ButikGez Tüm Alışverişlerde %10 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
ButikGez'den yapacağınız tüm alışverişlerde alt limitsiz %10 indirim sağlar....Daha Fazla
TIKGEZ10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Butikgez özgün tasarımların sergilendiği ve satışının yapıldığı platformdur. Tasarımların tamamı farklı deneyim ve tarzları olan tasarımcıların ürünleri olduğu için standardın dışında olmak isteyen alıcılara hitap eder.

Alıcı, Butikgez‘de tasarımcının koşullarına uygun olduğu taktirde ‘Kişiye özel’ tasarım yaptırma imkanına da sahiptir. Standart sunulan ürünlerin alımı ise direk gerçekleştirilebilir.

Butikgez‘de ürünlerini sergilemek isteyen tasarımcılar, kendi butiklerini açıp ürünlerini, özellikleri ve fotoğraflarıyla beraber yükleme özgürlüğüne sahiptir.

Butikgez alıcı ile tasarımcı arasında güvenli, her iki tarafın da çıkarlarını gözeten, kullanıcı dostu ve keyifli bir alışveriş tecrübesi sağlar.

Keyifli alışverişler!

Pomelo Bilgi Teknolojileri Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi

ADRES: Cumhuriyet Mahallesi Halaskargazi Caddesi No:99/11 Şişli/İSTANBUL 34380

Mail: destek@butikgez.com


🟩 ButikGez indirim kodu Eylül 2022
🏷️ ButikGez indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi ButikGez indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 ButikGez kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
ButikGez promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.