Caffe Nero Davet Linki ile Hediye Kahve Kazan +5 Damga

Fırsat Süresiz
Caffè Nero mobil uygulamasına davet ettiğin arkadaşın, uygulama üzerinden ilk...Daha Fazla

Caffè Nero mobil uygulamasına davet ettiğin arkadaşın, uygulama üzerinden ilk alışverişini yaptıktan sonra sen 2 içecek (18 damga) kazan, arkadaşın ise hoşgeldin kahvesine ek olarak 5 damga kazansın! Birlikte kazanın. Caffe Nero referans davet kodu linki burada.

SONA ERME: 02 OCAK 2023

Merhaba! x5 bonus damga uygulamasını kullanarak ilk alışverişini yaptıktan sonra Caffè Nero kazanmak için davet linkine tıkla: https://nero.app.link/5a9wQePkepb Ödülünü kullanmak icin 2.01.2023’ye kadar vaktin var.

Hey! Tap on my referral link to claim x1Welcome Drinkvoucher after you make your first purchase in the Caffè Nero app: https://nero.app.link/kSVdUePkepb. You have until 1/2/23 to claim your reward!

  Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Caffe Nero İlk Kahve Hediye

Fırsat Süresiz
Caffe Nero HOŞ GELDİN KAHVEN BİZDEN! Mobil uygulama ile yapacağın...Daha Fazla

Caffe Nero HOŞ GELDİN KAHVEN BİZDEN! Mobil uygulama ile yapacağın ilk alışverişinde 1 değil 9 damga kazan, hoş geldin kahven bizden olsun. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Caffe Nero 9 Damga Topla, Bedava Kahve Kazan

Fırsat Süresiz
Caffe Nero 9 DAMGA TOPLA, 1 HEDİYE KAHVE BİZDEN Mobil...Daha Fazla

Caffe Nero 9 DAMGA TOPLA, 1 HEDİYE KAHVE BİZDEN Mobil uygulama ile yapacağın tüm alışverişlerde damga topla. Her 9 damgada dilediğin bir kahve hediyemiz olsun. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 Caffe Nero İndirimi – HSBC

Fırsat Süresi Doldu
HSBC kredi kartınızla Caffe Nèro kahvelerinizin yarısı bizden! Kampanya 1...Daha Fazla

HSBC kredi kartınızla Caffe Nèro kahvelerinizin yarısı bizden!

 • Kampanya 1 Temmuz – 30 Eylül arasında Caffè Nero mobil uygulamasından BKM Express ile HSBC kredi kartından yapılacak ödemelerde geçerlidir.
 • Kampanya kapsamında her ay toplamda 40 TL ve üzeri ödemelerde 20 TL, toplamda 20 TL altındaki ödemelerde ise %50 indirim kazanılacaktır.
 • Kampanyadan yararlanmak için Caffè Nero mobil uygulamasındaki “Ödeme Yöntemi” sekmesindeki “BKM Express ile Kart Ekle” butonuna basılarak kart eklenir ve kasada ödeme yapılırken “Mobil Ödeme” adımına basıldıktan sonra oluşan Karekod gösterilir.
 • Kazanılan indirimler ay bittikten sonra, yeni ayın ilk 5 iş günü içerisinde HSBC tarafından müşteri kredi kartlarına iade olarak yansıtılacaktır.
 • Aynı kişi kampanyadan maksimum indirim tutarı olan 20 TL indirimi her ay 1 kez kazanabilecektir.
 • HSBC A.Ş., Caffè Nero A.Ş. ve BKM A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

https://bkmexpress.com.tr/kampanya/hsbccaffenero/

HSBC kredi kartınızla Caffe Nèro kahvelerinizin yarısı bizden! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Starbucks, Kahve Dünyası, Caffe Nero Masterpass Ücretsiz Kahve [15 Yıldız Hediye]

Fırsat Süresi Doldu
Yıl sonuna kadar her ay Masterpass ile anlaşmalı kahve zincirlerinin...Daha Fazla

Yıl sonuna kadar her ay Masterpass ile anlaşmalı kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları üzerinden Enpara.com Kredi Kartı’nız ile yapacağınız ilk harcamanızın 15 TL’si bizden!

Kampanyadan yararlanmak için harcama yaptığınız ay Ayın Enparalısı olmanız ve 2 fatura ödeme talimatınızın olması yeterli! Masterpass ile anlaşmalı kahve zincirlerini görmek için https://masterpass.com/tr-tr/retailers.html

Geçerlilik tarihi 01 Ekim 2020 – 31 Aralık 2021
Kimler kullanabilir? Ayın Enparalıları

Kampanyadan yararlanabilmek için:

 • Enpara.com Kredi Kartı’nızın Masterpass’e tanımlı olması (henüz tanımlı değilse tercih ettiğiniz kahve zincirinin kendi mobil uygulaması üzerinden harcama/yükleme yaptığınız sırada tanımlayabilirsiniz),
 • Tercih ettiğiniz kahve zincirinin kendi mobil uygulaması üzerinden Masterpass’e tanımlı Enpara.com Kredi Kartı’nızı seçerek tek seferde 15 TL ve üzeri harcama yapmanız,
 • Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza tanımlanmış en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve söz konusu faturaları o ay ödemeniz,
 • Harcama yaptığınız her ay, harcama yaptığınız tarihten bağımsız olarak, ayın son gününe kadar “Ayın Enparalısı” olmanız yeterli.

Kampanya boyunca her ay kazandığınız indirimler, bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır.

Nasıl “Ayın Enparalısı” olabileceğinizi öğrenmek ve “Ayın Enparalısı” uygulamamızla ilgili detaylı bilgi almak için https://www.qnbfinansbank.enpara.com/kampanyalar/ayin-enparalisi

Nelere dikkat etmelisiniz?

 • Kampanya 1 Ekim 2020 – 31 Aralık 2021 tarihleri arasında, mobil ödeme altyapısı olarak Masterpass’i kullanan kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları üzerinden, Masterpass’e tanımlı Enpara.com Kredi Kartı’nızı seçerek tek seferde yapacağınız ilk 15 TL ve üzeri harcama için geçerlidir. (Sanal kredi kartı ile yapılan harcamalar da kampanyaya dahildir.)
 • Kampanyadan yararlanabilmeniz için harcama yaptığınız ayın sonuna kadar “Ayın Enparalısı” olmanız, o ayın sonu itibarıyla en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızın bulunması ve o ay vadesiz TL hesabınızda veya kredi kartınızda bu 2 faturaya ait en az birer ödeme kaydı bulunması gerekir.
 • Örneğin; 15 Ekim’de tercih ettiğiniz kahve zincirinin kendi mobil uygulaması üzerinden harcama yaptığınızı varsayalım. Kampanyadan yararlanıp 9 Kasım’da iade alabilmeniz için, 1 Kasım’da sistemlerimizi kontrol ettiğimizde Ekim ayında Ayın Enparalısı olduğunuzu, vadesiz TL hesabınıza veya kredi kartınıza tanımlı olan en az 2 adet otomatik fatura ödeme talimatınızı ve 1 – 31 Ekim tarihleri arasında bu talimatlarınıza konu olan 2 faturanız için ödeme kaydını görüyor olmamız gerekiyor.
 • Kampanya kapsamında sadece Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza ve/veya Enpara.com Kredi Kartı’nıza bağlı olan otomatik fatura ödeme talimatları dikkate alınır. Para transferi, kredi kartı ödeme ve cep telefonu TL yükleme talimatları kampanyaya dahil değildir.
 • Yeni oluşturacağınız otomatik fatura ödeme talimatları için internet veya cep şubemizin “Talimatlar > Yeni talimat ekle” adımını kullanabilirsiniz.
 • Kampanyaya sadece Enpara.com kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar dahildir, kurumların kendi kanalları üzerinden tanımlanan talimatlar kampanya kapsamında dikkate alınmaz.
 • Kampanya boyunca her ay 15 TL ve üzerinde yapılan ilk harcama için 15 TL indirim yapılır. 15 TL altında ayrı ayrı yapılan harcamaların toplamı 15 TL’ye ulaşsa bile kampanyaya dahil edilmez. Kampanya boyunca maksimum 135 TL indirim kazanılabilir.
 • Kazanılan indirim bir sonraki ayın 7. gününde Enpara.com Vadesiz TL hesabınıza yatırılır. Ayın 7. gününün bir tatil gününe denk gelmesi durumunda iadeler takip eden ilk iş gününde gerçekleştirilir. İndirim kazanan müşteriler aynı gün mobil bildirim yoluyla bilgilendirilir.
 • İlgili kahve zincirlerinin kendi mobil uygulamaları içinden Enpara.com Kredi Kartı seçilerek yapılan bakiye yükleme işlemleri de kampanya kapsamındadır.
 • İlgili kahve zincirinden içecek ve yiyecek dışında satın alınan ürün veya ürünlerin iade edilmesi durumunda, ilgili harcamanızdan indirim kazanılmaz. Kampanya kapsamında kazanılan indirimin vadesiz TL hesaplarına yansıtılmasından sonra iade edilen harcamalarınızdan kazanılan indirim tutarı Enpara.com Vadesiz TL hesabından geri tahsil edilir.
 • İlgili kahve zincirlerinin mağazalarında yer alan fiziksel POS cihazları üzerinden şifreli ya da temassız olarak yapılan kredi kartı harcamaları kampanya kapsamında değildir.
 • Encard ile yapılan harcamalar kampanya kapsamında değildir.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili her türlü sorun, itiraz ve şikayeti ilgili şirketin müşteri hizmetleri kanallarına iletebilirsiniz. Enpara.com, satın alınan ürün ve hizmetlerle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Enpara.com, öncesinde bilgi vermek kaydıyla, kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Her ay bi’ kahve bizden :)

Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı Mastercard® veya Maestro logolu banka ve ön ödemeli kartlar ile yapılacak 50TL ve üzeri yüklemede 15 yıldız Hediye!

 • Kampanya 30 Haziran 2021 ile 31 Aralık 2021 tarihleri arasında 23.000 misafir ile sınırlıdır.
 • Katılım sınıra ulaşıldığı takdirde 31 Aralık 2021 tarihinden önce sona erecektir.
 • Kampanya süresi boyunca Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Mastercard Logolu debit kart (banka kartı) veya Prepaid (ön ödemeli) banka kartları ile yapılacak ilk 50TL ve üzeri yüklemede 15 yıldız kazanımı olacaktır.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için:
 • Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı Mastercard® veya Maestro logolu debit (banka kart) ya da prepaid(ön ödemeli) kartınız yok ise; ilk olarak Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, “Ayarlar/ Ödeme Seçenekleri/Kredi-Debit Kart ekle” adımına girerek, Masterpass™’e; Mastercard® veya Maestro logolu debit (banka kart) ya da prepaid(ön ödemeli) kartınızı kaydetmeniz gerekmektedir.
 • Ardından “Para Yükle” adımına gelerek ilgili kartınız ile 50 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 15 Yıldız kazanabilirsiniz.
 • Starbucks® Mobil Uygulaması üzerinden, Masterpass™’e kayıtlı Mastercard® veya Maestro logolu debit (banka kart) ya da prepaid(ön ödemeli) kartınız var ise, “Para Yükle” adımına gelerek kayıtlı olan Mastercard® veya Maestro logolu debit (banka kart) ya da prepaid(ön ödemeli) kartınız ile 50 TL ve üzeri yüklemenizi yaparak 15 Yıldız kazanabilirsiniz.
 • Kampanyadan kazanılan yıldızlar 24 saat içerisinde hesaplara yüklecek olup Kazanıldığı gün itibariyle 30 gün süresince geçerli olacaktır.
 • Kampanyada kapsamında Kredi Kartları ile yapılacak yüklemeler GEÇERLİ DEĞİLDİR.
 • Kampanya kapsamında Starbucks® Mağazalarındaki kasalardan yapılacak TL yüklemeleri GEÇERLİ DEĞİLDİR.
 • Kampanyadan her misafir bir kez yararlanabilecek olup her misafir en fazla 15 yıldız kazanabilir Hesabınıza Yüklenen yıldızlarınızı hesap geçmişinizden görüntüleyebilirsiniz.
 • Starbucks® Türkiye kampanya tarihleri ve koşullarında değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Yapı Kredi kartınızı Masterpass’e kaydedin, Starbucks mobil yüklemenize 15 yıldız kazanın! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Caffe Nero Menü | Kahve, İçecekler, Yiyecekler

Fırsat Süresiz
Caffe Nero güncel kahve içecekleri menüsü için tıklayın!
Hemen Al
100% Başarılı

Tosla Caffe Nero 1 Kahve Alana 1 Kahve Hediye

Fırsat Süresiz
Kahve seven Toslayanlara müjde! Caffé Nero’da Tosla Kartınla bir kahve...Daha Fazla

Kahve seven Toslayanlara müjde! Caffé Nero’da Tosla Kartınla bir kahve al, bir kahve de bizden hediye olsun!

• Kampanya kapsamında Tosla kart ile bir kahve alana, bir kahve de hediye edilmektedir.
• Tosla Kart CarrefourSA, Teknosa mağazalarından, Banabi uygulamasından, Hepsiburada’dan veya Tosla uygulamasından 5 TL ücret ödeyerek satın alınabilir. Satın aldığın ve hesabınla eşleştirdiğin Tosla Kart’ın ile ilk harcaman sonrasında, Tosla Kart’ının ücreti, bir sonraki ayın 5. iş günü Tosla hesabına iade edilir.
• Kampanya sadece espresso bazlı küçük ve orta boy sıcak/soğuk kahvelerde geçerli olup, hediye kahve alınan kahve ile eşit veya düşük fiyatlı herhangi küçük veya orta boy ve espresso bazlı sıcak veya soğuk ürün için geçerlidir.
• Kampanya kapsamında hediye kahve kazanan Tosla kullanıcılarının iletilen kupon kodunu Caffé Nero Uygulaması’nda bulunan Nero Kart kısmındaki Kupon Kodu alanına girmeleri gerekmektedir.
• Her Tosla kullanıcısı kampanyadan ayda 10 kez faydalanabilir.
• Bu kampanya başka kampanyalarla birleştirilemez.
• Kampanya kişiye özeldir. Aktarılamaz.
• Kampanya süresi ve kurgusunda meydana gelen değişiklik hakkı Aköde ve Caffé Nero A.Ş.’de saklıdır. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Caffè Nero, merkezi Londra, İngiltere’de bulunan İtalyan tarzı bir İngiliz kahvehanesi markasıdır. 1997 yılında Gerry Ford tarafından kurulan şirket şu anda on bir ülkede 1000’den fazla kahvehane işletiyor: İngiltere, İrlanda, İsveç, Polonya, Kıbrıs, Hırvatistan, Türkiye, BAE, Umman ve Amerika Birleşik Devletleri.

HER ŞEY NASIL BAŞLADI
Yaklaşık 20 sene önce kurucumuz Gerry Ford, kahve tutkusuyla sarmalanmış bir halde, Avrupa genelinde geleneksel İtalyan kahve mağazaları oluşturma hayaliyle işe koyuldu. Bu mekânlar, yüksek kalitede kahve servis edilen ve civardaki herkesin bir araya gelebileceği yerler olacaktı.

Öncelikle bir kaç bağımsız kahve mağazasıyla yola koyulduk. Ve işe yaradı! Hiç bir zaman büyük bir şirket olmayı düşünmedik; hatta bugün bile kendimizi yeni bir şirket olarak görüyoruz. Her seferinde bir kahve, bir müşteri ve bir mağaza olarak ilerledik ve her zaman yaptığımız işte en iyisi olmayı denedik. Tüm kazancımızı tekrar işimize yatırdık ve büyük bir güç ve kararlılıkla devam ederek işimizi bu şekilde geliştirdik.

KALİTE & TUTARLILIK

Mükemmel kahveyi yapmak zaman ister. Bu nedenle kendi Kavurma Merkezimizi inşa ettik ve bize özel ödüllü kahve harmanımızı oluşturduk (yeni ve ilgi çekici harmanlar üretmek için düzenli olarak çalışmaya devam ediyoruz). Ve en önemlisi de, baristalarımızın iyi kahve pişirmeyi öğrendikleri espresso eğitim okulumuzu kurduk.

Bu sayede, bir aile şirketi olan işletmemizle Avrupa genelinde 800’yi aşkın kahve mağazası açtık.

“Her seferinde bir kahve, bir müşteri ve bir mağaza olarak ilerledik ve her zaman yaptığımız işte en iyisi olmaya çalıştık.”

– Gerry Ford, Founder and CEO


🟩 Caffè Nero indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ Caffè Nero indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Caffè Nero indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Caffè Nero kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Caffè Nero promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.