Papara İle CarrefourSA Harcamana %3 Anında Nakit İndirim

Fırsat 1 ay kaldı
CarrefourSA harcamalarından her ay toplam 30 TL kazanabilirsin. Her harcamanın...Daha Fazla

CarrefourSA harcamalarından her ay toplam 30 TL kazanabilirsin. Her harcamanın %3’ü anında hesabına nakit olarak geçer. Bu program 2021 sonuna kadar devam edecek. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 60 CarrefourSA Online Market Efsane Kasın İndirimi

Fırsat Süresiz
CarrefourSA Efsane Fırsatlar başladı! 🥳 Elektronikten bebek ürünlerine, tekstilden züccaciyeye...Daha Fazla

CarrefourSA Efsane Fırsatlar başladı! 🥳 Elektronikten bebek ürünlerine, tekstilden züccaciyeye birbirinden farklı kategorilerde %60’a varan indirim fırsatı CarrefourSA’lar, Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market uygulamasında sizleri bekliyor. 😊

Efsane Kasım Carrefour Kasap, Kırmızı Et Ürünleri

CarrefourSA’da 250₺ alışverişe 50₺ anında indirim sağlar. Teslimat ücretsiz! Belirli bölgelerde geçerlidir.

Ekim ayı boyunca www.carrefoursa.com internet sitesi ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişte anında 50 TL indirim fırsatından yararlanılacaktır.

CarrefourSA’da Eylül Ayına Özel Fırsatlar 1 Eylül – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında CarrefourSA’dan yaptığınız alışverişlerde size özel fırsatlar sunuyoruz. Her ay bu fırsatlar yenilenerek karşınıza çıkacaktır. Her siparişiniz sonrası belirlenen tutarlara göre fırsatlarınızı profilim sayfası altından görebileceksiniz.

250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Teslimat! * CarrefourSA web sitesinde ya da mobil uygulamasından vereceğiniz 250 TL ve üzeri alışverişinizde ücretsiz teslimat fırsatı sizi bekliyor. * Kazanılan kupon bir sonraki alışverişinizde kullanılabilecektir. 500 TL HARCAMANIZDA 500 TL ve Üzeri Alışverişlerde Sepette %10 İndirim * CarrefourSA web sitesinde ya da mobil uygulamasından vereceğiniz 500 TL ve üzeri alışverişinizde sepette %10 indirim fırsatı sizi bekliyor. * Kazanılan kupon bir sonraki alışverişinizde kullanılabilecektir. 750 TL HARCAMANIZDA 750 TL ve Üzeri Alışverişlerde Sepetinizde 40 TL İndirim * CarrefourSA web sitesinde ya da mobil uygulamasından vereceğiniz 750 TL ve üzeri alışverişinizde sepette 40 indirim fırsatı sizi bekliyor. * Kazanılan kupon bir sonraki alışverişinizde kullanılabilecektir.

fırsatbaremi1-31temmuz

https://www.carrefoursa.com/firsat-baremi

 • Kampanya başlangıç tarihi 01.09.2021’dir.
 • Kampanya Baremleri;
  ⚬ Ay içerisindeki güncel harcama tutarı 250 TL’yi geçince 250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Teslimat
  ⚬ Ay içerisindeki güncel harcama tutarı 500 TL’yi geçince 500 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Sepette %10 İndirim
  ⚬ Ay içerisindeki güncel harcama tutarı 750 TL’yi geçince 750 TL ve Üzeri Alışverişlerinizde Sepetinizde 40 TL İndirim
 • Kampanya katılımı sonrasında, kazanılan her bir barem için, kullanım süresi 30 gündür.
 • Kampanyadan aynı ay içerisinde 1 kere yararlanma hakkı bulunmaktadır. Kampanya aylık olarak yenilenecektir.
 • Kampanya sonlandırma hakkı CarrefourSA’ya aittir.
 • Aynı sipariş içerisinde tek bir baremden yararlanma hakkı bulunmaktadır. Diğer barem hakkedişleri için farklı sipariş oluşturulması gerekmektedir.
 • Kurban Siparişleri, Ramazan Kolisi Siparişleri, Hindi Siparişleri, Yıl Başı Paketi Siparişleri, Elektronik Ürünler, Milli Piyango, Evde Kal Paketi, Epin, Altın, Lezzet Arası, Outlet, Ramazan Menüsü ve Lastik alışverişleri kampanyaya dahil değildir.
 • Kazanılan kuponlar kurban kampanyasında kullanılamamaktadır.

 • Eylülayı boyunca www.carrefoursa.com internet sitesi ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişte anında 50 TL indirim fırsatından yararlanılacaktır.

https://www.carrefoursa.com/50tl-indirim

CarrefourSA.com’da 25-27 Temmuz’da tüm siparişlerde ücretsiz teslimat fırsatı!

50₺ CarrefourSA Online Market Anında İndirim [Temmuz] Doğru Fırsatlar CarrefourSA Online Market’ten 250 TL ALIŞVERİŞE ANINDA 50 TL İNDİRİM!

Anında 40 TL İNDİRİM

https://www.carrefoursa.com/50tl-indirim

CarrefourSA’da online markete özel doğru fırsatlar başladı!

CarrefourSA’da Teslimat Dilimlerine Özel Ücretsiz Teslimat Kampanyası başladı!

30₺ CarrefourSA Online Market İndirim Kodu + Ücretsiz Teslimat [25-31 Mayıs] + 50₺ Chip Para

CarrefourSA’da 250 TL ve Üzeri Alışverişlerde Anında 30 TL İndirim!

 

25-31mayis21-desk.png

30₺ CarrefourSA Online Market İndirim Kodu + Ücretsiz Teslimat + 50₺ Chip Para

CarrefourSA indirim kodu ile 300₺ ve üzeri alışverişlerinize 30₺ indirim sağlar!

 • 21-22 Mayıs tarihleri arasında www.carrefoursa.com internet sitesi ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak 250 TL ve üzeri alışverişte anında 30 TL indirim fırsatından yararlanılacaktır.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için, 250 TL ve üzeri alışverişte SEPET kodunu, sipariş verirken ödeme adımı sayfasında Sipariş Özeti kutusu altında yer alan İndirim Kodu alanına girebilirsiniz.
 • İndirim kodları her müşteri için tek kullanımlıktır. Kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İndirim kuponları C-Club Card kullanıcıları için geçerli değildir. C-Club Card kullanıcıları hesaplarından numaralarını silerek indirim kuponunu kullanabilirler.
 • Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.
 • Ramazan Kolisi, Elektronik ürün, Dijital Kart, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri, Fotokopi Kağıdı, Kargo Bedava Ürünler, Altın ve Alışveriş Poşeti siparişlerinde kullanılamaz.

Anında 30 TL İNDİRİM

CarrefourSA indirim kodu ile 400₺ ve üzeri alışverişlerinize 40₺ indirim sağlar!

CARREFOURSA ONLINE MARKETTEN YAPILACAK 400 TL ALIŞVERİŞE ANINDA 40 TL İNDİRİM

 • 3 – 16 Mayıs tarihleri arasında www.carrefoursa.com internet sitesi ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişte anında 40 TL indirim fırsatından yararlanılacaktır.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için, 400 TL ve üzeri alışverişte BAHAR kodunu, sipariş verirken ödeme adımı sayfasında Sipariş Özeti kutusu altında yer alan İndirim Kodu alanına girebilirsiniz.
 • İndirim kodları her müşteri için tek kullanımlıktır. Kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
 • CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • İndirim kuponları C-Club Card kullanıcıları için geçerli değildir. C-Club Card kullanıcıları hesaplarından numaralarını silerek indirim kuponunu kullanabilirler.
 • Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.
 • Ramazan Kolisi, Elektronik ürün, Dijital Kart, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri, Fotokopi Kağıdı, Kargo Bedava Ürünler, Altın ve Alışveriş Poşeti siparişlerinde kullanılamaz.

Anında 40 TL İNDİRİM

CarrefourSA Online Markete Özel Doğru Fırsatlar + Ücretsiz Teslimat + 100₺ Bonus: CarrefourSA’da online markete özel doğru fırsatlar başladı! Hafta Sonuna Özel 100 TL ve Üzeri Alışverişlerde Geçerli Ücretsiz Teslimat!

26nisa21-deskkk.png

desk-firsatlari-1-25 nisan-min.png

rev-17mart-desk-min.png

Günün Fırsatları: https://www.carrefoursa.com/gunun-firsatlari/c/9724

Yılbaşı için şöyle güzel bir hindi hazırlayacak zamanın yok mu? Olsun, CarrefourSA’nın bol bol zamanı var! Siparişini ver, evine getirsinler! 119₺’den başlayan lezzetler seni bekliyor! Üstelik mezeler de hediye!

Sıkça Sorulan Sorular

Yılbaşında neden hindi yenir?

Bu sorunun birçok cevabı olmakla birlikte yaygın olan görüşü sizlerle paylaşalım istedik. Hindi Dolması, hiç şüphesiz 31 Aralık gecesi sofrası için ilk akla gelen lezzettir. Geçmişi çok eskilere dayanır ve aslen bir Anadolu yemeğidir. Batılı bir gelenek yargısı yaygın olsa da hindi, tarih boyunca Anadolu mutfağında kendine genişçe yer bulmuştur. İç Anadolu’da, özellikle Çorum ve Ankara’nın kırsalında çok eski yıllardan beri yapılan bir yemektir Hindi Dolması. Osmanlı hatta Selçuklu döneminin de ötesinde, kökeninin Hititler’e kadar dayandığı rivayet edilir.

Hindileri sofralara nasıl ulaştırıyoruz?

Yılbaşı sofranıza lezzet katacak olan hindilerimizi veteriner hekim kontrollü çiftliklerden özenle seçiyoruz. Hindilerin refah ortamlarda yetişmiş olmasına özellikle dikkat ediyor, soğuk zinciri kırmadan steril mutfaklarımıza ulaştırıp sofranıza gelene kadar tüm yolculuğunu titizlikle takip ediyoruz.

Hindi nasıl kesilir?

Hindiler işinin ehli kasaplarımız tarafından helal yöntemlerle kesiliyor.

Hindinizi neden CarrefourSA’dan almalısınız?

Hindilerimizi herkesten farklı olarak bal, defne yaprağı ve Anadolu topraklarına özgü gıdalardan harmanlanan özel sosumuzla marinasyon uygulanarak dinlendiriyor, gurme şeflerimizin fırınlarında en ideal şekilde pişiriyoruz. Piliçlerimiz ise özel bir baharat karışımı ile fırına verilmektedir.

Hindinizi pişirmeniz gerekiyor mu?

Hayır. Pişirme işlemi tarafımızca yapıldı için tekrar pişirmenize gerek yok. Ürünleri fırında 140 C’de 40 Dk. kadar fansız ısıtmanız yeterli. (Sıcaklık ve zaman fırına göre değişiklik gösterebilir.)

Hindiler müşterilere ne zaman ve nasıl ulaştırılacak?

31.12.2020 Perşembe günü saat 14:00 – 19:00 arasında özel araçlar ile ulaştırılacaktır.

Sunacağımız opsiyonlar kaçar kişilik?

Doldurulmuş Hindi set= 7 – 8 Kişilik
Yarım Hindi Set= 3 – 4 Kişilik
Roaster Piliç = 3 – 4 Kişilik

 

Hindilerimizin yanında ne var?

Özel soslarla marine edilip muhteşem kızartılmış hindinizi sofrada tabi ki yalnız bırakmıyor, yanında iyi gidecek birkaç ikramımızla yılbaşı sofranızı şölene dönüştürüyoruz.

Peki bu ikramlar neler?

Kestaneli pilav, mantar sote, şakşuka, haydari, acılı ezme, rus salatası. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA.com’da 60₺ Bonus [150/20₺]

Fırsat Süresi Doldu
Kampanyaya katılın, markette Bonus üye işyerlerinden yapacağınız 150 TL ve...Daha Fazla

Kampanyaya katılın, markette Bonus üye işyerlerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri her ikinci harcamanıza 20 TL, toplam 60 TL bonus kazanın!

DİĞER BİLGİLER

 • Markette Bonus üye işyerlerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri her ikinci harcamanıza 20 TL, toplam 60 TL bonus verilecektir.
 • Kampanya 1 – 21 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyada tüm işlemler 150 TL ve üstü harcamalar için geçerlidir.
 • Kampanyaya dahil iş yerleri için https://www.bonus.com.tr/marketisyerleri
 • Fiziki ve sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi ve Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayabilir ya da GIDA yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve vergi ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 60 TL bonus kazanabilir.
 • Bonus kullanım tarihleri 24 Kasım – 24 Aralık’tır. 24 Aralık’tan sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 5,99 TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalı ya da EVET GIDA yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms göndermeleri gereklidir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

İlk harcamadan önce Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katıl ya da GENCMARKET yazıp kart son 6 hane ile 3340’a sms at, market harcamalarında yapacağın toplam 350 TL ve üzeri harcamalarından 35 TL bonus kazan! Bonus üye işyerlerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.


Kampanya kapsamında CarrefourSa Online Market’te 16-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile GarantiPay üzerinden yapılan tek seferde, peşin veya taksitli 350 TL ve üzeri alışverişlere 35 TL bonus verilecektir.

Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya 16-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya dahilinde www.carrefoursa.com‘dan tek seferde yapılan 350 TL ve üzeri alışverişlerde GarantiPay’e özel 35 TL bonus yüklenecektir.
 • Kampanya GarantiPay ödeme seçeneği ile yapılan alışverişlerde geçerli olup, GarantiPay ödemeleri haricindekiler kampanyaya haricindedir.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği mobil uygulamasında ve www.carrefoursa.com‘da kullanılmaktadır.
 • Alışveriş sepetinizi www.carrefoursa.com‘dan veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’ya kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 35 TL bonus kazanabilecektir.
 • Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartları dahildir.
 • Kampanyaya ek kartlar ve sanal kartlar dahildir.
 • Diğer banka Bonus’ları, Garanti Paracard, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Money Bonus, American Express kartlar, Altın Bonus, Paracard ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşterilere ait ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 7-20 Ağustos 2021 tarihleri arasında, Bonus üye işyerlerinde yapılan harcamalarda kullanılabilecektir.
 • Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 21 Ağustos 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya www.carrefoursa.com‘deki ürün ve sepet indirimleri ile birleştirilebilir, Bonus kazanımı için karttan çekilen tutarın 350 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapıda ödeme seçeneğinde geçerli değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • CarrefourSA ve Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • CarrefourSA Online Market ön provizyon işleminin provizyona dönmesi gerekmektedir. Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 350 TL olan siparişler bonus kazanabilecektir.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

GarantiPay ile www.carrefoursa.com’dan veya CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından 350 TL veya üzerindeki alışverişinizi yapın, 35 TL bonus kazanın.

30 TL bonus kazanmak için yapmanız gerekenler:

1)    BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonunuza indirin. Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından Seçili Sanal Marketlerde Bonus kampanyasına ‘Hemen Katıl’ butonuna basarak katılın.

2)    Kampanyaya katılım onay mesajının size ulaşmasından sonra, 300 TL ve üzeri siparişinizi tamamlayın ve sepetinizin sayfasından “siparişi tamamla” butonuna tıklayın.

3)    Ödeme Şekli sayfasında bulunan GarantiPay ödeme kısmına tıklayın ve ilgili alanda “siparişi tamamla” butonuna tıklayın.

4)    GarantiPay ödeme sayfasında BonusFlaş uygulamasına kayıtlı cep telefonunuzu girerek devam butonuna tıklayın.

5)    BonusFlaş uygulamasından ödemenizi onaylayın. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra www.carrefoursa.com uygulamasına dönmeniz gerekmektedir.

Kampanya kapsamında CarrefourSa Online Market’te 01-08 Nisan 2021 tarihleri arasında Bonus kredi kartları ile GarantiPay üzerinden yapılan tek seferde, peşin veya taksitli 350 TL ve üzeri alışverişlere 35 TL bonus verilecektir.

Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

DİĞER BİLGİLER

 • Kampanya 01-08 Nisan 2021 tarihleri arasında geçerlidir. Kampanya dahilinde www.carrefoursa.com ‘dan tek seferde yapılan 350 TL ve üzeri alışverişlerde GarantiPay’e özel 35TL bonus yüklenecektir.
 • Kampanya GarantiPay ödeme seçeneği ile yapılan alışverişlerde geçerli olup, GarantiPay ödemeleri haricindekiler kampanyaya haricindedir.
 • GarantiPay; BonusFlaş kullanıcılarının internet üzerinden yapacakları alışverişleri kart bilgisi paylaşmadan hızlı ve güvenli olarak tamamlamalarını sağlar. GarantiPay özelliği mobil uygulamasında ve www.carrefoursa.com‘da kullanılmaktadır.
 • Alışveriş sepetinizi www.carrefoursa.com ‘dan veya mobil uygulamasından oluşturun, ödeme sayfasına geldiğinizde ödeme seçenekleri içerisinden GarantiPay’i seçin. Açılan ekranda Garanti BBVA’ya kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin. Telefonunuza BonusFlaş’tan bildirim gelecektir, gelen bildirimi açarak veya doğrudan BonusFlaş Ödemeler bölümünden işleminizi görüntüleyebilirsiniz.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilecek ve en fazla 35 TL bonus kazanabilecektir.
 • Bonus yüklemesi için yapacağınız ilk alışveriş dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Garanti Bonus, Garanti Bonus Business Card, Easy, Flexi, Bonus Flexi, Bonus Genç kartları dahildir.
 • Kampanyaya ek kartlar ve sanal kartlar dahildir.
 • Diğer banka Bonus’ları, Garanti Paracard, Miles&Smiles Garanti BBVA kredi kartları, Miles&Smiles Garanti BBVA Business kredi kartları, Shop&Fly kredi kartları, Shop&Fly Business kredi kartları, Money Bonus, American Express kartlar, Altın Bonus, Paracard ve bonus kullanımları ile yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir. Tüzel müşterilere ait ticari kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde kazanılan bonus, 14- 28 Nisan 2021 tarihleri arasında, Bonus üye işyerlerinde yapılan harcamalarda kullanılabilecektir.
 • Kazanılan bonus kullanılmadığı takdirde 29 Nisan 2021 tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya www.carrefoursa.com ‘deki ürün ve sepet indirimleri ile birleştirilebilir, Bonus kazanımı için karttan çekilen tutarın 350 TL ve üzerinde olması gerekmektedir.
 • Kampanya kapıda ödeme seçeneğinde geçerli değildir.
 • İptal ve iade işlemlerinde bonus yüklemesi yapılmayacaktır.
 • CarrefourSA ve Garanti BBVA kampanyayı dilediği zaman durdurma ve/veya kampanya koşullarını değiştirme yetkisine sahiptir.
 • CarrefourSA Online Market ön provizyon işleminin provizyona dönmesi gerekmektedir. Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 350 TL olan siparişler bonus kazanabilecektir.
 • Kampanya dahilindeki işlemlerin mutlaka Garanti BBVA posu kullanılarak gerçekleştirilmiş olması gerekmektedir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA.com’da Herkese 15₺ Chi̇ppi̇n + World’e Özel 25₺ Worldpuan Kazan!

Fırsat 3 gün kaldı
Kampanya 04 - 30 Kasım 2021 tarihleri arasında www.carrefoursa.com adresinden veya CarrefourSA...Daha Fazla

Kampanya 04 – 30 Kasım 2021 tarihleri arasında www.carrefoursa.com adresinden veya CarrefourSA mağazalarından Chippin ile tek seferde yapılan 150 TL ve üzeri ödemelerde geçerlidir ve bu ödemeden 15 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

World Mobil uygulaması üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklandıktan sonra ödeme Chippin’e ekli World özellikli Yapı Kredi kredi kartı ile yapılırsa 25 TL Worldpuan kazanılacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa, www.carrefoursa.com veya CarrefourSA mağazalarından yalnız birinden faydalanabilir.

Kampanya dahilinde kazanımlar Chippin bakiye harcaması hariç yapılan, uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler sipariş teslimatı yapıldıktan 24 (yirmi dört) saat sonra kullanılabilecektir.

Kampanyadan Worldpuan kazanılması için World Mobil uygulaması üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklanarak kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

Kampanyaya Yapı Kredi bireysel kredi kartları dahildir, banka kartları, business kartlar, ön ödemeli kartlar kampanyaya dahil değildir.

Kampanyaya sadece peşin (tek çekim) harcamalar dahildir, taksitli işlemler dahil değildir.

Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Ek kartlar ile yapılacak harcamalar da kampanyaya dahil olup, puan yüklemeleri asıl karta yapılmaktadır.

Kampanyaya katılım yapılması durumunda kampanya kapsamında kazanılan Worldpuan’lar 7 Aralık 2021 tarihine kadar en az 1 adet kullanıma açık kart olması durumunda yüklenecek olup, Worldpuan’ların son kullanma tarihi 6 Ocak 2022’dir. Kullanılmayan 7 Ocak 2022’de geri alınacaktır.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez. Yasaklı ürünler kampanyaya dahil değildir.
CarrefourSA’da Chippin ile yapılan işlemlerde iade yapılması durumunda; tutar kullanıcıya “iade çeki” olarak iade edilecek ve “iade çeki” verildiği tarihten itibaren 1 (bir) ay içerisinde kullanılabilecektir.

Chippin, Yapı Kredi Bankası ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.


Kampanya 01 – 31 Ekim 2021 tarihleri arasında www.carrefoursa.com adresinden Chippin ile yapılan mobil ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde www.carrefoursa.com adresinden Chippin ile yapılan ödemelerden anında %10 Chippin kazanılacaktır. %10 Chippin toplamda 1.000 TL’ye kadar yapılan ödemelerden kazanılacaktır ve bir kullanıcı kampanya döneminde en fazla 100 TL değerinde Chippin kazanabilecektir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA’larda 50 TL chip-para!

Fırsat 15 saat kaldı
27 Ekim -28 Kasım tarihleri arasında CarrefourSA'lardan ve carrefoursa.com'dan yapacağınız...Daha Fazla

27 Ekim -28 Kasım tarihleri arasında CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com’dan yapacağınız 200 TL ve üzeri 3. alışverişinize 50 TL chip-para!

Kampanya detayları:

 • 27 Ekim – 28 Kasım tarihleri arasında CarrefourSA’larda ve carrefoursa.com’da farklı günlerde yapılacak toplam 200 TL ve üzeri üçüncü alışverişinize 50 TL chip-para sunulmaktadır
 • Chip-para hediyesi, kampanya koşulları gerçekleştirildikten sonra karta anında yüklenecektir ve 13 Aralık 2021 tarihine kadar CarrefourSA’larda kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
 • Kampanyaya katılmak için, ilk harcamadan önce Akbank sistemine kayıtlı olan cep telefonu numarasından “”KIŞ”” yazıp 4566 ’ya SMS göndererek kayıt olmak gerekmektedir. Belirtilen kısa mesajın Akbank sistemine ulaşmasından ve Akbank tarafından ‘kayıt oldunuz’ bilgisinin tarafınıza iletilmesinden sonra kampanyaya katılım sağlamış olursunuz. Katılım için gönderilen SMS’ler; operatörlerin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilir. Axess Mobil üzerinden kampanyaya katılmak için harcamadan önce “Hemen Katıl” butonu tıklanmalıdır. Kampanyanın profil alanındaki “Kampanyalarınız” başlığı altında görünmesinden sonra kampanyaya katılım sağlanır.
 • Axess, Wings, Free, Neo ve Akbank Kart, Ticari Kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank O’Card Axess puan kampanyasına dahil değildir.
 • Chip-para kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamaların toplamından kampanyadan bir defa en fazla 50 TL chip-para kazanabilir. Kazanılan ödül tutarı, müşterinin kampanya kapsamındaki harcamasını gerçekleştirdiği kartına yüklenecektir. Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. İptal ve iade işlemlerinde yüklenen chip-para iade alınacaktır. Chip-para’nın kullanılmış olması halinde ekstreye borç yansıtılacaktır.
 • Axess Mobil veya SMS ile kayıt olmayan kart sahiplerinin harcamaları kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Kampanya kapsamında mağazalardaki harcamaların Akbank Axess POS uygulaması yüklü terminalinden yapılması gerekmektedir. Chippin kasaları ya da uygulaması üzerinden yapılan işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Carrefoursa.com’da 50₺ Puan Kazan! [300/30₺-500/50₺ Harca Kazan]

Fırsat Süresi Doldu
Kampanyaya katılan müşteriler, 13 - 24 Ekim 2021 tarihleri arasında...Daha Fazla

Kampanyaya katılan müşteriler, 13 – 24 Ekim 2021 tarihleri arasında Bireysel CarrefourSA Kart’larıyla (Bireysel, Mobil) onay SMS’i sonrası tek seferde yapacağı yasaklı ürünler hariç 300TL ve üzeri alışverişe 30TL veya 500TL ve üzeri alışverişe 50TL puan kazanabilecektir.

 • 13 – 24 Ekim 2021 tarihleri arasında yapılacak olan SMS’li katılımlarda geçerli olacaktır
 • Müşterinin SMS atarak talepte bulunduğu cep telefonu CarrefourSA Kart Dijital Üyelik programında kayıtlı olması gerekmektedir. Kayıtlı değilse kampanyaya katılım sağlayamaz. Kampanyaya katılım için öncelikle CarrefourSA Kart Dijital Üyelik sürecinin tamamlanıp, daha sonra kampanya katılım SMS’i atılması gerekmektedir.
 • Alışverişlerin kampanyaya dahil olabilmesi için onay alınan cep telefonu numarası ya da bu telefona bağlı olan aktif Bireysel CarrefourSA Kart’ı (Bireysel ve Mobil Kart) ile yapılması gerekmektedir. Ticari Kartlar ve diğer indirim kartları ve hediye çekleri kampanyada kullanılamaz.
 • Kampanya koşullarına uygun 300TL üzeri alışverişlerde 30TL veya 500TL üzeri alışverişlerde 50TL puan kazanımı olacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilir.
 • Kazanılan puanlar 27 Ekim 2021’de alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a yüklenecek olup, geçerlilik süresi yüklendiği gün dahil 30 gündür.
 • Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 50TL puan kazanabilecektir.
 • Kampanya yalnızca “KAZAN” SMS’inin gönderildiği cep telefonu veya ilgili telefona bağlı olan CarrefourSA kart alışverişlerinde geçerlidir.
 • Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.
 • Alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecek, tütün mamülleri, şans oyunları, kasa poşeti, hediye çeki, kuyum, cep telefonu, büyük beyaz eşya, klima(vantilatör hariç), televizyon, bilgisayar, laptop, yazıcı ve fotokopi kâğıdı alışverişleri ile GSM TL ve E-PİN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır.
 • Ödeme esnasında CarrefourSA puan/ kurumsal çek kullanılırsa bu tutarlar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve bu şekilde yapılan ödemeler toplam fiş tutarından düşülecektir.
 • Kazanılan puanlar nakde çevrilmemektedir. Kazanılan puanlar alkollü içecekler, tütün mamulleri, şans oyunları, hediye kart, kuyum, kasa poşeti alışverişleri ile GSM TL ve E-PIN yüklemelerinde kullanılamaz.
 • CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi 444 10 00’da.

Kampanyaya Nasıl Katılabilirim?: 4604’e “KAZAN” yazarak SMS gönderilmelidir. SMS gönderildikten sonra cep telefonuna bilgilendirme SMS’i gelir. Başarılı kayıt sonrasında, kampanya katılım onay SMS’i alınır.

https://www.carrefoursa.com/kazan


Carrefoursa.com’da 200 TL Alışverişine 40 TL Chippin Hediye

Kampanya 29 – 30 – 31 Mart 2021 tarihleri arasında www.carrefoursa.com adresinden Chippin ile yapılan mobil ödemelerde geçerlidir.

Kampanya döneminde www.carrefoursa.com adresinden Chippin ile tek seferde yapılan 200 TL ve üzeri ödemelerden 40 TL değerinde Chippin kazanılacaktır.

Kampanya dahilinde kazanımlar uygulamaya eklenen kredi kartı harcama tutarı üzerinden hesaplanacaktır.

Kampanyadan her kullanıcı 1 (bir) defa faydalanabilir.
Kampanya kapsamında kazanılan Chippinler sipariş teslimatı yapıldıktan 24 saat sonra kullanılabilecektir.

Kampanyadan kazanılan Chippinler nakit olarak talep edilemez ve arkadaşa transfer edilemez. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal kart/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir.

Kampanya yalnızca www.carrefoursa.com adresinde geçerlidir. Kampanya CarrefourSA’lar ve Gima marketlerde, hızlı kasalarda, Lezzet Arası’nda geçerli değildir.

Chippin ile ödeme yapmak veya Chippinlerini harcamak için öncelikle kredi kartını uygulamaya eklemelisin.

Chippin ile ödeme işlemi için aşağıdaki adımları takip etmelisin:
– www.carrefoursa.com adresinden “Ödeme Şekli” adımında “Chippin İle Ödeyin”i seçmeli ve telefonundan Chippin uygulamasını açmalısın
– Uygulamadan “Ödeme Yap”a basmalı ve ekranda yer alan Chippin numaranı www.carrefoursa.com/tr ‘de yer alan “Chippin Numaranız” kısmına girmelisin
– www.carrefoursa.com ‘un sağında yer alan “Siparişi Tamamla” butonuna tıklamalısın
– Sayfadan ayrılmadan telefonundan Chippin uygulamasına gelen ödeme onay ekranından varsa harcamak istediğin Chippinlerini ve işlemini tamamlayacağın kredi kartını seçerek ödemeni onaylamalısın. İşlemin tamamlandığında siparişin alınmış olacak.

Chippin ve CarrefourSA kampanya koşullarını değiştirme ve kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Güncel Kampanyaları

Fırsat Süresiz
CarrefourSA'nın tüm indirimlerine bu sayfadan ulaşabilirsiniz.
Hemen Al
100% Başarılı

ininal Kart’la 50 TL 2.Market Harcamana 20 TL hediye!

Fırsat 3 gün kaldı
ininal Kart’la ikinci 50 TL ve üzeri market alışverişine 20...Daha Fazla

ininal Kart’la ikinci 50 TL ve üzeri market alışverişine 20 TL hediye! Market alışverişini ininal Kart’la öde, 20 TL bizden olsun! ininal 7₺ kazandıran davet kodu: et566495 ininal üye olmak için tıklayın! Sanal kart alarak anında indirim yapabilirsiniz.

 • Kampanya 4 Ekim 2021 saat 15:00 – 30 Kasım 2021 saat 23:59 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyadan kampanya periyodu boyunca iki kez 50 TL ve üzeri market alışverişini ininal Kart ile ödeyen kullanıcılar faydalanacaktır.
 • Getir, İstegelsin, Banabi gibi online marketler de kampanyaya dahildir.
 • Kampanya boyunca kazanılacak en fazla ödül 20 TL değerindedir.
 • Kampanya MCC kodu 5411 ve 5499 olan işyerlerinde geçerlidir.
 • Her kullanıcı kampanyadan sadece bir defa faydalanabilir.
 • Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 2.000 kişi faydalanacaktır.
 • Ödül bakiyeler ikinci 50 TL ve üzeri market harcamasının yapılmasının ardından ininal Kart’lara aktarılacaktır.
 • Kampanyaya sadece ininal.com adresi ve ininal Cüzdan uygulamasına eklenmiş fiziksel veya sanal ininal Kart’larla yapılmış işlemler dahil edilecektir.
 • ininal herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 • Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ya da limitin dolmasından ötürü ininal sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

17 Ağustos -30 Eylül tarihlerinde Migros’tan ininal Kart’la Yapacağın 150 TL ve üzeri harcamana 20 TL hediye! ininal 7₺ kazandıran davet kodu: et566495 ininal üye olmak için tıklayın!

 • Kampanya 17 Ağustos 2021 – 30 Eylül 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • ininallılara özel 20 TL indirim Migros mağazaları ve Migros web sitesi https://www.migros.com.tr/‘de geçerlidir.
 • Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 2.000 kişi faydalanacaktır.
 • Ödül bakiyeler kazanımın gerçekleştiği gün ininal Kart’lara aktarılacaktır.
 • Her kullanıcı kampanyadan sadece bir defa faydalanabilir.
 • Kampanya diğer indirimler ve kampanyalar ile birleştirilemez.
 • Kampanyaya sadece ininal.com adresi ve ininal Cüzdan uygulamasına eklenmiş fiziksel veya sanal ininal Kart’larla yapılmış işlemler dahil edilecektir.
 • Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ya da limitin dolmasından ötürü ininal sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.
 • ininal ve Migros herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

Market alışverişini ininal Kart’la öde, 25 TL bizden olsun!

Getir’de ininal Kart’ınla 50 TL ve üzeri siparişine 10 TL hediye!

Getir siparişini ininal Kart’la ver, 10 TL hediye kazan!

 • Kampanya 23.12.2020 12:00-31.01.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Getir’de ininal Kart’la 50 TL ve üzeri harcama yapan kullanıcılara, ödemelerinin 10 TL iade edilecektir.
 • Kampanya boyunca kazanılacak en fazla ödül 10 TL değerindedir.
 • Her kullanıcı kampanyadan sadece bir defa faydalanabilir.
 • Kampanyadan kampanya koşulunu sağlayan ilk 1.000 kişi faydalanacaktır.
 • Ödül bakiyeler kazanımın gerçekleştiği günün ertesi günü sabah ininal Kart’lara aktarılacaktır.
 • Kampanyaya sadece ininal.com adresi ve ininal Cüzdan uygulamasına eklenmiş fiziksel veya sanal ininal Kart’larla yapılmış işlemler dahil edilecektir.
 • ininal ve Getir herhangi bir zamanda kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma, uzatma ya da sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.
 • Herhangi bir nedenle kampanyanın öngörülen son tarihten önce bitmiş olmasından ya da limitin dolmasından ötürü ininal sorumlu tutulamaz.
 • Kampanyaya katılan herkes yukarıda belirtilen kampanya şartlarını kabul etmiş sayılır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA 100₺ Alışverişe 20₺ İndirim – Akbank FAV

Fırsat Süresi Doldu
Akbank FAV’a özel CarrefourSA mağazaları ve www.carrefoursa.com’da 100 TL ve...Daha Fazla

Akbank FAV’a özel CarrefourSA mağazaları ve www.carrefoursa.com’da 100 TL ve üzeri ilk alışverişine 20 TL İndirim!

 • 31 Ekim’e kadar CarrefourSA mağazalarından ve carrefoursa.com ‘dan yapılacak 100 TL ve üzeri ilk alışverişinize 20 TL indirim sunulmaktadır. Kampanyadan faydalanmak için işlemin Axess üye işyeri POS’u üzerinden yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyadan yalnızca, 18-26 yaş aralığında, öğrenci ve Akbank FAV’a dahil olup gerekli kriterleri yerine getiren kişiler yararlanabilir.
 • Akbank FAV’a dahil olarak kampanyadan faydalanmak için Akbank Mobil üzerinden programa katılım sağlanması gerekmektedir.
 • Detaylı bilgi için https://www.akbank.com/tr-tr/hizmetler/Sayfalar/akbank-fav.aspx
 • Kampanyaya bireysel Axess, Wings, Free kartlar dahildir. Akbank Kart, Ticari kartlar ve Bank’O Card Axess kampanyaya dahil değildir. Ek kartlar kampanya kapsamındadır.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilecektir ve en fazla 20 TL indirim kazanabilecektir. İndirim kredi kartının ilk ekstresine yansıyacaktır
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Söz konusu kampanya katılımında hiçbir ücret alınmamakta, kampanya koşulu sağlanmadığı için ek bir ücret / ceza yansıtılmamaktadır.

https://www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/akbank-fav-carrefoursa-kampanyasi.aspx

23 Haziran – 20 Temmuz tarihleri arasında Kurban Koli tekli alımlarında Axess’e özel 125 TL indirim!

Kampanya detayları:

 • 23 Haziran – 20 Temmuz tarihleri arasında CarrefourSA mağazalarından ve carrefoursa.com’dan yapılacak 1.950 TL ve 2.050 TL’lik Kurban Kolisi alımlarında geçerlidir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Kurban Koli ödemesinin mağazalarda kasada ayrı tek bir işlem olarak yapılması gereklidir.
 • Sanal pos üzerinden yapılan alımlarda yine Kurban Koli ödemesi ayrı işlem olarak geçirilmelidir.
 • İndirimden tekli alımlar faydalanabilir. Çoklu alımlarda ise 5 yada 10 adet kampanyaya dahil koli paketinin kasadan tek seferde toplu olarak geçirilmesi ile ya da sanal postan ayrı işlem olarak geçirilmesi ile indirim hakkı geçerlidir.
 • Axess, Wings, Free, bu kartlara bağlı ek kartlar ile ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Akbank kart (debit), Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar ise indirim kampanyasına dahil değildir. Kampanyaya sanal POS’tan yapılan işlemler dahildir.
 • Nakit çekim, eft/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, SGK/vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • İndirim kampanyası müşteri bazındadır. Bir müşteri asıl ve ek kartları ile yapacağı harcamalar ile kampanyadan 1 defa yararlanabilir. Kampanya kapsamında yaptığı tüm harcamalar içinde kampanyaya dahil ilk işlemine indirim yansır.
 • İndirim kredi kartları için ise ilk ekstresine yansıyacaktır.
 • Kampanya kapsamında harcamaların Akbank Axess POS terminalinden ya da Akbank Sanal POS’undan yapılması gerekmektedir. Chippin kasaları ve uygulaması üzerinden yapılan alışverişler hariçtir.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 3.500 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb), tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 8 ay, sağlık ürünü alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, fiyatı 3500 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve, yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

CarrefourSA’da seçili Ramazan Kolilerinde % 10 indirim! – Axess

25 Mart – 15 Mayıs tarihleri arasında Lüks, Süper ve Mega Ramazan Koli tekli alımlarında Axess’e özel %10 indirim!

Kampanya detayları:

 • 25 Mart – 15 Mayıs tarihleri arasında CarrefourSA mağazalarından ve carrefoursa.com’dan yapılacak Lüks Ramazan Kolisi, Süper Ramazan Kolisi ve Mega Ramazan Kolisi alımlarında geçerlidir. Diğer Ramazan Koli paketleri indirim kampanyasına dahil değildir.
 • Kampanyadan yararlanmak için Ramazan Koli ödemesinin mağazalarda kasada ayrı tek bir işlem olarak yapılması gereklidir.
 • Sanal pos üzerinden yapılan alımlarda yine Ramazan Koli ödemesi ayrı işlem olarak geçirilmelidir.
 • İndirimden tekli alımlar faydalanabilir. Çoklu alımlarda ise 5 yada 10 adet kampanyaya dahil koli paketinin kasadan tek seferde toplu olarak geçirilmesi ile ya da sanal postan ayrı işlem olarak geçirilmesi ile indirim hakkı geçerlidir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

25₺ CarrefourSA Online Market İndirim Kodu – Kırtasiye Okula Dönüş

Kod Süresi Doldu
CarrefourSA kupon kodu, kırtasiye ürünlerinde 75₺ ve üzeri alışverişlerinize 25₺...Daha Fazla

CarrefourSA kupon kodu, kırtasiye ürünlerinde 75₺ ve üzeri alışverişlerinize 25₺ okula dönüş indirimi sağlar!

Geçerli ürünler: https://www.carrefoursa.com/okula-donus

Hediye çeki Yalnızca, 01.09.2021 tarihinde geçerlidir.


3 – 10 Mayıs tarihleri arasında www.carrefoursa.com internet sitesi ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişte anında 40 TL indirim fırsatından yararlanılacaktır.
Kampanyadan faydalanabilmek için, 400 TL ve üzeri alışverişte BAHAR kodunu, sipariş verirken ödeme adımı sayfasında Sipariş Özeti kutusu altında yer alan İndirim Kodu alanına girebilirsiniz.
İndirim kodları her müşteri için tek kullanımlıktır. Kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
İndirim kuponları C-Club Card kullanıcıları için geçerli değildir. C-Club Card kullanıcıları hesaplarından numaralarını silerek indirim kuponunu kullanabilirler.
Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.
Ramazan Kolisi, Elektronik ürün, Dijital Kart, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri, Fotokopi Kağıdı, Kargo Bedava Ürünler, Altın ve Alışveriş Poşeti siparişlerinde kullanılamaz.

ALE-SBTW-PSF4-1RRL Daha Az

VRISINEK Kodu Aç 
100% Başarılı

25 TL CarrefourSA İndirim Kuponu – TeknoClub

Fırsat Süresiz
Teknosa TeknoClub'a ücretsiz üye ol, anında 25₺ CarrefourSA indirim kuponu...Daha Fazla

Teknosa TeknoClub’a ücretsiz üye ol, anında 25₺ CarrefourSA indirim kuponu puanı kazan! CarrefourSA’da 25 TL puan fırsatı

CarrefoursSA Teknoclub kampanyası burada: https://www.teknosa.com/kampanyalar/25TL-CarrefourSA-Puan/25TL-CarrefourSA-Puan

Teknoclub için tıkla: https://www.teknosa.com/teknoclub

CarrefourSA’dan yapılacak tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişlerde 25 TL CarrefourSA Puan kazanılacaktır. Kampanya TeknoElit, TeknoPro ve TeknoPlus üyelerine özel  arasında tüm Türkiye’deki CarrefourSA marketlerinde geçerlidir.

 • Kampanyadan her müşteri 1 kere faydalanabilir.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için Teknosa tarafından gönderilen puan kodunun, ürünler kasada okutulmadan önce CarrefourSA marketleri kasalarına girişi yapılması gerekmektedir. Kampanya kriterleri karşılanan alışverişler sonrası, puanlar müşterilerin CarrefourSA Kart’larına tanımlanacaktır. CarrefourSA kartı olmayan müşterilerimiz kartlarını CarrefourSA kasalarından alışveriş öncesi hemen temin edebilirler.
 • Kampanya kapsamında puan kodları müşterilere;
  2 Eylül’den önce TeknoElit, TeknoPro ve TeknoPlus üyelik seviyesinde ise 2 Eylül’de,
  2-13 Eylül tarihleri arasında TeknoElit, TeknoPro ve TeknoPlus üyelik seviyesi kazanan müşterilerimize 14 Eylül’de
  14-20 Eylül tarihleri arasında TeknoElit, TeknoPro ve TeknoPlus üyelik seviyesi kazanan müşterilerimize 21 Eylül’de
  21-27 Eylül tarihleri arasında TeknoElit, TeknoPro ve TeknoPlus üyelik seviyesi kazanan müşterilerimize 27 Eylül’de programa kayıtlı cep telefonlarına SMS yoluyla iletilecektir.

shuter Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA 30 TL Puan Hediye! – Zubizu

Fırsat Süresi Doldu
Hemen kampanyaya katılın, tüm Türkiye’deki CarrefourSA Marketleri’nden, CarrefourSA.com ve CarrefourSA...Daha Fazla

Hemen kampanyaya katılın, tüm Türkiye’deki CarrefourSA Marketleri’nden, CarrefourSA.com ve CarrefourSA Online Market uygulamasından ZUBİZU’ya kayıtlı cep telefon numaranız ile bu ay herhangi bir günde tek seferde yapacağınız alışverişte 200 TL harcamaya 30 TL değerinde CarrefourSA puanı kazanın!

Katılım Koşulları:

• 30 TL değerinde CarrefourSA puanı kazanmak için yapacağınız tek seferde alışverişin 200 TL ve üzeri olması gerekmektedir.
• Kampanyaya katılımınızı gerçekleştirmenizin ardından tüm Türkiye’deki CarrefourSA Marketleri’nden, CarrefourSA.com ve CarrefourSA Online Market uygulamasından CarrefourSA Kart’ınız yerine geçen ZUBİZU’ya kayıtlı cep telefon numaranız ile yapacağınız tek seferde 200 TL ve üzeri alışverişte 30 TL değerinde puan kazanabilirsiniz.
• Alkollü içecekler, tütün mamulleri, kuyum, şans oyunları, kasa poşeti, fotokopi kâğıdı, canlı kurban ve kurban kolisi hediye kart ve cep telefonu alışverişleri, GSM TL ve E-PIN yüklemeleri alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, kampanyaya konu alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.
• www.carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak alışverişlerin CarrefourSA Kart alanına ZUBİZU’ya kayıtlı cep telefon numarası girilerek alışverişin yapılması gereklidir.
• Kampanyaya katılım sağladıktan sonra, bir müşteri kampanyadan sadece bir kez faydalanabilir.
• Kazanılan 30 TL CarrefourSA puanı, 3 Eylül’de ilgili CarrefourSA Kart’ınıza yapılacaktır. Bu puanlarınızı tüm CarrefourSA marketlerde, Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market uygulamasında kullanabilirsiniz.
• CarrefourSA Kart’ınız yoksa kampanyaya katılım esnasında size otomatik olarak atanacak yeni kart ile bu kampanyadan ve CarrefourSA Kart’ın size özel sunacağı tüm indirim ve fırsatlardan faydalanabilirsiniz.
• Kampanyadan faydalanabilmek için CarrefourSA kasalarında ödeme yapmadan önce ZUBİZU’ya kayıtlı cep telefon numaranızın girilmesini sağlamanız yeterli olacaktır.
• Ödeme esnasında puan/hediye kart/çek kullanılırsa bu tutarlar toplamda fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir.
• Her ZUBİZU üyesi kampanya süresi boyunca en fazla 1 kez kampanyaya katılabilir.
• CarrefourSA puanı ile yapılan ödemeler, toplam tutar harcamasına dahil edilmeyecektir.


15 Nisan – 9 Mayıs tarihleri arasında Bireysel CarrefourSA Kart’ınızla 4 farklı günde 250 TL ve üzeri alışveriş yapın, 175 TL puan kazanın!

Kazanılan puanlar 19 Mayıs 2021’de alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a yüklenecek olup geçerlilik süresi, yüklendiği gün dahil 30 gündür.

Kampanya Koşulları:

– 15 Nisan – 9 Mayıs 2021 tarihleri arasında yapılacak olan alışverişlerde geçerlidir.
– Kampanyadan yararlanmak için müşterinin CarrefourSA kart sahibi olması ve “Kampanyaya Katıl” butonuna tıklaması gerekir. CarrefourSA kart sahibi olmayanlar kampanyadan yararlanamaz. ZUBİZU’dan CarrefourSA kartlandırma kampanyasına katılım sağlanabilir.
– Alışverişlerin kampanyaya dahil olabilmesi için onay alınan cep telefonu numarası ya da bu telefona bağlı olan aktif Bireysel CarrefourSA Kart’ı (Bireysel ve Mobil Kart) ile yapılması gerekmektedir. Ticari Kartlar ve diğer indirim kartları ve hediye çekleri kampanyada kullanılamaz.
– Kampanya koşullarına uygun 4 farklı günde yapılmış olan, 250TL üzeri alışverişlerde 175TL puan kazanımı olacaktır. Müşterilerin “Kampanyaya Katıl” butonuna tıkladıktan sonra gerçekleştirdikleri alışverişler kampanya kapsamında dikkate alınacaktır.
– Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilir.
– Kazanılan puanlar 19 Mayıs 2021’de alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a yüklenecek olup, geçerlilik süresi yüklendiği gün dahil 30 gündür.
– Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 175TL puan kazanabilecektir.
– Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak alışverişler kampanyaya dahildir.
– Online alışverişlerin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için alışveriş öncesinde, telefona bağlı CarrefourSA Kart’ın online hesaba tanıtılmış olması gerekmektedir. Online’dan yapılan alışverişlerde, teslimat için oluşturulan fatura tutarı dikkate alınacak olup, iptal ve iadeler bu tutardan düşülecektir. Tedarik edilemeyen ürünlerin tutarı, kampanya kapsamında değerlendirilecektir.
– Online siparişlerde sipariş tarihi dikkate alınacak olup, teslimat tarihleri dikkate alınmayacaktır.
– Toplam alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecekler, tütün mamulleri, kuyum, şans oyunları, kasa poşeti, hediye kart, cep telefonları, fotokopi kağıdı, ramazan kolisi, GSM TL ve E-PIN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır.
– Ödeme esnasında CarrefourSA puan/ kurumsal çek kullanılırsa bu tutarlar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve bu şekilde yapılan ödemeler toplam fiş tutarından düşülecektir.
– Kazanılan puanlar nakde çevrilmemektedir. Kazanılan puanlar alkollü içecekler, tütün mamulleri, şans oyunları, hediye kart, kuyum, kasa poşeti alışverişleri ile GSM TL ve E-PIN yüklemelerinde kullanılamaz.
– CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.


Türk Telekom’la (mobil, ev interneti), tasarruflu alışverişin adresi www.carrefoursa.com’da 150 TL ve üzeri alışverişe 20 TL anında indirim ayrıcalığı sizleri bekliyor! Kampanyadan faydalanabilmek için, Türk Telekom BiDünya Fırsat mobil uygulaması üzerinden veya ​Online İşlemler Bana Özel​ menüsünden Fırsat Kodu Al butonu Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Alışverişine 10₺ Opet Puan Kazan!

Fırsat Süresi Doldu
CarrefourSA ve Opet’in iş birliğinde düzenlenen kampanya kapsamında, İstanbul’daki tüm...Daha Fazla

CarrefourSA ve Opet’in iş birliğinde düzenlenen kampanya kapsamında, İstanbul’daki tüm CarrefourSA Marketleri’nde, www.carrefoursa.com web sitesinde ve CarrefourSA Online Market uygulamasında ise İstanbul iline yapılacak teslimatlarda, CarrefourSA Kart ile tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşteriler Opet’te 10 TL değerinde yakıt puan kazanıyor.

 • Bu kampanya 20 Nisan – 13 Mayıs 2021 tarihleri arasında, İstanbul’daki tüm CarrefourSA Marketleri’nde, www.carrefoursa.com web sitesinde ve CarrefourSA Online Market uygulamasında ise İstanbul iline yapılacak teslimatlarda geçerlidir.
 • CarrefourSA Kart ile tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterilerin ilgili alışveriş fişlerinin altında kampanya katılım kodu çıkacaktır. www.carrefoursa.com web sitesi ve CarrefourSA Online Market uygulamasını kullanarak kampanya koşullarını sağlayan müşterilere kampanya katılım kodları e-mail ile iletilecektir.
 • Kampanyadan faydalanmak isteyen müşterilerin, CARREFOURSA yazıp birer boşluk bırakıp cep telefonu numaralarını, plakalarını ve katılım kodunu sırasıyla yazarak 7276’ya SMS olarak göndermeleri gerekmektedir. Başarılı SMS katılımı sonucunda Opet tarafından 10 TL değerinde yakıt puan müşterilerin cep telefonu numarasına yüklenecektir.
 • Puanlar Opet istasyonlarındaki market görevlisine cep telefonu numarası söylenerek, cepten tanıma uygulaması üzerinden harcanabilecektir.
 • Puanların harcanabilmesi için cep telefonunun Opet aktivasyonunun yapılmış olması gerekmektedir. Aktivasyon Opet Mobil Uygulaması’ndan, opetaktivasyon.paro.com.tr linkinden gerçekleştirilebilir. Kampanyaya SMS ve mobil kanaldan katılım için son gün 13 Mayıs 2021’dir.
 • Kazanılan yakıt puanlar 30 Haziran 2021’e kadar kampanyaya dahil Opet istasyonlarından tek seferde yapılacak 200 TL ve üzeri benzin veya motorin alışverişlerinde harcanabilecektir.
 • Harcanmayan puanlar 1 Temmuz 2021 tarihinde geçerliliğini yitirecektir.
 • Bir müşteri kampanyadan en fazla 20 TL yakıt puan kazanabilir.
 • Kampanyaya katılım sınırlı sayıdadır ve bu kampanya başka bir kampanya ile birleştirilemez.
 • Kampanyaya 18 yaşından büyükler katılabilir.
 • Alkollü içecek, tütün mamulleri, kasa poşeti, kuyum, oto lastiği, fotokopi kağıdı, ramazan kolisi, bahçe, mobilya ve cep telefonu alışverişleri ile GSM TL ve E-PIN yüklemeleri kampanya kapsamında olmadığından, alışveriş tutarı hesaplanırken dikkate alınmayacaktır.
 • CarrefourSA ve Opet kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi opet.com.tr, 444 67 38 ve 444 10 00’da.

opet__1695x532.jpg

CarrefourSA Çamaşır Makinesi Çekilişi: Calgon, Marc, Vanish, Cillit Bang, Lysol, Airwick, Woolite

22 Mart-22 Nisan tarihleri arasında CarrefourSA Marketleri’nden, Carrefoursa.com’dan ve CarrefourSA Online Market uygulamasından CarrefourSA Kart ile tek seferde 50 TL ve katları Reckitt Benckiser Ev ve Hijyen Ürünleri A.Ş.’ye ait Calgon, Marc, Vanish, Cillit Bang, Lysol, Airwick ve Woolite markalı alışverişlerinizde 1 cekilis hakki kazanin!.

4604’e ‘HIJYEN’ yazıp ücretsiz olarak SMS atılarak kampanyayı katılım sağlanmalıdır. 5 kişi; Arçelik 7103DY Çamaşır Makinesi (adedi: 2.685,00-TL), 15 kişi; Arçelik K 3300 Beyaz Türk Kahve Makinesi (adedi: 659,00-TL), 15 kişi; Arçelik 3283 IN Çay Makinesi (adedi: 609,00-TL) ve 15 kişi; Arçelik K 1261 RHB El Blender Set (adedi: 599,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.


1-21 Mart 2021 tarihleri arasında tek seferde 250 TL ve üzeri alışverişe 25 TL veya 500 TL ve üzeri alışverişe 75 TL puan hediye!

Kampanyaya katılan müşteriler, 1-21 Mart 2021 tarihleri arasında Bireysel CarrefourSA Kart’larıyla (Bireysel, Mobil) onay SMS’i sonrası tek seferde yapacağı yasaklı ürünler hariç 250 TL ve üzeri alışverişe 25 TL veya 500 TL ve üzeri alışverişe 75 TL puan kazanabilecektir. Kazanılan puanlar 24 Mart 2021’de alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a yüklenecek olup geçerlilik süresi, yüklendiği gün dahil 30 gündür.

Kampanya Koşulları

 • 1-21 Mart 2021 tarihleri arasında yapılacak olan SMS’li katılımlarda geçerli olacaktır.
 • Müşterinin SMS atarak talepte bulunduğu cep telefonu CarrefourSA Kart Dijital Üyelik programında kayıtlı olması gerekmektedir. Kayıtlı değilse kampanyaya katılım sağlayamaz. Kampanyaya katılım için öncelikle CarrefourSA Kart Dijital Üyelik sürecinin tamamlanıp, daha sonra kampanya katılım SMS’i atılması gerekmektedir.
 • Alışverişlerin kampanyaya dahil olabilmesi için onay alınan cep telefonu numarası ya da bu telefona bağlı olan aktif Bireysel CarrefourSA Kart’ı (Bireysel ve Mobil Kart) ile yapılması gerekmektedir. Ticari Kartlar ve diğer indirim kartları ve hediye çekleri kampanyada kullanılamaz.
 • Kampanya koşullarına uygun 250 TL üzeri alışverişlerde 25 TL veya 500 TL üzeri alışverişlerde 75 TL puan kazanımı olacaktır.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Her müşteri kampanyadan 1 defa faydalanabilir.
 • Kazanılan puanlar 24 Mart 2021’de alışveriş yapılan CarrefourSA Kart’a yüklenecek olup, geçerlilik süresi yüklendiği gün dahil 30 gündür.
 • Her müşteri kampanya kapsamında en fazla 75 TL puan kazanabilecektir.
 • Kampanya yalnızca “KAZAN” SMS’inin gönderildiği cep telefonu veya ilgili telefona bağlı olan CarrefourSA kart alışverişlerinde geçerlidir.
 • Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Toplam alışveriş tutarı hesaplanırken alkollü içecekler, tütün mamulleri, kuyum, şans oyunları, kasa poşeti, fotokopi kâğıdı, hediye kart ve cep telefonu alışverişleri ve GSM TL ve E-PIN yüklemeleri dikkate alınmayacaktır.
 • Ödeme esnasında CarrefourSA puan/ kurumsal çek kullanılırsa bu tutarlar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecek ve bu şekilde yapılan ödemeler toplam fiş tutarından düşülecektir.
 • Kazanılan puanlar nakde çevrilmemektedir. Kazanılan puanlar alkollü içecekler, tütün mamulleri, şans oyunları, hediye kart, kuyum, kasa poşeti alışverişleri ile GSM TL ve E-PIN yüklemelerinde kullanılamaz.
 • CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 • Detaylı bilgi 444 10 00’da.

https://www.carrefoursa.com/kazan

CarrefourSA’da hafta sonuna özel 100₺ ve üzeri alışverişlere kargo bedava!

CarrefourSA online mağazasından taptaze meyve ve sebzeler, et, tavuk ve balık gibi ürünler, süt ve süt ürünleri, gıda ve şekerleme ürünleri, bebek ürünleri, temizlik ürünleri, kağıt ve hijyen ürünleri, ev yaşam ve eğlence ürünleri ve elektronik ürünlerden yapacağınız alışverişlerinizde hafta sonuna özel ücretsiz teslimat fırsatı sunuyor.

CarrefourSA Sevgililer Günü alışverişleri %40’a varan indirimle çok hesaplı! Şampuan ve Saç Kremi çeşitlerinde, Erkek kişisel bakım ürünlerinde, Saç boyalarında, Evcil hayvan mamalarında, Paşabahçe ve borcam ürünlerinde %40’a varan indirim sizi bekliyor!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 45 CarrefourSA Gıda & Atıştırmalık Süpermarket İndirimi

Fırsat Süresiz
Aradığınız tüm markalar uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla birlikte CarrefourSA.com'da,...Daha Fazla

Aradığınız tüm markalar uygun fiyat ve indirim fırsatlarıyla birlikte CarrefourSA.com’da, aynı gün kapınızda!Gıda, Şekerleme sayfamızda bulabilir, uygun ve indirimli fiyatlardan online sipariş vererek hemen yararlanabilirsiniz!

69,90 TL CarrefourSA Ramazan Kolileri İndirimli Satışta + % 10 Axess İndirimi: CarrefourSA’da 2021 Ramazan Kolileri 69.90 TL’den başlayan fiyatlarla çok avantajlı!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Marketlerde Bonus’a özel 60TL Bonus! [Migros Sanal Market, CarrefourSA Online Market, İstegelsin, Getir, A101, Banabi]

Fırsat 3 gün kaldı
Kampanyaya katılın, markette Bonus üye işyerlerinden yapacağınız 150 TL ve...Daha Fazla

Kampanyaya katılın, markette Bonus üye işyerlerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri her ikinci harcamanıza 20 TL, toplam 60 TL bonus kazanın!

DİĞER BİLGİLER

 • Markette Bonus üye işyerlerinden yapacağınız 150 TL ve üzeri her ikinci harcamanıza 20 TL, toplam 60 TL bonus verilecektir.
 • Kampanya 1 – 21 Kasım 2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanyada tüm işlemler 150 TL ve üstü harcamalar için geçerlidir.
 • Kampanyaya dahil iş yerleri için https://www.bonus.com.tr/marketisyerleri
 • Fiziki ve sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya Garanti Bonus’lar, Bonus Flexi, Money Bonus, Flexi ve Bonus Genç, Paracard Bonus, Bonus Business ve Easy dahildir.
 • Kampanyaya katılmak için ilk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklayabilir ya da GIDA yazıp 3340’a SMS gönderilmesi gereklidir.
 • Kampanyaya Bonus sanal kartlar, internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri ve vergi ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 60 TL bonus kazanabilir.
 • Bonus kullanım tarihleri 24 Kasım – 24 Aralık’tır. 24 Aralık’tan sonra kullanılmayan bonuslar geri alınacaktır.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • BonusFlaş ile katılım sadece şahıs şirketi sahibi müşterilerin ticari kartları ile sağlanabilmektedir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Flexi, Bonus Flexi ve Bonus Genç sahipleri kampanyaya 5,99 TL’ye katılabilir.İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl”ı tıklamalı ya da EVET GIDA yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a sms göndermeleri gereklidir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
Marketlerden yapacağınız harcamalar için; İnternetten yapacağınız harcamalar için;
A101
AKYURT
ALİ PEHLİVANOĞLU
ALTUNBİLEKLER
BEŞLER GIDA SİVAS
BİM
BİZİM TOPTAN
CARREFOURSA
CİTTY GROSS
ÇAĞDAŞ
FİLE MARKET
GRUP SERRA
GÜN MARKET DENİZLİ
HADİM
HAKMAR
HAPPY
HAPPY CENTER
KİLPA MARKETLER
METRO
MİGROS
MOPAŞ
MUHARREM PEHLİVANOĞLU
OLİ CENTER
ORUÇ
ÖZDİLEK HİPERMARKETLER
ÖZHAN
ÖZKURUŞLAR
SEMBOL CENTER
SEYHANLAR
ŞOK
ÜÇLER
YUNUS MARKETLER
A101
BANABİ
BİZİM TOPTAN
CARREFOURSA
GETİR
HEPSİEXPRESS
ISTEGELSIN
MACROONLINE
MIGROS HEMEN
MIGROS SANAL MARKET
MOPAŞ
ÖZDİLEK HİPERMARKETLER
ŞEHZADE ONLINE
TAZE DİREKT

İlk harcamadan önce Bonus Flaş üzerinden kampanyaya katıl ya da GENCMARKET yazıp kart son 6 hane ile 3340’a sms at, market harcamalarında yapacağın toplam 350 TL ve üzeri harcamalarından 35 TL bonus kazan! Bonus üye işyerlerinden yapılan harcamalar kampanyaya dahildir.

DİĞER BİLGİLER

 • 31 Ekim’e kadar markette Bonus üye işyerlerinden yapacağın toplam 350 TL ve üzeri harcamalara 35 TL bonus verilecektir.
 • Kampanya müşteri bazındadır, bir müşteri en fazla 35 TL bonus kazanabilir.
 • Kazanılan bonuslar bir sonraki ayın 03’ü ve 28’i arasında kullanılabilir.
 • İlk harcamadan önce BonusFlaş’tan “Hemen Katıl” tıklanmalı ya da GENCMARKET yazıp bir boşluk bırakarak kart son 6 hane ile 3340’a sms gönderilmesi gereklidir.
 • Kampanyaya Bonus Genç Kart ve Bonus Genç Paracard dahildir.
 • Fiziki ve sanal POS’tan yapılan harcamalar dahildir.
 • Kampanyaya internetten yapılan harcamalar, MoTo (Mail order, Telephone order), temassız işlemler dahildir.
 • Aynı gün aynı işyerinden yapılan harcamaların sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir.
 • Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, bonus kullanımları, fatura ödemeleri dahil değildir.
 • Kampanyaya sadece yurtiçinde ve bonus üye iş yerlerinde yapılan harcamalar dahildir.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanya dahilinde iade ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Farklı ürün kategorilerinde satış yapan sanal mağazalardan yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Market sektöründe gıda dışı harcamalar kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Vodafone Pay İle Online Market Alışverişine 50₺ İndirim [100/10₺] [Migros, CarrefourSA, İstegelsin, Getir, A101, Banabi]

Fırsat Süresi Doldu
Vodafone Pay Kart’ınızla 100 TL ve üzeri yapacağınız ilk market...Daha Fazla

Vodafone Pay Kart’ınızla 100 TL ve üzeri yapacağınız ilk market alışverişine 10 TL, ikinci alışverişinize 15 TL, üçüncüsüne 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL’ye varan hediye kazanın! Vodafone Pay Android | iOS

Kampanyadan faydalanmak için Vodafone Pay uygulamasındaki kampanya sayfasında “Fırsatı Kullan” butonuna tıklamayı unutmayın!

 • Kampanya, 09.04.2021 – 12.05.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • Kampanya süresi içerisinde, fiziksel veya sanal Vodafone Pay Kart ile yapılacak ilk 100 TL’lik market alışverişinde 10 TL, ikincisinde 15 TL, üçüncüsünde 25 TL olmak üzere toplamda 50 TL’ye varan hediye kazanılacaktır.
 • Kampanyadan faydalanabilmek için, Vodafone Pay uygulaması içerisinde Kampanyalar’da yer alan “Market Harcamalarınıza 50 TL’ye varan hediye!” sayfasındaki “Fırsatı Kullan” butonuna tıklanarak kampanyaya katılınması gerekmektedir. Katılım ücretsizdir.
 • Kampanya, hem e-ticaret sitelerinde hem de mağaza içi yapılan market alışverişlerinde geçerlidir.
 • Kampanyadan 5411 (Bakkallar ve Süpermarketler), 5451 (Süt Ürünleri Dükkanları) MCC kodları altında yer alan mağazalardan yapılan alışverişlerde faydalanılabilir. Örnek mağazalar: Vodafone Süpermarket, Bim, Migros, Getir, vb.
 • Bir kullanıcı, kampanyadan en fazla üç kez faydalanabilir ve toplamda en fazla 50 TL hediye kazanabilir.
 • Kazanılan hediye, kullanıcıların Vodafone Pay hesaplarına 20 Mayıs 2021 tarihinde yüklenecektir.
 • Hediye yüklemeleri yapılan tarihler arasında, kullanıcının hesabında en az 1 adet Vodafone Pay Kart’ının aktif olması gerekir. Hesabında aktif Vodafone Pay Kart bulunmayan kullanıcılara hediye yüklemesi yapılamayacaktır.
 • Aylık bakiye yükleme limiti dolan müşterilere kazandıkları hediye 1 Haziran 2021 tarihinde yüklenecektir.
 • Kazanılan hediye, tüm e-ticaret alışverişlerinde ve fiziksel kart ile mağaza içi harcamalarda kullanılabilir.
 • Kampanya dönemi içerisinde gerçekleştirilen alışverişlerin iptali durumunda kampanyadan faydalanılamayacaktır.
 • Vodafone Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri A.Ş. kampanyayı durdurma ve/veya değişiklik yapma hakkını saklı tutmaktadır.

Vodafone Pay Bisu

https://www.vodafonepay.com.tr/kampanyalar/vodafone-pay-kart-avantajli-alisveris.php Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 40 CarrefourSA Saç Boyası İndirimi

Fırsat Süresiz
CarrefourSA online mağazasından yapacağınız tüm saç boyası alışverişlerinizde kampanyaya özel...Daha Fazla

CarrefourSA online mağazasından yapacağınız tüm saç boyası alışverişlerinizde kampanyaya özel %40 indirim sağlar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 25 CarrefourSA Tablet Çikolatalarda İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
CarrefourSA online mağazasından tablet çikolatalardan yapacağınız tüm alışverişlerinizde kampanyaya özel...Daha Fazla

CarrefourSA online mağazasından tablet çikolatalardan yapacağınız tüm alışverişlerinizde kampanyaya özel %25 indirim fırsatı sunuyor.

Dünyaca ünlü markalı saatlerde % 80 CarrefourSA İndirim Fırsatı!: Lacoste, Tommy Hilfiger, Diesel gibi dünyaca ünlü markalı saatlerde indirimler %80’e varıyor! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA 1GB İnternet Her Çarşamba Hediye!

Fırsat Süresiz
Nisan ayı boyunca her Çarşamba CarrefourSA Marketleri, carrefoursa.com ve CarrefourSA...Daha Fazla

Nisan ayı boyunca her Çarşamba CarrefourSA Marketleri, carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market uygulamalarından CarrefourSA Kart ile tek seferde  125 TL ve üzeri alışverişlerinize GÜNLÜK 1 GB İNTERNET PAKETİ HEDİYE!

CarrefourSA’lardan CarrefourSA Kart ile tek seferde 125 TL ve üzeri alışverişlerinize GÜNLÜK 1 GB İNTERNET PAKETİ HEDİYE!

Çarşamba günleri CarrefourSA Kart ile yapacağınız 125 TL ve üzeri alışverişlerinize 1 GB internet hediye.

Kampanya Koşulları

 • Carrefoursa Mobil Data Paketi kampanyası Nisan 2021’deki sadece Çarşamba günlerini içeren günlerini kapsamaktadır.
 • CarrefourSA  Mobil Data Paketi kampanyası Nisan 2021’de sadece Çarşamba günlerini içeren tarihleri kapsamaktadır. 7/14/21/28 Nisan 2021 tarihlerinde (saat 23:59’a kadar  geçerlidir ) yapılacak alışverişlerde müşteriler yararlanabilecektir.
 • Kampanya, belirtilen tarihler arasında Tüm CarrefourSA’lardan ve carrefoursa.com’dan CarefourSA kart ile tek seferde yapılacak 125 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir.
 • CarrefourSA’lardan CarrefourSA kart ile tek seferde 125 TL ve üzeri alışveriş yapan müşterimizin ilgili alışveriş fişinin altında kampanya katılım kodu çıkacaktır. Kampanya katılım kodlarının son kullanım tarihi 01.05.2021 saat 23:59’a kadardır.
 • Yasaklı ürünler (Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yükleme harcamaları, kuyum alışverişleri) ve elektronik ürün alışverişleri kampanya kapsamında olmadığından, CarrefourSA alışveriş tutarı hesaplanırken kampanyaya dahil olmayacaktır.
 • Ödeme esnasında puan/hediye kart/çek kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir.
 • Katılım kodlarını 4533 nolu kampanya kısa SMS numarasına tüm GSM operatörlerinden kısa mesaj yolu ile göndererek , ( Kampanyaya katılım 1 SMS bedeli – kısa mesaj olarak (KDV ve ÖİV dahil) Türk Telekom Mobil ve Vodafone için 0,65 TL, Turkcell için 1 TL olarak katılımcıya ücretlendirilir ) kampayaya katılım için gerekli olan katılım web linki mobil telefonlarına SMS yolu ile gönderilir. https://crfr.in web sitesine ücretsiz olarak giriş yaparak kampanya katılım kodunu ve mobil data paketini kullanmak istedikleri GSM numarasını katılım formuna girenler günlük günlük 1 GB mobil internet paketini kazanırlar. https://crfr.in sitesindeki Katılım formuna girilen bilgilerin doğruluğu katılımcının sorumluluğundadır.
 • Bilgilerin hatalı olması nedeniyle hediyenin ulaştırılamaması durumunda sorumluluk katılımcıya aittir .
 • Kampanya müşteri bazında geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla bir kere faydalanabilecektir.
 • Mobil data paketleri Turkcell, Türk Telekom ( altyapısını sağladığı diğer tarifeler ) ve Vodafone aboneleri için geçerli olup, başarılı katılımı takiben 24 saat içinde yükleme yapılacaktır. Operatörlerin sistem yoğunluğu nedeniyle hediye yüklemelerinde 24 saati aşma hakkı saklıdır.
 • Yükleme katılımcının katılım esnasında beyan ettiği cep telefonu numarasına yapılır ve yükleme yapıldıktan sonra kısa mesaj ile bilgilendirilir. Bilgilendirme mesajları ücretsizdir.
 • Kazanılan günlük internet paketleri yurtiçi internet bağlantılarında ve yüklendiği bilgisi verildikten sonra 24 saat içerisinde geçerlidir.
 • Hediye yüklemelerine dair gelecek olan kısa mesajda belirtilen süre sonunda kullanılmayan hediyeler bu sürenin sonunda geçerliliğini yitirecektir.
 • Katılımcılar, günlük internet paketinin nakit kaşılığı olarak talep edemez, haklarını devredemez ya da satamaz.
 • Kampanya kapsamında kazanılan internet paketi aboneler arasında transfer edilemez. Kampanya kapsamında yükleme yapılan hatların iptal, devir ve ihyası ile başka bir operatöre taşınması durumlarında yüklemesi yapılan internet paketi geçerliliğini yitirecektir.
 • Kazanılan internet hediyeleriyle yapılabilecek maksimum internet kullanım süresini aştıktan sonra müşteri kendi tarifesi üzerinden, tarifesi yoksa operatörünün belirlediği tarife üzerinden ücretlendirilmeye devam eder.
 • “Bilgilendirme mesajı”nın aboneden kaynaklanan herhangi bir sebeple aboneye ulaşmamış olması süreyi etkilemez.
 • Data paketinin kullanılabilmesi için hediye yüklenen hattın ve kullanılan cihazın internet ayarların yapılmış olması gerekmektedir. Detaylı bilgiye www.carrefoursa.com ’dan ulaşılabilirsiniz.
 • Carrefoursa’nın kampanya koşulları, kampanya süresi ve kampanya hediyelerinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.
 • Katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

https://www.carrefoursa.com/1gb Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Alışverişinin % 5’i PeP’ten!

Fırsat 1 ay kaldı
PeP Visa Kartlılar CarrefourSA'dan yaptıkları alışverişin %5'ini geri alıyor. Sen...Daha Fazla

PeP Visa Kartlılar CarrefourSA’dan yaptıkları alışverişin %5’ini geri alıyor. Sen de hemen PeP Visa Kartın ile alışverişini CarrefourSA marketlerinde yap bu güzel hareketi kaçırma!

 • CarrefourSA’dan yapılacak alışverişler için %5 PeP’ten hediye kurgusu 31 Aralık 2021 23:59 (TSİ) tarihine kadar geçerlidir.
 • Kampanyadan kazanılan hediye tutarları, harcamayı takip eden 24 saat içerisinde müşterinin ilgili PeP Ödül hesabına yüklenecektir.
 • CarrefourSA kampanyası sadece isimli PeP Visa kartlarla yapılan harcamalarda geçerlidir, ortak markalı kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • CarrefourSA kampanyası sadece Türkiye genelindeki fiziki marketlerde geçerlidir. Online alışverişlerde geçerli değildir.
 • Kampanya sadece bireysel tüketim ihtiyaçları için geçerlidir. Ticari kullanım amacıyla yapılan alışverişler kampanya kapsamı dışındadır.
 • %5 Hediye kampanyası CarrefourSA marketlerinde satılan Hediye Kart ve Dijital Kart, altın alımlarında ve GSM TL yüklemelerinde , alkollü içecek ve tütün mamulleri alımlarında, CarrefourSA Marketlerindeki Lezzet Arası restoranlarda geçerli değildir.
 • PeP ve CarrefourSA kampanya kurallarında ve tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı durdurma hakkını saklı tutar.
 • Kampanya kapsamında satın alınan ürünlerin iptal / iadesi durumunda %5 hediye tutar iptal / iade ürün bedelinden tahsil edilip kalan tutar karta iade edilecektir.

Kampanya Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

20₺ CarrefourSA Puan Hediye (Zubizu) – İkinci 150₺ Harcamaya 20₺

Kod Süresi Doldu
Zubizu uygulamasından alacağınız kod ile carrefoursa.com sitesinden yapacağınız alışverişte Zubizu...Daha Fazla

Zubizu uygulamasından alacağınız kod ile carrefoursa.com sitesinden yapacağınız alışverişte Zubizu uygulaması üzerinden kampanyaya katılan herkese 150 TL ve üzeri 2. CarrefourSA alışverişinde 20 TL CarrefourSA puan hediye!

ZUBİZU ile yapacağınız 150 TL ve üzeri ikinci harcama sonrası 20 TL CarrefourSA puan hediye!

Hemen bu kampanyaya ve ZUBİZU’nun CarrefourSA kampanyasına katılın, ZUBİZU ile dilediğiniz markada alışverişe başlayın!

Geçerli Markalar:
Abdullah Kiğılı Exclusive Cut
Altınbaş Online
Arçelik
Atelier Rebul
Banana Republic
Beko
CarrefourSA
Colin’s
D&R
D&R Online
Damat Tween
Deriden
Desa Online
Doğuş Otomotiv Servis
D’s Damat
Edwards
Efor
Eleventy
English Home
GAP
GAP Kids
Giovane Gentile
Goldmasterhome.com
Grundig
Gucci
Gülaylar
Gülaylar Online
Gürgençler
Harvey Nichols
Hemington
Jacadi
Kahve.com
Kiğılı
Knitts
Loro Piana
Lufian
M Missoni
Marks & Spencer
Miniso Online
Nocturne
Nocturne Online
Panço
Penelope
Penelope Online
Reebok Online
Rowenta Online
Samsonite
Sinoz Kozmetik
So CHIC
Süvari
Troy
Trunk&co
Tumi
Tween
Under Armour
V2k designers
Vakko
Vakko Boutique
Vakkorama
Vestel Online
W Collection

Üstelik ZUBİZU ile anlaşmalı tüm restoranlarda da geçerli!

Shell harcamalarınız bu kampanyada geçerli değildir. Shell’den 5 kata varan Smart Puanlar kazanmak için ZUBİZU’da yer alan Shell kampanyasına katılabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan ve geçerli markalarda ZUBİZU ile 150 TL ve üzeri ikinci harcamasını yapan kullanıcılar 20 TL CarrefourSA puan kazanacaktır. Bir markadan aynı gün içinde ZUBİZU ile yapılan ilk harcama kampanya kapsamına alınacaktır. Shell harcamalarınız bu kampanyada geçerli değildir. Bir kullanıcı kampanya boyunca en fazla bir kez CarrefourSA puan kazanı ve en fazla 20 TL CarrefourSA puan kazanacaktır. Kazanılan CarrefourSA puanları 6 Mayıs 2021 tarihinde CarrefourSA kartınıza tanımlanacaktır. Bu puanı tüm CarrefourSA marketlerde, Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market uygulamasında 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yüklemeleri, kuyum, oto lastiği, fotokopi kağıdı, cep telefonu ve alışveriş poşeti alışverişleri dikkate alınmayacaktır. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal çek/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Fiba kredisi ile yapılan ödemeler kampanyada geçerli değildir. Kampanyalar birleştirilemez, 1 müşteri sadece 1 CarrefourSA kampanyasından faydalanabilir. CarrefourSA ve ZUBİZU kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Daha Az

AMASINDA Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

CarrefourSA iPhone 11 Çekilişi (Omo, Rinso, Cif, Domestos, Yumoş ve Vim)

Fırsat Süresi Doldu
Carrefour’dan yapacağınız 50 TL’lik Omo, Rinso, Cif, Domestos, Yumoş ve...Daha Fazla

Carrefour’dan yapacağınız 50 TL’lik Omo, Rinso, Cif, Domestos, Yumoş ve Vim markalı ürün alışverişlerinizde, Iphone 11, Apple Watch ve Airpods Pro kazanma şansı sizi bekliyor!

1 Eylül – 30 Eylül tarihleri arasında 4604’e “UNILEVER” yazıp SMS gönderin ÇEKİLİŞE katılma fırsatı yakalayın!

https://www.carrefoursa.com/unilever-cekilis

  • 1 Eylül – 30 Eylül tarihleri arasında CarrefourSA Marketleri’nden, Carrefoursa.com’dan ve CarrefourSA Online Market uygulamasından CarrefourSA Kart ile tek seferde 50 TL ve katları OMO – YUMOŞ – RİNSO – CİF – DOMESTOS – VİM alışverişlerinizde 1 cekilis hakki kazanin!
  • 4604’e “UNILEVER” yazıp ücretsiz olarak SMS atılarak kampanyayı katılım sağlanmalıdır.

Çekilişte;

 • 2 kişi; iPhone 11 64 GB (adedi: 7.999,00 TL),
 • 5 kişi; Apple Watch SE 40MM Space Grey (adedi; 2.699,00 TL)
 • 5 kişi; AirPods 2.nesil (adedi: 1.599,00 TL) ikramiyesi kazanacaktır.


CarrefourSA’dan 50 TL ve katlarında Aptamil 4 veya 5 çocuk devam sütü ürünlerinden alın. Daha sonra CarrefourSA Kart’a bağlı telefonunuzdan 4604 (ücretsiz) kampanya hattına kısa mesaj olarak “ÇEKİLİŞ” yazıp gönderin ve çekiliş hakkı kazanın. Ödüller: 3 adet iPhone 12, 10 adet Dyson V11 Absolute Extra Süpürge, 100 adet 100 TL hediye çeki. Son katılım tarihi: 18.04.2021

CarrefourSA Kart ile yapacağınız her 50 TL’lik Aptamil Çocuk Devam Sütü Alışverişi size birbirinden güzel hediyeler kazanma şansı sunuyor.

Adım 1 – SMS Gönderimi
Müşteri kartına bağlı cep telefonundan ücretsiz olarak 4604’e ÇEKİLİŞ yazarak gönderir.

Adım 2 – Alışveriş
Onay SMS’i ile Her 50 TL’lik Aptamil 4 numara ve Aptamil 5 numara çocuk devam sütü alışverişinde 1 çekiliş hakkı kazanır.

Adım 3 – Kazananlar!
Kazanan talihliler 10 Mayıs 2021 tarihinde açıklanır.

Kampanya Mekaniği

 • 14 Ocak – 18 Nisan 2021 tarihleri arasında CarrefourSA Marketleri’nden, Carrefoursa.com’dan ve CarrefourSA Online Market uygulamasından CarrefourSA Kart ile yapılacak her 50TL’lik Aptamil 4 numara ve Aptamil 5 numara çocuk devam sütü alışverişlerinden 1 çekiliş hakkı kazanılır.
 • 3 kişiye Iphone 12 64GB, 10 kişiye Dyson V11 Absolute Extra Süpürge ve 100 kişiye 100 TL değerinde CarrefourSA Hediye Çeki; (Kazanılan 100 TL indirim şifresi) gibi verilecek onlarca hediyeden birini kazanma şansı yakalanır.
 • 4604’e ÇEKİLİŞ yazıp ücretsiz olarak SMS atılarak kampanyayı katılım sağlanmalıdır.
 • Detaylı bilgi için 444 10 00

Kampanya Koşulları

 • 14 Ocak – 18 Nisan 2021 tarihleri arasında CarrefourSA Marketleri’nden, Carrefoursa.com’dan ve CarrefourSA Online Market uygulamasından CarrefourSA Kart ile yapılacak her 50TL’lik Aptamil 4 numara ve Aptamil 5 numara çocuk devam sütü alışverişlerinden 1 çekiliş hakkı kazanılır.
 • CarrefourSA Kart sahibi müşteriler, kayıtlı gsm numaralarından 4604’e ücretsiz olarak ÇEKİLİŞ yazıp SMS atarak çekiliş onayı vererek çekilişe katılım sağlayabilirler.
 • CarrefourSA Kart no, ad-soyad bilgileri eksik veya kayıtlı olmayan CarrefourSA Kart sahibi müşterilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.
 • Tüketici; CarrefourSA Kart üyelik formundaki ilgili alana CarrefourSA Kart ve cep telefonu bilgilerinin girerek üyeliğini aktif hale getirebilir. Böylece CarrefourSA Kart ve cep telefonu eşleştirmesi sağlanmış olur. Eşleştirme sonrası yapılacak işlemler kampanya dahil olacaktır.
 • Kampanya katılımı onayı için tüm operatörlerden 4604’e “ÇEKİLİŞ” yazıp göndermek ücretsiz olup 22 Nisan 2021 tarihine kadar gönderim yapılabilir.
 • Online’dan verilen siparişlerin kampanya kapsamında değerlendirilebilmesi için alışveriş öncesinde, telefonunuza bağlı CarrefourSA Kart’ınızın online hesabınıza tanıtılması gerekmektedir. Online hesabınızla CarrefourSA Kart bilgilerinizi, ilgili bağlantıdan eşleştirebilirsiniz: https://www.carrefoursa.com/tr/my-account/carrefoursa-card
 • CarrefourSA Online Market uygulamasında ise “Hesabım” sekmesinde yer alan “CarrefourSA Kart” bölümünden, online hesabınızla CarrefourSA Kart bilgilerinizi eşleştirebilirsiniz. Eşleştirme sonrası yapacağınız işlemler kampanya kapsamında dikkate alınacaktır.
 • Bu kampanya; MPİ’nin 07.01.2021 tarih ve 582596698-255.01.02-E.164 sayılı izni 14.01.2021(09.00)-18.04.2021(22.00) tarihleri arasında düzenlenmektedir.
 • Çekiliş; 05.05.2021 tarihinde, saat 10:30’da; Merkez Mah. İzzetpaşa Sk. No:14/29 Şişli-İstanbul adresinde bulunan Umut Çekiliş ofisinde, noter huzurunda yapılacak olup, çekilişte; 3 kişi; iphone 12 64 GB (adedi:10.999.-TL), 10 kişi; Dyson V11 Absolute Extra Süpürge (adedi: 5.449.-TL) ve 100 kişi; 100.-TL değerinde CarrefourSA Hediye Çeki; (Kazanılan 100 TL indirim şifresi, 13.07.2021 tarihine kadar geçerli olup detayları www.carrefoursa.com.tr/cekilisler‘de) ikramiyesi kazanacaktır
 • Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.
 • Çekiliş sonuçları 10.05.2021 tarihli Takvim Gazetesi’nde duyurulacaktır. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda, gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterlidir. Asil talihlilerin 25.05.2021 ve yedek talihlilerin 09.06.2021 tarihine kadar kimlikleri ve iletişim bilgileri ile [email protected] mail adresine başvurmaları gereklidir.
 • 18 yaşından küçükler, CarrefourSA, Numil Gıda Ürünleri San. Ve Tic. A.Ş.’ye ve Umut Çekiliş çalışanları kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülük ve harcamalar talihliler tarafından ödenir.
 • Detaylı bilgi için 444 10 00

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Tosla Kartla % 10 İndirim

Fırsat Süresiz
Toslayanlar CarrefourSA’dan her alışverişinde %10 iadeyi kapar! Tosla Kart ile...Daha Fazla

Toslayanlar CarrefourSA’dan her alışverişinde %10 iadeyi kapar!
Tosla Kart ile CarrefourSA mağazalarından alışveriş yap, ayda toplam 20 TL’ye kadar iade Tosla hesabına gelsin.

 • Kampanya kapsamında Tosla Kart ile CarrefourSA mağazalarında yapılacak her alışverişinde %10, toplamda 20 TL Tosla hesabına iade edilecek.
 • Kampanya CarrefourSA sadece fiziksel mağazalarda geçerlidir, carrefoursa.com ve Online Market’te geçerli değildir.
 • Kampanya kapsamında hak ettiğin toplam tutarını bir sonraki ayın 5. iş gününde Tosla hesabında göreceksin.
 • Her Tosla kullanıcısı ve Tosla Kart kampanyadan 1 ay içerisinde toplamda maksimum 20 TL iade kazanabilir.
 • Kampanya dönemi süresince yapılan alışverişlerde herhangi bir değişiklik (iptal/iade vs.) durumunda kampanyadan faydalanamazsın.
 • CarrefourSA ve Tosla gerekli gördüğü durumlarda kampanya koşullarını değiştirme, kampanyayı erken sonlandırma veya kampanyayı iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Kampanyanın işleyişini herhangi bir şekilde aksatacak veya manipüle edecek fiillerde bulunmayacağını kabul, beyan ve taahhüt etmiş oluyorsun. CarrefourSA ve Aköde kampanyayı manipüle edecek şekilde hareket eden ve/ veya hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların kampanya kullanımına ilişkin haklarını iptal etme veya indirimi geri alma, yeniden yüklememe ve her türlü hakkını saklı tutar.

https://tosla.com/kampanyalar/toslayanlar-carrefoursadan-her-alisverisinde-10-iadeyi-kapar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA GarantiPay ile 50TL Anında İndirim Kazanın

Fırsat Süresi Doldu
GarantiPay ile www.carrefoursa.com’dan veya CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından 350 TL veya üzerindeki...Daha Fazla
 • GarantiPay ile www.carrefoursa.com’dan veya CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından 350 TL veya üzerindeki alışverişinizi yapın, sepette anında 50 TL indirim kazanın.
  50 TL indirimi kazanmak için yapmanız gerekenler:
  1)350 TL ve üzeri siparişinizi tamamlayın ve sepetinizin sayfasından “siparişi tamamla” butonuna tıklayın.
  2)Ödeme Şekli sayfasında bulunan Garantipay ödeme kısmına tıklayın ve ilgili alanda “siparişi tamamla” butonuna tıklayın.
  3)Garantipay ödeme sayfasında Bonus Flash uygulamasına kayıtlı cep telefonunuzu girerek devam butonuna tıklayın.
  4)BonusFlaş uygulamasından ödemenizi onaylayın. Ödeme işlemi tamamlandıktan sonra www.carrefoursa.com uygulamasına dönmeniz gerekmektedir.
  Kampanya Detayları:
 • Kampanya 07-10 Ocak 2021 tarihleri arasında www.carrefoursa.com’dan ya da CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından GarantiPay ile tek seferde yapılacak 350 TL ve üzeri tek ödemeli alışverişlerinizde geçerlidir.
 • Kampanya müşteri bazındadır. Bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kere faydalanabilir
 • Kart sahiplerinin kampanyaya katılabilmesi için BonusFlaş uygulamasını akıllı telefonlarına indirmiş olmaları ve uygulama içerisinde bulunan GarantiPay ile ödemelerini yapmaları gerekmektedir.
 • Verilmiş olan siparişin tamamı GarantiPay ile ödenmelidir. GarantiPay kullanılmadan yapılan alışverişler kampanya haricinde olup, geçmişe yönelik yararlandırma yapılmayacaktır.
 • Teslimat sırasında net ödeme tutarı minimum 350 TL olan siparişler 50 TL indirim hak kazanacaktır.
 • Kampanya mağazadan al teslimlerde de geçerlidir.
 • Başka indirim ve kampanyalarla birleştirilebilir, ek kart, sanal kart dahildir.
 • Kampanyaya sadece Garanti BBVA kredi kartları dahildir.
 • Paracard ve Money Bonus kartlar kampanyaya dahil değildir.
 • Bankasında kayıtlı telefon numaranızı veya TC Kimlik numaranızı girin.
 • Elektronik kart ve altın satışlarında promosyon kullanılamamaktadır.
 • CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

CarrefourSA Bebek Bezi İndirimleri

Fırsat Süresiz
Kaliteli ve birçok marka ürünün bir arada olduğu CarrefourSA’da 125...Daha Fazla

Kaliteli ve birçok marka ürünün bir arada olduğu CarrefourSA’da 125 TL bebek bezi alımına indirimlere ek 35 TL puan hediye!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

KURUMSAL PROFİLİMİZ

Bugün 30 ülkede, yaklaşık 11 binin üzerinde marketi ve 350 bin çalışanı bulunan, Avrupa’nın lideri, dünyanın en büyük ikinci perakende zinciri Carrefour Grubu ilk marketini 15 Haziran 1963’te Fransa’da açarak modern perakendeciliğin temelini oluşturmuştur. Türkiye’de ise ilk marketini 1993 yılında İçerenköy’de açan Carrefour, Hiper market konseptini Türk tüketicilerle buluşturan ilk firmadır.

1996 yılında Türkiye’nin en büyük topluluklarından biri olan Sabancı Holding ile Carrefour Grubu’nun gerçekleştirdiği ortaklık sonucu CarrefourSA ismi doğmuş ve ilk CarrefourSA marketi birleşmeden bir yıl sonra Adana’da açılmıştır.

CarrefourSA, 2005 yılında Gima ve Endi marketlerini satın alarak sektördeki iddiasını güçlendirmiş; market ağını yaygınlaştırmış ve özellikle Anadolu’daki varlığını güçlendirmiştir.

2013 yılında Şirket yönetiminin Sabancı Holding’e geçmesiyle yeni strateji oluşturulmuş ve bu doğrultuda insan kaynakları, teknolojik altyapı, market konsepti gibi birçok alanda 165 milyon TL değerinde yatırım yapılmıştır.

Değişen market konseptleriyle CarrefourSA bugün; Hiper, Süper, Gurme, Mini ve E-Ticaret konseptleri altında farklı müşteri segmentlerine hizmet sunmaktadır.

2015 yılını “Vites Büyütme Yılı” olarak nitelendiren Şirket, yeni satınalmalarla büyümeye devam etmiştir. İsmar ve 1e1 marketlerinden toplamda 55 mağaza satın alan CarrefourSA ayrıca Kiler Alışveriş Hizmetleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin %85 hissesini de satın almıştır.

Güçlü bir finansal pozisyona sahip olan CarrefourSA, büyüme ve değer yaratma potansiyeli olan tüm projeleri kendi kaynaklarıyla değerlendirerek yatırımlarına devam etmeyi, bu sayede tüketiciler için yakın, keyifli ve değer yaratan alışverişin adresi olmayı hedeflemektedir.

CarrefourSA Online Market on the App Store

CarrefourSA kalitesi cebinize giriyor.

Kendiniz seçmişsiniz gibi her şeyin en güzelini, en tazesini seçen CarrefourSA.com personeli, özel soğutmalı araçlarıyla en hassas ürünleri bile büyük bir özenle kapınıza getiriyor.

Özel kargo imkanıyla CarrefourSA kalitesi ve uygun fiyat avantajlarından artık tüm Türkiye* yararlanabiliyor! İnternette veya televizyonda reklamını gördüğünüz o uygun fiyatlı çamaşır makinesi nerede olursanız olun kapınıza kadar geliyor.

Bugün Gelsin** seçeneğiyle acil ihtiyaçlarınızı dakikalar içerisinde getiren CarrefourSA.com ile yemekleriniz ocakta yarım kalmıyor, bebeğiniz sevdiği mamasını tam saatinde yiyor!

Müşteri Hizmetleri: 444 1000


🟩 CarrefourSA indirim kodu Kasım 2021
🏷️ CarrefourSA indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi CarrefourSA indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 CarrefourSA kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
CarrefourSA promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.