% 25 Çilek Mobilya İndirim Kampanyası

Fırsat Süresiz
📣 Çilek'te İndirimler Başladı! Black, Montes, Natura Baby, Duo ve...Daha Fazla

📣 Çilek’te İndirimler Başladı! Black, Montes, Natura Baby, Duo ve seçili tüm diğer serilerimizde geçerli %25 indirim fırsatlarını kaçırmayın!

https://cilek.com/pages/indirimler

White Serisi

Hayatın tüm renklerine uyum sağlayan beyazdan ilham alan White Serimizin tüm modüllerinde geçerli %25’e varan indirim fırsatını yakala!

Black Serisi

Gençlerin hayalinde havalı, pratik, sıradışı, özgür kelimesinin karşılığı olan Black Serimizin tüm modüllerinde geçerli %25’e varan indirim fırsatını yakala!

Duo

Sıcak, sade, modüler ve zamansız bir tasarıma sahip olan Duo Serimizin tüm modüllerinde geçerli %15’e varan indirim fırsatını yakala!

Flower

Çiçek detayları, özel işlemeleri ve ince detayları ile hiç solmayan Flower Serimizin tüm modüllerinde geçerli %25 indirim fırsatını yakala! Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Bugün 5 Kıtada, 71 Ülkede Devam Eden Hikayemiz Nasıl Başladı?

Kendi alanında tek ve rakipsiz bir Türkiye markası olmak için çıktığımız bu yolculukta; en fonksiyonel, en güvenli, en ekonomik ürünleri her yerde ve her zaman sunarak dünyanın bir çok yerinde düşlerini gerçekleştirmesine yardımcı olmaya devam ediyoruz.

Çilek Design Hub

Çilek Mobilya kuruluşundan bu yana özgün tasarımlar sunmayı, firma kültürüne vazgeçilmez bir değer olarak katmıştır. Çilek Design Hub; Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı tarafından onaylanarak Tasarım Merkezi Belgesi alan sektördeki ilk firmadır.

Tasarımın “özü” “merkezi” olarak, Çilek Genel Müdürlük ofisinde, endüstriyel tasarımcılar, mimarlar ve grafikerlerden oluşmuş bir tasarım merkezidir. Ürünün doğuşundan mağazalarda müşterilerle buluşmasına kadar tüm ürün, grafik, görsel düzenleme ve mağaza tasarım süreçlerini tek bir çatı altında in-house olarak toplamış ve ortak bir dil oluşmasını sağlamayı amaç edinmiştir.

Tasarım ekibi, “düş üretmek” mottosuyla gençlerin ve çocukların hayallerini süsleyen, onların ihtiyaçlarını gözeten, ergonomik, yenilikçi, eğlenceli, kaliteli, güvenli ve çevreye duyarlı, yeni duygular ve yeni deneyimler kazandıran özgün tasarımlara imza atmaktadır.

Yalın Üretim ve Yalın Yönetim, özetle, ürün ve hizmetleri israfsız, ilk seferde doğru olarak üretip en hızlı şekilde müşteriye sunmayı ifade ediyor. Yalın düşünce sisteminin temel felsefesinde sisteme yük getiren tüm israflardan arınmak yer alıyor. Bunu başarmanın ön koşulu da insana saygı ve sürekli eğitimden geçiyor.

Kalite Politikamız

Tüketiciye her zaman en güvenli, ekonomik ve fonksiyonel ürünler sunmaktır. Bu politikaya ulaşmak için hedeflerimiz;

1. Teknolojiyi en iyi şekilde kullanmak,

2. Çalışanlarımızın yetkinliklerini en üst düzeye çıkarmak ve tüketici bilincine ulaşmalarını sağlamak

3. Kalite Yönetim Sisteminin şartlarına uymak, sürekli geliştirmek ve iyileştirmektir.

MÜŞTERİ HİZMETLERİ

444 27 91


🟩 Çilek Mobilya indirim kodu Haziran 2022
🏷️ Çilek Mobilya indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi Çilek Mobilya indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 Çilek Mobilya kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
Çilek Mobilya promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.