% 50 Çetinkaya İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Çetinkaya online mağazasından yapacağınız, kadın, erkek, çocuk ve bebek giyim...Daha Fazla

Çetinkaya online mağazasından yapacağınız, kadın, erkek, çocuk ve bebek giyim ürünlerinden 2. ürüne sepette net %50 indirim fırsatı sizleri bekliyor. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

35 TL Çetinkaya Bonus!

Fırsat Süresi Doldu
Çetinkaya’da 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında Bonus kartları ile tek...Daha Fazla

Çetinkaya’da 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında Bonus kartları ile tek seferde yapılan peşin veya taksitli 200 TL ve üzeri alışverişe 35 TL Çetinkaya bonus kazanılacak olup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.

DİĞER BİLGİLER

 • Çetinkaya’da 1-31 Temmuz 2021 tarihleri arasında Bonus kartları ile tek seferde yapılan peşinveya taksitli 200 TL ve üzeri alışverişe 35 TL Çetinkaya bonus kazanılacakolup, bir sonraki alışverişte kullanılabilecektir.
 • Kampanya giyim, gıda ve züccaciye alışverişlerinde geçerlidir.
 • Kampanyaya SMS ile “CETINKAYA” yazıp bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a göndererek veya BonusFlaş üzerinden “Hemen Katıl” butonuna tıklayarak katılım sağlayabilirsiniz. Kampanya BonusFlaş’dan katılacak kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından Çetinkaya kampanyasına katılması gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
 • Kampanya sadece giyim alışverişlerinde geçerlidir.
 • Kampanya BonusFlaş’a özel olup kart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmeleri için kampanya dahilindeki harcama işlemlerinden önce BonusFlaş mobil uygulamasını akıllı telefonuna indirmiş olması ve Bonus kredi kartlarına özel kampanyalar alanından Çetinkaya kampanyasına “Hemen Katıl” butonunu tıklayarak katılması veya SMS ile katılmak için “CETINKAYA” yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyaya katılım onay mesajının ulaşmasından sonra gerçekleştirilen alışverişler kampanyaya dahil olacaktır.
 • Ürün iadesi ve iptal işlemleri dikkate alınacaktır.
 • Kampanyaya Bonus, Money Bonus, Flexi, Bonus Genç, Bonus Flexi, Bonus Amex kartları dahildir.
 • Ticari kart kullanımları, Paracard, Miles & Smiles Garanti BBVA kredi kartı, Shop&Fly, American Express Card, Deniz Bonus, Teb Bonus, Şeker Bonus, ING Bonus, Türkiye Finans Happy Card, Bonus Business, Miles & Smiles Garanti BBVA Business kredi kartı, American Express Business Card, Aleternatifbank Bonus, ICBC Turkey Bonus, Fibabanka Bonus, sanal kartlar kampanya haricindedir.
 • Ek kartlar kampanyaya dahildir.
 • Flexi, Bonus Genç ve Bonus Flexi sahiplerinin kampanyaya dahil olmaları için harcama işleminden önce ayrıca “Hemen Katıl”ı tıklamalı veya SMS ile katılmak için “EVETCETINKAYA”yazarak bir boşluk bırakıp kartlarının son 6 hanesini 3340’a SMS gönderilmesi gerekmektedir. İlk alışverişten önce katılım yapılması gerekmektedir.
 • Kampanyadan bir müşteri bir kez yararlanarak en fazla 35 TL Çetinkaya Bonus kazanabilir.
 • Kampanyaya katılım için gönderilen SMS Türk Telekom aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Turkcell aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 1 TL, Vodafone aboneleri için KDV ve ÖİV dahil 0,48 TL olarak ücretlendirilir. Geri Dönüş SMS leri Garanti BBVA tarafından karşılanır.
 • Kampanya sadece Çetinkaya Bonus mağazalarda kazanılıp, kazanılan bonuslar 1 Temmuz-16 Ağustos 2021  tarihine kadar sadece fiziki mağazalarda harcanabilir,www.cetinkaya.com.tr’de harcanamayacaktır.
 • Kullanılmayan bonuslar 17 Ağustos 2021  tarihinde geri alınacaktır.
 • Kampanya VERA ve BEKO ÖKC POS cihazlarında kullanılamamaktadır. İlgili model ÖKC kullanan işyerlerinin kampanya kapsamında 30 TL Çetinkaya Bonus kampanyasından yararlanabilmesi için Garanti BBVA POS cihazını kullanmaları gerekmektedir. ÖKC POS modeli PROFİLO, HUGİN ve PAVO ( INGENICO ) olan işyerlerinin Garanti BBVA üye işyeri terminallerinde Çetinkaya Bonus kampanyasından yararlanılabilecektir.
 • Garanti BBVA ve Çetinkaya kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Çetinkaya 250 TL ve üzeri alışverişlerde 20TL İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Çetinkaya'da 250₺ alışverişe 20₺ indirim sağlar.
INKAYA20 Kodu Aç 
100% Başarılı

Çetinkaya Oyuncaklarda % 60’a Varan İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Oyuncaklarda %60'a varan indirimler Çetinkaya'da!
Hemen Al
100% Başarılı

Çetinkaya Ayakkabı Ürünlerinde İndirimler

Fırsat Süresiz
Kadın Erkek Çocuk Ayakkabı
Hemen Al
100% Başarılı

Çetinkaya Triko Ürünlerinde İndirimler

Fırsat Süresiz
Kadın Erkek Çocuk Triko
Hemen Al
100% Başarılı

Çetinkaya Mont Ürünlerinde İndirimler

Fırsat Süresiz
Kadın Erkek Çocuk Mont
Hemen Al
100% Başarılı

Çetinkaya Stilevs & Arzum % 30 İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
Çetinkaya'da Stilevs&Arzum %30 İndirim Kampanyası
Hemen Al
100% Başarılı

Çetinkaya 100₺ ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!

Fırsat Süresiz
Çetinkaya 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde kargo bedava!
Hemen Al
100% Başarılı

Dünden Bugüne

Başarının adı inanmaktır, azimle çalışmaktır. İnanç ve azimle çalışanın, hedefe ulaşmasını, hiçbir zorluk engelleyemez. İnanmak, insana güven ve cesaret verir. Biz bu işe başlarken gücümüzü inanmaktan aldık. Başaracağımıza inanmıştık. 1957 Çetinkaya’nın doğuş yılıdır. Hazır giyim sektöründe, yeni bir anlayışın hayat bulduğu yıl.Çetinkaya’nın o günden bugüne kadar yıllara sığdırdığı başarılar, bu kısa geçmişle kıyaslanamayacak kadar büyüktür. 55 yıl aslında bir kurum için kısa zaman. Oysa bu yıllar bizim için atılım yılları. Birbirini izleyen uzun soluklu hamle yılları. Her şey Adana’da 25 m2’lik küçük bir dükkanda, ürettiğimiz gömleklerin satışıyla başladı. Yıllarca, günde 18 saat, hiç durmadan, dinlenmeden, yılmadan yarınlara güvenle ve ümitle bakarak çalıştık. Az tükettik, çok tasarruf yaptık ve bu tasarrufun neticesinde de çok yatırım yaptık. Bir imalathane ile başladığımız noktadan, çok katlı alışveriş merkezleri zincirine, 2 adet gömlek fabrikasına ve 100’e yakın, Çetinkaya’ya bağlı şapkadan ayakkabıya kadar üretim yapan konfeksiyon fabrikalarına, günde 1 adet gömlek üretiminden yılda yaklaşık 2.500.000 adet gömlek, 1.000.000 pantolon, 100.000 takım elbise 25.000 pardösü, 25.000 kaban üretim seviyesine geldik.

1957 yılında 2 kişi ile başlattığımız işi, bünyesinde yaklaşık 3.500 kişinin çalıştığı şirketler gurubu seviyesine getirdik.

Eğitim faaliyetlerinde de birçok katkımız oldu. 2 öğrenci yurdu, 4 cami ve 3 lise dengi okulu bizzat kendimiz yaptık. Birçok cami, öğrenci yurdu ve okulun yapımına da katkıda bulunduk. Geldiğimiz bu noktada nihai hedefimiz değildir. Asıl hedefimiz, yüz binlerce insanımıza aş ve iş sağlamak ve ülkemize katkıda bulunmaktır. Gelişen dünyayı sürekli mahallinde görerek izlemekte ve araştırmaktayız. Muasır teknolojinin bütün imkanlarını ülkemize taşıyarak, Çetinkaya’yı dünyadaki emsalleriyle boy ölçüşebilecek bir seviyeye ulaştırmak misyonumuzdur. İşte o zaman ülkemize karşı yapılması gereken hizmeti yapabilmiş olmanın mutluluğuna erişmiş oluruz.

BEREKET AZDADIR. İSRAF HARAMDIR. KANAAT BİTMEZ TÜKENMEZ BİR HAZİNEDİR…

Her cümlesi birbirinden nadide fikir mücevheri olan bu muhteşem ifadeyi ve ticari ahlâkı rahmetli babamızın bizim ruhumuza nakşetmesi neticesinde; kendimize bu değerleri başarının vazgeçilmez düsturu olarak aldık ve ticaret hayatımızda da hiçbir zaman bu düsturdan vazgeçmedik. Çetinkaya’nın bugün ulaşmış olduğu seviye; inancın, azmin, kararlılığın, ülkesini sevmenin, insanlarına hizmet etme aşkının ve Çetinkaya’nın kendisine prensip edindiği ilkelerinin neticesidir.

FEHMİ ÇETİNKAYA
Yönetim Kurulu Başkanı


🟩 Çetinkaya indirim kodu Kasım 2021
🏷️ Çetinkaya indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Çetinkaya indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Çetinkaya kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Çetinkaya promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.