ÇiçekSepeti Günün Fırsatı İndirimleri

Fırsat Süresiz
Herkese uygun fırsatlar ÇiçekSepeti'nde var var! Sadece bugüne özel süper...Daha Fazla

Herkese uygun fırsatlar ÇiçekSepeti’nde var var! Sadece bugüne özel süper indirimli ürünlerle ister kendini ister sevdiklerini mutlu et! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ÇiçekSepeti Çok Satanlar

Fırsat Süresiz
Herkese uygun fırsatlar ÇiçekSepeti'nde var var! Sadece bugüne özel süper...Daha Fazla

Herkese uygun fırsatlar ÇiçekSepeti’nde var var! Sadece bugüne özel süper indirimli ürünlerle ister kendini ister sevdiklerini mutlu et!

Çok Satanlar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ÇiçekSepeti 50/10₺ İndirim Kodu

Kod Süresiz
ÇiçekSepeti mobil uygulamasını indir, ilk alışverişine özel 50 TL ve...Daha Fazla

ÇiçekSepeti mobil uygulamasını indir, ilk alışverişine özel 50 TL ve üzeri alışverişlerinde 10 TL indirim kazan!

ÇiçekSepeti uygulamasını indirmek için tıkla!

App üzerinden yapacağın ilk alışverişine özel 50TL üzerine 10 TL indirim VarVar! Uygulamayı aç, fırsatı yakala! Çiçek Sepeti indirim kodu 2021. Yeni hesap ile uygulamada 50’ye 10₺ anında indirim sağlar.

ciceksepeti-kuponlacom Daha Az

PVARVAR3 Kodu Aç 
94% Başarılı

% 15 ÇiçekSepeti İndirim Çeki – Turkcell TV+ [Rozetli Ürünler]

Kod 1 ay kaldı
Ciceksepeti.com‘dan, TV+ müşterilerine özel, rozetli ürünlerde yapacağınız alışverişlerde geçerli %15...Daha Fazla

Ciceksepeti.com‘dan, TV+ müşterilerine özel, rozetli ürünlerde yapacağınız alışverişlerde geçerli %15 indirim kodu! Rozetli ürünler burada

 • Kampanya 13.09.2021 – 30.10.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • TV+ abonelerinin kampanya kodunu alması için” ÇİÇEK” yazıp 0532 752 00 57 numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir.
 •  Turkcell TV+ kullanıcılarının www.ciceksepeti.com’da rozetli ürünlerde yapacakları alışverişlerde %15 indirim uygulanacaktır.· İndirimin uygulanabilmesi için www.ciceksepeti.com sipariş ekranında yer alan “İndirim Kodu” alanına indirim şifresinin yazılması gerekmektedir.
 • Kampanya 13.09.2021 – 30.10.2021 tarihleri arasında geçerlidir.
 • TV+ abonelerinin kampanya kodunu alması için” ÇİÇEK” yazıp 0532 752 00 57 numarasına ücretsiz SMS göndermesi gerekmektedir.
 • Turkcell TV+ kullanıcılarının www.ciceksepeti.com’da rozetli ürünlerde yapacakları alışverişlerde %15 indirim uygulanacaktır.· İndirimin uygulanabilmesi için www.ciceksepeti.com sipariş ekranında yer alan “İndirim Kodu” alanına indirim şifresinin yazılması gerekmektedir.
 • Kampanyadan bir müşteri en fazla bir defa faydalanabilir.
 •  Kampanya www.ciceksepeti.com’da sadece “rozetli ürünlerde” geçerli olacaktır.
 • Bir üründe iki farklı kampanya birleştirilerek kullanılamaz.
 • Özel günlerde yaşanan yoğunluk nedeniyle siparişlerin önceden verilmesi önem arz etmektedir.
 • Gönderimler ÇiçekSepeti’nin Türkiye genelinde gönderim yaptığı iller için geçerlidir.
 • ÇiçekSepeti ve TV+ kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar  

Daha Az

gönder Kodu Aç 
100% Başarılı

% 80 ÇiçekSepeti VarVar İndirimi Çok Satanlar! [14-30 Eylül] Sonbahar Fırsatları Kampanyası

Fırsat Süresiz
%80’e varan indirimlerle Çiçeksepeti VarVar İndirimi çok satanlar burada!🎉 Hemen...Daha Fazla

%80’e varan indirimlerle Çiçeksepeti VarVar İndirimi çok satanlar burada!🎉 Hemen linke tıkla fırsatları kaçırma! Spor ayakkabıdan giyime tüm Spor&Outdoor ürünlerinde süper fırsatları kaçırma! ✨

Çiçeksepeti Sonbahar Kampanyası 14-30 Eylül Sonbahar Fırsatları başladı! Tüm kategorilerde, binlerce üründe inanılmaz fiyatları kaçırma!

Çok Satanlar

Çok Satanlar

24 Ağustos- 3 Eylül Büyük VarVar İndirimi başladı!🎉 Hemen tıkla, ihtiyacın olan ürünlerde süper fırsatları kaçırma! Okula Dönüş öncesi alışverişi için tıkla!

back to school

Çok Satanlar

6-7-8 Temmuz Çiçeksepeti VarVar İndirimi başladı!🎉 Binlerce üründe süper indirimleri kaçırmamak için hemen  linke tıkla, beğendiğin ürünleri indirimli al!😍

Çok Satanlar

%80’e varan indirimlerle Temmuz Elektronik VarVar İndirimi başladı!🎉 Hemen linke tıkla fırsatları kaçırma!

1 Temmuz Elektronik Ürünlerde İndirim Festivali

Tüm babalar günü ürünleri

Tüm babalar günü ürünleri

Çok Satanlar

2-3-4 Haziran ÇiçekSepeti VarVar İndirimi en büyük yaz fırsatı olacak! Uygulamayı indir, beğendiğin ürünleri favorilerile, fırsatları bekle!  20 Haziran’da kutlanacak Babalar Günü öncesi 2-3-4 Haziran ÇiçekSepeti Var Var İndirimi’ndeki müthiş indirim fırsatlarından yararlanabilir ve aksesuar setlerinden tıraş takımlarına, cep telefonu ve bilgisayar gibi elektronik ürünlerden maketlere binlerce ürün için seçiminizi yaparak hediyenizi önceden hazır edebilirsiniz. Uygulamayı indir, beğendiğin ürünleri favorilerile, fırsatları bekle! ÇiçekSepeti uygulamasını indirmek için tıkla!

ÇiçekSepeti Büyük Market Günleri’nde bugüne özel fırsatları kaçırma! 🌟

Büyük Market Günleri

Kozmetik & Kişisel Bakım Festivali

ÇiçekSepeti Kozmetik & Kişisel Bakım Festivali Ürünler ile bu bayram da sevdiklerinizi mutlu edin! Bayram için tüm ihtiyaçlarınız ÇiçekSepeti’nde! En son teknoloji elektronik ürünler seni bekliyor! ÇiçekSepeti’ni ziyaret et, süper fırsatları kaçırma! 🌟

Bayram Çoşkusunu Evinize Getirecek Ürünler

9 Mayıs’ta kutlanacak olan Anneler Günü için geniş bir ürün portföyü hazırladık. Kampanya fırsatlarını ve 2021 Anneler Günü indirimlerini kaçırmayın! En Güzel Hediyeler Uygun Fiyatlarla ÇiçekSepeti’nde, Hemen Sipariş Ver!

Anneler Günü Tüm Ürünler

23 Nisan’a özel oyuncak indirimleri ÇiçekSepeti’nde! 23 Nisan Oyuncak Şenliği indirimleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

ÇiçekSepeti’nde Büyük Market Günleri indirimi başladı! Binlerce üründe %80’e varan fırsatları kaçırmamak için hemen linke tıkla, indirimleri yakala! Büyük Market Günleri ÇiçekSepeti’nde! Süpermarket, Anne-Bebek, Kişisel Bakım-Parfüm kategorilerindeki fırsatlar için sitemize tıklayabilirsiniz. 🎉 Gıda, temizlik, anne&bebek ve daha birçok kategoride süper indirimleri kaçırma!

% 80 ÇiçekSepeti Ramazan İndirimi VarVar!: ÇiçekSepeti Ramazan fırsatlarıyla birlikte geldi! ⭐️ Gıda, temizlik, içecek ve daha birçok kategoride süper fırsatlar seni bekliyor!

original

ÇiçekSepeti’nde 6-8 Nisan VarVar İndirimi başladı! Farklı kategorilerdeki binlerce üründe %80’e varan indirim seni bekliyor! 🎉

Çok Satanlar

% 80 ÇiçekSepeti Ev & Yaşam İndirimi!

%80’e varan indirimlerle Ev Yaşam Günleri Fırsatları ÇiçekSepeti’nde! Ev Yaşam ürünlerindeki fırsatlar için ÇiçekSepeti’ne tıklayabilirsiniz! Ev&Yaşam ürünlerinde %70’e varan indirimi kaçırma! 🏡 Aradığın Ev&Yaşam ürünleri ÇiçekSepeti’nde VarVar! 6-8 Nisan’da VarVar İndirimi geliyor! 📣 Beğendiklerini favorile, fırsatları kaçırma!

Ev-Yaşam

Kişisel Bakım Ürünleri Var Var kampanyası ile kapınıza geliyor. Binlerce çeşit üründeki indirimli fiyatlarla online alışveriş deneyiminin keyfini çıkarın! Kişisel Bakım & Kozmetik Festivali’nde indirim VarVar! ✨ Bugüne özel fırsatları kaçırma!

25 Mart Elektronik&Kırtasiye İndirim Festivali’ni kaçırma! 📱✏️ Hemen tıkla, dilediğin ürünü en uygun fiyatla sipariş et!

Elektronik Kırtasiye İndirim Festivali

ÇiçekSepeti’nde Büyük Market Günleri indirimi başladı! Binlerce üründe %80’e varan fırsatları kaçırmamak için hemen linke tıkla, indirimleri yakala! Büyük Market Günleri ÇiçekSepeti’nde! Süpermarket, Anne-Bebek, Kişisel Bakım-Parfüm kategorilerindeki fırsatlar için sitemize tıklayabilirsiniz. 🎉 Gıda, temizlik, anne&bebek ve daha birçok kategoride süper indirimleri kaçırma!

%80’e varan fırsatlarla Çiçeksepeti 14 Mart Tıp Bayramı fırsatlarını incele! Sağlık çalışanlarına özel ürünler! 14 Mart Tıp Bayramı hediyeleri 14 Mart Tıp Bayramı özelinde çiçek ve BonnyFood ürünlerinde süper fırsatlar! 💐

%80’e varan fırsatlarla 9 Mart Ev&Yaşam VarVar İndirimi başladı! Hemen linke tıkla, fırsatları kaçırma! Kadınlar Günü Hediyelerinde %80’e Varan İndirim ÇiçekSepeti’nde Var Var!

Eksik kalmasın! 📢 ÇiçekSepeti Büyük Market Günleri’ne özel indirimli ürünleri hemen incele, sepetini doldur!

Kupadan Peluşa, Çantadan Termosa Aradığın Binlerce Ürün ÇiçekSepeti’nde Var Var! Sevgililer Günü’ne Özel Hediyeler ÇiçekSepeti’nde Seni Bekliyor. Hemen Sipariş Ver! Taze çiçekler. Aynı gün teslim. 12 aya varan taksit. Lider çiçekçi. Çiçek sepeti. Güvenli alışveriş.

1-5 Şubat VarVar İndirimi geliyor! Binlerce üründe süper indirimleri kaçırmamak için hemen linke tıkla, uygulamayı indir! Beğendiğin ürünleri favorilere eklemeyi unutma!

Bugün şahane! 📱 Elektronik Ürünlerde İndirim Festivali’ne özel %60’a varan indirimi kaçırma!

ÇiçekSepeti Moda ve Spor Markalarında İndirim Festivali başladı! “🎉 En sevilen giyim, aksesuar ve spor ürünlerinde sadece bugüne özel süper fırsatlar seni bekliyor! Hemen linke tıkla, fırsatları yakala! Binlerce üründe süper fırsatlar ÇiçekSepeti Moda & Spor Markaları İndirim Festivali’nde seni bekliyor ✨ Hemen sipariş ver!

ÇiçekSepeti VAR VAR İndirimleri’nde ihtiyacın olan tüm ürünler bugüne özel süper indirimlerle seni bekliyor! 📣

Sana özel Ekstra 25 TL indirim! 🌟12-14 Ocak VarVar İndirimleri’nde geçerli indirim kodunu kullanmak için uygulamayı indir, yarını bekle! 👀

Yılbaşına özel %80’e varan indirimler kaçmaz! Binlerce üründe süper indirimler Ocak’ta ÇiçekSepeti’nde!

Aradığınız her şey bir arada Çicek Sepeti uygulamasında Var Var.

Süper Fırsatları ve Ücretsiz Kargo Avantajını Kaçırmayın!

https://www.ciceksepeti.com/cok-satanlar-varvar

https://www.ciceksepeti.com/buyuk-market-gunleri Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

100₺ ÇiçekSepeti İndirim Kuponu: Topla & Kullan

Fırsat Süresiz
Çiçeksepeti 100₺'ye kadar kazandıran sepette indirim kuponları Topla & Kullan...Daha Fazla

Çiçeksepeti 100₺’ye kadar kazandıran sepette indirim kuponları Topla & Kullan kampanyası başladı! %90’a varan Çiçeksepeti fırsat kuponları açılan sayfadan alınıp mağazalarda kullanabilirsiniz. Çiçeksepeti mağaza kuponu kampanya kodu fırsatı burada. 75₺ harcamaya 10₺, 45₺ alışverişe 5₺, 300’e 50TL gibi indirimler Kuponla.com ile görülüyor.

https://www.ciceksepeti.com/kupon Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

15₺ ÇiçekSepeti Hediye Çeki [Mobilde Sonraki Çiçek/Bonnyfood Alışverişinize]

Fırsat Süresiz
• ÇiçekSepeti müşterileri kampanya süresince websitesinden yapacağı ilk ve tek...Daha Fazla

• ÇiçekSepeti müşterileri kampanya süresince websitesinden yapacağı ilk ve tek seferde 40 TL altı çiçek ve bonnyfood alışverişinde ÇiçekSepeti mobil uygulamasından yapacağı bir sonraki alışverişinde geçerli 10 TL, 40 TL ve üstü çiçek ve bonnyfood alışverişinde ise 15 TL hediye çeki kazanacaktır.
• Hediye çeki kazandıran alışverişin websitesinden yapılması gerekmektedir. ÇiçekSepeti mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde hediye çeki kazanılamaz.
• Kazanılan hediye çeki sadece ÇiçekSepeti mobil uygulamasından yapılan alışverişlerde kullanılabilecektir.
• Hediye çeki kazandıran alışverişin çiçek (tasarım çiçek dahildir) ve bonnyfood kategorilerinden yapılması gerekmektedir. Kazanılan hediye çeki tüm ürün gruplarında geçerlidir.
• Kampanyadan bir müşteri bir kez faydalanabilir ve bir müşteri bir alışverişinde en fazla 1 hediye çeki kazanabilir.
• Sepetinde birden fazla ürün olan müşterilerin kazanacağı çek tutarı sepetteki yüksek fiyatlı ürüne göre belirlenecektir. Örneğin sepetinde, 60 TL ve 15 TL’lik 2 ürün olan bir müşterinin kazanacağı çek tutarı yüksek fiyatlı olan 60 TL’lik ürün üzerinden belirlenecek ve 15 TL olacaktır.
• Kazanılan hediye çeklerinin geçerlilik süresi 90 gündür.
• Hediye çeki, müşterilerin hesabına sipariş verdiği ürün “teslim edildi” statüsüne geçtiği an tanımlanacak ve 90 gün geçerlilik süresi bu tarihten itibaren başlayacaktır. Hediye çeki hesabına tanımlanan müşteriler SMS yoluyla bilgilendirilecektir.
• ÇiçekSepeti’nde üyeliği olmayan müşterilerin hediye çekleri, üyeliğini yarattıktan sonra hesaplarına tanımlanacaktır.
• Müşteriler, kazandıkları hediye çeklerini “Hesabım” menüsü altındaki “Hediye Çeklerim” bölümünde görüntüleyebilirler.
• Kampanya koşullarında belirtilen tüm alışveriş ve çek tutarlarına KDV dahildir.
• Kampanyadan kazanılan hediye çekleri bölünerek farklı alışverişlerde kullanılamaz. Hediye çekinin kullanılabilmesi için yapılacak alışverişin tutarı hediye çeki tutarından büyük olmalıdır.
• Bu kampanya, başka kampanya ve indirimlerle birleştirilemez.
• ÇiçekSepeti, kampanya koşullarında dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

ÇiçekSepeti uygulamasını indirmek için tıkla! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ÇiçekSepeti’nde 50₺ ve Altı Çiçekler ve Hediyeler

Fırsat Süresiz
50 TL ve Altı Hediyeler ÇiçekSepeti'nde!
Hemen Al
100% Başarılı

ÇiçekSepeti 10₺ İndirim Kodu – Mobil Uygulama

Kod Süresiz
ÇiçekSepeti hediye çeki ile mobil aplikasyonundaki ilk 50₺ alışverişinize 10₺...Daha Fazla

ÇiçekSepeti hediye çeki ile mobil aplikasyonundaki ilk 50₺ alışverişinize 10₺ anında indirim sağlar!

ÇiçekSepeti uygulamasını indirmek için tıkla!

Daha Az

PVARVAR2 Kodu Aç 
99% Başarılı

ÇiçekSepeti Rozetli Ürünler Linki ile Kampanyalı Hediyeler

Fırsat Süresiz
Çiçeksepeti rozetli kampanyalı ürünler burada! Eğer kodunuz varsa %15 indirim...Daha Fazla

Çiçeksepeti rozetli kampanyalı ürünler burada! Eğer kodunuz varsa %15 indirim kullanabileceğiniz rozetli ürünlerde herkese göre çiçekler ve hediyeler bulunuyor. Rozetli kampanya indirimli ürünler için tıklayın!

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 2 ÇiçekSepeti Cüzdan Harcadıkça Para Kazan!

Fırsat Süresiz
ÇiçekSepeti alışverişini Çiçek Sepeti Cüzdan ile yap, anında %2 ÇiçekSepeti...Daha Fazla

ÇiçekSepeti alışverişini Çiçek Sepeti Cüzdan ile yap, anında %2 ÇiçekSepeti para kazan ve sonraki alışverişinde indirim yap!

https://www.ciceksepeti.com/hesabim/cuzdanim

ÇiçekSepeti Cüzdan ile harcadıkça kazan! Daha hızlı bir alışveriş deneyimi ve cüzdana özel fırsatlardan faydalanmak için cüzdanınızı hemen oluşturun!

image Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 80 ÇiçekSepeti En Çok Aranan Ürünlerde Süper Fırsatlar

Fırsat Süresiz
En çok aranan ürünlerde süper fırsatlar ÇiçekSepeti'nde var var! Sadece...Daha Fazla

En çok aranan ürünlerde süper fırsatlar ÇiçekSepeti’nde var var! Sadece bugüne özel süper %80’e varan indirimli ürünlerle ister kendini ister sevdiklerini mutlu et! ÇiçekSepeti’nin en çok aranan ürünlerinde indirimleri kaçırmamak için sitemizi ziyaret edebilirsiniz! Çok aranan ürün fırsatları ÇiçekSepeti’nde!

Süper fırsatlar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ÇiçekSepeti Market 50/25₺ İndirim + Ücretsiz Teslimat

Fırsat Süresiz
Yeni, hızlı, indirimli: ÇiçekSepeti Market! Alışveriş için doğru adres: ÇiçekSepeti...Daha Fazla

Yeni, hızlı, indirimli: ÇiçekSepeti Market! Alışveriş için doğru adres: ÇiçekSepeti Hızlı Market! Hadi, fırsatları kaçırma! Alışverişini ÇiçekSepeti Hızlı Market ile yap, zamanın sana kalsın! ÇiçekSepeti Market’ten yapacağınız 50₺ alışverişe 25₺ indirim sağlar.

ÇiçekSepeti uygulamasını indirmek için tıkla!

ÇiçekSepeti Market

Daha Az

Hemen Al
99% Başarılı

20₺ ÇiçekSepeti İndirim Kodu [50₺ Alışverişe]

Kod Süresiz
ÇiçekSepeti'nde ilk alışverişine özel 50 TL ve üzeri alışverişlerinde 20...Daha Fazla

ÇiçekSepeti’nde ilk alışverişine özel 50 TL ve üzeri alışverişlerinde 20 TL indirim sağlar! Alternatif olarak 50/10₺ kuponu için tıklayın!

ÇiçekSepeti uygulamasını indirmek için tıkla! Daha Az

VARVAR20 Kodu Aç 
92% Başarılı

ÇiçekSepeti CLAP İle Ünlülerden Sana Özel Video Mesaj

Fırsat Süresiz
Hayranı olduğun ünlülerden sana özel video mesajlar ÇiçekSepeti Clap'te! En...Daha Fazla

Hayranı olduğun ünlülerden sana özel video mesajlar ÇiçekSepeti Clap’te! En sevdiğin ünlüler senin mesajını seslendiriyor! Clap ile sevdiklerinin özel günlerinde onlara unutamayacakları bir sürpriz yap!

 • İstediğin ünlüyü seç
 • Clap talebini ilet
 • İster kendin için sakla istersen sevdiklerine unutulmaz bir sürpriz yap!

Clap, müzikten spora, sosyal medyadan televizyona pek çok farklı kategoride ünlü isimleri bir araya getiren ve onları hayranlarıyla buluşturan bir uygulamadır.
Clap uygulaması sayesinde ÇiçekSepeti VarVar üzerinden hayranlarının sana ulaştıracağı video mesaj taleplerini görebilir, onayladığın talepler için videoları yine uygulama üzerinden kolayca çekerek gönderebilir ve sevenlerini mutlu edebilirsin.
Sevdiklerini senin aracılığınla mutlu etmek isteyen hayranlarının doğum günü, yıl dönümü gibi özel gün kutlama mesajları için çekeceğin Clap’lerle onların mutluluklarına ortak olabileceğin gibi kendileri için unutulmaz bir anı oluşturmak isteyen hayranların yüzlerini de Clap’le gülümsetebilirsin!
Clap uygulaması ile senin için gelen tüm talep detaylarını görebildiğin gibi aynı zamanda kazancını da takip edebilirsin. Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Çiçek Sepeti Peşin Fiyatına 6 Taksit – Maximum İş Bankası

Fırsat 3 ay kaldı
ÇiçekSepeti indirimlerine özel, Maximum Kart'ınız ile 1 Ağustos-31 Aralık tarihleri...Daha Fazla

ÇiçekSepeti indirimlerine özel, Maximum Kart’ınız ile 1 Ağustos-31 Aralık tarihleri arasında ÇiçekSepeti’nden yapacağınız alışverişlerinizde peşin fiyatına 6 taksit* fırsatı!

Kampanyaya dâhil olan kartlar: İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximum Pati Kart, MercedesCard, Maximiles, Maximum Genç) ve Ticari Kredi Kartları

Kampanyaya dâhil olmayan kartlar ve işlemler: Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum özellikli POS cihazından yapılmayan işlemler

Ek Koşullar: Peşin fiyatına taksit kampanyası, 2’den 6 taksite kadar olan işlemlerde geçerlidir. Kampanya dönemi içinde piyasa koşulları ve yasal düzenlemeler doğrultusunda kampanya avantajlarında değişiklik yapılabilecektir. İş Bankası ve Çiçeksepeti kampanyayı durdurma veya kampanya koşullarını değiştirme hakkına sahiptir.

*Ürün gruplarında uygulanacak taksit adetleri 10 Mart 2007 tarihinde 26458 no’lu Resmi Gazete’de Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu (BDDK) tarafından yayımlanan Banka Kartları ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmelik doğrultusunda belirlenmektedir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

10₺ Çiçek Sepeti İndirim Kodu [50₺ Alışverişe]

Kod Süresiz
ÇiçekSepeti mobil uygulamasında ilk alışverişine özel 50 TL ve üzeri...Daha Fazla

ÇiçekSepeti mobil uygulamasında ilk alışverişine özel 50 TL ve üzeri alışverişlerinde 10 TL indirim sağlar!

ÇiçekSepeti uygulamasını indirmek için tıkla!

App üzerinden yapacağın ilk alışverişine özel 50TL üzerine 10 TL indirim VarVar! Uygulamayı aç, fırsatı yakala!

image

Çiçek Sepeti indirim kodu avantajı burada günceldir. Daha Az

PVARVAR4 Kodu Aç 
100% Başarılı

79,90₺ Çiçek Sepeti Sprey Mop İndirimi ile Pratik Temizlik Seti

Fırsat Süresiz
ÇiçekSepeti'nde 79,90₺'den başlayan yeni nesil sprey mop ürünlerinden alın, etkili...Daha Fazla

ÇiçekSepeti’nde 79,90₺’den başlayan yeni nesil sprey mop ürünlerinden alın, etkili ve pratik temizlik yapın!

 • Pratik, yer kaplamayan, kovasız, montajı ve taşıması kolay yenilikçi ürün.
 • Pratik haznesi isteğinize göre su ve/veya deterjan ekleyerek kullanabilirsiniz. Hazne 350ml dir.
 • Sap kısmındaki tetiği çekerek haznedeki suyu temizleyeceğiniz alana doğru püskürtebilirsiniz.
 • 360 derece başlığı sayesinde rahat kullanım sağlar, ulaşılması zor alanlara ulaşmayı kolaylaştırır.
 • Mikrofiber mopu parke, fayans, mermer gibi tüm yüzeylerde çizmeden kullanabiliriz.
 • Temizlik sonrası mikrofiber mopu ister elde ister makinede yıkayabilirsiniz.

Temizlikte daha pratik ve etkili bir yardımcı arıyorsanız bu ürün tam size göre! Zamandan ve enerjiden tasarruf edin, sevdiklerinize ve size daha çok zaman kalsın.

 • Mikrofiber mopu parke, fayans, mermer gibi tüm yüzeylerde, malzemeye zarar vermeden kullanabiliriz.
 • Sap kısmındaki tetiği çekerek haznedeki suyu temizleyeceğiniz alana doğru püskürterek inatçı kirleri kolaylıkla temizleyebilirsiniz.
 • 360 derece başlığı sayesinde rahat kullanım sağlar, ulaşılması zor alanlara ulaşmayı kolaylaştırır.
 • Pratik, yer kaplamayan, kovasız, montajı ve taşıması kolay bir üründür.

Parex 1909600 Easy Sprey Hazneli Mop Seti Temizlik Seti Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ÇiçekSepeti Sihirli Mop Tablet Paspas Temizlik Seti İndirimi

Fırsat Süresiz
ÇiçekSepeti'nde %50'ye varan indirimle yeni nesil sihirli mop mikrofiber bezli...Daha Fazla

ÇiçekSepeti’nde %50’ye varan indirimle yeni nesil sihirli mop mikrofiber bezli paspas seti alın, pratik temizlik yapın! Alfa Home 4 Renk Pratik Smart Flat Sihirli Mop Tablet Temizlik Seti, Vip Ahmet Premium Mop Set + 4 Adet Yedek Bez

 • Kullanım yüzeyleri ahşap, laminant parke, mermer, seramik, cam.
 • Teleskopik sap sayesinde uzunluğu ayarlanabilir.
 • Ulaşılması zor yerlere ulaşır.
 • Koltuk, kanepe sehpa altlarını temizlemek için oynar paspas başlığa sahiptir.
 • Su sıçramasına karşı emniyetlidir.
 • 6 litre kirli su, 4 litre temiz su haznesi.

Smart Tablet Mop Temizlik Seti Gerçek Temizlik! – Yıkama bölümüne yeterli su doldurun.Mop başlığını sapa kilitleyin ve mopu yıkama alanına yerleştirin. Üç kez yukarı aşağı yönde hareketlendirin. Mopu yıkama bölümünden çıkartın ve kurulama bölümüne yerleştirin. Üç kez aşağı ve yukarı yönde hareketlendirin mopunuz temizlemeye hazır durumda. – Flat mop dikdörtgen yapısı ile köşeli yerlerde sorunsuz temizlik sağlar. Kir ve toz izi bırakmaz. – Özel tasarım mikrofiber başlık gerçek hijyen sağlar. – Mikrofiber başlık makinada yıkanabilir. – Farklı özellikteki mikrofiber başlıklarımızıda ürünümüzde kullanabilirsiniz. – 360 derece kullanım alanı sağlayan özel tasarım sap – 180 derece yatay hareketle tüm eşyalarınızın altını ve arkasını kolayca temizleme imkanı sağlar.

Vip Ahmet ® Vip Set Premium Mop + 4 Adet Yedek Bez için tıklayın!

Vip Ahmet ® Vip Set Premium Mop + 4 Adet Yedek Bez Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 50 ÇiçekSepeti Bilgisayar, Tablet, Laptop İndirimli Ürünler – Gaming Laptop, Kulaklık, Printer, Monitör

Fırsat Süresiz
ÇiçekSepeti laptop, monitör ve aksesuarlarında %40 indirim başladı! Bilgisayar ve...Daha Fazla

ÇiçekSepeti laptop, monitör ve aksesuarlarında %40 indirim başladı! Bilgisayar ve tabletler en iyi markaların tercih edilen modelleriyle sizi bekliyor! Tablet ve bilgisayar modelleri ve fiyatları ÇiçekSepeti’nde. Üstelik World ve Maximum’a vade farksız 6 taksit!

bilgisayar tablet varvar

https://www.ciceksepeti.com/bilgisayar-tablet-varvar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 30 ÇiçekSepeti Akıllı Telefon İndirimli Ürünler – Xiaomi, iPhone, Samsung, Kablosuz TWS Bluetooth Kulaklık

Fırsat Süresiz
ÇiçekSepeti akıllı cep telefonu ve aksesuarlarında %30 indirim başladı! Teknoloji...Daha Fazla

ÇiçekSepeti akıllı cep telefonu ve aksesuarlarında %30 indirim başladı!

Teknoloji günlük hayatı kolaylaştırırken, Çiçek Sepeti size birçok farklı cep telefonu aksesuarının ayrıcalıklarını sunuyor. Bluetooth araç kitlerinden cep telefonu kılıflarına, kulaklık ve tripodlara kadar geniş bir ürün yelpazesi ile hayatınıza kolaylık getiriyor. Apple, Samsung, JBL gibi markaların premium ürünleri ile elektronik cihazlarınızı sorunsuz kullanabilir, fonksiyonel tasarımı sayesinde her an her yerde online olabilirsiniz. müzik her zaman yanınızda.
Kablolu, kablosuz, Bluetooth veya dokunmatik kulaklığı ile istediğiniz zaman, istediğiniz yerde müzik dinleyebilirsiniz. En sevilen markaların kulak içi veya kulak üstü kulaklıklarını Çiçek Sepeti’nde bulabilirsiniz. Farklı tarzlara uyarlanabilen renklere sahip kulaklık modelleri, müziği yanınızda taşımanıza yardımcı olacaktır. Ayrıca tasarlanan kulak tıkaçlarını çevredeki atmosferi değiştirmek için kullanabilirsiniz ve dışa doğru çevirdiğinizde hoparlör görevi görecektir. En sevdiğiniz şarkıları çevrenizdeki insanlarla paylaşmak için kulaklık veya hoparlör kullanabilirsiniz. Telefonunuzla uyumlu hale getirirseniz, gelen aramaları cevaplamak için bu kulaklık modellerini kullanabilirsiniz. Ayarlanabilir çelik kaydırıcı sayesinde kulaklığı istediğiniz gibi ayarlayabilir ve müziğin keyfini dilediğiniz gibi çıkarabilirsiniz. Farklı tasarımlı kulaklık modelleri, egzersiz sırasında rahatlık sağlayabilir ve egzersiz zamanınızı daha keyifli hale getirebilir. Sevdiklerinizin özel gününde renkli kulaklık modellerini ve birbirinden ilginç tasarımlı koruyucu kılıfları hediye seçeneği olarak kullanabilirsiniz.
Powerbank ile kesintisiz iletişim: Gün içinde sık sık akıllı telefon ve tablet kullandığınız için, bitmek üzere olan pil sorununu hızlı bir şekilde çözmek için mobil gücü kullanabilirsiniz. Hafif, pratik ve sağlam yapıda olan bu ekstra güçlü piller ile kesintisiz iletişimin keyfini çıkarmak çok daha kolay. Bitmemiş işlerinizi bitirmek için pili istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde şarj edebilirsiniz. Kaliteli yapısı ve yüksek kapasitesi ile elektronik cihazlarınıza zarar vermeden size rahatlık sağlayan bu ürünler, günü rahatlıkla geçirmenize yardımcı olacaktır. Çift USB çıkışlı model, aynı anda iki cihazı şarj etmenize olanak tanır. Çiçek Sepeti’nin cep telefonu aksesuarlarına göz atarak, cihazınıza en uygun seçeneği bulabilir ve istediğiniz zaman, istediğiniz yerde bağlantıda kalabilirsiniz.
Müziğin ritmiyle ortamın enerjisini artırın!
Çiçek Sepeti, güçlü ve şık tasarımlı hoparlör modelleri ile çevre enerjinizi artırmanıza yardımcı olur. Meier, Divoom ve TG gibi markaların hoparlörlerini kullanarak müziğin ritmini ruhunuzda hissedebilirsiniz. Odanızı süslemek için nostaljik bir hoparlör modeli seçebilir veya sevdiklerinize şık bir hediye olarak verebilirsiniz. Karaoke mikrofon ve hoparlör modelini kullanarak arkadaşınızın ortamına kolayca eğlence katabilirsiniz.
Renkli telefon kılıfları ile özgünlüğünüzü gösterin!
Çiçek Sepeti sayesinde iPhone, Samsung, Huawei ve diğer cep telefonu markalarının renkli cep telefonu kılıflarına sahip olabilirsiniz. Akıllı cihazınızı kişiselleştirmek için ekran koruyucular, arka kapaklar, şarj cihazları ve silikon telefon kılıfları gibi birçok cep telefonu aksesuarını kullanabilirsiniz. Ayrıca fotoğraf baskı fonksiyonlu kişiselleştirilmiş telefon kılıfı ile sevdiklerinizi şaşırtabilirsiniz. Araçta bulunan cep telefonu tutucusunun modern tasarımı sayesinde yolculuk boyunca her an iletişim halinde kalabilirsiniz. Kolunuza takılan spor telefon kılıfını inceleyebilir ve egzersiz yaparken ilham verici müzikler dinleyebilirsiniz. Silikon ve ilginç tasarımlı Airpods koruyucu kılıf ile benzersizliğinizi yansıtabilirsiniz. Bu koruyucu kılıflar, ekipmanınızı korumak ve tarzınızı öne çıkarmak için çekici şekillerle dekore edilmiştir. Kendi elektronik ürünlerinize göre özelleştirebileceğiniz ve akıllı cihazlarla sorunsuz çalışabileceğiniz aksesuar modelleri hakkında bilgi almak için Çiçek Sepeti’nin sunduğu cep telefonu aksesuar modellerini inceleyebilirsiniz. Hız, eğlence ve kesintisiz iletişim sağlamak için Çiçek Sepeti sunduğu ayrıcalıklı deneyim teknolojisini kullanabilirsiniz. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz veya sevdiklerinize hediye etmek istediğiniz elektronik cihaz aksesuarlarını değerlendirebilir ve uygun fiyat seçenekleriyle alışveriş sepetinize ekleyebilirsiniz.

cep telefonu ve aksesuarlari varvar

https://www.ciceksepeti.com/cep-telefonu-ve-aksesuarlari-varvar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 40 ÇiçekSepeti Xhan Giyim İndirimli Ürünler

Fırsat Süresiz
ÇiçekSepeti Xhan Giyim %40 indirimi başladı! Moda trendlerini yakından takip...Daha Fazla

ÇiçekSepeti Xhan Giyim %40 indirimi başladı! Moda trendlerini yakından takip eden Xhan, kadın ve erkek giyiminde pratik ve şık tasarımlar tasarlama konusunda başarılı. Xhan, koleksiyonuna her hafta yeni tasarımlar eklendiğinden, güncel modayı yakından takip edebiliyor. Xhan’ın birbirinden şık tişört, pantolon, gömlek ve diğer kıyafetlerini özel fiyatlarla satın alabilir, gardırobunuzu günün trendlerine göre kolayca düzenleyebilirsiniz!
Yeni sezon ucuz Xhan ürünleri
Xhan ürünlerinin ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış aylarında özel serileri yoktur. Aksine Xhan, moda trendlerini yakından takip ediyor ve her zaman yeni tasarımlarını kullanıcılara sunuyor. Yani her yeni hafta Xhan için yeni bir sezon demek. Xhan’ın en yeni tasarımları için Çiçek Sepeti’ni ziyaret edebilir, en yeni ürünleri online olarak kolayca satın alabilirsiniz!
Xhan ürünleri, özgün ve yaratıcı tarzları, tasarımları ile farklı giyim zevklerine sahip kadın ve erkekleri kendine çekiyor. Xhan’ın ürünleri en son trendler ve modalar göz önünde bulundurularak tasarlansa da ürünler zamansız detaylara da sahiptir. Xhan’ın siyah puantiyeli iki düğmeli elbisesi gibi klasik detayların bir arada kullanıldığı tasarımlarla zamansız şıklığa sahip olabilirsiniz.
etkinliği ve indirimli Xhan ürünlerini keşfedin! Çiçek Sepeti’nin geniş ürün yelpazesine göz atabilir,
Xhan ürünlerini indirimli fiyatlarla keşfedebilir ve satın alabilirsiniz. Sürekli güncellenen koleksiyonu sayesinde Outlet Xhan ürünleri arasından seçim yapabilir, son trendleri rakipsiz fiyatlarla tarzınızı sergileyebilirsiniz.
Çiçek Sepeti sayesinde uygun fiyatlı Xhan ürünlerine her zaman kolayca ulaşabileceksiniz ve yılın her döneminde faaliyet yürütüyor. Ayrıcalıklı Xhan giyim ürünlerine sahip olmak ve online alışveriş yapmak için ÇiçekSepeti’ni ziyaret edebilir, güncel aktiviteleri kullanarak istediğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz!

xhan urunleri varvar

https://www.ciceksepeti.com/xhan-urunleri-varvar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

1,90₺ ÇiçekSepeti Kitap İndirimi – En Popüler Roman ve Test Kitapları

Fırsat Süresiz
ÇiçekSepeti roman indirimi başladı!  Çok satan kitaplarda büyük indirim ÇiçekSepeti'nde...Daha Fazla

ÇiçekSepeti roman indirimi başladı!  Çok satan kitaplarda büyük indirim ÇiçekSepeti’nde VARVAR kampanyası kapsamında indirimdeki kitapları görmek ve online satın almak için tıklayın.

indirimli kitap varvar

https://www.ciceksepeti.com/indirimli-kitap-varvar Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 ÇiçekSepeti Oto Lastik, Yağ, Bakım İndirimi – Michelin Petlas Falken Nokian 6 Taksit

Fırsat Süresiz
ÇiçekSepeti oto lastik indirimi başladı! Michelin Petlas Falken Nokian Lastik...Daha Fazla

ÇiçekSepeti oto lastik indirimi başladı! Michelin Petlas Falken Nokian Lastik Tamir, Bakım ve Temizlik Ürünleri Yağ, Katkı Maddesi Antifriz Akü Plakalık Bagaj Düzenleyici Trafik Seti Diğer Yedek Parça, Aksesuar Buz Çözücü, Önleyici Paspas Bakım & Temizlik Ürünleri Koltuk Minderleri Diğer Motosiklet Yedek Parça Lastik Tamir Spreyi Akü Kablosu Oto Kokusu Akü Havuzlu Paspas Genel bakım spreyleri Ahşap Temizleyici Hava Kompresörü Kriko Lastik, Jant Seti Transmitter Anahtarlık Koltuk Kılıfları Kolçaklar Dikiz Ayna Süsü Motosiklet İlk Yardım Seti Hediye Setleri

oto bakim kampanya

https://www.ciceksepeti.com/oto-bakim-kampanya Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

% 20 ÇiçekSepeti Petshop İndirimi – Kedi Köpek Maması, Oyuncakları, Kumu, Kıyafetleri

Fırsat Süresiz
ÇiçekSepeti kedi köpek maması, kuş balık yemi ve aksesuarları indirimi...Daha Fazla

ÇiçekSepeti kedi köpek maması, kuş balık yemi ve aksesuarları indirimi başladı! Kedi Elbisesi Köpek Elbisesi Köpek Yatağı Kedi yatağı,Evi Köpek Aksesuar Boyun Tasması Kedi Mama, Su Kabı Kedi Tasma ve Künyesi Köpek Mama, Su Kabı Künye Kuş Yemi, Ödülü Kedi Kumu Kedi Oyuncağı Kedi Tuvaleti ve Ürünleri Taşıma Sepeti, Çantası Sağlık, Bakım Ürünleri Göğüs Tasması Kedi Tırmalaması Sağlık, Bakım Ürünleri Akvaryum Evcil Hayvan Ürünleri Hediye Setleri Kuş Kafesi & Yuvası Kedi Kapısı Kedi Taşıma Kabı, Çantası Kedi Vitamini, Ek Besini Köpek Oyuncağı Köpek Vitamini, Ek Besini Konserve Kuru mama Ödül Mamaları Köpek Kemikleri Gezdirme Tasması

evcil hayvan urunleri kampanya

https://www.ciceksepeti.com/evcil-hayvan-urunleri-kampanya Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

ARADIĞIN ÜRÜNLER ÇİÇEKSEPETİ'NDE VARVAR

Hakkımızda

CicekSepeti.com Türkiye’de çiçekçilik anlayışını değiştirmek, en kolay ve en ekonomik yoldan çiçek göndermeyi sağlamak için kuruldu.  ÇiçekSepeti.com, Türkiye genelinde, birlikte çalıştığı 700’den fazla çiçekçi iş ortağı ile Türkiye’de online çiçek ve hediye sektörünün lider e-ticaret sitesi haline geldi.

2011 yılında, Amazon.com ve Avrupalı Venture Capital şirketi HummingBird, CicekSepeti.com’a ortak oldu. CicekSepeti.com bu yatırımlarla uluslararası alanda da varlığını gösterdi.

Bright E-Ventures Corporation markası CicekSepeti.com, çiçek sepeti, çiçek aranjmanlarının yanı sıra farklı ürün gruplarını da bünyesine katarak ürün çeşitliliği hacmini genişletti.

BonnyFood

2011 yılında ÇiçekSepeti bünyesine katılan Gurme kategorisi, ÇiçekSepeti’nin ‘BonnyFood’ isim hakkını satın almasıyla birlikte 2014 yılı sonu itibariyle BonnyFood olarak hizmet vermeye devam ediyor. Sevdiklerine farklı bir hediye göndermek isteyenlere lezzetli alternatifler sunan BonnyFood, Doğum Günü, Sevgililer Günü, Yeni İş, Anneler Günü gibi özel günler için tasarlanmış çiçek görünümlü kek ve kurabiye buketleri, çikolatalar ve benzeri lezzet aranjmanları ile hem göze hem de damağa hitap ediyor. İstanbul, Ankara, İzmir, Kocaeli, Bursa, Adana, Antalya, Kayseri, Eskişehir, Aydın, Mersin ve Konya’da bulunan şubeleriyle aynı gün teslimat hizmeti vermekle beraber; aynı zamanda kargo ile gönderim yapılabilen birçok ürün seçeneğini de tüm bölgelere gönderiyor.

BonnyGift

2012 yılında hediyelik ürünlerin satışına başlayan CicekSepeti.com, ürün yelpazesinde kişiye özel hediyeler, hediye sepetleri, lisanslı ürünler, oyuncaklar ve ilginç hediyeler gibi birçok farklı alternatifi bir arada sunuyor.

Sosyal ağlarda bizi Facebook, Twitter, Instagram, Youtube, Linkedin profillerimizden takip ederek, firmamız hakkında en güncel bilgileri öğrenebilirsiniz.

Alışveriş uygulamamız ile giyim, ayakkabı, parfüm, ev eşyası, süper market ürünleri hızlı sipariş verebilirsiniz! Saksı çiçekleri, teraryum, sukulent, kaktüs ile ev dekorasyon, beyaz eşya, kozmetik, spor malzemeleri dahil ihtiyacınız olan ürünler sezon indirimleriyle!

Milyonlarca ürün ÇiçekSepeti’nde Var Var!

· Yılın trend moda ürünleri, bayan giyim, erkek giyim, bayan ayakkabı, erkek ayakkabı, takı çeşitleri, aksesuar ürünleri Var Var!

· Spor giyim modasının popüler markaları Adidas, Puma, Nike spor ayakkabı modelleri, spor giyim, spor taytı ve spor çantalar Var Var!

· Ev alışveriş ihtiyaçlarınız için ev dekorasyon ürünleri, Madame Coco, Paşabahçe, Kütahya Porselen ürünleri, ev tekstili ürünleri Var Var!

· Bebek alışverişi için mama sandalyesi, puset, bebek ürünleri, bebek tekstili, bebek malzemeleri Var Var!

· Mutfağınız için ihtiyacınız olan beyaz eşya, mutfak gereçleri, küçük ev aletleri ve Tefal marka ürünler Var Var!

· En yeni elektronik ürünler, 4K TV, oyun konsolu, tablet ve Xiaomi, Huawei cep telefonu modelleri Var Var!

· Kişisel bakım için kozmetik ürünler, makyaj malzemeleri, cilt bakım ürünleri, parfüm çeşitleri Var Var!

· Yaz modasına uygun plaj giyim ürünleri mayo, bikini, Birkenstock plaj terliği, Ceyo marka ürünler Var Var!

· Outdoor tutkunlarının ihtiyacı kamp malzemeleri, kamp aksesuarları, kamp matı, çadır, avcılık, balıkçılık ürünleri Var Var!

· Hobi tutkunlarına puzzle, maket, model kit, action figür, müzik enstrümanları Var Var!

· Evcil hayvanlarınız için kedi maması, kedi kumu, kuş yemi, akvaryum malzemeleri Var Var!

· Süpermarkete gitmenize gerek kalmadan online market alışverişlerinizi yapabileceğiniz hemen teslim market ürünleri Var Var!

· Tadilat ve tamirat işleriniz için ihtiyacınız olan nalburiye ürünler, yapı market malzemeleri, hırdavat setleri, bahçe mobilyaları ve bahçe gereçleri Var Var!

En Seçkin Markaların Sezon İndirimleri

Adidas, Nike, Puma gibi popüler spor markalarının yanı sıra; Arena, Avon, Benetton, Birkenstock, Cacharel, Calvin Klein, Cat, Ceyo, Crocs, Dockers, Greyder, Guess, Hummel, Jack Wolfskin, Jack Jones, Kemal Tanca, Lacoste, Madame Coco, Moschino, New Balance, Pierre Cardin, Prada, Paşabahçe, Quicksilver, Reebok, Salomon, Skechers, North Face, Tommy Hilfiger, Under Armour, Vans, Versace gibi bir çok ünlü markanın yeni sezon ürünlerini kampanyalı fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Sezon İndirimlerinden İlk Siz Haberdar Olun

Ünlü markaların yeni sezon ürünleriyle ilgili kampanya ve indirim duyurularından ilk siz haberdar olmak için ÇiçekSepeti uygulamasını hemen şimdi indirebilirsiniz. Üstelik Çiçek sepeti App üzerinden basit ve hızlı teslim sipariş verebilir, mobil uygulamamıza özel kampanyalar ve indirimler sayesinde aynı gün teslimatlı hediyeler gönderebilirsiniz.

Aynı Gün Teslim Hediye

Gönderim amacına göre ve özel gün bazında kategorize edilmiş hediye önerileri içerisinden beğendiğiniz hediyelik ürünleri sepetinize ekleyebilirsiniz. Teslim edilmesini istediğiniz zaman aralığını belirleyebilir, online siparişinizi saniyeler içerisinde tamamlayabilirsiniz. Marketplace sistemimize üye seçkin hediyelik eşya satıcıları, pazaryeri satıcıları ve butik çiçekçilerin özel tasarım ürünlerini aynı gün teslimatlı sevdiklerinize gönderebilirsiniz.

Size En Yakın Çiçekçi

Türkiye’nin çiçek marketi olan Ciceksepeti.com sitemizdeki gül aranjmanlarından tasarım çiçeklere, teraryum, kaktüs, sukulent gibi canlı saksı çiçeklerinden kişiye özel butik çiçeklere, yüzlerce farklı ürünü app üzerinden inceleyebilir ve online satın alabilirsiniz. Özel günlerde lezzetli bir atıştırmalık göndermek isterseniz Yenilebilir Çiçek (Bonnyfood) ve meyve sepeti ürünlerimizi hızlı sipariş verebilirsiniz. Geniş çiçekçi ağı ile Türkiye’nin her yerine aynı gün çiçek gönderebileceğiniz Çiçek Sepeti iOS uygulamasını şimdi telefonunuza indirebilirsiniz!

Türkiye’nin önde gelen online alışveriş sitesi ve mobil uygulaması ÇiçekSepeti’nde ihtiyacınız olan tüm ürünler var var! Kozmetikten modaya, elektronikten dekorasyona farklı kategorilerde aradığınız binlerce ürünü sizlere sunuyor ve ücretsiz olarak kapınıza getiriyoruz! Siz de ister sevdiklerinizi mutlu etmek için ister kendiniz için sipariş verin, ÇiçekSepeti VarVar’ın fırsatlarla dolu dünyasıyla tanışın.

ÇiçekSepeti Hakkında

Türkiye’de e-ticaret sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek, en hızlı ve kolay şekilde ürün gönderimi yapılmasını sağlamak hedefiyle, 2006 yılında kurulan ÇiçekSepeti, çiçek ve yenilebilir çiçek kategorilerinin yanı sıra bünyesine kattığı elektronik, ev & yaşam, kişisel bakım, süpermarket, kozmetik, moda, spor & outdoor, hobi, pet shop, ve takı & aksesuar gibi farklı kategoriler altında da yüzbinlerce ürünü müşterilerine sunuyor.

350+ çalışan ve 10.000+ tedarikçi ağından oluşan büyük bir ekiple operasyonlarını yürütmekte olan ÇiçekSepeti, bir teknoloji şirketi olarak her geçen gün gelişmeye ve online alışveriş deneyimini en iyi şekilde sunmak için çalışmaya devam ediyor.

Tamamıyla bir Türk şirketi olan ÇiçekSepeti, Türkiye’deki başarı hikâyesini uluslararası alanda da “LolaFlora” markasıyla sürdürmekte olup başta Meksika olmak üzere pek çok farklı ülkede hizmet veriyor.

ÇiçekSepeti Güncel İndirim Kuponları - KUPONLA.COM

Çiçek Sepeti indirim kodu

Çiçek Sepeti, sevdikleriniz uzakta olduğunda veya onlara en güzel çiçek ve hediyeleri almak istediğinizde kullanabileceğiniz online alışveriş sitesidir. Özellikle şehir dışında veya yurt dışındayken sevdiklerinize not kartlı özel bir hediye vermek istediğinizde ama etrafta olmadığınızda, sevdiklerinizi gülümsetmek için çiçek sepetindeki çiçekler veya küçük hediyeler arasından seçim yapabilirsiniz. Çiçek Sepeti’nden çiçek almanın bu kadar popüler olmasının nedeni, binlerce çeşit çiçek sunması, ürünlere duyarlı olması ve çiçek sepeti indirim kodu kullandırmasıdır. Ürünleriniz ile ilgili hediye ve not gönderebilirsiniz. Ürünün ambalajını seçebilirsiniz. Bir online alışveriş sitesi size sanki bir mağazadan çiçek almışsınız gibi sunuluyor. Artık çiçek dışında da elektronik, giyim gibi aradığınız tüm ürünler satıldığından bol indirimlerin yayınlandığı ÇiçekSepeti VarVar kampanyası düzenlemektedir.

Özellikle çiçekçilerde bulamadığınız çiçekleri bu sayfada bulmanız kısa sürecektir. Satın almak istediğiniz çiçeğin adına göre arama yapabilir, fiyatı düşükten yükseğe doğru sıralayabilir ve size en uygun çiçeği bulabilirsiniz. Elbette bu kadar kolay kullanımlı bir web sitesinde indirim almak istersiniz. Çiçek Sepeti, zaman zaman çiçek indirimleri sunan, ayrıca çiçek sepeti indirim kuponu veren bir sitedir. Bu nedenle çoğu kişi alışveriş için indirim kuponu kullanmayı tercih etmektedir. Peki, indirim kuponlarını nasıl alacağınızı öğrenmek istiyorsanız, lütfen okumaya devam edin.

Çiçek Sepeti indirim kodu nasıl alabilirim?

Kendinize veya sevdiklerinize çiçek sepeti çiçek almak istiyorsunuz ancak çiçeklerin fiyatı cebinize göre biraz pahalı. Şu anda web sitemiz size ücretsiz Ciceksepeti indirim kodu ve kampanyası sunmaktadır. Bu indirim kodu seçeneği sayesinde sevdiğiniz çiçeklerin fiyatı düştü ve cebinizde uygun fiyata çiçek satın alabilirsiniz. Sevdiğiniz kişinin yüzünü ve kendinizi memnun edeceksiniz. Bu kodu almak çok kolaydır. Tamamen ücretsiz olan bu kodları çok kullanışlı kodlara dönüştürebilirsiniz. Neden ücretsiz olduğunu öğrenmek isteyenler için amacın insanları online alışverişe yakınlaştırmak olduğunu söyleyebiliriz. Bu sayede zamandan ve enerjiden tasarruf edebilir ve daha anlamlı işlere odaklanabiliriz. Kodu tekrar almak için zaman kaybetmezsiniz, tek tıkla kısa sürede kodu alabilirsiniz.

Çiçek Sepeti indirim kodu nasıl kullanılır?

Çiçek Sepeti indirim kodunu aldınız ancak bu kodu kullanarak faydalı bir kod haline getirebilirsiniz, tek yapmanız gereken Çiçek Sepeti markasına tıklayıp ardından “kodu aç” butonuna tıklamak. Kuponu açtığınızda kopyalanacak ve sizi Çiçek Sepeti’nin ödeme sayfasına götürecektir. Ardından kopyaladığınız kodu burada bulunan “İndirim Kodu/Kupon” bölümüne yapıştırın. Ön ödemeli alışveriş tutarınız otomatik olarak azalır ve daha ucuza çiçek ve elektronik satın alabilirsiniz.Bu nedenle her bir çiçek sepeti alımı için bu çok pratik işlemi kısa sürede gerçekleştirebilir ve indirimli alışverişlerin keyfini çıkarabilirsiniz.

ÇİÇEKSEPETİ İNTERNET HİZMETLERİ A.Ş.

Adres: Esentepe Mahallesi, Kore Şehitleri Caddesi, No.16/1 Zemin Kat 34394 Zincirlikuyu/İstanbul

Tel 1: 0850 222 00 79

Tel 2: 0212 391 00 10


🟩 ÇiçekSepeti indirim kodu Eylül 2021
🏷️ ÇiçekSepeti indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi ÇiçekSepeti indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 ÇiçekSepeti kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
ÇiçekSepeti promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.