CoinMarketCap Referans Kodu ile 20 Diamond Kazanın!

Kod Süresiz
CoinMarketCap referans kodu girin ve anında bedava 20 diamond kazanın!...Daha Fazla

CoinMarketCap referans kodu girin ve anında bedava 20 diamond kazanın! Üye olurken Referral ID kısmına M9H91MXZ yazmanız yeterli.

Invite Friends Earn Rewards Together Invite your friends to join and you will both get 20 diamonds, as soon as they accumulate 100 diamonds. Daha Az

M9H91MXZ Kodu Aç 
100% Başarılı

10 milyondan fazla meraklı tarafından güvenilen CoinMarketCap, kripto haberleri ve canlı kripto fiyat takibi için 1 numaralı kaynaktır. Günlük canlı kripto fiyatları, en iyi paralar, kazananlar ve kaybedenler, piyasa trendleri ve yeni eklenen kripto para birimleri ile güncel kalın.

CoinMarketCap, kullanıcıların aşağıdakiler dahil 11.000’den fazla kripto para birimini izlemesine olanak tanıyan ücretsiz bir kripto platformudur:

Bitcoin Bitcoin Cash Ethereum Binance Coin Ripple Cardano Tron Dogecoin ve daha fazlası.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

✔ Kripto Fiyat Uyarısı
En sevdiğiniz paralar için bir kripto uyarısı kurun. Belirli bir madeni paranın basmasını beklediğiniz fiyatı (tercih ettiğiniz kripto para biriminde) özelleştirin! Hedef fiyatlarınıza ulaşıldığında bilgilendirileceksiniz.

✔ Kişiselleştirilmiş İzleme Listeleri ve Güncellemeler
Tercih ettiğiniz paraların bir izleme listesini oluşturun. Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin, Bitcoin Cash, EOS, Tether, Binance BNB, Stellar, Cardano, Monero, Doge ve 11.000’den fazla madeni para, altcoin ve jetondan en son fiyatlarla kripto portföyünüzü takip edin. Portföyünüzü USD, EUR, JPY, KRW, CNY gibi 90’dan fazla fiat para biriminde, BTC, ETH, XRP, LTC gibi kripto bazlarında ve altın ve paladyum gibi değerli metallerde görüntüleyin.

✔ Kripto Varlıklarını Karşılaştırın
BTC değerinde veya tercih ettiğiniz para biriminde iki kripto varlığı için piyasa istatistiklerini, sıralamayı, piyasa değerini ve hacmini karşılaştırın. 45.000’den fazla aktif kripto pazarını takip edin ve kripto para birimlerini fiyatlarına, piyasa değerlerine ve 1 saat, 24 saat, 7 gün, 30 gün, 90 gün, 1 yıl ve piyasadaki toplam süreye göre karşılaştırın. Kriptoları yan yana koyun ve zaman içindeki değişiklikleri ve iyileştirmeleri takip edin.

✔ Kripto ve Fiat Para Birimi Dönüştürücü
Güçlü fiyat dönüştürücümüzü kullanarak kriptoyu kriptoya, kriptoyu itibari paraya veya kriptoyu değerli metallere dönüştürün. Değeri tercih ettiğiniz itibari para biriminde veya sadece BTC cinsinden karşılaştırın.

✔ Kripto Haber Uygulaması
En sevdiğiniz paralarla ilgili kişiselleştirilmiş kripto haberlerine ve güncellemelerine erişin. En iyi kripto medya kuruluşlarından en son blockchain teknolojisini, trendlerini ve kripto analizlerini keşfedin. Alanın en iyi şirketlerinin içeriğini blogumuzda okuyun ve en çok kazananları ve kaybedenleri keşfedin.

✔ Esnek Hesap Ayarları
Portföyünüzü oluşturmak için kaydolun. Kendi paylaşılabilir izleme listelerinizi oluşturun veya birden fazla izleme listesini takip edin. Verilerinizi yerel olarak kaydederek, istediğiniz zaman oturum açmadan gizli moda geçmeyi seçin. Bölümler ekleyerek ve kaldırarak ana ekranınızı özelleştirin. Gece modunu veya gündüz modunu kullanın.

✔ Borsalar ve Sektörler için Kripto Uygulaması
Şunlar için canlı güncellemeleri ve piyasa istatistiklerini alın:
Kripto Borsaları: Binance, Bybit, Coinbase, BitMart ve daha fazlası.
Kripto Sektörü: NFT’ler ve koleksiyonlar, BSC ekosistemi, DeFi, Polkadot ekosistemi ve daha fazlası.

✔ Güvenli ve Destekli
Uygulamanızın güvenliğini sağlamak için Face ID, Touch ID veya bir şifre kullanın. Tüm özellik isteklerinin ve hata raporlarının dikkate alınacağından ve kripto izleyicinin sürekli olarak güncelleneceğinden emin olun.

✔ Küresel Kripto İstatistikleri
Kripto yatırımcıları, toplam piyasa değeri, BTC hakimiyeti, ETH hakimiyeti, kripto para birimi sayısı ve daha fazlası gibi önemli kripto metriklerini güncel tutabilir. Genel kripto piyasası performansını kontrol edin ve endüstrinin bugün nerede durduğunu öğrenin.

✔ CoinMarketCap Kripto Piyasa Değeri Sıralaması
Kripto profil izleyici ile kripto ve blok zinciri projelerinizin sağlığını ve etkinliğini görüntüleyin. Açıklamaları, çizelgeleri (şamdan çizelgeleri, günlük geçmiş OHLCV verileri dahil) ve her bir projenin bağlantılarını aynı yerden alın. Yalnızca en son ve en iyiyi alın!


🟩 CoinMarketCap indirim kodu Mayıs 2022
🏷️ CoinMarketCap indirim kodu güncel olarak bu sayfada bulunmaktadır. 🛒 Alışverişlerinizi CoinMarketCap indirim kuponu kodu kullanarak ucuzlatabilir ve paranızdan 🤑 tasarruf edebilirsiniz.
😍 CoinMarketCap kupon kodu ve kampanyaları, hediye çeki, banka kredi kartı indirimleri, çekiliş haberleri sürekli eklenip sizlere ücretsiz sunuluyor.
🔥 Tamamen ücretsiz ✅ geçerli kupon kodlarına tek tıkla ulaşıp tasarrufun tadını çıkarın.
CoinMarketCap promosyon koduna ulaşmanın en kolay yolu Kuponla.com sitemizdeki indirimli sıcak fırsatları kaçırmayın!
🛍️ Sepette indirim & bedava kampanya kodlarını kaçırmamak için 🔔 bildirimleri açabilir, e-posta bültenine üye olabilir, sosyal medyadan takip edebilirsiniz. Keyifli indirimli alışverişler 😋.