% 10 Camper İndirim Kodu

Kod Süresiz
Camper promosyon kodu ile tüm ürünlerde %10 ekstra indirim sağlar. Geçerlilik...Daha Fazla

Camper promosyon kodu ile tüm ürünlerde %10 ekstra indirim sağlar. Geçerlilik süresi –  31.12.2021 8256168033

Sepette %15 indirim sağlayan Camper indirim kodu! Kod başka kampanyalarla birleştirilemez. Site genelinde geçerli %15 indirim kodu! CAMPER15

(Not: Kupon kodu 30.11.2021 tarihine kadar geçerlidir.) CAMPER1521

CAMPER15 Camper indirim kuponu kodu

 

PIC10OFF Daha Az

ERAL1021 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Camper Promosyon Kodu

Kod Süresiz
En yeni seçili Camper modellerinde %15 indirimin keyfini çıkarın. Promosyon...Daha Fazla

En yeni seçili Camper modellerinde %15 indirimin keyfini çıkarın. Promosyon kodu: FLASH15T94 Promosyon kodunuzla en yeni seçili Camper modellerinde %15 indirimin keyfini çıkarın. Promosyon kodunuzu girmeyi unutmayın

https://mail.camper.com/images/newsletters/2022/05/promo15/banner_TR.jpg Daha Az

ASH15T94 Kodu Aç 
0% Başarılı

Camper %10 İndirim Kodu (Tüm Ürünlerde)

Kod Süresiz
İlk alışverişinize özel %10 indirim fırsatı! Camper mağazasına üye olun,...Daha Fazla

İlk alışverişinize özel %10 indirim fırsatı! Camper mağazasına üye olun, indirim kodu mail adresinize gelsin. Camper mağazasının e-bültenine üye ol ve kodu elde et. Kod bize özeldir. Tükenirse sitenin üstünde ABONE OL VE EKSTRA %10 İNDİRİMİN KEYFİNİ ÇIKAR yere tıklayın epostanıza kod gelsin. Ek %10 İndirim Camper ailesinin bir parçası olmak kişiye özel tekliflere, indirimlere ve promosyonlara erişim sağlar. Daha Az

3754147A Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Camper İndirim Kodu [% 15]

Kod Süresiz
Camper.com.tr sitesinde geçerli alt limitsiz %15 indirim kodu! PICODI1021 IKUPONUM1021...Daha Fazla

Camper.com.tr sitesinde geçerli alt limitsiz %15 indirim kodu!

PICODI1021 IKUPONUM1021 IADEAL1021 AVANTAJIX15

AVA10OFF IKUPONUM1521 PICODI1521 Daha Az

CODI1021 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 50 Camper İndirim Kodu + Ücretsiz Kargo – Family & Friends

Kod Süresiz
Camper %50 İndirim - Family & Friends Başladı! Sınırlı bir...Daha Fazla

Camper %50 İndirim – Family & Friends Başladı! Sınırlı bir süre için, Family & Friends promosyon kodunuzla İ/Y 2022 koleksiyonumuzdaki seçili ürünlerde geçerli %50 indirim ve ücretsiz kargo fırsatından yararlanın. Promosyon Kodunuz: FF0822
*Promosyon kodu ödeme sayfasında uygulanmaktadır. Mağaza satın alımları için lütfen bu e-postayı mağaza personelimize gösterin. Bu promosyon 31 Ağustos 2022’ye kadar TÜRKİYE içinde Camper.com’da ya da Camper’ın sahibi olduğu ve işlettiği mağazalarda geçerlidir (bazı bayilikler hariçtir). İndirim, daha önce satın alınan ürünlere uygulanamaz ve diğer teklifler veya promosyonlarla birleştirilemez.

%50 İndirim – Family & Friends İndirimi Başlıyor! Sınırlı bir süre için, Family & Friends promosyon kodunuzla S/K 2021 koleksiyonumuzdaki seçili ürünlerde geçerli %50 indirimin keyfini çıkarın. FF2022
Online siparişlerde promosyon kodunuz ödeme sırasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mağaza içi satın alımlar için lütfen promosyon kodunuzu çalışanlarımızdan birine gösterin.*

Family & Friends S / K 2021 koleksiyonundan seçilen ürünlerde %50 indirimlerinden yararlanmak için Camper promosyon kodunuzu kullanın!

* Promosyon kodunuz, Türkiye içinde Camper.com’da ya da Camper’ın sahip olduğu ve işlettiği mağazalarda yalnızca bir kez geçerlidir (bazı bayilikler hariçtir). İndirim, daha önce satın alınan ürünler için geriye dönük olarak uygulanamaz ve başka teklifler veya promosyonlarla birleştirilemez.

Family & Friends’i, 2021 İlkbahar/Yaz koleksiyonumuzdaki seçili ürünlerde geçerli %50 indirim ve ücretsiz kargo ile kutluyoruz.

Promosyon kodunuz: FF2021

%50 indiriminizi uygulamak için, promosyon kodunuzu Camper.com’da ödeme sırasında girin veya herhangi bir Camper mağazasındaki bir çalışana gösterin. Bu promosyon 31 Ağustos 2021 tarihine kadar geçerlidir.*

Sadece üyelere özel bir indirim fırsatı için Ön İndirim koleksiyonumuza bir göz atın. İndirimimiz herkese açılmadan önce erkek, kadın ve çocuk için çok çeşitli seçili ürünlerde %40’a varan indirimin keyfini çıkarın. Ön indirimimizden yararlanmak için promosyon kodunuzu Camper.com’da veya mağazalarda kullanabilirsiniz. SS21PS63

İndirim, seçili ürünlerde 10 Haziran 2021 tarihine kadar geçerlidir. Türkiye’de Camper.com’da veya Camper’ın sahip olduğu ve işlettiği mağazalarda yalnızca bir defalık kullanım için geçerlidir (bazı bayilikler hariçtir). İndirim, önceden satın alınan ürünlere geriye dönük olarak uygulanamaz ve diğer indirimler veya promosyonlarla birleştirilemez.

https://www.camper.com/tr_TR/landings/private_sale_men

İ/Y 2021 koleksiyonumuzdaki şık ve spor kadın modellerini Anneler Günü’ne özel %30 indirimle keşfedin.

Sınırlı bir süre için, eğlenceli ve renkli Camper Çocuk koleksiyonumuzda %30 indirim sunuyoruz. Ayrıca, Kadın koleksiyonumuzdaki seçili ürünlerde de %30 indirim sizleri bekliyor. En Yeni Çocuk Ayakkabılarında İndirim başladı!

En Yeni Kadın Modellerimizde İndirim – Anneler Günü İndirimi Camper % 50 İndirim Kodu + Ücretsiz Kargo – Family & Friends

Camper Family & Friends – %50 İndirim + Ücretsiz Kargo: Sonbahar/Kış 2020 koleksiyonumuzdaki seçili ürünlerde %50 indirim ve ücretsiz kargo sunan Family & Friends kampanyamızı kutluyoruz.

İşte promosyon kodunuz. F91110
* 1. Bu indirim, Sonbahar/Kış 2020 koleksiyonumuzdaki seçili ürünlerde geçerlidir ve şu anda stokta bulunan Camper ürünleriyle sınırlıdır. Devir ürünleri, Yeni Koleksiyon (İlkbahar/Yaz 2021) ve bazı aksesuarlar dahil değildir. Ürünler önceden rezerve edilemez. Bu indirim başka herhangi bir promosyon teklifiyle birleştirilemez.

2. Camper.com’da veya Camper’ın sahip olduğu ve işlettiği mağazalarda yapılan bir satın alma işlemleri için geçerlidir. Katılımcı ülkeler TÜRKİYE. Bazı bayiler hariçtir.

Spor ayakkabıda tarz sevenlerin adresi Camper 2020-2021 Sonbahar-Kış modellerinde %40 indirim ve ilk alışverişe %10 üyelik indirimi fırsatı sizleri bekliyor. FW20PS126

Camper’da Sadece üyelere özel bir Ön İndirim ile indirim koleksiyonumuza bir göz atmanızı sağlıyoruz.

Sadece Camper abonelerine özel Ön İndirim ile sizi Erkek, Kadın ve Çocuk koleksiyonlarımızdaki seçili ürünlerde %40’a varan indirimlerden yararlanmaya davet ediyoruz, böylece indirim herkese açılmadan önce istediğiniz modelleri bedenleri tükenmeden satın alabilirsiniz.

Size özel indiriminizi Camper.com’da veya herhangi bir Camper mağazasında kullanabilmek için promosyon kodunuzu girmeniz yeterlidir.

İndirim, 9 Aralık 2020 tarihine kadar seçili ürünler için geçerlidir. Camper.com’da veya Camper’ın sahip olduğu ve işlettiği mağazalarda TÜRKİYE içinde yalnızca bir defalık kullanım için geçerlidir (bazı bayilikler hariçtir) *. İndirim, önceden satın alınan ürünlere geriye dönük olarak uygulanamaz ve diğer teklifler veya promosyonlarla birleştirilemez.

Ön İndirim
İndirim herkese açılmadan önce Erkek koleksiyonumuzdaki %40’a varan indirimin keyfini çıkarın.
Ürünü seçin ve indirimi uygulamak için promosyon kodunuzu girin.

Camper Private Sale: https://www.camper.com/tr_TR/landings/private_sale_men

Camper %40 Bülten: https://campaigns.camper.com/renderers/privatesale?lng=tr&country=tr

https://www.camper.com/tr_TR/landings/family_and_friends

Private Sale Daha Az

FF0822 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 10 Camper Cyber Monday İndirim Kodu + Ücretsiz Kargo

Kod Süresi Doldu
Camper Cyber Monday | Üyelerimize Özel Ekstra %10 İndirim Promosyon...Daha Fazla

Camper Cyber Monday | Üyelerimize Özel Ekstra %10 İndirim Promosyon Kodu: CM22

Black Friday kampanyasını kaçırdıysanız endişelenmeyin! Cyber Monday, koleksiyonumuzdaki seçili ayakkabı, aksesuar ve giyim modellerinde geçerli %40’a varan indirimle karşınızda.

Daha da iyisi, sizin gibi Camper üyelerine özel ekstra %10 indirim ve ücretsiz kargo fırsatı! Camper promosyon kodu ile Cyber Monday alışverişinde %10 indirim sağlar!

İndirim, Camper.com’da ve Camper’ın sahibi olduğu veya işlettiği mağazalardan(bazı bayilikler hariçtir) satın alınan seçili ürünler için geçerlidir. Promosyon kodu(CM22), çevrimiçi ödeme sırasında otomatik olarak uygulanır ve diğer promosyon kodlarıyla birleştirilemez. Kampanya 29/11/2022 tarihine kadar geçerlidir.

Daha Az

CM22 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 40 Camper Black Friday Erken Erişim İndirim Kodu + Ücretsiz Kargo

Kod Süresi Doldu
Camper Black Friday Başladı! Siz üyelerimize özel erken erişim ve...Daha Fazla

Camper Black Friday Başladı! Siz üyelerimize özel erken erişim ve sınırlı bir süre için %40’a varan indirim sağlıyoruz.

Erken erişim uzun sürmeyecek, bu yüzden favori modellerinizi satın almak için acele edin!

Promosyon Kodu: BF22

İndirim, Camper.com’da ve Camper’ın sahibi olduğu veya işlettiği mağazalardan(bazı bayilikler hariçtir) satın alınan seçili ürünler için geçerlidir. Promosyon kodu(BF22), çevrimiçi ödeme sırasında otomatik olarak uygulanır ve diğer promosyon kodlarıyla birleştirilemez. Kampanya 23/11/2022 tarihine kadar geçerlidir.

Black Friday Erken Erişim|%40’a Varan İndirim + Ücretsiz Kargo

Daha Az

BF22 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Camper İyzico Ödeme Anında Nakit İade İndirimi

Fırsat Süresiz
Camper Alışverişini iyzico ile Öde, %15 İade Al! Camper alışverişlerini...Daha Fazla

Camper Alışverişini iyzico ile Öde, %15 İade Al! Camper alışverişlerini macera yaşamadan iyzico ile Öde, %15 iaden iyzico bakiyene gelsin.

 • Kampanya 01.09.2022 – 30.09.2022 tarihleri arasında www.camper.com ‘da “iyzico ile Öde” üzerinden yapılacak alışverişlerde alışveriş tutarının %15’i kadar TL kazanımı şeklindedir.
 • Kampanya kapsamında bir kullanıcı maksimum 150 TL kazanabilir. (Örneğin; ödeme tutarı tek seferde 1.000 TL ise %15 tutarı olan 150 TL kazanılırken, ödeme tutarı 2.500 TL olduğunda maksimum limit dikkate alınarak 150 TL kazanılır.)
 • Kampanyadan verilecek ödül 1.000 kişi ile sınırlıdır. 1.000 kişiye ulaşıldığında iyzico kampanyayı bitiş süresinden önce bitirme hakkına sahiptir.
 • Kampanyadan, kampanya dönemi boyunca iyzico ile Öde üzerinden yeni üye olarak veya halihazırda iyzico üyesi olup ödemesini tamamlayan her bireysel müşteri 150 TL limitine ulaşana kadar birden fazla kez faydalanabilir.
 • Hediye tutarlar iyzico ile Öde üzerinden ödemenin gerçekleştirildiği aynı gün içerisinde kişinin iyzico hesabına yatırılır ve müşteri bilgilendirilir. iyzico uygulamasından hediye bakiye tutarı kontrol edilebilir ve kullanılabilir. Telefonunuzun uygulama merkezine (App Store, Google Play vb.) girerek iyzico uygulamasını indirebilirsiniz.
 • Taksitli ve peşin işlemler kampanyaya dahildir. Ödül kazanmaya hak kazanan işlemlerin iptal veya iadesi durumunda hediye edilmiş bakiye geri alınır veya ödül yüklemesi yapılmaz.
 • iyzico kampanya koşullarında değişiklik yapma haklarını saklı tutar.

https://www.iyzico.com/kendim-icin/camper-eylul

Camper Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Online Elektronik ve Giyim Alışverişlerinize 200₺ Bonus – GarantiPay ile 250₺ Bonus!

Fırsat Süresi Doldu
1 – 30 Kasım tarihleri arasında bonus üye iş yerlerinden...Daha Fazla
 • 1 – 30 Kasım tarihleri arasında bonus üye iş yerlerinden online elektronik ve giyimde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişinizde 40 TL, toplam 200 TL bonus verilecektir. Üstelik GarantiPay’le ekstra 10 TL, toplam 250 TL bonus!
 • Kampanya 1-30 Kasım 2022 tarihlerinde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri en fazla 250 TL bonus kazanabilir.
 • Kampanya kapsamında harcamalarını GarantiPay ile yapan müşterilere özel ekstra 10 TL, toplam ekstra 50 TL bonus verilecektir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Money Bonus, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklanmalıdır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 7,99 TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalıdır.
 • Kampanyaya sadece internetten yapılan harcamalar dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanyaya sanal ve ek kartlar dahildir.
 • Kampanyaya tek seferde yapılacak peşin ve taksitli işlemler dahildir.
 • Kampanya kapsamındaki internet sitelerinin cüzdanlarından yapılan harcamalar dahil değildir.
 • Kazanılan bonuslar 3 Aralık – 3 Ocak 2023 tarihleri arasında kullanılabilir. Kullanılmayan bonuslar 4 Ocak 2023 tarihinde geri alınacaktır.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilecektir. Tüzel müşteriler sadece SMS ile katılım sağlayabilecektir. Tüzel müşterilerin ilgili tüm kartlarıyla kampanyaya dahil olabilmeleri için, firma yetkilisinin banka sistemine kayıtlı numarasından kampanyaya katılım gerçekleştirilmelidir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • Kampanyaya FastPay ile yapılan işlemler dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • GarantiPay ile Ödeme Yapmak İçin;
  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın mobil uygulamasından işlem yapıyorsanız:
  1)  Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  2) Ödeme işlemi için GarantiPay’i seçtikten sonra telefonunuzda direkt olarak BonusFlaş ödeme sayfasına yönlendirilirsiniz.
  3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
  4) Onayınız sonrasında direkt olarak açılan firma mobil uygulamasında işlem sonucunuzu görüntülemeden uygulamayı kapatmayın.
  Eğer alışveriş yaptığınız firmanın web sitesinden işlem yapıyorsanız:
  1) Alışveriş sepetinizi oluşturduktan sonra ödeme seçeneklerinden GarantiPay’i seçin.
  2) Telefon numaranızı ya da TCKN’nizi girip, telefonunuza BonusFlaş’tan gelen bildirimi açın (eğer bildirimleriniz kapalıysa BonusFlaş Ödemeler menüsündeki GarantiPay ile Ödeme adımında onayınızı bekleyen işlemlerinizi görebilirsiniz)
  3) Ödeme yapacağınız kartınızı ve taksit seçeneğinizi seçtikten sonra Garanti BBVA Dijital Parolanız ile işlemi onaylayın.
 • *Eğer alışverişiniz esnasında bonuslarınızı kullanmak istiyorsanız, GarantiPay ile ödeme işleminize başlamadan önce Garanti BBVA Dijital Parolanız ile BonusFlaş’a giriş yapmanız gerekmektedir.

Geçerli elektronik siteleri:

www.mediamarkt.com.tr
www.teknosa.com
www.vatanbilgisayar.com
www.trendyol.com
www.hepsiburada.com
www.n11.com

Geçerli Giyim Siteleri:
www.mediamarkt.com.tr
www.teknosa.com
www.vatanbilgisayar.com
www.trendyol.com
www.hepsiburada.com
www.n11.com
tr.uspoloassn.com
shop.ltbjeans.com
shop.mango.com
tr.benetton.com
sarar.com
www.adl.com.tr
www.altinyildizclassics.com
www.avva.com.tr
www.ayakkabidunyasi.com.tr
www.ayyildiz.com.tr
www.bambistore.com.tr
www.bananarepuclic.com.tr
www.bathandbodyworks.com.tr
www.bershka.com
www.beymen.com
www.beymenclub.com
www.bisse.com
www.boyner.com.tr
www.brandroom.com.tr
www.brandys.com.tr
www.cacharel.com.tr
www.calzedonia.com
www.camper.com
www.cartersoshkosh.com.tr
www.cetinkaya.com.tr
www.ceyo.com.tr
www.civilim.com
www.colins.com.tr
www.dagi.com.tr
www.damat.com.tr
www.defacto.com.tr
www.deichmann.com
www.derishow.com.tr
www.desa.com.tr
www.divarese.com.tr
www.dufy.com.tr
www.ebebek.com
www.edwards.com.tr
www.elleshoes.com.tr
www.faiksonmez.com
www.flo.com.tr
www.gap.com.tr
www.greyder.com
www.gant.com.tr
www.gizia.com
www.hatemoglu.com
www2.hm.com
www.homestore.com.tr
www.instreet.com.tr
www.intersport.com.tr
www.ipekyol.com.tr
www.jimmykey.com.tr
www.joker.com.tr
www.kemaltanca.com.tr
www.kifidis.com.tr
www.kigili.com
www.koton.com
www.kip.com.tr
www.kom.com.tr
www.lacoste.com.tr
www.levis.com.tr
www.lovemybody.com.tr
www.lcwaikiki.com
www.lee.com.tr
www.morhipo.com
www.minycenter.com.tr
www.machka.com.tr
www.marksandspencer.com.tr
www.massimodutti.com
www.mudo.com.tr
www.nautica-tr.com
www.network.com.tr
www.ninewest.com.tr
www.occasion.com.tr
www.olegcassini.com.tr
www.oxxo.com.tr
www.oysho.com
www.panco.com.tr
www.penti.com
www.perspective.com.tr
www.pierrecardin.com.tr
www.pologarage.com
www.pullandbear.com
www.puma.com.tr
www.ramsey.com.tr
www.roman.com.tr
www.silkandcashmere.com.tr
www.sportive.com.tr
www.superstep.com.tr
www.spx.com.tr
www.suvari.com.tr
www.tergan.com.tr
www.thebodyshop.com.tr
www.twist.com.tr
www.underarmour.com.tr
www.vakko.com
www.vakkoroma.com.tr
www.vetrinaturkiye.com
www.victoriassecret.com.tr
www.wcollection.com.tr
www.yargici.com
www.zara.com.tr
www.zarahome.com
www.zegna.com

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 Camper Kadın Kupon Kodu

Kod Süresiz
Camper kupon kodu Sadece kadın kategorisinde geçerli %20 indirim sağlar!...Daha Fazla

Camper kupon kodu Sadece kadın kategorisinde geçerli %20 indirim sağlar! Son gün 31.05.2022 23:59 kadın kategorisindeki ürünlerde %20 indirim Daha Az

MEN20T94 Kodu Aç 
100% Başarılı

Camper %40 Gizli İndirim Kodu (Ön İndirim)

Kod Süresiz
Ön İndirimimiz başladı! Bu yıl, indirimimizi herkese açmadan önce en...Daha Fazla

Ön İndirimimiz başladı! Bu yıl, indirimimizi herkese açmadan önce en çok satan modellerimizde %40’a varan indirimden yararlanma şansını kaçırmayın.

Promosyon kodunuz, internet siparişleri için ödeme sırasında otomatik olarak uygulanacaktır. Mağaza içi satın alımlar için lütfen promosyon kodunu çalışanlarımızdan birine gösterin.PRIVSALE21

İndirim, 23 Aralık 2021 tarihine kadar belirli ürünlerde geçerlidir. Türkiye içinde ya Camper.com’da ya da Camper’ın sahip olduğu ve işlettiği mağazalarda yalnızca bir kez geçerlidir (bazı bayilikler hariçtir). İndirim, daha önce satın alınan ürünlere geriye dönük olarak uygulanamaz ve başka teklifler veya promosyonlarla birleştirilemez.


İndirimimizi herkese açmadan önce erkek koleksiyonumuzdaki %40’a varan indirimlerin keyfini çıkarın. Ön indirimimizden faydalanmak için ödeme sırasında promosyon kodunuzu girin. Kuponla.com’a özeldir.

ERKEK ÜRÜNLERİ

KADIN ÜRÜNLERİ

Özel indiriminizi uygulamak ve %40’a varan indirimlerden faydalanmak için Camper.com’da ödeme sırasında promosyon kodunuzu girmeniz yeterlidir. SS20PS62347 Daha Az

IVSALE21 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Camper Black Friday Erken İndirim Kodu – % 30’a Varan İndirim + Ücretsiz Kargo

Kod Süresi Doldu
Camper Black Friday yaklaşıyor. Sınırlı bir süre için geçerli %30'a...Daha Fazla

Camper Black Friday yaklaşıyor. Sınırlı bir süre için geçerli %30’a varan indirime herkesten önce erişin.

Black Friday seçimlerimizden en beğendiğiniz modelleri indirimli olarak satın almak için promosyon kodunuzu camper.com yada mağazalarda kullanın.

EARLYBF21 Promosyon kodunuzu, ödeme sırasında kullanabilirsiniz.

Camper.com’da ve Camper’ın sahip olduğu veya işlettiği mağazalardan satın alınan seçili modeller için geçerlidir (bazı bayilikler hariçtir). Diğer promosyon kodlarıyla birleştirilemez. Teklif 24/11/2021 tarihine kadar geçerlidir.

Camper’da Black Friday neredeyse geldi ve size sınırlı süre için bu indirime erken erişim sunuyoruz. İndirim, Camper.com’da ve Camper’ın sahip olduğu ve işlettiği mağazalardan satın alınan seçili ürünler için geçerlidir (bazı bayilikler hariçtir). İndirim, 24 Kasım 2020, 23: 59’a kadar geçerlidir.

Black Friday koleksiyonumuzdaki ürünleri alışveriş sepetinize ekleyerek başlayabilirsiniz. Ardından, Black Friday indirimimizi uygulamak için promosyon kodunuzu girin.

Bu erken Black Friday indirimimizde size %30’a varan indirim ve yakında tükenebilecek modelleri ve bedenleri önceden satın alma fırsatı veriyoruz.
Bu indirime erken erişim uzun sürmeyecek, bu yüzden en sevdiğiniz ürünleri Black Friday indirimi herkese açılmadan satın alın. BLACKFRIDAY2020TR

Black Friday Daha Az

ARLYBF21 Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

% 30 Camper Sezon İndirimi

Fırsat Süresiz
Camper Sezon Ortası İndirimimizde %30'a Varan İndirim başladı! Camper.com Sezon...Daha Fazla

Camper Sezon Ortası İndirimimizde %30’a Varan İndirim başladı!

Camper.com Sezon Ortası İndirimimiz başladı. Fırsatı kaçırmayın ve sınırlı bir süre için camper.com ve mağazada geçerli %30’a varan indirimden yararlanın.

Promosyon, seçili ürünler için 24 Ekim 2021’e kadar camper.com ve mağazalarda geçerlidir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Camper Ücretsiz Kargo Kodu [İlkbahar/Yaz 2021]

Kod Süresi Doldu
Yeni koleksiyonumuzdan bir şey mi beğendiniz? İ/Y 2021 Yeni Koleksiyonumuzdaki...Daha Fazla

Yeni koleksiyonumuzdan bir şey mi beğendiniz? İ/Y 2021 Yeni Koleksiyonumuzdaki ve sezon sonu koleksiyonumuzdaki ürünleri Camper.com’dan ücretsiz kargo ile satın alın. Promosyonu uygulamak için, kodu girmeniz yeterlidir. Bu promosyon 26 Mart 2021’e kadar Camper.com’da geçerlidir.

Rahat, kaliteli ve son trend ayakkabı modelleri ile ister okulda ister işte dilediğinizde hareket etmenizi sağlayan marka Camper’da yapacağınız alışverişlerinizde kupon kodu ile kargo ücretsiz! FSFW20 Daha Az

SPRING21 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Camper Promosyon Kodu

Kod Süresiz
Camper promosyon kodu %10 indirim sağlar. Doğum günün kutlu olsun!...Daha Fazla

Camper promosyon kodu %10 indirim sağlar. Doğum günün kutlu olsun! Bugün kendinize gerçekten istediğiniz hediyeyi verin. İşte bir sonraki Camper satın alımınızda %10 indirim. 1332058262 Bu kodu Camper.com’da ödeme yaparken girin veya mağazalarımızdan herhangi birinde bir çalışana sunun. Camper.com’da geçerlidir Daha Az

32058262 Kodu Aç 
100% Başarılı

Modayı 35 TL MaxiPuan fırsatıyla takip et! – Maximum Genç [Giyim & Kozmetik]

Fırsat Süresi Doldu
Maximum Genç kartınla seçili giyim ve kozmetik firmalarından tek seferde...Daha Fazla

Maximum Genç kartınla seçili giyim ve kozmetik firmalarından tek seferde yapacağın 250 TL ve üzeri alışverişine 35 TL MaxiPuan.

MANGO KAFT TRUSPOLOASSN
H&M GREYDER UNDERARMOUR
ZARA YALI SPOR BARCİN
BERSHKA KORAYSPOR GAP
STRADIVARIUS LESCON LOFT
PULLANDBEAR E-FİNSPOR FLO
OYSHO BARCİN AYAKKABİDUNYASI
PENTİ DOGOSTORE CAMPER
MUDO REEBOK DEICHMANN
KOTON COLUMBİA OXXO
DEFACTO JIMMYKEY POLARIS
LCWAİKİKİ LITTLE BIG COLINS
MAVI DECATHLON MASSIMODUTTI

WATSONS AVEDA
GRATİS BOBBY BROWN
ROSSMANN CLINIQUE
EVE COMPANY
FLORMAR JO MALONE
SEVİL MAC
SEPHORA ORIGINS
YVES ROCHER SMASHBOX
AVON ZYNPZEZE.COM

Nasıl Katılabilirim?

“Katıl” butonuna tıklaman yeterli. Katılımını kampanya dönemi içinde dilediğin zaman (alışverişinden önce veya sonra) yapabilirsin.

Nerelerde Geçerli?

• Kampanya giyim sektöründe faaliyet gösteren Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak alışverişlerde geçerlidir.

Kampanyaya Dâhil Olmayan İşlemler Nedir? 

• Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler,

• Ürün iptal ve iade işlemleri,

• Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler ve online alışverişler,

• Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan alışverişler,

• Kampanyaya dâhil olmayan firmalarından yapılacak alışverişler ve

• Farklı ürün kategorilerinde satış yapan e-ticaret firmalarından yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir.

Kazandığım Puanları Nasıl Kullanabilirim?

Kazanacağın MaxiPuan’lar 22 Temmuz 2022 tarihinde en son kullandığın kartına yüklenecektir. MaxiPuan’larını Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanabilirsin.

Kazandığım Puanları Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 10 Ağustos 2022’dir.

Kampanya Detayları Nelerdir?

• Kampanyaya 15 Haziran-14 Temmuz tarihleri arasında Maximum Mobil’den katılabilirsin.

• Kampanyaya dahil kartlar: Maximum Genç kredi kartı ve Maximum Genç Bankamatik Kartı

• Kampanya kart bazında değil, müşteri numarası bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 35 TL MaxiPuan kazanabilir.

• Kampanya seçili firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuan’lar geri alınacaktır.

• Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

• İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

100₺ Son Moda MaxiPuan Kampanyası! – İş Bankası Maximum

Fırsat Süresi Doldu
Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve...Daha Fazla

Maximum Mobil’den katılıma özel giyim, giyim aksesuarı, ayakkabı, kozmetik ve optik sektörlerinde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden 11 Mayıs – 09 Haziran 2022 tarihleri arasında Maximum Kart’ınızla tek seferde yapılacak ikinci ve sonraki 200 TL ve üzeri her alışverişe 20 TL, toplam 100 TL MaxiPuan!

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak ücretsiz olarak katılabilirsiniz.

Uygulamayı telefonunuza indirin: https://maximum.com.tr/indir

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, Maximiles Black, Maximum Pati Kart, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç Kredi Kartı), Bankamatik Kartları ve MaxiPara kartlar.

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Ticari Bankamatik ve Kredi Kartı, Vadematik Kart ve Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler kampanyaya dâhil değildir. Ödeme kuruluşları aracılığıyla yapılan, farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan ve/veya e-ticaret sitelerinden yapılacak alışverişler kampanyaya dâhil değildir. Kampanyaya ilişkin Maximum Mobil barem gösterimleri bilgi amaçlı olup, iptal veya iade işlemlerini içermemektedir.

Ödül kullanımı: Kazanılan MaxiPuan’lar yalnızca Maximum anlaşmalı işyerlerinde kullanılabilecektir. MaxiPuan’larınız 23 Haziran 2022 tarihinde son alışverişin yapıldığı kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 31 Temmuz 2022’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Ek kart ile kampanyadan yararlanılması durumunda MaxiPuan ek kartın bağlı olduğu asıl karta yüklenecektir. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 100 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: Kampanya seçili sektörlerde faaliyet gösteren firmaların Maximum anlaşmalı işyerlerinden yapılacak 200 TL ve üzeri alışverişleri kapsamaktadır. Kampanyaya sadece Maximum Mobil’den katılım sağlanabilir. Aynı gün farklı işyerlerinden yapılan alışverişlerin tümü kampanyaya dâhildir. Aynı gün aynı işyerinden yapılan alışverişlerden ise sadece biri kampanyaya dâhil sayılacaktır. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Online alışverişlerde kapıda ödeme seçeneği ile yapılan ödemeler kampanyaya dâhil edilmeyecektir. İş Bankası kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Kampanyaya Dahil İşyerleri
SEKTÖR FİRMA
KİTAP-KIRTASİYE D&R
KİTAP-KIRTASİYE TURKUVAZ KİTAP
KİTAP-KIRTASİYE İŞ KÜLTÜR
KİTAP-KIRTASİYE NEZİH KİTABEVİ
KİTAP-KIRTASİYE REMZİ KİTABEVİ
AKSESUAR SAAT VE SAAT
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ARZUM
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ENPLUS.COM.TR
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ KORKMAZSTORE.COM.TR
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ MIELE
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ WWW.TEFAL.COM.TR
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ PAŞABAHÇE
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ BRİLLİANT
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ CHAKRA
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ENGLISH HOME
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ MADAME COCO
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ TAÇ
ZÜCCACİYE VE EV TEKSTİLİ ZORLU TEKSTİL
Kampanyaya Dahil Sektörler
Çok Reyonlu Mağazalar
Kadın, Erkek, Çocuk, Bebek Giyim Dükkanları
Ayakkabı Mağazaları
Spor Malzemeleri Mağazaları
Bavul ve Deri Eşya Dükkanları
Gözlükçüler, Optik Ürünler ve Gözlükler
Hobi, Oyuncak ve Oyun Dükkanları
Hediyelik Eşya, Kartpostal, Hatıra Eşyası Satan Dükkanlar
Kozmetik Dükkanları
Cam ve Kristal Eşya Dükkanları
Kitapçılar
Muhtelif Ev Mefruşat Eşyaları Dükkanları
Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Vodafone Pay İle Giyim Alışverişine 50₺ İndirim [100/10₺]

Fırsat Süresi Doldu
Vodafone Pay’de Ramazan’a özel 50 TL’ye varan hediye fırsatını kaçırmayın!...Daha Fazla

Vodafone Pay’de Ramazan’a özel 50 TL’ye varan hediye fırsatını kaçırmayın! Vodafone Pay Android | iOS

Vodafone Pay Kart’ınızla 100 TL ve üzeri yapacağınız ilk giyim alışverişinizde 10 TL, ikinci alışverişinizde 15 TL, üçüncü alışverişinizde 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL’ye varan hediye kazanın!

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Pay Kampanyalar sayfasında “Giyim Harcamalarınıza 50 TL’ye varan hediye!” kampanyasına ait “Fırsatı Kullan” butonuna tıklamayı unutmayın!

 • Kampanya, 15.04.2021 – 15.05.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya süresi içerisinde, fiziksel veya sanal Vodafone Pay Kart ile yapılacak ilk 100 TL’lik giyim alışverişinde 10 TL, ikincisinde 15 TL, üçüncüsünde 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL’ye varan hediye kazanılacaktır.
 • Kampanyaya Vodafone Pay Kampanyalar sayfasında “Giyim Harcamalarınıza 50 TL’ye varan hediye” kampanyasına ait “Fırsatı Kullan” butonuna tıklayarak katılım yapılması gerekmektedir. Kampanyaya katılmayan kullanıcılar ödül kazanamayacaktır. Kampanya, hem e-ticaret sitelerinde hem de mağaza içi yapılan giyim harcamalarında geçerlidir.
 • Kampanyadan 5651 (Aile Giyim Dükkanları), 5691 (Erkek ve Bayan Giyim Mağazaları), 5941 (Spor Malzemeleri Mağazaları), 5311 (Sadece Boyner Mağazaları) ve 5621 (Bayan Hazır Giyim Dükkanları) MCC kodları altında yer alan mağazalardan yapılan alışverişlerde faydalanılabilir. Örnek mağazalar: LC Waikiki, Koton, Mudo, Mango, Zara, Defacto, Addax, Mavi Jeans, vb.
 • Bir kullanıcı kampanyadan bir kez faydalanabilir ve toplam en fazla 50 TL ödül kazanabilir.
 • Kazanılan hediye, kullanıcıların harcama yaptıkları Vodafone Pay kartlarına 22 Mayıs 2021 tarihinde yüklenecektir.
 • Hediye yüklemeleri yapılan tarihler arasında, kullanıcının hesabında en az 1 adet Vodafone Pay Kart’ının aktif olması gerekir. Hesabında aktif Vodafone Pay Kart bulunmayan kullanıcılara hediye yüklemesi yapılamayacaktır.
 • Aylık bakiye yükleme limiti dolan müşterilere kazandıkları hediye 1 Haziran 2021 tarihinde yüklenecektir.
 • Kazanılan hediye, tüm e-ticaret alışverişlerinde ve fiziksel kart ile mağaza içi harcamalarda kullanılabilir.
 • Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptali durumunda kampanyadan faydalanılamayacaktır.
 • Kampanya kapsamında yapılacak ilk 100 TL ve üzeri giyim alışverişinde Vodafone Telekomünikasyon müşterilerine özel günlük 1 GB hediye edilecektir. Hediye 1 GB, 22 Mayıs tarihinde Vodafone abonelerine yüklenecektir. Her kullanıcı kampanya süresince ayda 1 kez GB ödülü kazanabilir. Hediye 1 GB sadece yurt içinde geçerlidir.
 • Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve/veya değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Vodafone Pay Masterpass

https://www.vodafonepay.com.tr/kampanyalar/vodafone-pay-giyim-kampanyasi.php Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Camper’da % 10 İndirim + 50 TL MaxiPuan Fırsatı! + İlave 2 Taksit [İş Bankası]

Fırsat Süresi Doldu
Maximum Kart'ınızla 4-30 Kasım 2020 tarihleri arasında Camper'da tek seferde...Daha Fazla
Maximum Kart’ınızla 4-30 Kasım 2020 tarihleri arasında Camper’da tek seferde yapacağınız 500 TL ve üzeri ilk alışverişte 50 TL MaxiPuan!
Üstelik Maximum Kart’a özel %10 indirim ve ilave 2 taksit ayrıcalığından yararlanın!
Katılmak ve İndirim Kodu almak için: Maximum Mobil’de “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. İndirim kodu SMS ile cep telefonunuza iletilecektir. www.camper.com adresinde ürünü sepete ekledikten “Promosyon kodum var” alanına indirim kodunu yazarak veya Camper mağazalarında kasa görevlisine indirim kodunuzu ileterek indirimden yararlanabilirsiniz. İndirimden yararlanabilmek için indirim kodunuzu alışverişinizden önce edinmiş olmanız gerekmektedir. MaxiPuan kampanyası katılımınız da aynı anda alınmış olacaktır. MaxiPuan kampanyasından yararlanmak için katılımızını kampanya dönemi içinde dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.
Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç), İş Bankası Bankamatik Kartı, Maximum Genç Bankamatik Kartı.
Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Ticari Kartlar, Aidatsız Kartlar, Maximum Genç Aidatsız kredi kartı, Maximum Genç Aidatsız Bankamatik kartı, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler. Kampanyaya Camper mağazaları ve www.camper.com adresinden yapılacak alışverişler dahil olup, kampanya kapsamında kazanılan MaxiPuanlar tüm Maximum işyerlerinde geçerli olacaktır.

Ödül kullanımı: İndirim kodu yalnızca alışveriş esnasında kullanılabilmektedir. Alışveriş sonrasında indirim kodu kullanımı mümkün olmamaktadır. MaxiPuan’larınız 16 Aralık 2020 tarihinde yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 27 Aralık 2020’dir. Kampanya kapsamında kazanılacak MaxiPuan’lar Maximum üye işyerlerinde kullanılabilecektir. Puanlar kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı karta yüklenecektir. Kullanılmayan MaxiPuanlar 28 Aralık 2020 tarihinde geri alınacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Maximiles’a yüklenen puanlar yalnızca Maximiles ile kullanılabilecektir. Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptal edilmesi veya satın alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda yüklenen MaxiPuanlar geri alınacaktır. Kampanya, kart bazında değil, müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan bir kere yararlanabilir ve en fazla 50 TL MaxiPuan kazanabilir.

Ek Koşullar: İş Bankası ve Camper kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 10 Camper İndirim Kodu!

Kod Süresiz
%10 indirim sağlayan Camper indirim kodu için hemen tıklayın! Camper'a...Daha Fazla

%10 indirim sağlayan Camper indirim kodu için hemen tıklayın! Camper’a özel bu kampanyayı kaçırma! 1867066436

  Daha Az

EXTILE10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Camper İndirim Kodu % 10 – Ebülten

Kod Süresiz
Camper mağazasına üye olun, indirim kodu mail adresinize gelsin. Camper...Daha Fazla

Camper mağazasına üye olun, indirim kodu mail adresinize gelsin. Camper mağazasının e-bültenine üye ol ve kodu elde et. Kod bize özeldir. Tükenirse sitenin üstünde ABONE OL VE EKSTRA %10 İNDİRİMİN KEYFİNİ ÇIKAR yere tıklayın epostanıza kod gelsin. İlk alışverişinize özel %10 indirim fırsatı!

Camper Newsletter

Camper ailesinin bir parçası olmanın başka bir avantajı olarak koleksiyonumuzdaki herhangi bir üründe %10 daha fazla indirim almak için bültenimize abone olun. Daha Az

3754147A Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

Giyim, Kırtasiye, Oyuncak 60 TL ParafPara! [Halk Bank]

Fırsat Süresi Doldu
1 – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında giyim, kırtasiye ve...Daha Fazla
 • 1 – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında giyim, kırtasiye ve oyuncak sektörlerinde Paraf ile yurt içi tüm banka POS’larından yapacağınız 150 TL ve üzeri her ikinci harcamaya 20 TL, toplamda 60 TL ParafPara verilecektir.
 • Kampanyaya katılmak için harcama yapmadan önce Paraf Mobil uygulamasından kampanyanın Hemen Katıl butonuna tıklanması ya da OKUL yazıp 3404’ e gönderilmesi gerekmektedir.
 • Kampanya müşteri bazlı olup, bir müşteri kampanyaya bir kez katılabilir ve en fazla 60 TL ParafPara kazanabilir.
 • Hedefe ulaşılan harcama hangi kart ile yapılırsa ParafPara ödülü o karta yansıtılmaktadır.
 • Aynı gün aynı iş yerinden yapılan harcamaların ilki kampanyaya dahildir.
 • Paraf, Parafly, sanal kartlar, ek kartlar, sanal POS’tan yapılan işlemler kampanyaya dahil olup, Paraf Debit, Parafree, Paraf Business/Paraf Esnaf/Paraf Kobi (ticari kartlar), HalkCard, ve ParafPara kullanılarak yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya kapsamında yapılan işlemlerin iade ve iptal edilmesi durumunda, iptal ve iade edilen işlemler kampanyaya dahil edilmeyecektir.
 • Alışverişin yapıldığı iş yerinin, sistemde kayıtlı sektör bilgisinin doğru olmasının sorumluluğu iş yerine aittir.
 • Kazanılan ParafPara’lar, kazanım sağlanan işlemin, işyeri tarafından POS üzerinden yapılacak gün sonu işlemi aracılığıyla banka sistemine ulaşmasından bir sonraki gün sistem tarafından yüklenmektedir.
 • Transfer edilen ParafParalar geri alınacaktır.
 • Kampanyadan kazanılan ParafParaların son kullanım tarihi 14 Ekim 2021 saat 21:59 olup, kullanılmayan ParafParalar 15 Ekim 2021 tarihinde geri alınacaktır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Camper Tüm Ürünlerde %15 İndirim Kodu

Kod Süresiz
Camper'da tüm ürünlerde %15 indirim sağlar.
ARTIWAY Kodu Aç 
100% Başarılı

Camper Yeni Koleksiyon Ürünleri

Fırsat Süresiz
Neon ile parıldayan şık ve spor modeller. İ/Y 2020 Koleksiyonu
Hemen Al
100% Başarılı

Camper İndirimli Outlet Ürünleri % 40

Fırsat Süresiz
%40'a varan indirimlerle Camper ayakkabı ve aksesuarı.
Hemen Al
100% Başarılı

Son Eklenen Giyim Kuponları

300TL Koton Sepette İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Koton 500 TL ve üzeri alışverişlerinizde 125 TL, 1000 TL... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Boyner Outlet 1 Alana 1 Bedava Kupon Kodu

Kod Süresiz
Boyner indirim kupon kodu ile Outlet Ürünlerinde 1 Alana 1... Detayını Gör
OUTLET1 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Lacoste İndirim Kodu – LeClub

Kod Süresiz
Lacoste LeClub üyesi olun. 1500 tl ve üzeri ilk alışverişlerinizde... Detayını Gör
LeCLUB10 Kodu Aç 
100% Başarılı

50 TL Pierre Cardin Aralık Ayına Özel İndirim Kodu [400 TL Alışverişe]

Kod Süresiz
Pierre Cardin kupon kodu ile Aralık ayına özel 400₺ alışverişe... Detayını Gör
AFF50TL Kodu Aç 
100% Başarılı

50TL Koton MaxiPuan Kampanyası

Fırsat 4 hafta kaldı
İşCep veya Maximum Mobil'den kampanyaya katılın, 1 - 31 Aralık... Detayını Gör
Hemen Al
100% Başarılı

Biz, İspanyanın Mayorka adasındaki modern bir ayakkabı markasıyız. 1975 yılında kurulan ve eşsiz tasarımlar oluşturmak için kullandığımız zengin bir ayakkabı mirası ile bir aile şirketiyiz.

Her sezon yeni ve orijinal tasarımlarla mevcut duruma meydan okumaya devam ederken bazı klasik konseptlerimizi yeniden tasarlamaya çalışıyoruz. Çoğu zaman hayatın her yürüyüşü için bir Camper tarzı olduğunu keşfederiz.

Baştan beri “gündelik” kelimesi bize özel bir şey ifade etti. Ayakkabı ve elbise ayakkabısı arasında var olan rahat fakat rafine stiller oluşturuyoruz. Tasarımcılarımız, sportif ve zeka arasındaki sınırları bulanıklaştıran yaratıcı ayakkabı konseptini yaratmaya odaklanıyor.

Müşteri Hizmetleri: 0212 292 74 07 Pazartesi – Cuma 10:00 – 17:00, Bu hat sadece e-Mağaza içindir. Mağazalar, inceleme sonuçları, ürün bilgisi ve diğer talepleriniz için 0212 411 45 66 ’yı arayabilirsiniz. Tatil günlerinde kapalıdır.


🟩 Camper indirim kodu Aralık 2022
🏷️ Camper indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Camper indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Camper kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Camper promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.