Çiçek Filosu Tüm Ürünlerde Geçerli %10 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Çiçek Filosu'ndan alacağınız tüm indirimsiz ürünlerde geçerli %10 indirim sağlar....Daha Fazla
CFCOM10 Kodu Aç 
100% Başarılı

Son Eklenen Çiçek Kuponları

% 14 Sosyopix Sevgililer Günü Hediyeleri İndirim Kodu

Kod Süresiz
Sosyopix Sevgililer Günü Hediyeni son dakikaya bırakma! %14 indirimle hazırla... Detayını Gör
SVGL14 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 10 Sosyopix Şubat Çarkıfelek İndirim Kodu

Kod Süresiz
Sosyopix çarkıfelek kupon kodu ile tüm ürünlerde Şubat özel %10... Detayını Gör
CRKSBT10 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Sosyopix Yapışan Çerçeve İndirim Kodu

Kod Süresiz
Sosyopix çarkıfelek kupon kodu ile Yapışan Çerçevelerde geçerli %15 İNDİRİM... Detayını Gör
KSBTYP15 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Sosyopix Magnet İndirim Kodu

Kod Süresiz
Sosyopix çarkıfelek kupon kodu ile Magnetlerde geçerli %15 İNDİRİM sağlar.... Detayını Gör
KSBTMG15 Kodu Aç 
100% Başarılı

% 15 Sosyopix Fotoğraf Baskısı İndirim Kodu

Kod Süresiz
Sosyopix çarkıfelek kupon kodu ile Fotoğraf Baskılarda geçerli %15 İNDİRİM... Detayını Gör
KSBTFB15 Kodu Aç 
100% Başarılı

Çiçek Filosu Hakkında

Çiçek Filosu, Sektörel genişleme, değişen satış tekniklerine uygun hale gelinmesi ve standartlaşmanın sağlanması adına 2013 yılında 900 çiçekçi tarafından Türkiye Çiçekçiler Birliği çatısı altında bir araya gelinerek kurulmuştur.

Çiçek Filosu markası ile kuruluş amaçları doğrultusunda, ülkemizde 10 binleri bulan çiçekçi esnafı ile üreticileri buluşturan, her yıl düzenlediği seminerleri ile müşteri odaklı satış konusunu ve güncel çiçek tasarım tekniklerini üyelerine anlatan Türkiye Çiçekçiler Birliği, çiçek gibi nadide bir ürünün sanat haline geldiği çiçekçilik mesleğini tüm dünyada öncü olacak şekilde yönlendirmektedir.

Sosyal içerik sayfaları ve blogları ile çiçeğe dair akıldan geçen her soruya cevap üreten, çiçekçiliğin mesleki eğitim kısmını üyelerine aktaran ve en önemlisi de çiçekçiliğin internet çağına ayak uyduran bir sektör olması adına her türlü yatırımı yapan Çiçekçiler Birliği, üyelerinin yaptığı her çiçek siparişini sistem üzerinden kontrol ediyor. Bu kontrollerde çiçeğin istenilen tarzda yapılıp yapılmadığı, çiçek üzerine notun eklenip eklenmediği gibi çiçek tasarımı ve teslimatına dair her şey inceleniyor, gerektiği durumlarda Birlik üyesi çiçekçilere teknik destek veriliyor.

Çiçeğin sipariş oluşma aşamasından tasarlanmasına, tasarlanmasından teslimatına kadar her durumu online sistem üzerinden incelemesi ve yönlendirmesi, üyeler arası alışverişi hızlı ve güvenilir olarak kurgulayan Türkiye Çiçekçiler Birliği, bu özellikleri ile dünyada ilk ve tektir.

İnsanların birçok ihtiyacında olduğu gibi çiçek ihtiyacını da internet üzerinden karşıladığı günümüzde, alternatifler üzerinden gerçek çiçekçilere ulaşamayıp mağdur olan ve çiçeğin gerçek bir sanat olduğu bilincinde olan müşterilerin Türkiye’nin neresine olursa olsun istediği ürünü sipariş verip sevdiklerine gönderebilmesi, kaliteli ve özgün çiçek tasarımları ile duygulara tercüman birer hediye sunulabilmesi adına CicekFilosu.com Türkiye Çiçekçiler Birliği’nin resmi satış sayfası olarak kurulmuştur.

Çiçekçiler Birliği, CicekFilosu.com ile sektörün gerçek temsilcisinin online çiçek satış pazarında yer alarak hem dengeleyici bir unsur olması hem de çiçeğin gerçek değerinde satılarak hak ettiği tasarıma kavuşması adına sosyal medyada, televizyonlarda ve her türlü mecrada reklamları ile kendine yer edinmiştir.

Türkiye Çiçekçiler Birliği tüm ekibi ile üyeleri arasındaki siparişlerde olduğu gibi, internet üzerinden online sipariş sisteminde de çiçeğin satılmasından teslimatına kadar her aşamasını takip ederek, müşterinin mağdur olmaması adına tüm özeni göstermektedir.

Çiçek Filosu A.Ş.

Çiçek Filosu Çiçekçilik ve İnternet Hizmetleri A.Ş.

Adres : İzzettin Çalışlar Cd. No: 51 Kat: 2 Bahçelievler / İstanbul
Telefon Numaramız : 0553 134 0858

🟩 Çiçek Filosu indirim kodu Şubat 2024
🏷️ Çiçek Filosu indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Çiçek Filosu indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Çiçek Filosu kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Çiçek Filosu promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.