% 10 Burger King Papara Cashback Anında Nakit Restoran İndirimi

Fırsat Süresiz
Her ay Burger King'de Papara Card’ın ile yapacağın toplam 250...Daha Fazla

Her ay Burger King’de Papara Card’ın ile yapacağın toplam 250 TL’ye kadar olan harcamanın %10’u hesabına anında nakit olarak geçer. Her ay en fazla 25 TL nakit kazanabilirsin. Bu program 2022 sonuna kadar devam edecek.

  Daha Az

Hemen Al
0% Başarılı

Burger King’de Nays Kart’la Öde % 10 İndirim Kazan! [50TL’ye Kadar Hediye Para]

Fırsat Süresiz
Burger King'de %10 Hediye Para Kazan! Burger King restoranlarında siparişini...Daha Fazla

Burger King’de %10 Hediye Para Kazan! Burger King restoranlarında siparişini ver, ödemeni Nays karekod okutarak ya da temassız ödeme ile tamamla %10 hediye para kazan!

Nays Kart İş Bankası’nın yeni çıkardığı ön ödemeli ücretsiz bir karttır. Üstelik bu linkte tıklayıp üye olanlar 10TL daha kazanıyor! Nays üye olmak için tıkla!

 • Kampanya 1 – 30 Haziran 2023 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Hediye para kampanyası Burger King restoranlarından Nays ile karekod okutularak ya da temassız ödeme ile yapılan alışverişlerde geçerlidir.
 • Kampanya döneminde Nays kullanıcılarına özel Burger King restoranlarından yapılan 50 TL ve üzeri alışverişler için %10 hediye para tanımlanacaktır.
 • Kampanya dönemi boyunca bir kullanıcı en fazla 50 TL hediye para kazanabilecektir.
 • Hediye para tutarları 3 iş günü içerisinde Nays hesaba geçecek olup, alışveriş işleminin iptal ve iadesi durumunda iptal edilen işlem oranında verilen hediye para geri alınır.
 • TAB Gıda ve İş Bankası kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Hediye paralar, onaysız hesaplar için aylık para yükleme limitine dahildir. Aylık para yükleme limiti dolduğunda hediye para hesaba aktarılamaz.
 • Burger King Kampanyası, Karekod ve Temassız Ödeme kampanyası ile birleştirilemez.

Burger King restoranlarında yapılan tüm alışverişlerinde geçerli mi?
Burger King restoranlarından yapılan 50 TL ve üzeri tüm alışverişlerde, karekod okutarak ya da temassız ödeme ile POS cihazlarından yapılan ödemelerde geçerlidir. Kampanya döneminde en fazla üst limite kadar hediye para kazanılabilir.

https://www.naysapp.com.tr/firsatlar/burger-king

burger king Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Burger King S Sport Plus 3 Aylık 14,99TL Kampanyası

Fırsat Süresiz
Burger King® severler EuroLeague’den LaLiga’ya, Formula 1’den NBA’e, UFC’den boks...Daha Fazla

Burger King® severler EuroLeague’den LaLiga’ya, Formula 1’den NBA’e, UFC’den boks gecelerine dünyanın önde gelen spor organizasyonlarını S Sport Plus ayrıcalığıyla ister Smart TV’den, ister webten, ister cepten Tekrar-İzle özelliği ile S Sport Plus’ı ilk 3 ay boyunca ayda sadece 14,99’a izliyor!

Hemen Burger King® restoranlarından veya Tıkla Gelsin® üzerinden S Sport Plus Menüsü siparişini ver. SMS ile sana özel üretilmiş kodu al, sporun keyfini doyasıya yaşa!

Kampanya Kodunu Nasıl Kullanabilirim?
Kodunuzu aldıktan sonra aşağıdaki üyelik adımlarını takip ederek S Sport Plus yayınlarını izlemeye hemen başlayabilirsiniz.
1. S Sport Plus web sitesine girip “Üye Ol” butonuna tıklayın.
2. Üyelik bilgilerinizi tanımlayın.
3. Herhangi bir paket seçimi yapmadan kampanya kodunu, “Promosyon Kodu” alanına girip S Sport Plus üyeliğinizi başlatın.
S Sport Plus üzerinde hesap oluşturmuş, ancak aktif ücretli üyeliği bulunmayan kullanıcılar, www.ssportplus.com üzerinden üye girişi yaptıktan sonra kilitli gördükleri içeriklerden birine tıklayarak ‘’Promosyon Kodu’’ alanına satın aldıkları kodu girerek, üyeliklerini başlatabilirler.

Kampanya Koduyla Aktivasyon
Kampanyadan faydalanabilmek için paket bilgileri aşamasında kampanya kodunu doğru girmeniz gerekmektedir. 2. adımda kodu doğru girdiğinizden emin olduktan sonra, üyeliğinizin tamamlandığı bilgisini ekranda göreceksiniz. Kampanya kodunu girdikten sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Yönlendirme sonrası S Sport Plus’u hemen keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Bu kampanyadan yararlanan kullanıcılar, S Sport Plus paketini ilk 3 ay aylık sadece 14.99’a izleyebilir. Üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde, indirimli kampanya döneminin ardından S Sport Plus aylık paket üyeliğiniz, otomatik yenileme özelliğiyle takip eden dönem için güncel fiyatlar ile yenilenir. S Sport Plus kullanımınıza bağlı olarak kullanmakta olduğunuz internet paketinizin kotası etkilenebilir. İnternet tüketimine bağlı oluşabilecek ek maliyetler kullanıcıya aittir. Kampanya 31 Mayıs 2023 tarihine kadar geçerlidir. Kampanyadan her bir kullanıcı bir kereye mahsus olarak faydalanabilir.

S Sport Plus kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://www.ssportplus.com/kampanyalar/burgerkingmenu/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Burger King Bedava 50 TL Tıkla Para Sporx Kampanyası

Kod Süresiz
Lütfen ödül kazanmanız için gerekli olan iletişim bilgilerinizi girin ve...Daha Fazla

Lütfen ödül kazanmanız için gerekli olan iletişim bilgilerinizi girin ve devam butonuna basın. https://www.sporx.com/tarafinisec/

TEBRİKLER!
Q24SHWCW KOPYALA
kodu ile 50 TL değerinde 50 Tıkla Para kazandın.
Şimdi kullan!

Sporx Tarafını Seç Katılım Koşulları

1- Sporx.com “Tarafını Seç” Katılım Koşulları, Meclis-i Mebusan Caddesi No:23 Dursun Han Kat:1 34433 Beyoğlu-İstanbul adresinde mukim Maksimum İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından gerçekleştirilmektedir.

2- Sporx.com “Tarafını Seç” Katılım Koşulları aşağıdaki maddeleri kapsar ve katılımcılar bu koşulları, etkinliğe katıldıklarında kabul etmiş sayılır.

3- Etkinlik, 3 Aralık 2022, 4 Aralık, 5 Aralık, 6 Aralık, 9 Aralık, 10 Aralık, 13 Aralık, 14 Aralık 2022 tarihlerinde saat 10:00’da başlayacak ve saat 22:00’de sona erecek. Belirtilen tarihlerde düzenlenecek etkinlikte, günün futbol maçlarında mücadele edecek olan iki takım karşı karşıya getirilecek ve katılımcılardan, hangi takımı desteklediklerine yönelik bir oy kullanmaları istenecek. “Tarafını Seçen” ilk 5.000 kişiye Tıkla Gelsin® ‘de kullanılmak üzere 50 TL değerinde 50 Tıkla Para kodu verilecek.

4-Etkinlikte, herhangi bir tahmin yapılmasına imkan sağlanmamakla birlikte, kazanan/kaybeden gözetilmemektedir.

5- Etkinliğe katılmak isteyen katılımcıların, Sporx web (www.sporx.com) ve mobil web sitesinde (https://m.sporx.com) yer alan www.sporx.com/tarafinisec, https://m.sporx.com/tarafinisec sayfasından kendilerinden istenen isim/soyisim ve e-mail bilgilerini girerek formu doldurmaları gerekmektedir. Form doldurulup katılım alınmasının ardından, katılımcılar “hangi takımı desteklediklerini” belirten bir oy kullanacaklardır.

6-Etkinlik, 3 Aralık 2022, 4 Aralık, 5 Aralık, 6 Aralık, 9 Aralık, 10 Aralık, 13 Aralık, 14 Aralık 2022 tarihlerinde her gün düzenlenecek (Koşullara dair bilgilendirme 3. maddede de belirtilmiştir) ve her gün bu etkinliğe katılan ilk 5.000 kişiye 50 TL değerinde olan “50 Tıkla Para” hediye edilecek.

7- “1 Tıkla Para”, 1 TL değerinde, “50 Tıkla Para”, 50 TL değerindedir.

8-Etkinliğe katılım için herhangi bir ücret talep edilmeyecek/ödenmeyecektir.

9- “50 Tıkla Para” kodu, www.tiklagelsin.com (Web, Mobil Web, Mobil Uygulama) 31 Aralık saat 23:59’a kadar kullanabilecek.

10- Tıkla Gelsin® üyeleri kampanyadan en fazla 3 kez faydalanabilecekler.

11-Bir kişi, aynı gün içerisinde yalnızca bir kez “50 Tıkla Para” kazanabilir.

12- Tıkla Gelsin® ‘de (www.tiklagelsin.com Web, Mobil Web, Mobil Uygulama) “Tıkla Para” kullanımında “Gel Al ve QR” siparişlerde alt limit bulunmazken; “Sana Gelsin”de 60 TL paket servis sepet tutarı bulunmaktadır.

13- Katılımcı, etkinliğe katılmakla, “50 Tıkla Para” kodunun kendisine ulaştırılması için gerekli olan isim, soyisim, e-mail bilgilerini Maksimum İletişim Hizmetleri A.Ş’ye bu amaçla sınırlı olmak üzere işlenmesi için izin vermiş sayılır. Bu bilgiler, ilgili mevzuat hükümlerinin öngördüğü süre ile sınırlı olarak saklanacaktır.

14-.”Tıkla Para” kullanım koşullarına uygun olarak kullanmak, katılımcının sorumluluğundadır. Kullanım koşullarına aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Maksimum İletişim Hizmetleri A.Ş sorumlu değildir.

15- Maksimum İletişim Hizmetleri A.Ş etkinlik kapsamında vereceğini duyurduğu değeri 50 TL olan “50 Tıkla Para”nın kapsamını, kurgusunu, yapısını ve koşullarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.

16- Maksimum İletişim Hizmetleri A.Ş, uygun gördüğü durumunda etkinliği durdurma, sona erdirme veya süresini değiştirme hakkına sahiptir.

17- Etkinlik sonunda “Tıkla Para” kazananlar, ödüllerinin nakit karşılığını talep edemez, söz konusu hakkını devredemez ve satamaz.

18-Tıkla Gelsin® ‘de Kod Yükleme Nasıl Yapılır?. Etkinliğe katılanlar ve ilk 5.000 kişi içerisine giren kullanıcılar, Tıkla Gelsin® ‘de Kod Yüklemek için https://cdn.sporx.com/tarafinisec/_assets/nasilkullan.pdf  yer alan yönergeyi takip edebilir.

19- Herhangi bir tahmin, yarışma kurgusunun olmadığı ve kazanan/kaybedenin gözetilmediği bu etkinlik, Milli Piyango İdaresi’nce belirlenen çekiliş ve ikramiyeler kapsamı dışındadır.

20- TAB Gıda çalışanları, etkinliğe katılamaz

Daha Az

LEZ8KJRQ Kodu Aç 
8% Başarılı

30TL Yemeksepeti Burger King Kral Avantaj Menüsü Kupon Kodu

Kod Süresi Doldu
Yemeksepeti Burger King kuponu ile 20 Kasım'a kadar 80₺'ye 30₺...Daha Fazla

Yemeksepeti Burger King kuponu ile 20 Kasım’a kadar 80₺’ye 30₺ indirim sağlar!

24 Ekim-20 Kasım tarihleri arasında, Burger King lezzetlerinde
geçerli 30 TL indirim seni bekliyor! Hemen BK30 koduyla en az 80 TL’lik sipariş ver, 30 TL daha az öde.

• Kampanya 24.10.2022 00:01 – 20.11.2022 23:59
tarihleri arasında BK30 kupon koduyla, Yemeksepeti platformlarındaki Burger King restoranlarından verilecek yemek siparişleri için geçerlidir.

• Kupon kodu sadece online kredi kartı ile verilecek siparişler için geçerlidir.

• Kupon kodu, 30 TL indirim sağlayacaktır.

• Kupon kodunu kullanmak için 80 TL minimum sepet tutarı bulunmaktadır.

• Kupon kodu Gel Al siparişlerinde geçerli değildir.

• Kupon kodu her hesap tarafından yalnızca 1 kez
kullanılabilir.

• Siparişin iptal olması durumunda kupon kodu yeniden kullanıma açılacaktır.

• Kullanıcı, kazandığı kupon bakiyesini, nakit olarak alamaz ve iade isteyemez

• Diğer kuponlarla birleştirilemez.

• İndirim tutarının sepet tutarını aşması durumunda, aradaki fark kupon veya nakit olarak ayrıca talep edilmez.

• Yemeksepeti kampanyayı durdurma ve iptal etme hakkını saklı tutar.

Burger King siparişinde geçerli 30 TL!

Campaign

https://www.yemeksepeti.com/campaigns?url_key=MARCOMxBurgerKing2510 Daha Az

BK30 Kodu Aç 
12% Başarılı

% 20 Tıkla Gelsin N Kolay Sanal Kart İndirimi

Fırsat Süresi Doldu
Tıkla Gelsin®’de yemeğin %20 indirimli! N Kolay sanal kartınla Tıkla...Daha Fazla

Tıkla Gelsin®’de yemeğin %20 indirimli! N Kolay sanal kartınla Tıkla Gelsin® üzerinden siparişini ver, yemeğin kapına %20 indirimli gelsin!

Tıkla Gelsin’de %20  indirim!

N Kolay Sanal Kartınla Tıkla Gelsin üzerinden siparişini ver,yemeğin kapına %20 indirimli gelsin!

Kampanya, 26 Ekim – 31 Aralık 2022 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya tarihleri arasında N Kolay sanal kart ile yapılacak Tıkla Gelsin’den verilecek yemek siparişlerinde %20 indirim kazanılacaktır..

Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanya kapsamında en fazla 25 TL iade kazanabilecektir.

İadeler en geç 1 iş günü içinde harcamanın yapıldığı N Kolay sanal karta yansıtılacaktır.

Kampanya kazanımları verilen siparişler iptal, iade edildiği takdirde geri alınacaktır.

Kampanya diğer N Kolay kampanyaları ile birleştirilemez.

N Kolay bir Aktif Bank markası olup, banka kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.

https://www.nkolay.com/kampanyalar/n-kolay-sanal-kart-ile-tikla-gelsin-kampanyasi Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Burger King Tıkla Gelsin’de Bankkart Genç’e Özel Menü!

Fırsat Süresi Doldu
Bankkart Genç'e özel Burger King Tıkla Gelsin üzerinden verilen siparişlerde...Daha Fazla

Bankkart Genç’e özel Burger King Tıkla Gelsin üzerinden verilen siparişlerde indirimli menü fırsatı!

 • Kampanya 1-31 Aralık 2022 tarihleri arasında havalimanı ve mobil restoranlar hariç tüm Türkiye Burger King® restoranlarında ve Tıkla Gelsin® Sana Gelsin’de geçerlidir.
 • Bankkart Genç müşterilerine özel Tıkla Gelsin® üzerinden verilen Burger King® siparişlerinde indirimli Ziraat Bankkart Genç menüsü fırsatı sunulacaktır.
 • Kampanyaya BURGERKING yazıp 4757’ye SMS göndererek katılım yapılabilecektir. Bir müşteri toplamda en fazla 5 adet indirim kodu kazanabilecektir. Her bir kod kazanımı için ayrı SMS gönderilmesi gerekmektedir. SMS gönderimleri ücretsizdir. İndirim kodları, 4757’ye SMS gönderimi sonrası müşterinin Banka’da kayıtlı cep telefonuna SMS olarak gönderilecektir.
 • İndirim kodu kazanımları ve kullanımları kampanya dönemi içerisinde aynı veya farklı günlerde olabilecektir.
 • Kod kullanılmadan yapılan işlemlerde indirim sağlanmayacaktır. Alınan kodlar 31 Aralık 2022 tarihine kadar kullanılabilir.
 • İndirim kodları Tıkla Gelsin uygulaması üzerinde Burger King® siparişlerinde sana gelsin (paket servis) kısmında kullanılabilmesi için hesabım bölümünden indirim kodunun girilmesi gerekmektedir. Kod girildikten sonra indirimli Ziraat Bankkart Genç menüsü açılacaktır. İndirim kodlarının Burger King® restoranlarında kullanılabilmesi için indirim kodunun kasiyere siparişten önce bildirilmesi gerekmektedir.
 • Tıkla gelsin uygulamasındaki indirim oranı ile restorandan kullanımda verilen indirim oranı farklılaşabilecektir.
 • Kampanya kodları tek kullanımlıktır, başka kampanyalar ile birleştirilemez ve belirtilen menüde geçerlidir. İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 • Kampanya sadece Bankkart Genç ile yapılan işlemlerde geçerlidir. Kampanyaya Bankkart, Bankkart Başak, Bankkart Business ve Bankkart Ücretsiz kartlar ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Ata Express, Tıkla Gelsin® uygulama ve markasının tek hak sahibidir. TM & © 2022 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.
 • Kampanyadan paket servis kanalıyla yararlanabilmek için Tıkla Gelsin® üyesi olmak gerekir.
 • Tıkla Gelsin® mobil uygulaması veya tiklagelsin.com sayfası üzerinden indirim kodunun, kuponlarım sayfasındaki Kupon Kodu alanına girilmesi ve siparişin tamamlanması gerekmektedir.
 • Portakal suyu, milkshake, limonata ve süt için fiyat farkı uygulanmaktadır.
 • Kampanya menüsü restoranlarda orta boy Coca-Cola ile Tıkla Gelsin®’de ise kutu Coca-Cola ile servis edilir. Kampanya menülerinde sadece 1 adet içecek servis edilir.
 • Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler paket servis siparişinde farklılık gösterebilir. Paket servis için dağıtım alanları sınırlıdır.
 • T.C. Ziraat Bankası A.Ş. ve TAB GIDA SAN ve TİC A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

https://www.bankkart.com.tr/kampanyalar/market-ve-gida/burger-king-tikla-gelsinde-bankkart-gence-ozel-menu Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

istegelsin Alışverişine Burger King’den istegelsin menüsü indirimli gelsin!

Fırsat Süresi Doldu
istegelsin'den yapacağın 250₺ market Alışverişine Burger King'den istegelsin menüsü indirimli...Daha Fazla

istegelsin’den yapacağın 250₺ market Alışverişine Burger King’den istegelsin menüsü indirimli gelsin!

 • Bu kampanya, 10 Ekim 2022 – 7 Kasım 2022 tarihleri arasında havalimanı ve mobil restoranlar ve hariç tüm Türkiye Burger King® restoranlarında ve Tıkla Gelsin® paket servis kanalında geçerlidir.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için 250 TL ve üzeri sepet oluşturman gereklidir.
 • Kazandığın kupon kodun bildirimlerinin açık olması halinde push, sms ile 1-2 gün içerisinde sana bildirim yoluyla iletilecektir.
 • İndirim kodları tek kullanımlıktır.
 • Bu kampanya istegelsin ve TAB Gıda iş birliği ile düzenlenmektedir.
 • Kampanya süresince alınan indirim kodlarının kullanılması için belirlenen son kullanım tarihi 15.11.2022’dir.
 • Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz.
 • Portakal suyu, milkshake, limonata ve süt için fiyat farkı uygulanmaktadır.
 • Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir.
 • Kampanya menüsü Burger King® restoranlarında Etli Barbekü Deluxe Burger + 2 adet Orta Boy İçecek + Mega Boy Patates +6’lı Soğan Halkası + BK Crispy Chicken KDV dahil 95,00 TL ile Tıkla Gelsin®’de ise 1 LT içecek farkı ile KDV dahil 100,00 TL ile servis edilir.
 • TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.
 • TM & ©️ 2022 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır. Ata Express, Tıkla Gelsin® uygulama ve markasının tek hak sahibidir.

Alışverişine Burger King'den istegelsin menüsü indirimli gelsin!

https://www.istegelsin.com/kampanya/9881fa35-3880-4d36-b624-7090b546d1db Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

120TL Burger King BK Crispy Chicken Kupon Kodu

Kod Süresiz
Burger King kupon kodu ile Tıkla Gelsin’de Burger King Menüsü...Daha Fazla

Burger King kupon kodu ile Tıkla Gelsin’de Burger King Menüsü 149 TL yerine 120 TL! Menü içeriği: BK Crispy Chicken, Big King Burger, king boy patates, 8’li soğan halkası, 1 litre içecek. Daha Az

G3H7FKBY Kodu Aç 
100% Başarılı

75TL Burger King Etli Barbekü Deluxe Menü Kupon Kodu

Kod Süresiz
Burger King kupon kodu ile Tıkla Gelsin’de Burger King Menüsü...Daha Fazla

Burger King kupon kodu ile Tıkla Gelsin’de Burger King Menüsü 82 TL yerine 75 TL! Menü içeriği: Etli Barbekü Deluxe Burger, büyük boy patates, 8’li soğan halkası, kutu içecek.

Burger King Etli Barbekü Deluxe Burger Menü (Etli Barbekü Delux Sandviç + Orta Boy Patates + Orta Boy Coca-Cola) (Gel-Al Serviste Geçerlidir) Daha Az

986FFULZ Kodu Aç 
100% Başarılı

% 20 Paycell Kart ile Burger King, Popeyes, Arby’s, Sbarro, Usta Dönerci/Pideci Restoranlarında Nakit İade Cashback İndirimi

Fırsat Süresiz
Paycell Kart ile Burger King ®, Popeyes ® ve Arby’s...Daha Fazla

Paycell Kart ile Burger King ®, Popeyes ® ve Arby’s ® restoranlarında yapacağın harcamaların %20’si hediye!

 • Paycell Kart ile Burger King®, Popeyes® ve Arbys® restoranlarında harcama yapıldığında %20 hediye kampanyasından faydalanılacaktır.
 • Kampanya paket serviste ve mobil restoranlarda geçerli değildir.
 • Harcama tutarının %20’si Paycell Kart’a işlem sonrası yüklenecektir.
 • Kampanyadan ilk 5.000 kişi faydalanabilecektir.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan kart sayısından bağımsız yalnızca bir kez faydalanabilir.
 • Kampanya döneminde yapılan ilk harcama dikkate alınacaktır.
 • Her kullanıcı kampanyadan en fazla 50 TL kazanabilir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kazanılan ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Tab Gıda’nın önceden haber vermeden kampanyada değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sona erdirme hakkı saklıdır.
 • Görselde kullanılan ürünler ve servis şekli reklam amaçlıdır, restoranlarda farklılık gösterebilir.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Paycell Kart ile restoran harcamalarının %20’si hediye!

https://paycell.com.tr/kampanyalar/paycell-kart-ile-restoran-harcamalarinin-si-hediye Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

50/25TL Paycell QR ile Burger King, Popeyes, Arby’s, Sbarro, Usta Dönerci/Pideci Restoranlarında Nakit İade Cashback İndirimi

Fırsat Süresiz
Paycell QR ile Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Pideci®...Daha Fazla

Paycell QR ile Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Pideci® ve Usta Dönerci® restoranlarında yapacağın 50 TL ve üzeri harcamana 25 TL hediye!

 • Kampanyadan Turkcell bireysel müşteriler yararlanabilir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce KATIL RESTORAN yazılıp 2255’e SMS gönderilmesi gerekmektedir. Paycell uygulamasından HEMEN KATIL butonuna tıklanarak da kampanyaya katılım sağlanabilir.
 • Kampanya Burger King®, Popeyes®, Arby’s®, Sbarro®, Usta Pideci® ve Usta Dönerci® restoranlarında geçerlidir.
 • 25 TL hediye, kampanyaya dahil restoranlarda Paycell QR ile hediye para hariç yapacağınız 50 TL ve üzeri harcama sonrası kazanılacaktır.
 • Kayıtlı kartınız veya Hazır Limit kullanılarak harcama yapılabilir.
 • Kazanılan hediye para kampanyaya dahil restoranlarda Paycell QR ile Hazır Limit kullanılarak (Turkcell faturanıza yansıtarak) yapılacak harcamalarda kullanılabilir.
 • Hediye para 1 ay süre ile geçerlidir. Bu süre içinde kullanılmayan hediye para geçerliliğini yitirecektir.
 • Hediye para, satın alınan ürünün tutarından düşülecek ve eğer varsa kalan tutar Turkcell faturasına yansıtılacak ya da TL bakiyesinden düşecektir. Satın alınan ürün tutarı, hediye para tutarından düşükse herhangi bir tutar yansımayacaktır.
 • Kazanılan hediye para Paycell uygulaması Hediye Dünyam – Kuponlarım bölümünden görüntülenebilir.
 • Kampanyadan yalnızca 1 kez yararlanılabilir.
 • Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 • Paye Kart ile yapılan işlemler kampanya kapsamında değildir.
 • Tab Gıda’nın önceden haber vermeden kampanyada değişiklik yapma ve/veya kampanyayı sona erdirme hakkı saklıdır.
 • Görselde kullanılan ürünler ve servis şekli reklam amaçlıdır, restoranlarda farklılık gösterebilir.
 • Turkcell Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Aşırı tuzlu, şekerli ve yağlı besinlerden kaçınınız.

Paycell QR ile seçili restoranlarda 25 TL hediye!

https://paycell.com.tr/kampanyalar/paycell-qr-ile-secili-restoranlarda-25-tl-hediye Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Hepsiburada Premium Burger King Beef Burger Menüde % 50 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Hepsiburada premium'a özel King Beef Burger Menü %50 kampanyası: Tıkla...Daha Fazla

Hepsiburada premium’a özel King Beef Burger Menü %50 kampanyası: Tıkla gelsin gel al özel hepsiburada Premium kısmına girip kod alıp tıkla gel al’da kullanabilirsiniz. %50 indirimle beraber 44,5’a geliyor. premium.hepsiburada.com 7237Y5

Kampanya kapsamında Tıkla Gelsin® üzerinden sipariş verilen King Beef Burger Menü veya Trüf Mayonezli King Beef Burger Menü’de %50 indirim uygulanacaktır.

Tıkla Gelsin® uygulamasında kampanya kodunun kullanımı için aşağıdaki adımlar izlenmelidir;

 • Gel Al butonuna basılarak, Hesabım alanındaki Tıkla Param bölümü seçilir. Tıkla Para Kodu Ekle alanına ilgili kod eklenir. Kodun eklenmesi ile 10 Tıkla Para kazanılır ve Tıkla Gelsin® Gel Al kanalı üzerinden seçilen restoranda sepete eklenen King Beef Burger Menü veya Trüf Mayonezli King Beef Burger Menü %50 indirimli sipariş edilir.

Kampanya Koşulları

 • Kampanya, 3 Ekim – 30 Kasım 2022 tarihleri arasında Tıkla Gelsin® ‘de geçerlidir.
 • 3 Ekim – 30 Kasım tarihleri arasında alınan kod ile Tıkla Gelsin® mobil uygulaması veya www.tiklagelsin.com sayfası üzerinden kodu giren herkes kampanyadan faydalanabilecektir.
 • Premium üyeleri kampanyadan günde bir kere, kampanya geçerlilik süresi boyunca ise sınırsız faydalanabilir.
 • Hepsiburada Premium müşterilerine verilen kod ile Tıkla Gelsin®’ de geçerli 10 Tıkla Para kodu verilir ve alınan kod ile Tıkla Gelsin® Gel Al kanalına özel %50 indirimli King Beef Burger Menü veya Trüf Mayonezli King Beef Burger Menü servis edilir.
 • Alınan kod Tıkla Gelsin®’de Tıkla Param alanındaki Tıkla Para Kodu Ekle alanına yazılır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Tıkla Gelsin® üyesi olmak gerekir.
 • 10 Tıkla Para sadece Tıkla Gelsin®’de ve tüm ürünlerde geçerlidir.
 • Tıkla Gelsin® Gel Al’da geçerli %50 indirim, Tıkla Gelsin® mobil uygulama içerisinde King Beef Burger Menü veya Trüf Mayonezli King Beef Burger Menü’de geçerlidir. Kampanya menüsü dışında alınan ürünler için fiyat farkı uygulanır.
 • İndirim kodu kampanya süresince geçerli olacaktır.
 • İndirimli kodlardan sadece Hepsiburada Premium üyeleri faydalanabilir. İndirim kodları sadece Premium üyelerine özeldir.
 • King Beef Burger Menü veya Trüf Mayonezli King Beef Burger Menü %50 indirimli kampanyasından kampanya süresi boyunca müşteriler günde 1 kere faydalanabilir. Günde yalnızca bir adet %50 indirimli kampanya menüsü alınabilir.
 • Kampanya süresince alınan indirim kodlarının kullanılması için belirlenen son kullanım tarihi 31.10.2022’dir.
 • Ata Express, Tıkla Gelsin® uygulama ve markasının tek hak sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır. TM & ©️ 2022 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.
 • Aşırı tuzlu, şekerli ve yağlı besinlerden kaçınınız.
 • Portakal suyu, milkshake, limonata ve süt için fiyat farkı uygulanmaktadır.
 • Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir.
 • Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz.
 • D-Market Elektronik Hizmetler ve Tic. A.Ş.(Hepsiburada) ve TAB Gıda önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

campaignImage

Daha Az

an alın Kodu Aç 
38% Başarılı

Tıkla Gelsin Burger King Öğrenci Menüsü

Fırsat Süresiz
Bu kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar sadece Tıkla Gelsin®...Daha Fazla

Bu kampanya 31 Ekim 2022 tarihine kadar sadece Tıkla Gelsin® üzerinden verilen Burger King® paket servis siparişleri için geçerlidir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir. Dağıtım alanları sınırlıdır. Bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. Sağlığınız için aşırı şeker, yağ ve tuz tüketimini azaltın. TM & © 2022 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

Kampanya İçeriği
Sadece 65,00 TL
x1 Sandviç
Patates Kızartması (Orta)
BK King Nuggets (6’lı)
x1 Kutu İçecek

https://www.tiklagelsin.com/a/kampanya-ve-duyurular/burger-king-ogrenci-menusu Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Miles&Smiles Millerini Burger King Menü Çeki’ne Dönüştür – Shop&Miles

Fırsat Süresiz
Canının çektiği anda Millerinle Burger King® yanında! Burger King®'in sana...Daha Fazla

Canının çektiği anda Millerinle Burger King® yanında!

 • Burger King®’in sana özel menülerini bir de Shop&Miles ile deneyimle.
 • Millerinle Menü Çekini oluştur, Burger King® restoranlarından anında siparişini kap.

Millerimi Burger King®’de nasıl harcayabilirim?

Miles&Smiles üyelik bilgilerinle giriş yapmalısın.

Dönüşümü sağlamak için, menü seçimini gerçekleştir ve siparişini oluştur.

Bu işlem sonrasında hesabından gerekli olan Mil düşümü gerçekleşecek, aynı zamanda satın aldığın menü çeki bilgisi Miles&Smiles üyeliğinde kayıtlı e-posta adresine iletilecektir.

Mil işlemlerim sekmesinden de yaptığın işleme ait detayları görüntüleyebilirsin.

Burger King® Menü Çeki kampanyaya katılan tüm Burger King restoranlarında geçerlidir.

Menü çekini kullanmak için restoranda ödeme yaparken kasadaki personele Burger King® menü çekini göstermen yeterli.

Afiyet olsun.

 • İşbu kampanyadan yararlanabilmek için kişinin Miles&Smiles Yolcu Programı üyesi olması gerekmektedir.
 • Miles&Smiles üyeleri tarafından Mil karşılığı alınan Menü Çeklerinin geçerlilik tarihi 15.10.2022’dir.
 • Burger King® Menü Çeki’ne çevrilen Miller, Miles&Smiles üyelik hesabına geri yüklenemez.
 • Burger King® ve Türk Hava Yolları kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Mil çevrim kampanyası, tüm havalimanları ve mobil restoranlar hariç, Türkiye’deki tüm Burger King® restoranlarında geçerlidir.
 • Menü çeklerinin restoranda kullanımında, menü çekinin kasiyere ibrazı zorunlu olup aksi halde müşteri kampanyadan faydalanamayacaktır.
 • Menü Çekleri tek kullanımlıktır.
 • Aşırı tuzlu, şekerli ve yağlı besinlerden kaçınınız.
 • Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz.
 • Portakal suyu, milkshake, limonata ve süt için fiyat farkı uygulanmaktadır.
 • Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir.
 • Kampanyadan faydalanan Miles&Smiles Yolcu Programı üyeleri yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.
 • TM & © 2022 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

https://www.shopandmiles.com/burger-king/ Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

TıklaGelsin Burger King Eve Siparişte %5, Restoranda %2.5 Tıkla Para Kazan

Fırsat Süresiz
Burger King®’den yapacağın her alışverişte Sana Gelsin ve Gel Al...Daha Fazla

Burger King®’den yapacağın her alışverişte Sana Gelsin ve Gel Al siparişlerine özel %5 Tıkla Para, restoranda %2.5 Tıkla Para kazan! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Burger King Kupon Kodu – S Sport Plus Menüsü

Kod Süresiz
Burger King’ten S Sport Plus’lılara Özel Menü S Sport Plus...Daha Fazla

Burger King’ten S Sport Plus’lılara Özel Menü S Sport Plus Üyeliğin Mi Var? O zaman Burger King’te Sana Özel Menün Var! Aşağıdaki kodla Burger King restoranlarından ya da Tıkla Gelsin üzerinden şimdi hemen siparişini verebilirsin. İndirim Kodu: 1TDKRAGNG Bu kampanya 21 Şubat – 31 Mart 2022 tarihleri arasında havalimanları ve mobil restoranlar hariç tüm Türkiye Burger King® restoranlarında ve fiyat farkıyla Tıkla Gelsin® Sana Gelsin kanalında geçerlidir. Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz. Portakal suyu, milkshake, limonata ve süt için fiyat farkı uygulanmaktadır. Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir. Kampanya yalnızca belirtilen ürün çeşitleri için geçerlidir. TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır. İndirim kodunun en geç 15.04.2022’ye kadar kasiyere ibrazı zorunludur. Aşırı tuzlu, şekerli ve yağlı besinlerden kaçınınız. Ata Express, Tıkla Gelsin® uygulama ve markasının tek hak sahibidir. TM & © 2022 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

Manchester City, Liverpool Şehrinde Kayıp İstemiyor! Daha Az

TDKRAGNG Kodu Aç 
6% Başarılı

% 15 ininal Burger King Harcamana İndirim! +Arby’s, Popeyes, Sbarro, Usta Dönerci/Pideci

Fırsat Süresiz
Sen doya doya ye diye, Burger King, Arby’s, Popeyes, Sbarro,...Daha Fazla

Sen doya doya ye diye, Burger King, Arby’s, Popeyes, Sbarro, Usta Dönerci ve Usta Pideci Harcamalarının 15%’i hediye! ininal indir 7₺ kazandıran kodu: et566495

 • Kampanya 1 Şubat 2022 – 28 Şubat 2022 tarihleri arasında geçerlidir.
 • ininallılara özel 15% hediye kampanyası Burger King, Arby’s, Popeyes, Sbarro, Usta Dönerci ve Usta Pideci restoranlarında yapılan harcamalarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 5.000 kişi faydalanacaktır.
 • Ödül bakiyeler kazanımın gerçekleştiği ertesi gün sonunda ininal Kart’lara aktarılacaktır.
 • Ödül bakiyeleri, toplam harcamaya ulaşıldığı günün sonunda ininal Kartlara aktarılacaktır.
 • Her kullanıcı kampanyadan en fazla 20 TL kazanabilir.

 • Kampanya 6 Ekim 2021 – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • ininallılara özel 15% hediye kampanyası Burger King, Arby’s, Popeyes, Sbarro, Usta Dönerci ve Usta Pideci restoranlarında yapılan harcamalarda geçerlidir.
 • Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 5.000 kişi faydalanacaktır.
 • Ödül bakiyeler kazanımın gerçekleştiği ertesi gün sonunda ininal Kart’lara aktarılacaktır.
 • Her kullanıcı kampanyadan en fazla 20 TL kazanabilir.
 • Kampanya diğer indirimler ve kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanyaya sadece ininal.com adresi ve ininal Cüzdan uygulamasına eklenmiş fiziksel veya sanal ininal Kart’larla yapılmış işlemler dahil edilecektir.
 • Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ya da limitin dolmasından ötürü ininal ve Tab Gıda sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
 • ininal ve Tab Gıda herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

Hamburgerini doya doya ye diye, ininal Kart’la Yapacağın 25 TL ve üzeri Burger King harcamana 5 TL hediye!

 • Kampanya 27 Ağustos 2021 – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • ininallılara özel 5 TL hediye kampanyası Burger King Restoranlarında ve Tıkla Gelsin’de verilecek Burger King siparişlerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 5.000 kişi faydalanacaktır.
 • Ödül bakiyeler kazanımın gerçekleştiği ertesi gün sonunda ininal Kart’lara aktarılacaktır.
 • Her kullanıcı kampanyadan sadece bir defa faydalanabilir.
 • Kampanya diğer indirimler ve kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanyaya sadece ininal.com adresi ve ininal Cüzdan uygulamasına eklenmiş fiziksel veya sanal ininal Kart’larla yapılmış işlemler dahil edilecektir.
 • Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ya da limitin dolmasından ötürü ininal ve Tab Gıda sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
 • ininal ve Tab Gıda herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 • TM & © 2021 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Burger King Double Köfteburger İndirim Kodu (TV+ Kampanya Menüsü)

Kod Süresiz
Burger King'den, TV+ Club Double Köfteburger Menüsü özel indirimle! TV+...Daha Fazla

Burger King’den, TV+ Club Double Köfteburger Menüsü özel indirimle!

 • TV+ abonelerinin kampanya kodunu alması için” KOFTEMENU” yazıp 0532 752 00 57 numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Burger King® kampanya kodları yalnızca Tıkla Gelsin’in Sana Gelsin kanalında geçerlidir.
 • Kampanya menüsüne; Double Köfteburger® + 8’li Soğan Halkası + Dondurmalı Sufle+Orta boy içecek+ Orta boy patates dahildir.
 • Kampanya bitiş tarihi: 15.02.2022
 • Burger King® kampanya kodları yalnızca Tıkla Gelsin’in Sana Gelsin kanalında geçerlidir.
 • Kampanya menülerine Double Köfteburger® + 8’li Soğan Halkası + Dondurmalı Sufle dahildir.
 • Bu kampanya başka promosyonlar ile birleştirilemez. Menü boyutunda değişiklik yapılamaz.
 • Double Köfteburger® Menü orta boy patates ve orta boy içecek ile servis edilir.
 • Kampanya içeceklerine ayran, süt, milkshake, limonata, portakal suyu ve çilekli limonata içecek çeşitleri dahil değildir.
 • TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.
 • Kampanya kodları stoklarla sınırlıdır.
 • Sağlığınız için aşırı şeker, yağ ve tuz tüketimini azaltın.
 • Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, restoranlara göre farklılık gösterebilir.
 • TM & © 2021 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.
 • Tıkla Gelsin! , TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş.’nin tescilli markasıdır.
 • Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.
 • Kampanya bitiş tarihi: 15.02.2022

https://tvplus.com.tr/tvclub/burger-king-tv-kofte-menu-kampanyasi Daha Az

gönder Kodu Aç 
100% Başarılı

% 50 PeP VISA Kart Yemek ve Kahve Harcaması İndirimi [25TL]

Fırsat Süresiz
İster Yemeğinin İster Kahvenin %50’si PeP Visa Kart ile Hediye!...Daha Fazla

İster Yemeğinin İster Kahvenin %50’si PeP Visa Kart ile Hediye! Sabah kahvesinden, öğle yemeğine, beş çayından, akşam yemeklerine PeP hep seninle! Sen de yemek ve kahve harcamalarını PeP Visa Kart ile yap, %50’si hediye olsun.

 • Kampanya 1 Şubat 2022 TSİ 00:01 – 31 Temmuz 2022 TSİ 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya boyunca belirtilen sektörlerde yapılan harcamanın %50’si iade edilecektir.
 • Bir müşteri bir takvim ayında kampanyadan en fazla 25 TL ödül kazanabilir.
 • Kampanya sadece yemek ve kahve alımlarında geçerlidir. Alkol, tütün alımlarında, içkili yerler (alkollü içkiler)-barlar, tavernalar, gece kulüpleri, kokteyl salonları ve diskoteklerde yapılan harcamalar da geçerli değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır.
 • PeP Visa Fiziksel Kart ile yapılacak fiziki ve sanal POS alışverişleri kampanya kapsamındadır.
 • Kampanyadan kazanılan hediye tutarları,
  • 1-28 Şubat 2022 tarihleri için; 1-10 Mart 2022 tarihleri arasında,
  • 1-31 Mart 2022 tarihleri için; 1-10 Nisan 2022 tarihleri arasında,
  • 1-30 Nisan 2022 tarihleri için; 1-10 Mayıs 2022 tarihleri arasında,
  • 1-31 Mayıs 2022 tarihleri için; 1-10 Haziran 2022 tarihleri arasında,
  • 1-30 Haziran 2022 tarihleri için; 1-10 Temmuz 2022 tarihleri arasında,
  • 1-31 Temmuz 2022 tarihleri için; 1-10 Ağustos 2022 tarihleri arasında PeP Ödül Cüzdan hesabınıza yüklenecektir.
 • Yüklenen hediye tutarı harcama süresi 1 (bir) yıldır.
 • Kazandığın ödülü PeP Visa Fiziksel, PeP Troy Fiziksel ve PeP Sanal Kart ile yapacağın alışverişlerde kullanabilirsin.
 • Kampanyada geçerli olan MCC Kodları;
  • Tatlılar, Çerezler ve Şekerleme Dükkanları (5441)
  • Fırınlar (5462)
  • Fast Food Restoranları (5814)
  • Yemek Yerleri ve Restoranlar (5812)
 • Kampanya farklı bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 5.000 kişi faydalanacaktır.
 • Kampanya kurumsal hesap ve kartlarda geçerli değildir.
 • PeP kampanya kurallarında ve tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında yapılan alışverişinin iptal / iadesi durumunda hediye tutar geri alınacaktır.
 • Kampanya faydasının ticari amaçlı kullanımları ya da adil kullanım dışı kötü niyetli kullanımlarla suistimal edilmesi durumunda gerekli hukuki önlemler alınacaktır.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Kampanya

https://www.peple.com.tr/kampanyalar/yemek-kahve-siparislerinin-yuzde-ellisi-pepten-hediye Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

46,99₺ Obilet Burger King Kampanya Menü Kodu

Kod Süresiz
obilet.com ve Burger King güçlerini birleştirdi; yolculuğa lezzet kattı. 1FG61G7M...Daha Fazla

obilet.com ve Burger King güçlerini birleştirdi; yolculuğa lezzet kattı. 1FG61G7M GNKEZEPN M5SN14L1
obilet.com Kullanıcılarına Özel, Big King® Jr., King Chicken®, Büyük Boy Patates ve 2 Orta Boy Coca-Cola® 58,97 TL yerine sadece 46,99 TL.
Kampanya Kuralları ve Koşulları

Kampanyaya katılım için gerekli olan kod, obilet.com’dan alınan her otobüs ve uçak bileti için kullanıcıya özel olarak oluşturulur ve kullanıcın bilet alımı sırasında kullandığı cep telefonuna SMS olarak gönderilir.

Bu kampanya kuponu 15 Şubat 2022 tarihine kadar havalimanı ve mobil restoranlar haricindeki tüm Burger King® restoranlarında kullanılabilir.

Tek kullanımlık kampanya kuponu ile satın alınan kampanya menüsü Burger King restoranlarında 58,97 TL yerine 46,99 TL olacaktır. Menü içeriği 1 adet Big King Jr. Sandviç , 1 adet King Chicken, 1 adet Büyük boy Patates ve 2 adet Orta boy içecektir. Portakal suyu ve limonata için fiyat farkı uygulanmaktadır.

Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup, ürünler restoranlarda farklılık gösterebilir.

Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz ve tek alışveriş için geçerlidir.

Kampanya kuponunun kaybolmasından Burger King Corporation, Burger King® / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. ve obilet Bilişim Sistemleri A.Ş sorumlu tutulamaz.

Kampanya 1.000.000 adet kod ile sınırlıdır.

TAB Gıda’nın obilet Bilişim Sistemleri A.Ş’nin önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.

Resmi kurumların düzenlemeleri doğrultusunda restoranların servis şekilleri değişiklik gösterebilir ya da belli bir servis şekli durdurulabilir.

TM ve ©️ 2021 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

Burger King® 2021 Kampanyası Daha Az

1FG61G7M Kodu Aç 
97% Başarılı

% 10 Tıkla Gelsin Papara İndirimi [Burger King, Popeyes, Arby’s]

Fırsat Süresi Doldu
Tıkla Gelsin harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her...Daha Fazla

Tıkla Gelsin harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %10’u anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program Ocak 2022 sonuna kadar devam edecek.

Burger King harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %10’u anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program Ocak 2022 sonuna kadar devam edecek.

Popeyes harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %10’u anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program Ocak 2022sonuna kadar devam edecek.

Arby’s harcamalarından her ay toplam 15 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %10’u anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program Ocak 2022sonuna kadar devam edecek.

Tıklagelsin hariç online yemek platformlarından yapılan işlemler dahil değildir. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 25 Burger King Pokus Kart İndirimi

Fırsat Süresiz
Burger King® ile Pokus’tan kral hareket! Whopper®’dan Chicken Royale®’e, patates...Daha Fazla

Burger King® ile Pokus’tan kral hareket! Whopper®’dan Chicken Royale®’e, patates kızartmasından soğan halkasına doya doya ye diye Pokus’tan sana %25 hediye. Burger King®’de yapacağın tüm harcamalarını Pokus ile yap, %25 nakit hediye fırsatını yakala.

 • Kampanya 01.11.2021-31.03.2022 tarihleri arasında mobil tırlar hariç Türkiye sınırları içindeki tüm Burger King® restoranlarında geçerlidir.
 • %25 hediye tutardan yararlanman için harcamanı Pokus Kart ile yapmalısın.
 • Kampanya kazanımı müşteri bazındadır.
 • Kazandığın hediye tutarlarını, harcama tarihinden sonraki ayın ilk iş günü Pokus hesabına geri yükleyeceğiz.
 • %25 hediye tutardan yararlanman için harcamanı Pokus Kart veya Pokus Sanal Kart ile yapmalısın.
 • Kazandığın tutarları Pokus ile her yerde harcayabilirsin.
 • Yaptığın harcamanın iade olması halinde kazandığın hediye tutarlar geri alınır.
 • Kazanılan tutarlar banka hesaplarına transfer edilemez ve ATM’den çekilemez.
 • Kampanyadan yararlanmak için profilini tamamlamalısın.
 • Türk Telekom Ödeme ve Elektronik Para Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TAB Gıda’nın önceden haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.
 • TM & 2021 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek sahibidir.
 • Görselde yer alan ürünler ve servis şekilleri örnek olup, restoranlardaki ürünlerle farklılık gösterebilir.

https://www.pokus.com.tr/burger-king-ile-pokustan-kral-hareket Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 2 Param Kart Burger King, Popeyes Harcamalarında Nakit İade İndirimi!

Fırsat Süresiz
Troy logolu ParamKart’ın ile TAB Gıda’ya bağlı Burger King, Popeyes...Daha Fazla
 • Troy logolu ParamKart’ın ile TAB Gıda’ya bağlı Burger King, Popeyes şubelerinden yapacağın harcamalarda %2 anında nakit iade fırsatı seni bekliyor
 • Kampanya kapsamındaki %4’lük nakit iade tutarı, firmanın mevcut indirimlerine ek olarak uygulanarak, alışveriş sonrasında kartına yatırılacak.
 • Kampanya kapsamında sunulan %4 indirim sadece fiziki mağazalarda geçerli olup, online alışverişlerde geçerli değildir
 • Bu avantajdan yararlanabilmek için Troy logolu ParamKart’ında yeterli bakiye olması gerekmektedir.
 • Kampanya 12.03.2022 tarihine kadar geçerlidir.
 • TURK Elektronik Para AŞ ve Boyner kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • TM & © 2021 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir.
 • © 2021 Popeyes Louisiana Kitchen, Inc. All rights reserved. Tüm hakları saklıdır. Popeyes Louisiana Kitchen, Inc., Popeyes® markası ve ambleminin tek hak sahibidir.

Burger King: https://param.com.tr/Detay.aspx?i=1050

Popeyes: https://param.com.tr/Detay.aspx?i=1044

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Ticket’a özel Burger King Crispy Chicken Menü 29,99 TL

Fırsat Süresiz
Ticket Restaurant'lılara özel Crispy Chicken Menü ve 8’li soğan halkası...Daha Fazla

Ticket Restaurant’lılara özel Crispy Chicken Menü ve 8’li soğan halkası gel al seçeneği ile 26,99 TL veya 3 TL farkla Crispy Chicken, büyük boy patates kızartması ve kutu kola içeceği ile Tıkla Gelsin’de 29,99 TL.

 • Bu kampanya, 31 Ocak 2022 tarihine kadar havalimanı ve mobil restoranları hariç tüm Burger King Restoranlar’ında ve Tıkla Gelsin®’de geçerlidir.
 • Bu kampanya başka bir promosyon ile birlikte kullanılamaz ve kampanya kapsamında verilen kodlar 15 Şubat 2022 tarihine kadar her bir kod tek alışveriş için geçerlidir.
 • İndirim kodları para ile satılamaz veya paraya çevrilemez.
 • Kampanya kodlarının kaybolmasından Burger King Corporation, Burger King®️ / TAB Gıda San. ve Tic. A.Ş. sorumlu tutulamaz.
 • Kampanya kodları Burger King restoranlarında, https://www.tiklagelsin.com/ veya Tıkla Gelsin®️ Mobil uygulamasında kullanılabilir.
 • Kampanya menüsü Burger King restoranlarında Crispy Chicken + Orta Boy Patates + Orta Boy Coca-Cola + 8’li Soğan Halkası içeriğiyle ₺26,99’a, Tıkla Gelsin’de ise belirtilen kampanya içecekleri yerine kutu Coca-Cola ile ₺29,99’a servis edilmektedir.
 • Portakal suyu, milkshake ve limonata için fiyat farkı uygulanmaktadır.
 • Ticket menüsünün sepetinize eklenmesi için https://www.tiklagelsin.com/ sayfası veya uygulaması üzerinden indirim kodunun, “Sepetim” içerinde yer alan “Kupon Ekle” sayfasındaki kupon kodu alanına girilmesi ve “Kupon Kullan” ile birlikte sepete eklenmesi gerekmektedir.
 • Kampanya yalnızca belirtilen ürün çeşitleri için geçerlidir.
 • Görselde yer alan ürünler ve servis şekli reklam amaçlı olup farklılık gösterebilir.
 • TAB Gıda’nın haber vermeden fiyatlarda değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma hakkı saklıdır.
 • Sağlığınız için aşırı tuzlu, şekerli ve yağlı besinlerden kaçınınız.
 • TM & © 2021 Burger King Corporation. Tüm hakları saklıdır. Burger King Corporation, Burger King markası ve ambleminin tek hak sahibidir. Coca-Cola, The Coca-Cola Company’nin tescilli markasıdır.

https://www.edenred.com.tr/red-club/burger-king-redclub-kampanya Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Yemek Kuponları

50TL GetirYemek İndirim Kodu – Tüm Restoranlarda

Kod Süresiz
Getir Yemek her restoranda geçerli 50 TL indirim kodu: LIG50... Detayını Gör
LIG50 Kodu Aç 
0% Başarılı

Getir Yemek’te geçerli 80/50 indirim kodu

Kod Süresiz
🎉Getir yemekte geçerli 80/50 indirim kodu geldi Kod / EYLUL50... Detayını Gör
EYLUL50 Kodu Aç 
100% Başarılı

80’e 50TL GetirYemek İndirim Kuponu

Kod Süresiz
50 TL Hediyeniz GetirYemek'ten! GetirYemek'ten sıradaki siparişinize özel 50 TL... Detayını Gör
MAC50 Kodu Aç 
100% Başarılı

70₺ Yemek Sepeti Eylül İndirim Kodu – Alt Limitsiz

Kod Süresiz
Yemek Sepeti indirim kodu ile yeni üyelere özel İlk kez... Detayını Gör
ENFES70 Kodu Aç 
96% Başarılı

80TL’ye 50TL GetirYemek Kupon Kodu

Kod Süresiz
Getir Yemek’te 50₺ indirim kodu SURPRIZ50 SURPRIZ50 koduyla tüm restoranlarda... Detayını Gör
URPRIZ50 Kodu Aç 
0% Başarılı

Uluslararası kalite ve hijyen standartlarında üretim ve hizmete her zaman büyük bir özen gösteren TAB Gıda güvencesindeki Burger King®‘in zengin olduğu kadar lezzetli ürün çeşidini geliştirmeye ve sürekli eğitime verdiği önem, bugünkü başarısındaki en önemli rolü oynamaktadır. Türkiye’de sektörünün lider markası biri olan Burger King®, bugün Türkiye genelindeki 650’den fazla restoranı ile lezzet düşkünlerine hizmet vermektedir.

Türkiye’nin kendi sektöründe en fazla istihdam sağlayan şirketi TAB Gıda bünyesindeki Burger King®; MediaCat’in düzenlediği Ipsos KMG araştırması sonuçlarına göre “Fast Food Kategorisi”nde 2011, 2012, 2013, 2015 ve yıllarında “Türkiye’nin Lovemark’ı” ve 2011, 2013 ve 2014 yıllarında ise “Türkiye’nin En Samimi Markası” seçilmiştir.

Sayısız ödüle layık görülen Burger King®, Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği tarafından düzenlenen Effie Ödül Töreni’nde, 2014 yılında ses getiren “Patatesin Kralı” kampanyasıyla, zincir mağaza ve restoran kategorisinde “Gümüş Effie Ödülü’ne” layık görülmüştür.

Burger King® web sitesi ile Web Awards 2015’te “Food Industry” kategorisinde “Standard of Excellence Ödülü”, W3 Awards 2015’te “General Website Categories – Food and Beverage” kategorisinde “Silver Award Ödülü” ve 13. Altın Örümcek Ödül Töreni’nde “Yiyecek & İçecek ve Restaurant & Cafe” kategorisinde ikincilik ödülüne layık görülürken, 14. Altın Örümcek Web Ödülleri’nde “Restoran & Cafe” kategorisinde halkın favorisi seçilmiştir.

Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ve (AYD) araştırma şirketi AKADEMETRE işbirliği ile yapılan “2016 AVM’ler’de En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları Araştırması”’nda 1 numaralı marka seçilmiştir. 2017 yılında Mediabrands Insight tarafından yapılan “Türkiye’de Fast Food Sektörü” araştırmasında en çok tercih edilen marka, Marketing Türkiye’nin AKADEMETRE işbirliğiyle yaptığı 2017 yılı “İtibar ve Marka Değeri Performans Ölçümlemesi” araştırmasında “Fast-Food” kategorisinde marka algısını en çok yükselten kurum olarak “The One Awards Ödülü”, Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği ve (AYD) araştırma şirketi AKADEMETRE işbirliği ile yapılan “AVM’lerde En Beğenilen ve Tercih Edilen Perakende Markaları” araştırmasında 1 numaralı marka, Digital Age tarafından gerçekleştirilen “GameChanger 2017” araştırmasında, tüketici gözüyle kategori bazlı en dijital markalar arasında “Zincir Restoranlar” kategorisinde birincilik, Capital ve Ekonomist Dergileri tarafından gerçekleştirilen “Fast Retail 2017/Perakendenin Hızlıları Ödüllleri” kapsamında “Türkiye’nin (Mağaza Sayısına Göre) En Büyük Fast-Food Perakende Şirketi” kategorisinde birincilik, Marketing Türkiye ile Roamler Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Cool Markaları” araştırması sonucu “Fast-Food” kategorisinde “En Cool Marka”, A.L.F.A. Awards’ta “Hızlı Servis Restoranları” kategorisinde müşteri deneyimini en iyi yöneten marka olarak birincilik ödülü, UFRAD Franchising Ödülleri’nde “Türkiye’nin En Büyük Franchise” ödülü, The Brand Age Dergisi ile Xsights Araştırma ve Danışmanlık iş birliğinde gerçekleştirilen “Summer Hits 2017: Yazın Sevilen Markaları” araştırmasında birincilik, Restaurant Brands International tarafından hazırlanan “Restoranların Açılış Kalitesi Endeksi” kriterine göre “Yılın Pazarlama Ödülü (Marketer of the Year)”, Kristal Elma Ödülleri’nde “Paket Servis Buz Gibi” ilanı ile “Bilboard ve Radyo” kategorisinde 2 Gümüş ödülü almıştır.

2018 yılında; Whopper® ateşinin gücünü eğlenceli bir dille vurgulayan kampanyası “Ateş Seni Çağırıyooo!” ile Effie Ödülleri’nde Bronz Effie ödülüne layık görüldü. MediaCat için Ipsos tarafından yapılan “Türkiye’nin Lovemark’ları” araştırmasına göre 5. kez “Türkiye’nin En Sevilen Fast Food Markası” seçildi. Kristal Elma Yaratıcılık Ödülleri’nde “Ateş Seni Çağırıyor” kampanyasıyla FİLM-TV ve Sinema/PERAKENDE, SATIŞ, E-TİCARET kategorisinde ‘gümüş’ ödüle layık görülen Burger King®, Basın/İçecekler kategorisinde ‘kristal’ elma ödülü kazandı. Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Türkiye’nin En Cool Markaları” araştırmasında “Fast-Food” kategorisinde 3. kez “Yılın Cool Markası” oldu. Oyun tutkunları için geliştirdiği Pro Gamer menüler için hayata geçirdiği dijital pazarlama çalışmaları ile ‘’Google’da’’ örnek gösterildi.

2019 yılında; Marketing Türkiye ile AKADEMETRE’nin ortak düzenlediği “The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri” kapsamında “Fast Food” kategorisinde ‘’Yılın İtibarlısı’’ seçildi. Alışveriş Merkezleri ve Yatırımcıları Derneği (AYD) ve AKADEMETRE Araştırma Şirketi tarafından gerçekleştirilen  “1 Numaralı Markalar Araştırması”’nda “Self Servis – Restoran” kategorisinde birinci oldu. Küresel markalar topluluğu Sustainable Brands İstanbul için Nielsen tarafından ikincisi gerçekleştirilen “Good Life Brands/İyi Yaşam Markaları Araştırması” sonuçlarına göre de “Restoran-Cafe” kategorisinde birinciliğe layık görüldü. Reklamcılar Derneği ve Reklamverenler Derneği’nin Effie Worldwide Inc. işbirliğiyle düzenlediği, pazarlama ve iletişim alanında dünyanın en zorlu ve itibarlı yarışması olarak kabul edilen Effie Türkiye Reklam Etkinliği Ödülleri’nde, EuroLeague sponsorluğu kapsamında hayata geçirdiği “Basketbolu Ateşliyoruz” kampanyası ile Altın Effie ödülüne layık görüldü. Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) İstatistik bölümünün akademik denetiminde ve raportörlüğünde gerçekleştirilen Türkiye İtibar Endeksi Araştırması’na göre Restoran sektörü “Fast Food” kategorisinde “Türkiye’nin En İtibarlı Markası” ödülüne layık görüldü. Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen A.L.F.A Awards ödül töreninde iki kategoride ödüle layık görüldü. 1200 kişilik halk jürisinin oyları ile “Customer Brand” seçilerek “Fast Food” kategorisinde birincilik ödülüne layık görülen Burger King®, “Çalışan Memnuniyeti Deneyimi” sektöründe Burger King® memnuniyet sıralamasında öne çıkan markalardan biri oldu. Marketing Türkiye ve Roamler Türkiye iş birliğiyle bu yıl beşincisi gerçekleştirilen “Cool Markalar Araştırması”nda Fast Food kategorisinde 4. kez ödüle layık görüldü. Felis Ödülleri’nde hayata geçirdiği ‘’Mini Flame King’’ projesi ile ‘’Promosyon Kampanyalarında Geleneksel Olmayan Ortamların Kullanımı ve Sosyal Veri & İçgörü’’ kategorilerinde ödüle layık görüldü. Ayrıca “Küçük Ölçekli, Organize Perakende, Sosyal Platform Kullanımı, Promo ve Aktivasyon Kampanyaları, Veri Çıkışlı Hedefleme ve Veriden Çıkan Ürün / Hizmet / Deneyim” kategorilerinde de hak kazanan Mini Flame King Projesi 6 başarı ödülü aldı. Kristal Elma Yaratıcılık Ödülleri’nde, Habere Gel/Hırsız ve Habere Gel/Hastane reklam filmleriyle Film-TV sinema/perakende, satış, e-ticaret kategorisinde “gümüş”, Mini Flame King/Kano, Mini Flame King/Ofis, Mini Flame King/VIP projesiyle Online Film/Perakende, Satış, E-ticaret kategorisinde “gümüş”, Mini Flame King projesiyle Açık Hava/Sektör kategorisi/Perakende – AVM – E-ticaret kategorisinde “gümüş”, Mini Flame King projesiyle Tasarım/Görsel İletişim Tasarımı/ Promosyon Malzemesi kategorisinde “bronz”, Mini Flame King projesiyle Dijital, Sosyal Medya ve Aktivasyon/Verinin Yaratıcı Kullanımı/ Sosyal Veri ve İçgörü kategorisinde “gümüş”, Mini Flame King projesiyle Dijital, Sosyal Medya ve Aktivasyon/Dijital Kampanyalar/ Diğer kategorisinde “kristal” ödüllerine layık görüldü.

2020 yılında; Marketing Türkiye ve AKADEMETRE iş birliğiyle düzenlenen, yıl içinde itibarını en çok artıran marka ve paydaşlarını ödüllendiren ilk ve tek etkinlik The ONE Awards Bütünleşik Pazarlama Ödülleri kapsamında ‘’Fast Food’’ kategorisinde ‘’Yılın İtibarlısı’’ seçildi.

BURGER KING WORLDWIDE INC.:

Burger King, Ekim 2010’da merkezi Rio de Janeiro/Brezilya olan yatırım şirketi 3G Capital tarafından devralınarak RBI (Restaurant Brands International) çatısı altında faaliyet göstermektedir. Markanın Türkiye operasyonlarını ise 24 yıldır aralıksız olarak bir Türk şirketi TAB Gıda olarak biz yürütmekteyiz.

TAB Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Dikilitaş Mahallesi Emirhan Caddesi No:109 Beşiktaş / İstanbul

Tel: 444 54 64


🟩 Burger King indirim kodu Eylül 2023
🏷️ Burger King indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Burger King indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Burger King kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Burger King promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.