Brooks Brothers’da 200 TL Worldpuan!

Fırsat Süresi Doldu
24 Kasım-31 Aralık 2021 tarihleri arasında 2.000 TL ve üzeri...Daha Fazla

24 Kasım-31 Aralık 2021 tarihleri arasında 2.000 TL ve üzeri Brooks Brothers alışverişlerinizde 200 TL Worldpuan fırsatını kaçırmayın.

 • World Mobil kampanyası kapsamında 24 Kasım – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Brooks Brothers ve Edwards mağazalarında, online mağaza www.edwards.com.tr’de tek seferde yapılacak peşin veya taksitli 2.000 TL ve üzeri alışverişlerde 200 TL Worldpuan kazanılmaktadır.
 • Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ve debit kart ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir.
 • Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları ve bireysel TLcard’lar dahildir, Yapı Kredi ticari kredi kartları, Vakıfbank, Albaraka ve Anadolubank Worldcard’lar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında ek kartlar ile yapılacak harcamalardan da puan kazanılmaktadır.
 • Puan yüklemesi asıl karta yapılmaktadır.
 • Kampanya döneminde ürün iadesi ve benzeri nedenlerden dolayı kampanya şartları sağlanamadığı durumlarda, puan kazanımı olmayacaktır.
 • Kazanılan puanlar e-ticaret alışverişlerinde kullanılamayacaktır.
 • Kampanyaya katılmak için iPhone veya Android cep telefonuna World Mobil uygulaması indirilmelidir.
 • World Mobil uygulamasından kampanyaya katılmak için “Kampanyalar” alanındaki ilgili kampanyanın “Katıl” butonuna tıklanması gerekmektedir.
 • Kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Ocak 2022 tarihine kadar yüklenecektir.
 • Puanların son kullanım tarihi 6 Şubat 2022’dir.
 • Kullanılmayan puanlar 7 Şubat 2022’de geri alınacaktır.
 • World Mobil uygulamasından kampanya katılımı yapılırsa, ayrıca SMS ile katılım yapılmasına gerek yoktur.
 • Business kartlar ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamındaki işlemlerin, kampanyaya dahil olan Yapı Kredi World Üye İşyerindeki, Yapı Kredi Bankası World POS Sistemi üzerinden geçmesi gerekmektedir.
 • Yapı ve Kredi Bankası A.Ş. ve RMK Classic Giyim Tekstil Ticaret A.Ş tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Erkekler, kadınlar ve çocuklar için bir yaşam biçimi. Hızlı teslimat. Özel Yardım. 1818’den beri. Gelenek ve yenilik. Türler: Yeni Gelenler, Gömlekler, Gömlekler, Kazaklar, Dış Giyim, Aksesuarlar.

1994’ten bu yana moda tutkunlarının gözdesi olan, günlük koşturmanın içinde detay olarak görülen rahatlık ve uyumu ön planda tutan Edwards, yeni konsept mağazasını ilk olarak Akmerkez’de açtı.

Edwards; stil sahibi, şehirli, hem iş hayatında hem de günlük yaşamda rahat, şık ve elegan görünmeyi tercih eden, renkli ve dinamik tasarımları seven, sportif bir şıklıktan vazgeçmeyen kadın ve erkeklerin markasdır.

Edwards’ta Angolakson stili ile yaklaşık 200 yıldır Amerika’da efsane haline gelen Brooks Brothers’ın yanı sıra, Replay, Port Royale, Sperry, R&R Kundura, Un Pacco, Naiad Çanta markalarının kadın ve erkek ürünleri, üstün servis anlayışı ile moda tutkunlarıyla buluşmaktadır.

Yaşam stilini oluşturan küçük ayrıntılar ve tarz sahibi özel ürünlerin bir arada bulunduğu Edwards mağazaları ilk günden itibaren elegan, sade, şık dekorasyonu ve seçkin marka karması ile büyük beğeni toplamaktadır. Edwards Akmerkez, Kalamış Marina, Antalya Land Of Legends ve www.edwards.com.tr ile müşterileri ile buluşmaktadır.

1994’ten bu yana moda tutkunlarının gözdesi olan, günlük koşturmanın içinde detay olarak görülen rahatlık ve uyumu ön planda tutan Edwards ‘’ Young & Contempo’’ mottosuyla yola çıktığı yeni konsept mağazasını ilk olarak Akmerkez’de açtı.

Edwards; stil sahibi, şehirli, hem iş hayatında hem de günlük yaşamda rahat, şık ve elegan görünmeyi tercih eden, renkli ve dinamik tasarımları seven, sportif bir şıklıktan vazgeçmeyen kadın ve erkeklerin markasdır.Edwards’ta Angolakson stili ile yaklaşık 200 yıldır Amerika’da efsane haline gelen Brooks Brothers’ın yanı sıra, Replay, Port Royale, Sperry, Adidas, R&R Kundura, Un Pacco, Naiad Çanta markalarının kadın ve erkek ürünleri, üstün servis anlayışı ile moda tutkunlarıyla buluşuyor.

Yaşam stilini oluşturan küçük ayrıntılar ve tarz sahibi özel ürünlerin bir arada bulunduğu Edwards mağazaları ilk günden itibaren elegan, sade, şık dekorasyonu ve seçkin marka karması ile büyük beğeni topluyor. Edwards Akmerkez, Kalamış Marina, Antalya Land Of Legends ve www.edwards.com.tr ile müşterileri ile buluşmaktadır.

(216) 531 05 18


🟩 Brooks Brothers (Edwards) indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Brooks Brothers (Edwards) indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Brooks Brothers (Edwards) indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Brooks Brothers (Edwards) kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Brooks Brothers (Edwards) promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.