Hımm! Kupon bulunamadı

Şu anda bu mağaza için kuponumuz kalmamış. Eklenene kadar mağaza logosuna tıklayıp kampanyalara ulaşabilirsiniz, lütfen takipte kalın.

0-6 yaşa odaklandık çünkü…

Beyin gelişiminin %75’i bu dönemde tamamlanır. Algılama ve öğrenme çok hızlıdır. Öğrenme, beyin hücrelerinin uyarılması ile gerçekleşir. Uyarılan beyin hücreleri çoğalır, kalıcı olur. Etkileşim ve aktiviteler öğrenmeyi tetikler.

Bu dönemdeki katkı çocuk gelişiminde büyük fark yaratabilir.

Nasıl?

  • Çocuklar bedensel, zihinsel, sosyal ve duygusal alanlarda gelişim gösterirler. Her çocuğun gelişimi kendine özel bir seyirde gerçekleşir. ÇocukluDünya’nın 0-6 yaş çocuklarının tüm gelişim alanları için ayrı ayrı hazırladığı sorular yardımı ile çocuğunuzun gelişim seviyesini belirleyebilmek kolaydır. ÇocukluDünya çocuğunuzun gelişim seviyesine uygun, ona özel bir aktivite programı önerir.Çocuğunuzla yapacağınız aktivitelerle hem birlikte eğlenmiş, hem de çocuğunuzun gelişimine katkıda bulunmuş olursunuz.

ÇocukluDünya aktivitelerini çocukları ile düzenli olarak uygulayan aileler…

  • Çocuklarını daha iyi tanıma şansına sahip olurlar.Çocuklarını iyi tanıyan aileler onların gelişimleri için uygun ortamı daha kolay hazırlarlar.İlgili anne ve babalar tarafından, mutlu ve huzurlu bir ortamda eğitilen çocuklar, potansiyellerine daha kolay ulaşabilirler.

Sizin çocuğunuz da en iyi gelişimi hak ediyor.
Yıllık veya Aylık Premim üye olmak çok kolay

ÇocukluDünya
Premium Paket Avantajları

TEMEL PAKET AYLIK PAKET YILLIK PAKET
Gelişim değerlendirme SINIRLI
Geliştirici aktiviteler SINIRLI
Zeka kartları SINIRLI
Aylık gelişim bilgileri
Haftalık gelişim e-bültenleri
Üye indirimleri SINIRLI SINIRLI
FİYAT BEDAVA 19,99 TL 119,99 TL (%50 İNDİRİMLİ)
HEMEN AL
HEMEN AL
  • Uzman görüşleri ve Mekanlar tüm üyeler için açıktır.

🟩 CocukluDunya.com indirim kodu Nisan 2024
🏷️ CocukluDunya.com indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi CocukluDunya.com indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 CocukluDunya.com kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
CocukluDunya.com promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.