% 20 Canva İndirim Kodu

Kod Süresiz
Hala annen için bir hediye mi düşünüyorsun? Sadece onun için...Daha Fazla

Hala annen için bir hediye mi düşünüyorsun? Sadece onun için tasarlayabileceğiniz bir hediye ile onu daha da özel hale getirin. Canva Print ile kişiselleştirilmiş bir kupa, tişört, çıkartma, poster veya baskılı kanvas oluşturun ya da en sevdiğiniz anılarınıza birlikte bir fotoğraf kitabında tekrar bakın. Her anne sevildiğini hissetmeyi hak ettiğinden, siz ve topluluğunuz% 20 indirim + ücretsiz kargo alırsınız. “4EVERYMOM20” kupon koduyla 10 Mayıs’a kadar talep edin. * YALNIZCA SINIRLI ÜLKELERDE MEVCUTTUR. Canva Print şu anda aşağıdaki bölgelerde sınırlı ürünler için sunulmaktadır

27.04.2021 00:00 – 10.05.2021 23:59

  Daha Az

ERYMOM20 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Canva Business Cards İndirim Kodu

Kod Süresiz
Canva Ticari Kartlarda %15  indirim kodu + Ücretsiz standart gönderim...Daha Fazla

Canva Ticari Kartlarda %15  indirim kodu + Ücretsiz standart gönderim 12.02.2021 00:00 – 30.04.2021 23:59 Daha Az

B2BIZ15 Kodu Aç 
100% Başarılı

Canva, tasarım ve video düzenlemeyi inanılmaz derecede basit (ve eğlenceli) hale getirir! 🙌 Tasarım uzmanı olmasanız bile çarpıcı logo, poster, video montajı ve fotoğraf kolajı oluşturun!

Muhteşem bir tasarım için ihtiyaç duyduğunuz her şey burada.

1.000.000 görsel arasında arayın…
1.000.000 görsel arasında arayın…
Milyonlarca Görsel
Milyonlarca fotoğraf, vektör ve ilüstrasyon ile tasarım yapın. Kendi tasarım öğelerinizi de yükleyebilirsiniz.

Fotoğraf Fitreleri
Fotoğraflarınızı ön ayarlı filtreleri kullanarak düzenleyin veya fotoğraf düzenleme araçlarından öneriler alın. Hiçbir zaman alternatif sıkıntısı yaşamayacaksınız.

Ücretsiz Simgeler ve Şekiller
Simgeleri, şekilleri ve bileşenleri zahmetsizce kullanın. Tasarımlarınız için binlerce bileşen arasından seçim yapın veya kendi tasarım öğelerinizi yükleyin.

Yüzlerce Yazı Tipi
Her tür tasarıma uygun geniş bir yazı tipi yelpazesine erişin. Tüm yazı tipleri kullanıma hazırdır ve Canva’da erişilebilir.

Canva, ücretsiz, çok yönlü bir grafik tasarım uygulaması, Instagram hikaye oluşturucu ve video kolaj oluşturucu. Bir kitap ve ruh hali panosu yaratıcısı olarak kullanın!

Instagram Highlight kapağınızı, Instagram Hikayenizi tasarlayın ya da hiç paylaşmayın, sosyal ağlar için bir logo ve afiş oluşturun: Facebook, Pinterest ve Twitter. Ayrıca doğum günü davetiyeleri ve düğün davetiyeleri de yapabilirsiniz.

Kartvizitleriniz, posterleriniz veya Instagram gönderileriniz için logo oluşturucumuz veya logo tasarımcımızla markanızı koruyun. Telefonunuzda ve bilgisayarınızda istediğiniz zaman, istediğiniz yerde tasarımınıza geri dönebilirsiniz.

Canva Nasıl Kullanılır
1. Sıfırdan veya kullanıma hazır bir tasarımdan başlayın
Boş tuvalimizle bir tasarım oluşturun veya zamandan tasarruf edin ve logo ve video dahil olmak üzere profesyonel tasarımcılar tarafından oluşturulan 60.000 ÜCRETSİZ şablonumuzdan herhangi birini kullanın. Bir eğiticiye veya elle çizim tasarımlarına gerek yok. Başyapıtınız için logo tasarımcısı ve logo oluşturucu, poster ve video düzenleyici araçlarımızı kullanın.

2. Mükemmel resmi kullanın
Cihaz galerinizden resim ve videolar yükleyin veya mükemmel logo, poster ve videoyu oluşturmak için birinci sınıf fotoğraf ve illüstrasyon kitaplığımızdan seçim yapın.

3. Fotoğrafları veya videoları düzenleyin ve metin ekleyin
Herhangi bir grafiğe tırnak işaretlerini veya birden çok metni kolayca ekleyin. Yazı tipini (500’den fazla seçeneğimiz var!), Boyutu, rengi, aralığı ve konumu değiştirin.

4. Resimleri bir profesyonel gibi düzenleyin
Fotoğraf filtreleri uygulamak, parlaklığı değiştirmek, vinyet eklemek ve daha fazlası için ücretsiz resim düzenleyicimizi kullanın.

5. Bunu dünyaya gösterin
Tasarımları doğrudan Instagram, WhatsApp, e-posta ile paylaşın veya cihazınıza kaydedin.

Sosyal Medya için Canva’yı kullanın
• Instagram Highlight kapağı, Instagram vurgulama simgeleri oluşturucu ve Instagram hikaye oluşturucu ile unutulmaz bir instaquote oluşturun
• Facebook Gönderileri ve Facebook Kapakları oluşturun
• Pinterest ve Twitter afişleri ve küçük resimleri tasarlayın + Youtube için video düzenleme uygulaması
• Kartlar, davetiyeler, fotoğraf kolajları yapın ve Canva’yı tüm sosyal medya için resim oluşturucu, poster oluşturucu veya logo oluşturucu olarak kullanın

Her Şey için Canva’yı Kullanın
• Logo tasarımcısı, kitap kapağı, herhangi bir proje için blog tasarımı
• Herhangi bir etkinlik için evitler: doğum günü kartı oluşturucu, düğün davetiyesi oluşturucu, evite yaratıcısı
• Basit, ücretsiz resim düzenleme uygulaması
• Her durum için fotoğraf kolajı oluşturucu, el ilanı oluşturucu, afiş oluşturucu
• Motive edici alıntılar ve mizahi memler tasarlayın
• Çarpıcı Instagram Hikayesi şablonları
• Ücretsiz Instagram video ve film yapımcısı editörü; video şablonlarını düzenle
• Parti davetiyesi oluşturucu, okul afişi oluşturucu, video afiş oluşturucu
• İş için: logo düzenleyici, broşür, özgeçmiş, sunum, promosyon posteri oluşturucu

Hızla Tasarım Oluşturun
Şablonları daha hızlı bulmak için Arama’yı kullanın. Temanızı yazın: “doğum günü kartı”, “bebek fotoğraf kolajı”, “satış broşürü”, “tarih kartını kaydedin”, “müzik posteri oluşturucu”, “güzellik sosyal medya gönderisi”, daha fazlası.

Canva’da işbirliği yapın
Tasarımları arkadaşlarınızla veya iş arkadaşlarınızla kolayca paylaşmak ve düzenlemek için ücretsiz bir ekip oluşturun. Sunumlar, kartvizitler, broşürler ve diğer tasarım ihtiyaçları üzerinde birlikte çalışın. Marka renklerinizi belirlemek ve marka yazı tiplerini yüklemek için Canva Pro’ya yükseltin.

Canva İyi Görünmenizi Sağlıyor
Canva’yı davetiye oluşturucu, poster oluşturucu, logo oluşturucu, çevrimiçi davet oluşturucu, kartvizit oluşturucu olarak kullanın. Hayat bulması için bir sonraki Instagram Hikayenize bir video ekleyin!


🟩 Canva indirim kodu Temmuz 2022
🏷️ Canva indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Canva indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Canva kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Canva promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.