paracık sağlar.
EKN23 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Boyner Türk Telekom Her 250₺ Alışverişe 50₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu aboneleri boyner.com.tr...Daha Fazla

Türk Telekom bireysel mobil, internet veya ev telefonu aboneleri boyner.com.tr üzerinden yapacakları HER 250TL alışverişlerde anında 50TL indirim fırsatından yararlanıyor. Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden veya ​Online İşlemler Bana Özel​ menüsünden Fırsat Kodu Al butonu tıklanarak ya da cep telefonundan BOYNER boşluk TCKN kısa mesaj göndererek fırsat kodu alınabilir. Daha Az

masında Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Boyner Seri Sonu Ürünlerde 100₺ Alışverişe 50₺ İndirim

Kod Süresi Doldu
Boyner'den tıklayıp alacağınız seri sonu ürünlerde her 100₺ alışverişe 50₺...Daha Fazla

Boyner’den tıklayıp alacağınız seri sonu ürünlerde her 100₺ alışverişe 50₺ indirim sağlar. Daha Az

SS50 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Boyner 100₺ ve Üzeri Çocuk Alışverişinde Frozen ve Spiderman Çanta 59₺ Kodu

Kod Süresi Doldu
Boyner 100₺ üzeri kids alışverişine Frozen ve Spiderman Çanta 59₺...Daha Fazla

Boyner 100₺ üzeri kids alışverişine Frozen ve Spiderman Çanta 59₺ sağlar. Daha Az

OD59 Kodu Aç 
100% Başarılı

Boyner NetWork 2 ve Üzeri Alışverişe Sepette % 30 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Boyner'den alacağınız 2 ve üzeri NetWork ürününe %30 indirim sağlar.
NTK10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Boyner Reebok Yeni Sezon Ürünleri (Sonbahar-Kış)

Fırsat 2 ay left
Boyner'den alacağınız Reebok yeni sezon ürünleri indirimli.
Hemen Al
100% Başarılı

Boyner Fabrika, Limon Company, Aeropostale Net % 70 İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Boyner'den alacağınız Fabrika, Limon Company, Aeropostale Net % 70 İndirim
Hemen Al
100% Başarılı

Boyner Hummel 350₺ Üzeri Alışverişe 50₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Boyner'den alacağınız 350₺ üzeri Hummel alışverişine 50₺ indirm sağlar.
HML50 Kodu Aç 
100% Başarılı

Boyner Levi’s, Jack&Jones, Lee, Wrangler, Koton’da % 70’e Varan İndirim

Fırsat Süresi Doldu
Boyner'den alacağınız Levi's, Jack&Jones, Lee, Wrangler, Koton'da % 70'e Varan...Daha Fazla

Boyner’den alacağınız Levi’s, Jack&Jones, Lee, Wrangler, Koton’da % 70’e Varan İndirim Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. Türkiye’nin halka açık gıda ve elektronik dışı en büyük perakende grubu Boyner Grup’un amiral gemisi ve Türkiye’nin lider mağaza zinciri… 1981’de ‘Çarşı’ tabelasıyla Bakırköy’de açılan mağazasıyla faaliyetlerine başlayan Boyner, alışveriş dünyasını yeniliklerle tanıştırarak, sürekli büyümesini sürdürdü. 2013’te YKM’nin hisselerini alarak, sektördeki konumuna güç kattı. Boyner bugün çok katlı mağazaları, tek kategoride uzmanlaşmış konsept mağazaları Boyner Sports, YKM Sport, Outlet Mağazaları ve YKM Mağazaları ile 6 farklı mağazacılık konsepti ile Türkiye’nin 37 ilinde 117 mağazası ile hizmet veriyor. Boyner, müşterilerine kadın, erkek, çocuk, bebek, genç aktif spor giyimden ayakkabı ve aksesuara, kozmetikten ev dekorasyon ürünlerine kadar farklı kategorideki pek çok yerli ve yabancı marka ürünü bir arada sunuyor. Ayrıca kadın, erkek, çocuk, genç aktif spor giyim ve ayakkabı kategorilerinde House Of Camellia, Black Pepper, Penford, North Of Navy, Cotton Bar, T-Box, Limon Company,  Mammaramma, Monster High, Barbie, Pink & Orange, Funky Rocks, North Of Navy Kids, Limon Company Kids ile sadece Boyner ve YKM’lere özel markaları, Boyner Fresh koleksiyonu ile de dünya moda markalarını müşterileriyle buluşturuyor. Boyner ve YKM Mağazaları, tüm lifestyle kategorilerinde müşterilerine doğru sezon, marka birliktelikleri, görsel sunum, servis ve mükemmel alışveriş düzeni ile yüksek kaliteli milyonlarca ürün sunarak müşterilerinin keyifli alışveriş deneyimi yaşamaları için hizmet veriyor.

2015’te ‘Türkiye’nin en çok sevilen ve tercih edilen alışveriş markası olma’ vizyonuyla kapsamlı bir değişim sürecini başlatan Boyner, ürün ve marka çeşitliliğinden müşteri deneyimine, tedarik süreçlerinden satış kanallarına kadar birçok yeniliği hayata geçiriyor. Yenilikçi kimliğiyle e-ticaret alanında da hızla büyüyen Boyner, mağaza ve online alışverişi birleştiren “all-line” uygulamaları ile yeniliklere imza atıyor.

BİR BAKIŞTA BOYNER BÜYÜK MAĞAZACILIK

Boyner Büyük Mağazacılık A.Ş. (“Boyner”) Türkiye’de gıda dışı perakende sektörünün önde gelen gruplarından Boyner Grup’un bir üyesi olarak 1981 yılında faaliyete başladı. İlk Boyner Mağazası, o zamanki adı olan “Çarşı” tabelası altında Bakırköy’de açıldı.

Ardından Ankara’da Kızılay’da ve İstanbul Sultanhamam’da iki mağaza açıldı. Bu dönemde Çarşı Mağazaları tek markalı indirim mağazası olarak çalıştı ve kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlarla müşterilerine sundu.

1985 yılı ile birlikte Çarşı Mağazaları hizmet verdiği müşteri kitlesini büyük mağazacılık anlayışına uygun yeniliklerle karşılamaya başladı. Bu anlayışın ilk ürünü olan Altimod markalı ürünler 1985 yılından itibaren mağazalarda müşteri ile buluştu ve çok beğenildi. Çarşı’nın o günlerdeki hizmet anlayışı müşterilerin isteklerini karşılarken müşteri lehine ek değer yaratmak olarak tanımlandı. Müşteri mutluluğunu hedef alan bu anlayış, 1989 yılında Türk perakendecilik sektöründe bir devrim niteliği taşıyan Çarşı Kredi Kartı’nın doğmasına yol açtı.

1990 yılına gelindiğinde artık büyük mağazacılığın evrensel üretim ve pazarlama ilkeleriyle yürüyen öncü ve yenilikçi mağazalar zincirinin başlangıç noktasına gelinmişti. 1991 yılında 7000 metrekarelik alanda açılan Maslak Mağazası, kadın, erkek, çocuk, ayakkabı, spor giyim ve ev gibi ayrı departmanları ile mağazacılık sektörüne yepyeni bir anlayış getirdi.

Maslak Mağazası’nı, alışveriş merkezleri içinde ilk ana mağaza olan Çarşı Capitol izledi. 1993 yılında açılan Çarşı Capitol Mağazası, alışveriş merkezi içinde de departmanlı mağazanın başarılı olabileceğinin örneğiydi.

Çarşı Büyük Mağazacılık A.Ş bu büyük mağazaların ardından bir büyük adım daha attı, bu da başarıyla sonuçlanan halka açılma programı oldu.

1997 yılında halka açık ve perakendecilik sektörünün liderliğine yürüyen Çarşı mağazalar zincirine Smart adlı outlet zinciri eklendi.

1998 yılı yeni bir büyüme hamlesine sahne oldu. Bir yıl içinde Çarşı İçerenköy Carrefour, Çarşı Beylikdüzü, Çarşı Adana ve Çarşı Şaşkınbakkal Mağazaları açıldı. Bu büyük adım, Çarşı mağazacılık anlayışını müşterinin bulunduğu her noktaya taşıyan yeni bir yaklaşımı hayata geçirdi. 2002 yılında Ankara Kavaklıdere Mağazası ayrıca, Profilo ve Nautilus Alışveriş Merkezleri’nde yeni mağazalar açılırken, 2003 yılında ise Metrocity Alışveriş Merkezi’ndeki mağazamız açıldı.

2003 yılında bayilik sistemi ile büyümeye başlayan Çarşı Büyük Mağazacılık, Diyarbakır, Trabzon, Mersin, Denizli ve Konya’da ilk bayilerini açtı.

2004 yılındaki Değişim Programı çerçevesinde ismi Çarşı’dan Boyner’e değişen BBM, 2006 yılında kozmetik ile başlayan, 2007 yılında ev tekstili ve 2008 yılında spor giyim alanlarında devam eden yatırımları ile yeni küçük konsept mağazaları olan Boyner Evde ve Boyner Sports’u da müşterileri ile buluşturdu.

Boyner, sektörün güçlü markalarından YKM’nin % 63 oranındaki hissesini 2012 yılında satın almasının ardından, 2013 yılında geri kalan % 37’lik hissesini ve kalan marka haklarının tamamını da satın alarak YKM Giyim ve İhtiyaç Maddeleri Ticaret ve Sanayi A.Ş. ve YKM Pazarlama A.Ş.’nin paylarının tamamına sahip oldu.

Şirket, 30 Haziran 2014 tarihi itibariyle, YKM A.Ş. ve YKM Pazarlama A.Ş.’yi devir almak suretiyle şirketlerin kolaylaştırılmış usulde birleşmesi yoluyla tek bir yasal kişilik haline gelmiştir.

Kısaca Boyner Büyük Mağazacılık

2016 yıl sonu itibarıyla Türkiye’nin 37 ilinde 117 mağazası ile 300.000 m2 satış alanına ulaşan Boyner Büyük Mağazacılık, yılsonu itibariyle yaklaşık 4.800 çalışanı ile yaklaşık 120 milyonun üzerinde ziyaretçiyi ağırladı.

Kilometre Taşları

1981 – İlk Çarşı Mağazası İstanbul Bakırköy’de açıldı.

1989 – Çarşı Kredi Kartı’nın lansmanı yapıldı.

1990 – İlk Çok Katlı Mağaza, Maslak Mağazası, açıldı.

1992 – Karat Mağazacılık A.Ş.’nin kuruluşu ile Çarşı Mağazaları ayrı bir tüzel kişilik kazandı.

1996 – Karat Mağazacılık A.Ş., Çarşı Büyük Mağazacılık A.Ş.’ye dönüştü ve %15’lik ilk halka arz gerçekleştirildi.

1998 – %15’lik ikinci halka arz gerçekleştirildi. 4 yeni mağaza açılarak büyüme ve genişlemeye hız verildi.

2004 – Çarşı’dan Boyner’e Değişim Programı hayata geçirildi.

2006 – %9,9’luk üçüncü halka arz gerçekleştirildi.

2007 – Fennella S.a.r.l (Citi Venture Capital International, CVCI) ile %30,05 oranında ortaklık gerçekleştirildi.

2010 – Yıllık 500 milyon TL net satış rakamına ulaşıldı.

2011 – Çarşı Mağazaları yeniden müşterileriyle buluştu.

2012 – YKM A.Ş. ve YKM Pazarlama A.Ş.’nin çoğunluk hisseleri satın alındı.

2013 – YKM A.Ş. ve YKM Pazarlama A.Ş.’nin kalan kontrol gücü olmayan payların hisseleri de satın alındı.

Şirket’in CVCI’daki %30,05 hissesi Boyner Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş. tarafından satın alındı. Eylül ayında yapılan çağrı sonucu, Halka açık olan pay oranı %4’ün altına düştü. .

2014 – Boyner Büyük Mağazacılık  A.Ş., YKM A.Ş. ve YKM Pazarlama A.Ş. ile devir alma sureti ile birleşerek , 3 şirket tek bir tüzel kişilik altında toplandı.

2015 – Boyner Büyük Mağazacılık, yıl içinde ana ortağı Boyner Perakende ve Tekstil Yatırımları A.Ş.’nin hakim ortak konumuna gelmesi sonrasında Borsa İstanbul kotundan çıkma kararı aldı.

Markalarımız

Limon Company

North Of Navy

Cotton Bar

T-box

House of Camellia

Black Pepper

Pink Orange

MammaRamma

Barbie

Penford