25₺ CarrefourSA Online Market İndirim Kodu – Kırtasiye Okula Dönüş

Kod Süresi Doldu
CarrefourSA kupon kodu, kırtasiye ürünlerinde 75₺ ve üzeri alışverişlerinize 25₺...Daha Fazla

CarrefourSA kupon kodu, kırtasiye ürünlerinde 75₺ ve üzeri alışverişlerinize 25₺ okula dönüş indirimi sağlar!

Geçerli ürünler: https://www.carrefoursa.com/okula-donus

Hediye çeki Yalnızca, 01.09.2021 tarihinde geçerlidir.


3 – 10 Mayıs tarihleri arasında www.carrefoursa.com internet sitesi ve CarrefourSA Online Market mobil uygulamasından yapılacak 400 TL ve üzeri alışverişte anında 40 TL indirim fırsatından yararlanılacaktır.
Kampanyadan faydalanabilmek için, 400 TL ve üzeri alışverişte BAHAR kodunu, sipariş verirken ödeme adımı sayfasında Sipariş Özeti kutusu altında yer alan İndirim Kodu alanına girebilirsiniz.
İndirim kodları her müşteri için tek kullanımlıktır. Kampanya, diğer kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
CarrefourSA kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
İndirim kuponları C-Club Card kullanıcıları için geçerli değildir. C-Club Card kullanıcıları hesaplarından numaralarını silerek indirim kuponunu kullanabilirler.
Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.
Ramazan Kolisi, Elektronik ürün, Dijital Kart, Beyaz Eşya ve Elektrikli Ev Aletleri, Fotokopi Kağıdı, Kargo Bedava Ürünler, Altın ve Alışveriş Poşeti siparişlerinde kullanılamaz.

ALE-SBTW-PSF4-1RRL Daha Az

VRISINEK Kodu Aç 
100% Başarılı

20₺ CarrefourSA Puan Hediye (Zubizu) – İkinci 150₺ Harcamaya 20₺

Kod Süresi Doldu
Zubizu uygulamasından alacağınız kod ile carrefoursa.com sitesinden yapacağınız alışverişte Zubizu...Daha Fazla

Zubizu uygulamasından alacağınız kod ile carrefoursa.com sitesinden yapacağınız alışverişte Zubizu uygulaması üzerinden kampanyaya katılan herkese 150 TL ve üzeri 2. CarrefourSA alışverişinde 20 TL CarrefourSA puan hediye!

ZUBİZU ile yapacağınız 150 TL ve üzeri ikinci harcama sonrası 20 TL CarrefourSA puan hediye!

Hemen bu kampanyaya ve ZUBİZU’nun CarrefourSA kampanyasına katılın, ZUBİZU ile dilediğiniz markada alışverişe başlayın!

Geçerli Markalar:
Abdullah Kiğılı Exclusive Cut
Altınbaş Online
Arçelik
Atelier Rebul
Banana Republic
Beko
CarrefourSA
Colin’s
D&R
D&R Online
Damat Tween
Deriden
Desa Online
Doğuş Otomotiv Servis
D’s Damat
Edwards
Efor
Eleventy
English Home
GAP
GAP Kids
Giovane Gentile
Goldmasterhome.com
Grundig
Gucci
Gülaylar
Gülaylar Online
Gürgençler
Harvey Nichols
Hemington
Jacadi
Kahve.com
Kiğılı
Knitts
Loro Piana
Lufian
M Missoni
Marks & Spencer
Miniso Online
Nocturne
Nocturne Online
Panço
Penelope
Penelope Online
Reebok Online
Rowenta Online
Samsonite
Sinoz Kozmetik
So CHIC
Süvari
Troy
Trunk&co
Tumi
Tween
Under Armour
V2k designers
Vakko
Vakko Boutique
Vakkorama
Vestel Online
W Collection

Üstelik ZUBİZU ile anlaşmalı tüm restoranlarda da geçerli!

Shell harcamalarınız bu kampanyada geçerli değildir. Shell’den 5 kata varan Smart Puanlar kazanmak için ZUBİZU’da yer alan Shell kampanyasına katılabilirsiniz.

Kampanya Koşulları:

1-30 Nisan 2021 tarihleri arasında kampanyaya katılan ve geçerli markalarda ZUBİZU ile 150 TL ve üzeri ikinci harcamasını yapan kullanıcılar 20 TL CarrefourSA puan kazanacaktır. Bir markadan aynı gün içinde ZUBİZU ile yapılan ilk harcama kampanya kapsamına alınacaktır. Shell harcamalarınız bu kampanyada geçerli değildir. Bir kullanıcı kampanya boyunca en fazla bir kez CarrefourSA puan kazanı ve en fazla 20 TL CarrefourSA puan kazanacaktır. Kazanılan CarrefourSA puanları 6 Mayıs 2021 tarihinde CarrefourSA kartınıza tanımlanacaktır. Bu puanı tüm CarrefourSA marketlerde, Carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market uygulamasında 1 ay boyunca kullanabilirsiniz. Alkollü içecekler, tütün mamulleri, GSM TL yüklemeleri, kuyum, oto lastiği, fotokopi kağıdı, cep telefonu ve alışveriş poşeti alışverişleri dikkate alınmayacaktır. Ödeme esnasında puan/hediye kart/kurumsal çek/iade çeki kullanılırsa bu tutarlar toplam fiş tutarından düşülerek kampanya kapsamındaki toplam tutar belirlenecektir. Fiba kredisi ile yapılan ödemeler kampanyada geçerli değildir. Kampanyalar birleştirilemez, 1 müşteri sadece 1 CarrefourSA kampanyasından faydalanabilir. CarrefourSA ve ZUBİZU kampanyayı durdurma, sona erdirme ve kampanya kapsamında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Daha Az

AMASINDA Kodu Aç 
100% Başarılı
Size Özel: Bu kupon sadece bizim sitemizde bulunur.

CarrefourSA 100₺ Alışverişe 20₺ İndirim Kodu (Facebook Linkinde Size Özel)

Kod Süresi Doldu
https://www.facebook.com/offers/v2/wallet/?share_fbid=2721545097856047 bu linke girip kaydete tıklayın alt kısımda size özel...Daha Fazla

https://www.facebook.com/offers/v2/wallet/?share_fbid=2721545097856047 bu linke girip kaydete tıklayın alt kısımda size özel 20₺ kupon kodu çıkacaktır. Daha Az

/2moY352 Kodu Aç 
100% Başarılı

CarrefourSA 200₺ ve Üzeri Alışverişlerde 20₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
200 TL ve üzeri süpermarket siparişlerinizi 20 TL ucuzlatır!
7DC-1AYM Kodu Aç 
100% Başarılı

CarrefourSA 250₺ ve Üzeri Alışverişlerde 35₺ İndirim Kodu + GarantiPay 35₺

Kod Süresi Doldu
CarrefourSA.com'dan yapacağınız 250₺ ve üzeri alışverişlerde 35₺ indirim sağlar. GarantiPay'le...Daha Fazla

CarrefourSA.com’dan yapacağınız 250₺ ve üzeri alışverişlerde 35₺ indirim sağlar. GarantiPay’le yaparsanız 70₺ sağlar. Daha Az

SEPET35 Kodu Aç 
100% Başarılı

CarrefourSA 100₺ Alışverişe 5₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
CarrefourSA'dan yapacağınız 100₺ ve üzeri alışverişlerde 5₺ indirim sağlar.
SEPET5 Kodu Aç 
100% Başarılı

CarrefourSA 200₺ Alışverişe 25₺ İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
CarrefourSA'dan yapacağınız 200₺ ve üzeri alışverişlerde 25₺ indirim sağlar.
SEPET25 Kodu Aç 
100% Başarılı

KURUMSAL PROFİLİMİZ

Bugün 30 ülkede, yaklaşık 11 binin üzerinde marketi ve 350 bin çalışanı bulunan, Avrupa’nın lideri, dünyanın en büyük ikinci perakende zinciri Carrefour Grubu ilk marketini 15 Haziran 1963’te Fransa’da açarak modern perakendeciliğin temelini oluşturmuştur. Türkiye’de ise ilk marketini 1993 yılında İçerenköy’de açan Carrefour, Hiper market konseptini Türk tüketicilerle buluşturan ilk firmadır.

1996 yılında Türkiye’nin en büyük topluluklarından biri olan Sabancı Holding ile Carrefour Grubu’nun gerçekleştirdiği ortaklık sonucu CarrefourSA ismi doğmuş ve ilk CarrefourSA marketi birleşmeden bir yıl sonra Adana’da açılmıştır.

CarrefourSA, 2005 yılında Gima ve Endi marketlerini satın alarak sektördeki iddiasını güçlendirmiş; market ağını yaygınlaştırmış ve özellikle Anadolu’daki varlığını güçlendirmiştir.

2013 yılında Şirket yönetiminin Sabancı Holding’e geçmesiyle yeni strateji oluşturulmuş ve bu doğrultuda insan kaynakları, teknolojik altyapı, market konsepti gibi birçok alanda 165 milyon TL değerinde yatırım yapılmıştır.

Değişen market konseptleriyle CarrefourSA bugün; Hiper, Süper, Gurme, Mini ve E-Ticaret konseptleri altında farklı müşteri segmentlerine hizmet sunmaktadır.

2015 yılını “Vites Büyütme Yılı” olarak nitelendiren Şirket, yeni satınalmalarla büyümeye devam etmiştir. İsmar ve 1e1 marketlerinden toplamda 55 mağaza satın alan CarrefourSA ayrıca Kiler Alışveriş Hizmetleri Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin %85 hissesini de satın almıştır.

Güçlü bir finansal pozisyona sahip olan CarrefourSA, büyüme ve değer yaratma potansiyeli olan tüm projeleri kendi kaynaklarıyla değerlendirerek yatırımlarına devam etmeyi, bu sayede tüketiciler için yakın, keyifli ve değer yaratan alışverişin adresi olmayı hedeflemektedir.

CarrefourSA Online Market on the App Store

CarrefourSA kalitesi cebinize giriyor.

Kendiniz seçmişsiniz gibi her şeyin en güzelini, en tazesini seçen CarrefourSA.com personeli, özel soğutmalı araçlarıyla en hassas ürünleri bile büyük bir özenle kapınıza getiriyor.

Özel kargo imkanıyla CarrefourSA kalitesi ve uygun fiyat avantajlarından artık tüm Türkiye* yararlanabiliyor! İnternette veya televizyonda reklamını gördüğünüz o uygun fiyatlı çamaşır makinesi nerede olursanız olun kapınıza kadar geliyor.

Bugün Gelsin** seçeneğiyle acil ihtiyaçlarınızı dakikalar içerisinde getiren CarrefourSA.com ile yemekleriniz ocakta yarım kalmıyor, bebeğiniz sevdiği mamasını tam saatinde yiyor!

Müşteri Hizmetleri: 444 1000


🟩 CarrefourSA indirim kodu Kasım 2021
🏷️ CarrefourSA indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi CarrefourSA indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 CarrefourSA kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
CarrefourSA promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.