Hemen Al
100% Başarılı

Collezione Tüm Ürünlerde Alt Limitsiz %25 İndirim Kodu

Kod Süresi Doldu
Collezione sitesinde koşulsuz şartsız tüm ürünlerde geçerli, alt limiti bulunmayan...Daha Fazla
PASSO25 Kodu Aç 
100% Başarılı

Collezione 75₺ ve Üzeri Alışverişe Kargo Bedava

Fırsat Süresiz
Collezione.com'dan yapacağınız 75₺ ve üzeri alışverişinize kargo bedava!...Daha Fazla

Collezione.com‘dan yapacağınız 75₺ ve üzeri alışverişinize kargo bedava! Kargo ücreti sepette düşecektir. Ücretsiz kargodan faydalanmak için buraya tıklayın.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Collezione’de 60₺ ve Üzeri Alışverişinize Kargo Bedava

Fırsat Süresi Doldu
Collezione'de 60 ₺ ve Üzeri Alışverişinize Kargo Bedava...Daha Fazla

Kargo ücreti sepette düşecektir.

Daha Az

Hemen Al
100% Başarılı

Türkiye’de moda sektörünün önde gelen isimlerinden Collezione; marka olma yolculuğuna 1987 yılında Bakırköy’de açtığı ilk mağazası ile çıktı. 27 yıldır sektörün öncülüğünü yapan Collezione; bugün yurtiçinde 100’ü aşkın mağaza ile 200’ün üzerinde satış noktası, yurtdışında ise 55 satış noktasıyla Türkiye’nin moda-hazır giyim perakendeciliği alanında faaliyet gösteren en büyük markalarından birisi haline geldi. ‘2015 Yılında Türkiye Moda Giyim Pazarında Lider , İlk Akla Gelen ve Global Bir Marka Olma’ vizyonunu benimseyen Collezione müşterilerine daha kaliteli bir hizmet sunabilmek için, teknolojik alt yapısına yatırım yaparak ve bilişim sistemlerini sürekli güncelleyerek Türkiye’nin ve Dünyanın birçok noktasında açtığı mağazalarla büyümeye devam etmektedir.

Collezione mağazaları, ‘fast fresh fashion’ anlayışı ile kaliteli ve moda ürünleri genç ve kendini genç hissedenlerle buluşturmaktadır. Collezione, yarattığı stil ve yaşam tarzı ile farklılaşarak, Dünyanın ve Türkiye’nin en çok tercih edilen moda markası olma yolunda yaptığı çalışmalarla Türkiye’nin önde gelen markalarından biri konumundadır.